ФК РОЗОВА ДОЛИНА

ОБЛАСТНА ГРУПА - 2017-18

ОФГ Стара Загора 2017/18

ОБЛАСТНА ГРУПА - 2017-18

Отложени мачове

16 кръг - отложен мач
2 юни 2018, събота, 18:00 ч:
Локомотив (Тулово) - Левски (Сърнево)   1:5 
19 кръг - отложен мач
2 юни 2018, събота, 18:00 ч:
Минерал (Овощник) - Мини "Марица-изток" (Раднево) 3:0 
26 кръг - отложени мачове
2 юни 2018, събота, 18:00 ч:
Реал (Мъдрец) - Елтемир (Крън)  0:4 
3 юни 2018, неделя, 18:00 ч:
Бузлуджа (Енина) - Минерал (Овощник)   1:0 


КРАЙНО КЛАСИРАНЕ

ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "ММИЗТОК" - Раднево24193277-2360
2. ФК "Единство" - Гурково, Казанл.24192381-2559
3. ФК "Чирпан" - Чирпан24181586-2555
4. ФК "Елтемир" - Крън24165390-3153
5. ФК "Бузлуджа" - Енина24132974-3841
6. ФК "Минерал" - Овощник241221044-3938
7. ФК "Габровница-04" - Горно Сахране24106851-3736
8. ФК "Левски" с.Оризово - Оризово241111253-5734
9. ФК "Локомотив" - Тулово24621634-6320
10. ФК "Левски" с.Сърнево - Сърнево, Старозаг.24521728-8517
11. ФК "Млада гвардия" - Розово, Казанл.24421830-7014
12. ФК "Торпедо" - Стара Загора24411936-11013
13. ФК "Реал" - Мъдрец, Старозаг.24411929-11013

26 кръг

26 май 2018, събота, 18:00 ч:
Габровница 04 (Горно Сахране) - Левски (Оризово)  3:0 
Реал (Мъдрец) - Елтемир (Крън)       отложен 
Левски (Сърнево) - Млада гвардия (Розово)    3:0 
Локомотив (Тулово) - Торпедо (Стара Загора)   3:1 
27 май 2018, неделя, 18:00 ч:
Бузлуджа (Енина) - Минерал (Овощник)    отложен 
Единство (Гурково) - Мини "Марица-изток" (Раднево)  1:2 
Чирпан (Чирпан)           почива


16 кръг - отложени мачове

24 май 2018, четвъртък, 18:00 ч:
Мини "Марица-изток" (Радн) - Габровница 04 (Г.Сахране)    3:0 
Елтемир (Крън) - Чирпан (Чирпан)   3:0 
Левски (Оризово) - Минерал (Овощник)      3:0 


25 кръг

19 май 2018, събота, 18:00 ч:
Елтемир (Крън) - Левски (Сърнево)      9:1 
Минерал (Овощник) - Габровница 04 (Горно Сахране)   2:0 
Чирпан (Чирпан) - Бузлуджа (Енина)    3:0 
20 май 2018, неделя, 18:00 ч:
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Локомотив (Тулово)  3:0 
Млада гвардия (Розово) - Единство (Гурково)    0:3 
Левски (Оризово) - Реал (Мъдрец)      10:1 
Торпедо (Стара Загора)     почива


24 кръг

12 май 2018, събота, 18:00 ч:
Габровница 04 (Горно Сахране) - Чирпан (Чирпан)           1:1 
Реал (Мъдрец) - Минерал (Овощник)                         1:2 
Левски (Сърнево) - Левски (Оризово)                       1:6 
Локомотив (Тулово) - Млада гвардия (Розово)               3:0 
13 май 2018, неделя, 18:00 ч:
Единство (Гурково) - Елтемир (Крън)                       3:0 
в Мъглиж:
Торпедо (Стара Загора) - Мини "Марица-изток" (Раднево)    2:2 
Бузлуджа (Енина)                                          почива


23 кръг

5 май 2018, събота, 18:00 ч:
Елтемир (Крън) - Локомотив (Тулово)                       8:0 
Минерал (Овощник) - Левски (Сърнево)                      5:1 
Чирпан (Чирпан) - Реал (Мъдрец)                           7:0 
6 май 2018, неделя, 18:00 ч:
Млада гвардия (Розово) - Торпедо (Стара Загора)           1:6 
Левски (Оризово) - Единство (Гурково)                     2:5 
Бузлуджа (Енина) - Габровница 04 (Горно Сахране)          5:0 
Мини "Марица-изток" (Раднево)                             почива


22 кръг

1 май 2018, вторник, 18:00 ч:
Реал (Мъдрец) - Бузлуджа (Енина)                          3:3 
Левски (Сърнево) - Чирпан (Чирпан)                        0:5 
Единство (Гурково) - Минерал (Овощник)                    2:3 
Локомотив (Тулово) - Левски (Оризово)                     3:0 
в Мъглиж:
Торпедо (Стара Загора) - Елтемир (Крън)                   1:2 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Млада гвардия (Розово)    5:1 
Габровница 04 (Горно Сахране)                             почива


Класиране след 20 кръг

КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Единство" - Гурково, Казанл.18162066-1350
2. ФК "ММИЗТОК" - Раднево17151160-1446
3. ФК "Чирпан" - Чирпан18140465-2042
4. ФК "Елтемир" - Крън17114262-2437
5. ФК "Бузлуджа" - Енина19101862-3231
6. ФК "Габровница-04" - Горно Сахране1885539-2629
7. ФК "Левски" с.Оризово - Оризово1771929-4322
8. ФК "Минерал" - Овощник1662828-3120
9. ФК "Млада гвардия" - Розово, Казанл.19421328-5014
10. ФК "Реал" - Мъдрец, Старозаг.18401424-7612
11. ФК "Левски" с.Сърнево - Сърнево, Старозаг.17321217-5611
12. ФК "Локомотив" - Тулово17321224-4511
13. ФК "Торпедо" - Стара Загора19301625-999

21 кръг

28 април 2018, събота, 16:00 ч:
Елтемир (Крън) - Мини "Марица-изток" (Раднево)            2:2 
Минерал (Овощник) - Локомотив (Тулово)                    1:0 
Чирпан (Чирпан) - Единство (Гурково)                      5:1 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Реал (Мъдрец)             8:0 
29 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Левски (Оризово) - Торпедо (Стара Загора)                 3:1 
Бузлуджа (Енина) - Левски (Сърнево)                       3:0 
Млада гвардия (Розово)                                    почива


20 кръг

21 април 2018, събота, 16:00 ч:
Левски (Сърнево) - Габровница 04 (Горно Сахране)          0:6 
Локомотив (Тулово) - Чирпан (Чирпан)                      1:3 
22 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Единство (Гурково) - Бузлуджа (Енина)                     3:2 
в Мъглиж:
Торпедо (Стара Загора) - Минерал (Овощник)                1:2 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Левски (Оризово)          5:1 
Млада гвардия (Розово) - Елтемир (Крън)                   0:3 
Реал (Мъдрец)                                             почива


19 кръг

14 април 2018, събота, 16:00 ч:
Минерал (Овощник) - Мини "Марица-изток" (Раднево)         отложен 
Чирпан (Чирпан) - Торпедо (Стара Загора)                  5:1 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Единство (Гурково)        1:2 
Реал (Мъдрец) - Левски (Сърнево)                          4:1 
15 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Левски (Оризово) - Млада гвардия (Розово)                 4:1 
Бузлуджа (Енина) - Локомотив (Тулово)                     4:0 
Елтемир (Крън)                                            почива


18 кръг

6 април 2018, петък, 16:00 ч:
Единство (Гурково) - Реал (Мъдрец)                        3:0 
Локомотив (Тулово) - Габровница 04 (Горно Сахране)        2:2 
в Мъглиж:
Торпедо (Стара Загора) - Бузлуджа (Енина)                 1:5 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Чирпан (Чирпан)           1:0 
Млада гвардия (Розово) - Минерал (Овощник)                1:3 
Елтемир (Крън) - Левски (Оризово)                         0:4 
Левски (Сърнево)                                          почива
XVI кръг - отложени мачове
9 април 2018, понеделник, 16:00 ч:
Торпедо (Стара Загора) - Реал (Мъдрец)                    2:0 
Млада гвардия (Розово) - Бузлуджа (Енина)                 0:2 


17 кръг

31 март 2018, събота, 16:00 ч:
Минерал (Овощник) - Елтемир (Крън)                        0:0 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Торпедо (Стара Загора)    5:0 
Реал (Мъдрец) - Локомотив (Тулово)                        0:2 
Левски (Сърнево) - Единство (Гурково)                     2:2 
1 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Млада гвардия (Розово)                  3:0 
Бузлуджа (Енина) - Мини "Марица-изток" (Раднево)          1:2 
Левски (Оризово)                                          почива


16 кръг

24 март 2018, събота, 15:00 ч:
Локомотив (Тулово) - Левски (Сърнево)                     отложен 
Елтемир (Крън) - Чирпан (Чирпан)                          отложен 
25 март 2018, неделя, 15:00 ч:
в Мъглиж:
Торпедо (Стара Загора) - Реал (Мъдрец)                    отложен 
Мини "Марица-изток" (Радн) - Габровница 04 (Г.Сахране)    отложен 
Млада гвардия (Розово) - Бузлуджа (Енина)                 отложен 
Левски (Оризово) - Минерал (Овощник)                      отложен 
9 април 2018, понеделник, 16:00 ч:
Торпедо (Стара Загора) - Реал (Мъдрец)                    2:0 
Млада гвардия (Розово) - Бузлуджа (Енина)                 0:2 
Единство (Гурково)                                        почива

15 кръг

17 март 2018, събота, 15:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Левски (Оризово)                                  4:2 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Млада гвардия (Розово)2:1 
Реал (Мъдрец) - Мини "Марица-изток" (Раднево)               0:4 
Левски (Сърнево) - Торпедо (Стара Загора)                        2:1 
18 март 2018, неделя, 15:00 ч:
Бузлуджа (Енина) - Елтемир (Крън)                                  1:2 
Единство (Гурково) - Локомотив (Тулово)                         2:0 
Минерал (Овощник)                                                        почива

14 кръг

3 март 2018, събота, 15:00 ч: Отложен кръг 
10 март 2018, събота, 15:00 ч:
Елтемир (Крън) - Габровница 04 (Горно Сахране)            0:0 
Минерал (Овощник) - Чирпан (Чирпан)                              1:3 
11 март 2018, неделя, 15:00 ч:
Торпедо (Стара Загора) - Единство (Гурково)                   2:6 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Левски (Сърнево)        3:0 
Млада гвардия (Розово) - Реал (Мъдрец)                         3:0 
Левски (Оризово) - Бузлуджа (Енина)                               1:2 
Локомотив (Тулово)                                        почива


ЕСЕННО КЛАСИРАНЕ

25 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Минерал (Овощник) - Бузлуджа (Енина)                      2:1 
Елтемир (Крън) - Реал (Мъдрец)                                  8:3 
26 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
Левски (Оризово) - Габровница 04 (Горно Сахране)   1:1 
Млада гвардия (Розово) - Левски (Сърнево)               1:1 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Единство (Гурково)  0:0 
в Мъглиж:
Торпедо (Стара Загора) - Локомотив (Тулово)              0:4 
Чирпан (Чирпан)                                           почива

2 декември 2017, събота, 14:30 ч:
Чирпан (Чирпан) - Минерал (Овощник)                         3:1 

ЕСЕННО КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Единство" - Гурково, Казанл.12102045-832
2. ФК "ММИЗТОК" - Раднево12101145-1231
3. ФК "Елтемир" - Крън1292157-1929
4. ФК "Чирпан" - Чирпан1290347-1427
5. ФК "Бузлуджа" - Енина1261545-2319
6. ФК "Габровница-04" - Горно Сахране1253423-2118
7. ФК "Левски" с.Оризово - Оризово1251617-3116
8. ФК "Минерал" - Овощник1241722-2613
9. ФК "Млада гвардия" - Розово, Казанл.1232722-3311
10. ФК "Реал" - Мъдрец, Старозаг.1230920-619
11. ФК "Левски" с.Сърнево - Сърнево, Старозаг.1222814-378
12. ФК "Локомотив" - Тулово1221919-347
13. ФК "Торпедо" - Стара Загора12201017-746

12 кръг

18 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Локомотив (Тулово) - Мини "Марица-изток" (Раднево)        2:5 
Единство (Гурково) - Млада гвардия (Розово)               4:0 
Левски (Сърнево) - Елтемир (Крън)                         3:3 
Реал (Мъдрец) - Левски (Оризово)                          4:1 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Минерал (Овощник)         0:0 
Бузлуджа (Енина) - Чирпан (Чирпан)                        3:4 
Торпедо (Стара Загора)                                    почива


11 кръг

11 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Чирпан (Чирпан) - Габровница 04 (Горно Сахране)   3:0 
Минерал (Овощник) - Реал (Мъдрец)    8:0 
Елтемир (Крън) - Единство (Гурково)   3:3 
12 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
Левски (Оризово) - Левски (Сърнево)    3:0 
Млада гвардия (Розово) - Локомотив (Тулово)   2:2 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Торпедо (Стара Загора)   11:0 
Бузлуджа (Енина)      почива

10 кръг

4 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Локомотив (Тулово) - Елтемир (Крън)  1:5 
Единство (Гурково) - Левски (Оризово)   3:0 
Левски (Сърнево) - Минерал (Овощник)     3:1 
Реал (Мъдрец) - Чирпан (Чирпан)     1:2 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Бузлуджа (Енина)     2:2 
5 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
в Мъглиж:
Торпедо (Стара Загора) - Млада гвардия (Розово)    1:3 
Мини "Марица-изток" (Раднево)     почива

9 кръг

28 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Бузлуджа (Енина) - Реал (Мъдрец)        8:1 
Чирпан (Чирпан) - Левски (Сърнево)     10:0 
Минерал (Овощник) - Единство (Гурково)   1:2 
Левски (Оризово) - Локомотив (Тулово)   3:1 
Елтемир (Крън) - Торпедо (Стара Загора)    7:2 
29 октомври 2017, неделя, 14:30 ч:
Млада гвардия (Розово) - Мини "Марица-изток" (Раднево)    0:4 
Габровница 04 (Горно Сахране)       почива

КЛАСИРАНЕ СЛЕД 8 КРЪГ

ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "ММИЗТОК" - Раднево870125-1021
2. ФК "Единство" - Гурково, Казанл.660030-418
3. ФК "Елтемир" - Крън760131-718
4. ФК "Бузлуджа" - Енина750231-1115
5. ФК "Габровница-04" - Горно Сахране850320-1515
6. ФК "Чирпан" - Чирпан740325-912
7. ФК "Левски" с.Оризово - Оризово73049-229
8. ФК "Млада гвардия" - Розово, Казанл.720516-216
9. ФК "Минерал" - Овощник62049-176
10. ФК "Торпедо" - Стара Загора820614-496
11. ФК "Реал" - Мъдрец, Старозаг.720511-346
12. ФК "Локомотив" - Тулово71069-193
13. ФК "Левски" с.Сърнево - Сърнево, Старозаг.71067-193

8 кръг

21 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Локомотив (Тулово) - Минерал (Овощник)     1:3 
Единство (Гурково) - Чирпан (Чирпан)      3:2 
Левски (Сърнево) - Бузлуджа (Енина)      0:2 
Реал (Мъдрец) - Габровница 04 (Горно Сахране)  4:2 
22 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Елтемир (Крън)   4:2 
в Мъглиж:
Торпедо (Стара Загора) - Левски (Оризово)  0:4 
Млада гвардия (Розово)    почива

7 кръг

14 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Габровница 04 (Горно Сахране) - Левски (Сърнево)          3:0 
Бузлуджа (Енина) - Единство (Гурково)                     отложен 
Чирпан (Чирпан) - Локомотив (Тулово)                                4:0 
Минерал (Овощник) - Торпедо (Стара Загора)                   6:0 
Елтемир (Крън) - Млада гвардия (Розово)                          3:0 
15 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Левски (Оризово) - Мини "Марица-изток" (Раднево)          0:3 
Реал (Мъдрец)                                             почива


6 кръг

7 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Локомотив (Тулово) - Бузлуджа (Енина)                     0:2 
Единство (Гурково) - Габровница 04 (Горно Сахране)        3:0 
Левски (Сърнево) - Реал (Мъдрец)                          1:2 
8 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Млада гвардия (Розово) - Левски (Оризово)                 1:2 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Минерал (Овощник)         3:0 
в Мъглиж:
Торпедо (Стара Загора) - Чирпан (Чирпан)                  0:5 
Елтемир (Крън)                                            почива


5 кръг

30 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Реал (Мъдрец) - Единство (Гурково)                        1:10 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Локомотив (Тулово)        3:2 
Бузлуджа (Енина) - Торпедо (Стара Загора)                17:2 
Чирпан (Чирпан) - Мини "Марица-изток" (Раднево)           1:2 
Минерал (Овощник) - Млада гвардия (Розово)                0:4 
1 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Левски (Оризово) - Елтемир (Крън)                         0:12 
Левски (Сърнево)                                          почива


КЛАСИРАНЕ СЛЕД 4 КРЪГ

КЛАСИРАНЕ СЛЕД 4 КРЪГ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Елтемир" - Крън440014-312
2. ФК "Габровница-04" - Горно Сахране430112-69
3. ФК "Единство" - Гурково, Казанл.330014-19
4. ФК "ММИЗТОК" - Раднево430113-79
5. ФК "Чирпан" - Чирпан320113-46
6. ФК "Бузлуджа" - Енина420210-96
7. ФК "Торпедо" - Стара Загора420212-176
8. ФК "Левски" с.Сърнево - Сърнево, Старозаг.41036-123
9. ФК "Левски" с.Оризово - Оризово31023-63
10. ФК "Млада гвардия" - Розово, Казанл.410311-163
11. ФК "Локомотив" - Тулово31026-73
12. ФК "Минерал" - Овощник20020-90
13. ФК "Реал" - Мъдрец, Старозаг.40044-210

4 кръг

IV кръг

23 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Елтемир (Крън) - Минерал (Овощник)                        7:0 
Локомотив (Тулово) - Реал (Мъдрец)                        6:1 
Единство (Гурково) - Левски (Сърнево)                     3:0 сл. 
24 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Млада гвардия (Розово) - Чирпан (Чирпан)                  1:8 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Бузлуджа (Енина)          4:2 
в Мъглиж:
Торпедо (Стара Загора) - Габровница 04 (Горно Сахране)    2:6 
Левски (Оризово)                                          почива


3 кръг

16 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Левски (Сърнево) - Локомотив (Тулово)     3:0 
Реал (Мъдрец) - Торпедо (Стара Загора)          отложен 
Габровница 04 (Г.Сахране) - Мини "Марица-изток" (Радн)3:0 
Бузлуджа (Енина) - Млада гвардия (Розово)        5:3 
Чирпан (Чирпан) - Елтемир (Крън)        1:2 
Минерал (Овощник) - Левски (Оризово    0:2 
Единство (Гурково)                     почива


2 кръг

9 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Елтемир (Крън) - Бузлуджа (Енина)                    2:1 
Локомотив (Тулово) - Единство (Гурково)           0:3 
10 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Левски (Оризово) - Чирпан (Чирпан)                   1:4 
Млада гвардия (Розово) - Габровница 04 (Г. Сахране)    1:2 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Реал (Мъдрец)            5:1 
в Мъглиж:
Торпедо (Стара Загора) - Левски (Сърнево)                     5:1 
Минерал (Овощник)                                         почива

1 кръг

2 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Единство (Гурково) - Торпедо (Стара Загора)               8:1 
Левски (Сърнево) - Мини "Марица-изток" (Раднево)    1:4 
Реал (Мъдрец) - Млада гвардия (Розово)                     1:6 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Елтемир (Крън)       1:3 
Бузлуджа (Енина) - Левски (Оризово)                           2:0 
Чирпан (Чирпан) - Минерал (Овощник)        отложен
Локомотив (Тулово)                                        почива


КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Елтемир" - Крън11003-13
2. ФК "Млада гвардия" - Розово, Казанл.11006-13
3. ФК "Единство" - Гурково, Казанл.11008-13
4. ФК "ММИЗТОК" - Раднево11004-13
5. ФК "Бузлуджа" - Енина11002-03
6. ФК "Габровница-04" - Горно Сахране10011-30
7. ФК "Левски" с.Оризово - Оризово10010-20
8. ФК "Левски" с.Сърнево - Сърнево, Старозаг.10011-40
9. ФК "Реал" - Мъдрец, Старозаг.10011-60
10. ФК "Торпедо" - Стара Загора10011-80
В момента разглеждате олекотената мобилна версия на уебсайта. Към пълната версия.
Уебсайт в Alle.bg