ФК РОЗОВА ДОЛИНА

2016-17 г. - СТАТИСТИКА ЮГОИЗТОЧНА

Трета лига - Югоизточна група, (статистика)

27. кръг (статистика)

Трета лига - Югоизточна група, 27. кръг (статистика)
26.04.2017

22 април 2017, събота, 16:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Борислав 2009 (Първомай)               1:0  
1:0 Петър Колев 49
400 зрители

22 април 2017, събота, 17:00 ч:
Любимец (Любимец) - Асеновец 2005 (Асеновград)            2:1 
1:0 Николай Иванов 16, 1:1 Михаил Аврионов 40, 2:1 Георги Колев 47
100 зрители

в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Раковски 2011 (Раковски)                       11:1 
4:0 Юли Шекеров 6, 12, 15, 36, 5:0 Стойко Колев 41, 7:0 Юли
Шекеров 49, 61, 7:1 Стефан Рабаджийски 66, 8:1 Юли Шекеров 69,
9:1 Иван Иванов Иванов 73, 11:1 Стойко Колев 76, 84
70 зрители

Миньор (Раднево) - Евроколеж (Пловдив)                             4:1  
1:0 Живко Господинов 11, 2:0 Янко Енчев 18, 3:0 Николай 
Димитров 48, 3:1 Сезгин Четин 69, 4:1 Венцислав Иванов 90
500 зрители

Елхово (Елхово) - Марица (Пловдив)                                      0:4  
0:1 Иван Гендов 3, 0:2 Самер Алхусеин 20, 0:4 Венцислав Гюзелев
44, 62, 
120 зрители

Свиленград 1921 (Свиленград) - Верея II (Стара Загора)     1:1 
1:0 Никола Марин 31, 1:1 Виктор Петров 58
100 зрители

Атлетик (Куклен) - Загорец (Нова Загора)                              1:3 
0:1 Александър Хардалов 13, 1:1 Борислав Хаджиев 48, 1:3
Денислав Атанасов 71, 81
200 зрители

Гигант (Съединение) - Димитровград 1947 (Димитровград)    0:0 
200 зрители

Розова долина (Казанлък) - Арда (Кърджали)                        5:0 
1:0 Николай Стоичков 24, 2:0 Иван Черчев 26, 3:0 Григор Георгиев
46, 4:0 Ахмед Сюнетчиев 74, 5:0 Григор Георгиев 77
150 зрители

26. кръг (статистика)

26. кръг
14 април 2017, петък, 17:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Арда (Кърджали)                    1:1 
1:0 Веселин Филипов 39, 1:1 Емил Казиев 43
200 зрители

Димитровград 1947 (Дмгр) - Розова долина (Казанлък)        4:0  
1:0 Цветомир Матев 2, 2:0 Георги Христов 52, 3:0 Филип Сантов 
69, 4:0 Цветомир Матев 88-дузпа
220 зрители

Загорец (Нова Загора) - Гигант (Съединение)                         6:0 
1:0 Иван Дянков 20, 2:0 Коста Янев 32, 3:0 Денислав Атанасов 
52, 4:0 Георги Димитров 64, 5:0 Денислав Атанасов 76, 6:0 Димитър
Атанасов 90+1
200 зрители

Верея II (Стара Загора) - Атлетик (Куклен)                              0:2 
0:1 Борислав Хаджиев 53, 0:2 Никола Праматаров 90
100 зрители

Борислав 2009 (Първомай) - Свиленград 1921 (Свиленград)    1:3 
0:1 Никола Димитров 72, 0:2 Стоян Калев 78, 1:2 Андрей Атанасов
89, 1:3 Стоян Калев 90
300 зрители

Марица (Пловдив) - Карнобат (Карнобат)                              1:0  
1:0 Димитър Юруков 41
200 зрители

Евроколеж (Пловдив) - Елхово (Елхово)                                 3:0  

Раковски 2011 (Раковски) - Миньор (Раднево)                       2:2 
1:0 Михаел Пърчев 34, 2:0 Запрян Тодоров Запрянов 61, 2:1 
Кирчо Крумов 76, 2:2 Николай Димитров 87
50 зрители
червени картони: Петьо Николов (Мин) в 84 минута, Анатоли
Киков (Рак) в 86 минута

Любимец (Любимец) - Ураган (Бояджик)                               2:1 
2:0 Николай Иванов 35-дузпа, 52, 2:1 Стайко Колев 60
100 зрители

25. кръг (статистика)

25. кръг
8 април 2017, събота, 17:00 ч:
Елхово (Елхово) - Раковски 2011 (Раковски)                           2:2 
0:1 Сашко Лачев 36, 1:1 Димитър Генчев 60, 1:2 Михаел Пърчев
62, 2:2 Димитър Тодоров 72
50 зрители

Карнобат (Карнобат) - Евроколеж (Пловдив)                         6:0  
2:0 Живко Димов 1, 17, 3:0 Георги Калоянов 34, 4:0 Живко Димов
39, 5:0 Ангел Лазаров 44, 6:0 Петър Колев 66
100 зрители

Свиленград 1921 (Свиленград) - Марица (Пловдив)             1:0 
1:0 Даниел В. Спасов 83-автогол
217 зрители

Атлетик (Куклен) - Борислав 2009 (Първомай)                       0:1  
0:1 Андрей Атанасов 40
200 зрители
червен картон: Илхан Ибрамчик (Атл) в хх минута.

Гигант (Съединение) - Верея II (Стара Загора)                        2:2 
1:0 Иван Караманов 24, 2:0 Стилиян Христов 25, 2:1 Стивън
Славков 68, 2:2 Емре Емин 85
100 зрители

Розова долина (Казанлък) - Загорец (Нова Загора)                  0:3  
0:1 Коста Янев 46, 0:2 Георги Йорданов Георгиев 62-дузпа, 0:3
Цветан Чахов 80
450 зрители
червен картон: Милен Христов (Рдол) в 61 минута

в Перперек:
Арда (Кърджали) - Димитровград 1947 (Димитровград)       2:0 
1:0 Емил Казиев 10, 2:0 Фейрах Хайрула 18-дузпа
100 зрители

9 април 2017, неделя, 17:00 ч:
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Асеновец 2005 (Асеновград)                   6:0 
2:0 Стойко Колев 40, 51, 3:0 Станислав Славов 57, 4:0 Юли
Шекеров 78, 5:0 Стойко Колев 81, 6:0 Станислав Славов 86
105 зрители

Миньор (Раднево) - Любимец (Любимец)                              1:2 
1:0 Янко Енчев 10-дузпа, 1:1 Николай Иванов 60, 1:2 Марио
Йовов 63 
80 зрители

24. кръг (статистика)

24. кръг
5 април 2017, сряда, 17:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Димитровград 1947 (Дмгр)     2:0 
1:0 Мутлу Алиев 23, 2:0 Михаил Аврионов 77
200 зрители

Загорец (Нова Загора) - Арда (Кърджали)                                 3:0 
1:0 Мариян Чернаев 2, 2:0 Коста Янев 23, 3:0 Иван Дянков 87-дузпа
100 зрители

Верея II (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)                 0:1 
0:1 Танимир Петров 43-автогол
В 90+2 Никола Миренски (Вер) пропуска дузпа
200 зрители
червен картон: Петко Георгиев (Рдол) в 76 минута

Борислав 2009 (Първомай) - Гигант (Съединение)                 1:0 
1:0 Александър Стойчев 87
200 зрители
червен картон: Ерсин Тахсин (Гиг) в 77 минута

Марица (Пловдив) - Атлетик (Куклен)                                      3:1  
1:0 Рангел Игнатов 35, 2:0 Венцислав Гюзелев 46, 2:1 Станимир
Ковачев 52-дузпа, 3:1 Венцислав Гюзелев 62
200 зрители

Евроколеж (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)         3:1 
1:0 Борис Малев 2, 2:0 Георги Куртев 44, 2:1 Йозгур Садула 26,
3:1 Николай Николов 59
100 зрители
червен картон: Мирослав Караилиев (Евр) в 81 минута.

Раковски 2011 (Раковски) - Карнобат (Карнобат)                    2:1 
0:1 Георги Жеков 35, 1:1 Сашко Лачев 58, 2:1 Димитър Попов
76-автогол
40 зрители

Любимец (Любимец) - Елхово (Елхово)                                   1:0 
1:0 Николай Иванов 34-дузпа
В 43 минута Ивайло Тодоров (Люб) пропуска дузпа.
100 зрители

в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Миньор (Раднево)                                     2:1 
1:0 Александър Андонов 9, 1:1 Ангел Костов 58, 2:1 Стоян
Маринов 80
200 зрители

23. кръг (статистика)

Трета лига - Югоизточна група, 23. кръг (статистика)
04.04.2017

1 април 2017, събота, 17:00 ч:
Миньор (Раднево) - Асеновец 2005 (Асеновград)                    4:1 
1:0 Мартин Анастасов 30-автогол, 2:0 Ангел Костов 44, 3:0 Янко
Енчев 58, 3:1 Стефан Чилингиров 63, 4:1 Атанас Кръстев 64
200 зрители
червени картони: Александър Христев (Асен) и Иво Янев (Мин)
в 73 минута.

Елхово (Елхово) - Ураган (Бояджик)                                          0:0 
800 зрители
червен картон: Станимир Тодоров (Елх) в 87 минута.

Карнобат (Карнобат) - Любимец (Любимец)                           2:1  
1:0 Георги Калоянов 31, 2:0 Деян Лефтеров 67, 2:1 Николай
Иванов 86-дузпа
550 зрители

Свиленград 1921 (Свиленград) - Раковски 2011 (Раковски)   1:0 
1:0 Анастас Попов 73-дузпа
120 зрители

Атлетик (Куклен) - Евроколеж (Пловдив)                                 2:1  
0:1 Тодор Тимонов 13, 1:1 Мирослав Кайряков 22, 2:1 Илхан Ибрамджик 74
200 зрители

Гигант (Съединение) - Марица (Пловдив)                               1:0 
1:0 Добрин Орловски 3
100 зрители

Розова долина (Казанлък) - Борислав 2009 (Първомай)          2:0 
1:0 Владислав Калайджиев 13, 2:0 Емил Рачев 27
100 зрители

в Перперек:
Арда (Кърджали) - Верея II (Стара Загора)                                3:1 
0:1 Костадин Стоянов 8, 3:1 Росен Пенков 36, 38, 77
200 зрители

Димитровград 1947 (Дмгр) - Загорец (Нова Загора)                 0:2 
0:2 Мариян Чернаев 66, 70
250 зрители

22. кръг (статистика)

Трета лига - Югоизточна група, 22. кръг (статистика)
31.03.2017

24 март 2017, петък, 15:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Загорец (Нова Загора)           0:3
0:1 Георги Йорданов Георгиев 9, 0:2 Явор Иванов 34, 0:3 
Денислав Атанасов 56
200 зрители

Верея II (Стара Загора) - Димитровград 1947 (Дмгр)            1:1
0:1 Недялко Х. Колев 3, 1:1 Костадин Стоянов 21
200 зрители
червени картони: Панко Петков (Вер), Александър Шабарков и
Янислав Георгиев (Дград)

Борислав 2009 (Първомай) - Арда (Кърджали)                      5:0
1:0 Андрей Атанасов 11, 2:0 Радослав Влашев 16, 3:0 Андрей
Атанасов 24, 4:0 Васил Колев 52, 5:0 Андрей Атанасов 61
250 зрители

Марица (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)                     2:1
2:0 Рангел Игнатов 12, 30, 2:1 Атанас Апостолов 54
100 зрители

Евроколеж (Пловдив) - Гигант (Съединение)                        1:2
0:2 Благовест Зайцев 17, 67, 1:2 Николай Николов 90+3
70 зрители

Раковски 2011 (Раковски) - Атлетик (Куклен)                        1:3
0:1 Мирослав Кайряков 7, 1:1 Сашко Лачев 17, 1:2 Мехмедали
Мустафов 36, 1:3 Илхан Ибрамчик 78
100 зрители

Любимец (Любимец) - Свиленград 1921 (Свиленград)        0:3
0:1 Йозгюр Садула 2, 0:2 Стоян Краешников 39, 0:3 Йозгур
Садула 86
118 зрители

в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Карнобат (Карнобат)                               2:1
1:0 Юли Шекеров 30, 1:1 Георги Жеков 77, 2:1 Станимир Арс.
Димитров 85
200 зрители

Миньор (Раднево) - Елхово (Елхово)                                      2:0
1:0 Янко Енчев 32, 2:0 Даниел Добриков 89
150 зрители

21. кръг (статистика)

Трета лига - Югоизточна група, 21. кръг (статистика)
22.03.2017

18 март 2017, събота, 15:00 ч:
Елхово (Елхово) - Асеновец 2005 (Асеновград)                     0:2 
0:1 Халибрям Кърмаджъ 20, 0:2 Михаил Аврионов 71
100 зрители

Карнобат (Карнобат) - Миньор (Раднево)                              2:2  
1:0 Петър Колев 7, 1:1 Калоян Славов 49, 1:2 Янко Енчев 60,
2:2 Георги Жеков 73
150 зрители

Свиленград 1921 (Свиленград) - Ураган (Бояджик)              1:1 
1:0 Анастас Попов 34-дузпа, 1:1 Юли Шекеров 78
100 зрители
червен картон: Иван Жечев (Ур) в 35 минута.

Атлетик (Куклен) - Любимец (Любимец)                               4:1 
2:0 Димитър Джонджоров 25, 28, 2:1 Димитър Байданов 38,
4:1 Станимир Ковачев 42, 71 
100 зрители 
червен картон: Николай Валентинов Николаев (Люб) в 58 минута.

Гигант (Съединение) - Раковски 2011 (Раковски)                  5:1 
1:0 Добрин Орловски 14, 2:0 Цветан Йотов 26, 3:0 Добрин 
Орловски 59, 4:0 Иван Караманов 62, 4:1 Сашко Лачев 71, 5:1
Йълмаз Сюлейман 86
300 зрители
червен картон: Венцислав Изевков (Рак) в 60 минута.
 
Розова долина (Казанлък) - Евроколеж (Пловдив)                 4:0  
1:0 Григор Георгиев 21, 2:0 Емил Рачев 48, 3:0 Атанас Апостолов
52, 4:0 Диян Динев 67
300 дрители

в Перперек:
Арда (Кърджали) - Марица (Пловдив)                                     2:3 
0:1 Борислав Караматев 20, 0:2 Венцислав Гюзелев 26, 0:3 Борислав
Караматев 47, 1:3 Хакан Байрямов 71, 2:3 Ахмед Осман 90
150 зрители

Димитровград 1947 (Дмгр) - Борислав 2009 (Първомай)       1:1 
0:1 Андрей Атанасов 29, 1:1 Недялко Хубенов Колев 80
150 зрители

Загорец (Нова Загора) - Верея II (Стара Загора)                       1:0 
1:0 Мариян Чернаев 20
В 62 минута Георги Йорданов Георгиев (Заг) пропуска дузпа.
100 зрители

20. кръг (статистика)

 11 март 2017, събота, 15:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Верея II (Стара Загора)      6:0 
2:0 Веселин Филипов 3-дузпа, 27-дузпа, 3:0 Олджай Алиев 74,
4:0 Мартин Анастасов 76, 5:0 Стефан Чилингиров 81, 6:0 Мутлу
Алиев 82
200 зрители
червен картон: Християн Първанов (Вер) в 26 минута.

Борислав 2009 (Първомай) - Загорец (Нова Загора)          1:1 
1:0 Шабан Осман 32, 1:1 Мариян Червенков 37
100 зрители

Евроколеж (Пловдив) - Арда (Кърджали)                           4:0  
2:0 Серафим Михайлов 22, 34, 3:0 Мирослав Бориславов 47,
4:0 Серафим Михайлов 60
8 зрители

Раковски 2011 (Раковски) - Розова долина (Казанлък)      1:6 
0:1 Петко Георгиев 8, 0:2 Григор Георгиев 34, 0:3 Кристиян
Петров 40, 0:4 Николай Стоичков 42, 1:4 Михаел Пърчев 63,
1:5 Кристиян Петров 65, 1:6 Николай Стоичков 88
80 зрители
  
Любимец (Любимец) - Гигант (Съединение)                     4:4 
0:1 Добрин Орловски 3, 1:1 Николай Иванов 15, 1:2 Йълмаз
Исмаил 56, 1:3 Андонис Василиадис 57, 3:3 Венцислав Йорданов
68, 70, 4:3 Николай Иванов 80, 4:4 Цветан Йотов 87
50 зрители
червен картон: Михаил Митев (Гиг) в 85. минута.

в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Атлетик (Куклен)                                 1:0 
1:0 Стойко Колев 25
100 зрители
червен картон: Мирослав Кайряков (Атл) в 80 минута.

Миньор (Раднево) - Свиленград 1921 (Свиленград)         1:1 
0:1 Стоян Краешников 35, 1:1 Ангел Кръстев 41
150 зрители

Елхово (Елхово) - Карнобат (Карнобат)                              2:4 
0:1 Георги Калоянов 11, 0:2 Петър Колев 17, 0:3 Георги
Калоянов 54-дузпа, 2:3 Калоян Ангелов 73-дузпа, 86, 2:4 
Георги Жеков 90+4
200 зрители

11 март 2017, събота, 16:00 ч:
в кв.Коматево, Пловдив:
Марица (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград)       2:0  
1:0 Рангел Игнатов 15, 2:0 Иван Гендов 37
20 зрители

19. кръг (статистика)

 Трета лига - Югоизточна група

XIX кръг
4 март 2017, събота, 15:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Асеновец 2005 (Асеновград)           5:1 
1:0 Живко Димов 4, 2:0 Георги Калоянов 17, 3:0 Георги Жеков 30
3:1 Стефан Чилингиров 40-дузпа, 4:1 Димитър Петров 44, 5:1
Георги Жеков 75
420 зрители
червен картон: Васил Богданов (Ас) в 75 минута.

Свиленград 1921 (Свиленград) - Елхово (Елхово)               1:0 
1:0 Николай Димитров 26
100 зрители

Атлетик (Куклен) - Миньор (Раднево)                                   0:1 
0:1 Ангел Костов 19
300 зрители
червен картон: Иво Янев (Мин) в 80 минута.

Гигант (Съединение) - Ураган (Бояджик)                             1:0 
1:0 Добрин Орловски 10-дузпа
150 зрители

Розова долина (Казанлък) - Любимец (Любимец)               2:1 
1:0 Григор Георгиев 21, 1:1 Ивайло Тодоров 27, 
2:1 Владислав Калайджиев 90+4
100 зрители
червен картон: Мартин Беломорски (Любимец) в 78 минута.

в Перперек:
Арда (Кърджали) - Раковски 2011 (Раковски)                       3:1 
0:1 Стефан Рабаджийски 13, 2:1 Ферах Хайрула 22, 81-дузпа,
3:1 Ахмед Осман 86
250 зрители

Димитровград 1947 (Димитровград) - Евроколеж (Пловдив)    2:0 
1:0 Иван Калинов 11, 2:0 Цветомир Матев 78-дупза
50 зрители

Загорец (Нова Загора) - Марица (Пловдив)                           1:0 
1:0 Георги Йорданов Георгиев 59
250 зрители
 
5 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Борислав 2009 (Първомай)            1:4 
0:1 Шабан Осман 4, 0:2 Васил Колев 15, 1:2 Данко Петков 28,
1:4 Андрей Атанасов 56, 87
200 зрители

18. кръг (статистика)

Трета лига - Югоизточна група
13.03.2017

                            XVIII кръг
25 февруари 2017, събота, 14:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Борислав 2009 (Първомай)     3:2 
0:1 Андрей Атанасов 3, 1:1 Керим Ходжа 48, 2:1 Михаил
Аврионов 85, 3:1 Олджай Алиев 86, 3:2 Пейо Батинов 90+2
червен картон: Александър Христев (Ас) в 90+2 минута.

Марица (Пловдив) - Верея II (Стара Загора)                             8:0 
1:0 Самер Алхусеин 18, 2:0 Венцислав Гюзелев 32, 3:0 Иван Гендов 37, 
4:0 Венцислав Гюзелев 45-дузпа, 5:0 Борислав Караматев 50, 7:0 
Рангел Игнатов 56, 81, 8:0 Иван Гендов 84
100 зрители

Евроколеж (Пловдив) - Загорец (Нова Загора)                         0:1 
0:1 Явор Иванов 61
100 зрители

Раковски 2011 (Раковски) - Димитровград 1947 (Дмгр)          1:1 
1:0 Сашко Лачев 43, 1:1 Недялко Хубенов Колев 59
100 зрители

в Свиленград:
Любимец (Любимец) - Арда (Кърджали)                                 2:0 
2:0 Венцислав Йорданов 16-дузпа, 65-дузпа
100 зрители
червен картон: Дамян Чаушев (Арда) в 50 минута.

в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Розова долина (Казанлък)                        2:0  
1:0 Иван Иванов Иванов 29, 2:0 Юли Шекеров 49
100 зрители

Миньор (Раднево) - Гигант (Съединение)                               1:0 
1:0 Ангел Костов 64
200 зрители
червен картон: Стилиян Христов (Гиг) в 90+1 минута.

Елхово (Елхово) - Атлетик (Куклен)                                         0:3 
0:1 Борислав Ковачев 31, 0:2 Димитър Джонджоров 33, 0:3
Станимир Ковачев 60
60 зрители

Карнобат (Карнобат) - Свиленград 1921 (Свиленград)         3:0 
1:0 Георги Калоянов 8, 2:0 Димитър Попов 33, 3:0 Живко Димов 53
200 зрители

Есенен дял - статистика

17. кръг (статистика)

XVII кръг
26 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Свиленград 1921 (Свил) - Асеновец 2005 (Асеновград)       0:1 
0:1 Михаил Аврионов 77
100 зрители

Карнобат (Карнобат) - Атлетик (Куклен)                              4:0 
1:0 Георги Жеков 3, 2:0 Иван Сливаров 57-автогол, 4:0 Георги 
Жеков 78, 80
350 зрители

Елхово (Елхово) - Гигант (Съединение)                                  1:2 
1:0 Йордан Панчев 36, 1:2 Благовест Зайцев 73, 78
100 зрители

Миньор (Раднево) - Розова долина (Казанлък)                      1:3 
0:1 Емил Рачев 4, 0:3 Григор Георгиев 41, 50, 1:3 Стоян
Краишников 89
150 зрители

в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Арда (Кърджали)                                    1:0
1:0 Николай Петров 89
150 зрители
червен картон: Хакан Байрямов (Ар) в 48. минута.

Любимец (Любимец) - Димитровград 1947 (Димитровград)   1:0 
1:0 Венцислав Йорданов 72-дузпа
Във 2. минута Дамян Митев (Люб) пропуска дузпа.
50 зрители
червен картон: Александър Шабарков (Д-гр) в ... минута.

Раковски 2011 (Раковски) - Загорец (Нова Загора)                1:1 
1:0 Иван Гендов 14, 1:1 Юлий Шекеров 20
100 зрители
червен картон: Венцислав Изевков (Рак) и Коста Янев (Заг) в 69.
минута.

Евроколеж (Пловдив) - Верея II (Стара Загора)                    4:2 
1:0 Мирослав Караилиев 22, 1:1 Ангел Костов 39, 2:1 Мирослав
Караилиев 40, 4:1 Георги Куртев 42, 83,  4:2 Ради Стайков 85
60 зрители

Марица (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)                    2:1 
1:0 Борислав Караматев 33, 1:1 Георги Петров 41, 2:1 Венцислав
Гюзелев 87
300 зрители

16. кръг (статистика)

Трета лига - Югоизточна група, 16. (статистика)
01.12.2016
19 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица (Пловдив)                  0:2 
0:1 Николай Павлов 41, 0:2 Венцислав Гюзелев 78
100 зрители
червени картони: Александър Христев (Ас) в 81 минута, Николай
Павлов (Мар) в 89 минута.

Борислав 2009 (Първомай) - Евроколеж (Пловдив)               1:2 
0:1 Серафим Михайлов 37, 0:2 Сезгин Четин 48, 1:2 Шабан
Осман 88-дузпа
200 зрители

Загорец (Нова Загора) - Любимец (Любимец)                         2:0 
2:0 Георги Йорданов Георгиев 34, 39
150 зрители

Димитровград 1947 (Димитровград) - Ураган (Бояджик)      1:0 
1:0 Цветомир Матеев 45
50 зрители
червени картони: Георги Христов (Дгр) в 75. минута, Иван Жечев
(Ур) в 76. минута.

в Перперек:
Арда (Кърджали) - Миньор (Раднево)                                    3:1 
1:0 Ерай Бехчет 5, 2:0 Сюлейман Шефкет 43, 3:0 Ферах Хайрула
50, 3:1 Евгени Михов 62
150 зрители

Розова долина (Казанлък) - Елхово (Елхово)                         4:0 
1:0 Атанас Апостолов 16, 2:0 Димитър Вакавлиев 31, 3:0
Кристиян Петров 33, 4:0 Димитър Вакавлиев 42
100 зрители
червен картон: Пламен Христов (Елх) в 28. минута.

Гигант (Съединение) - Карнобат (Карнобат)                          1:2 
1:0 Благовест Зайцев 41, 1:1 Георги Жеков 58, 1:2 Диян
Лефтеров 82
100 зрители
червен картон: Петър Колев (Карн) в 90. минута.

Атлетик (Куклен) - Свиленград 1921 (Свиленград)                2:1 
0:1 Сава Бончев Савов 15, 2:1 Станимир Ковачев 25, 58
250 зрители
червени картони: Йордан Ковачев (Атл), Митко Ценовски
(Атл) и Костадин Желев (Свил) в 73. минута.

20 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Верея II (Стара Загора) - Раковски 2011 (Раковски)              3:0 
1:0 Никола Миренски 13, 2:0 Венцислав Иванов 18, 3:0 Ради
Стайков 90
100 зрители

15. кръг (статистика)

Трета лига - Югоизточна група, 15. кръг (статистика)
18.11.2016

11 ноември 2016, петък, 14:30 ч:
Атлетик (Куклен) - Асеновец 2005 (Асеновград)                   2:0 
1:0 Сезен Ибрямов 4, 2:0 Васил Гуджев 36
150 зрители

Свиленград 1921 (Свиленград) - Гигант (Съединение)          3:3 
1:0 Анастас Попов 6, 1:1 Иван Караманов 24, 2:1 Костадин Желев
31, 3:1 Анастас Попов 45-дузпа, 3:3 Константин Атанасов 
51-дузпа, 72
150 зрители

Карнобат (Карнобат) - Розова долина (Казанлък)                  1:2 
1:0 Живко Димов 9, 1:1 Григор Георгиев 15, 1:2 Димитър
Вакавлиев 30
300 зрители

Елхово (Елхово) - Арда (Кърджали)                                       1:2 
0:1 Ферах Хайрула 11, 0:2 Ерай Салиф 40, 1:2 Димитър Баев 56
200 зрители

Миньор (Раднево) - Димитровград 1947 (Димитровград)       0:1 
0:1 Цветомир Матев 23
70 зрители

Раковски 2011 (Раковски) - Борислав 2009 (Първомай)         0:1 
0:1 Кристиян Николов 77
100 зрители

12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Загорец (Нова Загора)                              1:1 
1:0 Георги Христов 54, 1:1 Юлий Шекеров 84
118 зрители
червен картон: Явор Тенев (Заг) в 33 минута.

Любимец (Любимец) - Верея II (Стара Загора)                      3:1 
0:1 Ангел Костов 20, 1:1 Мариян Иванов 55, 3:1 Димитър
Ангелов Димитров  70, 90+3
100 зрители
червен картон: Кольо Чахов (Вер) в 88 минута.

Евроколеж (Пловдив) - Марица (Пловдив)                             0:2
0:1 Димитър Юруков 30, 0:2 Борислав Караматев 40
250 зрители

14. кръг (статистика)

 XIV кръг
4 ноември 2016, петък, 14:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Евроколеж (Пловдив)                1:3 
0:1 Тодор Тимонов 2, 0:2 Борис Малев 35, 0:3 Тодор Тимонов 49, 1:3 Стефан Чилингиров 83
150 зрители

Марица (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)                          5:0 
1:0 Николай Павлов 3, 2:0 Асен Самуилов 4-автогол, 3:0 Венцислав
Гюзелев 2, 4:0 Даниел Веселинов Спасов 58, 5:0 Димитър Юруков 72
200 зрители
червен картон: Асен Самуилов (Рак) в 73 минута.

Борислав 2009 (Първомай) - Любимец (Любимец)                   2:0  
1:0 Александър Стойчев 20, 2:0 Георги Петров 49
100 зрители

Загорец (Нова Загора) - Миньор (Раднево)                                 4:0 
1:0 Мариян Чернаев 24, 2:0 Юлий Шекеров 35, 3:0 Явор Иванов 
42, 4:0 Георги Йорданов Георгиев 48
100 зрители
червен картон: Георги Й. Георгиев (Заг) в 75 минута.

Димитровград 1947 (Димитровград) - Елхово (Елхово)            2:1 
0:1 Светлозар Манчев 25, 2:1 Цветомир Матев 30-дузпа, 36-дузпа
80 зрители

в Перперек:
Арда (Кърджали) - Карнобат (Карнобат)                                    1:2 
0:1 Яни Николов 46, 0:2 Георги Жеков 57, 1:2 Павел Замфиров 83
100 зрители

Розова долина (Казанлък) - Свиленград 1921 (Свиленград)     4:2 
1:0 Владислав Калайджиев 7, 2:0 Кристиян Петров 28, 3:0 Владислав
37, 4:0 Михаил Лалев 64, 4:1 Анастас Попов 67, 4:2 Костадин Желев 77
118 зрители

Гигант (Съединение) - Атлетик (Куклен)                                    1:1 
1:0 Цветан Йотов 65, 1:1 Борислав Хаджиев 86
100 зрители

9 ноември 2016, сряда, 14:30 ч:
Верея II (Стара Загора) - Ураган (Бояджик)                                 7:0 
1:0 Ангел Костов 11, 3:0 Венцислав Иванов 15, 17, 4:0 Никола
Мирянски 53, 5:0 Венцислав Иванов 56, 6:0 Николай Стоичков 65, 
7:0 Венцислав Иванов 80
50 зрители

13. кръг (статистика)

 XIII кръг
29 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Гигант (Съединение) - Асеновец 2005 (Асеновград)               0:1 
0:1 Веселин Филипов 35
150 зрители

Атлетик (Куклен) - Розова долина (Казанлък)                          1:0 
1:0 Борислав Хаджиев 64
150 зрители

Свиленград 1921 (Свиленград) - Арда (Кърджали)                 1:1 
0:1 Алпай Мурад 42, 1:1 Сава Бончев Савов 77
200 зрители

Карнобат (Карнобат) - Димитровград 1947 (Димитровград)     1:0  
1:0 Петър Колев 37
200 зрители

Елхово (Елхово) - Загорец (Нова Загора)                               0:2 
0:1 Явор Иванов 16, 0:2 Хюсеин Филипов 76
500 зрители

Миньор (Раднево) - Верея II (Стара Загора)                               0:2 
0:1 Венцислав Иванов 32, 0:2 Кольо Чахов 57
200 зрители

в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Борислав 2009 (Първомай)                         2:1 

Любимец (Любимец) - Марица (Пловдив)                                 0:4 
0:1 Венцислав Гюзелев 10, №:2 Даниел Спасов 18, 0:3 Аян Аянов
Садъков 47, 0:4 Николай Павлов 70
50 зрители

Раковски 2011 (Раковски) - Евроколеж (Пловдив)                     1:1 
0:1 Борис Малев 16, 1:1 Сашко Лачев 90-дузпа
300 зрители

12. кръг (статистика)

XII кръг
21 октомври 2016, петък, 16:00 ч:
Марица (Пловдив) - Ураган (Бояджик)                                   4:0 
1:0 Венцислав Гюзелев 19, 2:0 Даниел Веселинов Спасов 24, 3:0
Николай Павлов 31, 4:0 Борислав Никифоров 81
100 зрители

22 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Раковски 2011 (Раковски)     2:4 
0:1 Иван Гендов 8, 0:2 Сашко Лачев 31, 0:3 Иван Гендов 71,
0:4 Стефан Рабаджийски 84, 1:4 Йордан Жаров 85, 2:4 Веселин
Филипов 87
100 зрители
червен картон: Анатоли Киков (Рак) в ... минута.

Евроколеж (Пловдив) - Любимец (Любимец)                        4:2 
0:1  Милен Савов 12, 1:1 Серафим Михайлов 28, 1:2 Димитър
Байданов 30, 3:2 Георги Куртев 33, 64, 4:2 Атанас Савов 90+2
100 зрители

Борислав 2009 (Първомай) - Миньор (Раднево)                     3:0 
1:0 Димитър Динков Димитров 50-автогол, 3:0 Шабан Осман 74, 90
250 зрители
червен картон: Боян Пламенов (Мин) в 35 минута.

Загорец (Нова Загора) - Карнобат (Карнобат)                       2:0 
1:0 Юлий Шекеров 81, 2:0 Хюсейн Филипов 90
500 зрители
червени картони: Диян Лефтеров (Кар) в 80 минута и Пламен
Димитров (Кар) в 82 минута.

Димитровград 1947 (Дмгр) - Свиленград 1921 (Свиленград)   1:2 
0:1 Жеко Йорданов 19-автогол, 0:2 Иван Ангелов 40, 1:2 
Цветомир Матев 70-дузпа
150 зрители

в Перперек:
Арда (Кърджали) - Атлетик (Куклен)                                       1:1 
1:0 Росен Пенков 72, 1:1 Олгин Чобан 90
200 зрители

Розова долина (Казанлък) - Гигант (Съединение)                  2:1 
1:0 Ахмед Сюнетчиев 27, 1:1 Емил Стоев 75, 2:1 Емил Рачев 79
200 зрители

23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Елхово (Елхово)                              2:3 
1:0 Цветан Чахов 21, 1:1 Димитър Баев 57-дузпа, 1:2 Калоян 
Ангелов 85, 1:3 Светлозар Манчев 90+3, 2:3 Кольо Чахов 90+3
150 зрители

11. кръг (статистика)

  IV кръг - отложен мач
12 октомври 2016, сряда, 16:00 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)                 2:1 
0:1 Атанас Апостолов 14, 1:1 Серафим Михайлов 56, 2:1 Борис Малев 70
64 зрители
  
                           XI кръг
14 октомври 2016, петък, 16:00 ч:
Гигант (Съединение) - Арда (Кърджали)                                2:1 
0:1 Ерай Салиф 25, 1:1 Благовест Зайцев 29, 1:1 Иван Караманов 71
150 зрители

15 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Верея II (Стара Загора)                       3:1  
0:1 Венцислав Иванов 8, 1:1 Живко Димов 30, 2:1 Петър Колев 41,
4:1 Живко Димов 55
100 зрители
червен картон: Димитър Попов (Кар) в 77. минута.

в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Евроколеж (Пловдив)                              4:3 
0:1 Мирослав Караилиев 6, 2:1 Станислав Славов 31, 32, 2:2 Николай
Димитров Николов 40, 3:2 Станислав Славов 54, 4:2 Добрин Дилянов
56, 4:3 Георги Куртев 79
100 зрители
червен картон: Николай Бончев (Евр) в 35 минута.

15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Асеновец 2005 (Асеновград)     2:0 
1:0 Григор Георгиев 57, 2:0 Емил Рашев 88
150 зрители

Атлетик (Куклен) - Димитровград 1947 (Димитровград)      1:0 
1:0 Борис Хаджиев 40
118 зрители

Свиленград 1921 (Свиленград) - Загорец (Нова Загора)        0:1 
0:1 Мариян Чернаев 25
100 зрители

Елхово (Елхово) - Борислав 2009 (Първомай)                         2:1 
1:0 Йордан Панчев 50, 2:0 Калоян Ангелов 54, 2:1 Александър
Стойчев 88
150 зрители

Миньор (Раднево) - Марица (Пловдив)                                   0:6 
0:1 Венцислав Гюзелев 19, 0:2 Николай Павлов 44 0:3 Димитър
Юруков 53, 0:4 Николай Павлов 71, 0:5 Венцислав Гюзелев 74,
0:6 Димитър Юруков 90
100 зрители

Любимец (Любимец) - Раковски 2011 (Раковски)                  1:4 
0:1 Иван Гендов 11, 1:1 Димитър Байданов 14, 1:3 Иван Гендов 37, 60,
1:4 Запрян Тодоров Запрянов 72
50 зрители

10. кръг (статистика)

  X кръг
8 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Любимец (Любимец)            1:1 
1:0 Халибрям Кърмаджъ 15, 1:1 Иван Йорданов 86
В 90+1 Николай Валентинов Николаев (Люб) пропуска дузпа.
150 зрители
червен картон: Станимир Иванов (Ас) в 89 минута.

Марица (Пловдив) - Елхово (Елхово)                                      7:0 
1:0 Николай Павлов 3, 2:0 Мирослав Пушкаров 19, 3:0 Димитър
Юруков 31, 4:0 Георги Костадинов Георгиев 60, 6:0 Венцислав
Гюзелев 73, 85-дузпа, 7:0 Георги К. Георгиев 85
100 зрители

Борислав 2009 (Първомай) - Карнобат (Карнобат)                2:1 
1:0 Кристиян Ватралев 6, 2:0 Георги Петров 51, 2:1 Живко Димов 
73-дузпа
100 зрители
червен картон: Кристиян Ватралев (Бор) в 81 минута.

Загорец (Нова Загора) - Атлетик (Куклен)                               5:1 
0:1 Димитър Джонджоров 24, 3:1 Мариян Чернаев 32, 42, 46, 4:1
Хюсеин Филипов 64, 5:1 Георги Димитров Георгиев 81
100 зрители

Димитровград 1947 (Димитровград) - Гигант (Съединение)    4:2 
1:0 Цветомир Матев 20-дузпа, 2:0 Филип Сантов 22, 2:1 Константин
Атанасов 25, 3:1 Филип Сантов 69, 3:2 Константин Атанасов 78,
4:2 Недялко Хубенов Колев 85 
100 зрители

в Перперек:
Арда (Кърджали) - Розова долина (Казанлък)                         2:2 
0:1 Владислав Калайджиев 7, 1:1 Дамян Чаушев 30, 2:1 Ерай
Салиев 56, 2:2 Емил Рачев 64
50 зрители

9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Ураган (Бояджик)                         4:1 
1:0 Иван Гендов 9, 2:0 Красимир Андонов 16-дузпа, 3:0 Павел
Янев 22, 4:0 Запрян Тодоров Запрянов 37, 4:1 Динко Дерменджиев 63
150 зрители

Евроколеж (Пловдив) - Миньор (Раднево)                              1:0 
1:0 Тодор Тимонов 77
100 зрители

Верея II (Стара Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград)       3:2 
0:1 Костадин Желев  9, 1:1 Евгени Минев 19,  2:1 Николай Стоичков 
22, 3:1 Ангел Костов 27, 3:2 Иван Алексиев 90+2
100 зрители

9. кръг (статистика)

  IX кръг
30 септември 2016, петък, 16:00 ч:
Елхово (Елхово) - Евроколеж (Пловдив)                                2:1 
1:0 Калоян Ангелов 15, 1:1 Николай Николов 22, 2:1 Димитър
Тодоров 70-дузпа
200 зрители

1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Асеновец 2005 (Асеновград)                   0:0 
60 зрители

Розова долина (Казанлък) - Димитровград 1947 (Дмгр)       3:0  
1:0 Петко Георгиев 14, 2:0 Емил Рачев 61, 3:0 Ахмед Сюнетчиев 90+2
200 зрители

Гигант (Съединение) - Загорец (Нова Загора)                        1:3 
0:1 Добромир Димитров 16, 1:1 Благовест Зайцев 37, 1:2 Денислав
Атанасов 63, 1:3 Цветан Йотов 83-автогол
100 зрители

Атлетик (Куклен) - Верея II (Стара Загора)                           3:0 
2:0 Сезен Ибрямов 11, 53,  3:0 Димитър Джонджоров 67
100 зрители

Свиленград 1921 (Свиленград) - Борислав 2009 (Първомай)  2:0 
1:0 Анастас Попов 54-дузпа, 2:0 Костадин Желев 63 
155 зрители

Карнобат (Карнобат) - Марица (Пловдив)                             2:1  
1:0 Димитър Петров 13, 1:1 Николай Павлов 40, 2:1 Петър Колев 54
300 зрители

Миньор (Раднево) - Раковски 2011 (Раковски)                      0:3 
0:1 Сашко Лачев 43, 0:3 Иван Гендов 50, 87
100 зрители

в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Любимец (Любимец)                               1:1 
1:0 Александър Андонов 4, 1:1 Венцислав Йорданов 12
120 зрители
червен картон:  Иван Жечев (Ур) в 87 минута.

8. кръг (статистика)

  8 кръг - изтеглен мач
20 септември 2016, вторник, 17:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Атлетик (Куклен)                    0:0 
250 зрители


                           4 кръг - отложен мач
21 септември 2016, сряда, 17:00 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Гигант (Съединение)                  1:2 
0:1 Константин Атанасов 25, 1:1 Сашко Лачев 31, 1:2 Константин
Атанасов 72-дузпа
100 зрители

                           8 кръг
24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Ураган (Бояджик)                 2:0 
2:0 Йордан Жаров 8, 42
118 зрители
червен картон: Николай Петров (Ур) в 67 минута.

Любимец (Любимец) - Миньор (Раднево)                            1:1 
1:0 Димитър Байдаков 7, 1:1 Николай Димитров 20
100 зрители

Раковски 2011 (Раковски) - Елхово (Елхово)                       4:2 
1:0 Сашко Лачев 11, 2:0 Запрян Запрянов 12, 2:1 Димитър
Попов 44, 3:1 Иван Гендов 71, 3:2 Станимир Тодоров 76, 4:2 Павел Янев 84
100 зрители

Евроколеж (Пловдив) - Карнобат (Карнобат)                       2:1 
1:0 Сезгин Четин 67, 2:0 Веселин Отман 90+2, 2:1 Петър Колев
90+3-дузпа
100 зрители
червен картон: Пламен Димитров (Карн) в 80 минута.

Марица (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)             4:1 
1:0 Венцислав Гюзелев 7, 2:0 Георги К. Георгиев 16, 2:1 Костадин
Желев 50, 3:1 Венцислав Гюзелев 57, 4:1 Борислав Караматев 62
150 зрители

Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък)                1:0 
1:0 Мариян Чернаев 45-дузпа
152 зрители

Димитровград 1947 (Димитровград) - Арда (Кърджали)        3:2 
0:1 Дамян Чаушев 66, 1:1 Цветомир Матев 69, 1:2 Ферах Хайрула
78, 2:2 Живко Митев 79, 3:2 Кирчо Крумов 81
150 зрители

25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Гигант (Съединение)                       3:1 
0:1 Антонио Василиадис 5, 0:2 Ангел Костов 26, 2:1 Венцислав
Иванов 52, 3:1 Евгени Минев 56
150 зрители

7. кръг (статистика)

Трета лига - Югоизточна група

          4 кръг - отложен мач
14 септември 2016, сряда, 17:00 ч:
Марица (Пловдив) - Арда (Кърджали)                                      7:1 
1:0 Самер Алхусейн 7, 2:0 Венцислав Гюзелев 17-дузпа, 3:0 Красимир
Иванов 23, 4:0 Георги Костадинов Георгиев 31, 4:1 Ферах Хайрула
36, 5:1 Георги Костадинов Георгиев 57, 6:1 Димитър Юруков 60,
7:1 Мирослав Пушкаров 66
150 зрители
червен картон: Сюлейман Шефкет (Арда) в 19 минута.

                           VII кръг
17 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Димитровград 1947 (Дмгр) - Асеновец 2005 (Асеновград)     2:1 
0:1 Халибрям Кърмаджъ 2, 1:1 Филип Сантов 50, 2:1 Цветомир
Матев 89
200 зрители

в Перперек:
Арда (Кърджали) - Загорец (Нова Загора)                              0:1 
0:1 Денислав Атанасов 64
100 зрители

Розова долина (Казанлък) - Верея II (Стара Загора)                 3:2 
1:0 Емил Рачев 3-дузпа, 1:1 Николай Стоичков 13, 2:1 Атанас Апостолов 
37, 3:1 Кристиан Петров 62, 3:2 Цветан Чахов 90+3
400 зрители
червен картон: Васил Ботев (Вер) в 52 минута.

Гигант (Съединение) - Борислав 2009 (Първомай)                 1:5 
0:1 Александър Стойчев 29, 0:2 Георги Петров 36, 1:2 Благовест
Зайцев 45+2, 1:3 Георги Петров 67, 1:4 Валентин Славов 87, 1:5 
Александър Стойчев 90+1
150 зрители
червен картон: Георги Петров (Бор) в 70. минута.

Атлетик (Куклен) - Марица (Пловдив)                                    1:0 
1:0 Илхан Ибрамчик 63
200 зрители

Свиленград 1921 (Свиленград) - Евроколеж (Пловдив)         2:6 
0:1 Серафим Михайлов 16, 0:2 Тодор Тимонов 22, 0:3 Серафим
Михайлов 24, 0:4 Тодор Тимонов 27, 1:4 Сава Бончев Савов 43,
1:5 Мирослав Караилиев 44, 1:6 Серафим Михайлов 63, 2:6 Костадин Желев 86
200 зрители

Карнобат (Карнобат) - Раковски 2011 (Раковски)                   7:2  
1:0 Петър Колев 18, 2:0 Живко Димов 24-дузпа, 3:0 Йозгюр Садула 28-дузпа,
4:0 Петър Колев 38, 5:0 Живко Димов 54, 5:1 Запрян Запрянов 58-дузпа,
6:1 Яни Николов 63, 7:1 Петър Колев 73, 7:2 Иван Гендов 75
500 зрители

Елхово (Елхово) - Любимец (Любимец)                                   0:2 
0:1 Николай Валентинов Николаев 44, 0:2 Венцислав Йорданов 85
100 зрители

Миньор (Раднево) - Ураган (Бояджик)                                      2:0 
1:0 Николай Димитров 69, 2:0 Стоян Краешников 74
100 зрители

6. кръг (статистика)

Трета лига - Югоизточна група, 5. и 6. кръг (статистика)
14.09.2016

6. кръг
9 септември 2016, петък, 17:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Розова долина (Казанлък)   4:2
0:1 Емил Рачев 13, 1:1 Шабан Осман 21, 1:2 Григор Георгиев 45, 2:2
Пейо Батинов 58, 3:2 Георги Петров 64, 4:2 Александър Стойчев 79
200 зрители

10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Миньор (Раднево)             4:1 
1:0 Виктор Кавърджиев 27, 2:0 Златомир Георгиев 39-автогол,
3:0 Неджиб Неджиб 66, 4:0 Йордан Жаров 75, 4:1 Добромир Димитров Димитров 84
100 зрители

в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Елхово (Елхово)                                   2:2 
1:0 Динко Дерменджиев 39, 1:1 Димитър Тодоров 45, 1:2
Калоян Ангелов 56, 2:2 Иван Жечев 77
120 зрители

Любимец (Любимец) - Карнобат (Карнобат)                    1:1 
0:1 Живко Димов 43, 1:1 Димитър Байдаков 48
100 зрители

Раковски 2011 (Раковски) - Свиленград 1921 (Свиленград)   1:1 
1:0 Иван Гендов 8, 1:1 Христо Стефанов 24
150 зрители

Евроколеж (Пловдив) - Атлетик (Куклен)                          3:3 
0:1 Димитър Джонджоров 15, 1:1 Николай Николов 16, 1:2 
Станимир Ковачев 22, 2:2 Серафим Михайлов 42, 2:3 Димитър
Джонджоров 80,  3:3 Серафим Михайлов 84
100 зрители

Марица (Пловдив) - Гигант (Съединение)                         2:0 
2:0 Димитър Юруков 37, 77
2000 зрители

Загорец (Нова Загора) - Димитровград 1947 (Дмгр)          1:1 
0:1 Кирчо Крумов 51, 1:1 Добромир Георгиев Димитров 64
60 зрители

11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Арда (Кърджали)                          4:1 
1:0 Ангел Костов 18, 2:0 Кольо Чахов 53, 3:0 Ангел Костов 55,
3:1 Емил Казиев 64, 4:1 Ангел Костов 87
100 зрители
червен картон: Мухарем Мухарем (Арда) след края на срещата.

5. кръг (статистика)

Трета лига - Югоизточна група, 5. и 6. кръг (статистика)
14.09.2016

5. кръг
3 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград)        1:1 
1:0 Мариян Чернаев 3, 1:1 Стефан Чилингиров 12
200 зрители

Арда (Кърджали) - Борислав 2009 (Първомай)                  2:2 
0:1 Илия Длагонски 6, 0:2 Пейо Батинов 27, 1:2 Ерай Салиф 38,
2:2 Емил Казиев 53
250 зрители

Розова долина (Казанлък) - Марица (Пловдив)                 1:0 
1:0 Емил Рачев 63
180 зрители

Гигант (Съединение) - Евроколеж (Пловдив)                    3:1 
2:0 Константин Атанасов 12, 19, 3:0 Стойчо Бебелеков 69,
3:1 Серафим Михайлов 77
100 зрители

Атлетик (Куклен) - Раковски 2011 (Раковски)                    3:4 
0:2 Иван Гендов 6, 14, 1:2 Йордан Ковачев 39, 1:3 Иван Гендов
63, 2:3 Никола Домакинов 89, 2:4 Венцислав Изевков 90+1, 
3:4 Димитър Джонджорорв 90+2
300 зрители
червени картон: Рангел Кордов (Рак) в 82 минута.

Свиленград 1921 (Свиленград) - Любимец (Любимец)    2:1 
0:1 Милен Савов 21, 2:1 Анастас Попов 30-дузпа, 40
200 зрители

Карнобат (Карнобат) - Ураган (Бояджик)                           3:1
1:0 Живко Димов 35, 2:0 Петър Колев 41, 3:0 Петър Колев 47,
3:1 Станимир Димитров 90+2
300 зрители

Елхово (Елхово) - Миньор (Раднево)                                   4:0 
1:0 Станимир Тодоров 3, 2:0 Димитър Тодоров 40, 3:0 Димитър
Баев 63, 4:0 Станимир Тодоров 84
100 зрители

4 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Димитровград 1947 (Дмгр) - Верея II (Стара Загора)        1:1 
1:0 Цветомир Матев 34, 1:1 Станимир Спасов 51
200 зрители

4. кръг (статистика)

Трета лига - Югоизточна група, 4. кръг (статистика)
02.09.2016

31 август 2016, сряда, 18:00 ч
Асеновец 2005 (Асеновград) - Елхово (Елхово)              3:2 
1:0 Александър Христев 20, 2:0 Халибрям Кърмаджъ 25, 2:1
Димитър Тодоров 31, 3:1 Тодор Стоянов Тодоров 82, 3:2
Йордан Панчев 90
50 зрители

Миньор (Раднево) - Карнобат (Карнобат)                       0:3 
0:1 Петър Колев 40, 0:2 Георги Жеков 48, 0:3 Димитър Попов 72
100 зрители

в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Свиленград 1921 (Свиленград)         1:2 
0:1 Костадин Желев 54, 0:2 Атнастас Попов 72, 1:2 Стойко
Колев 88
100 зрители

Любимец (Любимец) - Атлетик (Куклен)                         2:6
0:1 Борислав Хаджиев 11, 0:2 Димитър Джонджоров 18, 1:2
Атанас Евтимов 29, 1:3 Борислав Хаджиев 31, 1:4 Васил Гуджев
39, 2:4 Николай Валентинов Николаев 41, 2:5 Борислав Хаджиев
71, 2:6 Димитър Джонджоров 86
50 зрители
червен картон: Васил Гуджев (Атл) в 81 минута.

Раковски 2011 (Раковски) - Гигант (Съединение)        отложен
Евроколеж (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)       отложен
Марица (Пловдив) - Арда (Кърджали)                          отложен 

Борислав 2009 (Първомай) - Димитровград 1947 (Дмгр)  1:0 
1:0 Александър Стойчев 12
500 зрители

Верея II (Стара Загора) - Загорец (Нова Загора)                0:1 
0:1 Георги Йорданов Георгиев 76
100 зрители

3. кръг (статистика)

Трета лига - Югоизточна група 3. кръг (статистика)
31.08.2016

                           III кръг
27 август 2016, събота, 18:00 ч:

Верея II (Стара Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград)      1:0
1:0 Ангел Костов 79
100 зрители

Загорец (Нова Загора) - Борислав 2009 (Първомай)          3:2
1:0 Денислав Атанасов 3, 1:1 Георги Петров 24, 1:2 Шабан Осман
64, 3:2 Мариян Чернаев 78-дузпа, 88

300 зрители


в Перперек:

Арда (Кърджали) - Евроколеж (Пловдив)                      2:1
2:0 Росен Пенков 69, 73, 2:1 Николай Николов 80
200 зрители

Розова долина (Казанлък) - Раковски 2011 (Раковски)        2:0
2:0 Емил Рачев 45, 56
170 зрители

Гигант (Съединение) - Любимец (Любимец)                    6:1
1:0 Иван Караманов 4, 3:0 Константин Атанасов 12, 28, 4:0 Благовест
Зайцев 42, 4:1 Николай Николов 57, 5:1 Благовест Зайцев 61, 6:1

Емил Стоев 67
В ... минута Атанас Евтимов (Чир) пропуска дузпа.
200 зрители

Атлетик (Куклен) - Ураган (Бояджик)                         0:1
0:1 Станислав Славов 85
250 зрители

Свиленград 1921 (Свиленград) - Миньор (Раднево)            2:0
1:0 Костадин Желев 71, 2:0 Янко Енчев 74
100 зрители

Карнобат (Карнобат) - Елхово (Елхово)                    4:1
1:0 Петър Колев 3, 1:1 Йордан Панчев 5, 2:1 Марин Димитров
Маринов 26, 3:1 Георги Жеков 60, 4:1 Петър Колев 82
500 зрители


28 август 2016, неделя, 18:00 ч:

Димитровград 1947 (Димитровград) - Марица (Пловдив)   0:3
0:2 Венцислав Гюзелев 37, 59, 0:3 Георги Костадинов Георгиев 75
120 зрители

2. кръг (статистика)

Трета лига - Югоизточна група, 2. кръг (статистика)
23.08.2016

19 август 2016, петък, 18:00 ч
Асеновец 2005 (Асеновград) - Карнобат (Карнобат)          1:2 
0:1 Петър Колев 23, 0:2 Живко Димов 61, 1:2 Виктор
Каварджиев 70
200 зрители

20 август 2016, събота, 18:00 ч
Елхово (Елхово) - Свиленград 1921 (Свиленград)            0:2 
0:1 Иван Алексов 35, 0:2 Сава Бончев Савов 90+2
300 зрители

Миньор (Раднево) - Атлетик (Куклен)                       0:0 

200 зрители

в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Гигант (Съединение)                    5:3 
0:1 Михаил Митев 2, 1:1 Динко Дерменджиев 37, 2:1 Енчо
Стоянов 45, 2:2 Иван Караманов 52, 3:2 Станислав Славов 59,
3:3 Благовест Зайцев 71, 4:3 Иван Жечев 86, 5:3 Александър
Андонов 87
200 зрители

Раковски 2011 (Раковски) - Арда (Кърджали)                3:0 
1:0 Сашко Лачев 25, 2:0 Иван Гендов 50, 3:0 Венцислав
Изевков 88
100 зрители

Евроколеж (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград)    0:0 
В 37. минута Георги Куртев (Евр) пропуска дузпа.
200 зрители

Марица 1921 (Пловдив) - Загорец (Нова Загора)             1:0 
1:0 Георги Костадинов Георгиев 77
100 зрители

Борислав 2009 (Първомай) - Верея II (Стара Загора)        4:4 
0:1 Ангел Костов 1, 1:1 Георги Славчев 7, 1:2 Николай Стоичков
18, 2:2 Георги Петров 36, 2:3 Ангел Костов 47, 2:4 Евгени Минев
70, 3:4 Георги Петров 73, 4:4 Александър Стойчев 89
250 зрители
червен картон: Николай Стоичков (Вер) в 90 минута.

21 август 2016, неделя, 18:00 ч
Любимец (Любимец) - Розова долина (Казанлък)              0:4 
0:1 Емил Рачев 33, 0:2 Николай Георгиев 50, 0:3 Атанас 
Апостолов 72, 0:4 Емил Рачев 74
100 зрители

1. кръг (статистика)

Трета лига - Югоизточна група, 1. кръг (статистика)
15.08.2016

I кръг - отложен мач
24 август 2016, сряда, 18:00 ч:

в Перперек:

Арда (Кърджали) - Любимец (Любимец)                        2:1
1:0 Ферах Хайрула 7-дузпа, 1:1 Николай Илчев 48, 2:1 Ферах
Хайрула 90

200 зрители

13 август 2016, събота, 18:00 ч 
Борислав 2009 (Първомай) - Асеновец 2005 (Асеновград)     1:0 
1:0 Георги Неделчев 83
150 зрители
червен картон: Пейо Батинов (Бор) в 35 минута.

Загорец (Нова Загора) - Евроколеж (Пловдив)               1:1 
0:1 Тодор Тимонов 26, 1:1 Мариян Чернаев 50
100 зрители

Димитровград 1947 (Дмгр) - Раковски 2011 (Раковски)       1:2 
1:0 Филип Сантов 49, 1:1 Сашко Лачев 50, 1:2 Павел Янев 74
150 зрители
червен картон: Стефан Киков (Рак) в 78 минута.

Арда (Кърджали) - Любимец (Любимец)       отложен  за 24 август 

Розова долина (Казанлък) - Ураган (Бояджик)               2:0 
1:0 Димитър Вакавлиев 3, 2:0 Емил Рачев 56
200 зрители

Атлетик (Куклен) - Елхово (Елхово)                        2:0 
1:0 Борислав Хаджиев 46, 2:0 Станимир Ковачев 47
100 зрители

Свиленград 1921 (Свиленград) - Карнобат (Карнобат)        0:2 
0:1 Марин Димитров Маринов 44, 0:2 Живко Димов 69-дузпа
130 зрители

13 август 2016, събота, 19:00 ч 
Гигант (Съединение) - Миньор (Раднево)                    1:2 
0:1 Николай Вълков 48, 0:2 Иван Тонев 58, 1:2 Константин
Атанасов 79 
100 зрители

14 август 2016, неделя, 18:00 ч 
Верея II (Стара Загора) - Марица 1921 (Пловдив)           3:2 
0:2 Венцислав Гюзелев 8, 25, 1:2 Александър Манолов 53,
3:2 Ангел Костов 55, 72-дузпа
100 зрители
Уебсайт в alle.bg