ФК РОЗОВА ДОЛИНА

ОБЛАСТНА ГРУПА - 2016-17

ОБЛАСТНА ГРУПА - 2016-17

13 кръг

26 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Елтемир (Крън) - Левски (Сърнево)  3:0                  
Локомотив (Тулово) - Единство (Гурково)   1:3           
Реал (Мъдрец) - Мъглиж (Мъглиж)                   
27 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Левски (Оризово)  4:1              
Млада гвардия (Розово) - Габровница 04 (Горно Сахране)  2:3 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Чирпан (Чирпан)  6:0      
Тунджа 2010 (Копринка) - Бузлуджа (Енина) 0:3 


Класиране след първите 12 кръга:

Класиране
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "ММИЗТОК" - Раднево12101140-1031
2. ФК "Елтемир" - Крън1191140-1228
3. ФК "Чирпан" - Чирпан1290341-1027
4. ФК "Тунджа 2006" - Ягода1181241-525
5. ФК "Бузлуджа" - Енина1281333-1925
6. ФК "Единство" - Гурково, Казанл.1162333-2220
7. ФК "Мъглиж" - Мъглиж1160527-1718
8. ФК "Габровница-04" - Горно Сахране1260629-2218
9. ФК "Млада гвардия" - Розово, Казанл.1242622-2314
10. ФК "Локомотив" - Тулово1131719-3810
11. ФК "Левски" с.Оризово - Оризово1131715-3610
12. ФК "Левски" с.Сърнево - Сърнево, Старозаг.12201013-336
13. ФК "Тунджа 2010" - Копринка1210112-343
14. ФК "Реал" - Мъдрец, Старозаг.12101113-873

12 кръг

19 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Мъглиж (Мъглиж) - Локомотив (Тулово) 4:0                 
Бузлуджа (Енина) - Мини "Марица-изток" (Раднево) 2:3     
Чирпан (Чирпан) - Елтемир (Крън)  3:1                 
Левски (Сърнево) - Млада гвардия (Розово) 0:2           
Габровница 04 (Горно Сахране) - Тунджа 2006 (Ягода)  0:4  
20 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Левски (Оризово) - Реал (Мъдрец)    5:3               
Единство (Гурково) - Тунджа 2010 (Копринка) 3:0          


11 кръг

12 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Габровница 04 (Горно Сахране) - Левски (Оризово) 4:0     
Елтемир (Крън) - Бузлуджа (Енина)  4:2
Локомотив (Тулово) - Реал (Мъдрец) 6:1      
13 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Левски (Сърнево) 6:0           
Млада гвардия (Розово) - Чирпан (Чирпан)  0:2        
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Единство (Гурково) 5:1     
Тунджа 2010 (Копринка) - Мъглиж (Мъглиж) 0:3


Класиране след първите 10 кръга:

КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Елтемир" - Крън981035-725
2. ФК "ММИЗТОК" - Раднево1081132-725
3. ФК "Бузлуджа" - Енина971126-1222
4. ФК "Чирпан" - Чирпан1070336-921
5. ФК "Тунджа 2006" - Ягода961231-519
6. ФК "Единство" - Гурково, Казанл.952229-1717
7. ФК "Габровница-04" - Горно Сахране1050525-1815
8. ФК "Мъглиж" - Мъглиж940520-1712
9. ФК "Млада гвардия" - Розово, Казанл.932420-1811
10. ФК "Левски" с.Оризово - Оризово921610-297
11. ФК "Локомотив" - Тулово921613-337
12. ФК "Левски" с.Сърнево - Сърнево, Старозаг.1020813-256
13. ФК "Тунджа 2010" - Копринка101092-283
14. ФК "Реал" - Мъдрец, Старозаг.101099-763

10 кръг

5 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Левски (Оризово) - Локомотив (Тулово)  отложен   
Реал (Мъдрец) - Тунджа 2010 (Копринка)    3:0 
Мъглиж (Мъглиж) - Мини "Марица-изток" (Раднево)  1:3 
Единство (Гурково) - Елтемир (Крън) отложен
Бузлуджа (Енина) - Млада гвардия (Розово) отложен
Чирпан (Чирпан) - Тунджа 2006 (Ягода)  1:2 
Левски (Сърнево) - Габровница 04 (Горно Сахране)  2:1 


9 кръг

29 октомври 2016, събота, 14:00 ч: 
Левски (Сърнево) - Левски (Оризово) 1:2 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Чирпан (Чирпан) 1:0 
Елтемир (Крън) - Мъглиж (Мъглиж) 4:1 
30 октомври 2016, неделя, 14:00 ч: 
Тунджа 2006 (Ягода) - Бузлуджа (Енина) 2:0 
Млада гвардия (Розово) - Единство (Гурково) 2:2 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Реал (Мъдрец) 11:0 
Тунджа 2010 (Копринка) - Локомотив (Тулово) 0:3

Класиране след първите 8 кръга:

КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Елтемир" - Крън871031-622
2. ФК "Бузлуджа" - Енина871026-1022
3. ФК "Чирпан" - Чирпан870135-621
4. ФК "ММИЗТОК" - Раднево861118-619
5. ФК "Единство" - Гурково, Казанл.851227-1516
6. ФК "Тунджа 2006" - Ягода741227-413
7. ФК "Мъглиж" - Мъглиж740318-1012
8. ФК "Габровница-04" - Горно Сахране840423-1612
9. ФК "Млада гвардия" - Розово, Казанл.831418-1610
10. ФК "Левски" с.Оризово - Оризово81168-284
11. ФК "Локомотив" - Тулово811610-334
12. ФК "Тунджа 2010" - Копринка81072-223
13. ФК "Левски" с.Сърнево - Сърнево, Старозаг.810710-223
14. ФК "Реал" - Мъдрец, Старозаг.80086-650

8 кръг

22 октомври 2016, събота, 16:00 ч: 
Локомотив (Тулово) - Мини "Марица-изток" (Раднево) - 0:2
Реал (Мъдрец) - Елтемир (Крън) - 1:6
Мъглиж (Мъглиж) - Млада гвардия (Розово) - 3:1
Бузлуджа (Енина) - Габровница 04 (Горно Сахране) - 3:0
Чирпан (Чирпан) - Левски (Сърнево) - 3:0
23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч: 
Левски (Оризово) - Тунджа 2010 (Копринка) - 3:0
Единство (Гурково) - Тунджа 2006 (Ягода) - 1:0

7 кръг

15 октомври 2016, събота, 16:00 ч: 
Чирпан (Чирпан) - Левски (Оризово) 2:1 
Левски (Сърнево) - Бузлуджа (Енина) 0:4 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Единство (Гурково) 4:2 
Елтемир (Крън) - Локомотив (Тулово) 7:2 
16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч: 
Тунджа 2006 (Ягода) - Мъглиж (Мъглиж) отложен 
Млада гвардия (Розово) - Реал (Мъдрец) 7:2 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Тунджа 2010 (Копринка) 3:0

Класиране след първите 6 кръга:

КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Елтемир" - Крън651018-316
2. ФК "Бузлуджа" - Енина651019-1016
3. ФК "Чирпан" - Чирпан650130-515
4. ФК "ММИЗТОК" - Раднево641113-613
5. ФК "Единство" - Гурково, Казанл.641124-1113
6. ФК "Тунджа 2006" - Ягода641127-313
7. ФК "Мъглиж" - Мъглиж630315-99
8. ФК "Габровница-04" - Горно Сахране630319-119
9. ФК "Млада гвардия" - Розово, Казанл.621310-117
10. ФК "Локомотив" - Тулово61148-244
11. ФК "Тунджа 2010" - Копринка61052-163
12. ФК "Левски" с.Сърнево - Сърнево, Старозаг.610510-153
13. ФК "Левски" с.Оризово - Оризово60154-261
14. ФК "Реал" - Мъдрец, Старозаг.60063-520

6 КРЪГ

8 октомври 2016, събота, 16:00 ч: 
Локомотив (Тулово) - Млада гвардия (Розово) - 1:1
Реал (Мъдрец) - Тунджа 2006 (Ягода) - 0:8
Мъглиж (Мъглиж) - Габровница 04 (Горно Сахране) - 1:0
Бузлуджа (Енина) - Чирпан (Чирпан) - 3:2
9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч: 
Левски (Оризово) - Мини "Марица-изток" (Раднево) - 2:2
Тунджа 2010 (Копринка) - Елтемир (Крън) - 0:3
Единство (Гурково) - Левски (Сърнево) - 4:0

5 КРЪГ

1 октомври 2016, събота, 16:00 ч / V кръг: 
Бузлуджа (Енина) - Левски (Оризово) - 3:0
Чирпан (Чирпан) - Единство (Гурково) - 5:0
Левски (Сърнево) - Мъглиж (Мъглиж) - 1:3
Габровница 04 (Горно Сахране) - Реал (Мъдрец) - 13:1
Елтемир (Крън) - Мини "Марица-изток" (Раднево) - 2:0
2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч / V кръг: 
Тунджа 2006 (Ягода) - Локомотив (Тулово) - 9:0
Млада гвардия (Розово) - Тунджа 2010 (Копринка) - 4:0

Класиране след първите 4 кръга:

КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Чирпан" - Чирпан440023-212
2. ФК "ММИЗТОК" - Раднево440011-212
3. ФК "Бузлуджа" - Енина431013-810
4. ФК "Единство" - Гурково, Казанл.431020-610
5. ФК "Елтемир" - Крън431013-310
6. ФК "Тунджа 2006" - Ягода421110-37
7. ФК "Габровница-04" - Горно Сахране42026-96
8. ФК "Тунджа 2010" - Копринка41032-93
9. ФК "Локомотив" - Тулово41037-143
10. ФК "Мъглиж" - Мъглиж410311-83
11. ФК "Млада гвардия" - Розово, Казанл.41035-103
12. ФК "Левски" с.Сърнево - Сърнево, Старозаг.41039-83
13. ФК "Левски" с.Оризово - Оризово40042-210
14. ФК "Реал" - Мъдрец, Старозаг.40042-310

4 КРЪГ

22 септември 2016, четвъртък, 17:30 ч: 
Левски (Оризово) - Елтемир (Крън) - 0:7
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Млада гвардия (Розово) - 1:0
Тунджа 2010 (Копринка) - Тунджа 2006 (Ягода) - 0:5
Локомотив (Тулово) - Габровница 04 (Горно Сахране) - 3:4
Реал (Мъдрец) - Левски (Сърнево) - 1:8
Мъглиж (Мъглиж) - Чирпан (Чирпан) - 0:2
Единство (Гурково) - Бузлуджа (Енина) - 4:4

3 КРЪГ

18 септември 2016, неделя, 17:30 ч: 
Единство (Гурково) - Левски (Оризово) 4:0 
Бузлуджа (Енина) - Мъглиж (Мъглиж) 3:2 
Чирпан (Чирпан) - Реал (Мъдрец) 12:0 
Левски (Сърнево) - Локомотив (Тулово) 0:1 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Тунджа 2010 (Копринка) 1:0 
Тунджа 2006 (Ягода) - Мини "Марица-изток" (Раднево) - 1:3
Млада гвардия (Розово) - Елтемир (Крън) - 2:3

2 КРЪГ

11 септември 2016, неделя, 17:30 ч: 
Левски (Оризово) - Млада гвардия (Розово) 2:3 
Елтемир (Крън) - Тунджа 2006 (Ягода) 0:0 
Мини "Марица-изток" (Радн) - Габровница 04 (Г.Сахране) 3:0 
Тунджа 2010 (Копринка) - Левски (Сърнево) 2:0 
Локомотив (Тулово) - Чирпан (Чирпан) 2:6 
Реал (Мъдрец) - Бузлуджа (Енина) 1:2 
Мъглиж (Мъглиж) - Единство (Гурково) 2:3

1 КРЪГ

3 септември 2016, събота, 17:30 ч: 
Мъглиж (Мъглиж) - Левски (Оризово) - 7:0
Бузлуджа (Енина) - Локомотив (Тулово) - 4:1
Чирпан (Чирпан) - Тунджа 2010 (Копринка) - 3:0
Левски (Сърнево) - Мини "Марица-изток" (Раднево) - 1:4
Габровница 04 (Горно Сахране) - Елтемир (Крън) - 1:3
4 септември 2016, неделя, 17:30 ч: 
Единство (Гурково) - Реал (Мъдрец) - 9:0
Тунджа 2006 (Ягода) - Млада гвардия (Розово) - 4:0

Уебсайт в alle.bg