Сподели
КЛАСИРАНЕ 2019-20
КЛАСИРАНЕ 2019-20
КЛАСИРАНЕ 2019-20

2019-20 Югоизточна трета лига - Класиране

Крайно класиране:

N

Отбор

М

П

Р

З

Г : Р

Т

Д

Г

1.

Созопол (Созопол)

19

14

3

2

 36:8

45

////

0:3

2.

Загорец (Нова Загора)

19

14

1

4

52:15

43

3:2

1:3

3.

Марица 1921 (Пловдив)

19

13

2

4

43:15

41

////

1:3

4.

Черноморец 1919 (Бургас)

19

11

3

5

30:19

36

2:1

////

5.

Гигант (Съединение)

19

10

4

5

27:19

34

////

0:2

6.

Миньор (Раднево)

19

 7

9

3

26:13

30

////

1:1

7.

Розова долина (Казанлък)

19

9

3

7

38:30

30

////

////

8.

Свиленград 1921 (Свиленград)

19

9

3

7

27:19

30

////

0:0

9.

Несебър (Несебър)

19

8

2

9

22:25

26

4:1

////

10.

Борислав 2009 (Първомай)

19

7

2

10

28:33

23

5:1

////

11.

Левски (Карлово)

19

5

6

8

18:22

21

////

0:4*

12.

Родопа-Смолян (Смолян)

19

6

3

10

23:33

21

5:0

////

13.

Атлетик (Куклен)

19

6

2

11

19:30

20

3:0

0:2

14.

Ямбол 1915 (Ямбол)

19

4

4

11

17:38

16

4:1

////

15.

Сокол (Марково)

19

5

3

11

18:47

15

////

1:2

16.

Карнобат (Карнобат)

19

3

5

11

17:33

14

3:1

////

17.

Димитровград 1947 (Дим.град)

19

3

3

13

13:49

12

////

2:2

18.

ФК Хасково 1957 (Хасково)*

19

6

4

9

23:29

22

3:1

////


Голмайстори Сезон 2019-20 г.

1. Пламен Колев – 13
2. Владислав Калайджиев – 7
3. Венцислав Иванов – 5
4. Ахмед Фаиков – 4
5. Атанас Апостолов – 3
6. Радослав Калчев – 3
7. Раиф Мурадов, Калоян Петров, Иван Чергев по 1


КЛАСИРАНЕ 2019-20
ФК "Черноморец-1919" - Бургас 1:1 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ФК "Сокол" - Марково, Пловд. 0:0 ФК "Миньор" - Раднево
ОФК "Карнобат" - Карнобат 2:0 ФК "Родопа-Смолян" - Смолян
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 1:1 ПФК "Марица-1921" - Пловдив
ОФК "Несебър" - Несебър 1:0 ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 0:1 ФК "Созопол" - Созопол
ФК "Атлетик" - Куклен 2:0 ФК "Розова долина" - Казанлък
ФК "Загорец" - Нова Загора 3:0. ФК "Хасково 1957" - Хасково
ФК "Ямбол-1915" - Ямбол 1:1 ОФК "Левски" - Карлово
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Созопол" - Созопол19143236-845
2. ФК "Загорец" - Нова Загора19141452-1543
3. ПФК "Марица-1921" - Пловдив19132443-1541
4. ФК "Черноморец-1919" - Бургас19113530-1936
5. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.19104527-1934
6. ФК "Миньор" - Раднево1979326-1330
7. ФК "Розова долина" - Казанлък1993738-3030
8. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград1993727-1930
9. ОФК "Несебър" - Несебър1982922-2526
10. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град19721028-3323
11. ФК "Хасково 1957" - Хасково1964923-2922
12. ОФК "Левски" - Карлово1956818-2221
13. ФК "Родопа-Смолян" - Смолян19631023-3321
14. ФК "Атлетик" - Куклен19621119-3020
15. ФК "Сокол" - Марково, Пловд.19531118-4718
16. ФК "Ямбол-1915" - Ямбол19441117-3816
17. ОФК "Карнобат" - Карнобат19351117-3314
18. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград19331313-4912

Класиране след 18 кръг:

ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 0:0 ОФК "Левски" - Карлово
ФК "Хасково 1957" - Хасково 0:3. ФК "Ямбол-1915" - Ямбол
ФК "Розова долина" - Казанлък 3:2 ФК "Загорец" - Нова Загора
ФК "Созопол" - Созопол 2:2 ФК "Атлетик" - Куклен
ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град 2:0 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ПФК "Марица-1921" - Пловдив 1:2 ОФК "Несебър" - Несебър
ФК "Родопа-Смолян" - Смолян 3:1 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ФК "Миньор" - Раднево 0:0 ОФК "Карнобат" - Карнобат
ФК "Черноморец-1919" - Бургас 2:0 ФК "Сокол" - Марково, Пловд.

ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Созопол" - Созопол18133235-842
2. ПФК "Марица-1921" - Пловдив18131442-1440
3. ФК "Загорец" - Нова Загора18131449-1540
4. ФК "Черноморец-1919" - Бургас18112529-1835
5. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.18103526-1833
6. ФК "Розова долина" - Казанлък1893638-2830
7. ФК "Миньор" - Раднево1878326-1329
8. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград1892726-1829
9. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град1872928-3223
10. ОФК "Несебър" - Несебър1872921-2523
11. ФК "Хасково 1957" - Хасково1864823-2622
12. ФК "Родопа-Смолян" - Смолян1863923-3121
13. ОФК "Левски" - Карлово1855817-2120
14. ФК "Атлетик" - Куклен18521117-3017
15. ФК "Сокол" - Марково, Пловд.18521118-4717
16. ФК "Ямбол-1915" - Ямбол18431116-3715
17. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград18331213-4812
18. ОФК "Карнобат" - Карнобат18251115-3311

Есенно класиране и голмайстори:

N

Отбор

М

П

Р

З

Г : Р

Т

Д

Г

1.

Созопол (Созопол)

17

13

2

2

33:6

41

 

0:3

2.

Марица 1921 (Пловдив)

17

13

1

3

41:12

40

 

1:3

3.

Загорец (Нова Загора)

17

13

1

3

47:12

40

 

1:3

4.

Черноморец 1919 (Бургас)

17

10

2

5

27:18

32

2:1

 

5.

Гигант (Съединение)

17

10

2

5

26:18

32

 

0:2

6.

Свиленград 1921 (Свиленград)

17

9

2

6

25:15

29

 

0:0

7.

Миньор (Раднево)

17

7

7

3

26:13

28

 

1:1

8.

Розова долина (Казанлък)

17

8

3

6

35:26

27

////

////

9.

Хасково 1957 (Хасково)

17

6

4

7

23:23

22

3:1

 

10.

Борислав 2009 (Първомай)

17

6

2

9

26:32

20

5:1

 

11.

Несебър (Несебър)

17

6

2

9

19:24

20

4:1

 

12.

Левски (Карлово)

17

5

4

8

17:21

19

 

0:4

13.

Родопа-Смолян (Смолян)

17

5

3

9

20:30

18

5:0

 

14.

Сокол (Марково)

17

5

2

10

18:45

17

 

1:2

15.

Атлетик (Куклен)

17

5

1

11

15:28

16

3:0

 

16.

Ямбол 1915 (Ямбол)

17

3

3

11

13:37

12

4:1

 

17.

Димитровград 1947 (Дим.град)

17

3

3

11

13:46

12

 

2:2

18.

Карнобат (Карнобат)

17

2

4

11

15:33

10

3:1

 

Голмайстори на Розова долина до 17 кръг:

1. Пламен Колев – 11
2. Владислав Калайджиев – 6
3. Венцислав Иванов – 5
4. Ахмед Фаиков – 4
5. Атанас Апостолов и Радослав Калчев – по 3
6. Раиф Мурадов, Калоян Петров и Иван Чергев по 1 гол.
1- Анулиран гол на Венцислав Иванов от 16 кръг.
КЛАСИРАНЕ 2019-20

Класиране след 17 кръг:

ФК "Сокол" - Марково, Пловд. 1:4 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ФК "Черноморец-1919" - Бургас 2:1 ОФК "Карнобат" - Карнобат
ФК "Миньор" - Раднево 2:0 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ФК "Родопа-Смолян" - Смолян 1:0 ОФК "Несебър" - Несебър
ПФК "Марица-1921" - Пловдив 6:0 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град 3:1 ФК "Атлетик" - Куклен
ФК "Созопол" - Созопол 1:0 ФК "Загорец" - Нова Загора
ФК "Розова долина" - Казанлък 4:1 ФК "Ямбол-1915" - Ямбол
ФК "Хасково 1957" - Хасково 1:0 ОФК "Левски" - Карлово
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Созопол" - Созопол17132233-641
2. ПФК "Марица-1921" - Пловдив17131341-1240
3. ФК "Загорец" - Нова Загора17131347-1240
4. ФК "Черноморец-1919" - Бургас17102527-1832
5. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.17102526-1832
6. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград1792625-1529
7. ФК "Миньор" - Раднево1777326-1328
8. ФК "Розова долина" - Казанлък1783635-2627
9. ФК "Хасково 1957" - Хасково1764723-2322
10. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град1762926-3220
11. ОФК "Несебър" - Несебър1762919-2420
12. ОФК "Левски" - Карлово1754817-2119
13. ФК "Родопа-Смолян" - Смолян1753920-3018
14. ФК "Сокол" - Марково, Пловд.17521018-4517
15. ФК "Атлетик" - Куклен17511115-2816
16. ФК "Ямбол-1915" - Ямбол17331113-3712
17. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград17331113-4612
18. ОФК "Карнобат" - Карнобат17241115-3310

Класиране след 16 кръг:

ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 1:0 ФК "Хасково 1957" - Хасково
ОФК "Левски" - Карлово 4:0. ФК "Розова долина" - Казанлък
ФК "Ямбол-1915" - Ямбол 1:6 ФК "Созопол" - Созопол
ФК "Загорец" - Нова Загора 2:1 ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град
ФК "Атлетик" - Куклен 0:2 ПФК "Марица-1921" - Пловдив
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 0:4 ФК "Родопа-Смолян" - Смолян
ОФК "Несебър" - Несебър 1:0 ФК "Миньор" - Раднево
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 2:0 ФК "Черноморец-1919" - Бургас
ОФК "Карнобат" - Карнобат 2:2 ФК "Сокол" - Марково, Пловд.
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Загорец" - Нова Загора16131247-1140
2. ФК "Созопол" - Созопол16122232-638
3. ПФК "Марица-1921" - Пловдив16121335-1237
4. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград1692525-1329
5. ФК "Черноморец-1919" - Бургас1692525-1729
6. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.1692522-1729
7. ФК "Миньор" - Раднево1667324-1325
8. ФК "Розова долина" - Казанлък1673631-2524
9. ОФК "Несебър" - Несебър1662819-2320
10. ФК "Хасково 1957" - Хасково1654722-2319
11. ОФК "Левски" - Карлово1654717-2019
12. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град1652923-3117
13. ФК "Сокол" - Марково, Пловд.1652917-4117
14. ФК "Атлетик" - Куклен16511014-2516
15. ФК "Родопа-Смолян" - Смолян1643919-3015
16. ФК "Ямбол-1915" - Ямбол16331012-3312
17. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград16331013-4012
18. ОФК "Карнобат" - Карнобат16241014-3110

Класиране след 15 кръг:

ОФК "Карнобат" - Карнобат 0:1 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ФК "Сокол" - Марково, Пловд. 2:1 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ФК "Черноморец-1919" - Бургас 2:1 ОФК "Несебър" - Несебър
ФК "Миньор" - Раднево 4:0 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ФК "Родопа-Смолян" - Смолян 4:0 ФК "Атлетик" - Куклен
ПФК "Марица-1921" - Пловдив 1:0 ФК "Загорец" - Нова Загора
ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град 3:0 ФК "Ямбол-1915" - Ямбол
ФК "Созопол" - Созопол 2:0 ОФК "Левски" - Карлово
ФК "Розова долина" - Казанлък 3:1 ФК "Хасково 1957" - Хасково
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Загорец" - Нова Загора15121245-1037
2. ФК "Созопол" - Созопол15112226-535
3. ПФК "Марица-1921" - Пловдив15111333-1234
4. ФК "Черноморец-1919" - Бургас1592425-1529
5. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград1582523-1326
6. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.1582521-1726
7. ФК "Миньор" - Раднево1567224-1225
8. ФК "Розова долина" - Казанлък1573531-2124
9. ФК "Хасково 1957" - Хасково1554622-2219
10. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град1552822-2917
11. ОФК "Несебър" - Несебър1552818-2317
12. ФК "Атлетик" - Куклен1551914-2316
13. ФК "Сокол" - Марково, Пловд.1551915-3916
14. ОФК "Левски" - Карлово1544713-2016
15. ФК "Родопа-Смолян" - Смолян1533915-3012
16. ФК "Ямбол-1915" - Ямбол1533911-2712
17. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград1533913-3612
18. ОФК "Карнобат" - Карнобат15231012-299

Класиране след 14 кръг:

ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 2:0 ФК "Розова долина" - Казанлък
ФК "Хасково 1957" - Хасково 0:2 ФК "Созопол" - Созопол
ОФК "Левски" - Карлово 1:0 ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град
ФК "Ямбол-1915" - Ямбол 0:4 ПФК "Марица-1921" - Пловдив
ФК "Загорец" - Нова Загора 4:0 ФК "Родопа-Смолян" - Смолян
ФК "Атлетик" - Куклен 2:3 ФК "Миньор" - Раднево
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 2:1 ФК "Черноморец-1919" - Бургас
ОФК "Несебър" - Несебър4:0 сл.ФК "Сокол" - Марково, Пловд.
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 4:0 ОФК "Карнобат" - Карнобат

ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Загорец" - Нова Загора14121145-937
2. ФК "Созопол" - Созопол14102224-532
3. ПФК "Марица-1921" - Пловдив14101332-1231
4. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград1482422-1126
5. ФК "Черноморец-1919" - Бургас1482423-1426
6. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.1472520-1723
7. ФК "Миньор" - Раднево1457220-1222
8. ФК "Розова долина" - Казанлък1463528-2021
9. ФК "Хасково 1957" - Хасково1454521-1919
10. ОФК "Левски" - Карлово1444613-1816
11. ФК "Атлетик" - Куклен1451814-1916
12. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град1442819-2914
13. ОФК "Несебър" - Несебър1342713-2114
14. ФК "Сокол" - Марково, Пловд.1341813-3413
15. ФК "Ямбол-1915" - Ямбол1433811-2412
16. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград1433813-3212
17. ФК "Родопа-Смолян" - Смолян1423911-309
18. ОФК "Карнобат" - Карнобат1423912-289

Класиране след 13 кръг:

ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 3:0 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ОФК "Карнобат" - Карнобат 1:2 ОФК "Несебър" - Несебър
ФК "Сокол" - Марково, Пловд. 3:1 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ФК "Черноморец-1919" - Бургас 2:0 ФК "Атлетик" - Куклен
ФК "Миньор" - Раднево 1:1 ФК "Загорец" - Нова Загора
ФК "Родопа-Смолян" - Смолян 1:0 ФК "Ямбол-1915" - Ямбол
ПФК "Марица-1921" - Пловдив 4:2 ОФК "Левски" - Карлово
ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град 0:2 ФК "Хасково 1957" - Хасково
ФК "Созопол" - Созопол 3:0 ФК "Розова долина" - Казанлък
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Загорец" - Нова Загора13111141-934
2. ФК "Созопол" - Созопол1392222-529
3. ПФК "Марица-1921" - Пловдив1391328-1228
4. ФК "Черноморец-1919" - Бургас1382322-1226
5. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград1372418-1123
6. ФК "Розова долина" - Казанлък1363428-1821
7. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.1362518-1720
8. ФК "Миньор" - Раднево1347217-1019
9. ФК "Хасково 1957" - Хасково1354421-1719
10. ФК "Атлетик" - Куклен1351712-1616
11. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град1342719-2814
12. ОФК "Несебър" - Несебър1342713-2114
13. ФК "Сокол" - Марково, Пловд.1341813-3413
14. ОФК "Левски" - Карлово1334612-1813
15. ФК "Ямбол-1915" - Ямбол1333711-2012
16. ФК "Родопа-Смолян" - Смолян1323811-269
17. ОФК "Карнобат" - Карнобат1323812-249
18. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград1323811-319

Класиране след 12 кръг:

ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 2:1 ФК "Созопол" - Созопол
ФК "Розова долина" - Казанлък 5:1 ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град
ФК "Хасково 1957" - Хасково 1:2 ПФК "Марица-1921" - Пловдив
ОФК "Левски" - Карлово 0:0 ФК "Родопа-Смолян" - Смолян
ФК "Ямбол-1915" - Ямбол 2:2 ФК "Миньор" - Раднево
ФК "Загорец" - Нова Загора 3:0 ФК "Черноморец-1919" - Бургас
ФК "Атлетик" - Куклен 3:1 ФК "Сокол" - Марково, Пловд.
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 0:2 ОФК "Карнобат" - Карнобат
ОФК "Несебър" - Несебър 1:2 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Загорец" - Нова Загора12110140-833
2. ФК "Созопол" - Созопол1282219-526
3. ПФК "Марица-1921" - Пловдив1281324-1025
4. ФК "Черноморец-1919" - Бургас1272320-1223
5. ФК "Розова долина" - Казанлък1263328-1521
6. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.1262418-1420
7. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград1262415-1120
8. ФК "Миньор" - Раднево1246216-918
9. ФК "Атлетик" - Куклен1251612-1416
10. ФК "Хасково 1957" - Хасково1244419-1716
11. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град1242619-2614
12. ОФК "Левски" - Карлово1234510-1413
13. ФК "Ямбол-1915" - Ямбол1233611-1912
14. ОФК "Несебър" - Несебър1232711-2011
15. ФК "Сокол" - Марково, Пловд.1231810-3310
16. ОФК "Карнобат" - Карнобат1223711-229
17. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград1223710-289
18. ФК "Родопа-Смолян" - Смолян1213810-266

Класиране след 11 кръг:

ОФК "Несебър" - Несебър 2:0 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 1:0 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ОФК "Карнобат" - Карнобат 1:1 ФК "Атлетик" - Куклен
ФК "Сокол" - Марково, Пловд. 0:3 ФК "Загорец" - Нова Загора
ФК "Черноморец-1919" - Бургас 3:0 ФК "Ямбол-1915" - Ямбол
ФК "Миньор" - Раднево 0:0 ОФК "Левски" - Карлово
ФК "Родопа-Смолян" - Смолян 2:2 ФК "Хасково 1957" - Хасково
ПФК "Марица-1921" - Пловдив 3:1 ФК "Розова долина" - Казанлък
ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град 1:0 ФК "Созопол" - Созопол
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Загорец" - Нова Загора1090136-827
2. ФК "Созопол" - Созопол1182118-326
3. ФК "Черноморец-1919" - Бургас1172220-923
4. ПФК "Марица-1921" - Пловдив1171322-922
5. ФК "Розова долина" - Казанлък1153323-1418
6. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.1152416-1317
7. ФК "Миньор" - Раднево1145214-717
8. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград1152413-1017
9. ФК "Хасково 1957" - Хасково1144318-1516
10. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град1142518-2114
11. ФК "Атлетик" - Куклен104159-1213
12. ОФК "Левски" - Карлово1133510-1412
13. ОФК "Несебър" - Несебър1132610-1811
14. ФК "Ямбол-1915" - Ямбол113269-1711
15. ФК "Сокол" - Марково, Пловд.113179-3010
16. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград1123610-269
17. ОФК "Карнобат" - Карнобат111379-226
18. ФК "Родопа-Смолян" - Смолян1112810-265

Класиране след 10 кръг:

ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 3:2 ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град
ФК "Созопол" - Созопол 2:0 ПФК "Марица-1921" - Пловдив
ФК "Розова долина" - Казанлък 5:0 ФК "Родопа-Смолян" - Смолян
ФК "Хасково 1957" - Хасково 1:1 ФК "Миньор" - Раднево
ОФК "Левски" - Карлово 0:1 ФК "Черноморец-1919" - Бургас
ФК "Ямбол-1915" - Ямбол 3:0 ФК "Сокол" - Марково, Пловд.
ФК "Загорец" - Нова Загора 4:1 ОФК "Карнобат" - Карнобат
ФК "Атлетик" - Куклен 1:0 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 2:1 ОФК "Несебър" - Несебър
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Созопол" - Созопол1082018-226
2. ФК "Загорец" - Нова Загора980133-824
3. ФК "Черноморец-1919" - Бургас1062217-920
4. ПФК "Марица-1921" - Пловдив1061319-819
5. ФК "Розова долина" - Казанлък1053222-1118
6. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.1052316-1117
7. ФК "Миньор" - Раднево1044214-716
8. ФК "Хасково 1957" - Хасково1043316-1315
9. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград1042412-1014
10. ФК "Атлетик" - Куклен94058-1112
11. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град1032517-2111
12. ОФК "Левски" - Карлово1032510-1411
13. ФК "Ямбол-1915" - Ямбол103259-1411
14. ФК "Сокол" - Марково, Пловд.103169-2710
15. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград1023510-259
16. ОФК "Несебър" - Несебър102268-188
17. ОФК "Карнобат" - Карнобат101278-215
18. ФК "Родопа-Смолян" - Смолян101188-244

Класиране след 9 кръг:

ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 0:3 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ОФК "Несебър" - Несебър 2:1 ФК "Атлетик" - Куклен
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 1:0 ФК "Загорец" - Нова Загора
ОФК "Карнобат" - Карнобат 0:0 ФК "Ямбол-1915" - Ямбол
ФК "Сокол" - Марково, Пловд. 2:1 ОФК "Левски" - Карлово
ФК "Черноморец-1919" - Бургас 3:1 ФК "Хасково 1957" - Хасково
ФК "Миньор" - Раднево 1:1 ФК "Розова долина" - Казанлък
ФК "Родопа-Смолян" - Смолян 0:1 ФК "Созопол" - Созопол
ПФК "Марица-1921" - Пловдив 3:1 ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Созопол" - Созопол972016-223
2. ФК "Загорец" - Нова Загора870129-721
3. ПФК "Марица-1921" - Пловдив961219-619
4. ФК "Черноморец-1919" - Бургас952216-917
5. ФК "Миньор" - Раднево943213-615
6. ФК "Розова долина" - Казанлък943217-1115
7. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.942313-914
8. ФК "Хасково 1957" - Хасково942315-1214
9. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград942312-914
10. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град932415-1811
11. ОФК "Левски" - Карлово932410-1311
12. ФК "Сокол" - Марково, Пловд.93159-2410
13. ФК "Атлетик" - Куклен83057-119
14. ОФК "Несебър" - Несебър92257-168
15. ФК "Ямбол-1915" - Ямбол92256-148
16. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград91358-246
17. ОФК "Карнобат" - Карнобат91267-175
18. ФК "Родопа-Смолян" - Смолян91178-194

Класиране след 8 кръг:

ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 1:0 ПФК "Марица-1921" - Пловдив
ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град 3:1 ФК "Родопа-Смолян" - Смолян
ФК "Созопол" - Созопол 0:0 ФК "Миньор" - Раднево
ФК "Розова долина" - Казанлък 2:1 ФК "Черноморец-1919" - Бургас
ФК "Хасково 1957" - Хасково 3:0 ФК "Сокол" - Марково, Пловд.
ОФК "Левски" - Карлово 1:2 ОФК "Карнобат" - Карнобат
ФК "Ямбол-1915" - Ямбол 1:0 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ФК "Загорец" - Нова Загора 4:0 ОФК "Несебър" - Несебър
ФК "Атлетик" - Куклен 1:2 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Загорец" - Нова Загора770029-621
2. ФК "Созопол" - Созопол862015-220
3. ПФК "Марица-1921" - Пловдив851216-516
4. ФК "Черноморец-1919" - Бургас842213-814
5. ФК "Миньор" - Раднево842212-514
6. ФК "Розова долина" - Казанлък842216-1014
7. ФК "Хасково 1957" - Хасково842214-914
8. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград832311-911
9. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.832310-911
10. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град832314-1511
11. ОФК "Левски" - Карлово83239-1111
12. ФК "Атлетик" - Куклен73046-99
13. ФК "Ямбол-1915" - Ямбол82156-147
14. ФК "Сокол" - Марково, Пловд.82157-237
15. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград81348-216
16. ОФК "Несебър" - Несебър81255-155
17. ОФК "Карнобат" - Карнобат71157-154
18. ФК "Родопа-Смолян" - Смолян70166-181

Класиране след 7 кръг:

ФК "Атлетик" - Куклен 1:0 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 0:6 ФК "Загорец" - Нова Загора
ОФК "Несебър" - Несебър 1:0 ФК "Ямбол-1915" - Ямбол
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 2:1 ОФК "Левски" - Карлово
ОФК "Карнобат" - Карнобат 1:2 ФК "Хасково 1957" - Хасково
ФК "Сокол" - Марково, Пловд. 2:1 ФК "Розова долина" - Казанлък
ФК "Черноморец-1919" - Бургас 1:2 ФК "Созопол" - Созопол
ФК "Миньор" - Раднево 3:1 ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град
ФК "Родопа-Смолян" - Смолян 1:3 ПФК "Марица-1921" - Пловди
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Созопол" - Созопол761015-219
2. ФК "Загорец" - Нова Загора660025-618
3. ПФК "Марица-1921" - Пловдив751116-416
4. ФК "Черноморец-1919" - Бургас742112-614
5. ФК "Миньор" - Раднево741212-513
6. ФК "Розова долина" - Казанлък732214-911
7. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград732211-811
8. ФК "Хасково 1957" - Хасково732211-911
9. ОФК "Левски" - Карлово73228-911
10. ФК "Атлетик" - Куклен63035-79
11. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.72239-98
12. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град722311-148
13. ФК "Сокол" - Марково, Пловд.72147-207
14. ОФК "Несебър" - Несебър71245-115
15. ФК "Ямбол-1915" - Ямбол71155-144
16. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград70346-203
17. ОФК "Карнобат" - Карнобат60155-141
18. ФК "Родопа-Смолян" - Смолян60155-151

Класиране след 6 кръг:

ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 5:2 ФК "Родопа-Смолян" - Смолян
ПФК "Марица-1921" - Пловдив 0:1 ФК "Миньор" - Раднево
ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град 1:2 ФК "Черноморец-1919" - Бургас
ФК "Созопол" - Созопол3:0 сл.ФК "Сокол" - Марково, Пловд.
ФК "Розова долина" - Казанлък 3:1 ОФК "Карнобат" - Карнобат
ФК "Хасково 1957" - Хасково 1:1 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ОФК "Левски" - Карлово 1:0 ОФК "Несебър" - Несебър
ФК "Ямбол-1915" - Ямбол 2:1 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ФК "Загорец" - Нова ЗагораотложенФК "Атлетик" - Куклен

ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Загорец" - Нова Загора550019-615
2. ФК "Черноморец-1919" - Бургас642011-414
3. ПФК "Марица-1921" - Пловдив641113-313
4. ФК "Созопол" - Созопол541010-113
5. ФК "Розова долина" - Казанлък632113-711
6. ОФК "Левски" - Карлово63217-711
7. ФК "Миньор" - Раднево63129-410
8. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград62229-78
9. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.62229-88
10. ФК "Хасково 1957" - Хасково62229-88
11. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град622210-118
12. ФК "Атлетик" - Куклен52034-76
13. ФК "Ямбол-1915" - Ямбол61145-134
14. ФК "Сокол" - Марково, Пловд.51135-164
15. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград60336-143
16. ОФК "Несебър" - Несебър60244-112
17. ФК "Родопа-Смолян" - Смолян50144-121
18. ОФК "Карнобат" - Карнобат50144-121

Класиране след 5 кръг:

ФК "Загорец" - Нова Загора 2:1 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ФК "Атлетик" - Куклен 2:0 ФК "Ямбол-1915" - Ямбол
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 1:1 ОФК "Левски" - Карлово
ОФК "Несебър" - Несебър 2:2 ФК "Хасково 1957" - Хасково
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 0:0 ФК "Розова долина" - Казанлък
ОФК "Карнобат" - Карнобат 0:1 ФК "Созопол" - Созопол
ФК "Сокол" - Марково, Пловд. 1:1 ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град
ФК "Черноморец-1919" - Бургас 1:1 ПФК "Марица-1921" - Пловдив
ФК "Миньор" - Раднево 3:0 ФК "Родопа-Смолян" - Смолян
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Загорец" - Нова Загора550019-615
2. ПФК "Марица-1921" - Пловдив541013-213
3. ФК "Созопол" - Созопол541010-113
4. ФК "Черноморец-1919" - Бургас53209-311
5. ФК "Розова долина" - Казанлък522110-68
6. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град52219-98
7. ОФК "Левски" - Карлово52216-78
8. ФК "Миньор" - Раднево52128-47
9. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград52128-67
10. ФК "Хасково 1957" - Хасково52128-77
11. ФК "Атлетик" - Куклен52034-76
12. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.51224-65
13. ФК "Сокол" - Марково, Пловд.51135-164
14. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград50325-123
15. ОФК "Несебър" - Несебър50234-102
16. ФК "Родопа-Смолян" - Смолян40132-71
17. ОФК "Карнобат" - Карнобат40133-91
18. ФК "Ямбол-1915" - Ямбол50143-121

Класиране след 4 кръг:

ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 2:0 ФК "Миньор" - Раднево
ФК "Родопа-Смолян" - Смолян 0:0 ФК "Черноморец-1919" - Бургас
ПФК "Марица-1921" - Пловдив 6:0 ФК "Сокол" - Марково, Пловд.
ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град 4:1 ОФК "Карнобат" - Карнобат
ФК "Созопол" - Созопол 2:0 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ФК "Розова долина" - Казанлък 4:1 ОФК "Несебър" - Несебър
ФК "Хасково 1957" - Хасково 4:1 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ОФК "Левски" - Карлово 2:1 ФК "Атлетик" - Куклен
ФК "Ямбол-1915" - Ямбол 2:6 ФК "Загорец" - Нова Загора

1. ФК "Загорец" - Нова Загора440017-512
2. ПФК "Марица-1921" - Пловдив440012-112
3. ФК "Созопол" - Созопол43109-110
4. ФК "Черноморец-1919" - Бургас43108-210
5. ФК "Розова долина" - Казанлък421110-67
6. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град42118-87
7. ОФК "Левски" - Карлово42115-67
8. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград42028-66
9. ФК "Хасково 1957" - Хасково42026-56
10. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.41213-45
11. ФК "Миньор" - Раднево41125-44
12. ФК "Атлетик" - Куклен41032-73
13. ФК "Сокол" - Марково, Пловд.41034-153
14. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград40224-112
15. ФК "Родопа-Смолян" - Смолян30122-41
16. ОФК "Карнобат" - Карнобат30123-81
17. ОФК "Несебър" - Несебър40132-81
18. ФК "Ямбол-1915" - Ямбол40133-101

Класиране след 3 кръг

ФК "Ямбол-1915" - Ямбол 1:1 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ФК "Загорец" - Нова Загора 5:1 ОФК "Левски" - Карлово
ФК "Атлетик" - Куклен 1:0 ФК "Хасково 1957" - Хасково
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 2:2 ФК "Розова долина" - Казанлък
ОФК "Несебър" - Несебър 1:1 ФК "Созопол" - Созопол
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 6:1 ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град
ОФК "Карнобат" - Карнобат 1:3 ПФК "Марица-1921" - Пловдив
ФК "Сокол" - Марково, Пловд. 2:1 ФК "Родопа-Смолян" - Смолян
ФК "Черноморец-1919" - Бургас 1:0 ФК "Миньор" - Раднево

ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Загорец" - Нова Загора330011-39
2. ФК "Черноморец-1919" - Бургас33008-29
3. ПФК "Марица-1921" - Пловдив33006-19
4. ФК "Созопол" - Созопол32107-17
5. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград32018-46
6. ФК "Миньор" - Раднево31115-24
7. ФК "Розова долина" - Казанлък31116-54
8. ОФК "Левски" - Карлово31113-54
9. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град31114-74
10. ФК "Атлетик" - Куклен31021-53
11. ФК "Хасково 1957" - Хасково31022-43
12. ФК "Сокол" - Марково, Пловд.31024-93
13. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.30211-42
14. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград30213-72
15. ОФК "Карнобат" - Карнобат20112-41
16. ФК "Ямбол-1915" - Ямбол