ФК РОЗОВА ДОЛИНА
Сподели

2019-20 г. - ПРОГРАМА

Програма есен

Жребий: 17 юли 2019 г., 11:00 ч, в сградата на хотел "ИнтелКооп", ул."Константин Нунков" 13А, Пловдив.
Начало: 3 август 2019 г., събота

Състав:
 1. Верея (Стара Загора)  [-] * - Не започва в трета лига
 2. Несебър (Несебър)  [-]
 3. Созопол (Созопол)
 4. Загорец (Нова Загора)
 5. Черноморец 1919 (Бургас)
 6. Марица 1921 (Пловдив)
 7. Миньор (Раднево)
 8. Хасково 1957 (Хасково)
 9. Розова долина (Казанлък)
10. Атлетик (Куклен)
11. Сокол (Марково)
12. Гигант (Съединение)
13. Борислав 2009 (Първомай)
14. Карнобат (Карнобат)
15. Левски (Карлово)
16. Димитровград 1947 (Димитровград)
17. Свиленград 1921 (Свиленград)
18. Ямбол 1915 (Ямбол)  [+]
19. Родопа Смолян (Смолян)  [+]
източник: bulgarian-football.com
Розова долина (Казанлък

Предстоящи контролни срещи на "розите":

06.07.2019 - 18:00 часа, събота.
Розова долина - Хасково 1957 (Хасково)  - 2:2 (0:1)
0:1 Христо Капитанов, 1:1 Михаел Лалев 47, 1:2 Юли Шекеров, 
2:2 Калоян Петров 88.

10.07.2019 - 18:00 часа, сряда.
В Твърдица
Розова долина - Созопол (Созопол) - 2:2 (0:1)
0:1 Венци Гюзелев 17, 0:2 Живко Димов 51, 1:2 Пламен Колев 80, 
2:2 Михаел Лалев 88

17.07.2019 - 18:00 часа, сряда.
Берое U19 (Стара Загора) - Розова долина - 5:2 (1:2)
1:0 Никола Маринов, 1:1 Пламен Колев, 1:2 Атанас Апостолов 44, 
2:2 Христо Иванов, 3:2 Христо Иванов, 4:2 Ангел Генчев, 5:2 Ангел Генчев

20.07.2019 - 18:00 часа, събота.
Розова долина -  Свиленград 1921 (Свиленград) - 3:1 (1:1)
Головете за розите бележат Владислав Калайджиев 15, Николай Стоичков 50, 
Венцислав Калайджиев 85

24.07.2019 - 18:00 часа, сряда.
В Твърдица
Черноморец 1919 (Бургас) - Розова долина 3:0 (1:0)
1:0 Стоян Мантаров, 2:0 Нуретин Пюскюлю, 3:0 Стойко Иванов

27.07.2019 - 09:45 часа, събота.
Розова долина - Миньор (Раднево) - 2:1 (2:0)
1:0 Пламен Колев, 2:0 Атанас Апостолов, 2:1 Гост



ДатаФазаПротивникРез.
03.08.2019 18:001 кръгГЗагорец (Нова Загора)1:3
10.08.2019 18:002 кръгДАтлетик (Куклен)3:0
17.08.2019 18:003 кръгГДимитровград 1947 (Димгр)2:2
24.08.2019 18:004 кръгДНесебър (Несебър)4:1
31.08.2019 18:005 кръгГСвиленград 1921 (Свград)0:0
07.09.2019 17:006 кръгДКарнобат (Карнобат)3:1
15.09.2019 17:007 кръгГСокол (Марково)1:2
21.09.2019 17:008 кръгДЧерноморец 1919 (Бургас)-:-
28.09.2019 17:009 кръгГМиньор (Раднево)-:-
05.10.2019 16:0010 кръгДРодопа Смолян (Смолян)-:-
12.10.2019 16:0011 кръгГМарица 1921 (Пловдив)-:-
19.10.2019 16:0012 кръгДБорислав 2009 (Първомай)-:-
24.10.2019 17:0013 кръгГСозопол (Созопол)-:-
02.11.2019 14:3014 кръгГГигант (Съединение)-:-
09.11.2019 14:3015 кръгДХасково 1957 (Хасково)-:-
17.11.2019 14:3016 кръгГЛевски (Карлово)-:-
23.11.2019 14:3017 кръгДЯмбол 1915 (Ямбол)-:-

Сезон 2019-20 г. - есен

1 кръг- 3 август 2019 г., събота, 18:00 ч:
Стадион: Загорец - гр.Нова Загора - 100 зрители.
Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък) - 3:1 (0:0)
2:0 Пламен Иванов 52, 56, 2:1 Атанас Апостолов 65, 3:1 Пламен
Иванов 79
Съдия: Рюстем Карагарен - Пловдив с помощници Ириней Бодуров - Пловдив, 
Атанас Пилатов - Пловдив и 4-ти съдия: тефан Гурков - Сливен.
Делегат:Димитър Балтаджиев - Пловдив
Състав на Загорец: 86 Евгени Руменов Караманов - КАПИТАН - ВРАТАР, 
99 Георги Йорданов Георгиев, 8 Денислав Димитров Атанасов, 
20 Александър Иванов Хардалов, 21 Коста Георгиев Янев, 
23 Добромир Георгиев Димитров, 5 Христо Дончев Христов, 
11 Явор Тенев Иванов, 19 Христо Делчев Митев, 9 Милен Вълев Митев, 
10 Ивайло Маринов Маринов.
Резерви: 90 Иван Стоянов Стоянов - ВРАТАР, 22 Божидар Атанасов Димитров, 
6 Павлин Миленов Георгиев, 15 Кристиян Славов Славов, 7 Пламен Господинов Иванов.
Главен Треньор: Мирослав Атанасов Миндев.
Състав на Розова долина: 1 Александър Николаев Петрунов - ВРАТАР, 
14 Кристиан Мирославов Петров, 3 Раиф Арифов Мурадов, 
4 Димитър Костадинов Вакавлиев - КАПИТАН, 6 Ахмед Фаиков Сюнетчиев, 
16 Михаил Пламенов Димитров, 20 Владислав Радинов Калайджиев, 
11 Пламен Господинов Колев, 10 Атанас Георгиев Апостолов, 
19 Венцислав Николаев Иванов, 22 Данаил Бориславов Иванов.
Резерви: 12 Петър Тотев Маринов - ВРАТАР, 13 Иван Георгиев Чергев, 
15 Георги Димитров Христов, 17 Владислав Георгиев Димитров, 
21 Калоян Стойчев Петров, 5 Милен Иванов Христов, 
8 Николай Робертов Стоичков.
Старши треньор: Атанас Апостолов.

Купа на България: 
В Стара Загора, 07.08.2019 г., сряда, 18:00 ч:
Розова долина - Миньор (Раднево) - 0:1 (0:1)
0:1 Ангел Костов 12

2 кръг- 10 август 2019 г., събота, 18:00 ч:
Стадион: Севтополис, гр.Казанлък - 350 зрители.
Розова долина (Казанлък) - Атлетик (Куклен) - 3:0 (1:0)            
1:0 Раиф Мурадов 8, 2:0 Пламен Колев 56, 3:0 Пламен Колев 67
Съдия: Павлин Тютюнджиян - Бургас с помощници Христо Георгиев - Бургас, 
Мурад Вели - Бургас и 4-ти съдия: Галиан Гонев – Стара Загора.
Делегат: Димитър Дончев - Бургас.
Състав Розова долина: 1 Александър Николаев Петрунов - ВРАТАР, 
6 Ахмед Фаиков Сюнетчиев, 20 Владислав Радинов Калайджиев, 
22 Данаил Бориславов Иванов, 4 Димитър Костадинов Вакавлиев - КАПИТАН, 
21 Калоян Стойчев Петров, 14 Кристиан Мирославов Петров, 
23 Михаил Пламенов Димитров, 8 Николай Робертов Стоичков, 
11 Пламен Господинов Колев, 3 Раиф Арифов Мурадов.
Резерви: 12 Петър Тотев Маринов - ВРАТАР, 16 Мартин Манев Георгиев, 
19 Венцислав Николаев Иванов, 17 Владислав Георгиев Димитров, 
15 Георги Димитров Христов, 13 Иван Георгиев Чергев, 5 Милен Иванов Христов.
Старши треньор: Атанас Апостолов.
Състав на Атлетик (Куклен): 1 Димитър Георгиев Георгиев - ВРАТАР, 
25 Юлиян Георгиев Романов - КАПИТАН, 20 Стефан Димитров Тинков, 
Иван Атанасов Караиванов, 30 Георгиос Зисис Караянис, 6 Антонио Руменов Топалов, 
29 Никола Людмилов Николов, 7 Ангел Атанасов Семерджиев, 88 Мирослав Петков Манев, 
19 Емил Георгиев Аргиров, 28 Добрин Красимиров Орловски.
Резерви: 79 Олгин Али Чобан - ВРАТАР, 9 Мартин Ангелов Апостолов, 
21 Атанас Руменов Чернев, 5 Янко Бориславов Гюзлев, 10 Илия Иванов Смилянов, 
11 Иван Иванчев Ангелов.
Старши Треньор: Христо Видолов Телкийски.

3 кръг- 17 август 2019 г., събота, 18:00 ч:
Стадион: Миньор - гр.Димитровград - 100 зрители.
Димитровград 1947 (Дмгр) - Розова долина (Казанлък) - 2:2 (1:1)
1:0 Андрей Атанасов 30, 1:1 Калоян Петров 36, 2:1 Андрей
Атанасов 79, 2:2 Пламен Господинов Колев 81
Съдия: Денислав Сталев - Пловдив с помощници Васил Петров - Пловдив, 
Лилия Думбалакова - Пловдив и 4-ти съдия Стилян Димитров - Хасково.
Делегат:Илко Томов - Пловдив.
Състав на Розова долина: 1 Александър Николаев Петрунов - ВРАТАР, 
6 Ахмед Фаиков Сюнетчиев, 20 Владислав Радинов Калайджиев, 
22 Данаил Бориславов Иванов, 4 Димитър Костадинов Вакавлиев - КАПИТАН, 
14 Кристиан Мирославов Петров, 23 Михаил Пламенов Димитров, 
3 Раиф Арифов Мурадов, 11 Пламен Господинов Колев, 8 Николай Робертов Стоичков, 
9 Калоян Стойчев Петров.
Резерви: 12 Петър Тотев Маринов - ВРАТАР, 19 Венцислав Николаев Иванов, 
17 Владислав Георгиев Димитров, 15 Георги Димитров Христов, 
13 Иван Георгиев Чергев, 21 Радослав Атанасов Калчев, 16 Мартин Манев Георгиев.
Главен Треньор: Атанас Апостолов.
Състав на Димитровград 1947 (Дмгр): 13 Дамян Здравко Кадиев - ВРАТАР, 
6 Александър Станимиров Шабарков, 9 Андрей Огнянов Атанасов, 
7 Антон Руменов Колев, 8 Веселин Димитров Бакърджиев, 17 Емре Гюрджан Емин, 
5 Костадин Борисов Христов, 20 Недялко Хубенов Колев, 4 Пейо Иванов Батинов, 
23 Чавдар Димитров Камов - КАПИТАН, 14 Денислав Димов Димов.
Резерви: 11 Виктор Даниелов Петров, 15 Габриел Георгиев Георгиев, 
1 Янислав Георгиев Георгиев, 16 Райко Руменов Райков.
Главен Треньор: Александър Данев Георгиев.

4 кръг- 24 август 2019 г., събота, 18:00 ч:
Стадион: Севтополис, гр.Казанлък - 200 зрители.
Розова долина (Казанлък) - Несебър (Несебър) - 4:1 (0:1)            
0:1 Кристиян Бешев 21, 1:1 Ахмед Сюнетчиев 57, 2:1 Атанас
Апостолов 68, 3:1 Пламен Госп. Колев 78, 4:1 Ахмед Сюнетчиев 90
Съдия: Райко Чакъров - Пловдив с помощници Йордан Петров - Пловдив, 
Светослав Енчев - Пловдив и 4-ти съдия Стефан Стефанов – Стара Загора.
Делегат:Димитър Балтаджиев - Пловдив.
Състав на Розова долина: 1 Александър Николаев Петрунов - ВРАТАР, 
6 Ахмед Фаиков Сюнетчиев, 20 Владислав Радинов Калайджиев, 
22 Данаил Бориславов Иванов, 4 Димитър Костадинов Вакавлиев - КАПИТАН, 
9 Калоян Стойчев Петров, 23 Михаил Пламенов Димитров, 
8 Николай Робертов Стоичков, 21 Радослав Атанасов Калчев, 
3 Раиф Арифов Мурадов, 11 Пламен Господинов Колев.
Смени: Атанас Апостолов сменя Михаил Димитров, Иван Чергев сменя 
Влади Калайджиев, Кристиян Петров сменя Николай Стоичков.
Резерви: 12 Петър Тотев Маринов - ВРАТАР, 10 Атанас Георгиев Апостолов, 
19 Венцислав Николаев Иванов, 15 Георги Димитров Христов, 
13 Иван Георгиев Чергев, 14 Кристиан Мирославов Петров, 5 Милен Иванов Христов.
Главен Треньор: Коста Ангелов Костов.
Състав на Несебър: 33 Павел Антонов Колев - ВРАТАР, 23 Станислав Желев Жеков, 
8 Николай Димитров Дамянов, 11 Али Неджатин Алиев, 3 Али Ахмед Ахмед, 
32 Симеон Павлинов Баев - КАПИТАН, 14 Николай Георгиев Дросев, 
9 Янек Калоянов Кирилов, 19 Станимир Георгиев Баев, 6 Марио Сашев Благоев, 
21 Kристиян Иванов Бешев.
Резерви: 1 Марио Николаев Исаков - ВРАТАР, 20 Христин Младенов Колев, 
2 Давид Радославов Досев, 17 Мартин Цветелинов Димитров, 
18 Гроздан Илиев Иванов, 10 Руслан Петров Господинов, 
22 Патрик Владимиров Попов.
Главен Треньор: Васил Банов Банов.

5 кръг- 31 август 2019 г., събота, 18:00 ч:
Стадион: Колодрума - гр.Свиленград.
Свиленград 1921 (Свиленград) - Розова долина (Казанлък) - 0:0
Съдия: Радослав Гидженов - Пловдив с помощници Янко Чакъров  - Пловдив, 
Иван Чобанов - Пловдив и 4-ти съдия Стилян Димитров - Хасково.
Делегат:Здравко Караджов - Пловдив.
Състав на Свиленград: 77 Стилиян Тодоров Георгиев - ВРАТАР, 
2 Теодор Василев Иванов, 18 Чавдар Георгиев Иванов, 6 Василен Стелиянов Марков, 
4 Николай Иванов Георгиев, 11 Даниел Господинов Добриков - КАПИТАН, 
16 Димитър Робертов Панталеев, 13 Филип Атанасов Сантов, 
20 Пламен Василев Иванов, 10 Григор Иванов Георгиев, 17 Мариян Иванов Тонев.
Резерви: 1 Янислав Дончев Иванов - ВРАТАР, 19 Kостадин Георгиев Желев, 
9 Анастас Мавродиев Попов, 7 Христо Николаев Томов, 8  Христо Иванов Зотев, 
15 Жеко Йорданов Йорданов, 22 Димитър Желязков Сюлеменчев.
Главен Треньор: Мавроди Димитров Попов.
Състав на Розова долина: 1 Александър Николаев Петрунов - ВРАТАР, 
10 Атанас Георгиев Апостолов, 6 Ахмед Фаиков Сюнетчиев, 19 Венцислав Николаев Иванов, 
20 Владислав Радинов Калайджиев, 22 Данаил Бориславов Иванов, 
14 Кристиан Мирославов Петров, 9 Калоян Стойчев Петров, 3 Раиф Арифов Мурадов, 
21 Радослав Атанасов Калчев, 8 Николай Робертов Стоичков - КАПИТАН.
Резерви: 12 Петър Тотев Маринов - ВРАТАР, 15 Георги Димитров Христов, 
13 Иван Георгиев Чергев, 11 Пламен Господинов Колев, 23 Михаил Пламенов Димитров, 
2 Мирослав Боянов Петров, 5 Милен Иванов Христов.
Главен Треньор: Атанас Георгиев Апостолов.

6 кръг- 7 септември 2019 г., събота, 17:00 ч:
Стадион: Севтополис - гр.Казанлък - 200 зрители.
Розова долина (Казанлък) - Карнобат (Карнобат) - 3:1 (3:1)            
1:0 Владислав Калайджиев 7, 1:1 Георги Калоянов 14, 2:1 Венцислав
Иванов 28, 3:1 Владислав Калайджиев 32
Главен съдия: Кристиян Николов Колев - гр.Пловдив и Асистент съдия 1: 
Иван Стоянов Копчев - гр.Пловдив, Асистент съдия 2: Месут Севинчев Ахмедов - гр.Пловдив
Четвърти съдияСтефан Георагиев Стефанов - гр.Чирпан.
БФС Делегат/Наблюдател: Любен Минков Жилков - гр.Пловдив.
Състав на Розова долина: 1 Александър Николаев Петрунов - ВРАТАР, 
10 Атанас Георгиев Апостолов, 6 Ахмед Фаиков Сюнетчиев, 
19 Венцислав Николаев Иванов, 20 Владислав Радинов Калайджиев, 
15 Георги Димитров Христов, 22 Данаил Бориславов Иванов, 
4 Димитър Костадинов Вакавлиев - КАПИТАН, 9 Калоян Стойчев Петров, 
14 Кристиан Мирославов Петров, 8 Николай Робертов Стоичков.
Резерви: 12 Петър Тотев Маринов - ВРАТАР, 13 Иван Георгиев Чергев, 
5 Милен Иванов Христов, 23 Михаил Пламенов Димитров, 18 Николай Георгиев Георгиев, 
11 Пламен Господинов Колев, 3 Раиф Арифов Мурадов.
Главен Треньор: Атанас Георгиев Апостолов.
Състав на Карнобат: 1 Даниел Георгиев Желев - ВРАТАР, 3 Димитър Цонков Дончев, 
15 Трендафил Иванов Момчилов, 16 Ясен Петков Тузаков, 13 Стоян Георгиев Калев, 
9 Димитър Атанасов Петров - КАПИТАН, 6 Антон Димитров Атанасов, 
8 Хюсеин Ахмед Садула, 19 Денислав Миленов Минчев, 10 Георги Георгиев Калоянов, 
11 Петър Тодоров Колев.
Резерви: 12 Красен Красимиров Атанасов - ВРАТАР, 5 Павел Велиянов Парушев, 
14 Стойко Златков Колев, 7 Милен Стоянов Стоянов, 17 Живко Василев Комелов, 
2 Димитриос Цветанов Райкински, 4 Иван Николаев Капитанов.
Главен Треньор: Атанас Господинов Атанасов.

7 кръг- 15 септември 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Стадион: Марково - гр.Марково - 100 зрители.
Сокол (Марково) - Розова долина (Казанлък) - 2:1 (2:0)
1:0 Александър Стойчев 19, 2:0 Александър Стойчев 40, 2:1 Пламен Г. Колев 60
Съдия: Мустафа Шефкет - Кърджали с помощници Владимир Хубенов - Кърджали, 
Недялко Драганов - Кърджали и 4-ти съдия Николай Запрянов - Пловдив.
Делегат:Тони Пандарски - Пловдив.
Състав на Сокол: 81 Александър Адрианов Витанов - ВРАТАР, 
6 Христо Кирилов Стамов, 3 Йордан Стоянов Вранчев, 22 Георги Димитров Иванов, 
16 Селчяк Четин Коджаахмед, 20 Мартин Йорданов Христозов, 
8 Виделин Атанасов Сердарски, 13 Красимир Славчев Иванов, 
14 Ангел Стоянов Рахов - КАПИТАН, 9 Александър Иванов Стойчев, 
10 Сезгин Исмаил Четин.
Резерви: 33 Димитър Димитров Аргиров - ВРАТАР, 17 Даниел Кирилов Димитров, 
5 Костадин Йорданов Димитров, 12 Илхан Осман Ибрамджик, 
4 Мюмюн Халил Исмаил, 11 Александър Борисов Драшков, 7 Мартин Николаев Лазов.
Главен Треньор: Манол Запрянов Георгиев.
Състав на Розова долина: 1 Александър Николаев Петрунов - ВРАТАР, 
7 Ахмед Фаиков Сюнетчиев, 19 Венцислав Николаев Иванов, 
20 Владислав Радинов Калайджиев, 22 Данаил Бориславов Иванов, 
4 Димитър Костадинов Вакавлиев - КАПИТАН, 23 Михаил Пламенов Димитров, 
11 Пламен Господинов Колев, 21 Радослав Атанасов Калчев, 3 Раиф Арифов Мурадов, 
9 Калоян Стойчев Петров.
Резерви: 12 Петър Тотев Маринов - ВРАТАР, 15 Георги Димитров Христов, 
13 Иван Георгиев Чергев, 14 Кристиан Мирославов Петров, 8 Николай Робертов Стоичков, 
17 Николай Георгиев Георгиев, 2 Атанас Георгиев Апостолов.
Главен Треньор: Атанас Георгиев Апостолов.

8 кръг- 21 септември 2019 г., събота, 17:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Черноморец 1919 (Бургас)        

9 кръг- 28 септември 2019 г., събота, 17:00 ч:
Миньор (Раднево) - Розова долина (Казанлък)                

10 кръг- 5 октомври 2019 г., събота, 16:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Родопа Смолян (Смолян)          

11 кръг- 12 октомври 2019 г., събота, 16:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)           

12 кръг- 19 октомври 2019 г., събота, 16:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Борислав 2009 (Първомай)       

13 кръг- 24 октомври 2019 г., четвъртък, 17:00 ч:
Созопол (Созопол) - Розова долина (Казанлък)            

14 кръг- 2 ноември 2019 г., събота, 14:30 ч:
Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък)           

15 кръг- 9 ноември 2019 г., събота, 14:30 ч:
Розова долина (Казанлък) - Хасково 1957 (Хасково)          

16 кръг- 17 ноември 2019 г., неделя, 14:30 ч:
Левски (Карлово) - Розова долина (Казанлък)                

17 кръг- 23 ноември 2019 г., събота, 14:30 ч:
Розова долина (Казанлък) - Ямбол 1915 (Ямбол)              

В момента разглеждате олекотената мобилна версия на уебсайта. Към пълната версия.
Уебсайт в Alle.bg