ФК РОЗОВА ДОЛИНА
Сподели
КЛАСИРАНЕ 2019-20
КЛАСИРАНЕ 2019-20
КЛАСИРАНЕ 2019-20

2019-20 Югоизточна трета лига - Класиране

Класиране след 7 кръг:

ФК "Атлетик" - Куклен 1:0 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 0:6 ФК "Загорец" - Нова Загора
ОФК "Несебър" - Несебър 1:0 ФК "Ямбол-1915" - Ямбол
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 2:1 ОФК "Левски" - Карлово
ОФК "Карнобат" - Карнобат 1:2 ФК "Хасково 1957" - Хасково
ФК "Сокол" - Марково, Пловд. 2:1 ФК "Розова долина" - Казанлък
ФК "Черноморец-1919" - Бургас 1:2 ФК "Созопол" - Созопол
ФК "Миньор" - Раднево 3:1 ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град
ФК "Родопа-Смолян" - Смолян 1:3 ПФК "Марица-1921" - Пловди
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Созопол" - Созопол761015-219
2. ФК "Загорец" - Нова Загора660025-618
3. ПФК "Марица-1921" - Пловдив751116-416
4. ФК "Черноморец-1919" - Бургас742112-614
5. ФК "Миньор" - Раднево741212-513
6. ФК "Розова долина" - Казанлък732214-911
7. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград732211-811
8. ФК "Хасково 1957" - Хасково732211-911
9. ОФК "Левски" - Карлово73228-911
10. ФК "Атлетик" - Куклен63035-79
11. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.72239-98
12. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град722311-148
13. ФК "Сокол" - Марково, Пловд.72147-207
14. ОФК "Несебър" - Несебър71245-115
15. ФК "Ямбол-1915" - Ямбол71155-144
16. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград70346-203
17. ОФК "Карнобат" - Карнобат60155-141
18. ФК "Родопа-Смолян" - Смолян60155-151

Класиране след 6 кръг:

ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 5:2 ФК "Родопа-Смолян" - Смолян
ПФК "Марица-1921" - Пловдив 0:1 ФК "Миньор" - Раднево
ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град 1:2 ФК "Черноморец-1919" - Бургас
ФК "Созопол" - Созопол3:0 сл.ФК "Сокол" - Марково, Пловд.
ФК "Розова долина" - Казанлък 3:1 ОФК "Карнобат" - Карнобат
ФК "Хасково 1957" - Хасково 1:1 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ОФК "Левски" - Карлово 1:0 ОФК "Несебър" - Несебър
ФК "Ямбол-1915" - Ямбол 2:1 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ФК "Загорец" - Нова ЗагораотложенФК "Атлетик" - Куклен

ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Загорец" - Нова Загора550019-615
2. ФК "Черноморец-1919" - Бургас642011-414
3. ПФК "Марица-1921" - Пловдив641113-313
4. ФК "Созопол" - Созопол541010-113
5. ФК "Розова долина" - Казанлък632113-711
6. ОФК "Левски" - Карлово63217-711
7. ФК "Миньор" - Раднево63129-410
8. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград62229-78
9. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.62229-88
10. ФК "Хасково 1957" - Хасково62229-88
11. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град622210-118
12. ФК "Атлетик" - Куклен52034-76
13. ФК "Ямбол-1915" - Ямбол61145-134
14. ФК "Сокол" - Марково, Пловд.51135-164
15. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград60336-143
16. ОФК "Несебър" - Несебър60244-112
17. ФК "Родопа-Смолян" - Смолян50144-121
18. ОФК "Карнобат" - Карнобат50144-121

Класиране след 5 кръг:

ФК "Загорец" - Нова Загора 2:1 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ФК "Атлетик" - Куклен 2:0 ФК "Ямбол-1915" - Ямбол
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 1:1 ОФК "Левски" - Карлово
ОФК "Несебър" - Несебър 2:2 ФК "Хасково 1957" - Хасково
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 0:0 ФК "Розова долина" - Казанлък
ОФК "Карнобат" - Карнобат 0:1 ФК "Созопол" - Созопол
ФК "Сокол" - Марково, Пловд. 1:1 ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град
ФК "Черноморец-1919" - Бургас 1:1 ПФК "Марица-1921" - Пловдив
ФК "Миньор" - Раднево 3:0 ФК "Родопа-Смолян" - Смолян
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Загорец" - Нова Загора550019-615
2. ПФК "Марица-1921" - Пловдив541013-213
3. ФК "Созопол" - Созопол541010-113
4. ФК "Черноморец-1919" - Бургас53209-311
5. ФК "Розова долина" - Казанлък522110-68
6. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град52219-98
7. ОФК "Левски" - Карлово52216-78
8. ФК "Миньор" - Раднево52128-47
9. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград52128-67
10. ФК "Хасково 1957" - Хасково52128-77
11. ФК "Атлетик" - Куклен52034-76
12. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.51224-65
13. ФК "Сокол" - Марково, Пловд.51135-164
14. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград50325-123
15. ОФК "Несебър" - Несебър50234-102
16. ФК "Родопа-Смолян" - Смолян40132-71
17. ОФК "Карнобат" - Карнобат40133-91
18. ФК "Ямбол-1915" - Ямбол50143-121

Класиране след 4 кръг:

ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 2:0 ФК "Миньор" - Раднево
ФК "Родопа-Смолян" - Смолян 0:0 ФК "Черноморец-1919" - Бургас
ПФК "Марица-1921" - Пловдив 6:0 ФК "Сокол" - Марково, Пловд.
ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град 4:1 ОФК "Карнобат" - Карнобат
ФК "Созопол" - Созопол 2:0 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ФК "Розова долина" - Казанлък 4:1 ОФК "Несебър" - Несебър
ФК "Хасково 1957" - Хасково 4:1 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ОФК "Левски" - Карлово 2:1 ФК "Атлетик" - Куклен
ФК "Ямбол-1915" - Ямбол 2:6 ФК "Загорец" - Нова Загора

1. ФК "Загорец" - Нова Загора440017-512
2. ПФК "Марица-1921" - Пловдив440012-112
3. ФК "Созопол" - Созопол43109-110
4. ФК "Черноморец-1919" - Бургас43108-210
5. ФК "Розова долина" - Казанлък421110-67
6. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град42118-87
7. ОФК "Левски" - Карлово42115-67
8. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград42028-66
9. ФК "Хасково 1957" - Хасково42026-56
10. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.41213-45
11. ФК "Миньор" - Раднево41125-44
12. ФК "Атлетик" - Куклен41032-73
13. ФК "Сокол" - Марково, Пловд.41034-153
14. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград40224-112
15. ФК "Родопа-Смолян" - Смолян30122-41
16. ОФК "Карнобат" - Карнобат30123-81
17. ОФК "Несебър" - Несебър40132-81
18. ФК "Ямбол-1915" - Ямбол40133-101

Класиране след 3 кръг

ФК "Ямбол-1915" - Ямбол 1:1 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ФК "Загорец" - Нова Загора 5:1 ОФК "Левски" - Карлово
ФК "Атлетик" - Куклен 1:0 ФК "Хасково 1957" - Хасково
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 2:2 ФК "Розова долина" - Казанлък
ОФК "Несебър" - Несебър 1:1 ФК "Созопол" - Созопол
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 6:1 ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град
ОФК "Карнобат" - Карнобат 1:3 ПФК "Марица-1921" - Пловдив
ФК "Сокол" - Марково, Пловд. 2:1 ФК "Родопа-Смолян" - Смолян
ФК "Черноморец-1919" - Бургас 1:0 ФК "Миньор" - Раднево

ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Загорец" - Нова Загора330011-39
2. ФК "Черноморец-1919" - Бургас33008-29
3. ПФК "Марица-1921" - Пловдив33006-19
4. ФК "Созопол" - Созопол32107-17
5. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград32018-46
6. ФК "Миньор" - Раднево31115-24
7. ФК "Розова долина" - Казанлък31116-54
8. ОФК "Левски" - Карлово31113-54
9. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град31114-74
10. ФК "Атлетик" - Куклен31021-53
11. ФК "Хасково 1957" - Хасково31022-43
12. ФК "Сокол" - Марково, Пловд.31024-93
13. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.30211-42
14. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград30213-72
15. ОФК "Карнобат" - Карнобат20112-41
16. ФК "Ямбол-1915" - Ямбол30121-41
17. ОФК "Несебър" - Несебър30121-41
18. ФК "Родопа-Смолян" - Смолян20022-40

Класиране след 2 кръг:

ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 0:3 ФК "Черноморец-1919" - Бургас
ФК "Миньор" - Раднево 4:0 ФК "Сокол" - Марково, Пловд.
ФК "Родопа-Смолян" - СмолянотложенОФК "Карнобат" - Карнобат
ПФК "Марица-1921" - Пловдив 2:0 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град 2:0 ОФК "Несебър" - Несебър
ФК "Созопол" - Созопол 4:0 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ФК "Розова долина" - Казанлък 3:0 ФК "Атлетик" - Куклен
ФК "Хасково 1957" - Хасково 1:3 ФК "Загорец" - Нова Загора
ОФК "Левски" - Карлово 2:0 ФК "Ямбол-1915" - Ямбол

ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Созопол" - Созопол22006-06
2. ФК "Черноморец-1919" - Бургас22007-26
3. ФК "Загорец" - Нова Загора22006-26
4. ПФК "Марица-1921" - Пловдив22003-06
5. ФК "Миньор" - Раднево21105-14
6. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град21103-14
7. ОФК "Левски" - Карлово21102-04
8. ФК "Розова долина" - Казанлък21014-33
9. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград21012-33
10. ФК "Хасково 1957" - Хасково21012-33
11. ОФК "Карнобат" - Карнобат10101-11
12. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.20110-31
13. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград20111-51
14. ФК "Родопа-Смолян" - Смолян10011-20
15. ФК "Ямбол-1915" - Ямбол20020-30
16. ОФК "Несебър" - Несебър20020-30
17. ФК "Атлетик" - Куклен20020-50
18. ФК "Сокол" - Марково, Пловд.20022-80

Класиране след 1 кръг:

ОФК "Левски" - Карлово 0:0 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ФК "Ямбол-1915" - Ямбол 0:1 ФК "Хасково 1957" - Хасково
ФК "Загорец" - Нова Загора 3:1 ФК "Розова долина" - Казанлък
ФК "Атлетик" - Куклен 0:2 ФК "Созопол" - Созопол
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 1:1 ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град
ОФК "Несебър" - Несебър 0:1 ПФК "Марица-1921" - Пловдив
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 2:1 ФК "Родопа-Смолян" - Смолян
ОФК "Карнобат" - Карнобат 1:1 ФК "Миньор" - Раднево
ФК "Сокол" - Марково, Пловд. 2:4 ФК "Черноморец-1919" - Бургас
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Черноморец-1919" - Бургас11004-23
2. ФК "Загорец" - Нова Загора11003-13
3. ФК "Созопол" - Созопол11002-03
4. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград11002-13
5. ПФК "Марица-1921" - Пловдив11001-03
6. ФК "Хасково 1957" - Хасково11001-03
7. ОФК "Карнобат" - Карнобат10101-11
8. ФК "Миньор" - Раднево10101-11
9. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град10101-11
10. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград10101-11
11. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.10100-01
12. ОФК "Левски" - Карлово10100-01
13. ФК "Родопа-Смолян" - Смолян10011-20
14. ФК "Ямбол-1915" - Ямбол10010-10
15. ОФК "Несебър" - Несебър10010-10
16. ФК "Сокол" - Марково, Пловд.10012-40
17. ФК "Розова долина" - Казанлък10011-30
18. ФК "Атлетик" - Куклен10010-20

Състав за 2019-20 г.

Жребий: 17 юли 2019 г., 11:00 ч, в сградата на хотел "ИнтелКооп", ул."Константин Нунков" 13А, Пловдив.
Начало: 3 август 2019 г., събота

Състав:
 1. Верея (Стара Загора)  [-] * - Не започва в Трета лига.
 2. Несебър (Несебър)  [-]
 3. Созопол (Созопол)
 4. Загорец (Нова Загора)
 5. Черноморец 1919 (Бургас)
 6. Марица 1921 (Пловдив)
 7. Миньор (Раднево)
 8. Хасково 1957 (Хасково)
 9. Розова долина (Казанлък)
10. Атлетик (Куклен)
11. Сокол (Марково)
12. Гигант (Съединение)
13. Борислав 2009 (Първомай)
14. Карнобат (Карнобат)
15. Левски (Карлово)
16. Димитровград 1947 (Димитровград)
17. Свиленград 1921 (Свиленград)
18. Ямбол 1915 (Ямбол)  [+]
19. Родопа Смолян (Смолян)  [+]

В момента разглеждате олекотената мобилна версия на уебсайта. Към пълната версия.
Уебсайт в Alle.bg