ФК РОЗОВА ДОЛИНА
Сподели

СТАТИСТИКА ЮГОИЗТОЧНА 2019-20

17. кръг (статистика)

22 ноември 2019 г., петък, 15:30 ч:
Созопол (Созопол) - Загорец (Нова Загора)                        1:0
1:0 Венцислав Гюзелев 34
100 зрители

23 ноември 2019 г., събота, 14:30 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Карнобат (Карнобат)             2:1
0:1 Георги Калоянов 9-дузпа, 2:1 Виктор Янев 26, 82
300 зрители
  
Миньор (Раднево) - Свиленград 1921 (Свиленград)          2:0 
2:0 Ангел Костов 77, 83
200 зрители
 
Марица 1921 (Пловдив) - Димитровград 1947 (Дмгр)       6:0 
2:0 Георги Костадинов Георгиев 6, 22, 3:0 Джунейт Узунов 44, 
5:0 Даниел Спасов 53, 88, 6:0 Борислав Дончев 89-дузпа
200 зрители
червен картон: Димитър Мичков (Мар) в 65 минута.

Борислав 2009 (Първомай) - Атлетик (Куклен)                   3:1 
1:0 Ангел Здравчев 4, 1:1 Ангел Семерджиев 52, 2:1 Ангел 
Здравчев 53, 3:1 Васил Колев 56
50 зрители
  
Розова долина (Казанлък) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)         4:1 
2:0 Венцислав Иванов 13, 28, 3:0 Владислав Калайджиев 42, 3:1
Светлин Руменов 45, 4:1 Пламен Господинов Колев 62-дузпа
200 зрители
червен картон: Георги Николов (Ямб) в 55 минута.

24 ноември 2019 г., неделя, 14:30 ч:
Сокол (Марково) - Гигант (Съединение)                              1:4 
0:1 Мирослав Радев 48, 0:2 Теодор Митрев 63-автогол, 0:3 Георги
Д. Иванов 72-автогол, 0:4 Тодор Стоянов Тодоров 86-дузпа, 1:4 
Сезгин Четин 89
80 зрители

Родопа Смолян (Смолян) - Несебър (Несебър)                    1:0 
1:0 Стефан Чилингиров 75-дузпа
1000 зрители

ФК Хасково 1957 (Хасково) - Левски (Карлово)                  1:0 
1:0 Юлий Шекеров 45
50 зрители
червен картон: Валентин Сливов (Лев) в 88 минута.
СТАТИСТИКА ЮГОИЗТОЧНА 2019-20

16. кръг (статистика)

16 ноември 2019 г., събота, 14:30 ч
Гигант (Съединение) - ФК Хасково 1957 (Хасково)         1:0 
1:0 Лазар Мишич 36
200 зрители

ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Созопол (Созопол)                     1:6 
0:1 Георги Петров Георгиев 6, 0:2 Борислав Хаджиев 18, 1:2
Александър Андонов 49, 1:3 Борислав Хаджиев 60, 1:4 Кристиян
Иванов 79, 1:5 Венцислав Гюзелев 81, 1:6 Ариф Ферадов 90
50 зрители

Загорец (Нова Загора) - Борислав 2009 (Първомай)          2:1 
0:1 Васил Колев 21, 1:1 Христо Митев 48, 2:1 Георги Йорданов
Георгиев 86
400 зрители

Атлетик (Куклен) - Марица 1921 (Пловдив)                       0:2 
0:1 Мартин Анастасов 51, 0:2 Милен Танчев 90
200 зрители

Димитровград 1947 (Дмгр) - Родопа Смолян (Смолян)    0:4 
0:1 Стефан Чилингиров 28, 0:3 Христо Ковачев 54, 64, 0:4 Теодор
Стефанов 78
100 зрители

Несебър (Несебър) - Миньор (Раднево)                                1:0 
1:0 Али Неджатин Алиев 50
300 зрители

Свиленград 1921 (Свиленград) - Черноморец 1919 (Бургас)   2:0 
2:0 Димитър Панталеев 43, 84
300 зрители
червен картон: Василен Марков (Свил) в 67 минута.

Карнобат (Карнобат) - Сокол (Марково)                     2:2 
1:0 Георги Калоянов 65-дузпа, 1:2 Сезгин Четин 85-дузпа, 90,
2:2 Антон Атанасов 90
200 зрители

17 ноември 2019 г., неделя, 14:30 ч 
Левски (Карлово) - Розова долина (Казанлък)   4:0  сл.           
Статистика до прекратяването в 90 минута
0:1 Венцислав Иванов 1, 1:1 Стоян Грънчарски 26
300 зрители
СТАТИСТИКА ЮГОИЗТОЧНА 2019-20

15. кръг (статистика)

9 ноември 2019 г., събота, 14:30 ч:
Карнобат (Карнобат) - Гигант (Съединение)                      0:1 
0:1 Атанас Куманов 33
200 зрители

Сокол (Марково) - Свиленград 1921 (Свиленград)            2:1 
1:0 Костадин Димитров 23, 1:1 Мариян Тонев 45, 2:1 Сезгин 
Четин 63
42 зрители

Черноморец 1919 (Бургас) - Несебър (Несебър)                 2:1 
1:0 Антон Узунов 24, 2:0 Виктор Янев 66, 2:1 Янек Кирилов 75
200 зрители

Миньор (Раднево) - Димитровград 1947 (Димитровград)  4:0 
2:0 Иван Тошев Иванов 27, 39-дузпа, 3:0 Ангел Костов 49, 4:0 
Валентин Иванов 88
150 зрители

Марица 1921 (Пловдив) - Загорец (Нова Загора)                 1:0 
1:0 Тодор Тимонов 33-дузпа
300 зрители

Борислав 2009 (Първомай) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)        3:0 
1:0 Васил Колев 11, 2:0 Йълмаз Сюлейман 16, 23
100 зрители
 
Розова долина (Казанлък) - ФК Хасково 1957 (Хасково)    3:1 
1:0 Пламен Господинов Колев 6, 2:0 Владислав Калайджиев 9, 
3:0 Пламен Господинов Колев 62, 3:1 Красимир Илиев 88-дузпа
ххх зрители
червен картон: Христо Капитанов (Хас)  в 61. минута.

9 ноември 2019 г., събота, 15:30 ч:
Созопол (Созопол) - Левски (Карлово)                                 2:0 
1:0 Георги Петров Георгиев 24, 2:0 Мариян Димитров 54
70 зрители
 
10 ноември 2019 г., неделя, 14:30 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Атлетик (Куклен)                       4:0 
1:0 Елмир Мустански 30, 4:0 Стефан Чилингиров 72, 79, 89
200 зрители

СТАТИСТИКА ЮГОИЗТОЧНА 2019-20

14. кръг (статистика)

31 октомври 2019 г., четвъртък, 14:30 ч:
Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък)            2:0
1:0 Веселин Филипов 82, 2:0 Мирослав Радев 86
80 зрители
червен картон: Атанас Апостолов (Рдол) в 60 минута.

ФК Хасково 1957 (Хасково) - Созопол (Созопол)             0:2
0:1 Радослав Бойчев 41, 0:2 Георги Петров Георгиев 90
100 зрители

Левски (Карлово) - Борислав 2009 (Първомай)               1:0 
1:0 Боян Пенев 76
100 зрители

ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Марица 1921 (Пловдив)             0:4 
0:1 Станимир Димитров 61, 0:2 Георги Костадинов Георгиев 66, 
0:3 Стоян Маринов 69-автогол, 0:4 Димитър Мичков 89
100 зрители

Загорец (Нова Загора) - Родопа Смолян (Смолян)            4:0 
1:0 Пламен Г. Иванов 38-дузпа, 2:0 Явор Иванов 54, 3:0 Александър 
Хардалов 66, 4:0 Георги Йорданов Георгиев 69
40 зрители

Атлетик (Куклен) - Миньор (Раднево)                       2:3 
0:1 Ангел Костов 32, 0:2 Иван Тошев Иванов 59, 1:2 Васил 
Иванов 78, 2:2 Емил Аргиров 85, 2:3 Руси Чернаков 90
60 зрители
червен картон: Атанас Чернев (Атл) в 84. минута.

Димитровград 1947 (Дмгр) - Черноморец 1919 (Бургас)       2:1 
1:0 Райко Руменов Райков 1, 1:1 Трайо Грозев 9, 2:1 Райко Руменов
Райков 27
200 зрители

Несебър (Несебър) - Сокол (Марково)                      4:0 сл.
Резултат до прекратяването 1:0
1:0 Али Неджатин Алиев 8
100 зрители

Свиленград 1921 (Свиленград) - Карнобат (Карнобат)        4:0 
1:0 Чавдар Иванов 22, 2:0 Григор Георгиев 40, 3:0 Мариян Тонев
60-дузпа, 4:0 Димитър Панталеев 77
50 зрители

СТАТИСТИКА ЮГОИЗТОЧНА 2019-20

13. кръг (статистика)

23 октомври 2019 г., сряда, 16:00 ч:
Сокол (Марково) - Димитровград 1947 (Димитровград)     3:1
1:0 Ангел Рахов 14, 2:0 Красимир Иванов 52, 3:0 Александър
Стойчев 70, 3:1 Недялко Колев 75
30 зрители

24 октомври 2019 г., четвъртък, 16:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Гигант (Съединение)        3:0 
1:0 Филип Сантов 33, 2:0 Григор Георгиев 64, 3:0 Димитър
Пантелеев 80
217 зрители

Карнобат (Карнобат) - Несебър (Несебър)                             1:2 
0:1 Янек Кирилов 38, 0:2 Станимир Баев 48, 1:2 Димитър 
Петров 52
150 зрители

Черноморец 1919 (Бургас) - Атлетик (Куклен)                      2:0 
1:0 Трайо Грозев 41, 2:0 Жулиен Парушев 48
80 зрители

Миньор (Раднево) - Загорец (Нова Загора)                            1:1 
0:1 Георги Йорданов Георгиев 10, 1:1 Ангел Костов 33
200 зрители
 
Родопа Смолян (Смолян) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)            1:0 
1:0 Димитър Чолаков 32
300 зрители
червен картон: Ивайло Илчев (Ямб) в 90 минута.

Марица 1921 (Пловдив) - Левски (Карлово)                          4:2 
1:0 Георги Костадинов Георгиев 8, 1:1 Петър Главчев 38, 1:2
Николай Парнаров 47, 2:2 Олджай Алиев 52, 3:2 Станимир
Димитров 76, 4:2 Даниел Спасов 90
140 зрители

Борислав 2009 (Първомай) - ФК Хасково 1957 (Хасково)    0:2 
0:2 Юлий Шекеров 90, 90
100 зрители
червен картон: Христо Капитанов (Хас) в 77 минута.

24 октомври 2019 г., четвъртък, 17:00 ч:
Созопол (Созопол) - Розова долина (Казанлък)                     3:0
1:0 Борислав Хаджиев 12, 2:0 Радослав Бойчев 51, 3:0 Кристиян
Иванов 73
100 зрители

СТАТИСТИКА ЮГОИЗТОЧНА 2019-20

12. кръг (статистика)

19 октомври 2019 г., събота, 16:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Борислав 2009 (Първомай)        5:1
1:0 Пламен Госп. Колев 4, 1:1 Ангел Здравчев 47, 2:1 Ахмед
Сюнетчиев 58, 3:1 Венцислав Иванов 65, 4:1 Радослав Калчев 81,
5:1 Иван Чергев 88
100 зрители
червен картон: Мартин Здравчев (Бор) в 60. минута.

ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Миньор (Раднево)                         2:2 
0:1  Спас Дончев 3, 0:2 Кирил Личев 14, 1:2 Ивайло Илчев 40, 2:2
Александър Андонов 79
300 зрители

Загорец (Нова Загора) - Черноморец 1919 (Бургас)               3:0 
1:0 Денислав Атанасов 53, 2:0 Георги Йорданов Георгиев 63, 3:0
Денислав Атанасов 83
500 зрители
червен картон: Слави Шопов (Черн) в 70. минута.

Атлетик (Куклен) - Сокол (Марково)                                       3:1 
1:0 Мирослав Манев 26, 2:0 Юлиян Романов 50, 3:0 Мирослав
Манев 87, 3:1 Симеон Сталев 90
200 зрители

Димитровград 1947 (Димитровград) - Карнобат (Карнобат)  0:2 
0:1 Георги Жеков 7, 0:2 Георги Калоянов 89
150 зрители

Несебър (Несебър) - Свиленград 1921 (Свиленград)              1:2
0:1 Григор Георгиев 44, 1:1 Станимир Баев 54-дузпа, 2:1 Мариян
Тонев 77
ххх зрители

20 октомври 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Гигант (Съединение) - Созопол (Созопол)                                2:1
1:0 Мирослав Радев 45-дузпа, 2:0 Тодор Стоянов Тодоров 87, 2:1
Венцислав Гюзелев 90
200 зрители

ФК Хасково 1957 (Хасково) - Марица 1921 (Пловдив)            1:2 
1:0 Дамян Чаушев 51, 1:1 Олджай Алиев 77, 1:2 Тодор Тимонов 80
110 зрители

Левски (Карлово) - Родопа Смолян (Смолян)                            0:0 
200 зрители
червен картон: Любослав Петров (Род) в хх минута.

СТАТИСТИКА ЮГОИЗТОЧНА 2019-20

11. кръг (статистика)

12 октомври 2019 г., събота, 16:00 ч:
Несебър (Несебър) - Гигант (Съединение)                        2:0 
2:0 Станимир Баев 23, 25-дузпа
100 зрители
червен картон: Тодор Стоян. Тодоров (Гиг) в 84. минута.

Свиленград 1921 (Свиленград) - Димитровград 1947 (Дмгр)   1:0 
1:0 Григор Георгиев 6
100 зрители

Карнобат (Карнобат) - Атлетик (Куклен)                           1:1 
0:1 Емил Аргиров 25, 1:1 Георги Калоянов 89-дузпа
ххх зрители

Черноморец 1919 (Бургас) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)      3:0 
1:0 Слави Шопов 36, 2:0 Трайо Грозев 68, 3:0 Иван Стоянов 75
100 зрители

Миньор (Раднево) - Левски (Карлово)                                0:0 
200 зрители
червен картон: Петър Главчев (Лев) в 90. минута.

Марица 1921 (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)         3:1 
1:0 Джунейт Узунов 4, 2:0 Христо Янчев 5, 2:1 Ахмед Сюнетчиев
41, 3:1 Димитър Аврамов 49
100 зрители

Борислав 2009 (Първомай) - Созопол (Созопол)                1:0 
1:0 Шабан Османов 52-дузпа
200 зрители

13 октомври 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Сокол (Марково) - Загорец (Нова Загора)                             0:3 
0:1 Пламен Господинов Иванов 48, 0:3 Георги Йорданов Георгиев
52, 86
100 зрители

Родопа Смолян (Смолян) - ФК Хасково 1957 (Хасково)     2:2 
0:1 Борис Бисеров 18, 1:1 Елмир Мустански 29, 2:1 Ерик Смилянов
66, 2:2 Красимир Илиев 71-дузпа
1000 зрители

СТАТИСТИКА ЮГОИЗТОЧНА 2019-20

10. кръг (статистика)

5 октомври 2019 г., събота, 16:00 ч:
Гигант (Съединение) - Борислав 2009 (Първомай)               3:2 
0:1 Мирослав Кайраков 14, 1:1 Мирослав Радев 18-дузпа, 1:2 
Ангел Здравчев 24, 2:2 Тодор Стоян. Тодоров 65, 3:2 Мирослав
Радев 70
100 зрители

Розова долина (Казанлък) - Родопа Смолян (Смолян)         5:0 
1:0 Атанас Апостолов 37,  3:0 Владислав Калайджиев 44-дузпа, 57,
4:0 Радослав Калчев 65, 5:0 Венцислав Иванов 82
100 зрители
 
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Сокол (Марково)                         3:0 
1:0 Христо Стамов 57, 3:0 Николай Петров 74, 81
100 зрители

Загорец (Нова Загора) - Карнобат (Карнобат)                      4:1 
1:0 Божидар Димитров 3, 2:0 Хайри Мехмед 13, 3:0 Георги Йорд.
Георгиев 19, 3:1 Георги Калоянов 27, 4:1 Добромир Димитров 84
200 зрители

Атлетик (Куклен) - Свиленград 1921 (Свиленград)            1:0 
1:0 Мирослав Манев 41
300 зрители

Димитровград 1947 (Димитровград) - Несебър (Несебър)      2:1 
1:0 Райко Руменов Райков 15, 2:0 Антон Колев 30, 2:1 Патрик
Попов 62
40 зрители

5 октомври 2019 г., събота, 17:00 ч:
Созопол (Созопол) - Марица 1921 (Пловдив)                       2:0 
1:0 Мурад Ибраим 33, 2:0 Мирослав Бойчев 35
100 зрители

6 октомври 2019 г., неделя, 16:00 ч:
ФК Хасково 1957 (Хасково) - Миньор (Раднево)                  1:1 
1:0 Николай Димитров 57, 1:1 Димитър Видев 70
115 зрители
  
Левски (Карлово) - Черноморец 1919 (Бургас)                      0:1 
0:1 Виктор Янев 85
червен картон: Валентин Сливов (Лев) в 70. минута
230 зрители
СТАТИСТИКА ЮГОИЗТОЧНА 2019-20

9. кръг (статистика)

2. кръг - отложен мач
25 септември 2019 г., сряда, 17:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Карнобат (Карнобат)                       2:0 
2:0 Теодор Стефанов 36, 61
400 зрители

9. кръг
28 септември 2019 г., събота, 17:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Гигант (Съединение)  0:3 
0:1 Веселин Филипов 18, 0:2 Тодор Стоянов Тодоров 65, 0:3
Веселин Филипов 75
150 зрители

Несебър (Несебър) - Атлетик (Куклен)                                       2:1 
1:0 Патрик Попов 80, 1:1 Емил Аргиров 90, 2:1 Николай Дросев
90-дузпа
60 зрители

Свиленград 1921 (Свиленград) - Загорец (Нова Загора)       1:0 
1:0 Димитър Панталеев 40
150 зрители

Карнобат (Карнобат) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)                        0:0 
200 зрители

Черноморец 1919 (Бургас) - ФК Хасково 1957 (Хасково)         3:1 
1:0 Жулиен Парушев 5, 2:0 Антон Узунов 45, 3:0 Трайо Грозев 67,
3:1 Красимир Илиев 88-дузпа
200 зрители

Миньор (Раднево) - Розова долина (Казанлък)                          1:1 
1:0 Ангел Костов 53, 1:1 Пламен Господинов Колев 62
150 зрители
 
Марица 1921 (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)               3:1 
2:0 Тодор Тимонов 4, 71-дузпа, 2:1 Ангел Здравчев 75, 3:1 Иван
Мицев 77
200 зрители

29 септември 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Сокол (Марково) - Левски (Карлово)                                       2:1 
1:0 Ангел Рахов 10, 1:1 Валентин Сливов 25, 2:1 Александър
Стойчев 53
150 зрители

Родопа Смолян (Смолян) - Созопол (Созопол)                       0:1
0:1 Живко Димов 44
300 зрители

СТАТИСТИКА ЮГОИЗТОЧНА 2019-20

8. кръг (статистика)

21 септември 2019 г., събота, 17:00 ч:
Гигант (Съединение) - Марица 1921 (Пловдив)               1:0 
1:0 Тодор Стоянов Тодоров 7
200 зрители
червен картон: Даниел Спасов (Мар) в 68 минута.
 
Борислав 2009 (Първомай) - Родопа Смолян (Смолян)     3:1 
1:0 Георги Стайков 22, 1:1  Михаил Митев 32-автогол, 2:1 Васил
Иванов Василев 47, 3:1 Шабан Османов 71-дузпа
150 зрители

Розова долина (Казанлък) - Черноморец 1919 (Бургас)           2:1 
1:0 Пламен Господинов Колев 7, 1:1 Антон Узунов 15, 2:1 
Радослав Калчев 65
1000 зрители
червени картони: Радослав Калчев (Рдол) в 68, Раиф Мурадов
(Рдол) в 85, Станимир Митев (Чер) в 90 минута.

Левски (Карлово) - Карнобат (Карнобат)                                  1:2 
1:0 Стоян Грънчарски 10, 1:1 Георги Калоянов 19, 1:2 Петър Колев
84
100 зрители
 
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Свиленград 1921 (Свиленград)    1:0
1:0 Динко Динев 32
100 зрители

Загорец (Нова Загора) - Несебър (Несебър)                             4:0 
1:0 Денислав Атанасов 34, 2:0 Пламен Господинов Иванов 45,
3:0 Георги Йорданов Георгиев 47, 4:0 Пламен Господинов
Иванов 88
2000 зрители

Атлетик (Куклен) - Димитровград 1947 (Димитровград)       1:2 
1:0 Антонио Цанков 43-дузпа, 1:1 Емре Емин 51, 1:2 Веселин
Бакърджиев 85
150 зрители

21 септември 2019 г., събота, 18:00 ч:
Созопол (Созопол) - Миньор (Раднево)                                   0:0 
150 зрители
червен картон: Димитър Видев (Мин) н 66 минута.

22 септември 2019 г., неделя, 17:00 ч:
ФК Хасково 1957 (Хасково) - Сокол (Марково)                        3:0
2:0 Юлий Шекеров 7, 47,  3:0 Ален Иванов 90
100 зрители
СТАТИСТИКА ЮГОИЗТОЧНА 2019-20

7. кръг (статистика)

14 септември 2019 г., събота, 17:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Гигант (Съединение)                            1:0 
1:0 Мирослав Манев 18
230 зрители
червен картон: Атанас Куманов (Гиг) в 89 минута.
 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Загорец (Нова Загора)          0:6 
0:2 Пламен Г. Иванов 20, 32, 0:3 Явор Иванов 38, 0:4 Чавдар
Камов 44-автогол, 0:5 Денислав Атанасов 54, 0:6 Пламен Г. 
Иванов 87
50 зрители

Свиленград 1921 (Свиленград) - Левски (Карлово)            2:1 
0:1 Петьо Димитров 6, 1:1 Мариян Тонев 16, 2:1 Даниел Добриков
45
300 зрители

Карнобат (Карнобат) - ФК Хасково 1957 (Хасково)            1:2 
0:1 Юлий Шекеров 20, 0:2 Сонер Полат 57, 1:2 Стоян Калев 89
100 зрители

Черноморец 1919 (Бургас) - Созопол (Созопол)                  1:2 
1:0 Трайо Грозев 53-дузпа, 1:1 Радослав Бойчев 66, 1:2 Антонио
Ласков 75
600 зрители
 
Миньор (Раднево) - Борислав 2009 (Първомай)                   3:1 
1:0 Ангел Костов 14, 2:0 Стефан Рабаджийски 20, 2:1 Михаил
Митев 54, 3:1 Иван Тошев Иванов 86-дузпа
100 зрители

15 септември 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Несебър (Несебър) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)                      1:0 
1:0 Станимир Баев 16
150 зрители
 
Сокол (Марково) - Розова долина (Казанлък)                       2:1 
2:0 Александър Стойчев 19, 40, 2:1 Пламен Г. Колев 60
100 зрители

Родопа Смолян (Смолян) - Марица 1921 (Пловдив)            1:3 
0:1 Даниел Спасов 60, 0:2 Тодор Тимонов 63-дузпа, 0:3 Мартин 
Анастасов 72, 1:3 Валентин Фурлански 74
200 зрители
СТАТИСТИКА ЮГОИЗТОЧНА 2019-20

6. кръг (статистика)

7 септември 2019 г., събота, 17:00 ч:
Гигант (Съединение) - Родопа Смолян (Смолян)               5:2 
1:0 Запрян Тодоров Запрянов 4, 2:0 Мирослав Радев 34, 2:1 Ерик 
Смилянов 67, 3:1 Мирослав Радев 72-дузпа, 4:1 Тодор Стоянов
Тодоров 76, 5:1 Мирослав Радев 85, 5:2 Стефан Чилингиров 89
120 зрители

Марица 1921 (Пловдив) - Миньор (Раднево)                         0:1 
0:1 Ангел Костов 18
137 зрители

Борислав 2009 (Първомай) - Черноморец 1919 (Бургас)     1:2 
0:1 Мустафа Ехлиман Мустафа 8, 1:1 Ангел Здравчев 26, 1:2 Станимир
Митев 40
100 зрители

Розова долина (Казанлък) - Карнобат (Карнобат)                  3:1 
1:0 Владислав Калайджиев 7, 1:1 Георги Калоянов 14, 2:1 Венцислав
Иванов 28, 3:1 Владислав Калайджиев 32
200 зрители

ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Димитровград 1947 (Дмгр)          2:1 
1:0 Юлиян Чапаев 8, 2:0 Симеон Григоров 62-дузпа, 2:1 Недялко Х.
Колев 84
100 зрители

Загорец (Нова Загора) - Атлетик (Куклен)                        отложен 

7 септември 2019 г., събота, 05:00 ч:
Созопол (Созопол) - Сокол (Марково)                  3:0 сл.

8 септември 2019 г., неделя, 17:00 ч:
ФК Хасково 1957 (Хасково) - Свиленград 1921 (Свил)          1:1 
0:1 Мариян Тонев 16-дузпа, 1:1 Юлий Шекеров 78
200 зрители

Левски (Карлово) - Несебър (Несебър)                                      1:0
1:0 Илиян Гаров 87
150 зрители

СТАТИСТИКА ЮГОИЗТОЧНА 2019-20

5. кръг (статистика)

31 август 2019 г., събота, 18:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Гигант (Съединение)                    2:1 
1:0 Габриел Диманов 22, 2:0 Александър Хардалов 32-дузпа,
2:1 Мирослав Радев 66
200 зрители
 
Атлетик (Куклен) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)                       2:0 
1:0 Емил Аргиров 54, 2:0 Никола Людмилов Николов 74-дузпа
100 зрители

Димитровград 1947 (Димитровград) - Левски (Карлово)    1:1 
1:0 Райко Руменов Райков 8, 1:1 Никола Данчев 89
150 зрители
червен картон: Андрей Атанасов (Дгр) в 90. минута.

Несебър (Несебър) - ФК Хасково 1957 (Хасково)             2:2 
0:1 Марио Йовов 32, 0:2 Ивелин Костов 78, 1:2 Николай Дросев
80-дузпа, 2:2 Димитър Попов 90
100 зрители

Свиленград 1921 (Свиленград) - Розова долина (Казанлък)   0:0 
500 зрители

Карнобат (Карнобат) - Созопол (Созопол)                          0:1 
0:1 Георги Петров Георгиев 74
300 зрители
червен картон: Пламен Димитров (Кар) в 90. минута.
 
Черноморец 1919 (Бургас) - Марица 1921 (Пловдив)         1:1 
1:0 Нуретин Пюскюлю 45, 1:1 Георги Костадинов Георгиев 81
300 зрители

Миньор (Раднево) - Родопа Смолян (Смолян)                 3:0 
1:0 Станислав Белчев 34, 2:0 Веселин Пенев 38, 3:0 Димитър
Видев 45
100 зрители

1 септември 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Сокол (Марково) - Борислав 2009 (Първомай)                 1:1 
1:0 Сезгин Четин 38-дузпа, 1:1 Мирослав Кайряков 62
100 зрители
червен картон: Васил Колев (Бор) в 52. минута.

СТАТИСТИКА ЮГОИЗТОЧНА 2019-20

4. кръг (статистика)

24 август 2019 г., събота, 18:00 ч:
Гигант (Съединение) - Миньор (Раднево)                          2:0 
1:0 Тодор Стоянов Тодоров 63, 2:0 Мирослав Радев 83
200 зрители

Борислав 2009 (Първомай) - Карнобат (Карнобат)            4:1 
1:0 Димитър Пламенов Димитров 17, 2:0 Ангел Здравчев 34, 3:0
Шабан Османов 38-дузпа, 3:1 Денислав Минчев 60, 4:1 Шабан
Османов 66
100 зрители
   
Розова долина (Казанлък) - Несебър (Несебър)                 4:1 
0:1 Кристиян Бешев 21, 1:1 Ахмед Сюнетчиев 57, 2:1 Атанас
Апостолов 68, 3:1 Пламен Госп. Колев 78, 4:1 Ахмед Сюнетчиев
90
200 зрители

ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Загорец (Нова Загора)               2:6 
0:1 Георги Йорданов Георгиев 26, 0:2 Денислав Атанасов 36, 0:3 
Христо Митев 48, 1:3 Александър Андонов 53-дузпа, 1:4 Габриел
Диманов 57, 1:5 Денислав Атанасов 79, 1:6 Пламен Госп. Иванов
81, 2:6 Динко Динев 89
100 зрители

24 август 2019 г., събота, 19:00 ч:
Созопол (Созопол) - Свиленград 1921 (Свиленград)           2:0
1:0 Антонио Ласков 30-дузпа, 2:0 Ариф Ферадов 60
100 зрители

25 август 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Черноморец 1919 (Бургас)             0:0 
1000 зрители

Марица 1921 (Пловдив) - Сокол (Марково)                        6:0 
1:0 Тодор Тимонов 37, 2:0 Олджай Алиев 39, 3:0 Милен Танчев 44, 
4:0 Илия Николов (вр) 61-дузпа, 5:0 Георги Костадинов Георгиев
76, 6:0 Даниел Спасов 84
100 зрители

ФК Хасково 1957 (Хасково) - Димитровград 1947 (Дмгр)         4:1 
2:0 Юлий Шекеров 33, 38, 4:0 Марио Йовов 42, 48, 4:1 Андрей
Атанасов 81
100 зрители
червен картон: Юлий Шекеров (Хас) в 50. минута.

Левски (Карлово) - Атлетик (Куклен)                                       2:1 
1:0 Николай Парнаров 61, 1:1 Емил Аргиров 76, 2:1 Радослав
Димитров 90
200 зрители
червен картон: Деян Славов (Атл) в 88. минута.
СТАТИСТИКА ЮГОИЗТОЧНА 2019-20

3. кръг (статистика)

17 август 2019 г., събота, 18:00 ч:
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Гигант (Съединение)                  1:1 
1:0 Борислав Борисов 18, 1:1 Запрян Тодоров Запрянов 24
200 зрители

Загорец (Нова Загора) - Левски (Карлово)                            5:1 
1:0 Георги Йорданов Георгиев 14, 2:0 Добромир Димитров 29,
3:0 Георги Йорданов Георгиев 53, 4:0 Пламен Госп. Иванов 56,
4:1 Валентин Сливов 84, 5:1 Милен Митев 89
150 зрители

Атлетик (Куклен) - ФК Хасково 1957 (Хасково)                   1:0 
1:0 Никола Людмилов Николов 23
300 зрители

Димитровград 1947 (Дмгр) - Розова долина (Казанлък)       2:2 
1:0 Андрей Атанасов 30, 1:1 Калоян Петров 36, 2:1 Андрей
Атанасов 79, 2:2 Пламен Господинов Колев 81
ххх зрители

Несебър (Несебър) - Созопол (Созопол)                                 1:1 
0:1 Антонио Ласков 22, 1:1 Николай Дросев 54
150 зрители
червени картони: Венцислав Гюзелев (Соз) и Димитър Попов
(Нес) в 90. минута.

Свиленград 1921 (Свиленград) - Борислав 2009 (Първомай)   6:1 
0:1 Ангел Здравчев 15, 1:1 Жеко Йорданов 20, 2:1 Йордан Дочев
24-автогол, 3:1 Жеко Йорданов 44, 4:1 Даниел Добриков 45, 6:1 
Анастас Попов 87, 88
100 зрители
червен картон: Йордан Дочев (Бор) в 65. минута.

Карнобат (Карнобат) - Марица 1921 (Пловдив)                      1:3 
0:1 Христо Янчев 25, 1:1 Георги Калоянов 58, 1:2 Георги Костадинов
Георгиев 67, 1:3 Мирен Танчев 71
100 зрители
червен картон: Йордан Пейчинов (Мар) в 89. минута.

Черноморец 1919 (Бургас) - Миньор (Раднево)                      1:0 
1:0 Любомир Божинов 40
150 зрители

18 август 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Сокол (Марково) - Родопа Смолян (Смолян)                          2:1
1:0 Сезгин Четин 2, 2:0 Симеон Сталев 5, 2:1 Теодор Стефанов 42
200 зрители
 
СТАТИСТИКА ЮГОИЗТОЧНА 2019-20

2. кръг (статистика)

10 август 2019 г., събота, 18:00 ч:
Гигант (Съединение) - Черноморец 1919 (Бургас)            0:3 
0:1 Венцислав Славов 5, 0:2 Станислав Дрянов 8, 0:3 Жулиен
Парушев 11
100 зрители

Миньор (Раднево) - Сокол (Марково)                                 4:0 
1:0 Стефан Рабаджийски 9, 2:0 Кирил Личев 39, 3:0 Ангел 
Костов 69, 4:0 Стефан Рабаджийски 83
100 зрители

Марица 1921 (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)   2:0 
1:0 Тодор Тимонов 8, 2:0 Даниел Добриков 88-автогол
150 зрители
червен картон: Григор Георгиев (Свил) в 78. минута.

Розова долина (Казанлък) - Атлетик (Куклен)                    3:0 
1:0 Раиф Мурадов 8, 3:0 Пламен Господинов Колев 56, 67
350 зрители

ФК Хасково 1957 (Хасково) - Загорец (Нова Загора)          1:3 
0:1 Коста Янев 10, 0:2 Денислав Атанасов 44, 1:2 Сонер Полат 64,
1:3 Пламен Господинов Иванов 82
100 зрители

Борислав 2009 (Първомай) - Несебър (Несебър)                  2:0 
Срещата започна с 15 минути закъснение поради забавяне на охраната.
1:0 Валентин Добревски 30, 2:0 Мирослав Кайраков 78
130 зрители

10 август 2019 г., събота, 19:00 ч:
Созопол (Созопол) - Димитровград 1947 (Димитровград)  4:0 
2:0 Кристиян Иванов 12, 52, 3:0 Венцислав Гюзелев 73, 4:0 Ариф
Ферадов 87
200 зрители

11 август 2019 г., неделя, 18:00 ч
Родопа Смолян (Смолян) - Карнобат (Карнобат)              отложен 

Левски (Карлово) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)                               2:0
1:0 Светослав Читаков 60, 2:0 Валентин Сливов 68
100 зрители


СТАТИСТИКА ЮГОИЗТОЧНА 2019-20

1. кръг (статистика)

3 август 2019 г., събота, 18:00 ч:
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - ФК Хасково 1957 (Хасково)         0:1 
0:1 Сеид Себат Сеид 15
100 зрители

Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък)                 3:1 
2:0 Пламен Иванов 52, 56, 2:1 Атанас Апостолов 65, 3:1 Пламен
Иванов 79
100 зрители
 
Атлетик (Куклен) - Созопол (Созопол)                                    0:2 
0:1 Антонио Ласков 40, 0:2 Радослав Бойчев 70
200 зрители

Димитровград 1947 (Дмгр) - Борислав 2009 (Първомай)       1:1  
0:1 Ангел Здравчев 59, 1:1 Андрей Атанасов 65
103 зрители

 
Несебър (Несебър) - Марица 1921 (Пловдив)                          0:1
0:1 Олджай Алиев 4
150 зрители
  
Свиленград 1921 (Свиленград) - Родопа Смолян (Смолян)   2:1 
1:0 Христо Томов 13, 1:1 Теодор Стефанов 28, 2:1 Мариян Тонев 49
300 зрители

Карнобат (Карнобат) - Миньор (Раднево)                            1:1 
1:0 Петър Колев 49, 1:1 Димитър Видев 90
200 зрители

Сокол (Марково) - Черноморец 1919 (Бургас)                          2:4 
0:1 Станислав Дрянов 14, 1:1 Георги Иванов 49, 2:1 Сезгин Четин 65, 2:3 Стойко Иванов 66, 79, 2:4 Виктор Янев 86
100 зрители 

4 август 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Левски (Карлово) - Гигант (Съединение)                                  0:0
200 зрители 

СТАТИСТИКА ЮГОИЗТОЧНА 2019-20
В момента разглеждате олекотената мобилна версия на уебсайта. Към пълната версия.
Уебсайт в Alle.bg