ФК РОЗОВА ДОЛИНА
Сподели

2017-18 г. - ПРОГРАМА

Програма пролет

          

ФК РОЗОВА ДОЛИНА КАЗАНЛЪК 


Югоизточна Трета лига
ДатаКръгПротивникРез.


24.02.2018 14:0018 кръгДЗагорец (Нова Загора)0:0
28.03.2018 15:0019 кръгГСокол (Марково)2:0
10.03.2018 15:0020 кръгДАтлетик (Куклен)4:1
17.03.2018 15:0021 кръгДВерея II (Стара Загора)0:1
24.03.2018 15:0022 кръгГГигант (Съединение)1:1
31.03.2018 16:0023 кръгДДимитровград 1947 (Димитровград)2:1
05.04.2018 17:0024 кръгГЕвроколеж (Пловдив)0:2
14.04.2018 17:0025 кръгДАрда (Кърджали)1:4
18.04.2018 17:0026 кръгГКарнобат (Карнобат)1:0
21.04.2018 17:0027 кръгДРаковски 2011 (Раковски)6:0
28.04.2018 17:0028 кръгГЯмбол 1915 (Ямбол)0:0
05.05.2018 18:0029 кръгДБорислав 2009 (Първомай)2:1
09.05.2018 18:0030 кръгГАсеновец 2005 (Асеновград)2:0
12.05.2018 18:0031 кръгДСвиленград 1921 (Свиленград)3:0.
20.05.2018 18:0032 кръгГТунджа 2006 (Ягода)3:0.
26.05.2018 18:0033 кръгДЛевски (Карлово)5:1
01.06.2018 18:0034 кръгГМиньор (Раднево)1:1

Класиране пролетен полусезон:

N

Отбор

М

П

Р

З

Г : Р

Т

Д

Г

1.

Арда (Кърджали)

17

15

2

0

79:3

47

1:4

 

2.

Розова долина (Казанлък)

17

10

4

3

33:13

34

////

////

3.

Гигант (Съединение)

17

10

2

5

22:22

32

 

1:1

4.

Загорец (Нова Загора)

17

9

2

6

30:16

29

0:0

 

5.

Димитровград (Димитровград)

17

9

2

6

29:28

29

2:1

 

6.

Миньор (Раднево)

17

8

4

5

24:13

28

 

1:1

7.

Атлетик (Куклен)

17

8

3

6

28:26

27

4:1

 

8.

Свиленград 1921 (Свиленград)

17

8

2

7

32:43

26

3:0

 

9.

Сокол (Марково)

17

7

3

7

25:22

24

 

2:0

10.

Евроколеж (Пловдив)

17

7

3

7

29:30

24

 

0:2

11.

Асеновец 2005 (Асеновград)

17

5

7

5

25:20

22

 

2:0

12.

Верея 2 (Стара Загора)

17

7

1

9

25:34

22

0:1

 

13.

Раковски 2011 (Раковски)

17

6

2

9

24:33

20

6:0

 

14.

Левски (Карлово)

17

6

2

9

20:35

20

5:1

 

15.

Карнобат (Карнобат)

17

5

4

8

28:25

19

 

1:0

16.

Ямбол 1915 (Ямбол)

17

4

5

8

18:27

17

 

0:0

17.

Борислав 2009 (Първомай)

17

4

4

9

28:42

16

2:1

 

18.

Тунджа 2006 (Ягода)

17

0

0

17

0:66

0

 

3:0

Предстоящи контролни срещи на "розите":

20.01.2018 - 14:00 часа, събота
"Розова долина" - "Верея" 2 (Стара Загора) - 2:1 (0:1)
0:1 Янко Вълканов, 1:1 Милен Христов дузпа, 2:1 Асен Асенов

27.01.2018 - 14:00 часа, събота
"Розова долина" - “Миньор" (Раднево) - 3:0 (2:0)
1:0 Ивелин Илиев, 2:0 Ивелин Илиев, 3:0 Кристиян Петров

03.02.2018 - 14:00 часа, събота
"Розова долина" - "Трявна" (Трявна) - 3:1 (3:0)
Головете за розите бележат: Владислав Калайджиев, 
Диян Димов и Димитър Вакавлиев.

10.02.2018 - 14:00 часа, събота
"Розова долина" - "Димитровград" - 1:1 (0:1)
С гол на К. Петков

17.02.2018 - 14:00 часа, събота
"Розова долина" - "Янтра" (Габрово) - ОТМЕНЕН

16.05.2018 - 18 часа, сряда
"Берое" (Стара Загора) - "Розова долина" - 5:1




Сезон 2017-18 г. - пролет

18 кръг
24 февруари 2018, събота, 14:00 ч 
Розова долина (Казанлък) - Загорец (Нова Загора) - 0:0
200 зрители

20 кръг
10 март 2018, събота, 15:00 ч 
Розова долина (Казанлък) - Атлетик (Куклен) - 4:1 (1:1)
1:0 Владислав Калайджиев 38, 1:1 Юлиян Романов 40, 
2:1 Асен Юлиянов Асенов 75, 3:1 Владислав Калайджиев 79,
4:1 Ивелин Илиев 82
170 зрители

21 кръг
17 март 2018, събота, 15:00 ч 
Розова долина (Казанлък) - Верея 2 (Стара Загора) - 0:1 (0:1)
0:1 Ивелин Костов 14
130 зрители

22 кръг
24 март 2018, събота, 15:00 ч
Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък) -1:1 (1:0)
1:0 Петко Гешев 35, 1:1 Ахмед Сюнетчиев 76
150 зрители
червен картон: Александър Стойчев (Гиг) в 90+2. минута.

19 отложен кръг
28 март 2018, събота, 17:00 ч.
Сокол (Марково) - Розова долина (Казанлък) - 0:2 (0:0)
0:1 Пламен Колев 53, 0:2 Атанас Апостолов 62-дузпа
100 зрители

23 кръг
31 март 2018, събота, 16:00 ч.
Розова долина (Казанлък) - Димитровград (Димитровград) - 2:1 (1:0)
1:0 Владислав Калайджиев 19, 1:1 Цветомир Матев 54, 2:1
Пламен Колев 62
120 зрители

24 кръг
05 април 2018, четвъртък, 17:00 ч.
Евроколеж (Пловдив) - Розова долина (Казанлък) - 2:0 (1:0)
1:0 Петър Челебиев 22, 2:0 Йордан Вранчев 54
50 зрители

25 КРЪГ
14 април 2018, събота, 17:00 ч.
Розова долина (Казанлък) - "Арда" (Кърджали) - 1:4 (0:3)
0:1 Пламен Крумов 5, 0:2 Димитър Вакавлиев 34-автогол, 0:3
Владислав Мисяк 41, 1:3 Кристиян Петров 52, 1:4 Георги
Кременлиев 88
500 зрители

26 КРЪГ
18 април 2018, сряда, 17:00 ч.
Карнобат (Карнобат) - Розова долина (Казанлък) - 0:1 (0:0)
0:1 Пламен Колев 80
250 зрители

27 КРЪГ
21 април 2018, събота, 17:00 ч.
Розова долина (Казанлък) - Раковски 2011 (Раковски) - 6:0
1:0 Михаел Лалев ХХ, 2:0 Ивелин Илиев ХХ, 3:0 Михаел Лалев
ХХ, 4:0 Петко Георгиев ХХ, 5:0 Михаел Лалев ХХ, 6:0 Николай
Георгиев ХХ
100 зрители
червен картон: Петър Ройков (Рак) в 76 минута.

28 КРЪГ
28. април 2018, събота, 17:00 ч.
Ямбол 1915 (Ямбол) - Розова долина (Казанлък) - 0:0
200 зрители

29 КРЪГ
05. май 2018, събота, 18:00 ч.
Розова долина (Казанлък) - Борислав 2009 (Първомай) - 2:1 (1:1)
0:1 Георги Какалов 20, 1:1 Диян Димовв 39, 2:1 Ахмед
Сюнетчиев 90+2
200 зрители

30 КРЪГ
05. май 2018, събота, 18:00 ч.
Асеновец 2005 (Асеновград) - Розова долина (Казанлък) - 0:2 (0:1)
0:1 Михаел Лалев 30, 0:2 Пламен Колев 65
100 зрители

31 КРЪГ
12. май 2018 г., събота, 18:00 ч.
Розова долина (Казанлък) - Свиленград 1921 (Свиленград) - 3:0 сл.

32 КРЪГ
20. май 2018 г., неделя, 18:00 ч.
Тунджа 2006 (Ягода) - Розова долина (Казанлък) - 0:3 сл.

33 КРЪГ
26. май 2018 г., събота, 18:00 ч.
Розова долина (Казанлък) - Левски (Карлово) - 5:1
1:0 Атанас Апостолов 28, 3:0 Николай Стоичков 31, 49, 4:0
Ахмед Сюнетчиев 58, 4:1 Никола Данчев 61, 5:1 Пламен Колев 
85
100 зрители
червен картон: Християн Момчилов (Лев) в 43 мин.

34 КРЪГ
01. юни 2018 г., петък, 18:00 ч.
Миньор (Раднево) - Розова долина (Казанлък) - 1:1 (1:0)
1:0 Григор Георгиев 8, 1:1 Пламен Колев 80
500 зрители

Крайно общо класиране:

N

Отбор

М

П

Р

З

Г : Р

Т

Д

Г

1.

Арда (Кърджали)

34

30

4

0

142:7

94

1:4

1:3

2.

Загорец (Нова Загора)

34

22

5

7

67:27

71

0:0

0:1

3.

Миньор (Раднево)

34

17

8

9

63:34

59

1:1

1:1

4.

Розова долина (Казанлък)

34

17

6

11

64:41

57

////

////

5.

Атлетик (Куклен)

34

17

5

12

55:51

56

4:1

1:2

6.

Сокол (Марково)

34

16

5

13

64:49

53

1:0

2:0

7.

Карнобат (Карнобат)

34

16

4

14

65:50

52

0:3

1:0

8.

Левски (Карлово)

34

16

3

15

51:58

51

5:1

0:1

9.

Борислав 2009 (Първомай)

34

15

5

14

65:62

50

2:1

1:3

10.

Асеновец 2005 (Асеновград)

34

14

7

13

53:55

49

4:2

2:0

11.

Димитровград (Димитровград)

34

15

3

16

46:62

48

2:1

0:1

12.

Свиленград 1921 (Свиленград)

34

13

4

17

52:89

43

3:0

3:2

13.

Гигант (Съединение)

34

12

7

15

33:53

43

1:0

1:1

14.

Евроколеж (Пловдив)

34

12

6

16

63:71

42

7:1

0:2

15.

Ямбол 1915 (Ямбол)

34

11

5

18

62:59

38

5:2

0:0

16.

Раковски 2011 (Раковски)

34

11

2

21

44:65

35

6:0

0:3

17.

Верея 2 (Стара Загора)

34

10

3

21

45:88

33

0:1

1:1

18.

Тунджа 2006 (Ягода)

34

0

2

32

15:127

2

5:2

3:0

В момента разглеждате олекотената мобилна версия на уебсайта. Към пълната версия.
Уебсайт в Alle.bg