ФК РОЗОВА ДОЛИНА
Сподели

ОБЛАСТНА ГРУПА - 2020-21

ОФГ Стара Загора 2020/21

ОБЛАСТНА ГРУПА 2020-21

11 кръг резултати и есенно класиране:

Отложен 6 кръг:
10/10/202016:00ФК "ММИЗТОК" - Раднево4:1ФК "Бузлуджа" - Енина
Отложен 9 кръг
ДатаЧасДомакин Гост
22/11/202014:00ФК "Чирпан" - Чирпан5:1ФК "Локомотив" - Тулово
31/10/202016:00ФК "Левски" с.Сърнево - Сърнево, Старозаг.2:11ФК "Елтемир" - Крън
ДатаЧасДомакин Гост
15/11/202014:30ФК "Реал" - Мъдрец, Старозаг.2:6ФК "Бузлуджа" - Енина
15/11/202014:30ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.5:2ФК "Локомотив" - Тулово
14/11/202014:30ФК "Левски" с.Сърнево - Сърнево, Старозаг.1:2ФК "Габровница-04" - Горно Сахране
14/11/202014:30ФК "Тунджа" - Павел баня3:1ФК "ММИЗТОК" - Раднево
14/11/202014:30ФК "Минерал" - Овощник3:3ФК "Елтемир" - Крън
ОтборС.П.Р.З.Г.Р.Т.
1ФК "Елтемир" - Крън107302924
2ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.107302724
3ФК "ММИЗТОК" - Раднево106221420
4ФК "Бузлуджа" - Енина10514016
5ФК "Чирпан" - Чирпан9513716
6ФК "Тунджа" - Павел баня10424014
7ФК "Габровница-04" - Горно Сахране10415-213
8ФК "Минерал" - Овощник9324511
9ФК "Локомотив" - Тулово10316-910
10ФК "Левски" с.Сърнево - Сърнево, Старозаг.10208-276
11ФК "Реал" - Мъдрец, Старозаг.100010-440

10 кръг резултати:

ДатаЧасДомакин Гост
07/11/202014:30ФК "Елтемир" - Крън4:1ФК "Тунджа" - Павел баня
07/11/202014:30ФК "ММИЗТОК" - Раднево2:0ФК "Левски" с.Сърнево - Сърнево, Старозаг.
07/11/202014:30ФК "Габровница-04" - Горно Сахране0:5ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.
08/11/202014:30ФК "Локомотив" - Тулово3:0ФК "Реал" - Мъдрец, Старозаг.
07/11/202014:30ФК "Бузлуджа" - Енина3:2ФК "Чирпан" - Чирпан
ОтборС.П.Р.З.Г.Р.Т.
1ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.96302421
2ФК "Елтемир" - Крън86202020
3ФК "ММИЗТОК" - Раднево85211417
4ФК "Минерал" - Овощник84131013
5ФК "Бузлуджа" - Енина9414-413
6ФК "Чирпан" - Чирпан8413413
7ФК "Габровница-04" - Горно Сахране8314-110
8ФК "Локомотив" - Тулово8314-310
9ФК "Тунджа" - Павел баня9225-78
10ФК "Левски" с.Сърнево - Сърнево, Старозаг.8206-176
11ФК "Реал" - Мъдрец, Старозаг.9009-400

9 кръг резултати:

ДатаЧасДомакин Гост
31/10/202016:00ФК "Чирпан" - Чирпан-:-ФК "Локомотив" - Тулово
01/11/202014:30ФК "Реал" - Мъдрец, Старозаг.2:5ФК "Габровница-04" - Горно Сахране
01/11/202014:30ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.1:1ФК "ММИЗТОК" - Раднево
31/10/202016:00ФК "Левски" с.Сърнево - Сърнево, Старозаг.-:-ФК "Елтемир" - Крън
31/10/202016:00ФК "Тунджа" - Павел баня2:4ФК "Минерал" - Овощник
ОтборС.П.Р.З.Г.Р.Т.
1ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.85301918
2ФК "Елтемир" - Крън75201717
3ФК "ММИЗТОК" - Раднево74211214
4ФК "Минерал" - Овощник84131013
5ФК "Чирпан" - Чирпан7412513
6ФК "Бузлуджа" - Енина8314-510
7ФК "Габровница-04" - Горно Сахране7313410
8ФК "Тунджа" - Павел баня8224-48
9ФК "Локомотив" - Тулово7214-67
10ФК "Левски" с.Сърнево - Сърнево, Старозаг.7205-156
11ФК "Реал" - Мъдрец, Старозаг.8008-370

8 кръг резултати:

ФК "Минерал" - Овощник 3:0 ФК "Левски" с.Сърнево - Сърнево, Старозаг.
ФК "Елтемир" - Крън 2:2 ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.
ФК "ММИЗТОК" - Раднево 3:0 ФК "Реал" - Мъдрец, Старозаг.
ФК "Габровница-04" - Горно Сахране 1:1 ФК "Чирпан" - Чирпан
ФК "Локомотив" - Тулово 1:2 ФК "Бузлуджа" - Енина
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.752023-417
2. ФК "Елтемир" - Крън752022-517
3. ФК "Чирпан" - Чирпан741216-1113
4. ФК "ММИЗТОК" - Раднево641118-613
5. ФК "Минерал" - Овощник731321-1310
6. ФК "Бузлуджа" - Енина83149-1410
7. ФК "Тунджа" - Павел баня722312-148
8. ФК "Габровница-04" - Горно Сахране62138-77
9. ФК "Локомотив" - Тулово72149-157
10. ФК "Левски" с.Сърнево - Сърнево, Старозаг.72057-226
11. ФК "Реал" - Мъдрец, Старозаг.70073-370

7 кръг резултати:

ФК "Бузлуджа" - Енина 2:1 ФК "Габровница-04" - Горно Сахране
ФК "Чирпан" - Чирпан 3:1 ФК "ММИЗТОК" - Раднево
ФК "Реал" - Мъдрец, Старозаг. 0:3 ФК "Елтемир" - Крън
ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг. 3:0 ФК "Минерал" - Овощник
ФК "Левски" с.Сърнево - Сърнево, Старозаг. 5:3 ФК "Тунджа" - Павел баня
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.651021-216
2. ФК "Елтемир" - Крън651020-316
3. ФК "Чирпан" - Чирпан640215-1012
4. ФК "ММИЗТОК" - Раднево531115-610
5. ФК "Тунджа" - Павел баня722312-148
6. ФК "Локомотив" - Тулово62138-137
7. ФК "Минерал" - Овощник621318-137
8. ФК "Бузлуджа" - Енина72147-137
9. ФК "Габровница-04" - Горно Сахране52037-66
10. ФК "Левски" с.Сърнево - Сърнево, Старозаг.62047-196
11. ФК "Реал" - Мъдрец, Старозаг.60063-340

6 кръг резултати:

ФК "Тунджа" - Павел баня 1:1 ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.
ФК "Минерал" - Овощник 14:0 ФК "Реал" - Мъдрец, Старозаг.
ФК "Елтемир" - Крън 4:2 ФК "Чирпан" - Чирпан
ФК "ММИЗТОК" - Раднево 4:1 ФК "Бузлуджа" - Енина
ФК "Габровница-04" - Горно Сахране 2:0 ФК "Локомотив" - Тулово

5 кръг резултати:

ФК "Локомотив" - Тулово 1:3 ФК "ММИЗТОК" - Раднево
ФК "Бузлуджа" - Енина 0:5 ФК "Елтемир" - Крън
ФК "Чирпан" - Чирпан 03-10-2020  16:00 ФК "Минерал" - Овощник
ФК "Реал" - Мъдрец, Старозаг. 2:5 ФК "Тунджа" - Павел баня
ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг. 7:0 ФК "Левски" с.Сърнево - Сърнево, Старозаг.

4 кръг резултати:

ФК "Левски" с.Сърнево - Сърнево, Старозаг. 2:1 ФК "Реал" - Мъдрец, Старозаг.
ФК "Тунджа" - Павел баня 0:2 ФК "Чирпан" - Чирпан
ФК "Минерал" - Овощник 0:0 ФК "Бузлуджа" - Енина
ФК "Елтемир" - Крън 6:0 ФК "Локомотив" - Тулово
ФК "ММИЗТОК" - Раднево 26-09-2020  17:00 ФК "Габровница-04" - Горно Сахране

3 кръг резултати:

ФК "Габровница-04" - Горно Сахране 0:1 ФК "Елтемир" - Крън
ФК "Локомотив" - Тулово 2:1 ФК "Минерал" - Овощник
ФК "Бузлуджа" - Енина 1:2 ФК "Тунджа" - Павел баня
ФК "Чирпан" - Чирпан 1:0 ФК "Левски" с.Сърнево - Сърнево, Старозаг.
ФК "Реал" - Мъдрец, Старозаг. 0:4 ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.330010-19
2. ФК "Локомотив" - Тулово32107-27
3. ФК "Чирпан" - Чирпан32018-56
4. ФК "ММИЗТОК" - Раднево21107-14
5. ФК "Елтемир" - Крън21102-14
6. ФК "Тунджа" - Павел баня31113-44
7. ФК "Бузлуджа" - Енина31024-33
8. ФК "Минерал" - Овощник31024-103
9. ФК "Габровница-04" - Горно Сахране31024-43
10. ФК "Левски" с.Сърнево - Сърнево, Старозаг.30030-80
11. ФК "Реал" - Мъдрец, Старозаг.20020-100

2 кръг резултати:

ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг. 5:1 ФК "Чирпан" - Чирпан
ФК "Левски" с.Сърнево - Сърнево, Старозаг. 0:3 ФК "Бузлуджа" - Енина
ФК "Тунджа" - Павел баня 1:1 ФК "Локомотив" - Тулово
ФК "Минерал" - Овощник 3:2 ФК "Габровница-04" - Горно Сахране
ФК "Елтемир" - Крън 1:1 ФК "ММИЗТОК" - Раднев

1 кръг резултати:

ФК "ММИЗТОК" - Раднево 6:0 ФК "Минерал" - Овощник
ФК "Габровница-04" - Горно Сахране 2:0 ФК "Тунджа" - Павел баня
ФК "Локомотив" - Тулово 4:0 ФК "Левски" с.Сърнево - Сърнево, Старозаг.
ФК "Бузлуджа" - Енина 0:1 ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.
ФК "Чирпан" - Чирпан 6:0 ФК "Реал" - Мъдрец, Старозаг.

В момента разглеждате олекотената мобилна версия на уебсайта. Към пълната версия.
Уебсайт в Alle.bg