ФК РОЗОВА ДОЛИНА
Сподели

2017-18 Югоизточна трета лига - Класиране

N

Отбор

М

П

Р

З

Г : Р

Т

Д

Г

1.

Арда (Кърджали)

34

30

4

0

142:7

94

1:4

1:3

2.

Загорец (Нова Загора)

34

22

5

7

67:27

71

0:0

0:1

3.

Миньор (Раднево)

34

17

8

9

63:34

59

1:1

1:1

4.

Розова долина (Казанлък)

34

17

6

11

64:41

57

////

////

5.

Атлетик (Куклен)

34

17

5

12

55:51

56

4:1

1:2

6.

Сокол (Марково)

34

16

5

13

64:49

53

1:0

2:0

7.

Карнобат (Карнобат)

34

16

4

14

65:50

52

0:3

1:0

8.

Левски (Карлово)

34

16

3

15

51:58

51

5:1

0:1

9.

Борислав 2009 (Първомай)

34

15

5

14

65:62

50

2:1

1:3

10.

Асеновец 2005 (Асеновград)

34

14

7

13

53:55

49

4:2

2:0

11.

Димитровград (Димитровград)

34

15

3

16

46:62

48

2:1

0:1

12.

Свиленград 1921 (Свиленград)

34

13

4

17

52:89

43

3:0

3:2

13.

Гигант (Съединение)

34

12

7

15

33:53

43

1:0

1:1

14.

Евроколеж (Пловдив)

34

12

6

16

63:71

42

7:1

0:2

15.

Ямбол 1915 (Ямбол)

34

11

5

18

62:59

38

5:2

0:0

16.

Раковски 2011 (Раковски)

34

11

2

21

44:65

35

6:0

0:3

17.

Верея 2 (Стара Загора)

34

10

3

21

45:88

33

0:1

1:1

18.

Тунджа 2006 (Ягода)

34

0

2

32

15:127

2

5:2

3:0

Голмайстори в отбора на 64-те гола през сезона

1. Ивелин Илиев -9, 
2. Владислав Калайджиев, Ахмед Фаиков - 7, 
3. Кристиан Петров, Атанас Апостолов, Пламен Колев - 6, 
4. Михаил Лалев, Николай Стоичков - 4,
5. Валентин Сливов, Петко Георгиев - 2,
6. Милен Христов, Данаил Иванов, Асен Асенов, Николай Георгиев, Диан Димов - 1
Служебни голове - 6

Голмайстори в групата:

Голмайстори
26 - Димитър Алексиев       - Арда (Кърджали)
24 - Андрей Атанасов        - Борислав 2009 (Първомай)
   - Ахмед Осман            - Арда (Кърджали)
18 - Юлий Шекеров           - Борислав 2009 (Първомай)  /вкл. 14 гола за Ямбол 1915 (Ямбол)/
15 - Ангел Рахов            - Сокол (Марково)
   - Мирослав Радев         - Асеновец 2005 (Асеновград)


34 кръг

Крайно класиране

ФК "Верея" - Стара Загора 3:4 ФК "Сокол" - Марково, Пловд.
ФК "Загорец" - Нова Загора 4:1 ФК "Атлетик" - Куклен
ФК "Миньор" - Раднево 1:1 ФК "Розова долина" - Казанлък
ОФК "Левски" - Карлово 3:2 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ФК "Тунджа-Ягода 2006" - Ягода 0:3. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 4:1 ФК "Евроколеж" - Пловдив
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград 0:0 ФК "Арда" - Кърджали
ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град 1:4 ОФК "Карнобат" - Карнобат
ФК "Ямбол-1915" - Ямбол 4:3 ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Арда" - Кърджали343040142-794
2. ФК "Загорец" - Нова Загора34225767-2771
3. ФК "Миньор" - Раднево34178963-3459
4. ФК "Розова долина" - Казанлък341761164-4157
5. ФК "Атлетик" - Куклен341751255-5156
6. ФК "Сокол" - Марково, Пловд.341651363-4953
7. ОФК "Карнобат" - Карнобат341641465-5052
8. ОФК "Левски" - Карлово341631551-5851
9. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град341551465-6250
10. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград341471353-5549
11. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград341531646-6248
12. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград341341752-8943
13. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.341271533-5343
14. ФК "Евроколеж" - Пловдив341261663-7142
15. ФК "Ямбол-1915" - Ямбол341151862-5938
16. ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град341122144-6535
17. ФК "Верея" - Стара Загора341032145-8833
18. ФК "Тунджа-Ягода 2006" - Ягода34023215-1272

33 кръг

ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град 2:1 ФК "Верея" - Стара Загора
ОФК "Карнобат" - Карнобат 2:1 ФК "Ямбол-1915" - Ямбол
ФК "Арда" - Кърджали 9:0 ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град
ФК "Евроколеж" - Пловдив 2:2 ФК "Асеновец-2005" - Асеновград
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 3:2 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 3:0. ФК "Тунджа-Ягода 2006" - Ягода
ФК "Розова долина" - Казанлък 5:1 ОФК "Левски" - Карлово
ФК "Атлетик" - Куклен 2:0 ФК "Миньор" - Раднево
ФК "Сокол" - Марково, Пловд. 1:2 ФК "Загорец" - Нова Загора

ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Арда" - Кърджали333030142-793
2. ФК "Загорец" - Нова Загора33215763-2668
3. ФК "Миньор" - Раднево33177962-3358
4. ФК "Розова долина" - Казанлък331751163-4056
5. ФК "Атлетик" - Куклен331751154-4756
6. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град331551364-5850
7. ФК "Сокол" - Марково, Пловд.331551359-4650
8. ОФК "Карнобат" - Карнобат331541461-4949
9. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград331461353-5548
10. ОФК "Левски" - Карлово331531548-5648
11. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград331431643-6245
12. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.331271431-5043
13. ФК "Евроколеж" - Пловдив331261562-6742
14. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград331241748-8840
15. ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град331122041-6135
16. ФК "Ямбол-1915" - Ямбол331051858-5635
17. ФК "Верея" - Стара Загора331032042-8433
18. ФК "Тунджа-Ягода 2006" - Ягода33023115-1242

32 кръг

РЕЗУЛТАТИ
ФК "Верея" - Стара Загора 0:4 ФК "Загорец" - Нова Загора
ФК "Миньор" - Раднево 2:0 ФК "Сокол" - Марково, Пловд.
ОФК "Левски" - Карлово 1:2 ФК "Атлетик" - Куклен
ФК "Тунджа-Ягода 2006" - Ягода 0:3. ФК "Розова долина" - Казанлък
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 3:1 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград 5:1 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град 4:2 ФК "Евроколеж" - Пловдив
ФК "Ямбол-1915" - Ямбол 0:2 ФК "Арда" - Кърджали
ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град 2:1 ОФК "Карнобат" - Карнобат
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Арда" - Кърджали322930133-790
2. ФК "Загорец" - Нова Загора32205761-2565
3. ФК "Миньор" - Раднево32177862-3158
4. ФК "Розова долина" - Казанлък321651158-3953
5. ФК "Атлетик" - Куклен321651152-4753
6. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град321551264-4950
7. ФК "Сокол" - Марково, Пловд.321551258-4450
8. ОФК "Левски" - Карлово321531447-5148
9. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград321451351-5347
10. ОФК "Карнобат" - Карнобат321441459-4846
11. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград321331640-6042
12. ФК "Евроколеж" - Пловдив321251560-6541
13. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград321241646-8540
14. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.321171428-5040
15. ФК "Ямбол-1915" - Ямбол321051757-5435
16. ФК "Верея" - Стара Загора321031941-8233
17. ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град321022039-6032
18. ФК "Тунджа-Ягода 2006" - Ягода32023015-1212

31 кръг

РЕЗУЛТАТИ
ОФК "Карнобат" - Карнобат 2:1 ФК "Верея" - Стара Загора
ФК "Арда" - Кърджали 3:0. ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град
ФК "Евроколеж" - Пловдив 2:1 ФК "Ямбол-1915" - Ямбол
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 4:3 ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град
ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 2:1 ФК "Асеновец-2005" - Асеновград
ФК "Розова долина" - Казанлък 3:0. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ФК "Атлетик" - Куклен 3:0. ФК "Тунджа-Ягода 2006" - Ягода
ФК "Сокол" - Марково, Пловд. 3:0 ОФК "Левски" - Карлово
ФК "Загорец" - Нова Загора 1:0 ФК "Миньор" - Раднево
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Арда" - Кърджали312830131-787
2. ФК "Загорец" - Нова Загора31195757-2562
3. ФК "Миньор" - Раднево31167860-3155
4. ФК "Розова долина" - Казанлък311551155-3950
5. ФК "Сокол" - Марково, Пловд.311551158-4250
6. ФК "Атлетик" - Куклен311551150-4650
7. ОФК "Левски" - Карлово311531346-4948
8. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град311451260-4747
9. ОФК "Карнобат" - Карнобат311441358-4646
10. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград311351346-5244
11. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград311331539-5542
12. ФК "Евроколеж" - Пловдив311251458-6141
13. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.311171327-4740
14. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград311141643-8437
15. ФК "Ямбол-1915" - Ямбол311051657-5235
16. ФК "Верея" - Стара Загора311031841-7833
17. ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град31922037-5929
18. ФК "Тунджа-Ягода 2006" - Ягода31022915-1182

30 кръг

РЕЗУЛТАТИ
ФК "Верея" - Стара Загора 1:1 ФК "Миньор" - Раднево
ОФК "Левски" - Карлово 2:1 ФК "Загорец" - Нова Загора
ФК "Тунджа-Ягода 2006" - Ягода 0:3. ФК "Сокол" - Марково, Пловд.
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 2:0 ФК "Атлетик" - Куклен
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград 0:2 ФК "Розова долина" - Казанлък
ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град 0:1 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ФК "Ямбол-1915" - Ямбол 4:0 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град 2:4 ФК "Евроколеж" - Пловдив
ОФК "Карнобат" - Карнобат 0:2 ФК "Арда" - Кърджали
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Арда" - Кърджали302730128-784
2. ФК "Загорец" - Нова Загора30185756-2559
3. ФК "Миньор" - Раднево30167760-3055
4. ОФК "Левски" - Карлово301531246-4648
5. ФК "Розова долина" - Казанлък301451152-3947
6. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град301451157-4347
7. ФК "Атлетик" - Куклен301451147-4647
8. ФК "Сокол" - Марково, Пловд.301451155-4247
9. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград301351245-5044
10. ОФК "Карнобат" - Карнобат301341356-4543
11. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград301231535-5239
12. ФК "Евроколеж" - Пловдив301151456-6038
13. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.301071325-4637
14. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград301141543-8137
15. ФК "Ямбол-1915" - Ямбол301051556-5035
16. ФК "Верея" - Стара Загора301031740-7633
17. ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град30921937-5629
18. ФК "Тунджа-Ягода 2006" - Ягода30022815-1152

29 кръг

КЛАСИРАНЕ
ФК "Арда" - Кърджали 8:0 ФК "Верея" - Стара Загора
ФК "Евроколеж" - Пловдив 3:2 ОФК "Карнобат" - Карнобат
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 4:1 ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град
ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 1:0 ФК "Ямбол-1915" - Ямбол
ФК "Розова долина" - Казанлък 2:1 ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град
ФК "Атлетик" - Куклен 3:2 ФК "Асеновец-2005" - Асеновград
ФК "Сокол" - Марково, Пловд. 3:1 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ФК "Загорец" - Нова Загора 3:0. ФК "Тунджа-Ягода 2006" - Ягода
ФК "Миньор" - Раднево 4:0 ОФК "Левски" - Карлово
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Арда" - Кърджали292630126-781
2. ФК "Загорец" - Нова Загора29185655-2359
3. ФК "Миньор" - Раднево29166759-2954
4. ФК "Атлетик" - Куклен291451047-4447
5. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град291451057-4247
6. ОФК "Левски" - Карлово291431244-4545
7. ФК "Розова долина" - Казанлък291351150-3944
8. ФК "Сокол" - Марково, Пловд.291351152-4244
9. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград291351145-4844
10. ОФК "Карнобат" - Карнобат291341256-4343
11. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград291231435-4839
12. ФК "Евроколеж" - Пловдив291051452-5835
13. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.29971324-4634
14. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград291041541-8134
15. ФК "Верея" - Стара Загора291021739-7532
16. ФК "Ямбол-1915" - Ямбол29951552-5032
17. ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град29921835-5229
18. ФК "Тунджа-Ягода 2006" - Ягода29022715-1122

28 кръг

РЕЗУЛТАТИ
ФК "Верея" - Стара Загора 2:0 ОФК "Левски" - Карлово
ФК "Тунджа-Ягода 2006" - Ягода 0:3. ФК "Миньор" - Раднево
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 4:2 ФК "Загорец" - Нова Загора
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград 0:0 ФК "Сокол" - Марково, Пловд.
ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град 2:2 ФК "Атлетик" - Куклен
ФК "Ямбол-1915" - Ямбол 0:0 ФК "Розова долина" - Казанлък
ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град 2:0 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ОФК "Карнобат" - Карнобат 1:1 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ФК "Арда" - Кърджали 3:0. ФК "Евроколеж" - Пловдив
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Арда" - Кърджали282530118-778
2. ФК "Загорец" - Нова Загора28175652-2356
3. ФК "Миньор" - Раднево28156755-2951
4. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град28145956-4047
5. ОФК "Левски" - Карлово281431144-4145
6. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград281351043-4544
7. ФК "Атлетик" - Куклен281351044-4244
8. ОФК "Карнобат" - Карнобат281341154-4043
9. ФК "Розова долина" - Казанлък281251148-3841
10. ФК "Сокол" - Марково, Пловд.281251149-4141
11. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград281131431-4736
12. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград281041440-7834
13. ФК "Верея" - Стара Загора281021639-6732
14. ФК "Ямбол-1915" - Ямбол28951452-4932
15. ФК "Евроколеж" - Пловдив28951449-5632
16. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.28871323-4631
17. ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град28921734-4829
18. ФК "Тунджа-Ягода 2006" - Ягода28022615-1092

27 кръг

РЕЗУЛТАТИ
ФК "Евроколеж" - Пловдив 2:0 ФК "Верея" - Стара Загора
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 0:4 ФК "Арда" - Кърджали
ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 2:2 ОФК "Карнобат" - Карнобат
ФК "Розова долина" - Казанлък 6:0 ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град
ФК "Атлетик" - Куклен 0:0 ФК "Ямбол-1915" - Ямбол
ФК "Сокол" - Марково, Пловд. 2:2 ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град
ФК "Загорец" - Нова Загора 2:0 ФК "Асеновец-2005" - Асеновград
ФК "Миньор" - Раднево 3:0 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ОФК "Левски" - Карлово 3:0. ФК "Тунджа-Ягода 2006" - Ягода
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Арда" - Кърджали272430115-775
2. ФК "Загорец" - Нова Загора27175550-1956
3. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град26144852-3546
4. ОФК "Левски" - Карлово271431044-3945
5. ФК "Миньор" - Раднево26136751-2945
6. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград271341043-4543
7. ФК "Атлетик" - Куклен271341042-4043
8. ОФК "Карнобат" - Карнобат261331053-3842
9. ФК "Розова долина" - Казанлък271241148-3840
10. ФК "Сокол" - Марково, Пловд.271241149-4140
11. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград271121430-4635
12. ФК "Евроколеж" - Пловдив27951349-5332
13. ФК "Ямбол-1915" - Ямбол27941452-4931
14. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.27871223-4431
15. ФК "Верея" - Стара Загора27921637-6729
16. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград26841433-7428
17. ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град27821732-4826
18. ФК "Тунджа-Ягода 2006" - Ягода27022515-1062


26 кръг

РЕЗУЛТАТИ
ФК "Верея" - Стара Загора 3:0. ФК "Тунджа-Ягода 2006" - Ягода
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 3:1 ОФК "Левски" - Карлово
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград 1:0 ФК "Миньор" - Раднево
ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град 3:2 ФК "Загорец" - Нова Загора
ФК "Ямбол-1915" - Ямбол 0:3 ФК "Сокол" - Марково, Пловд.
ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град 3:4 ФК "Атлетик" - Куклен
ОФК "Карнобат" - Карнобат 0:1 ФК "Розова долина" - Казанлък
ФК "Арда" - Кърджали 6:0 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ФК "Евроколеж" - Пловдив 2:2 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Арда" - Кърджали262330111-772
2. ФК "Загорец" - Нова Загора26165548-1953
3. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град25143850-3345
4. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград26134943-4343
5. ФК "Миньор" - Раднево25126748-2942
6. ФК "Атлетик" - Куклен261331042-4042
7. ОФК "Левски" - Карлово261331041-3942
8. ОФК "Карнобат" - Карнобат251321051-3641
9. ФК "Сокол" - Марково, Пловд.261231147-3939
10. ФК "Розова долина" - Казанлък261141142-3837
11. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград261121330-4235
12. ФК "Ямбол-1915" - Ямбол26931452-4930
13. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.26861221-4230
14. ФК "Евроколеж" - Пловдив26851347-5329
15. ФК "Верея" - Стара Загора26921537-6529
16. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград25841333-7128
17. ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град26821632-4226
18. ФК "Тунджа-Ягода 2006" - Ягода26022415-1032

25 кръг

РЕЗУЛТАТИ
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 3:0 ФК "Верея" - Стара Загора
ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 1:0 ФК "Евроколеж" - Пловдив
ФК "Розова долина" - Казанлък 1:4 ФК "Арда" - Кърджали
ФК "Атлетик" - Куклен 3:2 ОФК "Карнобат" - Карнобат
ФК "Сокол" - Марково, Пловд. 1:0 ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град
ФК "Загорец" - Нова Загора 3:0 ФК "Ямбол-1915" - Ямбол
ФК "Миньор" - Раднево 2:1 ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град
ОФК "Левски" - Карлово 1:1 ФК "Асеновец-2005" - Асеновград
ФК "Тунджа-Ягода 2006" - Ягода 0:3. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Арда" - Кърджали252230105-769
2. ФК "Загорец" - Нова Загора25165446-1653
3. ОФК "Левски" - Карлово25133940-3642
4. ФК "Миньор" - Раднево24126648-2842
5. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град24133847-3142
6. ОФК "Карнобат" - Карнобат24132951-3541
7. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград25124942-4340
8. ФК "Атлетик" - Куклен251231038-3739
9. ФК "Сокол" - Марково, Пловд.251131144-3936
10. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград251111328-4034
11. ФК "Розова долина" - Казанлък251041141-3834
12. ФК "Ямбол-1915" - Ямбол25931352-4630
13. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.25861121-3630
14. ФК "Евроколеж" - Пловдив25841345-5128
15. ФК "Верея" - Стара Загора25821534-6526
16. ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град25821529-382

24 кръг

РЕЗУЛТАТИ
ФК "Верея" - Стара Загора 5:0 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград 3:0. ФК "Тунджа-Ягода 2006" - Ягода
ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град 1:1 ОФК "Левски" - Карлово
ФК "Ямбол-1915" - Ямбол 2:1 ФК "Миньор" - Раднево
ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град 0:0 ФК "Загорец" - Нова Загора
ОФК "Карнобат" - Карнобат 3:0 ФК "Сокол" - Марково, Пловд.
ФК "Арда" - Кърджали 2:0 ФК "Атлетик" - Куклен
ФК "Евроколеж" - Пловдив 2:0 ФК "Розова долина" - Казанлък
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 3:0 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Арда" - Кърджали242130101-666
2. ФК "Загорец" - Нова Загора24155443-1650
3. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град23133746-2942
4. ОФК "Левски" - Карлово24132939-3541
5. ОФК "Карнобат" - Карнобат23132849-3241
6. ФК "Миньор" - Раднево23116646-2739
7. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград24123941-4239
8. ФК "Атлетик" - Куклен241131035-3536
9. ФК "Розова долина" - Казанлък241041040-3434
10. ФК "Сокол" - Марково, Пловд.241031143-3933
11. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград241011325-4031
12. ФК "Ямбол-1915" - Ямбол24931252-4330
13. ФК "Евроколеж" - Пловдив24841245-5028
14. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.24761120-3627
15. ФК "Верея" - Стара Загора24821434-6226
16. ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град24821429-3726
17. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград23641327-7022
18. ФК "Тунджа-Ягода 2006" - Ягода24022215-972

23 кръг

РЕЗУЛТАТИ
ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 2:0 ФК "Верея" - Стара Загора
ФК "Розова долина" - Казанлък 2:1 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ФК "Атлетик" - Куклен 2:0 ФК "Евроколеж" - Пловдив
ФК "Сокол" - Марково, Пловд. 0:3. ФК "Арда" - Кърджали
ФК "Загорец" - Нова Загора 3:0 ОФК "Карнобат" - Карнобат
ФК "Миньор" - Раднево 3:1 ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град
ОФК "Левски" - Карлово 2:0 ФК "Ямбол-1915" - Ямбол
ФК "Тунджа-Ягода 2006" - Ягода 0:3. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 2:2 ФК "Асеновец-2005" - Асеновград
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Арда" - Кърджали23203099-663
2. ФК "Загорец" - Нова Загора23154443-1649
3. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град22132745-2841
4. ОФК "Левски" - Карлово23131938-3440
5. ФК "Миньор" - Раднево22116545-2539
6. ОФК "Карнобат" - Карнобат22122846-3238
7. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград23113938-4236
8. ФК "Атлетик" - Куклен23113935-3336
9. ФК "Розова долина" - Казанлък23104940-3234
10. ФК "Сокол" - Марково, Пловд.231031043-3633
11. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград23911322-4028
12. ФК "Ямбол-1915" - Ямбол23831250-4227
13. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.23761020-3327
14. ФК "Евроколеж" - Пловдив23741243-5025
15. ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град23811429-3725
16. ФК "Верея" - Стара Загора23721429-6223
17. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград22641227-6522
18. ФК "Тунджа-Ягода 2006" - Ягода23022115-942

19 отложен кръг

РЕЗУЛТАТИ
ФК "Атлетик" - Куклен 3:0 ФК "Верея" - Стара Загора
ФК "Сокол" - Марково, Пловд. 0:2 ФК "Розова долина" - Казанлък
ФК "Загорец" - Нова Загора 0:1 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ФК "Миньор" - Раднево 2:0 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ОФК "Левски" - Карлово 3:0 ФК "Евроколеж" - Пловдив
ФК "Тунджа-Ягода 2006" - Ягода 0:12 ФК "Арда" - Кърджали
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 2:2 ОФК "Карнобат" - Карнобат
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград 1:0 ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град
ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град 2:0 ФК "Ямбол-1915" - Ямбол
КЛАСИРАНЕ ДО 22 КРЪГ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Арда" - Кърджали22193096-660
2. ФК "Загорец" - Нова Загора22144440-1646
3. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град21122742-2838
4. ОФК "Карнобат" - Карнобат21122746-2938
5. ОФК "Левски" - Карлово22121936-3437
6. ФК "Миньор" - Раднево21106542-2436
7. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград22112936-4035
8. ФК "Сокол" - Марково, Пловд.22103943-3333
9. ФК "Атлетик" - Куклен22103933-3333
10. ФК "Розова долина" - Казанлък2294938-3131
11. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград22911221-3828
12. ФК "Ямбол-1915" - Ямбол22831150-4027
13. ФК "Евроколеж" - Пловдив22741143-4825
14. ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град22811328-3425
15. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.22661018-3324
16. ФК "Верея" - Стара Загора22721329-6023
17. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград21631225-6321
18. ФК "Тунджа-Ягода 2006" - Ягода22022015-912

22 Кръг

РЕЗУЛТАТИ
ФК "Верея" - Стара Загора 2:0 ФК "Асеновец-2005" - Асеновград
ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град отл ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ФК "Ямбол-1915" - Ямбол 3:0 сл. ФК "Тунджа-Ягода 2006" - Ягода
ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град 2:1 ОФК "Левски" - Карлово
ОФК "Карнобат" - Карнобат отлФК "Миньор" - Раднево
ФК "Арда" - Кърджали 3:1 ФК "Загорец" - Нова Загора
ФК "Евроколеж" - Пловдив 2:1 ФК "Сокол" - Марково, Пловд.
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 1:0 ФК "Атлетик" - Куклен
ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 1:1 ФК "Розова долина" - Казанлък
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Арда" - Кърджали22193096-660
2. ФК "Загорец" - Нова Загора21144340-1546
3. ОФК "Карнобат" - Карнобат21122746-2938
4. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град20112740-2835
5. ОФК "Левски" - Карлово21111933-3434
6. ФК "Миньор" - Раднево2096540-2433
7. ФК "Сокол" - Марково, Пловд.21103843-3133
8. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград21102935-4032
9. ФК "Атлетик" - Куклен2193930-3330
10. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград21911121-3628
11. ФК "Розова долина" - Казанлък2184936-3128
12. ФК "Ямбол-1915" - Ямбол21831050-3827
13. ФК "Евроколеж" - Пловдив21741043-4525
14. ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град21811228-3325
15. ФК "Верея" - Стара Загора21721229-5723
16. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.21561017-3321
17. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград21631225-6321
18. ФК "Тунджа-Ягода 2006" - Ягода22022015-912

21 Кръг

РЕЗУЛТАТИ
ФК "Розова долина" - Казанлък 0:1 ФК "Верея" - Стара Загора
ФК "Атлетик" - Куклен 1:2 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ФК "Сокол" - Марково, Пловд. 2:0 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ФК "Загорец" - Нова Загора 2:0 ФК "Евроколеж" - Пловдив
ФК "Миньор" - Раднево 0:0 ФК "Арда" - Кърджали
ОФК "Левски" - Карлово 1:0 ОФК "Карнобат" - Карнобат
ФК "Тунджа-Ягода 2006" - Ягода 0:3 слФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 2:1 ФК "Ямбол-1915" - Ямбол
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград 6:2 ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Арда" - Кърджали21183093-557
2. ФК "Загорец" - Нова Загора20144239-1246
3. ОФК "Карнобат" - Карнобат21122746-2938
4. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град20112740-2835
5. ОФК "Левски" - Карлово20111832-3234
6. ФК "Миньор" - Раднево2096540-2433
7. ФК "Сокол" - Марково, Пловд.20103742-2933
8. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград20102835-3832
9. ФК "Атлетик" - Куклен2093830-3230
10. ФК "Розова долина" - Казанлък2083935-3027
11. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград20811120-3625
12. ФК "Ямбол-1915" - Ямбол20731047-3824
13. ФК "Евроколеж" - Пловдив20641041-4422
14. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград21631225-6321
15. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.20551016-3220
16. ФК "Верея" - Стара Загора20621227-5720
17. ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град19611223-3219
18. ФК "Тунджа-Ягода 2006" - Ягода20021815-852

20 кръг

РЕЗУЛТАТИ
ФК "Верея" - Стара Загора 2:1 ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град
ФК "Ямбол-1915" - Ямбол 0:0 ФК "Асеновец-2005" - Асеновград
ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град 3:0 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ОФК "Карнобат" - Карнобат 6:0 ФК "Тунджа-Ягода 2006" - Ягода
ФК "Арда" - Кърджали 7:0 ОФК "Левски" - Карлово
ФК "Евроколеж" - Пловдив 1:1 ФК "Миньор" - Раднево
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 1:0 ФК "Загорец" - Нова Загора
ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 1:0 ФК "Сокол" - Марково, Пловд.
ФК "Розова долина" - Казанлък 4:1 ФК "Атлетик" - Куклен
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Арда" - Кърджали19172081-553
2. ФК "Загорец" - Нова Загора19134237-1243
3. ОФК "Карнобат" - Карнобат19121644-2637
4. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град19112638-2235
5. ФК "Миньор" - Раднево1995540-2432
6. ОФК "Левски" - Карлово19101831-3231
7. ФК "Сокол" - Марково, Пловд.1993740-2930
8. ФК "Атлетик" - Куклен1993729-3030
9. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград1992829-3629
10. ФК "Розова долина" - Казанлък1983835-2927
11. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград19811020-3425
12. ФК "Ямбол-1915" - Ямбол1973946-3624
13. ФК "Евроколеж" - Пловдив1964941-4222
14. ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град19611223-3219
15. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.19451014-3117
16. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград19521221-6017
17. ФК "Верея" - Стара Загора19521226-5717
18. ФК "Тунджа-Ягода 2006" - Ягода19021715-732

18 кръг

РЕЗУЛТАТИ
ФК "Верея" - Стара Загора 4:2 ФК "Ямбол-1915" - Ямбол
ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град 0:0 ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град
ОФК "Карнобат" - Карнобат 1:1 ФК "Асеновец-2005" - Асеновград
ФК "Арда" - Кърджали 11:1 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ФК "Евроколеж" - Пловдив 6:0 ФК "Тунджа-Ягода 2006" - Ягода
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 2:0 ОФК "Левски" - Карлово
ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 2:0 ФК "Миньор" - Раднево
ФК "Розова долина" - Казанлък 0:0 ФК "Загорец" - Нова Загора
ФК "Атлетик" - Куклен 1:1 ФК "Сокол" - Марково, Пловд.
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Арда" - Кърджали18162074-550
2. ФК "Загорец" - Нова Загора18134137-1143
3. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град18112537-2035
4. ОФК "Карнобат" - Карнобат18111638-2634
5. ОФК "Левски" - Карлово18101731-2531
6. ФК "Миньор" - Раднево1894539-2331
7. ФК "Сокол" - Марково, Пловд.1893640-2830
8. ФК "Атлетик" - Куклен1893628-2630
9. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград1891829-3628
10. ФК "Розова долина" - Казанлък1873831-2824
11. ФК "Ямбол-1915" - Ямбол1872946-3623
12. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград18711019-3422
13. ФК "Евроколеж" - Пловдив1863940-4121
14. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград18521121-5717
15. ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град18511220-3216
16. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.18351013-3114
17. ФК "Верея" - Стара Загора18421224-5614
18. ФК "Тунджа-Ягода 2006" - Ягода18021615-672

ЕСЕННО КЛАСИРАНЕ

N

Отбор

М

П

Р

З

Г : Р

Т

Д

Г

1.

Арда (Кърджали)

17

15

2

0

63:4

47

 

1:3

2.

Загорец (Нова Загора)

17

13

3

1

37:11

42

 

0:1

3.

Борислав 2009 (Първомай)

17

11

1

5

37:20

34

 

1:3

4.

Карнобат (Карнобат)

17

11

0

6

37:25

33

0:3

 

5.

Левски (Карлово)

17

10

1

6

31:23

31

 

0:1

6.

Миньор (Раднево)

17

9

4

4

39:21

31

1:1

 

7.

Сокол (Марково)

17

9

2

6

39:27

29

1:0

 

8.

Атлетик (Куклен)

17

9

2

6

27:25

29

 

1:2

9.

Асеновец 2005 (Асеновград)

17

9

0

8

28:35

27

4:2

 

10.

Розова долина (Казанлък)

17

7

2

8

31:28

23

////

////

11.

Ямбол 1915 (Ямбол)

17

7

2

8

44:32

23

5:2

 

12.

Димитровград (Димитровград)

17

6

1

10

17:34

19

 

0:1

13.

Евроколеж (Пловдив)

17

5

3

9

34:41

18

7:1

 

14.

Свиленград 1921 (Свиленград)

17

5

2

10

20:46

17

 

3:2

15.

Раковски 2011 (Раковски)

17

5

0

12

20:32

15

 

0:3

16.

Гигант (Съединение)

17

2

5

10

11:31

11

1:0

 

17.

Верея 2 (Стара Загора)

17

3

2

11

20:54

11

 

1:1

18.

Тунджа 2006 (Ягода)

17

0

2

15

15:61

2

5:2

 

Голмайстори на Розова долина за  есенен сезон 2017-18 г.
7 гола - Ивелин Илиев
5 гола - Кристиан Петров
4 гола - Владислав Калайджиев, Ахмед Фаиков, Атанас Апостолов
2 гола - Валентин Сливов, Николай Стоичков
1 гола – Милен Христов, Петко Георгиев, Данаил Иванов

Голмайстори на Розова долина в контролни срещи 2017-18 г.
2 гола - Валентин Сливов, Ивелин Илиев
1 гола - Иван Чергев, Николай Георгиев, Николай Стоичков и автогол на играч от "Верея" 2

17 кръг

РЕЗУЛТАТИ
ФК "Сокол" - Марково, Пловд. 1:0 ФК "Верея" - Стара Загора
ФК "Атлетик" - Куклен 0:0 ФК "Загорец" - Нова Загора
ФК "Розова долина" - Казанлък 1:1 ФК "Миньор" - Раднево
ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 0:0 ОФК "Левски" - Карлово
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 4:1 ФК "Тунджа-Ягода 2006" - Ягода
ФК "Евроколеж" - Пловдив 0:1 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ФК "Арда" - Кърджали 5:0 ФК "Асеновец-2005" - Асеновград
ОФК "Карнобат" - Карнобат 0:1 ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град
ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град 3:1 ФК "Ямбол-1915" - Ямбол
КЛАСИРАНЕ ЕСЕНЕН ПОЛУСЕЗОН
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Арда" - Кърджали17152063-447
2. ФК "Загорец" - Нова Загора17133137-1142
3. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град17111537-2034
4. ОФК "Карнобат" - Карнобат17110637-2533
5. ОФК "Левски" - Карлово17101631-2331
6. ФК "Миньор" - Раднево1794439-2131
7. ФК "Сокол" - Марково, Пловд.1792639-2729
8. ФК "Атлетик" - Куклен1792627-2529
9. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград1790828-3527
10. ФК "Розова долина" - Казанлък1772831-2823
11. ФК "Ямбол-1915" - Ямбол1772844-3223
12. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград17611017-3419
13. ФК "Евроколеж" - Пловдив1753934-4118
14. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград17521020-4617
15. ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град17501220-3215
16. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.17251011-3111
17. ФК "Верея" - Стара Загора17321220-5411
18. ФК "Тунджа-Ягода 2006" - Ягода17021515-612

16 кръг

РЕЗУЛТАТИ
ФК "Верея" - Стара Загора 4:3 ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град
ФК "Ямбол-1915" - Ямбол 1:2 ОФК "Карнобат" - Карнобат
ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град 1:2 ФК "Арда" - Кърджали
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград 3:1 ФК "Евроколеж" - Пловдив
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 2:1 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ФК "Тунджа-Ягода 2006" - Ягода 1:1 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ОФК "Левски" - Карлово 1:0 ФК "Розова долина" - Казанлък
ФК "Миньор" - Раднево 2:1 ФК "Атлетик" - Куклен
ФК "Загорец" - Нова Загора 5:1 ФК "Сокол" - Марково, Пловд.
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Арда" - Кърджали16142058-444
2. ФК "Загорец" - Нова Загора16132137-1141
3. ОФК "Карнобат" - Карнобат16110537-2433
4. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град16101536-2031
5. ОФК "Левски" - Карлово16100631-2330
6. ФК "Миньор" - Раднево1693438-2030
7. ФК "Атлетик" - Куклен1691627-2528
8. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград1690728-3027
9. ФК "Сокол" - Марково, Пловд.1682638-2726
10. ФК "Ямбол-1915" - Ямбол1672743-2923
11. ФК "Розова долина" - Казанлък1671830-2722
12. ФК "Евроколеж" - Пловдив1653834-4018
13. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград16511013-3316
14. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград16421019-4614
15. ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град16401217-3112
16. ФК "Верея" - Стара Загора16321120-5311
17. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.16241011-3110
18. ФК "Тунджа-Ягода 2006" - Ягода16021414-572

15 кръг

РЕЗУЛТАТИ
ФК "Загорец" - Нова Загора 2:1 ФК "Верея" - Стара Загора
ФК "Сокол" - Марково, Пловд. 2:2 ФК "Миньор" - Раднево
ФК "Атлетик" - Куклен 2:1 ОФК "Левски" - Карлово
ФК "Розова долина" - Казанлък 5:2 ФК "Тунджа-Ягода 2006" - Ягода
ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 1:1 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 0:1 ФК "Асеновец-2005" - Асеновград
ФК "Евроколеж" - Пловдив 1:1 ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град
ФК "Арда" - Кърджали 3:0 ФК "Ямбол-1915" - Ямбол
ОФК "Карнобат" - Карнобат 4:1 ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Арда" - Кърджали15132056-341
2. ФК "Загорец" - Нова Загора15122132-1038
3. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град15101435-1831
4. ОФК "Карнобат" - Карнобат15100535-2330
5. ФК "Атлетик" - Куклен1591526-2328
6. ОФК "Левски" - Карлово1590630-2327
7. ФК "Миньор" - Раднево1583436-1927
8. ФК "Сокол" - Марково, Пловд.1582537-2226
9. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград1580725-2924
10. ФК "Ямбол-1915" - Ямбол1572642-2723
11. ФК "Розова долина" - Казанлък1571730-2622
12. ФК "Евроколеж" - Пловдив1553733-3718
13. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград1551912-3116
14. ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град15401114-2712
15. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград15321017-4511
16. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.15231010-309
17. ФК "Верея" - Стара Загора15221116-508
18. ФК "Тунджа-Ягода 2006" - Ягода15011413-561

14 кръг

РЕЗУЛТАТИ
ФК "Верея" - Стара Загора 2:4 ОФК "Карнобат" - Карнобат
ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град 0:4 ФК "Арда" - Кърджали
ФК "Ямбол-1915" - Ямбол 1:1 ФК "Евроколеж" - Пловдив
ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град 4:0 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград 2:0 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 2:3 ФК "Розова долина" - Казанлък
ФК "Тунджа-Ягода 2006" - Ягода 0:2 ФК "Атлетик" - Куклен
ОФК "Левски" - Карлово 3:1 ФК "Сокол" - Марково, Пловд.
ФК "Миньор" - Раднево 1:1 ФК "Загорец" - Нова Загора
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Арда" - Кърджали14122053-338
2. ФК "Загорец" - Нова Загора14112130-935
3. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град14100434-1730
4. ОФК "Левски" - Карлово1490529-2127
5. ОФК "Карнобат" - Карнобат1490531-2227
6. ФК "Миньор" - Раднево1482434-1726
7. ФК "Сокол" - Марково, Пловд.1481535-2025
8. ФК "Атлетик" - Куклен1481524-2225
9. ФК "Ямбол-1915" - Ямбол1472542-2423
10. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград1470724-2921
11. ФК "Розова долина" - Казанлък1461725-2419
12. ФК "Евроколеж" - Пловдив1452732-3617
13. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград1451812-3016
14. ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град14401013-2312
15. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград14311016-4410
16. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.1422109-298
17. ФК "Верея" - Стара Загора14221015-488
18. ФК "Тунджа-Ягода 2006" - Ягода14011311-511

13 КРЪГ

РЕЗУЛТАТИ
ФК "Миньор" - Раднево 5:0 ФК "Верея" - Стара Загора
ФК "Загорец" - Нова Загора 4:0 ОФК "Левски" - Карлово
ФК "Сокол" - Марково, Пловд. 5:1 ФК "Тунджа-Ягода 2006" - Ягода
ФК "Атлетик" - Куклен 3:0 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ФК "Розова долина" - Казанлък 4:2 ФК "Асеновец-2005" - Асеновград
ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 0:5 ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 1:0 ФК "Ямбол-1915" - Ямбол
ФК "Евроколеж" - Пловдив 3:1 ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град
ФК "Арда" - Кърджали 5:0 ОФК "Карнобат" - Карнобат
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Арда" - Кърджали13112049-335
2. ФК "Загорец" - Нова Загора13111129-834
3. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град1390430-1727
4. ФК "Сокол" - Марково, Пловд.1381434-1725
5. ФК "Миньор" - Раднево1381433-1625
6. ОФК "Левски" - Карлово1380526-2024
7. ОФК "Карнобат" - Карнобат1380527-2024
8. ФК "Атлетик" - Куклен1371522-2222
9. ФК "Ямбол-1915" - Ямбол1371541-2322
10. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград1360722-2918
11. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград1351712-2616
12. ФК "Розова долина" - Казанлък1351722-2216
13. ФК "Евроколеж" - Пловдив1351731-3516
14. ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град1340913-1912
15. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград1331914-4110
16. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.132299-278
17. ФК "Верея" - Стара Загора1322913-448
18. ФК "Тунджа-Ягода 2006" - Ягода13011211-491

12 КРЪГ

РЕЗУЛТАТИ
ФК "Верея" - Стара Загора 0:11 ФК "Арда" - Кърджали
ОФК "Карнобат" - Карнобат 3:2 ФК "Евроколеж" - Пловдив
ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град 3:1 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ФК "Ямбол-1915" - Ямбол 4:1 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град 3:1 ФК "Розова долина" - Казанлък
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград 3:0 ФК "Атлетик" - Куклен
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 0:3 ФК "Сокол" - Марково, Пловд.
ФК "Тунджа-Ягода 2006" - Ягода 0:3. ФК "Загорец" - Нова Загора
ОФК "Левски" - Карлово 1:0 ФК "Миньор" - Раднево
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Арда" - Кърджали12102044-332
2. ФК "Загорец" - Нова Загора12101125-831
3. ОФК "Левски" - Карлово1280426-1624
4. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град1280425-1724
5. ОФК "Карнобат" - Карнобат1280427-1524
6. ФК "Миньор" - Раднево1271428-1622
7. ФК "Сокол" - Марково, Пловд.1271429-1622
8. ФК "Ямбол-1915" - Ямбол1271441-2222
9. ФК "Атлетик" - Куклен1261519-2219
10. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград1260620-2518
11. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград1241711-2613
12. ФК "Розова долина" - Казанлък1241718-2013
13. ФК "Евроколеж" - Пловдив1241728-3413
14. ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град1240812-1612
15. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград1231814-3810
16. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.122289-228
17. ФК "Верея" - Стара Загора1222813-398
18. ФК "Тунджа-Ягода 2006" - Ягода12011110-441

11 КРЪГ

РЕЗУЛТАТИ
ОФК "Левски" - Карлово 3:1 ФК "Верея" - Стара Загора
ФК "Миньор" - Раднево 6:2 ФК "Тунджа-Ягода 2006" - Ягода
ФК "Загорец" - Нова Загора 3:1 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ФК "Сокол" - Марково, Пловд. 6:0 ФК "Асеновец-2005" - Асеновград
ФК "Атлетик" - Куклен 1:0 ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град
ФК "Розова долина" - Казанлък 5:2 ФК "Ямбол-1915" - Ямбол
ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 1:0 ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 1:2 ОФК "Карнобат" - Карнобат