ФК РОЗОВА ДОЛИНА
Сподели
КЛАСИРАНЕ 2020-21
КЛАСИРАНЕ 2020-21
КЛАСИРАНЕ 2020-21

2020-21 Югоизточна трета лига - Класиране

Класиране след 8 кръг:

ОФК "Левски" - Карлово 1:0 ФК "Атлетик" - Куклен
ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 1:0 ОФК "Хасково" - Хасково
ФК "Извор" - Горски извор, Хаск. 1:0 ФК "Ямбол-1915" - Ямбол
ФК "Сокол" - Марково, Пловд. 0:1 ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град
ФК "Черноморец-1919" - Бургас 4:0 ФК "Верея Стара Загора" - Стара Загора
ОФК "Карнобат" - Карнобат 2:3 ПФК "Марица-1921" - Пловдив
ФК "Родопа-Смолян" - Смолян 5:0 ОФК "Несебър" - Несебър
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 2:1 ФК "Розова долина" - Казанлък
ФК "Загорец" - Нова Загора 4:1 ПФК "Спартак-Пловдив-1947" - Пловдив
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Загорец" - Нова Загора871023-522
2. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.861118-619
3. ФК "Черноморец-1919" - Бургас861114-419
4. ФК "Атлетик" - Куклен860215-618
5. ПФК "Марица-1921" - Пловдив851212-816
6. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град842211-614
7. ФК "Розова долина" - Казанлък841315-1313
8. ОФК "Левски" - Карлово841311-1413
9. ФК "Извор" - Горски извор, Хаск.824210-910
10. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград83148-1010
11. ПФК "Спартак-Пловдив-1947" - Пловдив82338-139
12. ФК "Сокол" - Марково, Пловд.830512-159
13. ФК "Родопа-Смолян" - Смолян821511-137
14. ОФК "Хасково" - Хасково82157-137
15. ОФК "Несебър" - Несебър81348-156
16. ОФК "Карнобат" - Карнобат812510-165
17. ФК "Верея Стара Загора" - Стара Загора81078-293
18. ФК "Ямбол-1915" - Ямбол80354-103

Класиране след 7 кръг:

ФК "Загорец" - Нова Загора 6:1 ОФК "Левски" - Карлово
ПФК "Спартак-Пловдив-1947" - Пловдив 1:1 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ФК "Розова долина" - Казанлък 2:2 ФК "Родопа-Смолян" - Смолян
ОФК "Несебър" - Несебър 2:2 ОФК "Карнобат" - Карнобат
ПФК "Марица-1921" - Пловдив 0:2 ФК "Черноморец-1919" - Бургас
ФК "Верея Стара Загора" - Стара Загора 1:4 ФК "Сокол" - Марково, Пловд.
ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град 1:1 ФК "Извор" - Горски извор, Хаск.
ФК "Ямбол-1915" - Ямбол 1:1 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ОФК "Хасково" - Хасково 1:3 ФК "Атлетик" - Куклен
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Загорец" - Нова Загора761019-419
2. ФК "Атлетик" - Куклен760115-518
3. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.751117-616
4. ФК "Черноморец-1919" - Бургас751110-416
5. ФК "Розова долина" - Казанлък741214-1113
6. ПФК "Марица-1921" - Пловдив74129-613
7. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град732210-611
8. ОФК "Левски" - Карлово731310-1410
9. ПФК "Спартак-Пловдив-1947" - Пловдив72327-99
10. ФК "Сокол" - Марково, Пловд.730412-149
11. ФК "Извор" - Горски извор, Хаск.71429-97
12. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград72146-97
13. ОФК "Хасково" - Хасково72147-127
14. ОФК "Несебър" - Несебър71338-106
15. ОФК "Карнобат" - Карнобат71248-135
16. ФК "Родопа-Смолян" - Смолян71156-134
17. ФК "Верея Стара Загора" - Стара Загора71068-253
18. ФК "Ямбол-1915" - Ямбол70344-93

Класиране след 6 кръг:

ОФК "Левски" - Карлово 2:1 ОФК "Хасково" - Хасково
ФК "Атлетик" - Куклен 2:1 ФК "Ямбол-1915" - Ямбол
ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 2:0 ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град
ФК "Извор" - Горски извор, Хаск. 5:2 ФК "Верея Стара Загора" - Стара Загора
ФК "Сокол" - Марково, Пловд. 2:1 ПФК "Марица-1921" - Пловдив
ФК "Черноморец-1919" - Бургас 1:0 ОФК "Несебър" - Несебър
ОФК "Карнобат" - Карнобат 0:1 ФК "Розова долина" - Казанлък
ФК "Родопа-Смолян" - Смолян 1:2 ПФК "Спартак-Пловдив-1947" - Пловдив
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 0:2 ФК "Загорец" - Нова Загора
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Загорец" - Нова Загора651013-316
2. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.650116-515
3. ФК "Атлетик" - Куклен650112-415
4. ПФК "Марица-1921" - Пловдив64119-413
5. ФК "Черноморец-1919" - Бургас64118-413
6. ФК "Розова долина" - Казанлък640212-912
7. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град63129-510
8. ОФК "Левски" - Карлово63129-810
9. ПФК "Спартак-Пловдив-1947" - Пловдив62226-88
10. ОФК "Хасково" - Хасково62136-97
11. ФК "Извор" - Горски извор, Хаск.61328-86
12. ФК "Сокол" - Марково, Пловд.62048-136
13. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград62045-86
14. ОФК "Несебър" - Несебър61236-85
15. ОФК "Карнобат" - Карнобат61146-114
16. ФК "Родопа-Смолян" - Смолян61054-113
17. ФК "Верея Стара Загора" - Стара Загора61057-213
18. ФК "Ямбол-1915" - Ямбол60243-82

Класиране след 5 кръг:

ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 3:0 ОФК "Левски" - Карлово
ФК "Загорец" - Нова Загора 3:0 ФК "Родопа-Смолян" - Смолян
ПФК "Спартак-Пловдив-1947" - Пловдив 2:2 ОФК "Карнобат" - Карнобат
ФК "Розова долина" - Казанлък 3:2 ФК "Черноморец-1919" - Бургас
ОФК "Несебър" - Несебър 5:1 ФК "Сокол" - Марково, Пловд.
ПФК "Марица-1921" - Пловдив 1:1 ФК "Извор" - Горски извор, Хаск.
ФК "Верея Стара Загора" - Стара Загора 1:6 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град 0:1 ФК "Атлетик" - Куклен
ФК "Ямбол-1915" - Ямбол 1:2 ОФК "Хасково" - Хасково
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Загорец" - Нова Загора541011-313
2. ПФК "Марица-1921" - Пловдив54108-213
3. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.540114-512
4. ФК "Атлетик" - Куклен540110-312
5. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град53119-310
6. ФК "Черноморец-1919" - Бургас53117-410
7. ФК "Розова долина" - Казанлък530211-99
8. ОФК "Левски" - Карлово52127-77
9. ОФК "Хасково" - Хасково52125-77
10. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград52035-66
11. ОФК "Несебър" - Несебър51226-75
12. ПФК "Спартак-Пловдив-1947" - Пловдив51224-75
13. ОФК "Карнобат" - Карнобат51136-104
14. ФК "Извор" - Горски извор, Хаск.50323-63
15. ФК "Сокол" - Марково, Пловд.51046-123
16. ФК "Родопа-Смолян" - Смолян51043-93
17. ФК "Верея Стара Загора" - Стара Загора51045-163
18. ФК "Ямбол-1915" - Ямбол50232-62

Голмайстори до 5 кръг

Играч

Отбор

Гол

От дузпа

1. Тодор Стоянов Тодоров

Гигант (Съединение)

5

 

2. Пламен Г. Иванов

Загорец (Нова Загора)

5

(1)

3. Ахмед Сюнетчиев

Розова долина (Казанлък)

4

 

4. Иван Тошев Иванов

Левски (Карлово)

4

 

5. Петко Петков

Сокол (Марково)

4

 

6. Ангел Здравчев

Борислав 2009 (Първомай)

4

(1)

7. Мирослав Радев

Гигант (Съединение)

4

(1)

8. Александър Дайов

Димитровград 1947 (Димитровгра

3

 

9. Димитър Джонджуров

Атлетик (Куклен)

3

 

10. Олджай Алиев

Марица 1921 (Пловдив)

3

 

11. Аурел Мусай

Атлетик (Куклен)

3

(1)

12. Мариян Тонев

Черноморец 1919 (Бургас)

3

(1)

13. Кирил Георгиев

Спартак 1947 (Пловдив)

3

(2)

14. Венцислав Н.Иванов

Верея (Стара Загора)

2

 

15. Георги Калоянов

Карнобат (Карнобат)

2

 

16. Георги Стайков

Борислав 2009 (Първомай)

2

 

17. Даниел Стаматов

Карнобат (Карнобат)

2

 

18. Денислав Атанасов

Загорец (Нова Загора)

2

 

19. Иван Ангелов

Атлетик (Куклен)

2

 

20. Иван Чергев

Розова долина (Казанлък)

2

 

21. Кольо Чахов

Розова долина (Казанлък)

2

 

22. Костадин Пеев

Хасково (Хасково)

2

 

23. Милен Танев

Черноморец 1919 (Бургас)

2

 

24. Патрик Попов

Несебър (Несебър)

2

 

25. Пламен Колев

Розова долина (Казанлък)

2

 

26. Стефан Чилингиров

Родопа Смолян (Смолян)

2

 

27. Юлий Шекеров

Хасково (Хасково)

2

 

28. Александър Андонов

ФК Ямбол 1915 (Ямбол)

1

 

29. Антон Узунов

Черноморец 1919 (Бургас)

1

 

30. Атанас Апостолов

Розова долина (Казанлък)

1

 

31. Ахмед Осман

Димитровград 1947 (Димитровгра

1

 

32. Беркай Халил

Извор (Горски извор)

1

 

33. Борис Бисеров

Атлетик (Куклен)

1

 

34. Васил Колев

Борислав 2009 (Първомай)

1

 

35. Веселин Филипов

Гигант (Съединение)

1

 

36. Георги Андонов

Левски (Карлово)

1

 

37. Георги Койчев

Верея (Стара Загора)

1

 

38. Георги Костадинов Георгиев

Марица 1921 (Пловдив)

1

 

39. Григор Георгиев

Димитровград 1947 (Димитровгра

1

 

40. Даниел Кутев

Родопа Смолян (Смолян)

1

 

41. Димитър Видев

Загорец (Нова Загора)

1

 

42. Димитър Юруков

Марица 1921 (Пловдив)

1

 

43. Динко Дерменджиев

ФК Ямбол 1915 (Ямбол)

1

 

44. Иван Гендов

Гигант (Съединение)

1

 

45. Иван Диклиев

Левски (Карлово)

1

 

46. Иван Чалъков

Борислав 2009 (Първомай)

1

 

47. Исус Ангелов

Верея (Стара Загора)

1

 

48. Мартин Маринов

Загорец (Нова Загора)

1

 

49. Мартин Танчев

Марица 1921 (Пловдив)

1

 

50. Мехмед Хамид

Несебър (Несебър)

1

 

51. Милен Танчев

Марица 1921 (Пловдив)

1

 

52. Михаил Митев

Борислав 2009 (Първомай)

1

 

53. Ненко Петров

Карнобат (Карнобат)

1

 

54. Никола Домакинов

Гигант (Съединение)

1

 

55. Николай Павлов

Сокол (Марково)

1

 

56. Пламен Киров

Несебър (Несебър)

1

 

57. Сезгин Четин

Сокол (Марково)

1

 

58. Сонер Полат

Гигант (Съединение)

1

 

59. Станимир Димитров

Спартак 1947 (Пловдив)

1

 

60. Станимир Митев

Карнобат (Карнобат)

1

 

61. Станислав Дечев

Извор (Горски извор)

1

 

62. Станислав Жеков

Несебър (Несебър)

1

 

63. Стефан Рабаджийски

Гигант (Съединение)

1

 

64. Стоян Вълчев 7

Несебър (Несебър)

1

 

65. Стоян Кижев

Черноморец 1919 (Бургас)

1

 

66. Христо Димиторв Христов

Извор (Горски извор)

1

 

67. Явор Иванов

Загорец (Нова Загора)

1

 

68. орислав Хаджиев

Левски (Карлово)

1

 

69. Владимир Зафиров

Верея (Стара Загора)

1

(1)

70. Емил Аргиров

Атлетик (Куклен)

1

(1)

71. Емрах Юсуф

Хасково (Хасково)

1

(1)

72. Тодор Тимонов

Марица 1921 (Пловдив)

1

(1)


Класиране след 4 кръг:

ОФК "Левски" - Карлово 0:0 ФК "Ямбол-1915" - Ямбол
ОФК "Хасково" - Хасково 0:4 ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град
ФК "Атлетик" - Куклен 3:0 ФК "Верея Стара Загора" - Стара Загора
ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 1:2 ПФК "Марица-1921" - Пловдив
ФК "Извор" - Горски извор, Хаск. 0:0 ОФК "Несебър" - Несебър
ФК "Сокол" - Марково, Пловд. 2:3 ФК "Розова долина" - Казанлък
ФК "Черноморец-1919" - Бургас 1:0 ПФК "Спартак-Пловдив-1947" - Пловдив
ОФК "Карнобат" - Карнобат 1:4 ФК "Загорец" - Нова Загора
ФК "Родопа-Смолян" - Смолян 2:0 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград

ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ПФК "Марица-1921" - Пловдив44007-112
2. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град43109-210
3. ФК "Загорец" - Нова Загора43108-310
4. ФК "Черноморец-1919" - Бургас43105-110
5. ФК "Атлетик" - Куклен43019-39
6. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.43018-49
7. ОФК "Левски" - Карлово42117-47
8. ФК "Розова долина" - Казанлък42028-76
9. ОФК "Хасково" - Хасково41123-64
10. ПФК "Спартак-Пловдив-1947" - Пловдив41122-54
11. ФК "Сокол" - Марково, Пловд.41035-73
12. ФК "Родопа-Смолян" - Смолян41033-63
13. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград41032-63
14. ОФК "Карнобат" - Карнобат41034-83
15. ФК "Верея Стара Загора" - Стара Загора41034-103
16. ФК "Извор" - Горски извор, Хаск.40222-52
17. ФК "Ямбол-1915" - Ямбол40221-42
18. ОФК "Несебър" - Несебър40221-62

Класиране след 3 кръг:

ФК "Родопа-Смолян" - Смолян 1:3 ОФК "Левски" - Карлово
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 1:0 ОФК "Карнобат" - Карнобат
ФК "Загорец" - Нова Загора 1:1 ФК "Черноморец-1919" - Бургас
ПФК "Спартак-Пловдив-1947" - Пловдив 1:0 ФК "Сокол" - Марково, Пловд.
ФК "Розова долина" - Казанлък 4:2 ФК "Извор" - Горски извор, Хаск.
ОФК "Несебър" - Несебър 1:2 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ПФК "Марица-1921" - Пловдив 2:0 ФК "Атлетик" - Куклен
ФК "Верея Стара Загора" - Стара Загора 1:3 ОФК "Хасково" - Хасково
ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град 0:0 ФК "Ямбол-1915" - Ямбо
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.33007-29
2. ПФК "Марица-1921" - Пловдив33005-09
3. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град32105-27
4. ФК "Черноморец-1919" - Бургас32104-17
5. ФК "Загорец" - Нова Загора32104-27
6. ОФК "Левски" - Карлово32017-46
7. ФК "Атлетик" - Куклен32016-36
8. ОФК "Хасково" - Хасково31113-24
9. ПФК "Спартак-Пловдив-1947" - Пловдив31112-44
10. ФК "Розова долина" - Казанлък31025-53
11. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград31022-43
12. ОФК "Карнобат" - Карнобат31023-43
13. ФК "Сокол" - Марково, Пловд.31023-43
14. ФК "Верея Стара Загора" - Стара Загора31024-73
15. ФК "Извор" - Горски извор, Хаск.30122-51
16. ФК "Ямбол-1915" - Ямбол30121-41
17. ОФК "Несебър" - Несебър30121-61
18. ФК "Родопа-Смолян" - Смолян30031-60

Класиране след 2 кръг:


ОФК "Левски" - Карлово 1:2 ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град
ФК "Ямбол-1915" - Ямбол 1:2 ФК "Верея Стара Загора" - Стара Загора
ОФК "Хасково" - Хасково 0:1 ПФК "Марица-1921" - Пловдив
ФК "Атлетик" - Куклен 4:0 ОФК "Несебър" - Несебър
ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 1:0 ФК "Розова долина" - Казанлък
ФК "Извор" - Горски извор, Хаск. 0:0 ПФК "Спартак-Пловдив-1947" - Пловдив
ФК "Сокол" - Марково, Пловд. 1:2 ФК "Загорец" - Нова Загора
ФК "Черноморец-1919" - Бургас 2:0 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ОФК "Карнобат" - Карнобат 2:0 ФК "Родопа-Смолян" - Смолян

ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Атлетик" - Куклен22006-16
2. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.22005-16
3. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град22005-26
4. ПФК "Марица-1921" - Пловдив22003-06
5. ФК "Черноморец-1919" - Бургас22003-06
6. ФК "Загорец" - Нова Загора22003-16
7. ОФК "Левски" - Карлово21014-33
8. ОФК "Карнобат" - Карнобат21013-33
9. ФК "Сокол" - Марково, Пловд.21013-33
10. ФК "Верея Стара Загора" - Стара Загора21013-43
11. ОФК "Хасково" - Хасково20110-11
12. ФК "Извор" - Горски извор, Хаск.20110-11
13. ПФК "Спартак-Пловдив-1947" - Пловдив20111-41
14. ОФК "Несебър" - Несебър20110-41
15. ФК "Розова долина" - Казанлък20021-30
16. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград20021-40
17. ФК "Ямбол-1915" - Ямбол20021-40
18. ФК "Родопа-Смолян" - Смолян20020-30

Класиране след 1 кръг:


ОФК "Карнобат" - Карнобат 1:3 ОФК "Левски" - Карлово
ФК "Родопа-Смолян" - Смолян 0:1 ФК "Черноморец-1919" - Бургас
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 1:2 ФК "Сокол" - Марково, Пловд.
ФК "Загорец" - Нова Загора 1:0 ФК "Извор" - Горски извор, Хаск.
ПФК "Спартак-Пловдив-1947" - Пловдив 1:4 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ФК "Розова долина" - Казанлък 1:2 ФК "Атлетик" - Куклен
ОФК "Несебър" - Несебър 0:0 ОФК "Хасково" - Хасково
ПФК "Марица-1921" - Пловдив 2:0 ФК "Ямбол-1915" - Ямбол
ФК "Верея Стара Загора" - Стара Загора 1:3 ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град

ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.11004-13
2. ОФК "Левски" - Карлово11003-13
3. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град11003-13
4. ПФК "Марица-1921" - Пловдив11002-03
5. ФК "Атлетик" - Куклен11002-13
6. ФК "Сокол" - Марково, Пловд.11002-13
7. ФК "Загорец" - Нова Загора11001-03
8. ФК "Черноморец-1919" - Бургас11001-03
9. ОФК "Хасково" - Хасково10100-01
10. ОФК "Несебър" - Несебър10100-01
11. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград10011-20
12. ФК "Розова долина" - Казанлък10011-20
13. ФК "Родопа-Смолян" - Смолян10010-10
14. ФК "Извор" - Горски извор, Хаск.10010-10
15. ФК "Верея Стара Загора" - Стара Загора10011-30
16. ОФК "Карнобат" - Карнобат10011-30
17. ФК "Ямбол-1915" - Ямбол10010-20
18. ПФК "Спартак-Пловдив-1947" - Пловдив10011-40
В момента разглеждате олекотената мобилна версия на уебсайта. Към пълната версия.
Уебсайт в Alle.bg