ФК РОЗОВА ДОЛИНА

ОБЛАСТНА ГРУПА - 2018-19

ОФГ Стара Загора 2018/19

ОБЛАСТНА ГРУПА - 2018-19

Крайно класиране сезон 2018-19 г.

Г.РТочки
1. ФК "ММИЗТОК" - Раднево22191280-1458
2. ФК "Елтемир" - Крън22172374-2753
3. ФК "Чирпан" - Чирпан22163385-2851
4. ФК "Единство" - Гурково, Казанл.22142676-3444
5. ФК "Бузлуджа" - Енина22116552-3439
6. ФК "Минерал" - Овощник2294943-4531
7. ФК "Локомотив" - Тулово22921154-5529
8. ФК "Габровница-04" - Горно Сахране22921137-3829
9. ФК "Реал" - Мъдрец, Старозаг.22601633-7518
10. ФК "Левски" с.Сърнево - Сърнево, Старозаг.22521527-8417
11. ФК "Левски" с.Оризово - Оризово22321726-7511
12. ФК "Млада гвардия" - Розово, Казанл.22112011-864

22 последен кръг

24 май 2019 г., петък, 18:00 ч:
Бузлуджа (Енина) - Млада гвардия (Розово)                 3:0 сл. 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Левски (Оризово)          3:0 сл. 
Елтемир (Крън) - Левски (Сърнево)                         4:0 
Локомотив (Тулово) - Габровница 04 (Горно Сахране)        3:0 
Минерал (Овощник) - Единство (Гурково)                    3:0 
Реал (Мъдрец) - Чирпан (Чирпан)                           2:10 


21 кръг

18 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Бузлуджа (Енина)     6:0 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Минерал (Овощник)    0:2 
Левски (Сърнево) - Локомотив (Тулово)  1:5 
Левски (Оризово) - Елтемир (Крън)    0:3 сл. 
Млада гвардия (Розово) - Мини "Марица-изток" (Раднево) 0:3 сл. 
19 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Единство (Гурково) - Реал (Мъдрец)    3:0 

20 кръг

11 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Бузлуджа (Енина) - Мини "Марица-изток" (Раднево)          3:0 
Елтемир (Крън) - Млада гвардия (Розово)                   3:0 сл. 
Минерал (Овощник) - Левски (Сърнево)                      3:0 
Чирпан (Чирпан) - Единство (Гурково)                      3:1 
12 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Локомотив (Тулово) - Левски (Оризово)                     3:0 сл. 
Реал (Мъдрец) - Габровница 04 (Горно Сахране)             1:4 


Класиране след 19 кръг:


ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "ММИЗТОК" - Раднево19171174-1152
2. ФК "Елтемир" - Крън19142364-2744
3. ФК "Чирпан" - Чирпан19133366-2542
4. ФК "Единство" - Гурково, Казанл.19132472-2841
5. ФК "Бузлуджа" - Енина1996446-2833
6. ФК "Габровница-04" - Горно Сахране1872930-3223
7. ФК "Минерал" - Овощник1964935-4522
8. ФК "Локомотив" - Тулово18611140-5119
9. ФК "Реал" - Мъдрец, Старозаг.19601330-5818
10. ФК "Левски" с.Сърнево - Сърнево, Старозаг.19521226-7217
11. ФК "Левски" с.Оризово - Оризово19321426-6611
12. ФК "Млада гвардия" - Розово, Казанл.19111711-774

19 кръг

4 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Габровница 04 (Горно Сахране) - Чирпан (Чирпан)           4:1 
Левски (Сърнево) - Реал (Мъдрец)                          3:1 
Левски (Оризово) - Минерал (Овощник)                      0:3 сл. 
Млада гвардия (Розово) - Локомотив (Тулово)               0:3 сл. 
5 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Единство (Гурково) - Бузлуджа (Енина)                     4:2 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Елтемир (Крън)            3:0 


18 кръг

20 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Бузлуджа (Енина) - Елтемир (Крън)                         3:7 
Минерал (Овощник) - Млада гвардия (Розово)                3:0 сл. 
Чирпан (Чирпан) - Левски (Сърнево)                        3:0 
21 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Локомотив (Тулово) - Мини "Марица-изток" (Раднево)        3:5 
Реал (Мъдрец) - Левски (Оризово)                          3:0 сл. 
Единство (Гурково) - Габровница 04 (Горно Сахране)        4:0 



17 кръг

13 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Габровница 04 (Горно Сахране) - Бузлуджа (Енина)          0:0 
Левски (Сърнево) - Единство (Гурково)                     0:7 
Левски (Оризово) - Чирпан (Чирпан)                        0:3 сл. 
Млада гвардия (Розово) - Реал (Мъдрец)                    0:3 
Елтемир (Крън) - Локомотив (Тулово)                       4:1 
14 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Минерал (Овощник)         3:0 


16 кръг

6 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Бузлуджа (Енина) - Локомотив (Тулово)                     4:1 
Минерал (Овощник) - Елтемир (Крън)                        0:2 
Чирпан (Чирпан) - Млада гвардия (Розово)                  3:0 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Левски (Сърнево)          3:1 
7 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Реал (Мъдрец) - Мини "Марица-изток" (Раднево)             0:3 
Единство (Гурково) - Левски (Оризово)                     3:0 сл


Класиране след 14 кръг:


ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "ММИЗТОК" - Раднево15131160-840
2. ФК "Елтемир" - Крън15112251-2035
3. ФК "Чирпан" - Чирпан15103256-2133
4. ФК "Единство" - Гурково, Казанл.1592454-2629
5. ФК "Бузлуджа" - Енина1585237-1629
6. ФК "Габровница-04" - Горно Сахране1561826-2619
7. ФК "Локомотив" - Тулово1551932-4116
8. ФК "Минерал" - Овощник1544729-4016
9. ФК "Левски" с.Сърнево - Сърнево, Старозаг.1542922-5814
10. ФК "Реал" - Мъдрец, Старозаг.15401123-5212
11. ФК "Левски" с.Оризово - Оризово15321026-5411
12. ФК "Млада гвардия" - Розово, Казанл.15111311-654

15 кръг

30 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Левски (Сърнево) - Бузлуджа (Енина)                       3:2 
Левски (Оризово) - Габровница 04 (Горно Сахране)  0:3 сл
Млада гвардия (Розово) - Единство (Гурково)               0:3 
Елтемир (Крън) - Реал (Мъдрец)                            2:1 
31 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Чирпан (Чирпан)           6:0 
Локомотив (Тулово) - Минерал (Овощник)                    4:1 

14 кръг

23 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Бузлуджа (Енина) - Минерал (Овощник)                      3:3 
Чирпан (Чирпан) - Елтемир (Крън)                          5:1 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Млада гвардия (Розово)   10:0 
Левски (Сърнево) - Левски (Оризово)                       3:0 сл
24 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Реал (Мъдрец) - Локомотив (Тулово)                        3:0 
Единство (Гурково) - Мини "Марица-изток" (Раднево)        4:1 


13 кръг

16 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Левски (Оризово) - Бузлуджа (Енина)               0:3 сл
Млада гвардия (Розово) - Левски (Сърнево)      2:4 
Елтемир (Крън) - Единство (Гурково)      2:1 
Минерал (Овощник) - Реал (Мъдрец)        2:1 
17 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Мини "Марица-изток" (Радн) - Габровница 04 (Г.Сахране)    3:0 
Локомотив (Тулово) - Чирпан (Чирпан)                      2:7 


12 кръг

9 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Бузлуджа (Енина) - Реал (Мъдрец)                          5:0 
Чирпан (Чирпан) - Минерал (Овощник)                       7:0 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Елтемир (Крън)            0:2 
Левски (Сърнево) - Мини "Марица-изток" (Раднево)          0:6 
Левски (Оризово) - Млада гвардия (Розово)                 0:3 сл
10 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Единство (Гурково) - Локомотив (Тулово)                   5:0 


Есене полусезон:

11 кръг

10 ноември 2018, събота, 14:30 ч:
Млада гвардия (Розово) - Бузлуджа (Енина)  0:3 
Левски (Оризово) - Мини "Марица-изток" (Раднево) 0:5 
Левски (Сърнево) - Елтемир (Крън)  0:5 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Локомотив (Тулово)  3:0
Единство (Гурково) - Минерал (Овощник)    3:3 
Чирпан (Чирпан) - Реал (Мъдрец)   8:1 

2 кръг - отложен мач:
17 ноември 2018, събота, 14:30 ч:
Габровница 04 (Г.Сахране) - Мини "Марица-изток" (Радн)    0:2 

11 кръг - отложен мач:
24 ноември 2018, събота, 14:30 ч:
Габровница 04 (Горно Сахране) - Локомотив (Тулово)        3:0 

Есенно класиране:


ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "ММИЗТОК" - Раднево11101044-431
2. ФК "Елтемир" - Крън1182144-1326
3. ФК "Чирпан" - Чирпан1173137-1224
4. ФК "Бузлуджа" - Енина1164124-1022
5. ФК "Единство" - Гурково, Казанл.1162341-2320
6. ФК "Габровница-04" - Горно Сахране1141613-2113
7. ФК "Локомотив" - Тулово1141626-2513
8. ФК "Минерал" - Овощник1133523-2512
9. ФК "Левски" с.Оризово - Оризово1132626-4211
10. ФК "Реал" - Мъдрец, Старозаг.1130818-439
11. ФК "Левски" с.Сърнево - Сърнево, Старозаг.1112812-485
12. ФК "Млада гвардия" - Розово, Казанл.1101106-481

10 кръг

3 ноември 2018, събота, 14:30 ч:
Бузлуджа (Енина) - Чирпан (Чирпан)  1:1 
Минерал (Овощник) - Габровница 04 (Горно Сахране)  4:0 
Елтемир (Крън) - Левски (Оризово)  12:3 
4 ноември 2018, неделя, 14:30 ч:
Реал (Мъдрец) - Единство (Гурково)   0:5 
Локомотив (Тулово) - Левски (Сърнево) 8:1 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Млада гвардия (Розово)    3:0 

9 кръг

27 октомври 2018, събота, 14:30 ч:
Млада гвардия (Розово) - Елтемир (Крън)  0:3 
Левски (Оризово) - Локомотив (Тулово)   4:2 
Левски (Сърнево) - Минерал (Овощник)  1:1 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Реал (Мъдрец)  3:0 
Единство (Гурково) - Чирпан (Чирпан)   4:3 
28 октомври 2018, неделя, 14:30 ч:
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Бузлуджа (Енина)  3:0 

КЛАСИРАНЕ СЛЕД 8 КРЪГ


ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Чирпан" - Чирпан862025-620
2. ФК "ММИЗТОК" - Раднево761031-419
3. ФК "Бузлуджа" - Енина853020-618
4. ФК "Елтемир" - Крън843124-1315
5. ФК "Единство" - Гурково, Казанл.841329-1713
6. ФК "Локомотив" - Тулово832319-1711
7. ФК "Реал" - Мъдрец, Старозаг.830517-279
8. ФК "Левски" с.Оризово - Оризово822419-238
9. ФК "Минерал" - Овощник821515-217
10. ФК "Габровница-04" - Горно Сахране72147-157
11. ФК "Левски" с.Сърнево - Сърнево, Старозаг.811610-344
12. ФК "Млада гвардия" - Розово, Казанл.80176-391

8 кръг

20 октомври 2018, събота, 16:00 ч:
Бузлуджа (Енина) - Единство (Гурково)  1:1 
Чирпан (Чирпан) - Габровница 04 (Горно Сахране)   3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
Минерал (Овощник) - Левски (Оризово)   2:2 
Елтемир (Крън) - Мини "Марица-изток" (Раднево)  1:4 
21 октомври 2018, неделя, 16:00 ч:
Реал (Мъдрец) - Левски (Сърнево)    5:1 
Локомотив (Тулово) - Млада гвардия (Розово) 6:0 

7 кръг

13 октомври 2018, събота, 16:00 ч:
Елтемир (Крън) - Бузлуджа (Енина)      2:2 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Локомотив (Тулово)  5:2 
Млада гвардия (Розово) - Минерал (Овощник)  1:7 
Левски (Оризово) - Реал (Мъдрец)  6:2 
Левски (Сърнево) - Чирпан (Чирпан)    2:4 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Единство (Гурково)  1:3 

6 кръг

6 октомври 2018, събота, 16:00 ч:
Бузлуджа (Енина) - Габровница 04 (Горно Сахране)  2:0
Единство (Гурково) - Левски (Сърнево)     8:1
Чирпан (Чирпан) - Левски (Оризово)        3:2
Минерал (Овощник) - Мини "Марица-изток" (Раднево)  0:3
7 октомври 2018, неделя, 16:00 ч:
Реал (Мъдрец) - Млада гвардия (Розово)   5:2
Локомотив (Тулово) - Елтемир (Крън)         3:3


5 кръг

29 септември 2018, събота, 17:00 ч:
Елтемир (Крън) - Минерал (Овощник)        6:1
Млада гвардия (Розово) - Чирпан (Чирпан)   0:8
Левски (Оризово) - Единство (Гурково)        4:6
Левски (Сърнево) - Габровница 04 (Горно Сахране)  2:2
30 септември 2018, неделя, 17:00 ч:
Локомотив (Тулово) - Бузлуджа (Енина)   1:1
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Реал (Мъдрец) 9:0


КЛАСИРАНЕ СЛЕД 4 КРЪГ

КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Бузлуджа" - Енина440014-212
2. ФК "Елтемир" - Крън431012-310
3. ФК "Чирпан" - Чирпан42207-28
4. ФК "ММИЗТОК" - Раднево321010-17
5. ФК "Локомотив" - Тулово42027-86
6. ФК "Габровница-04" - Горно Сахране32014-56
7. ФК "Левски" с.Оризово - Оризово41125-104
8. ФК "Единство" - Гурково, Казанл.410311-103
9. ФК "Реал" - Мъдрец, Старозаг.41035-93
10. ФК "Минерал" - Овощник41035-93
11. ФК "Левски" с.Сърнево - Сърнево, Старозаг.41034-153
12. ФК "Млада гвардия" - Розово, Казанл.40133-131

4 кръг

22 септември 2018, събота, 17:00 ч:
Бузлуджа (Енина) - Левски (Сърнево)  5:0
Габровница 04 (Горно Сахране) - Левски (Оризово)    3:0
Единство (Гурково) - Млада гвардия (Розово) 8:1
Чирпан (Чирпан) - Мини "Марица-изток" (Раднево)  0:0  
Минерал (Овощник) - Локомотив (Тулово)  4:2
23 септември 2018, неделя, 17:00 ч:
Реал (Мъдрец) - Елтемир (Крън)   0:2

3 кръг

15 септември 2018, събота, 17:00 ч:
Минерал (Овощник) - Бузлуджа (Енина)    0:2
Елтемир (Крън) - Чирпан (Чирпан)     1:1
Млада гвардия (Розово) - Габровница 04 (Горно Сахране)  0:1
Левски (Оризово) - Левски (Сърнево)       3:2
16 септември 2018, неделя, 17:00 ч:
Локомотив (Тулово) - Реал (Мъдрец)   2:1
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Единство (Гурково)   3:1


2 кръг

8 септември 2018, събота, 17:00 ч:
Бузлуджа (Енина) - Левски (Оризово)  3:0
Левски (Сърнево) - Млада гвардия (Розово)   2:0
Габровница 04 (Г.Сахране) - Мини "Марица-изток" (Радн) 0:2
Единство (Гурково) - Елтемир (Крън) 2:4
Чирпан (Чирпан) - Локомотив (Тулово)  3:1
9 септември 2018, неделя, 17:00 ч:
Реал (Мъдрец) - Минерал (Овощник)   2:1 

1 кръг

1 септември 2018, събота, 17:30 ч:
Минерал (Овощник) - Чирпан (Чирпан)    0:3 
Елтемир (Крън) - Габровница 04 (Горно Сахране)  5:0 
Млада гвардия (Розово) - Левски (Оризово)   2:2
2 септември 2018, неделя, 17:30 ч:
Реал (Мъдрец) - Бузлуджа (Енина)   2:4
Локомотив (Тулово) - Единство (Гурково)   2:0
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Левски (Сърнево)  7:0


В момента разглеждате олекотената мобилна версия на уебсайта. Към пълната версия.
Уебсайт в Alle.bg