ФК РОЗОВА ДОЛИНА

ОБЛАСТНА ГРУПА - 2015-16

2015-16 г. - ОБЛАСТНА ГРУПА

26 КРЪГ- Крайно класиране

28 май 2016, събота, 18:00 ч: 
Чирпан (Чирпан) - Левски (Сърнево) 1:0 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Елтемир (Крън) 2:2 
Бузлуджа (Енина) - Тунджа 2006 (Ягода) 4:0 
29 май 2016, неделя, 18:00 ч: 
Левски (Оризово) - Локомотив (Тулово) 3:0 
Млада гвардия (Розово) - Мини "Марица-изток" (Раднево) 0:3 
Верея II (Стара Загора) - Тунджа 2010 (Копринка) 3:0 
Минерал (Овощник) почива

ФК Верея заявява участие за баражи за Югоизточна "В" група
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Бузлуджа" - Енина24184277-2458
2. ФК "Верея" - Стара Загора24191467-1958
3. ФК "ММИЗТОК" - Раднево24174359-2055
4. ФК "Чирпан" - Чирпан24164458-2552
5. ФК "Елтемир" - Крън24144671-4146
6. ФК "Тунджа 2006" - Ягода24143757-3245
7. ФК "Млада гвардия" - Розово, Казанл.24801624-4824
8. ФК "Минерал" - Овощник24721531-5523
9. ФК "Габровница-04" - Горно Сахране24641426-4022
10. ФК "Левски" - Сърнево, Старозаг.24631532-5721
11. ФК "Тунджа 2010" - Копринка24531634-6718
12. ФК "Левски" - Оризово24521728-7917
13. ФК "Локомотив" - Тулово24321919-7611

25 КРЪГ

21 май 2016, събота, 18:00 ч: 
Елтемир (Крън) - Верея II (Стара Загора) - 3:1
Минерал (Овощник) - Млада гвардия (Розово) - 0:2
Левски (Сърнево) - Левски (Оризово) - 7:1
22 май 2016, неделя, 18:00 ч: 
Тунджа 2006 (Ягода) - Чирпан (Чирпан) - 2:4
Тунджа 2010 (Копринка) - Бузлуджа (Енина) - 0:3
Мини "Марица-изток" (Радн) - Габровница 04 (Г.Сахране) - 3:0
Локомотив (Тулово) почива

24 КРЪГ

15 май 2016, неделя, 18:00 ч :
Чирпан (Чирпан) - Левски (Оризово) 5:1
Млада гвардия (Розово) - Локомотив (Тулово) - отложен
Габровница 04 (Горно Сахране) - Минерал (Овощник) 3:0
Верея II (Стара Загора) - Мини "Марица-изток" (Раднево) 2:0
Бузлуджа (Енина) - Елтемир (Крън) 1:0
Тунджа 2006 (Ягода) - Тунджа 2010 (Копринка) 5:0
Левски (Сърнево) почива

КЛАСИРАНЕ СЛЕД 24 КРЪГ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Верея" - Стара Загора21171360-1652
2. ФК "ММИЗТОК" - Раднево22154353-2049
3. ФК "Бузлуджа" - Енина21154267-2449
4. ФК "Чирпан" - Чирпан22144453-2346
5. ФК "Елтемир" - Крън22133666-3842
6. ФК "Тунджа 2006" - Ягода21133552-2442
7. ФК "Минерал" - Овощник23721431-5323
8. ФК "Тунджа 2010" - Копринка21531334-5818
9. ФК "Млада гвардия" - Розово, Казанл.21601518-4418
10. ФК "Габровница-04" - Горно Сахране20531222-3218
11. ФК "Левски" - Сърнево, Старозаг.21431422-5515
12. ФК "Левски" - Оризово20421424-6714
13. ФК "Локомотив" - Тулово21321618-6611

23 КРЪГ

7 май 2016, събота, 18:00 ч: 
Елтемир (Крън) - Тунджа 2006 (Ягода) - 3:2
Минерал (Овощник) - Верея II (Стара Загора) - 0:7
Левски (Сърнево) - Млада гвардия (Розово) - 0:1
8 май 2016, неделя, 18:00 ч: 
Тунджа 2010 (Копринка) - Чирпан (Чирпан) - 2:2
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Бузлуджа (Енина) - 2:0
Локомотив (Тулово) - Габровница 04 (Горно Сахране) - 1:3
Левски (Оризово) почива

22 КРЪГ

29 април 2016, петък, 17:00 ч: 
Млада гвардия (Розово) - Левски (Оризово) - 3:1
Габровница 04 (Горно Сахране) - Левски (Сърнево) - 1:0
Верея II (Стара Загора) - Локомотив (Тулово) - 3:0
Бузлуджа (Енина) - Минерал (Овощник) - 3:2
Тунджа 2006 (Ягода) - Мини "Марица-изток" (Раднево) - 1:1
Тунджа 2010 (Копринка) - Елтемир (Крън) - 1:2
Чирпан (Чирпан) почива

КЛАСИРАНЕ СЛЕД 23 КРЪГ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "ММИЗТОК" - Раднево21154253-1849
2. ФК "Верея" - Стара Загора20161358-1649
3. ФК "Бузлуджа" - Енина20144266-2446
4. ФК "Чирпан" - Чирпан21134448-2243
5. ФК "Елтемир" - Крън21133566-3742
6. ФК "Тунджа 2006" - Ягода20123547-2439
7. ФК "Минерал" - Овощник22721331-5023
8. ФК "Тунджа 2010" - Копринка20531234-5318
9. ФК "Млада гвардия" - Розово, Казанл.21601518-4418
10. ФК "Габровница-04" - Горно Сахране19431219-3215
11. ФК "Левски" - Сърнево, Старозаг.21431422-5515
12. ФК "Левски" - Оризово19421323-6214
13. ФК "Локомотив" - Тулово21321618-6611
КЛАСИРАНЕ СЛЕД 22 КРЪГ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Бузлуджа" - Енина19144166-2246
2. ФК "Верея" - Стара Загора19151351-1646
3. ФК "ММИЗТОК" - Раднево20144251-1846
4. ФК "Чирпан" - Чирпан20133446-2042
5. ФК "Тунджа 2006" - Ягода19123445-2139
6. ФК "Елтемир" - Крън20123563-3539
7. ФК "Минерал" - Овощник21721231-4323
8. ФК "Тунджа 2010" - Копринка19521232-5117
9. ФК "Левски" - Сърнево, Старозаг.20431322-5415
10. ФК "Млада гвардия" - Розово, Казанл.20501517-4415
11. ФК "Левски" - Оризово19421323-6214
12. ФК "Габровница-04" - Горно Сахране18331216-3112
13. ФК "Локомотив" - Тулово20321517-6311

21 КРЪГ

23 април 2016, събота, 17:00 ч 
Елтемир (Крън) - Чирпан (Чирпан) - 4:1
Минерал (Овощник) - Тунджа 2006 (Ягода) - 1:3
Левски (Сърнево) - Верея II (Стара Загора) - 1:5
24 април 2016, неделя, 17:00 ч 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Тунджа 2010 (Копринка) - 3:0
Локомотив (Тулово) - Бузлуджа (Енина) - 
Левски (Оризово) - Габровница 04 (Горно Сахране) -
Млада гвардия (Розово) почива

20 КРЪГ

16 април 2016, събота, 17:00 ч 
Чирпан (Чирпан) - Млада гвардия (Розово) - 3:0
Тунджа 2010 (Копринка) - Минерал (Овощник) - 5:2
Елтемир (Крън) - Мини "Марица-изток" (Раднево) - 2:0
17 април 2016, неделя, 17:00 ч
Верея II (Стара Загора) - Левски (Оризово) - 9:1
Бузлуджа (Енина) - Левски (Сърнево) - 5:0
Тунджа 2006 (Ягода) - Локомотив (Тулово) - 3:0
Габровница 04 (Горно Сахране) почива

19 КРЪГ

9 април 2016, събота, 17:00 ч: 
Минерал (Овощник) - Елтемир (Крън) 1:4 
Левски (Оризово) - Бузлуджа (Енина) 2:6 
10 април 2016, неделя, 17:00 ч: 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Чирпан (Чирпан) 3:0 
Локомотив (Тулово) - Тунджа 2010 (Копринка) - 
Левски (Сърнево) - Тунджа 2006 (Ягода) 2:6 
Млада гвардия (Розово) - Габровница 04 (Горно Сахране) 3:2 
Верея II (Стара Загора) почива

18 КРЪГ

2 април 2016, събота, 17:00 ч: 
Чирпан (Чирпан) - Габровница 04 (Горно Сахране) - 3:0
Елтемир (Крън) - Локомотив (Тулово) - 6:2
3 април 2016, неделя, 17:00 ч: 
Верея II (Стара Загора) - Млада гвардия (Розово) - 4:0
Тунджа 2006 (Ягода) - Левски (Оризово) - отложен
Тунджа 2010 (Копринка) - Левски (Сърнево) - отложен
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Минерал (Овощник) - 6:0
Бузлуджа (Енина) почива

17 КРЪГ

26 март 2016, събота, 15:00 ч: 
Минерал (Овощник) - Чирпан (Чирпан) - 0:1
Левски (Сърнево) - Елтемир (Крън) - 3:3
Габровница 04 (Горно Сахране) - Верея II (Стара Загора) - отложен
27 март 2016, неделя, 15:00 ч: 
Локомотив (Тулово) - Мини "Марица-изток" (Раднево) - 2:6
Левски (Оризово) - Тунджа 2010 (Копринка) - 5:1
Млада гвардия (Розово) - Бузлуджа (Енина) - 0:6
Тунджа 2006 (Ягода) почива

16 КРЪГ

19 март 2016, събота, 15:00 ч: 
Чирпан (Чирпан) - Верея II (Стара Загора) - 0:2
Бузлуджа (Енина) - Габровница 04 (Горно Сахране) - 1:0
Елтемир (Крън) - Левски (Оризово) - 8:1
Минерал (Овощник) - Локомотив (Тулово) - 3:0
20 март 2016, неделя, 15:00 ч: 
Тунджа 2006 (Ягода) - Млада гвардия (Розово) - 0:1
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Левски (Сърнево) - 2:0
Тунджа 2010 (Копринка) почива

15 КРЪГ

13 март 2016, неделя, 15:00 ч: 
Локомотив (Тулово) - Чирпан (Чирпан) 1:4 
Левски (Сърнево) - Минерал (Овощник) 0:2 
Левски (Оризово) - Мини "Марица-изток" (Раднево) 0:2 
Млада гвардия (Розово) - Тунджа 2010 (Копринка) 1:3 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Тунджа 2006 (Ягода) 0:1 
Верея II (Стара Загора) - Бузлуджа (Енина) 4:2 
Елтемир (Крън) почива

14 КРЪГ - Пролет

5 март 2016, събота, 15:00 ч: 
Чирпан (Чирпан) - Бузлуджа (Енина) 0:0 
Елтемир (Крън) - Млада гвардия (Розово) 2:1 
Минерал (Овощник) - Левски (Оризово) 3:0 
6 март 2016, неделя, 15:00 ч: 
Тунджа 2006 (Ягода) - Верея II (Стара Загора) 1:2 
Тунджа 2010 (Копринка) - Габровница 04 (Горно Сахране) 2:1 
Локомотив (Тулово) - Левски (Сърнево) 2:3 
Мини "Марица-изток" (Раднево) почива

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Есенно класиране:

ЕСЕННО КЛАСИРАНЕ

ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Бузлуджа" - Енина1293043-1430
2. ФК "Чирпан" - Чирпан1292134-1029
3. ФК "ММИЗТОК" - Раднево1283128-1327
4. ФК "Тунджа 2006" - Ягода1282230-1426
5. ФК "Верея" - Стара Загора1281322-1125
6. ФК "Елтемир" - Крън1252532-2517
7. ФК "Минерал" - Овощник1242617-2114
8. ФК "Левски" - Сърнево, Старозаг.1232713-2811
9. ФК "Левски" - Оризово1232713-3011
10. ФК "Локомотив" - Тулово1232710-3011
11. ФК "Габровница-04" - Горно Сахране1223712-219
12. ФК "Млада гвардия" - Розово, Казанл.1220108-236
13. ФК "Тунджа 2010" - Копринка1212915-375


*Загоре (Загоре) не започва първеенството

6 КРЪГ

10 октомври 2015, събота, 16:00 ч: 
Чирпан (Чирпан) - Мини "Марица-изток" (Раднево) 2:2 
Елтемир (Крън) - Минерал (Овощник) 3:3 
Бузлуджа (Енина) - Левски (Оризово) 8:1 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Млада гвардия (Розово) 0:1 
11 октомври 2015, неделя, 16:00 ч: 
Тунджа 2010 (Копринка) - Локомотив (Тулово) 0:1 
Тунджа 2006 (Ягода) - Левски (Сърнево) 3:2
Загоре (Загоре) - почива

5 КРЪГ

3 октомври 2015, събота, 16:00 ч: 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Чирпан (Чирпан) 1:3 
Бузлуджа (Енина) - почива
Левски (Оризово) - Тунджа 2006 (Ягода) 1:5 
Левски (Сърнево) - Тунджа 2010 (Копринка) 4:3 
Минерал (Овощник) - Мини "Марица-изток" (Раднево) 1:2 

4 октомври 2015, неделя, 16:00 ч: 
Млада гвардия (Розово) - Верея II (Стара Загора) 2:1 
Локомотив (Тулово) - Елтемир (Крън) 1:4

2 КРЪГ

12 септември 2015, събота, 17:00 ч: 
Чирпан (Чирпан) - Локомотив (Тулово) 4:0 
Минерал (Овощник) - Левски (Сърнево) 2:0 
Елтемир (Крън) - почива
Бузлуджа (Енина) -Верея II (Стара Загора) 2:0 

13 септември 2015, неделя, 17:00 ч: 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Левски (Оризово) 4:1 
Тунджа 2010 (Копринка) - Млада гвардия (Розово) 2:1 
Тунджа 2006 (Ягода) - Габровница 04 (Горно Сахране) 2:0

1 КРЪГ

5 септември 2015, събота, 17:00 ч: 
Бузлуджа (Енина) - Чирпан (Чирпан) 2:2 
Верея II (Стара Загора) - Тунджа 2006 (Ягода) - 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Тунджа 2010 (Копринка) 0:0 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - почива
Левски (Оризово) - Минерал (Овощник) 2:0 
Левски (Сърнево) - Локомотив (Тулово) 0:0 

6 септември 2015, неделя, 17:00 ч: 
Млада гвардия (Розово) - Елтемир (Крън) 1:4



В момента разглеждате олекотената мобилна версия на уебсайта. Към пълната версия.
Уебсайт в Alle.bg