ФК РОЗОВА ДОЛИНА

2016-17 Югоизточна трета лига - Класиране

21 КРЪГ

РЕЗУЛТАТИ
ОФК "Елхово" - Елхово, Ямб., град 0:2 ФК "Асеновец-2005" - Асеновград
ОФК "Карнобат" - Карнобат 2:2 ФК "Миньор" - Раднево
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 1:1 ФК "Ураган" - Бояджик
ФК "Атлетик" - Куклен 4:1 ФК "Любимец" - Любимец
ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 5:1 ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град
ФК "Розова долина" - Казанлък 4:0 ФК "Евроколеж" - Пловдив
ФК "Арда" - Кърджали 2:3 ФК "Марица" - Пловдив
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 1:1 ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град
ФК "Загорец" - Нова Загора 1:0 ФК "Верея" - Стара Загора
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Марица" - Пловдив21160565-1348
2. ФК "Загорец" - Нова Загора21146134-1148
3. ОФК "Карнобат" - Карнобат21152453-2347
4. ФК "Розова долина" - Казанлък21151549-2146
5. ФК "Атлетик" - Куклен21105634-2535
6. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град2195739-2932
7. ФК "Евроколеж" - Пловдив2194839-3531
8. ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град2184938-4828
9. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград21831030-3127
10. ФК "Верея" - Стара Загора21821140-5026
11. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград2175928-3626
12. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград2175921-2626
13. ФК "Ураган" - Бояджик21741024-4025
14. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.21731140-4424
15. ФК "Арда" - Кърджали21551126-4320
16. ФК "Любимец" - Любимец21451226-5117
17. ФК "Миньор" - Раднево21441313-4416
18. ОФК "Елхово" - Елхово, Ямб., град21411623-5213

20 КРЪГ

РЕЗУЛТАТИ
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград 6:0 ФК "Верея" - Стара Загора
ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град 1:1 ФК "Загорец" - Нова Загора
ФК "Марица" - Пловдив 2:0 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ФК "Евроколеж" - Пловдив 4:0 ФК "Арда" - Кърджали
ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град 1:6 ФК "Розова долина" - Казанлък
ФК "Любимец" - Любимец 4:4 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ФК "Ураган" - Бояджик 1:0 ФК "Атлетик" - Куклен
ФК "Миньор" - Раднево 1:1 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ОФК "Елхово" - Елхово, Ямб., град 2:4 ОФК "Карнобат" - Карнобат
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ОФК "Карнобат" - Карнобат20151451-2146
2. ФК "Марица" - Пловдив20150562-1145
3. ФК "Загорец" - Нова Загора20136133-1145
4. ФК "Розова долина" - Казанлък20141545-2143
5. ФК "Атлетик" - Куклен2095630-2432
6. ФК "Евроколеж" - Пловдив2094739-3131
7. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град2094738-2831
8. ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град2084837-4328
9. ФК "Верея" - Стара Загора20821040-4926
10. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград2074927-3525
11. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград2074920-2525
12. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград20731028-3124
13. ФК "Ураган" - Бояджик20731023-3924
14. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.20631135-4321
15. ФК "Арда" - Кърджали20551024-4020
16. ФК "Любимец" - Любимец20451125-4717
17. ФК "Миньор" - Раднево20431311-4215
18. ОФК "Елхово" - Елхово, Ямб., град20411523-5013


19 КРЪГ

РЕЗУЛТАТИ
ОФК "Карнобат" - Карнобат 5:1 ФК "Асеновец-2005" - Асеновград
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 1:0 ОФК "Елхово" - Елхово, Ямб., град
ФК "Атлетик" - Куклен 0:1 ФК "Миньор" - Раднево
ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 1:0 ФК "Ураган" - Бояджик
ФК "Розова долина" - Казанлък 2:1 ФК "Любимец" - Любимец
ФК "Арда" - Кърджали 3:1 ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 2:0 ФК "Евроколеж" - Пловдив
ФК "Загорец" - Нова Загора 1:0 ФК "Марица" - Пловдив
ФК "Верея" - Стара Загора 1:4 ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Загорец" - Нова Загора19135132-1044
2. ОФК "Карнобат" - Карнобат19141447-1943
3. ФК "Марица" - Пловдив19140560-1142
4. ФК "Розова долина" - Казанлък19131539-2040
5. ФК "Атлетик" - Куклен1995530-2332
6. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град1993737-2730
7. ФК "Евроколеж" - Пловдив1984735-3128
8. ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град1984736-3728
9. ФК "Верея" - Стара Загора1982940-4326
10. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград1974820-2325
11. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград1973926-3424
12. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград19631022-3121
13. ФК "Ураган" - Бояджик19631022-3921
14. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.19621131-3920
15. ФК "Арда" - Кърджали1955924-3620
16. ФК "Любимец" - Любимец19441121-4316
17. ФК "Миньор" - Раднево19421310-4114
18. ОФК "Елхово" - Елхово, Ямб., град19411421-4613

18 КРЪГ

РЕЗУЛТАТИ
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград 3:2 ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град
ФК "Марица" - Пловдив 8:0 ФК "Верея" - Стара Загора
ФК "Евроколеж" - Пловдив 0:1 ФК "Загорец" - Нова Загора
ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град 1:1 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ФК "Любимец" - Любимец 2:0 ФК "Арда" - Кърджали
ФК "Ураган" - Бояджик 2:0 ФК "Розова долина" - Казанлък
ФК "Миньор" - Раднево 1:0 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ОФК "Елхово" - Елхово, Ямб., град 0:3 ФК "Атлетик" - Куклен
ОФК "Карнобат" - Карнобат 3:0 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Марица" - Пловдив18140460-1042
2. ФК "Загорец" - Нова Загора18125131-1041
3. ОФК "Карнобат" - Карнобат18131442-1840
4. ФК "Розова долина" - Казанлък18121537-1937
5. ФК "Атлетик" - Куклен1895430-2232
6. ФК "Евроколеж" - Пловдив1884635-2928
7. ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град1884635-3428
8. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град1883733-2627
9. ФК "Верея" - Стара Загора1882839-3926
10. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград1864818-2322
11. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград1863921-2621
12. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград1863925-3421
13. ФК "Ураган" - Бояджик1863922-3821
14. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.18521130-3917
15. ФК "Арда" - Кърджали1845921-3517
16. ФК "Любимец" - Любимец18441020-4116
17. ОФК "Елхово" - Елхово, Ямб., град18411321-4513
18. ФК "Миньор" - Раднево1832139-4111

ЕСЕННО КЛАСИРАНЕ

N

Отбор

М

П

Р

З

Г : Р

Т

Д

Г

1.

Марица (Пловдив)

17

13

0

4

52:10

39

1:0


2.

Загорец (Нова Загора)

17

11

5

1

30:10

38


0:1

3.

Розова долина (Казанлък)

17

12

1

4

37:17

37

///

///

4.

Карнобат (Карнобат)

17

12

1

4

39:18

37


2:1

5.

Атлетик (Куклен)

17

8

5

4

27:22

29


0:1

6.

Евроколеж (Пловдив)

17

8

4

5

35:28

28


1:2

7.

Борислав 2009 (Първомай)

17

8

3

6

31:23

27


2:4

8.

Раковски 2011 (Раковски)

17

8

3

6

34:33

27

2:0


9.

Верея 2 (Стара Загора)

17

8

2

7

39:31

26

3:2


10.

Свиленград 1921 (Свиленград)

17

6

3

8

25:31

21

4:2


11.

Димитровград 1947 (Димитровград)

17

6

3

8

17:22

21

3:0


12.

Асеновец 2005 (Асеновград)

17

5

3

9

18:24

18

2:0


13.

Ураган (Бояджик)

17

5

3

9

20:38

18

2:0


14.

Гигант (Съединение)

17

5

2

10

30:38

17

2:1


15.

Арда (Кърджали)

17

4

5

8

21:33

17


2:2

16.

Любимец (Любимец)

17

3

4

10

18:41

13


4:0

17.

Елхово (Елхово)

17

4

1

12

21:42

13

4:0


18.

Миньор (Раднево)

17

2

2

13

8:41

8


3:1


Голмайстори на Розова долина за  есенен сезон 2016-17 г.
13 гола - Емил Рачев. 
5 гола - Григор Георгиев
5 гола - Димитър Вакавлиев
4 гола - Атанас Апостолов
3 гола – Кристиян Петров
2 гола - Владислав Калайджиев, Ахмед Фаиков
1 гола – Николай Георгиев, Петко Георгиев и Михаил Лалев

Голмайстори на Розова долина за купата на България 2016-17 г.
2 гола - Емил Рачев. 
1 гола - Григор Георгиев, Михаил Лалев, Кристиян Петров, Ахмед Фаиков
Голмайстори на Розова долина в контролни срещи 2016-17 г.
3 гола - Камен Петков, Ахмед Фаиков
2 гола - Владислав Калайджиев, Димитър Вакавлиев
1 гола - Кристиян Петров, Диан Димов, Валери Кехайов, Григор Георгиев
Петко Георгиев, Николай Георгиев, Енгим Махмуд

Общо голове на голмайсторите на Розова долина 
15 гола - Емил Рачев. 
7 гола - Григор Георгиев
7 гола - Димитър Вакавлиев
6 гола - Ахмед Фаиков
5 гола – Кристиян Петров
4 гола - Атанас Апостолов, Владислав Калайджиев
3 гола - Камен Петков
2 гола – Николай Георгиев, Петко Георгиев и Михаил Лалев
1 гол - Диан Димов, Валери Кехайов, Енгим Махмуд

Есенно класиране след 17 кръг

РЕЗУЛТАТИ
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 0:1 ФК "Асеновец-2005" - Асеновград
ОФК "Карнобат" - Карнобат 4:0 ФК "Атлетик" - Куклен
ОФК "Елхово" - Елхово, Ямб., град 1:2 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ФК "Миньор" - Раднево 1:3 ФК "Розова долина" - Казанлък
ФК "Ураган" - Бояджик 1:0 ФК "Арда" - Кърджали
ФК "Любимец" - Любимец 1:0 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град 1:1 ФК "Загорец" - Нова Загора
ФК "Евроколеж" - Пловдив 4:2 ФК "Верея" - Стара Загора
ФК "Марица" - Пловдив 2:1 ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Марица" - Пловдив17130452-1039
2. ФК "Загорец" - Нова Загора17115130-1038
3. ФК "Розова долина" - Казанлък17121437-1737
4. ОФК "Карнобат" - Карнобат17121439-1837
5. ФК "Атлетик" - Куклен1785427-2229
6. ФК "Евроколеж" - Пловдив1784535-2828
7. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град1783631-2327
8. ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град1783634-3327
9. ФК "Верея" - Стара Загора1782739-3126
10. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград1763825-3121
11. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград1763817-2221
12. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград1753918-2418
13. ФК "Ураган" - Бояджик1753920-3818
14. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.17521030-3817
15. ФК "Арда" - Кърджали1745821-3317
16. ФК "Любимец" - Любимец17341018-4113
17. ОФК "Елхово" - Елхово, Ямб., град17411221-4213
18. ФК "Миньор" - Раднево1722138-418

16 кръг

РЕЗУЛТАТИ
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград 0:2 ФК "Марица" - Пловдив
ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град 1:2 ФК "Евроколеж" - Пловдив
ФК "Верея" - Стара Загора 3:0 ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град
ФК "Загорец" - Нова Загора 2:0 ФК "Любимец" - Любимец
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 1:0 ФК "Ураган" - Бояджик
ФК "Арда" - Кърджали 3:1 ФК "Миньор" - Раднево
ФК "Розова долина" - Казанлък 4:0 ОФК "Елхово" - Елхово, Ямб., град
ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 1:2 ОФК "Карнобат" - Карнобат
ФК "Атлетик" - Куклен 2:1 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Загорец" - Нова Загора16114129-937
2. ФК "Марица" - Пловдив16120450-936
3. ФК "Розова долина" - Казанлък16111434-1634
4. ОФК "Карнобат" - Карнобат16111435-1834
5. ФК "Атлетик" - Куклен1685327-1829
6. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град1683530-2127
7. ФК "Верея" - Стара Загора1682637-2726
8. ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град1682633-3226
9. ФК "Евроколеж" - Пловдив1674531-2625
10. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград1663725-3021
11. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград1663717-2121
12. ФК "Арда" - Кърджали1645721-3217
13. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград1643917-2415
14. ФК "Ураган" - Бояджик1643919-3815
15. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.16421028-3714
16. ОФК "Елхово" - Елхово, Ямб., град16411120-4013
17. ФК "Любимец" - Любимец16241017-4110
18. ФК "Миньор" - Раднево1622127-388

15 кръг

РЕЗУЛТАТИ
ФК "Атлетик" - Куклен 2:0 ФК "Асеновец-2005" - Асеновград
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 3:3 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ОФК "Карнобат" - Карнобат 1:2 ФК "Розова долина" - Казанлък
ОФК "Елхово" - Елхово, Ямб., град 1:2 ФК "Арда" - Кърджали
ФК "Миньор" - Раднево 0:1 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ФК "Ураган" - Бояджик 1:1 ФК "Загорец" - Нова Загора
ФК "Любимец" - Любимец 3:1 ФК "Верея" - Стара Загора
ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град 0:1 ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град
ФК "Евроколеж" - Пловдив 0:2 ФК "Марица" - Пловдив
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Загорец" - Нова Загора15104127-934
2. ФК "Марица" - Пловдив15110448-933
3. ФК "Розова долина" - Казанлък15101430-1631
4. ОФК "Карнобат" - Карнобат15101433-1731
5. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град1583429-1927
6. ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град1582533-2926
7. ФК "Атлетик" - Куклен1575325-1726
8. ФК "Верея" - Стара Загора1572634-2723
9. ФК "Евроколеж" - Пловдив1564529-2522
10. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград1563624-2821
11. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград1553716-2118
12. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград1543817-2215
13. ФК "Ураган" - Бояджик1543819-3715
14. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.1542927-3514
15. ФК "Арда" - Кърджали1535718-3114
16. ОФК "Елхово" - Елхово, Ямб., град15411020-3613
17. ФК "Любимец" - Любимец1524917-3910
18. ФК "Миньор" - Раднево1522116-358

14 кръг

РЕЗУЛТАТИ
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград 1:3 ФК "Евроколеж" - Пловдив
ФК "Марица" - Пловдив 5:0 ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град
ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град 2:0 ФК "Любимец" - Любимец
ФК "Верея" - Стара Загора 7:0 ФК "Ураган" - Бояджик
ФК "Загорец" - Нова Загора 4:0 ФК "Миньор" - Раднево
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 2:1 ОФК "Елхово" - Елхово, Ямб., град
ФК "Арда" - Кърджали 1:2 ОФК "Карнобат" - Карнобат
ФК "Розова долина" - Казанлък 4:2 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 1:1 ФК "Атлетик" - Куклен
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Загорец" - Нова Загора14103126-833
2. ОФК "Карнобат" - Карнобат14101332-1531
3. ФК "Марица" - Пловдив14100446-930
4. ФК "Розова долина" - Казанлък1491428-1528
5. ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град1482433-2826
6. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град1473428-1924
7. ФК "Атлетик" - Куклен1465323-1723
8. ФК "Верея" - Стара Загора1472533-2423
9. ФК "Евроколеж" - Пловдив1464429-2322
10. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград1462621-2520
11. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград1443715-2115
12. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград1443717-2015
13. ФК "Ураган" - Бояджик1442818-3614
14. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.1441924-3213
15. ОФК "Елхово" - Елхово, Ямб., град1441919-3413
16. ФК "Арда" - Кърджали1425716-3011
17. ФК "Миньор" - Раднево1422106-348
18. ФК "Любимец" - Любимец1414914-387

13 кръг

РЕЗУЛТАТИ
ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 0:1 ФК "Асеновец-2005" - Асеновград
ФК "Атлетик" - Куклен 1:0 ФК "Розова долина" - Казанлък
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 1:1 ФК "Арда" - Кърджали
ОФК "Карнобат" - Карнобат 1:0 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ОФК "Елхово" - Елхово, Ямб., град 0:2 ФК "Загорец" - Нова Загора
ФК "Миньор" - Раднево 0:2 ФК "Верея" - Стара Загора
ФК "Ураган" - Бояджик 2:1 ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град
ФК "Любимец" - Любимец 0:4 ФК "Марица" - Пловдив
ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град 1:1 ФК "Евроколеж" - Пловдив
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Загорец" - Нова Загора1393122-830
2. ОФК "Карнобат" - Карнобат1391330-1428
3. ФК "Марица" - Пловдив1390441-927
4. ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град1382333-2326
5. ФК "Розова долина" - Казанлък1381424-1325
6. ФК "Атлетик" - Куклен1364322-1622
7. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град1363426-1921
8. ФК "Верея" - Стара Загора1362526-2420
9. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград1362519-2120
10. ФК "Евроколеж" - Пловдив1354426-2219
11. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград1343616-1715
12. ФК "Ураган" - Бояджик1342718-2914
13. ОФК "Елхово" - Елхово, Ямб., град1341818-3213
14. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград1333713-2012
15. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.1340923-3112
16. ФК "Арда" - Кърджали1325615-2811
17. ФК "Миньор" - Раднево132296-308
18. ФК "Любимец" - Любимец1314814-367

12 кръг

РЕЗУЛТАТИ
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград 2:4 ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град
ФК "Евроколеж" - Пловдив 4:2 ФК "Любимец" - Любимец
ФК "Марица" - Пловдив 4:0 ФК "Ураган" - Бояджик
ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град 3:0 ФК "Миньор" - Раднево
ФК "Верея" - Стара Загора 2:3 ОФК "Елхово" - Елхово, Ямб., град
ФК "Загорец" - Нова Загора 2:0 ОФК "Карнобат" - Карнобат
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 1:2 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ФК "Арда" - Кърджали 1:1 ФК "Атлетик" - Куклен
ФК "Розова долина" - Казанлък 2:1 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Загорец" - Нова Загора1283120-827
2. ОФК "Карнобат" - Карнобат1281329-1425
3. ФК "Розова долина" - Казанлък1281324-1225
4. ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град1281332-2225
5. ФК "Марица" - Пловдив1280437-924
6. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град1263325-1721
7. ФК "Атлетик" - Куклен1254321-1619
8. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград1261518-2019
9. ФК "Евроколеж" - Пловдив1253425-2118
10. ФК "Верея" - Стара Загора1252524-2417
11. ОФК "Елхово" - Елхово, Ямб., град1241718-3013
12. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград1233613-1912
13. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград1233615-1712
14. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.1240823-3012
15. ФК "Ураган" - Бояджик1232716-2811
16. ФК "Арда" - Кърджали1224614-2710
17. ФК "Миньор" - Раднево122286-288
18. ФК "Любимец" - Любимец1214714-327

11 кръг

РЕЗУЛТАТИ
ФК "Розова долина" - Казанлък 2:0 ФК "Асеновец-2005" - Асеновград
ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 2:1 ФК "Арда" - Кърджали
ФК "Атлетик" - Куклен 1:0 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 0:1 ФК "Загорец" - Нова Загора
ОФК "Карнобат" - Карнобат 3:1 ФК "Верея" - Стара Загора
ОФК "Елхово" - Елхово, Ямб., град 2:1 ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град
ФК "Миньор" - Раднево 0:6 ФК "Марица" - Пловдив
ФК "Ураган" - Бояджик 4:3 ФК "Евроколеж" - Пловдив
ФК "Любимец" - Любимец 1:4 ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ОФК "Карнобат" - Карнобат1181229-1225
2. ФК "Загорец" - Нова Загора1173118-824
3. ФК "Розова долина" - Казанлък1171322-1122
4. ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град1171328-2022
5. ФК "Марица" - Пловдив1170433-921
6. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град1153322-1718
7. ФК "Атлетик" - Куклен1153320-1518
8. ФК "Верея" - Стара Загора1152422-2117
9. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград1151516-1916
10. ФК "Евроколеж" - Пловдив1143421-1915
11. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград1133512-1712
12. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград1133513-1312
13. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.1140722-2812
14. ФК "Ураган" - Бояджик1132616-2411
15. ОФК "Елхово" - Елхово, Ямб., град1131715-2810
16. ФК "Арда" - Кърджали1123613-269
17. ФК "Миньор" - Раднево112276-258
18. ФК "Любимец" - Любимец1114612-287

10 кръг

ОТЛОЖЕН МАЧ ОТ 4 КРЪГ:
ФК "Евроколеж" - Пловдив 2:1 ФК "Розова долина" - Казанлък

КЛАСИРАНЕ
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград 1:1 ФК "Любимец" - Любимец
ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град 4:1 ФК "Ураган" - Бояджик
ФК "Евроколеж" - Пловдив 1:0 ФК "Миньор" - Раднево
ФК "Марица" - Пловдив 7:0 ОФК "Елхово" - Елхово, Ямб., град
ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град 2:1 ОФК "Карнобат" - Карнобат
ФК "Верея" - Стара Загора 3:2 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ФК "Загорец" - Нова Загора 5:1 ФК "Атлетик" - Куклен
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 4:2 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ФК "Арда" - Кърджали 2:2 ФК "Розова долина" - Казанлък
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ОФК "Карнобат" - Карнобат1071226-1122
2. ФК "Загорец" - Нова Загора1063117-821
3. ФК "Розова долина" - Казанлък1061320-1119
4. ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град1061324-1919
5. ФК "Марица" - Пловдив1060427-918
6. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град1053221-1518
7. ФК "Верея" - Стара Загора1052321-1817
8. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград1051416-1816
9. ФК "Атлетик" - Куклен1043319-1515
10. ФК "Евроколеж" - Пловдив1043318-1515
11. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград1033412-1612
12. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград1033413-1112
13. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.1030720-279
14. ФК "Арда" - Кърджали1023512-249
15. ФК "Миньор" - Раднево102266-198
16. ФК "Ураган" - Бояджик1022612-218
17. ФК "Любимец" - Любимец1014511-247
18. ОФК "Елхово" - Елхово, Ямб., град1021713-277

9 кръг

РЕЗУЛТАТИ
ФК "Арда" - Кърджали 0:0 ФК "Асеновец-2005" - Асеновград
ФК "Розова долина" - Казанлък 3:0 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 1:3 ФК "Загорец" - Нова Загора
ФК "Атлетик" - Куклен 3:0 ФК "Верея" - Стара Загора
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 2:0 ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град
ОФК "Карнобат" - Карнобат 2:1 ФК "Марица" - Пловдив
ОФК "Елхово" - Елхово, Ямб., град 2:1 ФК "Евроколеж" - Пловдив
ФК "Миньор" - Раднево 0:3 ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град
ФК "Ураган" - Бояджик 1:1 ФК "Любимец" - Любимец
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ОФК "Карнобат" - Карнобат971125-922
2. ФК "Загорец" - Нова Загора953112-718
3. ФК "Розова долина" - Казанлък960318-918
4. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград951314-1516
5. ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град951320-1816
6. ФК "Атлетик" - Куклен943218-1015
7. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град943219-1415
8. ФК "Марица" - Пловдив950420-915
9. ФК "Верея" - Стара Загора942318-1614
10. ФК "Евроколеж" - Пловдив933317-1512
11. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград932412-1011
12. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.930618-239
13. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград92348-149
14. ФК "Миньор" - Раднево92256-188
15. ФК "Арда" - Кърджали922510-228
16. ФК "Ураган" - Бояджик922511-178
17. ОФК "Елхово" - Елхово, Ямб., град921613-207
18. ФК "Любимец" - Любимец913510-236

8 кръг

РЕЗУЛТАТИ
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград 2:0 ФК "Ураган" - Бояджик
ФК "Любимец" - Любимец 1:1 ФК "Миньор" - Раднево
ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град 4:2 ОФК "Елхово" - Елхово, Ямб., град
ФК "Евроколеж" - Пловдив 2:1 ОФК "Карнобат" - Карнобат
ФК "Марица" - Пловдив 4:1 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град 0:0 ФК "Атлетик" - Куклен
ФК "Верея" - Стара Загора 3:1 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ФК "Загорец" - Нова Загора 1:0 ФК "Розова долина" - Казанлък
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 3:2 ФК "Арда" - Кърджали
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ОФК "Карнобат" - Карнобат861123-819
2. ФК "Загорец" - Нова Загора84319-615
3. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град843119-1215
4. ФК "Марица" - Пловдив850319-715
5. ФК "Розова долина" - Казанлък750214-715
6. ФК "Верея" - Стара Загора842218-1314
7. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград841312-1513
8. ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град841317-1813
9. ФК "Атлетик" - Куклен833215-1012
10. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград831412-1010
11. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.830517-209
12. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград82338-119
13. ФК "Евроколеж" - Пловдив723214-129
14. ФК "Миньор" - Раднево82246-158
15. ФК "Ураган" - Бояджик821510-167
16. ФК "Арда" - Кърджали821510-227
17. ФК "Любимец" - Любимец81259-225
18. ОФК "Елхово" - Елхово, Ямб., град811611-194

7 кръг

РЕЗУЛТАТИ
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 2:1 ФК "Асеновец-2005" - Асеновград
ФК "Арда" - Кърджали 0:1 ФК "Загорец" - Нова Загора
ФК "Розова долина" - Казанлък 3:2 ФК "Верея" - Стара Загора
ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 1:5 ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град
ФК "Атлетик" - Куклен 1:0 ФК "Марица" - Пловдив
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 2:6 ФК "Евроколеж" - Пловдив
ОФК "Карнобат" - Карнобат 7:2 ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град
ОФК "Елхово" - Елхово, Ямб., град 0:2 ФК "Любимец" - Любимец
ФК "Миньор" - Раднево 2:0 ФК "Ураган" - Бояджик
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ОФК "Карнобат" - Карнобат761022-619
2. ФК "Розова долина" - Казанлък650114-615
3. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град742119-1214
4. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград741211-1113
5. ФК "Марица" - Пловдив740315-612
6. ФК "Загорец" - Нова Загора73318-612
7. ФК "Атлетик" - Куклен732215-1011
8. ФК "Верея" - Стара Загора732215-1211
9. ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град631212-1410
10. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград721410-107
11. ФК "Миньор" - Раднево72145-147
12. ФК "Арда" - Кърджали72148-197
13. ФК "Ураган" - Бояджик721410-147
14. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.620414-166
15. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград71335-96
16. ФК "Евроколеж" - Пловдив613212-116
17. ОФК "Елхово" - Елхово, Ямб., град71159-154
18. ФК "Любимец" - Любимец71158-214

14 септември 2016, сряда, 17:00 ч - отложен мач

ФК "Марица" - Пловдив7:1ФК "Арда" - Кърджали

6 кръг

РЕЗУЛТАТИ
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград 4:1 ФК "Миньор" - Раднево
ФК "Ураган" - Бояджик 2:2 ОФК "Елхово" - Елхово, Ямб., град
ФК "Любимец" - Любимец 1:1 ОФК "Карнобат" - Карнобат
ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град 1:1 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ФК "Евроколеж" - Пловдив 3:3 ФК "Атлетик" - Куклен
ФК "Марица" - Пловдив 2:0 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град 4:2 ФК "Розова долина" - Казанлък
ФК "Верея" - Стара Загора 4:1 ФК "Арда" - Кърджали
ФК "Загорец" - Нова Загора 1:1 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
РЕЗУЛТАТИ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ОФК "Карнобат" - Карнобат651015-416
2. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград64119-513
3. ФК "Розова долина" - Казанлък540111-412
4. ФК "Марица" - Пловдив640215-512
5. ФК "Верея" - Стара Загора632113-911
6. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град632114-1111
7. ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град531110-710
8. ФК "Загорец" - Нова Загора62317-69
9. ФК "Атлетик" - Куклен622214-108
10. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград62139-87
11. ФК "Ураган" - Бояджик621310-127
12. ФК "Арда" - Кърджали62138-187
13. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.520313-116
14. ОФК "Елхово" - Елхово, Ямб., град61149-134
15. ФК "Миньор" - Раднево61143-144
16. ФК "Евроколеж" - Пловдив50326-93
17. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград60333-83
18. ФК "Любимец" - Любимец60156-211

5 кръг

РЕЗУЛТАТИ
ФК "Загорец" - Нова Загора 1:1 ФК "Асеновец-2005" - Асеновград
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 1:1 ФК "Верея" - Стара Загора
ФК "Арда" - Кърджали 2:2 ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град
ФК "Розова долина" - Казанлък 1:0 ФК "Марица" - Пловдив
ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 3:1 ФК "Евроколеж" - Пловдив
ФК "Атлетик" - Куклен 3:4 ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 2:1 ФК "Любимец" - Любимец
ОФК "Карнобат" - Карнобат 3:1 ФК "Ураган" - Бояджик
ОФК "Елхово" - Елхово, Ямб., град 4:0 ФК "Миньор" - Раднево
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ОФК "Карнобат" - Карнобат550014-315
2. ФК "Розова долина" - Казанлък44009-012
3. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград54018-412
4. ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град43019-69
5. ФК "Загорец" - Нова Загора52216-58
6. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град522110-98
7. ФК "Верея" - Стара Загора52219-88
8. ФК "Атлетик" - Куклен521211-77
9. ФК "Арда" - Кърджали42116-77
10. ФК "Ураган" - Бояджик52038-106
11. ФК "Марица" - Пловдив42026-46
12. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.420213-96
13. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград51135-74
14. ФК "Миньор" - Раднево51132-104
15. ОФК "Елхово" - Елхово, Ямб., град51047-113
16. ФК "Евроколеж" - Пловдив40223-62
17. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград50232-72
18. ФК "Любимец" - Любимец50055-200

4кръг

РЕЗУЛТАТИ
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград 3:2 ОФК "Елхово" - Елхово, Ямб., град
ФК "Миньор" - Раднево 0:3 ОФК "Карнобат" - Карнобат
ФК "Ураган" - Бояджик 1:2 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ФК "Любимец" - Любимец 2:6 ФК "Атлетик" - Куклен
ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., градотложенОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ФК "Евроколеж" - ПловдивотложенФК "Розова долина" - Казанлък
ФК "Марица" - Пловдив14.09.16ФК "Арда" - Кърджали
ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град 1:0 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ФК "Верея" - Стара Загора 0:1 ФК "Загорец" - Нова Загора
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ОФК "Карнобат" - Карнобат440011-212
2. ФК "Розова долина" - Казанлък33008-09
3. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград43016-39
4. ФК "Загорец" - Нова Загора42115-47
5. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град42118-77
6. ФК "Верея" - Стара Загора42118-77
7. ФК "Атлетик" - Куклен42118-37
8. ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град32015-36
9. ФК "Марица" - Пловдив32016-36
10. ФК "Ураган" - Бояджик42027-76
11. ФК "Арда" - Кърджали32014-56
12. ФК "Миньор" - Раднево41122-64
13. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.310210-83
14. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград41034-63
15. ФК "Евроколеж" - Пловдив30212-32
16. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград40131-61
17. ОФК "Елхово" - Елхово, Ямб., град40043-110
18. ФК "Любимец" - Любимец40044-180

3 кръг

РЕЗУЛТАТИ
ФК "Верея" - Стара Загора 1:0 ФК "Асеновец-2005" - Асеновград
ФК "Загорец" - Нова Загора 3:2 ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 0:3 ФК "Марица" - Пловдив
ФК "Арда" - Кърджали 2:1 ФК "Евроколеж" - Пловдив
ФК "Розова долина" - Казанлък 2:0 ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град
ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 6:1 ФК "Любимец" - Любимец
ФК "Атлетик" - Куклен 0:1 ФК "Ураган" - Бояджик
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 2:0 ФК "Миньор" - Раднево
ОФК "Карнобат" - Карнобат 4:1 ОФК "Елхово" - Елхово, Ямб., град
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Розова долина" - Казанлък33008-09
2. ОФК "Карнобат" - Карнобат33008-29
3. ФК "Верея" - Стара Загора32108-67
4. ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град32015-36
5. ФК "Ураган" - Бояджик32016-56
6. ФК "Марица" - Пловдив32016-36
7. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград32014-26
8. ФК "Арда" - Кърджали32014-56
9. ФК "Загорец" - Нова Загора31114-44
10. ФК "Миньор" - Раднево31112-34
11. ФК "Атлетик" - Куклен31112-14
12. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град31117-74
13. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.310210-83
14. ФК "Евроколеж" - Пловдив30212-32
15. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград30121-51
16. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград30031-40
17. ОФК "Елхово" - Елхово, Ямб., град30031-80
18. ФК "Любимец" - Любимец30032-120

2 кръг

РЕЗУЛТАТИ
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград 1:2 ОФК "Карнобат" - Карнобат
ОФК "Елхово" - Елхово, Ямб., град 0:2 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ФК "Миньор" - Раднево 0:0 ФК "Атлетик" - Куклен
ФК "Ураган" - Бояджик 5:3 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ФК "Любимец" - Любимец 0:4 ФК "Розова долина" - Казанлък
ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град 3:0 ФК "Арда" - Кърджали
ФК "Евроколеж" - Пловдив 0:0 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ПФК "Марица-1921" - Пловдив 1:0 ФК "Загорец" - Нова Загора
ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град 4:4 ФК "Верея" - Стара Загора
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Розова долина" - Казанлък22006-06
2. ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град22005-16
3. ОФК "Карнобат" - Карнобат22004-16
4. ФК "Верея" - Стара Загора21107-64
5. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град21105-44
6. ФК "Атлетик" - Куклен21102-04
7. ФК "Миньор" - Раднево21102-14
8. ФК "Ураган" - Бояджик21015-53
9. ПФК "Марица-1921" - Пловдив21013-33
10. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград21012-23
11. ФК "Евроколеж" - Пловдив20201-12
12. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград20111-21
13. ФК "Загорец" - Нова Загора20111-21
14. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград20021-30
15. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.20024-70
16. ФК "Арда" - Кърджали10010-30
17. ФК "Любимец" - Любимец10010-40
18. ОФК "Елхово" - Елхово, Ямб., град20020-40

1 кръг

РЕЗУЛТАТИ
ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град 1:0 ФК "Асеновец-2005" - Асеновград
ФК "Верея" - Стара Загора 3:2 ПФК "Марица-1921" - Пловдив
ФК "Загорец" - Нова Загора 1:1 ФК "Евроколеж" - Пловдив
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 1:2 ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град
ФК "Арда" - Кърджали 14-08-2016  01:00 ПФК "Спартак С 94" - Пловдив
ФК "Розова долина" - Казанлък 2:0 ФК "Ураган" - Бояджик
ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 1:2 ФК "Миньор" - Раднево
ФК "Атлетик" - Куклен 2:0 ОФК "Елхово" - Елхово, Ямб., град
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 0:2 ОФК "Карнобат" - Карнобат
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Розова долина" - Казанлък11002-03
2. ОФК "Карнобат" - Карнобат11002-03
3. ФК "Миньор" - Раднево11002-13
4. ФК "Атлетик" - Куклен11002-03
5. ФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град11002-13
6. ФК "Верея" - Стара Загора11003-23
7. ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град11001-03
8. ФК "Евроколеж" - Пловдив10101-11
9. ФК "Загорец" - Нова Загора10101-11
10. ПФК "Марица-1921" - Пловдив10012-30
11. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград10011-20
12. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.10011-20
13. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград10010-10
14. ФК "Ураган" - Бояджик10010-20
15. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград10010-20
16. ОФК "Елхово" - Елхово, Ямб., град10010-20
Уебсайт в alle.bg