ФК РОЗОВА ДОЛИНА
Сподели

СТАТИСТИКА ЮГОИЗТОЧНА 2017-18

34. кръг

29 май 2018, вторник, 18:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Арда (Кърджали)             0:0 
250 зрители

1 юни 2018, петък, 18:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Атлетик (Куклен)                        4:1 
2:0 Мариян Чернаев 24-дузпа, 36, 3:0 Георги Йорданов 
Георгиев 40, 4:0 Мариян Чернаев 74, 4:1 Олгин Чобан 81
50 зрители

Миньор (Раднево) - Розова долина (Казанлък)                1:1 
1:0 Григор Георгиев 8, 1:1 Пламен Колев 80
500 зрители

2 юни 2018, събота, 18:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Сокол (Марково)                       3:4 
1:0 Пламен Иванов 36, 1:1 Добромир Орловски 40, 1:2 Иван Караманов 43, 2:0 Пламен Иванов 60, 2:3 Добрин Орловски 76, 
3:3 Пламен Иванов 80, 3:4 Ангел Семерджиев 82
20 зрители

Свиленград 1921 (Свиленград) - Евроколеж (Пловдив)  4:1 
2:0 Христо Томов 10, 28, 3:0 Георги Петров 43, 4:0 Христо
Методиев 82, 4:1 Сезгин Четин 87
200 зрители

Борислав 2009 (Първомай) - Карнобат (Карнобат)          1:4
1:0 Христо Янчев 7, 1:1 Ивайло Стойчев 10, 1:2 Яни Николов
1:2, 1:3 Марин Димитров Маринов 75, 1:4 Димитър Петров 81
100 зрители

Ямбол 1915 (Ямбол) - Раковски 2011 (Раковски)             4:3
1:0 Динко Динев 13, 2:0 Христо Димитров 20, 3:0 Венцислав
Иванов 39, 3:1 Сашко Лачев 41-дузпа, 4:1 Христо Димитров 
50, 4:2 Иван Гендов 55, 4:3 Ивайло Аврамов 83
200 зрители

3 юни 2018, неделя, 18:00 ч:
Левски (Карлово) - Гигант (Съединение)                          3:2
2:0 Петко Фанев 13, 50, 3:0 Стефан Чилингиров 80, 3:2 Цветан
Йотов 89, 90
400 зрители

Тунджа 2006 (Ягода) - Димитровград 1947 (Димитровград)   0:3 сл. 

33. кръг

26 май 2018, събота, 16:00 ч:
Сокол (Марково) - Загорец (Нова Загора)                         1:2 
0:1 Георги Йорданов Георгиев 41, 0:2 Денислав Атанасов 61,
1:2 Добрин Орловски 67
100 зрители

26 май 2018, събота, 18:00 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Верея II (Стара Загора)         2:1 
0:1 Динко Иванов 70, 1:1 Иван Гендов 71, 2:1 Венцислав
Изевков 85
70 зрители

Карнобат (Карнобат) - Ямбол 1915 (Ямбол)                     2:1
0:1 Христо Димитров 7, 1:1 Георги Калоянов 28, 2:1 Яни
Николов 90
200 зрители

Арда (Кърджали) - Борислав 2009 (Първомай)                9:0 
1:0 Атанас Чепилов 15, 2:0 Красимир Илиев 17, 3:0 Ахмед
Осман 21, 5:0 Димитър Алексиев 22, 32, 6:0 Атанас Чепилов 35,
7:0 Митко Плахов 66, 9:0 Димитър Алексиев 82, 87
Х зрители

в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)     2:2 
1:0 Теодор Генов 59, 1:1 Николай Павлов 65, 1:2 Мирослав
Радев 75, 2:2 Николай Павлов 83
70 зрители

Димитровград 1947 (Дмгр) - Свиленград 1921 (Свиленград) 3:2 
0:1 Александър Шабаров 21-автогол, 0:2 Ангел Здравчев 23, 1:2
Цветомир Тодоров 45, 2:2 Живко Митев 46, 3:2 Антон Колев 62
203 зрители

Гигант (Съединение) - Тунджа 2006 (Ягода)                    3:0 сл. 

Розова долина (Казанлък) - Левски (Карлово)                 5:1 
1:0 Атанас Апостолов 28, 3:0 Николай Стоичков 31, 49, 4:0
Ахмед Сюнетчиев 58, 4:1 Никола Данчев 61, 5:1 Пламен Колев 
85
100 зрители
червен картон: Християн Момчилов (Лев) в 43 мин.
 
Атлетик (Куклен) - Миньор (Раднево)                              2:0 
1:0 Олгин Чобан 85, 2:0 Димитър Джонджоров 88
250 зрители
червени картони: Ангел Костов (Мин) в 73 мин., Веселин Бакърджиев (Мин) в 90+2 мин.

32. кръг

32. кръг
18 май 2018, петък, 18:00 ч:
Ямбол 1915 (Ямбол) - Арда (Кърджали)                                0:2  
0:2 Димитър Алексиев 73, 87
200 зрители

19 май 2018, събота, 18:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Загорец (Нова Загора)                    0:4 
0:2 Георги Димитров Георгиев 49, 55, 0:3 Мариян Чернаев 67,
0:4 Явор Иванов 77 
100 зрители

Миньор (Раднево) - Сокол (Марково)                                     2:0 
1:0 Николай Желев 48', 2:0 Ангел Костов 60',

Свиленград 1921 (Свиленград) - Гигант (Съединение)        3:1 
1:0 Костадин Желев 23, 2:0 Анастас Попов 39, 3:0 Ангел Здравчев 
55, 3:1 Кристиян Николов 81
130 зрители

Асеновец 2005 (Асеновград) - Димитровград 1947 (Дмгр)  5:1 
1:0 Даниел Добриков 44-автогол, 2:0 Мирослав Радев 47,
3:0 Тодор Стоянов Тодоров 49, 4:0 Мирослав Радев 63, 5:0
Ридван Хаджифейзула 71, 5:1 Цветомир Матев 89
100 зрители
 
Борислав 2009 (Първомай) - Евроколеж (Пловдив)              4:2 
0:1 Николай Павлов 15, 1:1 Андрей Атанасов 31, 2:1 Георги
Какалов 35, 3:1 Николай Парнаров 53, 3:2 Георги Куртев 75, 
4:2 Юлий Шекеров 82
100 зрители
червени картони: Йордан Вранчев (Евр) и Андрей Атанасов (Бор)
в 90 + 3 минута.
 
Раковски 2011 (Раковски) - Карнобат (Карнобат)                  2:1 
1:0 Сашко Лачев 45-дузпа, 2:0 Запрян Тодоров Запрянов 60, 
2:1 Трендафил Момчилов 67
150 зрители

20 май 2018, неделя, 18:00 ч:
Левски (Карлово) - Атлетик (Куклен)                                     1:2  
1:0 Стефан Чилингиров 45, 1:1 Борислав Хаджиев 57, 1:2
Мирослав Кайряков 85
150 зрители
червен картон: Шабан Османов (Атл) в хх минута.

Тунджа 2006 (Ягода) - Розова долина (Казанлък)                  0:3 сл.

31. кръг

   31. кръг
12 май 2018, събота, 18:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Верея II (Стара Загора)                   2:1  
0:1 Ивелин Костов 10, 1:1 Мартин Димитров 19, 2:1 Живко
Димов 66
150 зрители

Арда (Кърджали) - Раковски 2011 (Раковски)                     3:0 сл. 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.

Димитровград 1947 (Дмгр) - Борислав 2009 (Първомай)   4:3 
1:0 Недялко Хубенов Колев 10, 2:0 Илия Янков 20,0 2:1 Андрей
Атанасов 42, 2:2 Виделин Сердарски 47, 3:2 Цветомир Матев 68,
4:2 Недялко Хубенов Колев 72, 4:3 Кирил Георгиев 85
200 зрители

Гигант (Съединение) - Асеновец 2005 (Асеновград)          2:1 
1:0 Александър Стойчев 5, 2:0 Благовест Зайцев 29, 2:1 Стоян 
Славков 90-дузпа
350 зрители

Розова долина (Казанлък) - Свиленград 1921 (Свиленград)   3:0 сл. 

Атлетик (Куклен) - Тунджа 2006 (Ягода)                             3:0 сл. 

Сокол (Марково) - Левски (Карлово)                                   3:0 
1:0 Добрин Орловски 18, 2:0 Ангел Семерджиев 45, 3:0 Добрин
Орловски 46
200 зрители

Загорец (Нова Загора) - Миньор (Раднево)                          1:0 
Недонесен на място в ЗС на БФС - Пловдив протокол.

12 май 2018, събота, 19:00 ч:
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Ямбол 1915 (Ямбол)                      2:1 
1:0 Георги Куртев 35, 1:1 Александър Андонов 48-дузпа,
2:1 Георги Нейков 78
50 зрители

30. кръг

30. кръг
9 май 2018, сряда, 18:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Миньор (Раднево)                         1:1  
0:1 Григор Георгиев 5, 1:1 Ради Стайков 73
300 зрители
червени картони: Георги Гайдаров (Мин) в 39 мин., Веселин
Бакърджиев (Мин) в 74 минута.

Левски (Карлово) - Загорец (Нова Загора)                            2:1 
1:0 Марио Георгиев 48-дузпа, 1:1 Явор Иванов 57, 2:1 Марио
Георгиев 66
150 зрители
червени картони: Коста Янев (Заг) в 47 мин., Мариян Чернаев (Заг)
в 50 минута.

Тунджа 2006 (Ягода) - Сокол (Марково)                               0:3 сл. 

Свиленград 1921 (Свиленград) - Атлетик (Куклен)             2:0 
2:0 Костадин Желев 50, 74-дузпа
117 зрители
червени картони: Мирослав Кайряков (Атл) в 65 мин., Николай
Праматаров (Атл) в 87 минута.

Асеновец 2005 (Асеновград) - Розова долина (Казанлък)   0:2  
0:1 Михаел Лалев 30, 0:2 Пламен Колев 65
100 зрители

Борислав 2009 (Първомай) - Гигант (Съединение)              0:1 
0:1 Благовест Зайцев 7
100 зрители

Ямбол 1915 (Ямбол) - Димитровград 1947 (Димитровград)     4:0 
1:0 Румен Стоянов 13, 3:0 Христо Димитров 37, 70, 4:0 Лъчезар
Захариев 89
300 зрители

Раковски 2011 (Раковски) - Евроколеж (Пловдив)               2:4  
1:0 Запрян Тодоров Запрянов 15, 1:1 Тодор Тимонов 23, 1:2
Любомир Романски 34, 1:4 Николай Николов 41, 66, 2:4
Запрян Тодоров Запрянов 83
100 зрители

Карнобат (Карнобат) - Арда (Кърджали)                              0:2  
0:1 Джихат Кямил 49, 0:2 Атанас Чепилов 56
150 зрители

29. кръг

 29. кръг
4 май 2018, петък, 18:00 ч:
Сокол (Марково) - Свиленград 1921 (Свиленград)                3:1 
1:0  Добрин Орловски 65, 1:1 Ангел Здравчев 68, 3:1 Добрин
Орловски 75, 77-дузпа
159 зрители

4 май 2018, петък, 19:00 ч:
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Карнобат (Карнобат)                         3:2 
0:1 Мартин Димитров 5, 0:2 Георги Калоянов 51, 1:2 Георги Куртев
75, 2:2 Николай Павлов 78-дузпа, 3:2 Йордан Вранчев 85
50 зрители

5 май 2018, събота, 18:00 ч:
в Момчилград:
Арда (Кърджали) - Верея II (Стара Загора)                             8:0  
1:0 Деян Лозев 10-дузпа, 2:0 Красимир Илиев 24, 4:0 Деян Лозев 34,
36, 7:0 Беркай Халил 40, 43, 48, 8:0 Джихат Кямил 88
200 зрители

Димитровград 1947 (Дмгр) - Раковски 2011 (Раковски)        4:1 
0:1 Сашко Лачев 16, 1:1 Цветомир Матев 72, 2:1 Антон Колев 81,
3:1 Васил Сантов 83, 4:1 Цветомир Матев 85
100 зрители
червени картон: Ивайло Аврамов (Рак) в 65 минута, Венцислав
Изевков (Рак) в 79 минута.

Гигант (Съединение) - Ямбол 1915 (Ямбол)                           1:0 
1:0 Николай Манчев 64
червен картон: Динко Динев (Ямб) в 65 минута.

Розова долина (Казанлък) - Борислав 2009 (Първомай)        2:1 
0:1 Георги Какалов 20, 1:1 Диян Динев 39, 2:1 Ахмед
Сюнетчиев 90+2
200 зрители

Атлетик (Куклен) - Асеновец 2005 (Асеновград)                   3:2 
1:0 Илхан Ибрамджик 58, 1:1 Мирослав Радев 59, 2:1 Шабан
Османов 65, 3:1 Димитър Джонджоров 81, 3:2 Мирослав Радев 89
300 зрители
червен картон: Стоян Славков (Ас) в хх минута.

Загорец (Нова Загора) - Тунджа 2006 (Ягода)                         3:0 сл. 

Миньор (Раднево) - Левски (Карлово)                                     4:0 
1:0 Веселин Бакърджиев 36, 2:0 Георги Вълев 53, 3:0
Станислав Белчев 61, 4:0 Димитър Цонев 81
100 зрители

22. кръг - отложени мачове

25 април 2018, сряда, 17:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Свиленград 1921 (Свиленград)  2:3 
0:1 Костадин Желев 28, 1:1 Юлий Шекеров 41, 1:2 Костадин
Желев 54, 2:2 Валентин Добревски 68, 2:3 Атанас Савов 74
100 зрители

Карнобат (Карнобат) - Миньор (Раднево)                                  0:1  
0:1 Григор Георгиев 64
200 зрители

28. кръг

 28. кръг
28 април 2018, събота, 17:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Левски (Карлово)                           2:0 
1:0 Тодор Иванов 29, 2:0 Евгени Минев 59
100 зрители

Свиленград 1921 (Свиленград) - Загорец (Нова Загора)      4:2 
1:0 Христо Томов 5, 1:1 Денислав Атанасов 10, 1:2 Георги
Йорданов Георгиев 40, 2:2 Джунейт Узунов 41, 4:2 Христо Томов
61, 75
200 зрители

Асеновец 2005 (Асеновград) - Сокол (Марково)                  0:0 
200 зрители

Борислав 2009 (Първомай) - Атлетик (Куклен)                    2:2 
0:1 Борислав Хаджиев 51, 1:1 Андрей Атанасов 63, 2:1 Виделин
Сердарски 78, 2:2 Илхан Ибрамджик 90+1
150 зрители

Ямбол 1915 (Ямбол) - Розова долина (Казанлък)                 0:0 
200 зрители

Карнобат (Карнобат) - Димитровград 1947 (Димитровград)    1:1 
0:1 Денислав Димов 3, 1:1 Милен Стоянов 46
150 зрители

Арда (Кърджали) - Евроколеж (Пловдив)                              3:0 сл.
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.

28 април 2018, събота, 18:00 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Гигант (Съединение)                 2:0 
2:0 Иван Гендов 51, 66
100 зрители

29 април 2018, неделя, 17:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Миньор (Раднево)                              0:3 сл. 

27. кръг

   27. кръг

21 април 2018, събота, 17:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Арда (Кърджали)        0:4
0:1 Димитър Алексиев 8, 0:2 Джихат Кемил 33, 0:4 Ахмед Осман
75, 82
100 зрители
  
Гигант (Съединение) - Карнобат (Карнобат)                 2:2 
0:1 Димитър Петров 20, 1:1 Георги Иванов 42, 2:1 Христо
Доков 49, 2:2 Димитър Петров 75
105 зрители

Розова долина (Казанлък) - Раковски 2011 (Раковски)       6:0 
1:0 Михаел Лалев ХХ, 2:0 Ивелин Илиев ХХ, 3:0 Михаел Лалев
ХХ, 4:0 Петко Георгиев ХХ, 5:0 Михаел Лалев ХХ, 6:0 Николай
Георгиев ХХ
100 зрители
червен картон: Петър Ройков (Рак) в 76 минута.


Атлетик (Куклен) - Ямбол 1915 (Ямбол)                     0:0 
200 зрители
червен картон: Христин Колев (Ямб) - 44 минута

Сокол (Марково) - Борислав 2009 (Първомай)                2:2 
0:1 Андрей Атанасов 21, 1:1 Добрин Орловски 22, 1:2 Юлий
Шекеров 50, 2:2 Недко Миленов 90+5
73 зрители

Загорец (Нова Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград)        2:0 
2:0 Явор Иванов 59, 68
150 зрители

Миньор (Раднево) - Свиленград 1921 (Свиленград)           3:0 
1:0 Григор Георгиев 8, 2:0 Янко Енчев 15, 3:0 Николай 
Валентинов Николаев 40
100 зрители

21 април 2018, събота, 18:30 ч:
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Верея II (Стара Загора)             2:0 
1:0 Любомир Романски 36, 2:0 Васил Мурджев 39
50 зрители

22 април 2018, неделя, 17:00 ч:
Левски (Карлово) - Тунджа 2006 (Ягода)                    3:0 сл.

26. кръг

     26. кръг

18 април 2018, сряда, 17:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Тунджа 2006 (Ягода)             3:0 сл. 

Свиленград 1921 (Свиленград) - Левски (Карлово)           3:1 

Асеновец 2005 (Асеновград) - Миньор (Раднево)             1:0 
1:0 Стоян Славков 38-дузпа
150 зрители
червени картони: Теодор Генов (Ас) и Ангел Костов (Мин) в 90.
минута.

Борислав 2009 (Първомай) - Загорец (Нова Загора)          3:2 
0:1 Денислав Атанасов 4, 1:1 Юлий Шекеров 17, 2:1 Виделин 
Сердарски 52, 3:1 Андрей Атанасов 57, 3:2 Йордан Панчев 88
200 зрители

Ямбол 1915 (Ямбол) - Сокол (Марково)                      0:3 
0:1 Ангел Семерджиев 25, 0:2 Красимир Иванов 32, 0:3
Ангел Семерджиев 79
200 зрители

Раковски 2011 (Раковски) - Атлетик (Куклен)               3:4  
0:1 Веселин Филипов 16, 0:2 Димитър Джонджоров 26, 
0:3 Мутлу Алексиев 37, 1:3 Запрян Тодоров Запрянов 87,
2:3 Иван Гендов 88, 2:4 Мутлу Алиев 89, 3:4 Запрян
Тодоров Запрянов 90
100 зрители
червен картон: Венцислав Изевков (Рак) - 26. минута.

Карнобат (Карнобат) - Розова долина (Казанлък)            0:1  
0:1 Пламен Колев 80
250 зрители

в Момчилград:
Арда (Кърджали) - Гигант (Съединение)                     6:0  
1:0 Димитър Алексиев 22, 2:0 Митко Плахов 39, 3:0 Джихат
Кямил 61, 4:0 Владислав Мисяк 66, 5:0 Джихат Кямил 68,
6:0 Ахмед Осман 82
800 зрители

18 април 2018, сряда, 18:30 ч:
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград)    2:2 
0:1 Филип Сантов 20,0 1:1 Георги Куртев 45+2, 2:1 Тодор Иванов
70, 2:2 Златомир Илиев 86
100 зрители

25. кръг

      25. кръг
14 април 2018, събота, 17:00 ч:
Димитровград 1947 (Дмгр) - Верея II (Стара Загора)        3:0 
1:0 Васил Сантов 36, 3:0 Филип Сантов 64, 78
150 зрители

Гигант (Съединение) - Евроколеж (Пловдив)                 1:0 
1:0 Петко Гешев 61
180 зрители
червен картон: Николай Бончев (Евр) в 80. минута.

Розова долина (Казанлък) - Арда (Кърджали)                1:4  
0:1 Пламен Крумов 5, 0:2 Димитър Вакавлиев 34-автогол, 0:3
Владислав Мисяк 41, 1:3 Кристиян Петров 52, 1:4 Георги
Кременлиев 88
500 зрители

Атлетик (Куклен) - Карнобат (Карнобат)                    3:2  
1:0 Шабан Османов 4, 1:1 Живко Димов 14, 2:1 Димитър
Джонджоров 34, 3:1 Шабан Османов 58, 3:2 Мартин
Димитров 68
150 зрители

Сокол (Марково) - Раковски 2011 (Раковски)                1:0 
1:0 Ангел Рахов 55
100 зрители

Загорец (Нова Загора) - Ямбол 1915 (Ямбол)                3:0 
2:0 Мариян Чернаев 50, 55, 3:0 Георги Йорданов Георгиев 78
121 зрители

Миньор (Раднево) - Борислав 2009 (Първомай)               2:1 
1:0 Марио Димитров 30, 2:0 Георги Вълев 75, 2:1 Димитър 
Пламенов Димитров 84
84 зрители

Левски (Карлово) - Асеновец 2005 (Асеновград)             1:1 
1:0 Борис Бисеров 8, 1:1 Мирослав Радев 35
150 зрители

15 април 2018, неделя, 17:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Свиленград 1921 (Свиленград)        0:3 сл. 

24. кръг

 24. кръг

5 април 2018, четвъртък, 17:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград)    5:0
1:0 Евгени Минев 50, 2:0 Ивелин Костов 76, 3:0 Пламен Иванов 82,
4:0 Златомир Митев 84, 5:0 Емре Мин 87
80 зрители
червен картон: Михаил Митев (Свил) в 76 минута.
   
Асеновец 2005 (Асеновград) - Тунджа 2006 (Ягода)          3:0 сл. 

Борислав 2009 (Първомай) - Левски (Карлово)               1:1 
0:1 Никола Данчев 73, 1:1 Виделин Сердарски 83
200 зрители

Ямбол 1915 (Ямбол) - Миньор (Раднево)                     2:1  
0:1 Марио Димитров 10, 1:1 Христо Колев 68, 2:1 Александър
Андонов 84
200 зрители
червени картон: Георги Нейков (Ямб) и Стоян Маринов (Мин)ч
в 90. минута.

Раковски 2011 (Раковски) - Загорец (Нова Загора)          0:0 
100 зрители

Карнобат (Карнобат) - Сокол (Марково)                     3:0 
1:0 Мартин Димитров 23, 2:0 Трендафил Момчилов 55,
3:0 Димитър Петров 83
300 зрители

в Момчилград:
Арда (Кърджали) - Атлетик (Куклен)                        2:0  
2:0 Димитър Алексиев 3, 85
1500 зрители

Димитровград 1947 (Димитровград) - Гигант (Съединение)    3:0 
1:0 Недялко Хубенов Колев 47, 2:0 Антон Колев 49, 3:0 Илия Янков 88
200 зрители

5 април 2018, четвъртък, 18:30 ч:
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)            2:0 
1:0 Петър Челебиев 22, 2:0 Йордан Вранчев 54
50 зрители

23. кръг

23. кръг

31 март 2018, събота, 16:00 ч:
Гигант (Съединение) - Верея II (Стара Загора)             2:0 
1:0 Александър Стойчев 3, 2:0 Благовест Зайцев 65
250 зрители

Розова долина (Казанлък) - Димитровград 1947 (Дмгр)       2:1 
1:0 Владислав Калайджиев 19, 1:1 Цветомир Матев 54, 2:1
Пламен Колев 62
120 зрители

Атлетик (Куклен) - Евроколеж (Пловдив)                    2:0 
2:0 Шабан Османов 38, 56
100 зрители
червен картон: Веселин Филипов (Атл) в хх минута.

Сокол (Марково) - Арда (Кърджали)                         0:3 сл. * 
* - линейката за мача не пристига.

Загорец (Нова Загора) - Карнобат (Карнобат)               3:0  
1:0 Явор Иванов 51, 2:0 Добромир Димитров 55, 3:0 Явор
Иванов 80
100 зрители

Миньор (Раднево) - Раковски 2011 (Раковски)               3:1 
1:0 Янко Енчев 35, 2:0 Николай Валентинов Николаев 60,
2:1 Ивайло Аврамов 63, 3:1 Григор Георгиев 77
100 зрители

Свиленград 1921 (Свил) - Асеновец 2005 (Асеновград)       2:2 
0:1 Тодор Стоянов Тодоров 19, 1:1 Христо Толев 44, 1:2 Ерхан
Мюмюн 53, 2:2 Костадин Жеков 60
100 зрители

1 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Левски (Карлово) - Ямбол 1915 (Ямбол)                     2:0  
1:0 Радослав Влашев 40, 2:0 Марио Трифонов 70
300 зрители

Тунджа 2006 (Ягода) - Борислав 2009 (Първомай)            0:3 сл. 

22. кръг

    22. кръг

24 март 2018, събота, 15:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград)      2:0 
1:0 Янко Вълканов 51, 2:0 Ивелин Костов 92
100 зрители

Ямбол 1915 (Ямбол) - Тунджа 2006 (Ягода)                  3:0 сл. 

Раковски 2011 (Раковски) - Левски (Карлово)               2:1 
1:0 Запрян Тодоров Запрянов 53, 1:1 Стефан Чилингиров 68,
2:1 Сашко Лачев 90+2
100 зрители

в Момчилград:
Арда (Кърджали) - Загорец (Нова Загора)                   3:1  
0:1 Явор Иванов 9, 1:1 Атанас Чепилов 55, 2:1 Красимир Илиев 58,
3:1 Атанас Чепилов 88
1000 зрители
 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Сокол (Марково)                     2:1 
0:1 Добрин Орловски 18, 1:1 Пейчо Енчев 51, 2:1 Николаус
Томопулос 62
20 зрители
червен картон: Христо Станев (Сок) в 89. минута.

Димитровград 1947 (Димитровград) - Атлетик (Куклен)       1:0 
1:0 Живко Митев 47-дузпа
100 зрители
червен картон: Рамадан Хайрула в 88. минута.

Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък)            1:1 
0:1 Петко Гешев 35, 1:1 Ахмед Сюнетчиев 76
150 зрители
червен картон: Александър Стойчев (Гиг) в 90+2. минута.


22. кръг - отложени мачове
25 април 2018, сряда, 17:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Свиленград 1921 (Свиленград)  2:3 
0:1 Костадин Желев 28, 1:1 Юлий Шекеров 41, 1:2 Костадин
Желев 54, 2:2 Валентин Добревски 68, 2:3 Атанас Савов 74
100 зрители

Карнобат (Карнобат) - Миньор (Раднево)                                  0:1  
0:1 Григор Георгиев 64
200 зрители

21. кръг

 21. кръг

17 март 2018, събота, 15:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Верея II (Стара Загора)        0:1  
0:1 Ивелин Костов 14
130 зрители
 
Атлетик (Куклен) - Гигант (Съединение)                    1:2  
0:1 Илиян Марчев 41, 1:1 Шабан Османов 56 1:2 Петко
Гешев 90+2
100 зрители

Сокол (Марково) - Димитровград 1947 (Димитровград)        2:0 
1:0 Тодор Деков 27, 2:0 Стойчо Бебелеков 71
100 зрители

Загорец (Нова Загора) - Евроколеж (Пловдив)               2:0 
1:0 Явор Иванов 61, 2:0 Христо Митев 75
100 зрители

Миньор (Раднево) - Арда (Кърджали)                        0:0 
400 зрители

Свиленград 1921 (Свиленград) - Ямбол 1915 (Ямбол)         2:1 
1:0 Ангел Здравчев 30, 1:1 Дилян Димитров 65, 2:1 Анастас Попов
75-дузпа
173 зрители
червени картони: Александър Киров (Ямб) в 52. и Александър Андонов
(Ямб) в 74. минута.

Асеновец 2005 (Асеновград) - Борислав 2009 (Първомай)     6:2 
0:1 Георги Какалов 6, 1:1 Васил Богданов 17, 2:1 Виделин Сердарски 
20-автогол, 3:1 Тодор Стоянов Тодоров 24, 4:1 Мирослав Радев 
40, 4:2 Димитър Пламенов Димитров 59, 5:2 Тодор Стоянов
Тодоров 67, 6:2 Ариф Ферадов 81
200 зрители

18 март 2018, неделя, 15:00 ч:
Левски (Карлово) - Карнобат (Карнобат)                    1:0 
1:0 Марио Георгиев 22
300 зрители

в Мъглиж:
Тунджа 2006 (Ягода) - Раковски 2011 (Раковски)            0:3 сл.
Срещата не е проведена, след като домакините на стадиона не
допускат отборите до терена. 

20. кръг

10 март 2018, събота, 15:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Борислав 2009 (Първомай)        2:1 
1:0 Михаил Димитров 62, 1:1 Виделин Сердарски 76, 2:1 Стелиян
Евтимов 83
100 зрители
 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Асеновец 2005 (Асеновград)           0:0 
150 зрители

Раковски 2011 (Раковски) - Свиленград 1921 (Свиленград)   3:0 
1:0 Сашко Лачев 51, 2:0 Венцислав Изевков 85, 3:0 Стефан
Рабаджийски 89
80 зрители
 
Карнобат (Карнобат) - Тунджа 2006 (Ягода)                 6:0 (2:0) 
1:0 Димитър Петров 27, 2:0 Мартин Димитров 29, 3:0 Георги
Димитров 52, 4:0 Мартин Димитров 56, 5:0 Ивайло Стойчев 66,
6:0 Стефан Василев 87-дузпа 
150 зрители

в Момчилград:
Арда (Кърджали) - Левски (Карлово)                        7:0 (3:0) 
1:0 Георги Стефанов 2, 2:0 Владислав Мисяк 16, 3:0 Атанас Чепилов
43, 4:0 Димитър Алексиев 48, 6:0 Ахмед Осман 68, 81, 7:0 
Джихат Кямил 90
1200 зрители

в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Миньор (Раднево)                    1:1 
1:0 Георги Куртев 33, 1:1 Николай Валентинов Николаев 61
50 зрители

Димитровград 1947 (Дмгр) - Загорец (Нова Загора)          1:0 
1:0 Цветомир Матев 79
100 зрители

Гигант (Съединение) - Сокол (Марково)                     1:0 
1:0 Александър Стойчев 19
200 зрители

Розова долина (Казанлък) - Атлетик (Куклен)               4:1 
1:0 Владислав Калайджиев 38, 1:1 Юлиян Романов 40, 
2:1 Асен Юлиянов Асенов 75, 3:1 Владислав Калайджиев 79,
4:1 Ивелин Илиев 82
170 зрители

19. кръг

14 март 2018, сряда, 15:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Арда (Кърджали)                     0:12  
0:1 Митко Плахов 4, 0:2 Берй Халил 20, 0:3 Илиян Гаров 29, 
0:4 Берай Халил 33, 0:5 Атанас Кръстев 35, 0:6 Джихат Кямил
38, 0:7 Атанас Чепилов 40, 0:8 Митко Плахов 63, 0:9 Владислав
Мисяк 64, 0:10 Димитър Алексиев 68, 0:11 Владислав Мисяк 75,
0:12 Димитър Алексиев 90
100 зрители

Свиленград 1921 (Свиленград) - Карнобат (Карнобат)        2:2  
1:0 Анастас Попов 9, 1:1 Живко Димов 25, 2:1 Анастас Попов
29-дузпа, 2:2 Георги Калоянов 73
60 зрители

28 март 2018, сряда, 17:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Верея II (Стара Загора)                3:0 
1:0 Йордан Ковачев 28, 2:0 Шабан Османов 55-дузпа, 3:0 Борислав
Хаджиев 70
100 зрители

Сокол (Марково) - Розова долина (Казанлък)                0:2 
0:1 Пламен Колев 53, 0:2 Атанас Апостолов 62-дузпа
100 зрители

Загорец (Нова Загора) - Гигант (Съединение)               0:1 
0:1 Кристиян Николов 34
73 зрители

Миньор (Раднево) - Димитровград 1947 (Димитровград)       2:0 
1:0 Николай Валентинов Николаев 32, 2:0 Станислав Белчев 60
200 зрители
червен картон: Георги Гайдаров (Мин) в 75 минута.

Левски (Карлово) - Евроколеж (Пловдив)                    3:0 
1:0 Петко Фанев 3, 2:0 Марио Георгиев 18,  3:0 Стойчо Недков 36
70 зрители

Асеновец 2005 (Асеновград) - Раковски 2011 (Раковски)     1:0 
1:0 Тодор Стоянов Тодоров 47
200 зрители

Борислав 2009 (Първомай) - Ямбол 1915 (Ямбол)             2:0 
1:0 Виделин Сердарски 70, 2:0 Андрей Атанасов 80
101 зрители

18. кръг

24 февруари 2018, събота, 14:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Ямбол 1915 (Ямбол)              4:2 
0:1 Венцислав Иванов 17, 1:1 Стелиян Евтимов 20, 2:1 Пламен
Иванов 35, 2:2 Венцислав Иванов 38, 3:2 Пламен Иванов 43, 57
150 зрители

Раковски 2011 (Раковски) - Борислав 2009 (Първомай)       0:0 
100 зрители

Карнобат (Карнобат) - Асеновец 2005 (Асеновград)          1:1 
1:0 Ангел Лазаров 24, 1:1 Тодор Стоянов Тодоров 69
150 зрители

в Момчилград:
Арда (Кърджали) - Свиленград 1921 (Свиленград)           11:1 
2:0 Димитър Алексиев 11, 38, 3:0 Борислав Стойчев 39, 4:0 Вълчан
Чанев 44, 4:1 Ангел Здравчев 55, 5:1 Джихат Кемал 58, 6:1 Ангел
Чепилов 64, 7:1 Димитър Алексиев 73, 8:1 Джихат Кемил 76, 9:1
Ахмед Осман 80, 10:1 Георги Стефанов 82, 11:1 Бейсим Бейсим 85
1200 зрители

в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Тунджа 2006 (Ягода)                 6:0 
1:0 Георги Куртев 3, 2:0 Йордан Мегенов 42, 3:0 Николай Николов
45,  5:0 Йордан Мегенов 65, 68, 6:0 Сезгин Четин 81
20 зрители

Димитровград 1947 (Димитровград) - Левски (Карлово)       2:0 
1:0 Филип Сантов 20, 2:0 Даниел Добриков 25
74 зрители

Гигант (Съединение) - Миньор (Раднево)                    2:0 
1:0 Александър Стойчев 37, 2:0 Цветан Йотов 52
100 зрители

Розова долина (Казанлък) - Загорец (Нова Загора)          0:0 
200 зрители

Атлетик (Куклен) - Сокол (Марково)                        1:1 
0:1 Ангел Семерджиев 2, 1:1 Шабан Османов 33
150 зрители

17. кръг

Трета лига - Югоизточна група, 17. кръг (статистика)
02.12.2017
25 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Сокол (Марково) - Верея II (Стара Загора)                                 1:0 
1:0 Александър Стойчев 5

Атлетик (Куклен) - Загорец (Нова Загора)                                  0:0 
300 зрители

Розова долина (Казанлък) - Миньор (Раднево)                          1:1 
1:0 Николай Стоичков 75, 1:1 Янко Енчев 76
100 зрители

Гигант (Съединение) - Левски (Карлово)                                   0:0 
100 зрители

Димитровград 1947 (Димитровград) - Тунджа 2006 (Ягода)    4:1 
1:0 Цветомир Матев 2, 2:0 Недялко Колев 8, 3:0 Даниел Добриков
22, 4:0 Цветомир Матев 70, 4:1 Боян Пенев 77
100 зрители

в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)            0:1  
0:1 Любомир Александров 21

Карнобат (Карнобат) - Борислав 2009 (Първомай)                    0:1 
0:1 Андрей Атанасов 23

Раковски 2011 (Раковски) - Ямбол 1915 (Ямбол)                       3:1 
1:0 Сашко Лачев 51, 2:0 Михаел Пърчев 58, 2:1 Юли Шекеров 76,
3:1 Михаел Пърчев 80
78 зрители
червени картони: Петър Райков (Рак) в 54. минута, Димитър 
Тодоров (Ямб) в 54. минута, Стоян Маринов Маринов (Ямб) в
70. минута.
 
26 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
в Крумовград:
Арда (Кърджали) - Асеновец 2005 (Асеновград)                       5:0 
1:0 Атанас Чепилов 10, 2:0 Ахмед Осман 20, 3:0 Ахмед Осман 28, 
4:0 Ахмед Осман 33, 5:0 Бейсим Бейсим 55

16. кръг

Трета лига - Югоизточна група, 16. кръг (статистика)
21.11.2017

18 ноември 2017, събота, 13:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Сокол (Марково)                               5:1 
1:0 Мариян Чернаев 4-дузпа, 2:0 Георги Йорданов Георгиев 18, 
3:0 Мариян Чернаев 70, 4:0 Кристиян Колев 80, 5:0 Калоян
Динев 84, 5:1 Добромир Димитров 88
В 12. минута Александър Стойчев (Сок) пропуска дузпа.
100 зрители

18 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Верея II (Стара Загора) - Раковски 2011 (Раковски)               4:3 
1:0 Пламен Иванов 21, 1:1 Сашко Лачев 60, 1:2 Запрян Тодоров
Запрянов 62, 1:3 Сашко Лачев 66, 2:3 Пламен Иванов 70, 3:3
Ивелин Костов 76, 4:3 Ради Стайков 90
100 зрители

Ямбол 1915 (Ямбол) - Карнобат (Карнобат)                           1:2 
0:1 Димитър Петров 4, 0:2 Петър Колев 40, 1:2 Юли Шекеров 61
250 зрители

Борислав 2009 (Първомай) - Арда (Кърджали)                      1:2 
0:1 Владислав Мисяк 33, 1:1 Андрей Атанасов 43, 1:2 Ахмед
Осман 58
300 зрители
 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Евроколеж (Пловдив)            3:1 
0:1 Сезгин Четин 37, 1:1 Тодор Стоянов Тодоров 45, 2:1 Мирослав
Радев 59, 3:1 Теодор Генов 73
200 зрители
червени картони: Ариф Ферадов (Ас в 65. минута, Йордан Вранчев
(Евр) в 89 минута.
 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Димитровград 1947 (Дмгр)   2:1 
1:0 Дончо Атанасов 33, 1:1 Цветомир Матев 75, 2:1 Кристиян
Перчемлиев 90+2
100 зрители

Миньор (Раднево) - Атлетик (Куклен)                                     2:1 
Непристигнал по пощата протокол.

19 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
в Тулово:
Тунджа 2006 (Ягода) - Гигант (Съединение)                           1:1 
1:0 Ален Иванов 19, 1:1 Благовест Зайцев 82
50 зрители
червен картон: Щерьо Щерев (Тун) в 55 минута.
Левски (Карлово) - Розова долина (Казанлък)                        1:0 
1:0 Никола Данчев 69
200 зрители

15. кръг

11 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Загорец (Нова Загора) - Верея II (Стара Загора)                       2:1 
0:1 Джем Хаджи 79, 1:1 Мариян Чернаев 82, 2:1 Георги Йорданов
Георгиев 86
200 зрители

Атлетик (Куклен) - Левски (Карлово)                                        2:1 
0:1 Петко Фанев 45+2, 1:1 Айкут Янъков 59-дузпа, 90+2-дузпа
100 зрители

Розова долина (Казанлък) - Тунджа 2006 (Ягода)                    5:2 
0:1 Боян Пенев 2, 1:1 Владислав Калайджиев 9, 2:1 Валентин
Сливов 44, 2:2 Янко Вълканов 46, 3:2 Ахмед Сюнетчиев 56, 4:2
Владислав Калайджиев 68, 5:2 Ахмед Сюнетчиев 84
300 зрители

Гигант (Съединение) - Свиленград 1921 (Свиленград)           1:1 

Димитровград 1947 (Дмгр) - Асеновец 2005 (Асеновград)     0:1 
0:1 Еркан Мюмюн 85
100 зрители

в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)                 1:1 
1:0 Сезгин Четин 41, 1:1 Димитър Пламенов Димитров 75
300 зрители

в Момчилград:
Арда (Кърджали) - Ямбол 1915 (Ямбол)                                  3:0 
1:0 Вълчан Чанев 27, 2:0 Николай Димитров 71, 3:0 Георги
Кременлиев 75
1500 зрители

Карнобат (Карнобат) - Раковски 2011 (Раковски)                    4:1 

11 ноември 2017, събота, 15:00 ч:
Сокол (Марково) - Миньор (Раднево)                                       2:2 

14. кръг

    14. кръг
4 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Верея II (Стара Загора) - Карнобат (Карнобат)                     2:4 
0:2 Петър Колев 8, 19, 0:3 Ивелин Костов 29, 1:3 Живко Димов 50,
2:3 Димитър Видев 53, 2:4 Живко Димов 75-дузпа
50 зрители

Раковски 2011 (Раковски) - Арда (Кърджали)                       0:4 
0:1 Атанас Чепилов 2, 0:2 Георги Стефанов 68, 0:3 Димитър
Алексиев 72, 0:4 Милош Баич 76
100 зрители
червени картони: Анатоли Киков (Рак) в 59., Стефан Киков (Рак)
в 69. минута.
 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Евроколеж (Пловдив)                        1:1 
0:1 Георги Куртев 14, 171 Александър Андонов 38
100 зрители

Борислав 2009 (Първомай) - Димитровград 1947 (Дмгр)    4:0 
1:0 Андрей Атанасов 15, 2:0 Ангел Здравчев 19, 3:0 Георги 
Какалов 40, 4:0 Андрей Атанасов 87
100 зрители
червен картон: Ангел Здравчев (Бор) в 74 минута.

Асеновец 2005 (Асеновград) - Гигант (Съединение)           2:0 
1:0 Стоян Славков 57-дузпа, 2:0 Ариф Ферадов 64
180 зрители

Свиленград 1921 (Свиленград) - Розова долина (Казанлък)   2:3 
0:1 Владислав Калайджиев 14, 1:1 Христо Николов 30,  1:2 Атанас
Апостолов 70, 2:2 Анастас Попов 72, 2:3 Ивелин Илиев 87
200 зрители

Миньор (Раднево) - Загорец (Нова Загора)                           1:1 
1:0 Григор Георгиев 6, 1:1 Христо Дончев Христов 42
200 зрители

5 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Атлетик (Куклен)                              0:2 
0:1 Борислав Хаджиев 29, 0:2 Айкут Янъков 67
50 зрители

Левски (Карлово) - Сокол (Марково)                                    3:1 
1:0 Никола Данчев 24, 1:1 Ангел Рахов 32, 2:1 Борис Бисеров
42, 3:1 Васил Стефанов 44
300 зрители
червени картони: Йордан Ковачев (Лев) в 30., Атанас Джаферов
(Лев) в 83., Иван Гудев (Сок) в 87. минута.

13. кръг

13. кръг
28 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Левски (Карлово)                              4:0 
1:0 Хайри Мехмед 6, 2:0 Денислав Атанасов 50, 3:0 Мариян
Чернаев 81, 4:0 Християн Колев 86
200 зрители

Атлетик (Куклен) - Свиленград 1921 (Свиленград)               3:0 
1:0 Борислав Хаджиев 44, 2:0 Рамадан Хайрула 75, 3:0 Борислав 
Хаджиев 85
50 зрители

Розова долина (Казанлък) - Асеновец 2005 (Асеновград)     4:2 
0:1 Тодор Стоянов Тодоров 7, 1:1 Владислав Калайджиев 22, 1:2
Мирослав Радев 27, 2:2 Петко Георгиев 36, 4:2 Ивелин Илиев 67, 77
110 зрители

Гигант (Съединение) - Борислав 2009 (Първомай)                0:5 
0:1 Андрей Атанасов 46, 0:2 Георги Какалов 68, 0:5 Андрей
Атанасов 70, 79, 84
100 зрители

Димитровград 1947 (Димитровград) - Ямбол 1915 (Ямбол)     1:0 
1:0 Даниел Добриков 25
100 зрители

в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)                 3:1 
0:1 Стефан Рабаджийски 39, 1:1 Йордан Вранчев 56, 2:1 Сезгин
Четин  65, 90
8 зрители

Арда (Кърджали) - Карнобат (Карнобат)                                5:0 
1:0 Николай Димитров 3, 2:0 Илия Гаров 35, 3:0 Димитър Алексиев
45+1, 4:0 Атанас Чепилов 53, 5:0 Димитър Алексиев 78
500 зрители

28 октомври 2017, събота, 16:30 ч:
Сокол (Марково) - Тунджа 2006 (Ягода)                                5:1 
2:0 Ангел Рахов 16, 45, 2:1 Боян Пенев 54-дузпа, 3:1 Ангел
Рахов 72, 4:1 Ангел Семерджиев 78, 5:1 Валентин Тодоров 88
40 зрители

29 октомври 2017, неделя, 14:30 ч:
Миньор (Раднево) - Верея II (Стара Загора)                          5:0 

12. кръг

Трета лига - Югоизточна група, 12. кръг (статистика)
24.10.2017

21 октомври 2017, събота, 13:30 ч:
Ямбол 1915 (Ямбол) - Гигант (Съединение)                          4:1 
1:0 Лъчезар Георгиев 11,  2:0 Стойко Колев 36, 3:0 Иван Дянков
47, 3:1 Антонио Цанков 58, 4:1 Стойко Колев 90+2
280 зрители

21 октомври 2017, събота, 13:45 ч:
Карнобат (Карнобат) - Евроколеж (Пловдив)                         3:2 
1:0 Петър Колев 23, 1:1 Сезгин Четин 46, 2:1 Димитър Иванов 55, 
2:2 Георги Куртев 69, 3:2 Мартин Димитров 87
150 зрители
 
21 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Арда (Кърджали)                           0:11 
0:2 Ахмед Осман 8, 15, 0:3 Владислав Мисяк 18, 0:4 Вълчан Чанев
37, 0:5 Ахмед Осман 57, 0:6 Димитър Алексиев 59, 0:7 Владислав
Мисяк 63, 0:8 Ахмед Осман 71, 0:9 Милош Баич 87, 0:10 Вълчан Чанев 84, 0:11 Милош Баич 87
200 зрители

Раковски 2011 (Раковски) - Димитровград 1947 (Дмгр)       3:1 
1:0 Венцислав Изевков 7, 2:0 Сашко Лачев 66, 2:1 Недялко
Колев  89-дузпа, 3:1 Анатоли Киков 90+2
68 зрители

Борислав 2009 (Първомай) - Розова долина (Казанлък)       3:1 
2:0 Ангел Здравчев 5, 28, 3:0 Андрей Атанасов 36, 3:1 Ахмед
Сюнетчиев 60
100 зрители

Асеновец 2005 (Асеновград) - Атлетик (Куклен)                  3:0 
1:0 Ариф Ферадов 7, 3:0 Мирослав Радев 28, 67
200 зрители

Свиленград 1921 (Свиленград) - Сокол (Марково)               0:3 
0:1 Ангел Семерджиев 6, 0:2 Томас Петров 85, 0:3 Веселин 
Отман 89
200 зрители

22 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Загорец (Нова Загора)                        0:3 сл. 
Непроведена поради липса на организация от страна на домакините

Левски (Карлово) - Миньор (Раднево)                                   1:0 

11. кръг

Трета лига - Югоизточна група, 11. кръг (статистика)
17.10.2017

14 октомври 2017, събота, 16:00 ч:

Миньор (Раднево) - Тунджа 2006 (Ягода)                           6:2

0:1 Костадин Арнаудов 20, 1:1 Николай Николов 23, 2:1 Ангел Костов

30, 4:1 Григор Георгиев 53, 61, 4:2 Боян Пенев 63, 5:2 Марио Димитров

66, 6:2 Николай Николов 76

250 зрители


Загорец (Нова Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград) 3:1

1:0 Явор Иванов 19-дузпа, 1:1 Анастас Попов 42, 2:1 Александър

Хардалов 68, 3:1 Денислав Атанасов 89

50 зрители


Сокол (Марково) - Асеновец 2005 (Асеновград)                6:0

1:0 Рангел Кордов 2, 2:0 Ангел Рахов 31, 4:0 Ангел Семерджиев

34, 45, 5:0 Александър Стойчев 52, 6:0 Ридван Хаджифейзула 64-автогол

250 зрители


Атлетик (Куклен) - Борислав 2009 (Първомай)                  1:0

1:0 Илхан Ибрамджик 90+3

300 зрители


Розова долина (Казанлък) - Ямбол 1915 (Ямбол)             5:2

1:0 Ивелин Илиев 18, 1:1 Юли Шекеров 38, 2:1 Атанас Апостолов

42, 4:1 Ивелин Илиев 44, 62, 5:1 Атанас Апостолов 64, 5:2

Стойко Колев 90

120 зрители


Гигант (Съединение) - Раковски 2011 (Раковски)              1:0

1:0 Анатоли Киков 67-автогол

60 зрители


Димитровград 1947 (Димитровград) - Карнобат(Карнобат)   1:2

1:0 Недялко Хубенов 60, 1:1 Мартин Димитров 80, 1:2 Яни Николов 90+1

200 зрители

в Оризари:

Евроколеж (Пловдив) - Арда (Кърджали)                          0:2

0:1 Ахмед Осман 16, 0:2 Димитър Алексиев 87

200 зрители


15 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:

Левски (Карлово) - Верея II (Стара Загора)                       3:1

1:0 Стефан Чилингиров 36, 1:1 Димитър Видев 61, 2:1 Борис Бисеров 73,

3:1 Васил Стефанов 79

В 85 минута Пламен Крислов (Лев) пропуска дузпа.

300 човека


10. кръг

10. кръг
7 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
в Крумовград:
Арда (Кърджали) - Димитровград 1947 (Димитровград)    7:0 
1:0 Атанас Чепилов 20, 3:0 Ахмед Осман 22, 26, 4:0 Димитър 
Алексиев 53, 5:0 Илиян Гаров 66-дузпа, 6:0 Милош Баич 67,
7:0 Ахмед Осман 72
150 зрители

Карнобат (Карнобат) - Гигант (Съединение)                        1:0 

Раковски 2011 (Раковски) - Розова долина (Казанлък)        3:0 
1:0 Сашко Лачев 40-дузпа, 2:0 Запрян Тодоров Запрянов 44,
3:0 Георги Йотовски 90
50 зрители
червен картон: Тодор Таушанов (Рдол) в 39. минута.

Ямбол 1915 (Ямбол) - Атлетик (Куклен)                               1:2 
1:0 Никола Димитров 47-автогол, 2:1 Юлиян Романов 61, 65
70 зрители
червен картон: Емил Данчев (Атл) в 34. минута. 
 
Борислав 2009 (Първомай) - Сокол (Марково)                отложен * 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Загорец (Нова Загора)     отложен * 

Свиленград 1921 (Свиленград) - Миньор (Раднево)            3:3 
0:1 Григор Георгиев 35, 1:1 Дончо Атанасов 37, 1:2 Ангел Костов
45, 1:3 Кирчо Крумов 52, 2:3 Дончо Атанасов 80, 3:3 Христо
Томов 87
100 зрители
червен картон: Анастас Попов (Свил) в 39 минута.

8 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Евроколеж (Пловдив)                    0:8 
0:1 Йордан Меченов 17, 0:3 Димитър Видев 28, 29, 0:4 Николай
Бончев 39-дузпа, 0:5 Николай Николов 41, 0:6 Димитър Видев
50, 0:7 Димитър Янчев Димитров 53, 0:8 Сезгин Четин 77
50 зрители

Тунджа 2006 (Ягода) - Левски (Карлово)                              0:2 
0:1 Васил Стефанов 4, 0:2 Петко Фанев 28
50 зрители

11 октомври 2017, сряда, 16:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Загорец (Нова Загора)      3:1 
1:0 Тодор Ст. Тодоров 61, 3:0 Мирослав Радев 68, 72, 3:1 
Денислав Атанасов 78
151 зрители

Борислав 2009 (Първомай) - Сокол (Марково)                       2:0 
Непристигнал по пощата протокол

9. кръг

  9. кръг
30 септември 2017, събота, 14:30 ч:
Загорец (Нова Загора) - Борислав 2009 (Първомай)          2:0
1:0 Явор Иванов 34, 2:0 Денислав Атанасов 73
100 зрители
  
30 септември 2017, събота, 16:00 ч:
Сокол (Марково) - Ямбол 1915 (Ямбол)                             3:3 
2:0 Ангел Рахов 23, 51, 2:1 Иван Жечев 58, 3:1 Александър
Стойчев 63, 3:2 Юли Шекеров 75, 3:3 Лъчезар Георгиев 89
100 зрители

30 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Миньор (Раднево) - Асеновец 2005 (Асеновград)             4:0 
1:0 Кирчо Крумов 8, 2:0 Веселин Бакърджиев 25, 3:0 Николай
Валентинов Николаев 42, 4:0 Марчо Димитров 69
100 зрители

Атлетик (Куклен) - Раковски 2011 (Раковски)                    1:0 
1:0 Неджиб Неджиб 90+3
300 зрители

Розова долина (Казанлък) - Карнобат (Карнобат)              0:3 
0:2 Петър Колев 13, 78, 0:3 Мартин Димитров 90+3
70 зрители
 
Гигант (Съединение) - Арда (Кърджали)                           1:1 
1:0 Антонио Цанков 90, 1:1 Георги Стефанов 90+2
150 зрители

Димитровград 1947 (Димитровград) - Евроколеж (Пловдив) 2:1 
1:0 Антон Колев 24, 1:1 Йордан Меченов 51, 2:1 Недялко Колев 68
100 зрители
червен картон: Мирослав Караилиев (Евр) в 58 минута.

1 октомври 2017, неделя, 17:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Верея II (Стара Загора)                   1:1
0:1 Пламен Иванов 64, 1:1 Митко Филипов 78
100 зрители
 
Левски (Карлово) - Свиленград 1921 (Свиленград)           5:1 
1:0 Лъчезар Ангелов 55, 2:0 Васил Стефанов 58, 5:0 Петко
Фанев 62, 65, 71, 5:1 Петър Вълков 82
297 зрители

                           4. кръг - отложен мач
4 октомври 2017, сряда, 16:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Сокол (Марково)    3:1 
0:1 Иван Божков 44-дузпа, 1:1 Златомир Илиев 57, 2:1 Недялко
Колев 67-дузпа, 3:1 Чавдар Камов 85
200 зрители

8. кръг

Трета лига - Югоизточна група, 8.(статистика)
11.10.2017

                        8. кръг
22 септември 2017, петък, 17:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Димитровград 1947 (Дмгр)        3:1 
1:0 Ради Стайков 7, 2:0 Димитър Видев 39, 2:1 Чавдар Камов
64, 3:1 Димитър Видев 67
117 зрители

Арда (Кърджали) - Розова долина (Казанлък)                   3:1 
1:0 Димитър Алексиев 61, 2:0 Ахмед Осман 70, 3:0 Димитър 
Алексиев 83, 3:1 Данаил Иванов 90+3
4500 зрители
 
Карнобат (Карнобат) - Атлетик (Куклен)                            3:2 
1:0 Александър Киров 14, 2:0 Димитър Петров 34, 2:1 Борислав
Хаджиев 50, 2:2 Никола Праматаров 77, 3:2 Мартин Димитров 82
200 зрители

Раковски 2011 (Раковски) - Сокол (Марково)                     0:2 
0:2 Ангел Рахов 49, 56
100 зрители

Ямбол 1915 (Ямбол) - Загорец (Нова Загора)                     3:4 
0:1 Денислав Атанасов 14, 0:2 Асен Желев 28-автогол,  1:2 Юли
Шекеров 38, 1:3 Мариян Чернаев 39, 2:3 Станислав Славов 70,
2:4 Калоян Динев 89, 3:4 Юли Шекеров 90+1
300 зрители
  
Борислав 2009 (Първомай) - Миньор (Раднево)                 2:1
0:1 Марио Димитров 16, 2:1 Николай Ангелов 45, 56
300 зрители
 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Левски (Карлово)               1:0 
1:0 Теодор Генов 79
250 зрители

Свиленград 1921 (Свиленград) - Тунджа 2006 (Ягода)      2:1 
1:0 Стоян Костадинов 3, 2:0 Христо Томов 35-дузпа, 2:1 Костадин
Арнаудов 75
180 зрители

22 септември 2017, петък, 18:00 ч:
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Гигант (Съединение)                     3:1 
2:0 Николай Николов 24, 28, 2:1 Ерсин Тахсин 47, 3:1 Серафим
Михайлов 65
150 зрители
червени картони: Серафим Михайлов (Евр) и Антониос
Василиадис (Гиг) в 84. минута.

7. кръг

16 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Верея II (Стара Загора)        2:1 
0:1 Тодор Иванов 30, 1:1 Христо Тонев 33, 2:1 Христо Томов 80
500 зрители

Миньор (Раднево) - Ямбол 1915 (Ямбол)                                     1:0 
1:0 Григор Георгиев 39
1500 зрители
червен картон: Стоян Маринов (Ямб) в 63 минута.

Загорец (Нова Загора) - Раковски 2011 (Раковски)                    3:1 
1:0 Добромир Димитров 33, 2:0 Денислав Атанасов 34, 3:0 Георги 
Димитров Георгиев 38, 3:1 Стефан Рабаджийски 52
200 зрители

Атлетик (Куклен) - Арда (Кърджали)                                           0:3
0:1 Ахмед Осман 61, 0:2 Георги Стефанов 79, 0:3 Беркай Халил
90+2
300 зрители

Розова долина (Казанлък) - Евроколеж (Пловдив)                   7:1
1:0 Ивелин Илиев 2-дузпа, 4:0 Кристиян Петров 21, 38-дузпа, 53, 
4:1 Тодор Тимонов 71, 5:1 Кристиян Петров 76, 6:1 Валентин
Славов 81, 7:1 Милен Христов 89
200 зрители
   
Гигант (Съединение) - Димитровград 1947 (Димитровград)  0:0 
100 зрители
червен картон: Илиян Марчев (Гиг) в 75 минута.

17 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Асеновец 2005 (Асеновград)                    1:3 
1:0 Петър Димитров 15, 1:3 Тодор Стоянов Тодоров 18, 41, 76
100 зрители

Левски (Карлово) - Борислав 2009 (Първомай)                        4:3 
1:0 Борис Бисеров 5, 1:1 Веселин Филипов 7-автогол, 1:2 Андрей
Атанасов 58, 2:2 Християн Момчилов 59, 3:2 Борис Бисеров 61,
4:2 Стефан Чилингиров 84, 4:3 Андрей Атанасов 87
500 зрители
червен картон: Мартин Здравчев (Бор) в 38 минута.

Сокол (Марково) - Карнобат (Карнобат)                                    1:0 
1:0 Ангел Рахов 62
100 зрители

6. кръг

Трета лига - Югоизточна група, 6. кръг (статистика)
8 септември 2017, петък, 17:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Загорец (Нова Загора)                          0:1
0:1 Георги Йорданов Георгиев 57
100 зрители

9 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Гигант (Съединение)                          2:3
0:1 Кристиян Николов 10, 1:1 Росен Пенев 23, 1:2 Стойчо Бебелеков
29, 2:2 Александър Манолов 76, 2:3 Добрин Орловски 78
50 зрители
 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Розова долина (Казанлък)       1:0 
1:0 Алпер Ясенов 50
100 зрители
червен картон: Живко Митев (Дгр) в 64 минута.
 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Атлетик (Куклен)                                4:4 
1:0 Георги Куртев 1, 1:1 Йълдърай Али 11, 2:1 Николай Димитров
Николов 40, 3:1 Кирил Нушев 61, 3:2 Неджиб Неджет Неджиб
66-дузпа, 3:3 Станимир Ковачев 78, 4:3 Сезгин Четин 82, 4:4 Илхан
Ибрамджик 89
100 зрители
червени картони: Йордан Хърков (Евр) и Борислав Хаджиев (Атл) 
в 67. минута.

Арда (Кърджали) - Сокол (Марково)                                           4:1 
1:0 Ахмед Осман 26, 2:0 Владислав Мисяк 44-дузпа, 2:1 Рангел
Кордов 49, 4:1 Атанас Чепилов 69, 73
2500 зрители

Раковски 2011 (Раковски) - Миньор (Раднево)                         0:2 
0:1 Николай Валентинов Николов 57, 84
50 зрители

Ямбол 1915 (Ямбол) - Левски (Карлово)                                      5:0
1:0 Васил Николаев Василев 9-антогол, 2:0 Лъчезар Георгиев 34,
3:0 Юли Шекеров 43, 4:0 Лъчезар Георгиев 58, 5:0 Кристиян
Георгиев 89
300 зрители
  
Борислав 2009 (Първомай) - Тунджа 2006 (Ягода)                    4:2 
3:0 Андрей Атанасов 7, 13, 27-дузпа, 3:1 Георги Маринов 40, 3:2
Щерьо Щерев 45-дузпа, 4:2 Андрей Атанасов 53
200 зрители
червен картон: Боян Пенев (Тун) в 90. минута.

Асеновец 2005 (Асеновград) - Свиленград 1921 (Свил)            3:1 
0:1 Христо Томов 34, 2:1 Мирослав Радев 39, 40, 3:1 Ертурул
Чиликтепе 64
В 70. минута  Мирослав Радев (Ас) пропуска дузпа.
200 зрители

5. кръг

Трета лига - Югоизточна група, 5. кръг (статистика)
2 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Верея II (Стара Загора)             3:0 
1:0 Тодор Стоянов Тодоров 31, 3:0 Ертурул Челиктепе 56, 77
100 зрители


Свиленград 1921 (Свиленград) - Борислав 2009 (Първомай)  2:4 
0:2 Георги Какалов 16, 17, 1:2 Петър Вълков 28, 1:3 Андрей
Атанасов 45, 2:3 Анастас Попов 85, 2:4 Апостол Попов 90
200 зрители

Миньор (Раднево) - Карнобат (Карнобат)                                   3:2 
0:1 Милен Стоянов 14, 1:1 Янко Енчев 34-дузпа, 1:2 Живко Димов
43-дузпа, 2:2 Георги Вълев 50, 3:2 Григор Георгиев 70
В 16 минута Георги Калоянов (Кар) изпуска дузпа.
150 зрители
червен картон: Марио Димитров (Мин) в 89 минута.

Загорец (Нова Загора) - Арда (Кърджали)                                 0:0 
1700 зрители

Сокол (Марково) - Евроколеж (Пловдив)                                 2:0
1:0 Александър Стойчев 9, 2:0 Томас Петров 37
100 зрители

Атлетик (Куклен) - Димитровград 1947 (Димитровград)       4:0 
1:0 Димитър Джонджоров 19, 2:0 Борислав Хаджиев 36, 3:0
Мирослав Кайряков 85, 4:0 Йълдърай Али 90+4
150 зрители
червени картони: Николай Домакинов (Атл)(53), Валентин
Фурлански (Атл)(68), Георги Делчев Георгиев (Дгр)(53).

Розова долина (Казанлък) - Гигант (Съединение)                     1:0 
1:0 Кристиан Петров 65
100 зрители

3 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Ямбол 1915 (Ямбол)                              0:4 
0:1 Юли Шекеров 4, 0:4 Лъчезар Георгиев 49, 78, 85
80 зрители

Левски (Карлово) - Раковски 2011 (Раковски)                       3:1 
1:0  Стефан Стойнов 16, 2:0 Петко Фанев 51, 3:0 Стефан
Чилингиров 74, 3:1 Михаил Пърчев 80
500 зрители
червени картони: Веселин Филипов (Лев) и Сашко Лачев (Рак) в 61.
минута.

4. кръг

Трета лига - Югоизточна група, 4. кръг
30 август 2017, сряда, 18:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)         1:1  
0:1 Ахмед Сюнетчиев 35, 1:1 Лъчезар Захариев 50
50 зрители

Гигант (Съединение) - Атлетик (Куклен)                          0:1
0:1 Йълдърай Али 54 
100 зрители
червен картон: Станимир Ковачев (Гиг) в 34 минута.
  
Димитровград 1947 (Димитровград) - Сокол (Марково) отложен

в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Загорец (Нова Загора)              0:3  
0:1 Хайри Мехмед 21, 0:3 Георги Йорданов Георгиев 54, 86
50 зрители

Арда (Кърджали) - Миньор (Раднево)                              1:0  
1:0 Беркай Халил 90+3
3000 зрители
червен картон: Кирчо Крумов (Мин) в 90+4 минута

Карнобат (Карнобат) - Левски (Карлово)                          0:3  
0:1 Стефан Чилингиров 1, 0:2 Димитър Петров 79-автогол,
0:3 Стефан Чилингиров 90+2
350 зрители

Раковски 2011 (Раковски) - Тунджа 2006 (Ягода)             1:0  
1:0 Сашко Лачев 62
50 зрители

Ямбол 1915 (Ямбол) - Свиленград 1921 (Свиленград)     9:0 
1:0 Стоян Краешников 7, 3:0 Христо Димитров 27, 31, 4:0 Стойко
Колев 35, 5:0 Йордан Панчев 65, 7:0 Юли Шекеров 68, 74, 8:0 
Станислав Спасов 83, 9:0 Стоян Краешников 87-дузпа
500 зрители

Борислав 2009 (Първомай) - Асеновец 2005 (Асеновград)     2:1 
1:0 Андрей Атанасов 4, 2:0 Ангел Здравчев 29, 3:0 Ертурул
Челиктепе 89
В 73. минута Динко Митрев (Бор.) пропуска дузпа.
120 зрители

3. кръг (статистика)

Трета лига - Югоизточна група, 3. кръг (статистика)
30.08.2017

26 август 2017, събота, 18:00 ч:

Борислав 2009 (Първомай) - Верея II (Стара Загора)             2:0

2:0 Ангел Здравчев 6, 26

100 зрители


Асеновец 2005 (Асеновград) - Ямбол 1915 (Ямбол)               2:4

1:0 Николай Лалев 7, 1:2 Юли Шекеров 37, 42, 1:3 Александър 

Андонов 48, 2:3 Етурул Чиликтепе 50, 2:4 Иван Дянков 80

100 зрители


Свиленград 1921 (Свиленград) - Раковски 2011 (Раковски)   1:0

1:0 Христо Тонев 6

200 зрители

червен картон: Васил Кузманов (вр) (Рак) в 59 минута.


Миньор (Раднево) - Евроколеж (Пловдив)                               7:3

1:0 Марио Димитров 4, 1:1 Георги Куртев 10, 2:1 Ангел Костов 23,

3:1 Николай Николов 34, 4:1 Ангел Костов 47, 5:1 Марио Димитров 60,

5:2 Георги Куртев 72, 5:3 Йордан Миленов 82, 6:3 Николай Николов 83,

7:3 Петьо Николов 90+1

200 зрители

червен картон: Сезгин Четин (Евр) в 75 минута.


Загорец (Нова Загора) - Димитровград 1947 (Дмгр)                1:0

1:0 Георги Димитров Георгиев 84

150 зрители

 

Сокол (Марково) - Гигант (Съединение)                                   5:2

0:1 Благовест Зайцев 9, 1:1 Ангел Рахов 48, 1:2 Добри Орловски 66,

2:2 Валентин Тодоров 68, 5:? Александър Стойчев 79, 89, 90

100 зрители


Атлетик (Куклен) - Розова долина (Казанлък)                          2:1

2:0 Борислав Хаджиев 9, 33, 2:1 Николай Стоичков 49

200 зрители


27 август 2017, неделя, 18:00 ч:

Тунджа 2006 (Ягода) - Карнобат (Карнобат)                            1:8

0:1 Гюнай Метинов 8, 0:5 Живко Димов 15, 56, 61, 63, 1:5 Митко 

Филипов 67, 1:6 Кристиян Христов 72, 1:7 Гюнай Метинов 82,

1:8 Трендафил Момчилов 85

100 зрители


Левски (Карлово) - Арда (Кърджали)                                         0:2

0:1 Димитър Алексиев 39, 0:2 Ахмед Осман 78

1200 зрители

2. кръг (статистика)

Трета лига - Югоизточна група, 2. кръг (статистика)
24.08.2017

19 август 2017, събота, 18:00 ч:

Розова долина (Казанлък) - Сокол (Марково)                           1:0

1:0 Атанас Апостолов 37

200 зрители


Гигант (Съединение) - Загорец (Нова Загора)                           0:3

0:1 Добромир Димитров 20, 0:3 Георги Йорданов Георгиев 45, 86

80 зрители


Димитровград 1947 (Димитровград) - Миньор (Раднево)       2:0

1:0 Недялко Колев 36, 2:0 Цветомир Матев 83

100 зрители

червен картон: Александър Шабарков (Дгр) в 22. минута.


в Оризари:

Евроколеж (Пловдив) - Левски (Карлово)                                  2:1

2:0 Тодор Тимонов 57, 72, 2:1 Лъчезар Ангелов 89

100 зрители

червен картон: Серафим Михайлов (Евр) в 42. минута.


Арда (Кърджали) - Тунджа 2006 (Ягода)                                    6:0

1:0 Димитър Алексиев 8, 2:0 Георги Стефанов 18, 3:0 Вълчан

Чанев 54, 4:0 Беркай Халил 59, 5:0 Владислав Мисяк 74, 6:0 

Митко Плахов 83

2000 зрители


Карнобат (Карнобат) - Свиленград 1921 (Свиленград)             2:1

1:0 Георги Калоянов 26, 1:1 Христо Толев 39, 2:1 Петър Колев 88

250 зрители


Раковски 2011 (Раковски) - Асеновец 2005 (Асеновград)         3:1

2:0 Сашко Лачев 7, 25, 2:1 Ариф Ферадов 30, 3:1 Сашко Лачев 74

80 зрители


Ямбол 1915 (Ямбол) - Борислав 2009 (Първомай)                     3:2

1:0 Александър Андонов 39, 3:0 Юли Шекеров 41, 43, 3:1 Андрей

Атанасов 55, 3:2 Георги Какалов 65

360 зрители

червен картон: Ангел Здравчев (Бор) в 24. минута. 


20 август 2017, неделя, 18:00 ч:

Верея II (Стара Загора) - Атлетик (Куклен)                               2:1

1:0 Атанас Панов 36, 2:0 Ради Стойков 51, 2:1 Ради Стойков

75-автогол

50 зрители

В момента разглеждате олекотената мобилна версия на уебсайта. Към пълната версия.
Уебсайт в Alle.bg