ФК РОЗОВА ДОЛИНА

2015-16 Югоизточна група Класиране

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ

N

Отбор

М

П

Р

З

Г : Р

Т

Д

Г

1.

Несебър (Несебър)

34

29

3

2

88:20

90

1:0

0:3

2.

Розова долина (Казанлък)

34

24

4

6

81:30

76

///

///

3.

Загорец (Нова Загора)

33

22

6

5

64:20

72

3:1

0:2

4.

Ураган (Бояджик)

34

20

4

10

93:45

64

1:0

3:2

5.

Димитровград (Димитровград)

34

18

8

8

61:38

62

1:1

2:1

6.

Гигант (Съединение)

34

18

4

12

67:58

58

3:2

2:2

7.

Свиленград 1921 (Свиленград)

33

17

5

11

72:53

56

4:0

3:1

8.

Асеновец (Асеновград)

34

15

8

11

57:46

53

1:0

1:0

9.

Марица (Пловдив)

34

14

9

11

45:29

51

2:0

2:3

10.

Евроколеж (Пловдив)

34

14

4

16

69:74

46

3:1

2:2

11.

Карнобат (Карнибат)

34

13

4

17

56:56

43

2:0

2:1

12.

Спарта-С 94 (Пловдив)

34

12

6

16

36:38

42

1:0

0:1

13.

Левски (Карлово)

34

11

2

21

43:75

35

2:0

1:2

14.

Раковски 2011 (Раковски)

34

10

4

20

45:68

34

1:0

0:0

15.

Борислав 2009 (Първомай)

34

6

11

17

34:59

29

4:0

3:1

16.

Миньор (Раднево)

34

8

3

23

32:84

27

6:0

1:2

17.

Черноморец Бургас (Бургас)

34

6

4

24

42:100

19

9:2

4:0

18.

Сливен 2000 (Сливен)

34

3

1

30

20:112

10

7:0

4:0

Голмайстори на Розова долина за сезон 2015-16 г.

15 гола - Емил Рачев. 
13 гола – Николай Стоичков
7 гола - Григор Георгиев
6 гола - Пламен Колев, Кристиян Петров
5 гола – Иван Чергев, Николай Георгиев, Атанас Апостолов
4 гола - Ангел Костов,  Иван Цанков
3 гола – Владислав Калайджиев
2 гола – Петко Георгиев, Диян Димов, Станислав Биртанов
1 гол – Димитър Вакавлиев, Камен Петков

КЛАСИРАНЕ

Статистика по кръгове

КЛАСИРАНЕ
Програма пролет
18 кръг 
20 февруари 2016, събота, 14:30 ч: 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Розова долина (Казанлък) - 1:0
1:0 Валентин Тодоров 8
100 зрители


19 кръг 
27 февруари 2016, събота, 14:30 ч: 
Розова долина (Казанлък) - Свиленград 1921 (Свиленград) - 4:0
1:0 Пламен Колев 18, 2:0 Атанас Апостолов 21, 3:0 Кристиян 
Петров 72, 4:0 Пламен Колев 84
200 зрители


20 кръг 
5 март 2016, събота, 15:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Розова долина (Казанлък) - 1:2
1:0 Яни Николов 66, дузпа, 1:1 Николай Стоичков 68, 1:2 Емил Рачев 73
1000 (хиляда) зрители

21 кръг 
12 март 2016, събота, 15:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Загорец (Нова Загора) - 3:1
1:0 Емил Рачев 13, 2:0 Кристиян Петров 48, 2:1 Хюсеин Филипов
50, 3:1 Емил Рачев 71
500 зрители


22 кръг 
20 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Левски (Карлово) - Розова долина (Казанлък) - 2:1
1:0 Филип Лупов 7, 2:0 Цветан Петров 68, 2:1 Григор Георгиев 79
200 зрители


23 кръг 
27 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Розова долина (Казанлък) - 0:4
0:1 Емил Рачев 1, 0:2 Николай Стоичков 49, 0:3 Емил Рачев 54,
0:4 Николай Георгиев 57
50 зрители
червен картон: Салим Салимов (Сливен) в 70 минута.


24 кръг 
2 април 2016, събота, 17:00 ч: 
Розова долина (Казанлък) - Асеновец 2005 (Асеновград) - 1:0
1:0 Емил Рачев 39
400 зрители
червен картон: Виктор Кавърджиев (Ас) в 65 минута.

25 кръг 
9 април 2016, събота, 17:00 ч: 
Ураган (Бояджик) - Розова долина (Казанлък) - 2:3
1:0 Станимир Арс. Димитров, дузпа, 12, 1:1 Емил Рачев 37, 2:1 Юлий
Шекеров 39, 2:2 Кристиан Петров 65, 2:3 Николай Г. Георгиев 75
200 зрители
червен картон: Боян Стоянов (Рдол) в 72 минута.


26 кръг 
16 април 2016, събота, 17:00 ч: 
Розова долина (Казанлък) - Миньор (Раднево) - 6:0
2:0 Григор Георгиев 42, 49, 3:0 Владислав Калайджиев 63, 4:0
Пламен Колев 73, 5:0 Николай Стоичков 74, 6:0 Иван Цанков 84
300 зрители


27 кръг 
20 април 2016, сряда, 17:00 ч:
Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък) - 2:2
1:0 Свилен Щерев 8, 1:1 Емил Рачев 60, 2:1 Благовест Зайцев 66,
2:2 Николай Стоичков 76
150 зрители
червени картони: Георги Влаев (Гиг) в 86 минута, Диян Динев 
(Рдол) в 88 минута.


28 кръг 
23 април 2016, събота, 17:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Черноморец Бургас (Бургас) - 9:2
1:0 Емил Рачев 18, 2:0 Владислав Калайджиев 20, 3:0 Кристиян
Петров 28, 4:0 Георги Жеков 30, 4:1 Пламен Колев 52, 5:1 Емил
Рачев 59, 6:1 Николай Георгиев 64, 6:2 Георги Жеков 69-дузпа,
7:2 Кристиян Петров 84, 8:2 Пламен Колев 88, 9:2 Емил Рачев 89
350 зрители

29 кръг 
29 април 2016, петък, 17:00 ч:
Димитровград 1947 (Дмгр) - Розова долина (Казанлък) - 1:2
0:1 Григор Георгиев 43, 0:2 Емил Рачев 50, 1:2 Недялко Хубенов
Колев 61
270 зрители
червен картон: Георги Христов (Дград) в 41 минута.

30 кръг 
7 май 2016, събота, 18:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Евроколеж (Пловдив) - 3:1
1:0 Диян Динев 33, 2:0 Кристиян Петров 50, 2:1 Николай Павлов 85,
3:1 Станислав Биртанов 93
600 зрители

червен картон: Атанас Савов (Евроколеж) в 45 минута

31 кръг 
11 май 2016, сряда, 18:00 ч: 
Раковски 2011 (Раковски) - Розова долина (Казанлък) - 0:0
60 зрители
червен картон: Николай Цонков (Рдол) в 78 минута.


32 кръг 
14 май 2016, събота, 18:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Несебър (Несебър) - 1:0
1:0 Григор Георгиев 58
100 зрители

33 кръг 
21 май 2016, събота, 18:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Розова долина (Казанлък) - 1:3
0:1 Борислав Апостолов 66, 82, 1:2 Димо Хаджиев 89,
1:3 Емил Рачев 90
150 зрители

34 кръг 
28 май 2016, събота, 18:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Марица (Пловдив) - 2:0
2:0 Емил Рачев 11-дузпа, 76
1500 зрители


2015-16 г. - ПРОГРАМА
Програма есен

1 кръг:
8 август 2015, събота, 18:00 ч 
Розова долина (Казанлък) - Спартак-С 94 (Пловдив)  - 1:0
1:0 Ангел Костов 53
300 зрители


2 кръг 
15 август 2015, събота, 18:00 ч: 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Розова долина (Казанлък) - 1:3
1:0 Любомир Александров 53, 1:1 Григор Георгиев 68, 1:2
Николай Георгиев 73, 1:3 Димитър Вакавлиев 87
200 зрители

3 кръг 
22 август 2015, събота, 18:00 ч: 
Розова долина (Казанлък) - Карнобат (Карнобат) - 2:0
1:0 Атанас Апостолов 28, 2:0 Иван Чергев 35
200 зрители
червен картон: Пламен Димитров (Кар) в 90+2. минута.


4 кръг 
29 август 2015, събота, 18:00 ч: 
Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък) - 2:0
1:0 Денислав Атанасов 72, 2:0 Хюсеин Филипов 82
500 зрители

5 кръг 
5 септември 2015, събота, 17:00 ч: 
Розова долина (Казанлък) - Левски (Карлово) - 2:0
1:0 Иван Цанков 20, 2:0 Диян Димов 30
300 зрители

6 кръг 
12 септември 2015, събота, 17:00 ч: 
Розова долина (Казанлък) - Сливен 2000 (Сливен) - 7:0
2:0 Николай Стоичков 1, 31, 3:0 Камен Петев 40, 4:0 Иван
Цанков 46, 6:0 Николай Стоичков 61, 83, 7:0 Петко Георгиев 85
150 зрители


7 кръг 
19 септември 2015, събота, 17:00 ч: 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Розова долина (Казанлък) - 0:1
0:1 Григор Георгиев 49
червен картон: Васил Гуджев (Асен) в 87 минута
300 зрители

8 кръг 
26 септември 2015, събота, 17:00 ч: 
Розова долина (Казанлък) - Ураган (Бояджик) - 1:0
1:0 Иван Чергев 51
200 зрители


9 кръг 
3 октомври 2015, събота, 16:00 ч: 
Миньор (Раднево) - Розова долина (Казанлък) - 2:1
1:0 Янко Енчев 39-дузпа, 2:0 Иван Тонев 54, 2:1 Николай
Стоичков 63
250 зрители

10 кръг 
10 октомври 2015, събота, 16:00 ч: 
Розова долина (Казанлък) - Гигант (Съединение) - 3:2
1:0 38 м. Иван Цанков, 2:0 55 м. Иван Чергев – дузпа, 
3:0 65 м. Николай Стоичков, 3:1 81 м. Свилен Щерев – дузпа, 
3:2 90 м . Димитър Юруков; 
червен картон – Стефан Йонов (Гигант)

11 кръг 
17 октомври 2015, събота, 16:00 ч: 
Черноморец Бургас (Бургас) - Розова долина (Казанлък) - 0:4
0:1 Владислав Калайджиев 23, 0:3 Иван Чергев 29, 50, 0:4
Ангел Костов 79
100 души


12 кръг 
23 октомври 2015, петък, 14:30 ч: 
Розова долина (Казанлък) - Димитровград 1947 (Дмгр) - 1:1
0:1 Антон Колев 15, 1:1 Атанас Апостолов 31
150 зрители
червени картони: Боян Стоянов (Рд), Николай Киров (Дгр) в 71.
минута

13 кръг 
31 октомври 2015, събота, 14:30 ч: 
в Оризари: 
Евроколеж (Пловдив) - Розова долина (Казанлък) - 2:2
Пламен Колев 31, 0:1, Петко Георгиев 39, 0:2
Петър Челибиев 51, 1:2, 
Николай Павлов 90+4 - 2:2 гол от дузпа
Атанас Савов (Евроколеж) 71 - червен картон
200 зрители

14 кръг 
7 ноември 2015, събота, 14:30 ч: 
Розова долина (Казанлък) - Раковски 2011 (Раковски) - 1:0
1:0 Николай Георгиев 70
150 зрители

15 кръг 
14 ноември 2015, събота, 14:30 ч: 
Несебър (Несебър) - Розова долина (Казанлък) - 3:0
1:0 Трайо Грозев 7, 2:0 Ивайло Петров 49, 3:0 Трайо Грозев 68
150 зрители


16 кръг 
21 ноември 2015, събота, 14:30 ч: 
Розова долина (Казанлък) - Борислав 2009 (Първомай) - 4:0
2:0 Николай Стоичков 6, 25, 3:0 Ангел Костов 50, 4:0 Станислав
Биртанов 82
100 зрители


17 кръг 
28 ноември 2015, събота, 14:30 ч: 
Марица (Пловдив) - Розова долина (Казанлък) - 3:2
1:0 Антонио Цанков 2, 2:0 Георги Стефанов 15, 2:1 Ангел Костов
23, 2:2 Николай Стоичков 42, 3:2 Венцислав Гюзелев 49
100 зрители
червен картон: Антонио Цанков  (Мар) в 67 минута.


Голмайстори през есенния полусезон
9 гола – Николай Стоичков (Розова долина)
5 гола – Иван Чергев, 
4 гола - Ангел Костов
3 гола – Иван Цанков
2 гола – Атанас Апостолов, Петко Георгиев, Николай Георгиев, Григор Георгиев
1 гол – Димитър Вакавлиев, Диян Димов, Камен Петков, Владислав Калайджиев, 
Пламен Колев, Станислав Биртанов

Реализирани дузпи
1 гол – Иван Чергев
Пропусната дузпа
1 – Атанас Апостолов срещу ОФК Сливен, VI кръг

34. кръг (статистика)
XXXIV кръг
27 май 2016, петък, 19:00 ч:
Гигант (Съединение) - Димитровград 1947 (Димитровград) 3:0
2:0 Свилен Щерев 8, 20, 3:0 Петьо Чомашки 61
200 зрители

28 май 2016, събота, 16:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Несебър (Несебър) 2:1
0:1 Георги Дойчинов Георгиев 10, 1:1 Тодор Тимонов 60, 2:1
Виктор Кавърджиев 65
100 зрители

Карнобат (Карнобат) - Свиленград 1921 (Свиленград) 3:1
0:1 Христо Стефанов 31, 3:1 Петър Колев 40, 66, 78
500 зрители

28 май 2016, събота, 16:30 ч:
Левски (Карлово) - Черноморец Бургас (Бургас) 2:0
1:0 Боян Пенев 2, 2:0 Стоян Маринов 80

в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Раковски 2011 (Раковски) 9:3
2:0 Мариян Чернаев 7, 18, 2:1 Иван Гендов 21, 3:1 Динко
Дерменджиев 27, 3:2 Сашко Лачев 34, 4:2 Юлий Шекеров 48,
4:3 Иван Гендов 55, 5:3 Юлий Шекеров 65, 6:3 Станимир
Димитров 70, 7:3 Мариян Чернаев 73, 8:3 Юлий Шекеров 76,
9:3 Динко Дерменджиев 79
300 зрители

28 май 2016, събота, 17:00 ч:
Миньор (Раднево) - Евроколеж (Пловдив) 0:3
0:2 Серафим Михайлов 5, 32, 0:3 Георги Куртев 68
200 зрители

Розова долина (Казанлък) - Марица (Пловдив) 2:0
2:0 Емил Рачев 11-дузпа, 76
1500 зрители
 
Загорец (Нова Загора) - Спартак-С 94 (Пловдив) 0:0
100 зрители

29 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Борислав 2009 (Първомай) 3:4
0:1 Йордан Томов 5, 0:2 Николай Папазов 8, 1:2 Гюнай
Христемов 10, 2:2 Стоян Краещников 43-дузпа, 2:3 Пейо
Батинов 54, 2:4 Християн Христев 85-дузпа, 3:4 Милен Стоянов
90-дузпа
50 зрители
33. кръг (статистика)
33. кръг
21 май 2016, събота, 17:00 ч:
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Ураган (Бояджик) 3:5
1:0 Сезин Четин 13, 1:1 Юлий Шекеров 48, 1:2 Станислав Спасов
58, 1:3 Юлий Шекеров 71, 2:3 Серафим Михайлов 77, 3:3 Петър
Челебиев 84, 3:4 Юрий Шекеров 88, 3:5 Станимир Арсенов
Димитров 90+2
50 зрители
 
21 май 2016, събота, 18:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Левски (Карлово) 4:0
2:0 Иван Ангелов 57, 66, 3:0 Сава Бончев Савов 70, 4:0 Йордан
Лозанов 86
100 зрители

Спартак-С 94 (Пловдив) - Карнобат (Карнобат) 2:0
1:0 Георги Стефанов 66-дузпа, 2:0 Веселин Отман 70
50 зрители

Марица (Пловдив) - Загорец (Нова Загора) 2:0
2:0 Венцислав Гюзелев 17, 80
117 зрители
червен картон: Георги Йорданов Георгиев (Заг) в 45 минута

Борислав 2009 (Първомай) - Розова долина (Казанлък) 1:3
0:1 Борислав Апостолов 66, 82, 1:2 Димо Хаджиев 89,
1:3 Емил Рачев 90
150 зрители

Несебър (Несебър) - Сливен 2000 (Сливен) 2:0
2:0 Георги Дойчинов Георгиев 52, 59
100 зрители

Раковски 2011 (Раковски) - Асеновец 2005 (Асеновград) 1:1
0:1 Александър Стойчев 33, 1:1 Анатоли Киков 42
100 зрители

Димитровград 1947 (Димитровград) - Миньор (Раднево) 2:0
1:0 Цветомир Матев 42, 2:0 Антон Колев 89
200 зрители
червен картон: Христо Дончев Христов (Мин) в 52 минута.

Черноморец Бургас (Бургас) - Гигант (Съединение) 4:5
0:1 Благовест Зайцев 12, 2:1 Георги Жеков 16, 18, 2:2 Михаил
Митев 26, 2:3 Илиян Марчев 50, 3:3 Езайкъл Тевия 54, 3:4 Иван
Божков 60, 4:4 Велизар Обрешков 70, 4:5 Свилен Щерев 77

50 зрители

XXVII кръг - отложен мач
25 май 2016, сряда, 16:30 ч:
Несебър (Несебър) - Марица (Пловдив) 1:1
0:1 Венцислав Гюзелев 10, 1:1 Живко Димов 40
150 зрители
Отложени срещи
30 кръг - отложен мач
18 май 2016, сряда, 18:00 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Димитровград 1947 (Димитровград)   2:2 
0:1 Цветомир Матев 32-дузпа, 1:1 Тодор Таушанов 38, 1:2
Цветомир Матев 77, 2:2 Тодор Таушанов 80
150 зрители

31  кръг - отложен мач
18 май 2016, сряда, 18:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Ураган (Бояджик)                        2:8
0:2 Николай Петров 27, 36, 1:2 Георги Жеков 37, 1:3 Румен Стоянов
41, 1:5 Мариян Чернаев 51, 60, 1:6 Николай Петров 68, 1:7 Мариян
Чернаев 69, 1:8 Александър Андонов 76, 2:8 Георги Жеков 84
100 зрители
32. кръг (статистика)
Югоизточна "В" група - 32. кръг (статистика)
23.05.2016


14 май 2016, събота, 18:00 ч:
Миньор (Раднево) - Черноморец Бургас (Бургас)                    2:0 
2:0 Янко Енчев 40-дузпа, 85-дузпа
200 зрители

в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Димитровград 1947 (Димитровград)        2:0 
2:0 Юлий Шекеров 27, 44
100 зрители

Асеновец 2005 (Асеновград) - Евроколеж (Пловдив)             3:1 
1:0 Александър Христев 11, 1:1 Николай Павлов 52, 2:1 Тодор
Тимонов 62, 3:1 Александър Стойчев 82
200 зрители

Розова долина (Казанлък) - Несебър (Несебър)                      1:0  
1:0 Григор Георгиев 58
100 зрители

Загорец (Нова Загора) - Борислав 2009 (Първомай)             3:1 

1:0 Ивайло Петров 1, 2:0 Иван Дянков 11, 2:1 Илия Длагонски 31,
3:1 Денислав Атанасов 39
200 зрители

Карнобат (Карнобат) - Марица (Пловдив)                                  1:0 
1:0 Стойко Колев 59
300 зрители

Свиленград 1921 (Свиленград) - Спартак-С 94 (Пловдив)     3:2 

1:0 Христо Стефанов 22, 1:1 Андрей Атанасов 62, 2:1 Анастас
Попов 84, 2:2 Цветан Бурдев 89, 3:2 Анастас Попов 90
200 зрители

15 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Левски (Карлово) - Гигант (Съединение)                                    3:1 
1:0 Цветан Павлов 30, 1:1 Благовест Зайцев 40, 2:1 Мартин Генев
59, 3:1 Цветан Павлов 84
300 зрители

Сливен 2000 (Сливен) - Раковски 2011 (Раковски)                  0:4 
0:3 Сашко Лачев 25, 77, 85, 0:4 Иван Гендов 90
50 зрители
червен картон: Салим Салимов (Слив) в 87 минута.
31. кръг (статистика)
Югоизточна "В" група - 31. кръг (статистика)
23.05.2016

 XXXI кръг
11 май 2016, сряда, 18:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Левски (Карлово)                          2:1 
1:0 Валентин Тодоров 33, 1:1 Петър Невелинов Петров 61, 2:1
Андрей Атанасов 63
100 зрители

Марица (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)            2:0 
1:0 Димитър Юруков 23, 2:0 Петьо Димитров 87
100 зрители
червен картон: Димитър Мичков (Мар) в 57 минута.

Борислав 2009 (Първомай) - Карнобат (Карнобат)              4:0  
2:0 Илия Длагонски 8, 23, 3:0 Йордан Томов 56, 4:0 Християн
Христов 83
300 зрители

Несебър (Несебър) - Загорец (Нова Загора)                        2:0 
1:0 Цветомир Цонков 78, 2:0 Симеон Баев 87
200 зрители
червен картон: Мирослав Миндев (Заг.) в 89 минута.

Раковски 2011 (Раковски) - Розова долина (Казанлък)       0:0 
60 зрители
червен картон: Николай Цонков (Рдол) в 78 минута.

в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Сливен 2000 (Сливен)                       1:2 
0:1 Стоян Митев 20, 0:2 Цветан Кръстев 50, 1:2 Николай Павлов 89
В 57 минута Георги Бъчваров (Евр) пропуска дузпа.
30 зрители

Димитровград 1947 (Дмгр) - Асеновец 2005 (Асеновград)  2:1 
0:1 Мутлу Алиев 36, 1:1 Филип Сантов 79, 2:1 Антон Колев 80
100 зрители
червен картон: Васил Сантов (Дгр) в 83 минута.

Черноморец Бургас (Бургас) - Ураган (Бояджик)             отложен 

11 май 2016, сряда, 19:00 ч:
Гигант (Съединение) - Миньор (Раднево)                                 3:0 
1:0 Михаил Митев 8, 2:0 Добрин Орловски 22, 3:0 Благовест Зайцев 87
150 зрители
30. кръг (статистика)
Югоизточна "В" група - 30. кръг (статистика)
09.05.2016

7 май 2016, събота, 18:00 ч
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Гигант (Съединение)                                 5:0 
1:0 Николай Петров 4, 2:0 Юлий Шекеров 55, 3:0 Красимир
Андонов 60, 4:0 Спас Дончев 77, 5:0 Юлий Шекеров 82
200 зрители

Асеновец 2005 (Асеновград) - Черноморец Бургас (Бургас)   3:0 
2:0 Александър Стойчев 1, 6, 3:0 Александър Христев 45
100 зрители

Розова долина (Казанлък) - Евроколеж (Пловдив)                   3:1
1:0 Диян Динев 33, 2:0 Кристиян Петров 50, 2:1 Николай Павлов 85,
3:1 Станислав Мехмедов 90
600 зрители

Загорец (Нова Загора) - Раковски 2011 (Раковски)                    2:1 
1:0 Иван Дянков 10, 1:1 Сашко Лачев 32, 2:1 Мирослав Миндов 78
100 зрители
червен кратон: Петър Райков (Рак) в 72 минута.

Карнобат (Карнобат) - Несебър (Несебър)                                 0:2 
0:1 Трайо Грозев 16, 0:2 Цветомир Цонков 56
600 зрители

Свиленград 1921 (Свиленград) - Борислав 2009 (Първомай)  1:1 
0:1 Димитър Даев 35, 1:1 Иван Ангелов 53
500 зрители

Спартак-С 94 (Пловдив) - Марица (Пловдив)                        0:1 
0:1 Георги Костадинов Георгиев 1
550 зрители

8 май 2016, неделя, 18:00 ч
Левски (Карлово) - Миньор (Раднево)                                        7:1 
1:0 Цветан Павлов 12, 1:1 Николай Димитров 29, 4:1 Цветан
Павлов 36, 53, 59, 5:1 Стоян Маринов 62, 6:1 Никола Данчев 65,
7:1 Стоян Атанасов Стоянов 82
300 зрители

Сливен 2000 (Сливен) - Димитровград 1947 (Димитровград)   отложен * 
* - отложен заради наводнен терен и гръмотевична буря.
29. кръг (статистика)
Югоизточна "В" група - 29. кръг (статистика)
04.05.2016

28 април 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Несебър (Несебър) - Свиленград 1921 (Свиленград)          6:1 
1:0 Николай Костов 4, 2:0 Димитър Коларов 25, 3:0 Стамен
Ангелов 30, 5:0 Симеон Баев 47, 57, 5:1 Костадин Желев 80,
6:1 Александър Аргиров 85
200 зрители

29 април 2016, петък, 17:00 ч:
Марица (Пловдив) - Левски (Карлово)                                  3:0 
2:0 Борислав Никифоров 21, 25, 3:0 Георги Костов Георгиев 82
300 зрители

Борислав 2009 (Първомай) - Спартак-С 94 (Пловдив)         2:3
1:0 Кристиян Ватралев 22, 1:2 Андрей Атанасов 25, 35, 1:3
Георги Стефанов 45+2, 2:3 Илия Длагонски 77
200 зрители

Раковски 2011 (Раковски) - Карнобат (Карнобат)                  2:0 

в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Загорец (Нова Загора)                       1:1 
1:0 Георги Бъчваров 49-дузпа, 1:1 Радо Трендафилов 62-автогол
100 зрители
червен картон: Николай Запрянов (Евр) в 89 минута.

Димитровград 1947 (Дмгр) - Розова долина (Казанлък)      1:2 
0:1 Григор Георгиев 43, 0:2 Емил Рачев 50, 1:2 Недялко Хубенов
Колев 61
270 зрители
червен картон: Георги Христов (Дград) в 41 минута.

Черноморец Бургас (Бургас) - Сливен 2000 (Сливен)          3:1 
1:0 Георги Жеков 22, 2:0 Емил Димитров 25, 2:1 Стоян Митев 55,
3:1 Георги Жеков 89
100 зрители

Миньор (Раднево) - Ураган (Бояджик)                                   1:3
0:1 Станимир Арс. Димитров 12, 1:1 Янко Енчев 52, 1:2 Николай
Петров 81, 1:3 Мариан Чернаев 90
150 зрители
червен картон: Христо Дончев Христов (Мин) в 90 минута.
 
29 април 2016, петък, 19:00 ч:
Гигант (Съединение) - Асеновец 2005 (Асеновград)           0:0
300 зрители
 
28. кръг (статистика)
Югоизточна "В" група - 28. кръг (статистика)
26.04.2016

23 април 2016, събота, 16:00 ч
Спартак-С 94 (Пловдив) - Несебър (Несебър)                        0:1 
0:1 Николай Костов 8
100 зрители

23 април 2016, събота, 17:00 ч
Асеновец 2005 (Асеновград) - Миньор (Раднево)                  2:0 
1:0 Борислав Караматев 8, 2:0 Мутлу Алиев 89
100 зрители

Розова долина (Казанлък) - Черноморец Бургас (Бургас)     9:2
1:0 Емил Рачев 18, 2:0 Владислав Калайджиев 20, 3:0 Кристиян
Петров 28, 4:0 Георги Жеков 30, 4:1 Пламен Колев 52, 5:1 Емил
Рачев 59, 6:1 Николай Георгиев 64, 6:2 Георги Жеков 69-дузпа,
7:2 Кристиян Петров 84, 8:2 Пламен Колев 88, 9:2 Емил Рачев 89
350 зрители

Загорец (Нова Загора) - Димитровград 1947 (Дмгр)             1:0 
1:0 Веселин Бакърджиев 56
500 зрители

Карнобат (Карнобат) - Евроколеж (Пловдив)                           2:2 
0:1 Атанас Савов 52, 1:1 Марин Димитров Маринов 55, 1:2 Петър
Челебиев 73, 2:2 Петър Колев 79
500 зрители

Свиленград 1921 (Свиленград) - Раковски 2011 (Раковски)   2:0 
1:0 Иван Ангелов 51, 2:0 Даниел Добриков 87
200 зрители
червен картон: Асен Самуилов (Рак) в 90+2 минута.

Марица (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)                       0:0 
400 зрители

24 април 2016, неделя, 17:00 ч
Левски (Карлово) - Ураган (Бояджик)                                          3:4 
1:0 Цветан Павлов 5, 1:1 Станислав Славов 25, 1:2 Юлий Шекеров
32,  1:3 Николай Петров 48, 1:4 Юлий Шекеров 52, 3:4 Васил
Стефанов 63, 80
200 зрители
червени картони: Емил Русинов (Лев) в 86 минута, Димитър
Генчев (Ур) в 79 минута.

Сливен 2000 (Сливен) - Гигант (Съединение)                             0:4 
0:1 Благовест Зайцев 10, 0:2 Иван Божков 17, 0:4 Свилен Щерев
24, 90
100 зрители
27. кръг (статистика)
Югоизточна "В" група - 27. и 28. кръг (статистика)
26.04.2016

ХХVІІ кръг
20 април 2016, сряда, 17:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Левски (Карлово)                         1:1
1:0 Християн Христев 24, 1:1 Боян Пенев 50
300 зрители
червен картон: Никола Данчев (Лев)  в хх минута.

Несебър (Несебър) - Марица (Пловдив)                                 отложен
заради участието на Несебър в турнира за КАФЛ.

Раковски 2011 (Раковски) - Спартак-С 94 (Пловдив)                0:3
0:1 Стефан Учиков 11, 0:3 Георги Стефанов 41, 73
50 зрители
червен картон: Венцислав Изевков (Рак) в 88 минута, Петър Начев
(Сп) в 88 минута.

в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)           3:4
1:0 Серафим Михайлов 4, 2:0 Кирчо Крумов 20-автогол, 2:1 Даниел 
Добриков 38, 2:2 Иван Ангелов 64, 2:3 Анастас Попов 67, 2:4 
Костадин Желев 75, 3:4 Христо Янчев 82
30 зрители
червен картон: Атанас Кръстев (Свил) в 75 минута.

Димитровград 1947 (Димитровград) - Карнобат (Карнобат)    4:2 
0:1 Петър Колев 38, 1:1 Георги Христов 52, 3:1 Цветомир Матев
59, 62, 3:2 Георги Калоянов 86, 4:2 Антон Колев 88
100 зрители

Черноморец Бургас (Бургас) - Загорец (Нова Загора)             0:1
0:1 Ивайло Петров 66-дузпа
70 зрители

Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък)                       2:2 
1:0 Свилен Щерев 8, 2:0 Емил Рачев 60, 2:1 Благовест Зайцев 66,
2:2 Николай Стоичков 76
150 зрители
червени картони: Георги Влаев (Гиг) в 86 минута, Диян Динев 
(Рдол) в 88 минута.

Миньор (Раднево) - Сливен 2000 (Сливен)                                  3:0 
1:0 Вълю Стойков 41, 3:0 Янко Енчев 59, 63
100 зрители

в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Асеновец 2005 (Асеновград)                       6:1 
1:0 Динко Дерменджиев 34, 2:0 Николай Петров 36, 4:0 Юлий
Шекеров 44, 52, 4:1 Александър Стойчев 57, 5:1 Александър
Андонов 76, 6:1 Мариян Чернаев 81
150 зрители
26. кръг (статистика)
Югоизточна "В" група - 26. кръг (статистика)
19.04.2016

15 април 2016, петък, 17:00 ч 
Карнобат (Карнобат) - Черноморец Бургас (Бургас)          7:1 
0:1 Георги Жеков 3, 1:1 Пламен Димитров 6, 3:1 Петър Колев
21, 27, 4:1 Яни Николов 39, 5:1 Марин Димитров Маринов 58,
7:1 Петър Колев 60, 84
800 зрители
червен картон: Езайкъл Тевия (Черн) в 28 минута.

16 април 2016, събота, 15:30 ч 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Евроколеж (Пловдив)                 2:1 
1:0 Георги Стефанов 30, 1:1 Георги Куртев 73, 2:1 Георги
Стефанов 77-дузпа
200 зрители
червен картон: Апостол Стоянов - вр. (Евр) в 87 минута.

16 април 2016, събота, 17:00 ч
Розова долина (Казанлък) - Миньор (Раднево)                    6:0 
2:0 Григор Георгиев 42, 49, 3:0 Владислав Калайджиев 63, 4:0
Пламен Колев 73, 5:0 Николай Стоичков 74, 6:0 Иван Цанков 84
300 зрители

Загорец (Нова Загора) - Гигант (Съединение)                     3:1 
1:0 Иван Дянков 18, 1:1 Стойчо Бебелеков 21, 2:1 Денислав
Атанасов 62, 3:1 Георги Йорданов Георгиев 77
150 зрители

Свиленград 1921 (Свиленград) - Димитровград 1947 (Дмгр)   2:2
0:1 Недялко Хубенов, 1:1 60 м. Иван Ангелов, 
2:1 80 м. Костадин Желев, 2:2 90 м. Филип Сантов

Марица (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)                    0:1 
0:1 Сашко Лачев 66
200 зрители

Борислав 2009 (Първомай) - Несебър (Несебър)                  0:1 
0:1 Трайо Грозев 43
600 зрители

17 април 2016, неделя, 17:00 ч
Левски (Карлово) - Асеновец 2005 (Асеновград)                2:1 
1:0 Петър Невелинов Петров 13, 1:1 Тодор Тимонов 31, 2:1
Веселин Тахчиев 40
100 зрители

Сливен 2000 (Сливен) - Ураган (Бояджик)                          0:5 
0:1 10 м. Станимир Димитров, 0:2 25 м. Юли Шекеров, 0:3 75 м. 
Мариян Чернаев – дузпа, 0:4 80 м. Николай Вълев, 0:5 82 м. Юли Шекеров/

25. кръг (статистика)
Югоизточна "В" група - 25. кръг (статистика)
12.04.2016

8 април 2016, петък, 17:00 ч:
Димитровград 1947 (Дмгр) - Спартак-С 94 (Пловдив)           3:1 
0:1 Георги Стефанов 5, 2:1 Цветомир Матев 59, 66, 3:1 Антон
Колев 85
100 зрители

9 април 2016, събота, 17:00 ч:
Несебър (Несебър) - Левски (Карлово)                                     3:0 
1:0 Галин Димов 24, 2:0 Трайо Гроезв 65, 3:0 Стамен Ангелов 75
100 зрители

Раковски 2011 (Раковски) - Борислав 2009 (Първомай)       1:2 
1:0 Венцислав Изевков 7, 1:1 Християн Христев 32, 1:2 Димо
Хаджиев 90+1
150 зрители

в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Марица (Пловдив)                    служ. 0:3 

Черноморец Бургас (Бургас) - Свиленград 1921 (Свил)           1:3 
0:1 Анастас Попов 32, 0:2 Мартин Гоцевски 35, 0:3 Атанас
Кръстев 56, 1:3 Митко Митев 85
50 зрители

Гигант (Съединение) - Карнобат (Карнобат)                             3:1 
1:0 Добрин Орловски 7, 1:1 Пламен Димитров 14-дузпа, 2:1 Добрин
Орловски 32, 3:1 Свилен Щерев 50
210 зрители

Миньор (Раднево) - Загорец (Нова Загора)                                0:1 
0:1 Хюсеин Филипов 1
300 зрители

в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Розова долина (Казанлък)                         2:3 

Асеновец 2005 (Асеновград) - Сливен 2000 (Сливен)           3:0 
3:0 Александър Стойчев 43, 48, 57
100 зрители
24. кръг (статистика)
Югоизточна "В" група - 24. кръг (статистика)
04.04.2016

2 април 2016, събота, 17:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Асеновец 2005 (Асеновград)     1:0 
1:0 Емил Рачев 39
400 зрители
червен картон: Виктор Кавърджиев (Ас) в 65 минута.

Загорец (Нова Загора) - Ураган (Бояджик)                               1:1 
0:1 Николай Петров 7, 1:1 Георги Димитров Георгиев 12
200 зрители

Карнобат (Карнобат) - Миньор (Раднево)                                  6:1 
2:0 Петър Колев 1, 31, 3:0 Стойчо Колев 44, 4:0 Петър Колев 51,
5:0 Никола Николов Николов 63, 6:0 Димитър Петров 80, 6:1
Анастас Петров 85
100 зрители

Свиленград 1921 (Свиленград) - Гигант (Съединение)           5:0 
1:0 Анастас Попов 20-дузпа, 2:0 Христо Стефанов 31, 3:0 Даниел
Добриков 50, 4:0 Сава Бончев Савов 74, 5:0 Иван Ангелов 76
300 зрители

Спартак-С 94 (Пловдив) - Черноморец Бургас (Бургас)         4:1 
1:0 Борис Бисеров 21, 2:0 Георги Жеков 38, 2:1 Христо Стаев 40,
3:1 Александър Драшков 44, 4:1 Петко Фанев 83
100 зрители

Марица (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград)      2:0 
1:0 Борислав Никифоров 28, 2:0 Венцислав Гюзелев 62
200 зрители

Борислав 2009 (Първомай) - Евроколеж (Пловдив)               1:2 
0:1 Серафим Михайлов 7, 0:2 Сезгин Четин 16, 1:2 Васил Колев 27
250 зрители
червени картони: Йордан Томов (Бор), Николай Папазов (Бор),
Мирослав Караилиев (Евр), Иван Атанасов (Евр) в хх минута.

Несебър (Несебър) - Раковски 2011 (Раковски)                      5:0 
1:0 Трайо Грозев 11, 2:0 Галин Димов 60, 3:0 Стефан Киков
75-автогол, 4:0 Живко Димов 85, 5:0 Георги Дойчинов Георгиев
89
100 зрители

3 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Левски (Карлово) - Сливен 2000 (Сливен)                                 2:1 
2:0 Цветан Павлов 25, 60, 2:1 Янко Георгиев 82
100 зрители
23. кръг (статистика)
Югоизточна "В" група - 23. кръг (статистика)
29.03.2016

26 март 2016, събота, 15:00 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Левски (Карлово)                   1:2 
0:1 Стоян Маринов 54, 1:1 Сашко Лачев 56, 1:2 Цветан
Павлов 73
100 зрители

в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Несебър (Несебър)                       3:4 
0:1 Диан Молдованов 32, 0:2 Трайо Грозев 41, 0:3 Димитър
Коларов 61, 1:3 Сезгин Четин 66, 1:4 Трайо Грозев 72, 2:4
Николай Николов 78, 3:4 Георги Куртев 80-дузпа
200 зрители

Черноморец Бургас (Бургас) - Марица (Пловдив)             0:0 
100 зрители

Гигант (Съединение) - Спартак-С 94 (Пловдив)                 3:1 
1:0 Свилен Щерев 18, 1:1 Андрей Атанасов 50, 2:1 Свилен
Щерев 58, 3:1 Благовест Зайцев 81
600 зрители
червен картон: Михаил Митев (Гиг) в хх минута.
 
Миньор (Раднево) - Свиленград 1921 (Свиленград)         0:3 
0:1 Христо Зотев 12, 0:3 Анастас Попов 32, 75
150 зрители

в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Карнобат (Карнобат)                             4:0 
2:0 Станимир Арсенов Димитров 45, 75-дузпа, 3:0 Георги Христов
82, 4:0 Николай Петров 90
450 зрители

Асеновец 2005 (Асеновград) - Загорец (Нова Загора)    0:1 
0:1 Денислав Атанасов 76
150 зрители

26 март 2016, събота, 16:00 ч:
Димитровград 1947 (Дмгр) - Борислав 2009 (Първомай)       0:0 
200 зрители


27 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Розова долина (Казанлък)           0:4
0:1 Емил Рачев 1, 0:2 Николай Стоичков 49, 0:3 Емил Рачев 54,
0:4 Николай Георгиев 57
50 зрители
червен картон: Салим Салимов (Сливен) в 70 минута.
22. кръг (статистика)
Югоизточна "В" група - 22. кръг (статистика)
23.03.2016

19 март 2016, събота, 15:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Сливен 2000 (Сливен)                       7:1 
1:0 Георги Йорданов Георгиев 2, 2:0 Владислав Ямуков 31,
3:0 Георги Й. Георгиев, 3:1 Салим Ердалов Салимов 38,
4:1 Хюсеин Филипов 57, 5:1 Иван Дянков 79, 6:1 Георги
Димитров 87-дузпа, 7:1 Хюсеин Филипов 89
120 зрители

Карнобат (Карнобат) - Асеновец 2005 (Асеновград)              1:0 

Свиленград 1921 (Свиленград) - Ураган (Бояджик)                2:1 
0:1 Юлий Шекеров 10, 2:1 Анастас Попов 43-дузпа, 90
500 зрители

Спартак-С 94 (Пловдив) - Миньор (Раднево)                          3:1 
2:0 Георги Стефанов 29, 56, 3:0 Андрей Атанасов 75, 4:0 Янко
Енчев 78-дузпа
250 зрители

Марица (Пловдив) - Гигант (Съединение)                               3:1 
1:0 Мирослав Пушкаров 49, 2:0 Димитър Юруков 62, 3:0 Свилен
Щерев 72, 4:0 Венцислав Гюзелев 76
300 зрители

Борислав 2009 (Първомай) - Черноморец Бургас (Бургас)      2:0 
1:0 Георги Славчев 36, 2:0 Илия Длагонски 88
500 зрители
червен картон: Ангел Стоянов (Черн) в 79 минута.

Несебър (Несебър) - Димитровград 1947 (Димитровград)     4:0 
1:0 Лъчезар Ангелов 1, 2:0 Димитър Коларов 27, 3:0 Стамен
Ангелов 50, 4:0 Трайо грозев 85
100 зрители

Раковски 2011 (Раковски) - Евроколеж (Пловдив)                  3:1 
1:0 Сашко Лачев 29, 2:0 Иван Гендов 68, 3:0 Сашко Лачев 90-дузпа,
3:1 Георги Куртев 90+3-дузпа
100 зрители

20 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Левски (Карлово) - Розова долина (Казанлък)                         2:1 
1:0 Филип Лупов 7, 2:0 Цветан Петров 68, 2:1 Григор Георгиев 79
200 зрители



21. кръг (статистика)
Югоизточна "В" група - 21. кръг (статистика)
15.03.2016

11 март 2016, петък, 15:00 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Несебър (Несебър)            1:2 
1:0 Георги Жеков 27, 1:1 Трайо Гроезв 29, 1:2 Николай
Костов 68
350 зрители

12 март 2016, събота, 15:00 ч
Гигант (Съединение) - Борислав 2009 (Първомай)            1:0 
1:0 Благовест Зайцев 30
200 зрители
червен картон: Христос Доков (Бор) в хх минута

в кв.Речица, Сливен:
Ураган (Бояджик) - Спартак-С 94 (Пловдив)                      1:0 
1:0 Иван Жечев 80
200 зрители
червен картон: Борис Велинов Борисов (Сп) в 90+2 минута

Розова долина (Казанлък) - Загорец (Нова Загора)             3:1 
1:0 Емил Рачев 13, 2:0 Кристиян Петров 48, 2:1 Хюсеин Филипов
50, 3:1 Емил Рачев 71
500 зрители

13 март 2016, неделя, 15:00 ч
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Левски (Карлово)                              2:1 
0:1 Цветан Павлов 29, 1:1 Петър Челебиев 55, 2:1 Николай
Павлов 80
50 зрители

Димитровград 1947 (Дмгр) - Раковски 2011 (Раковски)       1:0
1:0 Недялко Хубенов Колев 16
100 зрители
 
Миньор (Раднево) - Марица (Пловдив)                                  0:3  
0:1 Борислав Никифоров 33, 0:2 Венцислав Гюзелев 54, 0:3 Петър
Димитров 76
100 зрители

Асеновец 2005 (Асеновград) - Свиленград 1921 (Свил)       1:1 от 23.03

Сливен 2000 (Сливен) - Карнобат (Карнобат)                       0:5
0:1 Яни Николов 6, 0:2 Петър Колев 9, 0:3 Марин Димитров
Маринов 46, 0:4 Петър Колев 73, 0:5 Тодор Няголов 86
150 зрители
20. кръг (статистика)
Югоизточна "В" група - 20. кръг (статистика)
07.03.2016

4 март 2016, петък, 15:00 ч
Спартак-С 94 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)       0:0 
200 зрители

5 март 2016, събота, 14:00 ч
Несебър (Несебър) - Гигант (Съединение)                               4:0 

5 март 2016, събота, 15:00 ч
Карнобат (Карнобат) - Розова долина (Казанлък)                   1:2 
1:0 Яни Николов 66, 1:1 Николай Стоичков 68, 1:2 Емил Рачев 73
1000 (хиляда) зрители

Свиленград 1921 (Свиленград) - Сливен 2000 (Сливен)       6:0 

Марица (Пловдив) - Ураган (Бояджик)                                       1:1 

Борислав 2009 (Първомай) - Миньор (Раднево)                     2:0 

Раковски 2011 (Раковски) - Черноморец Бургас (Бургас)     2:1 

в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград)    1:4 

6 март 2016, неделя, 15:00 ч
Левски (Карлово) - Загорец (Нова Загора)                               0:1 
0:1 Хюсеин Филипов 90
500 зрители
19. кръг (статистика)
Югоизточна "В" група - 19. кръг (статистика)
07.03.2016

27 февруари 2016, събота, 14:30 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Левски (Карлово)       1:0 
1:0 Недялко Хубенов Колев 51
250 зрители

Черноморец Бургас (Бургас) - Евроколеж (Пловдив)             2:4 
0:1 Георги Куртев 27, 0:2 Петър Челебиев 48, 0:3 Петър Бъчваров 51,
0:4 Серафим Михайлов 65, 1:4 Никола Авджиев 66, 2:4 Георги
Жеков 88
100 зрители

Гигант (Съединение) - Раковски 2011 (Раковски)                    3:1 
1:0 Благовест Зайцев 9, 1:1 Запрян Тодоров Запрянов 61, 2:1 Свилен
Щерев 72, 3:1 Иван Караманов 84
100 зрители

Миньор (Раднево) - Несебър (Несебър)                                   1:2 
0:1 Трайо Грозев 23, 1:1 Пламен Иванов 30, 1:2 Трайо Грозев 41
150 зрители
 
в кв.Речица, Сливен:
Ураган (Бояджик) - Борислав 2009 (Първомай)                      1:0 
1:0 Александър Андонов 58
200 зрители

Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица (Пловдив)                  1:1 
1:0 Александър Стойчев 10, 1:1 Димитър Мичков 90
600 зрители

Розова долина (Казанлък) - Свиленград 1921 (Свиленград)   4:0 
1:0 Пламен Колев 18, 2:0 Атанас Апостолов 21, 3:0 Кристиян 
Петров 72, 4:0 Пламен Колев 84
200 зрители

Загорец (Нова Загора) - Карнобат (Карнобат)                         3:1 
0:1 Яни Николов 7-дузпа, 2:1 Хюсеин Филипов 33, 72, 3:1 Ивайло
Петров 75-дузпа
150 зрители

28 февруари 2016, неделя, 14:30 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Спартак-С 94 (Пловдив)                    0:1
0:1 Андрей Атанасов 50
100 зрители
18. кръг (статистика)
Югоизточна "В" група - 18. кръг (статистика)
22.02.2016

20 февруари 2016, събота, 14:30 ч
Свиленград 1921 (Свиленград) - Загорец (Нова Загора)      0:2 
0:1 Владислав Ямуков 45, 0:2 Ивайло Петров 58
100 зрители

Спартак-С 94 (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)          1:0
1:0 Валентин Тодоров 8
100 зрители

Марица (Пловдив) - Сливен 2000 (Сливен)                          5:0 
2:0 Венцислав Гюзелев 12, 45, 3:0 Димитър Юруков 51,
4:0 Георги Арабаджиев 59, 5:0 Венцислав Гюзелев 76, 
80 зрители

Борислав 2009 (Първомай) - Асеновец 2005 (Асеновград)  0:1 
0:1 Виктор Кавърджиев 88

Несебър (Несебър) - Ураган (Бояджик)                                   2:1
1:0  Стоян Вълчев 10, 1:1 Николай Вълев 20, 2:1 Симеон Баев 91

Раковски 2011 (Раковски) - Миньор (Раднево)                      7:1 
1:0 Сашко Лачев 28, 2:0 Венцислав Изевков 38, 3:0 Сашко
Лачев 43, 4:0 Иван Гендов 68, 5:0 Запрян Тодоров Запрянов 70,
7:0 Иван Гендов 73, 80, 7:1 Янко Енчев 83
30 зрители

в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Гигант (Съединение)                        3:1 
1:0 Станимир Ковачев 2, 2:0 Николай Николов 81, 3:0 Йордан
Меченов 85, 3:1 Добрин Орловски 90+1
100 зрители
червен картон: Иван Стоянов (Гиг) в 70 минута.

Димитровград 1947 (Дмгр) - Черноморец Бургас (Бургас)    7:0 
Домакините решиха изхода на двубоя още през първото полувреме, 
когато реализираха три попадения. Цветомир Матев и Недялко Хубенов 
се отчетоха с по две попадения, а останалите голове бяха дело на младите 
футболисти Петър Петров, Александър Славов и Бончо Пенчев.

21 февруари 2016, неделя, 14:30 ч
Левски (Карлово) - Карнобат (Карнобат)                                2:1 
0:1 Петър Колев 3, 1:1 Цветан Павлов 45, 2:1 Стоян Маринов 93

17. кръг (статистика)
Югоизточна "В" група - 17. кръг (статистика)
01.12.2015

28 ноември 2015, събота, 12:00 ч:
Марица (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)                         3:2
1:0 Антонио Цанков 2, 2:0 Георги Стефанов 15, 2:1 Ангел Костов
23, 2:2 Николай Стоичков 42, 3:2 Венцислав Гюзелев 49
100 зрители
червен картон: Антонио Цанков  (Мар) в 67 минута.

28 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Левски (Карлово)                        4:1 

Димитровград 1947 (Димитровград) - Гигант (Съединение)    2:2 

в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Миньор (Раднево)                                 2:4 
1:0 Петър Челебиев 19, 1:1 Ангел Митов 28, 2:1 Георги Куртев 54,
2:2 Георги Йорданов Георгиев 68, 2:3 Пламен Иванов 81, 2:4
Ангел Митов 85
50 зрители
червен картон: Георги Куртев (Евр) в 85 минута.

Раковски 2011 (Раковски) - Ураган (Бояджик)                            1:4 
0:1 Красимир Андонов 26, 0:2 Николай Петров 37, 0:3 Христо
Желев 81, 1:3 Иван Гендов 86, 1:4 Николай Петров 89
100 зрители

Несебър (Несебър) - Асеновец 2005 (Асеновград)                      4:1 
1:0 Димитър Коларов 44, 3:0 Трайо Грозев 46, 52, 3:1 Александър
Стойчев 59, 4:1 Стамен Ангелов 72
100 зрители
червен картон: Васил Гуджев (Асен) в 37 минута.

Спартак-С 94 (Пловдив) - Загорец (Нова Загора)                        1:1 

Свиленград 1921 (Свиленград) - Карнобат (Карнобат)              3:1 
1:0 Любомир Александров 21, 1:1 Димитър Петров 60, 2:1 Иван
Ангелов 69, 3:1 Даниел Добриков 76
200 зрители

28 ноември 2015, събота, 15:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Сливен 2000 (Сливен)                   2:0 
2:0 Васил Стефанов 19, 79
100 зрители
16. кръг (статистика)
Югоизточна "В" група - 16. кръг (статистика)
24.11.2015

21 ноември 2015, събота, 14:30 ч
Левски (Карлово) - Свиленград 1921 (Свиленград)               2:1 
1:0 Стоян Стоянов 41, 2:0 Йордан Лозанов 53, 2:1 Боян Пенев 73
200 зрители

Карнобат (Карнобат) - Спартак-С 94 (Пловдив)                     1:0 
1:0 Лъчезар Ямалиев 89-автогол

Загорец (Нова Загора) - Марица (Пловдив)                              2:0 
2:0 Божидар Кацаров 6, 57
250 зрители

Розова долина (Казанлък) - Борислав 2009 (Първомай)         4:0 
2:0 Николай Стоичков 6, 25, 3:0 Ангел Костов 50, 4:0 Станислав
Биртанов 82
100 зрители

Асеновец 2005 (Асеновград) - Раковски 2011 (Раковски)       4:0 
2:0 Александър Стойчев 9, 48, 3:0 Шабан Османов 70, 4:0 Борислав
Караматев 75
100 зрители

в Болярово:
Ураган (Бояджик) - Евроколеж (Пловдив)                                2:6 
0:1 Константин Атанасов 2, 0:2 Николай Николов 8, 0:3 Георги
Куртев 15, 0:4 Констанитн Атанасов 32, 1:4 Георги Христов 42,
2:4 Александър Андонов 57, 2:6 Борис Малев 63, 68
100 зрители

Миньор (Раднево) - Димитровград 1947 (Димитровград)      1:2 
1:0 Георги Йорданов Георгиев 5, 1:1 Недялко Колев 44, 1:2 Жеко Йорданов 71
100 зрители

Гигант (Съединение) - Черноморец Бургас (Бургас)               6:2 
1:0 Иван Караманов 3, 2:0 Петьо Чомашки 4, 2:1 Майкъл Тевия 13
2:2 Георги Жеков 25, 3:2 Благовест Зайцев 27, 4:2 Димитър Юруков
31, 5:2 Петьо Чомашки 60, 6:2 Свилен Щерев 90
100 зрители

22 ноември 2015, неделя, 14:30 ч
Сливен 2000 (Сливен) - Несебър (Несебър)                              1:4 
0:1 Нуретин Пюскюлю 26, 0:2 Трайо Грозев 43, 1:2 Салим Салимов
49, 1:4 Трайо Грозев 66, 79
150 зрители
15. кръг (статистика)
Югоизточна "В" група - 15. кръг (статистика)
17.11.2015

14 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Гигант (Съединение) - Левски (Карлово)                                 3:2 
0:1 Веселин Тахчиев 66, 1:1 Благовест Зайцев 73, 2:1 Димитър
Юруков 83, 3:1 Свилен Щерев 90-дузпа, 3:2 Боян Пенев 90+4
150 зрители

Черноморец Бургас (Бургас) - Миньор (Раднево)                     3:1 
0:1 Иван Тонев 67, 1:1 Никола Авджиев 79, 2:1 Майкъл Тевия
82, 3:1 Георги Жеков 90
Във 2 минута Павел Алексиев (Черн) пропуска дузпа.
100 зрители
червен картон: Калоян Славов (Мин) в 52 минута.

Димитровград 1947 (Димитровград) - Ураган (Бояджик)       1:0 

в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)              2:2 
1:0 Николай Павлов 2, 2:0 Борис Малев 18, 2:1 Шабан Османов 40,
2:2 Кристиян Москов 87-автогол
200 зрители

Раковски 2011 (Раковски) - Сливен 2000 (Сливен)                  3:0 
1:0 Рангел Кордов 19, 2:0 Йоан Пеев 51, 3:0 Иван Плачков 88
60 зрители

Несебър (Несебър) - Розова долина (Казанлък)                        3:0  
1:0 Трайо Грозев 7, 2:0 Ивайло Петров 49, 3:0 Трайо Грозев 68
150 зрители

Марица (Пловдив) - Карнобат (Карнобат)                                2:0 
1:0 Любомир Цеков 28, 2:0 Пейо Батинов 32
150 зрители

Спартак-С 94 (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)     2:1 
0:1 Анастас Попов 23, 1:1 Борис Бисеров 38, 2:1 Атанас Паскалев 82
200 зрители
 
14 ноември 2015, събота, 15:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Загорец (Нова Загора)                 0:3 
0:1 Божидар Кацаров 47, 0:2 Денислав Димитров 49, 0:3 Божидар
Кацаров 62
100 зрители
14. кръг (статистика)
Югоизточна "В" група - 14. кръг (статистика)
10.11.2015

7 ноември 2015, събота, 14:00 ч 
Загорец (Нова Загора) - Несебър (Несебър)                            0:0
200 зрители
 
7 ноември 2015, събота, 14:30 ч 
Левски (Карлово) - Спартак-С 94 (Пловдив)                              2:1 
0:1 Петър Начев 2, 1:1 Ангелин Томанов 23, 2:1 Веселин Тахчиев 49
800 зрители

Свиленград 1921 (Свиленград) - Марица (Пловдив)                2:1 
1:0 Анастас Попов 13, 2:0 Любомир Александров 27, 2:1 Любомир Цеков 34
200 зрители

Карнобат (Карнобат) - Борислав 2009 (Първомай)                  1:1 
1:0 Стойко Колев 49, 1:1 Йордан Жаров 86
800 зрители

Розова долина (Казанлък) - Раковски 2011 (Раковски)           1:0 
1:0 Николай Георгиев 68
100 зрители

Асеновец 2005 (Асеновград) - Димитровград 1947 (Дмгр)    2:1 
0:1 Цветомир Матев 14, 1:1 Мирослав Кайряков 58, 2:1 Борислав Хаджиев 85
200 зрители

в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Черноморец Бургас (Бургас)                     3:0 
1:0 Мариян Чернаев 3, 2:0 Александър Андонов 48-дузпа, 3:0 Атанас Танев 52
150 зрители

Миньор (Раднево) - Гигант (Съединение)                                  0:0 
50 зрители

8 ноември 2015, неделя, 14:30 ч 
Сливен 2000 (Сливен) - Евроколеж (Пловдив)                         1:3 
0:1 Борис Малев 8, 0:2 Николай Павлов 18, 0:3 Георги Куртев 32, 1:3 Милен Стоянов 39
100 зрители
13. кръг (статистика)
Югоизточна "В" група - 13. кръг (статистика)
03.11.2015

30 октомври 2015, петък, 14:30 ч
Гигант (Съединение) - Ураган (Бояджик)                             2:3 
1:0 Борислав Никифоров 10, 1:3 Мариян Чернаев 29, 30, 55, 2:3
Димитър Юруков 60
150 зрители

Марица (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)                      0:0 
300 зрители

31 октомври 2015, събота, 14:30 ч
Димитровград 1947 (Димитровград) - Сливен 2000 (Сливен)   5:0 
1:0 Цветомир Матев 6, 2:0 Николай Киров 35, 3:0 Цветомир Матев
62, 4:0 Георги Делчев Георгиев 64, 5:0 Живко Митев 83
150 зрители

в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)                2:2 
Пламен Колев 31, 0:1, Петко Георгиев 39, 0:2
Петър Челибиев 51, 1:2, 
Николай Павлов 90+4 - 2:2 гол от дузпа
Атанас Савов (Евроколеж) 71 - червен картон
200 зрители

Раковски 2011 (Раковски) - Загорец (Нова Загора)                 0:3 

1 ноември 2015, неделя, 14:30 ч
Несебър (Несебър) - Карнобат (Карнобат)                               4:1 

2 ноември 2015, понеделник, 14:00 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Асеновец 2005 (Асеновград)   5:4

2 ноември 2015, понеделник, 14:30 ч
Миньор (Раднево) - Левски (Карлово)                                        2:0 

Борислав 2009 (Първомай) - Свиленград 1921 (Свиленград)   0:2 
0:1 Филип Сантов 18, 0:2 Любомир Александров 90
100 зрители
12. кръг (статистика)
Югоизточна "В" група - 12. кръг (статистика)
27.10.2015

23 октомври 2015, петък, 14:30 ч 
Загорец (Нова Загора) - Евроколеж (Пловдив)                     5:1 
1:0 Кольо Чахов 40, 1:1 Георги Куртев 51, 2:1 Цветан Чахов 77,
3:1 Владислав Ямуков 80, 4:1 Коста Янев 90, 5:1 Божидар
Кацаров 90+2
100 зрители

23 октомври 2015, петък, 16:00 ч 
Левски (Карлово) - Марица (Пловдив)                                  1:3 
0:1 Любомир Цеков 6-дузпа, 0:2 Ирфан Юсеинов 13, 0:3 Петко
Димитров 18, 1:3 Мартин Гунев 78
250 зрители

Спартак-С 94 (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)         1:1 
1:0 Ивелин Монев 25, 1:1 Васил Стефанов  27-дузпа
В 53. минута Ивелин Монев (Сп) пропуска дузпа.
100 зрители
червен картон: Петър Ангелов (Бор) в 90. минута

Свиленград 1921 (Свиленград) - Несебър (Несебър)            0:1 
0:1 Николай Костов 12
300 зрители

Карнобат (Карнобат) - Раковски 2011 (Раковски)                 1:1 
1:0 Яни Николов 48, 1:1 Иван Пеев 82
250 зрители

Розова долина (Казанлък) - Димитровград 1947 (Дмгр)       1:1 
0:1 Антон Колев 15, 1:1 Атанас Апостолов 31
150 зрители
червени картони: Боян Стоянов (Рд), Николай Киров (Дгр) в 71.
минута
 
Сливен 2000 (Сливен) - Черноморец Бургас (Бургас)           2:0 

Асеновец 2005 (Асеновград) - Гигант (Съединение)            2:1

в Болярово:
Ураган (Бояджик) - Миньор (Раднево)                                   6:0 
1:0 Атанас Танев 17, 2:0 Александър Андонов 51-дузпа, 4:0 Петър
Стоянов 68, 74, 5:0 Георги Христов Христов 78-дузпа, 6:0 Александър Андонов 85
73 зрители
11. кръг (статистика)
Югоизточна "В" група - 11. кръг (статистика)
21.10.2015

17 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
в Болярово:
Ураган (Бояджик) - Левски (Карлово)                                    4:2 
1:0 Атанас Танев 14, 3:0 Мариян Чернаев 18, 19, 4:0 Георги
Христов Христов (1986) 30, 4:1 Иван Караганчев 44, 4:2 Валентин Крикуненко 53
В 90. минута Станимир Арсенов Димитров (Ураг) пропуска дузпа
100 зрители

Миньор (Раднево) - Асеновец 2005 (Асеновград)                 2:2 
0:1 Борислав Караматев 8, 0:2 Александър Стойчев 14, 1:2
Пламен Иванов 89, 2:2 Димитър Младенов Димитров 90+4
100 зрители

Гигант (Съединение) - Сливен 2000 (Сливен)                      4:1 
0:1 Стоян Митев 21, 2:1 Благовест Зайцев 24, 60, 3:1 Свилен
Щерев 76, 4:1 Иван Караманов 87
200 зрители

Черноморец Бургас (Бургас) - Розова долина (Казанлък)     0:4 
0:1 Владислав Калайджиев 23, 0:3 Иван Чергев 29, 50, 0:4
Ангел Костов 79
100 души

Димитровград 1947 (Димитровград) - Загорец (Нова Загора)  1:0 
1:0 Антон Колев 69
300 зрители
червен картон: Георги Христов Христов (1991) (Димгр) в 70 минута.

в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Карнобат (Карнобат)                          0:2 
0:1 Слави Шопов 58, 0:2 Димитър Петров 71
100 зрители

Раковски 2011 (Раковски) - Свиленград 1921 (Свиленград)   1:3 
0:2 Любомир Александров 10, 17, 1:2 Сашко Лачев 52-дузпа, 1:3 Даниел Добриков 66
500 зрители

Несебър (Несебър) - Спартак-С 94 (Пловдив)                          2:0 
1:0 Лъчезар Ангелов 19, 2:0 Стоян Вълчев 73
50 зрители

Борислав 2009 (Първомай) - Марица (Пловдив)                      1:1 
0:1 Венцислав Гюзелев 6, 1:1 Красимир Иванов 17-автогол
500 зрители
червен картон: Димо Хаджиев (Мар) в 60 минута
10. кръг (статистика)
Югоизточна "В" група - 10. кръг (статистика)
13.10.2015

10 октомври 2015, събота, 16:00 ч
Марица (Пловдив) - Несебър (Несебър)                                      1:4 
1:0 Иван Стоянов 7-автогол, 1:1 Стамен Ангелов 18, 1:2 Николай
Костов 65, 1:3 Лъчезар Ангелов 76, 1:4 Стамен Ангелов 88
120 зрители
червени картони: Ирфан Юсеинов (Мар) в 20 минута, Мирослав
Пушкаров (Мар) и Росен Андонов (Нес) в 67 минута.

Свиленград 1921 (Свиленград) - Евроколеж (Пловдив)            5:0 
1:0 Анастас Попов 27, 3:0 Кирчо Крумов 39, 75, 5:0 Любомир
Александоррв 90, 90+1
В 84 минута Георги Куртев (Евр) пропуска дузпа.
200 зрители

Карнобат (Карнобат) - Димитровград 1947 (Димитровград)    1:1 
0:1 Жеко Йорданов 48, 1:1 Яни Николов 51
500 зрители

Загорец (Нова Загора) - Черноморец Бургас (Бургас)              3:0 
1:0 Хюсеин Филипов 78, 2:0 Иван Жечев 80, 3:0 Коста Янев 84
50 зрители

Розова долина (Казанлък) - Гигант (Съединение)                      3:2 
1:0 38 м. Иван Цанков, 2:0 55 м. Иван Чергев – дузпа, 
3:0 65 м. Николай Стоичков, 3:1 81 м. Свилен Щерев – дузпа, 
3:2 90 м . Димитър Юруков; 
червен картон – Стефан Йонов (Гигант)

Асеновец 2005 (Асеновград) - Ураган (Бояджик)                       2:1 
1:0 Джунейт Узунов 20, 2:0 Александър Стойчев 39, 2:1 Станимир
Узунов 70
300 зрители

11 октомври 2015, неделя, 15:00 ч
Спартак-С 94 (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)                 2:0 

11 октомври 2015, неделя, 16:00 ч
Левски (Карлово) - Борислав 2009 (Първомай)                   отложен
 
Сливен 2000 (Сливен) - Миньор (Раднево)                                 0:1 
0:1 Пламен Иванов 83
100 зрители
9. кръг (статистика)
Югоизточна "В" група - 9. кръг (статистика)
09.10.2015

3 октомври 2015, събота, 14:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Левски (Карлово)             5:0
1:0 Борислав Хаджиев 23, 5:0 Александър Стойчев 61, 84, 88, 90+2
200 зрители

3 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Сливен 2000 (Сливен)                   4:0

Миньор (Раднево) - Розова долина (Казанлък)               2:1
1:0 Янко Енчев 39-дузпа, 2:0 Иван Тонев 54, 2:1 Николай
Стоичков 63
250 зрители

Гигант (Съединение) - Загорец (Нова Загора)               1:0
1:0 Димитър Юруков 18
150 зрители

Димитровград 1947 (Димитровград) - Свиленград 1921 (Свил) 4:2
2:0 Недялко Хубенов Колев 1, 19, 3:0 Цветомир Матев 27, 3:1
Любомир Александров 34, 4:1 Цветомир Матев 68, 4:2 Любомир
Александров 74
217 зрители

в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)              1:0

1:0 Константин Атанасов 44
50 зрители
червени картони: Николай Павлов (Евр) и Вахе Миракян (Сп) в 81 минута


Раковски 2011 (Раковски) - Марица (Пловдив)               2:1
1:0 Иван Гендов 2, 2:0 Сашко Лачев 16, 2:1 Християн Христев 87-дузпа
200 зрители

Несебър (Несебър) - Борислав 2009 (Първомай)              5:0
1:0 Нуретин Пюскюлю 13, 2:0 Стамен Ангелов 45, 3:0 Николай
Костов 52, 4:0 Нуретин Пюскюлю 54, 5:0 Трайо Грозев 75
100 зрители

4 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Карнобат (Карнобат)          0:2
0:1 Димитър Петров 42, 0:2 Георги Калоянов 90+1-дузпа
200 зрители
8. кръг (статистика)
VIII кръг

26 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Левски (Карлово) - Несебър (Несебър) 0:2 
0:2 Трайо Грозев 21, 45
100 зрители

Борислав 2009 (Първомай) - Раковски 2011 (Раковски) 1:1
 
0:1 Иван Гендов 17, 1:1 Йордан Жаров 80
100 зрители

Марица (Пловдив) - Евроколеж (Пловдив) 0:1
 
0:1 Георги Куртев 72
150 зрители

Спартак-С 94 (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград) 0:1
 
0:1 Георги Христов 48
70 зрители
червени картони: Николай Христозов (Сп) в 84 минута, Георги
Христов (Дград)в 76 минута

Свиленград 1921 (Свиленград) - Черноморец Бургас (Бургас) 1:1 
1:0 Любомир Александров 65, 1:1 Иван Стоянов 90+1
200 зрители

Карнобат (Карнобат) - Гигант (Съединение) 1:2 
0:1 Благовест Зайцев 53, 0:2 Борислав Никифоров 55, 1:2 Димитър
Петров 90
700 зрители

Загорец (Нова Загора) - Миньор (Раднево) 5:0
 
2:0 Хюсеин Филипов 43, 56, 3:0 Денислав Атанасов 63, 4:0
Кольо Чахов 75, 5:0 Георги Димитров Георгиев 77
150 зрители

Розова долина (Казанлък) - Ураган (Бояджик) 1:0
 
1:0 Иван Чергев 51
200 зрители

27 септември 2015, неделя, 17:00 ч
Сливен 2000 (Сливен) - Асеновец 2005 (Асеновград) 1:2 
0:1 Александър Стойчев 40, 0:2 Борислав Караматев 48, 1:2
Милен Стоянов 83
117 зрители
7. кръг (статистика)
VII кръг
19 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Розова долина (Казанлък) 0:1
0:1 Григор Георгиев 49
червен картон: Васил Гуджев (Асен) в 87 минута
300 зрители

в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Загорец (Нова Загора) 0:0 
1200 зрители

Миньор (Раднево) - Карнобат (Карнобат) 1:2 (0:0) 
1:0 Янко Енчев 60, 1:1 Пламен Димитров 70, 1:2 Слави Шопов 90
100 зрители

Гигант (Съединение) - Свиленград 1921 (Свиленград) 4:1 (1:1) 
0:1 Кирчо Крумов 13, 1:1 Благовест Зайцев 41, 2:1 Стойчо Бебелков 46,
3:1 Тодор Николов 49, 4:1 Благовест Зайцев 58
червен картон: Димитър Владимиров Димитров (Свил) в 44 минута

Черноморец Бургас (Бургас) - Спартак-С 94 (Пловдив) 2:0 (0:0)
 
1:0 Марин Димитров Маринов 64, 2:0 Павел Алексиев 78-дузпа
200 зрители

Димитровград 1947 (Димитровград) - Марица (Пловдив) 1:0 (0:0)
 
1:0 Николай Киров 82
200 зрители

в Оризари:

Евроколеж (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай) 5:3 (0:1) 
0:1 Йордан Жаров 29, 1:1 Георги Куртев 46, 1:2 Теодор Нейков 58, 2:2
Николай Павлов 60, 3:2 Георги Куртев 63, 3:3 Васил Стефанов 68-д, 4:3
Илхан Ибрамчик 71, 5:3 Сезгин Четин 80
100 зрители

Раковски 2011 (Раковски) - Несебър (Несебър) 0:2
0:1 Йосиф Марушкин 52-автогол, 0:2 Иван Стоянов 83
50 зрители

20 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Левски (Карлово) 1:0 
1:0 Петър Болградов 69
200 зрители
червен картон: Любослав Люлчев (Лев) в 70 минута
6. кръг (статистика)
Югоизточна "В" група - 6. кръг (статистика)
15.09.2015

11 септември 2015, петък, 17:00 ч:
Несебър (Несебър) - Евроколеж (Пловдив) 2:1 
2:0 Трайо Грозев 68, 73, 2:1 Борис Малев 90+1
100 зрители

Спартак-С 94 (Пловдив) - Гигант (Съединение) 0:1 
0:1 Димитър Юруков 25
300 зрители


12 септември 2015, събота, 17:00 ч:

Марица (Пловдив) - Черноморец Бургас (Бургас) 1:1
0:1 Марин Димитров Маринов 56, 1:1 Християн Христев
83-дузпа
150 зрители

12 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Левски (Карлово) - Раковски 2011 (Раковски) 2:1
0:1 Виделин Сердарски 49, 1:1 Иван Караганчев 52, 2:1 Мартин
Гунев 88
400 зрители

червен картон: Рангел Кордов (Рак) в 71 минута
 

Борислав 2009 (Първомай) - Димитровград 1947 (Дмгр) 1:1 
1:0 Васил Стефанов 25, 1:1 Жеко Йорданов 33
200 зрители
червен картон: Чавдар Камов (Димгр) в 25 минута

Свиленград 1921 (Свиленград) - Миньор (Раднево) 2:0 
1:0 Анастас Попов 2-дузпа, 2:0 Любомир Александров 68
200 зрители

Карнобат (Карнобат) - Ураган (Бояджик) 1:0 
1:0 Стойко Колев 90+2
500 зрители
червен картон: Георги Тузаков (Кар) в 87 минута

Загорец (Нова Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград) 2:1 
1:0 Георги Димитров Георгиев 15, 1:1 Борислав Хаджиев 39, 2:1
Денислав Атанасов 80
100 зрители

Розова долина (Казанлък) - Сливен 2000 (Сливен) 7:0 
2:0 Николай Стоичков 1, 31, 3:0 Камен Петев 40, 4:0 Иван
Цанков 46, 6:0 Николай Стоичков 61, 83, 7:0 Петко Георгиев 85
150 зрители
5. кръг (статистика)
Югоизточна "В" група - 5. кръг (статистика)
08.09.2015

5 септември 2015, събота, 17:00 ч
Розова долина (Казанлък) - Левски (Карлово) 2:0
1:0 Иван Цанков 20, 2:0 Диян Димов 30
300 зрители
в Кабиле:

Ураган (Бояджик) - Свиленград 1921 (Свиленград) 1:1
1:0 Любомир Александров 14, 1:1 Мариан Чернаев 73
250 зрители
червени картони: Даниел Добриков (Свил) в 60 минута, 1:1 Стоян
Стефанов (Ураг) в 89 минута

Миньор (Раднево) - Спартак-С 94 (Пловдив) 4:0
 


Гигант (Съединение) - Марица (Пловдив) 1:0
 
1:0 Борислав Никифоров 85
250 зрители

Черноморец Бургас (Бургас) - Борислав 2009 (Първомай) 1:1
 
1:0 Езекиел Тевия 58, 1:1 Теодор Нейков 64
40 зрители

Димитровград 1947 (Димитровград) - Несебър (Несебър) 1:1
 
1:0 Цветомир Матев 43, 1:1 Цветомир Цанков 86
250 зрители

в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски) 3:2
1:0 Илхан Ибрамчик 30, 2:0 Сезгин Четин 62, 2:1 Иван Гендов 70
2:2 Сашко Лачев 88, 3:2 Петър Челебиев 90+1
50 зрители

 

6 септември 2015, неделя, 17:00 ч
Сливен 2000 (Сливен) - Загорец (Нова Загора) 0:3 

8 септември 2015, вторник, 17:00 ч
Асеновец 2005 (Асеновград) - Карнобат (Карнобат) 3:2
0:1 Димитър Петров 6, 1:1 Тодор Тимонов 8, 2:1 Борислав
Хаджиев 55, 3:1 Антон Герогиев 75, 3:2 Стойко Колев 76
300 зрители

4. кръг (статистика)
Югоизточна "В" група - 4. кръг (статистика)
01.09.2015

29 август 2015, събота, 18:00 ч:
Левски (Карлово) - Евроколеж (Пловдив) 0:3 
0:2 Мирослав Караилиев 37, 56, 0:3 Станимир Ковачев 87
200 зрители

Раковски 2011 (Раковски) - Димитровград 1947 (Дмгр) 0:4
 
0:2 Антон Колев 40, 47, 0:3 Цветомир Матев 56, 0:4 Жеко
Йорданов 87
100 зрители

Несебър (Несебър) - Черноморец Бургас (Бургас) 2:1
 
1:0 Трайо Грозев 34, 1:1 Боян Милков 57, 2:1 Нуретин Пюскюлю 88
150 зрители

Борислав 2009 (Първомай) - Гигант (Съединение) 0:4
 

Марица (Пловдив) - Миньор (Раднево) 0:0
 
70 зрители

Спартак-С 94 (Пловдив) - Ураган (Бояджик) 0:1
 
0:1 Мариян Чернаев 8
200 зрители

Свиленград 1921 (Свиленград) - Асеновец 2005 (Асеновград) 4:2
 
1:0 Иван Ангелов 20, 2:0 Даниел Добриков 32, 2:1 Тодор Маринов
Тодоров 45+1 автогол, 3:1 Анастас Попов 48, 4:1 Кирил Крумов
53, 4:2 Джунейт Узунов 75
300 зрители

Карнобат (Карнобат) - Сливен 2000 (Сливен) 4:1
 
1:0 Яни Николов 16, 2:0 Ивелин Янев 23, 2:1 Стоян Митев 35,
3:1 Трендафил Момичилов 71, 4:1 Стойко Колев 88
100 зрители


Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък) 2:0
1:0 Денислав Атанасов 72, 2:0 Хюсеин Филипов 82
500 зрители
3. кръг (статистика)
Югоизточна "В" група - 3. кръг (статистика)
24.08.2015

22 август 2015, събота, 18:00 ч
Загорец (Нова Загора) - Левски (Карлово) 5:0
1:0 Иван Жечев 4, 2:0 Денислав Атанасов 26, 4:0 Владислав
Ямуков 29, 68, 5:0 Валентин Маринов 84

72 зрители

Розова долина (Казанлък) - Карнобат (Карнобат) 2:0
1:0 Атанас Апостолов 28, 2:0 Иван Чергев 35
200 зрители
червен картон: Пламен Димитров (Кар) в 90+2. минута.


Асеновец 2005 (Асеновград) - Спартак-С 94 (Пловдив) 1:1
0:1 Михаил Пърчев 44, 1:1 Александър Стойчев 68
200 зрители

в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Марица (Пловдив) 1:3
0:1 Йълмаз Сюлейман 18, 0:2 Венцислав Гюзелев 64, 1:2 Йордан
Костадинов 84, 1:3 Любомир Цеков 90+3
200 зрители

Миньор (Раднево) - Борислав 2009 (Първомай) 2:0
1:0 Калоян Славов 5, 2:0 Георги Йорданов Георгиев 87
200 зрители

Гигант (Съединение) - Несебър (Несебър) 1:4
1:0 Благовест Зайцев 18, 1:1 Трайо Грозев 40, 1:2 Ивайло
Петров 55-дузпа, 1:3 Стамен Ангелов 84, 1:4 Иван Стоянов 90
100 зрители
червен картон: Тодор Николов (Гиг) в 80. минута.

Черноморец Бургас (Бургас) - Раковски 2011 (Раковски) 1:2

Димитровград 1947 (Димитровград) - Евроколеж (Пловдив) 2:1
0:1 Борис Малев 39, 1:1 Генади Ганев 43, 2:1 Николай Киров
86-дузпа
118 зрители

23 август 2015, неделя, 18:00 ч
Сливен 2000 (Сливен) - Свиленград 1921 (Свиленград) 2:5
0:2 Кирил Крумов 28, 53, 0:3 Иван Ангелов 55, 1:3 Стоян Митев
57, 1:4 Иван Ангелов 65, 2:4 Стоян Митев 75, 2:5 Любомир
Александров 76
200 зрители
червен картон: Йордан Панчев (Слив) в 88 минута
2. кръг (статистика)
Югоизточна "В" група - 2. кръг (статистика)
18.08.2015

15 август 2015, събота, 18:00 ч
Левски (Карлово) - Димитровград 1947 (Димитровград) 1:4 
0:1 Жеко Йорданов 26, 0:2 Генади Ганев 33, 1:2 Иван Караганчев
56, 1:3 Цветомир Матев 77, 1:4 Марио Илиев 87
150 зрители
червен картон: Евгени Манолов (Лев) в 63 минута

в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Черноморец Бургас (Бургас) 5:1
0:1 Георги Жеков 21, 2:1 Георги Куртев 30, 56, 3:1 Илхан
Ибрамчик 64, 4:1 Мирослав Караилиев 66, 5:1 Борис Малев 70
50 зрители

Раковски 2011 (Раковски) - Гигант (Съединение) 1:2 
0:1 Кристиян Павлов 39, 0:2 Благовест Зайцев 51, 1:2 Сашко
Лачев 65
50 зрители

Несебър (Несебър) - Миньор (Раднево) 3:0 
1:0 Нуретин Пюскюлю 21, 2:0 Трайо Грозев 61, 3:0 Руслан
Господинов 90
80 зрители

Борислав 2009 (Първомай) - Ураган (Бояджик) 0:3 
0:1 Мариян Черняев 17, 0:2 Станимир Димитров 43-дузпа, 0:3
Атанас Танев 57
300 зрители
червен картон: Йордан Жаров (Бор) в 42 минута

Марица (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) 1:2 
1:0 Мирослав Пушкаров 11, 1:1 Шабан Османов 13, 1:2 Борислав
Караматев 36
500 зрители

Спартак-С 94 (Пловдив) - Сливен 2000 (Сливен) 3:0 
1:0 Михаил Пърчев 13, 2:0 Вахе Миракян 42, 3:0 Веселин
Отман 74
100 зрители

Свиленград 1921 (Свиленград) - Розова долина (Казанлък) 1:3
1:0 Любомир Александров 53, 1:1 Григор Георгиев 68, 1:2
Николай Георгиев 73, 1:3 Димитър Вакавлиев 87
200 зрители

Карнобат (Карнобат) - Загорец (Нова Загора) 1:2 
1:0 Пламен Димитров 53-дузпа, 1:2 Свилен Евтимов 62, 83
600 зрители
1. кръг (статистика)
Югоизточна "В" група - 1. кръг (статистика)
11.08.2015

8 август 2015, събота, 18:00 ч
Загорец (Нова Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград) 1:0
1:0 Божидар Кацаров 12
50 зрители

Розова долина (Казанлък) - Спартак-С 94 (Пловдив) 1:0
1:0 Ангел Костов 53
300 зрители

Асеновец 2005 (Асеновград) - Борислав 2009 (Първомай) 2:0
2:0 Борислав Хаджиев 64, 69
200 зрители

в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Несебър (Несебър) 1:3
0:1 Трайо Грозев 7, 1:1 Атанас Танев 23, 1:2 Николай Костов 45,
1:3 Трайо Грозев 54
500 зрители

Миньор (Раднево) - Раковски 2011 (Раковски) 1:3
0:1 Сашко Лачев 11, 1:1 Добромир Димитров 49, 1:2 Стефан Киков
85, 1:3 Иван Божков 86
127 зрители

Гигант (Съединение) - Евроколеж (Пловдив) 0:1
0:1 Георги Бъчваров 85
300 зрители

Черноморец Бургас (Бургас) - Димитровград 1947 (Дмгр) 2:0
1:0 Стоян Черелов 76, 2:0 Абдулазис Абду 90
300 зрители

9 август 2015, неделя, 18:00 ч
Карнобат (Карнобат) - Левски (Карлово) 4:0
2:0 Ивелин Янев 16, 45, 3:0 Димитър Петров 48, 4:0 Пламен
Димитров 90-дузпа
700 зрители

Сливен 2000 (Сливен) - Марица (Пловдив) 0:1
0:1 Любомир Цеков 5
150 зрители

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ

34 кръг - последен:

РЕЗУЛТАТИ
ОФК "Левски" - Карлово 2:0 ПСФК "Черноморец Бургас" АД - Бургас
ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 3:0 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ФК "Миньор" - Раднево 0:3 ФК "Евроколеж" - Пловдив
ФК "Ураган" - Бояджик 9:3 ПФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград 2:1 ОФК "Несебър" - Несебър
ОФК "Сливен-2000" - Сливен 3:4 ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град
ФК "Розова долина" - Казанлък 2:0 ФК "Марица" - Пловдив
ФК "Загорец" - Нова Загора 0:0 ПФК "Спартак С 94" - Пловдив
ОФК "Карнобат" - Карнобат 3:1 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ОФК "Несебър" - Несебър34293288-2090
2. ФК "Розова долина" - Казанлък34244681-3076
3. ФК "Загорец" - Нова Загора33226564-2072
4. ФК "Ураган" - Бояджик342041093-4564
5. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград34188861-3862
6. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.341841267-5858
7. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград331751172-5356
8. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград341581157-4653
9. ФК "Марица" - Пловдив341491145-2951
10. ФК "Евроколеж" - Пловдив341441669-7446
11. ОФК "Карнобат" - Карнобат341341756-5643
12. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив341261636-3842
13. ОФК "Левски" - Карлово341122143-7535
14. ПФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град341042045-6834
15. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град346111734-5929
16. ФК "Миньор" - Раднево34832332-8427
17. ПСФК "Черноморец Бургас" АД - Бургас34642442-10022
18. ОФК "Сливен-2000" - Сливен34313020-11210

Класиране преди последния 34 кръг

N

Отбор

М

П

Р

З

Г : Р

Т

Д

Г

1.

Несебър (Несебър)

33

29

3

1

87:18

90

1:0

0:3

2.

Розова долина (Казанлък)

33

23

4

6

79:30

73

///

///

3.

Загорец (Нова Загора)

32

22

5

5

64:20

71

2:0

1:3

4.

Димитровград (Димитровград)

33

18

8

7

61:35

62

1:1

2:1

5.

Ураган (Бояджик)

33

19

4

10

84:42

61

1:0

3:2

6.

Свиленград 1921 (Свиленград)

32

17

5

10

71:50

56

4:0

3:1

7.

Гигант (Съединение)

33

17

4

12

64:58

55

3:2

2:2

8.

Асеновец (Асеновград)

33

14

8

11

55:45

50

1:0

1:0

9.

Марица (Пловдив)

33

14

9

10

45:27

51

 

2:3

10.

Евроколеж (Пловдив)

33

13

4

16

66:74

43

3:1

2:2

11.

Спартак – С 94 (Пловдив)

33

12

5

16

36:38

41

1:0

0:1

12.

Карнобат (Карнобат)

33

12

4

17

53:55

40

2:0

2:1

13.

Раковски 2011 (Раковски)

33

10

4

19

42:59

34

1:0

0:0

14.

Левски (Карлово)

33

10

2

21

41:75

32

2:0

1:2

15.

Миньор (Раднево)

33

8

3

22

32:81

27

6:0

1:2

16.

Борислав 2009 (Първомай)

33

5

11

17

30:56

26

4:0

3:1

17.

Черноморец Бургас (Бургас)

33

6

4

23

42:98

19

9:2

4:0

18.

Сливен 2000 (Сливен)

33

3

1

29

17:108

10

7:0

4:0

Голмайстори на Розова долина след 33 кръг:

13 гола – Николай Стоичков, Емил Рачев.
7 гола - Григор Георгиев
6 гола - Пламен Колев, Кристиян Петров
5 гола – Иван Чергев, Николай Георгиев, Атанас Апостолов
4 гола - Ангел Костов,  Иван Цанков
3 гола – Владислав Калайджиев
2 гола – Петко Георгиев, Диян Димов, Станислав Биртанов
1 гол – Димитър Вакавлиев, Камен Петков


33 КРЪГ

РЕЗУЛТАТИ
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 4:0 ОФК "Левски" - Карлово
ПФК "Спартак С 94" - Пловдив 2:0 ОФК "Карнобат" - Карнобат
ФК "Марица" - Пловдив 2:0 ФК "Загорец" - Нова Загора
ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град 1:3 ФК "Розова долина" - Казанлък
ОФК "Несебър" - Несебър 2:0 ОФК "Сливен-2000" - Сливен
ПФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град 1:1 ФК "Асеновец-2005" - Асеновград
ФК "Евроколеж" - Пловдив 3:5 ФК "Ураган" - Бояджик
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 2:0 ФК "Миньор" - Раднево
ПСФК "Черноморец Бургас" АД - Бургас 4:5 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ОФК "Несебър" - Несебър32292186-1789
2. ФК "Розова долина" - Казанлък33234679-3073
3. ФК "Загорец" - Нова Загора32225564-2071
4. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград33188761-3562
5. ФК "Ураган" - Бояджик331941084-4261
6. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград321751071-5056
7. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.331741264-5855
8. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград331481155-4550
9. ФК "Марица" - Пловдив321481044-2650
10. ФК "Евроколеж" - Пловдив331341666-7443
11. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив331251636-3841
12. ОФК "Карнобат" - Карнобат331241753-5540
13. ПФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град331041942-5934
14. ОФК "Левски" - Карлово331022141-7532
15. ФК "Миньор" - Раднево33832232-8127
16. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град335111730-5626
17. ПСФК "Черноморец Бургас" АД - Бургас33642342-9819
18. ОФК "Сливен-2000" - Сливен33312917-10810

Отложени срещи от 30 и 31 кръг

ОТЛОЖЕНИ СРЕЩИ
ОФК "Сливен-2000" - Сливен 2:2 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ПСФК "Черноморец Бургас" АД - Бургас 2:8 ФК "Ураган" - Бояджик
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ОФК "Несебър" - Несебър31282184-1786
2. ФК "Загорец" - Нова Загора31225464-1871
3. ФК "Розова долина" - Казанлък32224676-2970
4. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград32178759-3559
5. ФК "Ураган" - Бояджик321841079-3958
6. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград311651067-5053
7. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.321641259-5452
8. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград321471154-4449
9. ФК "Марица" - Пловдив311381042-2647
10. ФК "Евроколеж" - Пловдив321341563-6943
11. ОФК "Карнобат" - Карнобат321241653-5340
12. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив321151634-3838
13. ПФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град321031941-5833
14. ОФК "Левски" - Карлово321022041-7132
15. ФК "Миньор" - Раднево32832132-7927
16. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град325111629-5326
17. ПСФК "Черноморец Бургас" АД - Бургас32642238-9322
18. ОФК "Сливен-2000" - Сливен32312817-10610

32 КРЪГ

РЕЗУЛТАТИ
ОФК "Левски" - Карлово 3:1 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ФК "Миньор" - Раднево 2:0 ПСФК "Черноморец Бургас" АД - Бургас
ФК "Ураган" - Бояджик 2:0 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград 3:1 ФК "Евроколеж" - Пловдив
ОФК "Сливен-2000" - Сливен 0:4 ПФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град
ФК "Розова долина" - Казанлък 1:0 ОФК "Несебър" - Несебър
ФК "Загорец" - Нова Загора 3:1 ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град
ОФК "Карнобат" - Карнобат 1:0 ФК "Марица" - Пловдив
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 3:2 ПФК "Спартак С 94" - Пловдив
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ОФК "Несебър" - Несебър31282184-1786
2. ФК "Загорец" - Нова Загора31225464-1871
3. ФК "Розова долина" - Казанлък32224676-2970
4. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград31177757-3358
5. ФК "Ураган" - Бояджик311741071-3755
6. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград311651067-5053
7. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.321641259-5452
8. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград321471154-4449
9. ФК "Марица" - Пловдив311381042-2647
10. ФК "Евроколеж" - Пловдив321341563-6943
11. ОФК "Карнобат" - Карнобат321241653-5340
12. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив321151634-3838
13. ПФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град321031941-5833
14. ОФК "Левски" - Карлово321022041-7132
15. ФК "Миньор" - Раднево32832132-7927
16. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град325111629-5326
17. ПСФК "Черноморец Бургас" АД - Бургас31642136-8522
18. ОФК "Сливен-2000" - Сливен31302815-1049

31 КРЪГ

РЕЗУЛТАТИ
ПФК "Спартак С 94" - Пловдив 2:1 ОФК "Левски" - Карлово
ФК "Марица" - Пловдив 2:0 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град 4:0 ОФК "Карнобат" - Карнобат
ОФК "Несебър" - Несебър 2:0 ФК "Загорец" - Нова Загора
ПФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град 0:0 ФК "Розова долина" - Казанлък
ФК "Евроколеж" - Пловдив 1:2 ОФК "Сливен-2000" - Сливен
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 2:1 ФК "Асеновец-2005" - Асеновград
ПСФК "Черноморец Бургас" АД - Бургас 18-05-2016  18:00 ФК "Ураган" - Бояджик
ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 3:0 ФК "Миньор" - Раднево
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ОФК "Несебър" - Несебър30282084-1686
2. ФК "Загорец" - Нова Загора30215461-1768
3. ФК "Розова долина" - Казанлък31214675-2967
4. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград30177657-3158
5. ФК "Ураган" - Бояджик301641069-3752
6. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.311641158-5152
7. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград301551064-4850
8. ФК "Марица" - Пловдив30138942-2547
9. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград311371151-4346
10. ФК "Евроколеж" - Пловдив311341462-6643
11. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив311151532-3538
12. ОФК "Карнобат" - Карнобат311141652-5337
13. ПФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град31931937-5830
14. ОФК "Левски" - Карлово31922038-7029
15. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град315111528-5026
16. ФК "Миньор" - Раднево31732130-7924
17. ПСФК "Черноморец Бургас" АД - Бургас30642036-8322
18. ОФК "Сливен-2000" - Сливен30302715-1009

30 КРЪГ

РЕЗУЛТАТИ
ОФК "Левски" - Карлово 7:1 ФК "Миньор" - Раднево
ФК "Ураган" - Бояджик 5:0 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград 3:0 ПСФК "Черноморец Бургас" АД - Бургас
ОФК "Сливен-2000" - Сливен 18-05-2016  18:00 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ФК "Розова долина" - Казанлък 3:1 ФК "Евроколеж" - Пловдив
ФК "Загорец" - Нова Загора 2:1 ПФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град
ОФК "Карнобат" - Карнобат 0:2 ОФК "Несебър" - Несебър
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 1:1 ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град
ПФК "Спартак С 94" - Пловдив 0:1 ФК "Марица" - Пловдив
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ОФК "Несебър" - Несебър29272082-1683
2. ФК "Загорец" - Нова Загора29215361-1568
3. ФК "Розова долина" - Казанлък30213675-2966
4. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград29167655-3055
5. ФК "Ураган" - Бояджик301641069-3752
6. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград29155964-4650
7. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.301541155-5149
8. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград301371050-4146
9. ФК "Марица" - Пловдив29128940-2544
10. ФК "Евроколеж" - Пловдив301341361-6443
11. ОФК "Карнобат" - Карнобат301141552-4937
12. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив301051530-3435
13. ОФК "Левски" - Карлово30921937-6829
14. ПФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град30921937-5829
15. ФК "Миньор" - Раднево30732030-7624
16. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град304111524-5023
17. ПСФК "Черноморец Бургас" АД - Бургас30642036-8322
18. ОФК "Сливен-2000" - Сливен29202713-996

Голмайстори на Розова долина след 29 кръг:

13 гола – Николай Стоичков 
12 гола - Емил Рачев
6 гола - Григор Георгиев, Пламен Колев
5 гола – Иван Чергев, Кристиян Петров, Николай Георгиев
4 гола - Ангел Костов,  Иван Цанков
3 гола – Атанас Апостолов, Владислав Калайджиев
2 гола – Петко Георгиев
1 гол – Димитър Вакавлиев, Диян Димов, Камен Петков,
Станислав Биртанов


КЛАСИРАНЕ
КЛАСИРАНЕ

29 КРЪГ

РЕЗУЛТАТИ
ФК "Марица" - Пловдив 3:0 ОФК "Левски" - Карлово
ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град 2:3 ПФК "Спартак С 94" - Пловдив
ОФК "Несебър" - Несебър 6:1 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ПФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град 2:0 ОФК "Карнобат" - Карнобат
ФК "Евроколеж" - Пловдив 1:1 ФК "Загорец" - Нова Загора
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 1:2 ФК "Розова долина" - Казанлък
ПСФК "Черноморец Бургас" АД - Бургас 3:1 ОФК "Сливен-2000" - Сливен
ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 0:0 ФК "Асеновец-2005" - Асеновград
ФК "Миньор" - Раднево 1:3 ФК "Ураган" - Бояджик
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ОФК "Несебър" - Несебър28262080-1680
2. ФК "Загорец" - Нова Загора28205359-1465
3. ФК "Розова долина" - Казанлък29203672-2863
4. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград29167655-3055
5. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград28154963-4549
6. ФК "Ураган" - Бояджик291541064-3749
7. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.291541055-4649
8. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград291271047-4143
9. ФК "Евроколеж" - Пловдив291341260-6143
10. ФК "Марица" - Пловдив28118939-2541
11. ОФК "Карнобат" - Карнобат291141452-4737
12. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив291051430-3335
13. ПФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град29921836-5629
14. ОФК "Левски" - Карлово29821930-6726
15. ФК "Миньор" - Раднево29731929-6924
16. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град294101523-4922
17. ПСФК "Черноморец Бургас" АД - Бургас29641936-8019
18. ОФК "Сливен-2000" - Сливен29202713-996

28 КРЪГ

РЕЗУЛТАТИ
ОФК "Левски" - Карлово 3:4 ФК "Ураган" - Бояджик
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград 2:0 ФК "Миньор" - Раднево
ОФК "Сливен-2000" - Сливен 0:4 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ФК "Розова долина" - Казанлък 9:2 ПСФК "Черноморец Бургас" АД - Бургас
ФК "Загорец" - Нова Загора 1:0 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ОФК "Карнобат" - Карнобат 2:2 ФК "Евроколеж" - Пловдив
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 2:0 ПФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град
ПФК "Спартак С 94" - Пловдив 0:1 ОФК "Несебър" - Несебър
ФК "Марица" - Пловдив 0:0 ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ОФК "Несебър" - Несебър27252074-1577
2. ФК "Загорец" - Нова Загора27204358-1364
3. ФК "Розова долина" - Казанлък28193670-2760
4. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград28167554-2855
5. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград27154862-3949
6. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.281531055-4648
7. ФК "Ураган" - Бояджик281441061-3646
8. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград281261047-4142
9. ФК "Евроколеж" - Пловдив281331259-6042
10. ФК "Марица" - Пловдив27108936-2538
11. ОФК "Карнобат" - Карнобат281141352-4537
12. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив28951427-3132
13. ОФК "Левски" - Карлово28821830-6426
14. ПФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град28821834-5626
15. ФК "Миньор" - Раднево28731828-6624
16. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град284101421-4622
17. ПСФК "Черноморец Бургас" АД - Бургас28541933-7919
18. ОФК "Сливен-2000" - Сливен28202612-966

27 КРЪГ

РЕЗУЛТАТИ
ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град 1:1 ОФК "Левски" - Карлово
ОФК "Несебър" - Несебър отложен ФК "Марица" - Пловдив
ПФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град 0:3 ПФК "Спартак С 94" - Пловдив
ФК "Евроколеж" - Пловдив 3:4 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 4:2 ОФК "Карнобат" - Карнобат
ПСФК "Черноморец Бургас" АД - Бургас 0:1 ФК "Загорец" - Нова Загора
ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 2:2 ФК "Розова долина" - Казанлък
ФК "Миньор" - Раднево 3:0 ОФК "Сливен-2000" - Сливен
ФК "Ураган" - Бояджик 6:1  ФК "Асеновец-2005" - Асеновград
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ОФК "Несебър" - Несебър26242073-1574
2. ФК "Загорец" - Нова Загора26194357-1361
3. ФК "Розова долина" - Казанлък27183661-2557
4. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград27167454-2755
5. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград26144860-3946
6. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.271431051-4645
7. ФК "Ураган" - Бояджик271341057-3343
8. ФК "Евроколеж" - Пловдив271321257-5841
9. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград271161045-4139
10. ФК "Марица" - Пловдив26107936-2537
11. ОФК "Карнобат" - Карнобат271131350-4336
12. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив27951327-3032
13. ОФК "Левски" - Карлово27821727-6026
14. ПФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град27821734-5426
15. ФК "Миньор" - Раднево27731728-6424
16. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град27491421-4621
17. ПСФК "Черноморец Бургас" АД - Бургас27541831-7019
18. ОФК "Сливен-2000" - Сливен27202512-926

26 КРЪГ

РЕЗУЛТАТИ
ОФК "Левски" - Карлово 2:1 ФК "Асеновец-2005" - Асеновград
ОФК "Сливен-2000" - Сливен 0:5 ФК "Ураган" - Бояджик
ФК "Розова долина" - Казанлък 6:0 ФК "Миньор" - Раднево
ФК "Загорец" - Нова Загора 3:1 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ОФК "Карнобат" - Карнобат 7:1 ПСФК "Черноморец Бургас" АД - Бургас
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 2:2 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ПФК "Спартак С 94" - Пловдив 2:1 ФК "Евроколеж" - Пловдив
ФК "Марица" - Пловдив 0:1 ПФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град
ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град 0:1 ОФК "Несебър" - Несебър
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ОФК "Несебър" - Несебър26242073-1574
2. ФК "Загорец" - Нова Загора25184356-1358
3. ФК "Розова долина" - Казанлък26182659-2356
4. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград26157450-2552
5. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.261421049-4444
6. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград25134856-3643
7. ФК "Евроколеж" - Пловдив261321154-5441
8. ФК "Ураган" - Бояджик261241051-3240
9. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград26116944-3539
10. ФК "Марица" - Пловдив26107936-2537
11. ОФК "Карнобат" - Карнобат261131248-3936
12. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив26851324-3029
13. ПФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град26821634-5126
14. ОФК "Левски" - Карлово26811726-5925
15. ФК "Миньор" - Раднево26631725-6421
16. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град26481420-4520
17. ПСФК "Черноморец Бургас" АД - Бургас26541731-6919
18. ОФК "Сливен-2000" - Сливен26202412-896

25 КРЪГ

РЕЗУЛТАТИ
ОФК "Несебър" - Несебър 3:0 ОФК "Левски" - Карлово
ПФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град 1:2 ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град
ФК "Евроколеж" - Пловдив 0:3 ФК "Марица" - Пловдив
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 3:1 ПФК "Спартак С 94" - Пловдив
ПСФК "Черноморец Бургас" АД - Бургас 1:3 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 3:1 ОФК "Карнобат" - Карнобат
ФК "Миньор" - Раднево 0:1 ФК "Загорец" - Нова Загора
ФК "Ураган" - Бояджик 2:3 ФК "Розова долина" - Казанлък
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград 3:0 ОФК "Сливен-2000" - Сливен
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ОФК "Несебър" - Несебър25232072-1571
2. ФК "Загорец" - Нова Загора24174353-1255
3. ФК "Розова долина" - Казанлък25172653-2353
4. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград25156448-2351
5. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.25142948-4144
6. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград24133854-3442
7. ФК "Евроколеж" - Пловдив251321053-5241
8. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград25116843-3339
9. ФК "Марица" - Пловдив25107836-2437
10. ФК "Ураган" - Бояджик251141046-3237
11. ОФК "Карнобат" - Карнобат251031241-3833
12. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив25751322-2926
13. ПФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град25721633-5123
14. ОФК "Левски" - Карлово25711724-5822
15. ФК "Миньор" - Раднево25631625-5821
16. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град25481320-4420
17. ПСФК "Черноморец Бургас" АД - Бургас25541630-6219
18. ОФК "Сливен-2000" - Сливен25202312-846

24 КРЪГ

РЕЗУЛТАТИ
ОФК "Левски" - Карлово 2:1 ОФК "Сливен-2000" - Сливен
ФК "Розова долина" - Казанлък 1:0 ФК "Асеновец-2005" - Асеновград
ФК "Загорец" - Нова Загора 1:1 ФК "Ураган" - Бояджик
ОФК "Карнобат" - Карнобат 6:1 ФК "Миньор" - Раднево
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 5:0 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ПФК "Спартак С 94" - Пловдив 4:1 ПСФК "Черноморец Бургас" АД - Бургас
ФК "Марица" - Пловдив 2:0 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град 1:2 ФК "Евроколеж" - Пловдив
ОФК "Несебър" - Несебър 5:0 ПФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ОФК "Несебър" - Несебър24222069-1568
2. ФК "Загорец" - Нова Загора23164352-1252
3. ФК "Розова долина" - Казанлък24162650-2150
4. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград24146445-2248
5. ФК "Евроколеж" - Пловдив24132953-4941
6. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.24132945-4041
7. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград23123851-3339
8. ФК "Ураган" - Бояджик24114944-2937
9. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград24106840-3336
10. ФК "Марица" - Пловдив2497833-2434
11. ОФК "Карнобат" - Карнобат241031140-3533
12. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив24751221-2626
13. ПФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град24721532-4923
14. ОФК "Левски" - Карлово24711624-5522
15. ФК "Миньор" - Раднево24631525-5721
16. ПСФК "Черноморец Бургас" АД - Бургас24541529-5919
17. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град24381318-4317
18. ОФК "Сливен-2000" - Сливен24202212-816

23 КРЪГ

РЕЗУЛТАТИ
ПФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град 1:2 ОФК "Левски" - Карлово
ФК "Евроколеж" - Пловдив 3:4 ОФК "Несебър" - Несебър
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 0:0 ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град
ПСФК "Черноморец Бургас" АД - Бургас 0:0 ФК "Марица" - Пловдив
ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 3:1 ПФК "Спартак С 94" - Пловдив
ФК "Миньор" - Раднево 0:3 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ФК "Ураган" - Бояджик 4:0 ОФК "Карнобат" - Карнобат
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград 0:1 ФК "Загорец" - Нова Загора
ОФК "Сливен-2000" - Сливен 0:4 ФК "Розова долина" - Казанлък
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ОФК "Несебър" - Несебър23212064-1565
2. ФК "Загорец" - Нова Загора22163351-1151
3. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград23146345-2048
4. ФК "Розова долина" - Казанлък23152649-2147
5. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.23132845-3541
6. ФК "Евроколеж" - Пловдив23122951-4838
7. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград22113846-3336
8. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград23106740-3236
9. ФК "Ураган" - Бояджик23113943-2836
10. ФК "Марица" - Пловдив2387831-2431
11. ОФК "Карнобат" - Карнобат23931134-3430
12. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив23651217-2523
13. ПФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град23721432-4423
14. ФК "Миньор" - Раднево23631424-5121
15. ПСФК "Черноморец Бургас" АД - Бургас23541428-5519
16. ОФК "Левски" - Карлово23611622-5419
17. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град23381217-4117
18. ОФК "Сливен-2000" - Сливен23202111-796

22 КРЪГ

РЕЗУЛТАТИ
ОФК "Левски" - Карлово 2:1 ФК "Розова долина" - Казанлък
ФК "Загорец" - Нова Загора 7:1 ОФК "Сливен-2000" - Сливен
ОФК "Карнобат" - Карнобат 1:0 ФК "Асеновец-2005" - Асеновград
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 2:1 ФК "Ураган" - Бояджик
ПФК "Спартак С 94" - Пловдив 3:1 ФК "Миньор" - Раднево
ФК "Марица" - Пловдив 3:1 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град 2:0 ПСФК "Черноморец Бургас" АД - Бургас
ОФК "Несебър" - Несебър 4:0 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ПФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град 3:1 ФК "Евроколеж" - Пловдив
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ОФК "Несебър" - Несебър22202060-1262
2. ФК "Загорец" - Нова Загора21153350-1148
3. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград22145345-2047
4. ФК "Розова долина" - Казанлък22142645-2144
5. ФК "Евроколеж" - Пловдив22122848-4438
6. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.22122842-3438
7. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград21105639-3035
8. ФК "Ураган" - Бояджик22103939-2833
9. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград20102842-3232
10. ФК "Марица" - Пловдив2286831-2430
11. ОФК "Карнобат" - Карнобат22931034-3030
12. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив22651116-2223
13. ПФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град22721331-4223
14. ФК "Миньор" - Раднево2263