ФК РОЗОВА ДОЛИНА

ОБЛАСТНА ГРУПА - 2019-20

ОФГ Стара Загора 2019/20

ОБЛАСТНА ГРУПА - 2019-20

Класиране след 10 кръг

ОБЛАСТНА ГРУПА - 2019-20
ОБЛАСТНА ГРУПА - 2019-20

Класиране след 9 кръг

ОБЛАСТНА ГРУПА - 2019-20
ОБЛАСТНА ГРУПА - 2019-20

Класиране след 8 кръг

ОБЛАСТНА ГРУПА - 2019-20
ОБЛАСТНА ГРУПА - 2019-20

Класиране след 7 кръг

ОБЛАСТНА ГРУПА - 2019-20
ОБЛАСТНА ГРУПА - 2019-20

Класиране след 6 кръг

ОБЛАСТНА ГРУПА - 2019-20
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Минерал" - Овощник650120-615
2. ФК "Елтемир" - Крън440015-512
3. ФК "ММИЗТОК" - Раднево540114-512
4. ФК "Бузлуджа" - Енина531120-510
5. ФК "Локомотив" - Тулово631212-1110
6. ФК "Верея" - Стара Загора430111-29
7. ФК "Габровница-04" - Горно Сахране622214-158
8. ФК "Мъглиж" - Мъглиж521213-87
9. ФК "Левски" с.Сърнево - Сърнево, Старозаг.621312-217
10. ФК "Тунджа" - Павел баня521212-87
11. ФК "Чирпан" - Чирпан50146-191
12. ФК "Реал" - Мъдрец, Старозаг.50050-190
13. ФК "Млада гвардия" - Розово, Казанл.60061-260

Класиране след 5 кръг

ОБЛАСТНА ГРУПА - 2019-20
ОБЛАСТНА ГРУПА - 2019-20

Класиране след 4 кръг

ОБЛАСТНА ГРУПА - 2019-20
ОБЛАСТНА ГРУПА - 2019-20

Класиране след 3 кръг:

ФК "Елтемир" - Крън 3:2 ФК "ММИЗТОК" - Раднево
ФК "Верея" - Стара ЗагораотложенФК "Мъглиж" - Мъглиж
ФК "Локомотив" - Тулово 1:1 ФК "Габровница-04" - Горно Сахране
ФК "Млада гвардия" - Розово, Казанл. 0:4 ФК "Минерал" - Овощник
ФК "Левски" с.Сърнево - Сърнево, Старозаг. 2:1 ФК "Тунджа" - Павел баня
ФК "Реал" - Мъдрец, Старозаг. 0:3 ФК "Бузлуджа" - Енина

Почиващи отбори: ФК "Чирпан" - Чирпан
ОБЛАСТНА ГРУПА - 2019-20

Класиране след 2 кръг:

ФК "Бузлуджа" - Енина 8:1 ФК "Левски" с.Сърнево - Сърнево, Старозаг.
ФК "Тунджа" - Павел баня 5:1 ФК "Млада гвардия" - Розово, Казанл.
ФК "Минерал" - Овощник 3:0 ФК "Локомотив" - Тулово
ФК "Габровница-04" - Горно Сахране 0:3 ФК "Верея" - Стара Загора
ФК "Мъглиж" - Мъглиж 1:3 ФК "Елтемир" - Крън
ФК "ММИЗТОК" - Раднево 5:0 ФК "Чирпан" - Чирпан

Почиващи отбори: ФК "Реал" - Мъдрец, Старозаг.
ОБЛАСТНА ГРУПА - 2019-20

Класиране след 1 кръг:

ФК "Чирпан" - Чирпан 3:3 ФК "Мъглиж" - Мъглиж
ФК "Елтемир" - Крън 6:2 ФК "Габровница-04" - Горно Сахране
ФК "Верея" - Стара Загора 3:0 ФК "Минерал" - Овощник
ФК "Локомотив" - Тулово 4:1 ФК "Тунджа" - Павел баня
ФК "Млада гвардия" - Розово, Казанл. 0:6 ФК "Бузлуджа" - Енина
ФК "Левски" с.Сърнево - Сърнево, Старозаг. 3:0 ФК "Реал" - Мъдрец, Старозаг.

Почиващи отбори: ФК "ММИЗТОК" - Раднево
ОБЛАСТНА ГРУПА - 2019-20
В момента разглеждате олекотената мобилна версия на уебсайта. Към пълната версия.
Уебсайт в Alle.bg