ФК РОЗОВА ДОЛИНА
Сподели

Детско-юношески футбол 2020/21

Зонално първенство юн.старша възраст - Стара Загора - Есен - пролет 2020 / 2021

Есено класиране

ОтборС.П.Р.З.Г.Р.Т.
1ФК "Верея" - Стара Загора88003324
2ФК "Арсенал" - Казанлък85031315
3ФК "Чирпан" - Чирпан7313-410
4ФК "Загорец" - Нова Загора8305-39
5ФК "Миньор" - Раднево720526
6ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.8116-414

ФК "Чирпан" - Чирпан 1:1 ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.
ФК "Миньор" - Раднево 1:3 ФК "Верея" - Стара Загора
ФК "Загорец" - Нова Загора 0:1 ФК "Арсенал" - Казанлъ
ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг. 0:4 ФК "Арсенал" - Казанлък
ФК "Верея" - Стара Загора 6:0 ФК "Загорец" - Нова Загора
ФК "Чирпан" - Чирпан 2:1 ФК "Миньор" - Раднево
ФК "Миньор" - Раднево 6:1 ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.
ФК "Загорец" - Нова Загора 3:1 ФК "Чирпан" - Чирпан
ФК "Арсенал" - Казанлък 0:2 ФК "Верея" - Стара Загора
ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг. 1:14 ФК "Верея" - Стара Загора
ФК "Чирпан" - Чирпан 1:0 ФК "Арсенал" - Казанлък
ФК "Миньор" - Раднево 1:2 ФК "Загорец" - Нова Загора
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Верея" - Стара Загора440025-212
2. ФК "Чирпан" - Чирпан42115-57
3. ФК "Арсенал" - Казанлък42025-36
4. ФК "Загорец" - Нова Загора42025-96
5. ФК "Миньор" - Раднево41039-83
6. ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.40133-251
 Кръг 5
ФК "Загорец" - Нова Загора 5:0 ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.
ФК "Арсенал" - Казанлък 2:0 ФК "Миньор" - Раднево
ФК "Верея" - Стара Загора 4:1 ФК "Чирпан" - Чирпан
 Кръг 6
ДатаЧасДомакин Гост
29/10/202015:00ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.3:1ФК "Чирпан" - Чирпан
29/10/202015:00ФК "Верея" - Стара Загора4:1ФК "Миньор" - Раднево
29/10/202015:00ФК "Арсенал" - Казанлък2:0ФК "Загорец" - Нова Загора
 Кръг 7
ДатаЧасДомакин Гост
05/11/202015:00ФК "Арсенал" - Казанлък10:0ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.
05/11/202015:00ФК "Загорец" - Нова Загора0:1ФК "Верея" - Стара Загора
05/11/202015:00ФК "Миньор" - Раднево-:-ФК "Чирпан" - Чирпан
 Кръг 8
ДатаЧасДомакин Гост
12/11/202015:00ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.1:7ФК "Миньор" - Раднево
12/11/202015:00ФК "Чирпан" - Чирпан2:1ФК "Загорец" - Нова Загора
12/11/202015:00ФК "Верея" - Стара Загора4:1ФК "Арсенал" - Казанлък



Областна група юн.младша възраст - Стара Загора - Есен - пролет 2020 / 2021

Есено класиране

ОтборС.П.Р.З.Г.Р.Т.
1ФК"Арсенал 2000" - Казанлък98103325
2ФК "Розова долина" - Казанлък97113722
3ФК "Ямбол 1915" - Ямбол86112519
4ФК "Извор" - Горски извор, Хаск.85122216
5ФК "Олимпия спорт" - Стара Загора94321615
6ФК "Миньор" - Раднево9315-410
7ОФК "Хасково" - Хасково9306-169
8ФК "Тунджа" - Павел баня9207-376
9ФК "Свиленград 1921" - Свиленград9207-196
10ФК "Ника 1" - Сливен9009-570
ФК"Арсенал 2000" - Казанлък 3:1 ФК "Извор" - Горски извор, Хаск.
ФК "Тунджа" - Павел баня 1:3 ОФК "Хасково" - Хасково
ФК "Миньор" - Раднево 1:1 ФК "Олимпия спорт" - Стара Загора
ФК "Розова долина" - Казанлък 7:0 ФК "Свиленград 1921" - Свиленград
ФК "Ямбол 1915" - Ямбол 9:1 ФК "Ника 1" - Сливен
ФК "Извор" - Горски извор, Хаск. 13:0 ФК "Ника 1" - Сливен
ФК "Свиленград 1921" - Свиленград 1:6 ФК "Ямбол 1915" - Ямбол
ФК "Олимпия спорт" - Стара Загора 1:5 ФК "Розова долина" - Казанлък
ОФК "Хасково" - Хасково 1:2 ФК "Миньор" - Раднево
ФК"Арсенал 2000" - Казанлък 15:1 ФК "Тунджа" - Павел баня
ФК "Тунджа" - Павел баня 0:5 ФК "Извор" - Горски извор, Хаск.
ФК "Миньор" - Раднево 0:2 ФК"Арсенал 2000" - Казанлък
ФК "Розова долина" - Казанлък 7:0 ОФК "Хасково" - Хасково
ФК "Ямбол 1915" - Ямбол 4:4 ФК "Олимпия спорт" - Стара Загора
ФК "Ника 1" - Сливен 1:6 ФК "Свиленград 1921" - Свиленгра
ФК "Извор" - Горски извор, Хаск. 3:1 ФК "Свиленград 1921" - Свиленград
ФК "Олимпия спорт" - Стара Загора 11-10-2020  11:00 ФК "Ника 1" - Сливен
ОФК "Хасково" - Хасково 0:4 ФК "Ямбол 1915" - Ямбол
ФК"Арсенал 2000" - Казанлък 0:0 ФК "Розова долина" - Казанлък
ФК "Тунджа" - Павел баня 1:3 ФК "Миньор" - Раднево
ФК "Миньор" - Раднево 0:4 ФК "Извор" - Горски извор, Хаск.
ФК "Розова долина" - Казанлък 18-10-2020  11:00 ФК "Тунджа" - Павел баня
ФК "Ямбол 1915" - Ямбол 1:2 ФК"Арсенал 2000" - Казанлък
ФК "Ника 1" - Сливен 1:3 ОФК "Хасково" - Хасково
ФК "Свиленград 1921" - Свиленград 1:6 ФК "Олимпия спорт" - Стара Загора
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК"Арсенал 2000" - Казанлък541022-313
2. ФК "Извор" - Горски извор, Хаск.540126-412
3. ФК "Розова долина" - Казанлък431019-110
4. ФК "Ямбол 1915" - Ямбол531124-810
5. ФК "Миньор" - Раднево52126-97
6. ОФК "Хасково" - Хасково52037-156
7. ФК "Олимпия спорт" - Стара Загора412112-115
8. ФК "Свиленград 1921" - Свиленград51049-233
9. ФК "Тунджа" - Павел баня40043-260
10. ФК "Ника 1" - Сливен40043-310
Кръг 6
ФК "Извор" - Горски извор, Хаск. 1:1 ФК "Олимпия спорт" - Стара Загора
ОФК "Хасково" - Хасково 1:0 ФК "Свиленград 1921" - Свиленград
ФК"Арсенал 2000" - Казанлък 7:1 ФК "Ника 1" - Сливен
ФК "Тунджа" - Павел баня 1:7 ФК "Ямбол 1915" - Ямбол
ФК "Миньор" - Раднево 0:5 ФК "Розова долина" - Казанлък

Областна група деца - Стара Загора - Есен - пролет 2020 / 2021

Програма кръг 19
ДатаЧасДомакин Гост
24/04/202112:00ФК "Бригада" - Димитровград0:5ФК "Извор" - Горски извор, Хаск.
24/04/202112:00ФК "Розова долина 1" - Казанлък8:0ФК "Загорец" - Нова Загора
24/04/202112:00ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.3:0ФК "Олимпия спорт" - Стара Загора
24/04/202112:00ФК "Ямбол 1915" - Ямбол3:1ФК "Розова долина 2" - Казанлък
24/04/202112:00ФК"Арсенал 2000" - Казанлък5:1ФК "Верея" - Стара Загора
КЛАСИРАНЕ
ОтборС.П.Р.З.Г.Р.Т.
1ФК "Розова долина 1" - Казанлък161411100:843
2ФК "Извор" - Горски извор, Хаск.17132258:1841
3ФК "Ямбол 1915" - Ямбол16121367:2737
4ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.17101657:4231
5ФК "Бригада" - Димитровград1681762:5825
6ФК "Олимпия спорт" - Стара Загора1772851:5523
7ФК "Розова долина 2" - Казанлък1672745:3123
8ФК "Загорец" - Нова Загора17421131:7714
9ФК"Арсенал 2000" - Казанлък16421034:4514
10ФК "Верея" - Стара Загора17221325:778
11ФК "Чирпан" - Чирпан17121421:1135
Програма кръг 18
ДатаЧасДомакин Гост
17/04/202112:00ФК "Розова долина 2" - Казанлък-:-ФК"Арсенал 2000" - Казанлък
17/04/202112:00ФК "Олимпия спорт" - Стара Загора4:3ФК "Ямбол 1915" - Ямбол
17/04/202112:00ФК "Загорец" - Нова Загора3:3ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.
17/04/202112:00ФК "Извор" - Горски извор, Хаск.2:0ФК "Розова долина 1" - Казанлък
17/04/202112:00ФК "Чирпан" - Чирпан0:4ФК "Бригада" - Димитровград
Програма кръг 17
ДатаЧасДомакин Гост
10/04/202112:00ФК "Розова долина 1" - Казанлък5:0ФК "Чирпан" - Чирпан
10/04/202112:00ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.2:0ФК "Извор" - Горски извор, Хаск.
10/04/202112:00ФК "Ямбол 1915" - Ямбол4:1ФК "Загорец" - Нова Загора
10/04/202112:00ФК"Арсенал 2000" - Казанлък0:2ФК "Олимпия спорт" - Стара Загора
10/04/202112:00ФК "Верея" - Стара Загора2:6ФК "Розова долина 2" - Казанлък
Програма кръг 16
ДатаЧасДомакин Гост
27/03/202112:00ФК "Олимпия спорт" - Стара Загора2:1ФК "Верея" - Стара Загора
27/03/202112:00ФК "Загорец" - Нова Загора3:1ФК"Арсенал 2000" - Казанлък
27/03/202112:00ФК "Извор" - Горски извор, Хаск.-:-ФК "Ямбол 1915" - Ямбол
27/03/202112:00ФК "Чирпан" - Чирпан0:3ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.
27/03/202112:00ФК "Бригада" - Димитровград1:6ФК "Розова долина 1" - Казанлък
Програма кръг 15
ДатаЧасДомакин Гост
20/03/202112:00ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.5:3ФК "Бригада" - Димитровград
20/03/202112:00ФК "Ямбол 1915" - Ямбол6:2ФК "Чирпан" - Чирпан
20/03/202112:00ФК"Арсенал 2000" - Казанлък1:2ФК "Извор" - Горски извор, Хаск.
20/03/202112:00ФК "Верея" - Стара Загора0:2ФК "Загорец" - Нова Загора
20/03/202112:00ФК "Розова долина 2" - Казанлък0:1ФК "Олимпия спорт" - Стара Загора
Програма кръг 14
ДатаЧасДомакин Гост
13/03/202112:00ФК "Загорец" - Нова Загора2:2ФК "Розова долина 2" - Казанлък
13/03/202112:00ФК "Извор" - Горски извор, Хаск.8:0ФК "Верея" - Стара Загора
13/03/202112:00ФК "Чирпан" - Чирпан2:2ФК"Арсенал 2000" - Казанлък
13/03/202112:00ФК "Бригада" - Димитровград3:3ФК "Ямбол 1915" - Ямбол
13/03/202112:00ФК "Розова долина 1" - Казанлък4:1ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.
Програма кръг 13
ДатаЧасДомакин Гост
06/03/202112:00ФК "Ямбол 1915" - Ямбол1:2ФК "Розова долина 1" - Казанлък
06/03/202112:00ФК"Арсенал 2000" - Казанлък2:3ФК "Бригада" - Димитровград
06/03/202112:00ФК "Верея" - Стара Загора2:2ФК "Чирпан" - Чирпан
06/03/202112:00ФК "Розова долина 2" - Казанлък0:3ФК "Извор" - Горски извор, Хаск.
06/03/202112:00ФК "Олимпия спорт" - Стара Загора5:2ФК "Загорец" - Нова Загора
Програма кръг 12
ДатаЧасДомакин Гост
27/02/202112:00ФК "Извор" - Горски извор, Хаск.3:3ФК "Олимпия спорт" - Стара Загора
27/02/202112:00ФК "Чирпан" - Чирпан0:2ФК "Розова долина 2" - Казанлък
27/02/202112:00ФК "Бригада" - Димитровград10:2ФК "Верея" - Стара Загора
27/02/202112:00ФК "Розова долина 1" - Казанлък-:-ФК"Арсенал 2000" - Казанлък
27/02/202112:00ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.2:3ФК "Ямбол 1915" - Ямбол

Есено класиране

ОтборС.П.Р.З.Г.Р.Т.
1ФК "Розова долина 1" - Казанлък98106325
2ФК "Ямбол 1915" - Ямбол98013224
3ФК "Извор" - Горски извор, Хаск.97111822
4ФК "Бригада" - Димитровград8503415
5ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.9504815
6ФК "Розова долина 2" - Казанлък94141313
7ФК"Арсенал 2000" - Казанлък10316-910
8ФК "Верея" - Стара Загора8215-157
9ФК "Загорец" - Нова Загора9207-316
10ФК "Олимпия спорт" - Стара Загора9117-214
11ФК "Чирпан" - Чирпан9108-623
Програма кръг 11
ДатаЧасДомакин Гост
28/11/202012:00ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.2:0ФК"Арсенал 2000" - Казанлък
28/11/202012:00ФК "Розова долина 1" - Казанлък9:0ФК "Верея" - Стара Загора
28/11/202012:00ФК "Бригада" - Димитровград1:2ФК "Розова долина 2" - Казанлък
28/11/202012:00ФК "Чирпан" - Чирпан0:12ФК "Олимпия спорт" - Стара Загора
28/11/202012:00ФК "Извор" - Горски извор, Хаск.5:0ФК "Загорец" - Нова Загора
Програма кръг 10
ДатаЧасДомакин Гост
21/11/202012:00ФК "Загорец" - Нова Загора7:2ФК "Чирпан" - Чирпан
21/11/202012:00ФК "Олимпия спорт" - Стара Загора2:7ФК "Бригада" - Димитровград
21/11/202012:00ФК "Розова долина 2" - Казанлък0:2ФК "Розова долина 1" - Казанлък
21/11/202012:00ФК "Верея" - Стара Загора3:4ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.
21/11/202012:00ФК"Арсенал 2000" - Казанлък1:2ФК "Ямбол 1915" - Ямбол
Програма кръг 9
ДатаЧасДомакин Гост
14/11/202012:00ФК "Ямбол 1915" - Ямбол7:0ФК "Верея" - Стара Загора
14/11/202012:00ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.4:1ФК "Розова долина 2" - Казанлък
14/11/202012:00ФК "Розова долина 1" - Казанлък9:1ФК "Олимпия спорт" - Стара Загора
14/11/202012:00ФК "Бригада" - Димитровград7:1ФК "Загорец" - Нова Загора
14/11/202012:00ФК "Чирпан" - Чирпан1:6ФК "Извор" - Горски извор, Хаск.
Програма кръг 8
ДатаЧасДомакин Гост
07/11/202012:00ФК "Извор" - Горски извор, Хаск.4:1ФК "Бригада" - Димитровград
07/11/202012:00ФК "Загорец" - Нова Загора0:7ФК "Розова долина 1" - Казанлък
07/11/202012:00ФК "Олимпия спорт" - Стара Загора3:10ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.
07/11/202012:00ФК "Розова долина 2" - Казанлък1:5ФК "Ямбол 1915" - Ямбол
07/11/202012:00ФК "Верея" - Стара Загора2:2ФК"Арсенал 2000" - Казанлък
Програма кръг 7
ДатаЧасДомакин Гост
31/10/202012:00ФК"Арсенал 2000" - Казанлък0:4ФК "Розова долина 2" - Казанлък
31/10/202012:00ФК "Ямбол 1915" - Ямбол4:1ФК "Олимпия спорт" - Стара Загора
31/10/202012:00ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.6:0ФК "Загорец" - Нова Загора
31/10/202012:00ФК "Розова долина 1" - Казанлък1:1ФК "Извор" - Горски извор, Хаск.
31/10/202012:00ФК "Бригада" - Димитровград10:1ФК "Чирпан" - Чирпан
Програма кръг 6
ДатаЧасДомакин Гост
24/10/202012:00ФК "Чирпан" - Чирпан0:17ФК "Розова долина 1" - Казанлък
24/10/202012:00ФК "Извор" - Горски извор, Хаск.3:2ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.
24/10/202012:00ФК "Загорец" - Нова Загора1:7ФК "Ямбол 1915" - Ямбол
24/10/202012:00ФК "Олимпия спорт" - Стара Загора2:4ФК"Арсенал 2000" - Казанлък
24/10/202012:00ФК "Розова долина 2" - Казанлък2:0ФК "Верея" - Стара Загора
Програма кръг 5
ДатаЧасДомакин Гост
17/10/202012:00ФК "Верея" - Стара Загора1:0ФК "Олимпия спорт" - Стара Загора
17/10/202012:00ФК"Арсенал 2000" - Казанлък3:2ФК "Загорец" - Нова Загора
17/10/202012:00ФК "Ямбол 1915" - Ямбол3:0ФК "Извор" - Горски извор, Хаск.
17/10/202012:00ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.4:1ФК "Чирпан" - Чирпан
17/10/202012:00ФК "Розова долина 1" - Казанлък12:0ФК "Бригада" - Димитровград
Програма кръг 4
ДатаЧасДомакин Гост
10/10/202012:00ФК "Бригада" - Димитровград6:4ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.
10/10/202012:00ФК "Чирпан" - Чирпан3:10ФК "Ямбол 1915" - Ямбол
10/10/202012:00ФК "Извор" - Горски извор, Хаск.5:1ФК"Арсенал 2000" - Казанлък
10/10/202012:00ФК "Загорец" - Нова Загора6:2ФК "Верея" - Стара Загора
10/10/202012:00ФК "Олимпия спорт" - Стара Загора4:4ФК "Розова долина 2" - Казанлък
Програма кръг 3
ДатаЧасДомакин Гост
03/10/202012:00ФК "Розова долина 2" - Казанлък8:0ФК "Загорец" - Нова Загора
03/10/202012:00ФК "Верея" - Стара Загора0:5ФК "Извор" - Горски извор, Хаск.
03/10/202012:00ФК"Арсенал 2000" - Казанлък10:1ФК "Чирпан" - Чирпан
03/10/202012:00ФК "Ямбол 1915" - Ямбол-:-ФК "Бригада" - Димитровград
03/10/202012:00ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.1:6ФК "Розова долина 1" - Казанлък
Програма кръг 2
ДатаЧасДомакин Гост
26/09/202012:00ФК "Розова долина 1" - Казанлък4:0ФК "Ямбол 1915" - Ямбол
26/09/202012:00ФК "Бригада" - Димитровград4:2ФК"Арсенал 2000" - Казанлък
26/09/202012:00ФК "Чирпан" - Чирпан5:2ФК "Верея" - Стара Загора
26/09/202012:00ФК "Извор" - Горски извор, Хаск.3:1ФК "Розова долина 2" - Казанлък
26/09/202012:00ФК "Загорец" - Нова Загора1:7ФК "Олимпия спорт" - Стара Загора
Програма кръг 1
ДатаЧасДомакин Гост
19/09/202012:00ФК "Олимпия спорт" - Стара Загора2:3ФК "Извор" - Горски извор, Хаск.
19/09/202012:00ФК "Розова долина 2" - Казанлък11:1ФК "Чирпан" - Чирпан
19/09/202012:00ФК "Верея" - Стара Загора7:2ФК "Бригада" - Димитровград
19/09/202012:00ФК"Арсенал 2000" - Казанлък0:8ФК "Розова долина 1" - Казанлък
19/09/202012:00ФК "Ямбол 1915" - Ямбол6:1ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.

Подготвителна група деца - Стара Загора - Есен - пролет 2020 / 2021

Есено класиране

ОтборС.П.Р.З.Г.Р.Т.
1ФК "Олимпия" - Стара Загора109012927
2ПФК "Берое" - Стара Загора98013224
3ФК "Сливен" - Сливен98014224
4ФК "Респект" - Хасково106041418
5ФК "Свиленград 1921" - Свиленград9603318
6ФК "Сините камъни" - Сливен96032418
7ФК "Розова долина" - Казанлък8224-68
8ФК "Верея 1" - Стара Загора9225-128
9ФК "Ямбол 1915" - Ямбол9225-138
10ФК "Миньор" - Раднево10226-228
11ФК "Верея 2" - Стара Загора10109-463
12ФК "Минерал" - Ягода100010-450
ФК "Сините камъни" - Сливен 19-09-2020  20:00 ФК "Сливен" - Сливен
ФК "Олимпия" - Стара Загора 4:0 ФК "Респект" - Хасково
ФК "Розова долина" - Казанлък 2:1 ФК "Минерал" - Ягода
ФК "Верея 1" - Стара Загора 0:0 ФК "Миньор" - Раднево
ФК "Свиленград 1921" - Свиленград 4:1 ФК "Верея 2" - Стара Загора
ФК "Ямбол 1915" - Ямбол 0:5 ПФК "Берое" - Стара Загора
ФК "Сливен" - Сливен 0:5 ПФК "Берое" - Стара Загора
ФК "Верея 2" - Стара Загора 1:4 ФК "Ямбол 1915" - Ямбол
ФК "Миньор" - Раднево 1:6 ФК "Свиленград 1921" - Свиленград
ФК "Минерал" - Ягода 2:6 ФК "Верея 1" - Стара Загора
ФК "Респект" - Хасково 1:0 ФК "Розова долина" - Казанлък
ФК "Сините камъни" - Сливен 0:2 ФК "Олимпия" - Стара Загора
ФК "Олимпия" - Стара Загора 3:4 ФК "Сливен" - Сливен
ФК "Розова долина" - Казанлък 1:6 ФК "Сините камъни" - Сливен
ФК "Верея 1" - Стара Загора 1:0 ФК "Респект" - Хасково
ФК "Свиленград 1921" - Свиленград 3:0 ФК "Минерал" - Ягода
ФК "Ямбол 1915" - Ямбол 0:0 ФК "Миньор" - Раднево
ПФК "Берое" - Стара Загора 7:0 ФК "Верея 2" - Стара Загор
ФК "Сливен" - Сливен 11:0 ФК "Верея 2" - Стара Загора
ФК "Миньор" - Раднево 0:5 ПФК "Берое" - Стара Загора
ФК "Минерал" - Ягода 0:4 ФК "Ямбол 1915" - Ямбол
ФК "Респект" - Хасково 2:1 ФК "Свиленград 1921" - Свиленград
ФК "Сините камъни" - Сливен 6:0 ФК "Верея 1" - Стара Загора
ФК "Олимпия" - Стара Загора 3:1 ФК "Розова долина" - Казанлък
ФК "Розова долина" - Казанлък 1:3 ФК "Сливен" - Сливен
ФК "Верея 1" - Стара Загора 0:4 ФК "Олимпия" - Стара Загора
ФК "Свиленград 1921" - Свиленград 6:3 ФК "Сините камъни" - Сливен
ФК "Ямбол 1915" - Ямбол 0:6 ФК "Респект" - Хасково
ПФК "Берое" - Стара Загора 3:0 ФК "Минерал" - Ягода
ФК "Верея 2" - Стара Загора 0:1 ФК "Миньор" - Раднево
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ПФК "Берое" - Стара Загора550025-015
2. ФК "Свиленград 1921" - Свиленград540120-712
3. ФК "Олимпия" - Стара Загора540116-512
4. ФК "Сливен" - Сливен430118-99
5. ФК "Респект" - Хасково53029-69
6. ФК "Ямбол 1915" - Ямбол52128-127
7. ФК "Верея 1" - Стара Загора52127-127
8. ФК "Сините камъни" - Сливен420215-96
9. ФК "Миньор" - Раднево51222-115
10. ФК "Розова долина" - Казанлък51045-143
11. ФК "Минерал" - Ягода50053-180
12. ФК "Верея 2" - Стара Загора50052-270
Кръг 6
ФК "Сливен" - Сливен 8:0 ФК "Миньор" - Раднево
ФК "Минерал" - Ягода 1:2 ФК "Верея 2" - Стара Загора
ФК "Респект" - Хасково 0:2 ПФК "Берое" - Стара Загора
ФК "Сините камъни" - Сливен 7:1 ФК "Ямбол 1915" - Ямбол
ФК "Олимпия" - Стара Загора 10:2 ФК "Свиленград 1921" - Свиленград
ФК "Розова долина" - Казанлък 2:2 ФК "Верея 1" - Стара Загора

ФУТБОЛ 7 (ДЕЦА - 10 ГОДИНИ) - Есен - пролет 2020 / 2021

Есено класиране

ОтборС.П.Р.З.Г.Р.Т.
1ФК "Арена" - Ямбол118124225
2ПФК "Берое 1" - Стара Загора87106122
3ПФК "Берое 2" - Стара Загора97115122
4ФК "Шампион" 1 - Стара Загора97114622
5ФК "Сините камъни" - Сливен10604218
6ФК "Казанлък" - Казанлък10505-315
7ФК "Верея" - Стара Загора83231311
8ФК "Шампион" 2 - Стара Загора830529
9ФК "Респект" - Хасково9207-246
10ФК "Филипов" - Казанлък10208-616
11ФК "Олимпия спорт" - Стара Загора9207-246
12ФК "Чирпан" - Чирпан9009-1050
ФК "Арена" - Ямбол 5:0 ФК "Олимпия спорт" - Стара Загора
ФК "Верея" - Стара Загора 2:3 ФК "Казанлък" - Казанлък
ПФК "Берое 1" - Стара Загора 9:0 ФК "Шампион" 2 - Стара Загора
ФК "Респект" - Хасково 8:0 ФК "Чирпан" - Чирпан
ФК "Шампион" 1 - Стара Загора 2:3 ПФК "Берое 2" - Стара Загора
ФК "Филипов" - Казанлък 0:5 ФК "Сините камъни" - Сливен
ФК "Олимпия спорт" - Стара Загора 2:4 ФК "Сините камъни" - Сливен
ПФК "Берое 2" - Стара Загора 11:0 ФК "Филипов" - Казанлък
ФК "Чирпан" - Чирпан 0:15 ФК "Шампион" 1 - Стара Загора
ФК "Шампион" 2 - Стара Загора 10:3 ФК "Респект" - Хасково
ФК "Казанлък" - Казанлък 1:4 ПФК "Берое 1" - Стара Загора
ФК "Арена" - Ямбол 3:1 ФК "Верея" - Стара Загора
ФК "Верея" - Стара Загора 04-10-2020  08:26 ФК "Олимпия спорт" - Стара Загора
ПФК "Берое 1" - Стара Загора 0:0 ФК "Арена" - Ямбол
ФК "Респект" - Хасково 1:6 ФК "Казанлък" - Казанлък
ФК "Шампион" 1 - Стара Загора 04-10-2020  08:26 ФК "Шампион" 2 - Стара Загора
ФК "Филипов" - Казанлък 5:2 ФК "Чирпан" - Чирпан
ФК "Сините камъни" - Сливен 0:10 ПФК "Берое 2" - Стара Загора
ФК "Олимпия спорт" - Стара Загора 0:7 ПФК "Берое 2" - Стара Загора
ФК "Чирпан" - Чирпан 2:14 ФК "Сините камъни" - Сливен
ФК "Шампион" 2 - Стара Загора 10:1 ФК "Филипов" - Казанлък
ФК "Казанлък" - Казанлък 1:3 ФК "Шампион" 1 - Стара Загора
ФК "Арена" - Ямбол 5:0 ФК "Респект" - Хасково
ФК "Верея" - Стара Загора 2:4 ПФК "Берое 1" - Стара Загора
ПФК "Берое 1" - Стара Загора 7:0 ФК "Олимпия спорт" - Стара Загора
ФК "Респект" - Хасково 1:5 ФК "Верея" - Стара Загора
ФК "Шампион" 1 - Стара Загора 3:2 ФК "Арена" - Ямбол
ФК "Филипов" - Казанлък 18-10-2020  08:27 ФК "Казанлък" - Казанлък
ФК "Сините камъни" - Сливен 5:4 ФК "Шампион" 2 - Стара Загора
ПФК "Берое 2" - Стара Загора 14:1 ФК "Чирпан" - Чирпан
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ПФК "Берое 2" - Стара Загора550045-315
2. ПФК "Берое 1" - Стара Загора541024-313
3. ФК "Сините камъни" - Сливен540128-1812
4. ФК "Арена" - Ямбол531115-410
5. ФК "Шампион" 1 - Стара Загора430123-69
6. ФК "Шампион" 2 - Стара Загора420224-186
7. ФК "Казанлък" - Казанлък420211-106
8. ФК "Верея" - Стара Загора410310-113
9. ФК "Респект" - Хасково510413-263
10. ФК "Филипов" - Казанлък41036-283
11. ФК "Олимпия спорт" - Стара Загора40042-230
12. ФК "Чирпан" - Чирпан50055-560

ФК "Розова долина" - Казанлък 20-09-2020  06:33 ФК "Сините камъни" - Сливен
ФК "Арена" - Ямбол 5:1 ФК "Шампион" - Стара Загора
ФК "Верея" - Стара Загора 5:0 ФК "Ника 1" - Сливен
ФК "Олимпия спорт" - Стара Загора 0:0 ФК "Казанлък" - Казанлъ
ФК "Сините камъни" - Сливен 2:1 ФК "Казанлък" - Казанлък
ФК "Ника 1" - Сливен 5:1 ФК "Олимпия спорт" - Стара Загора
ФК "Шампион" - Стара Загора 1:5 ФК "Верея" - Стара Загора
ФК "Розова долина" - Казанлък 1:7 ФК "Арена" - Ямбол
ФК "Арена" - Ямбол 04-10-2020  06:38 ФК "Сините камъни" - Сливен
ФК "Верея" - Стара Загора 2:5 ФК "Розова долина" - Казанлък
ФК "Олимпия спорт" - Стара Загора 04-10-2020  06:38 ФК "Шампион" - Стара Загора
ФК "Казанлък" - Казанлък 3:3 ФК "Ника 1" - Сливен
ФК "Сините камъни" - Сливен 2:2 ФК "Ника 1" - Сливен
ФК "Шампион" - Стара Загора 3:2 ФК "Казанлък" - Казанлък
ФК "Розова долина" - Казанлък 2:2 ФК "Олимпия спорт" - Стара Загора
ФК "Арена" - Ямбол 7:0 ФК "Верея" - Стара Загора
ФК "Верея" - Стара Загора 2:4 ФК "Сините камъни" - Сливен
ФК "Олимпия спорт" - Стара Загора 0:6 ФК "Арена" - Ямбол
ФК "Казанлък" - Казанлък 18-10-2020  06:40 ФК "Розова долина" - Казанлък
ФК "Ника 1" - Сливен 3:2 ФК "Шампион" - Стара Загора
ФК "Сините камъни" - Сливен 3:1 ФК "Шампион" - Стара Загора
ФК "Розова долина" - Казанлък 6:3 ФК "Ника 1" - Сливен
ФК "Арена" - Ямбол 12:0 ФК "Казанлък" - Казанлък
ФК "Верея" - Стара Загора 5:4 ФК "Олимпия спорт" - Стара Загора

ПФК "Берое" - Стара Загора 0:0 ФК "Респект" - Хасково
ФК "Арена" - Ямбол 20-09-2020  09:09 ФК "Шампион" - Стара Загора
ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг. 2:9 ФК "Свиленград" - Свиленград
ФК "Розова долина" - Казанлък 1:1 ФК "Димитровград" - Димитровград
ФК "Миньор" - Раднево 1:1 ФК "Олимпия спорт" - Стара Загора
ФК "Филипов" - Казанлък 0:1 ФК "Чирпан" - Чирпан
ФК "Олимпия спорт" - Стара Загора 6:4 ФК "Филипов" - Казанлък
ФК "Димитровград" - Димитровград 2:0 ФК "Миньор" - Раднево
ФК "Свиленград" - Свиленград 0:8 ФК "Розова долина" - Казанлък
ФК "Шампион" - Стара Загора 12:0 ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.
ФК "Респект" - Хасково 2:2 ФК "Арена" - Ямбол
ФК "Сините камъни" - Сливен 2:3 ПФК "Берое" - Стара Загора
ФК "Арена" - Ямбол 0:1 ФК "Сините камъни" - Сливен
ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг. 0:7 ФК "Респект" - Хасково
ФК "Розова долина" - Казанлък 1:1 ФК "Шампион" - Стара Загора
ФК "Миньор" - Раднево 3:3 ФК "Свиленград" - Свиленград
ФК "Филипов" - Казанлък 2:7 ФК "Димитровград" - Димитровград
ФК "Чирпан" - Чирпан 2:1 ФК "Олимпия спорт" - Стара Загора
ФК "Димитровград" - Димитровград 2:0 ФК "Чирпан" - Чирпан
ФК "Свиленград" - Свиленград 6:4 ФК "Филипов" - Казанлък
ФК "Шампион" - Стара Загора 1:1 ФК "Миньор" - Раднево
ФК "Респект" - Хасково 3:3 ФК "Розова долина" - Казанлък
ФК "Сините камъни" - Сливен 5:2 ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.
ПФК "Берое" - Стара Загора 2:2 ФК "Арена" - Ямбол
ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг. 1:7 ПФК "Берое" - Стара Загора
ФК "Розова долина" - Казанлък 2:0 ФК "Сините камъни" - Сливен
ФК "Миньор" - Раднево 0:2 ФК "Респект" - Хасково
ФК "Филипов" - Казанлък 2:11 ФК "Шампион" - Стара Загора
ФК "Чирпан" - Чирпан 1:3 ФК "Свиленград" - Свиленград
ФК "Олимпия спорт" - Стара Загора 3:5 ФК "Димитровград" - Димитровград
ФК "Свиленград" - Свиленград 4:0 ФК "Олимпия спорт" - Стара Загора
ФК "Шампион" - Стара Загора 3:1 ФК "Чирпан" - Чирпан
ФК "Респект" - Хасково 25-10-2020  09:10 ФК "Филипов" - Казанлък
ФК "Сините камъни" - Сливен 4:0 ФК "Миньор" - Раднево
ПФК "Берое" - Стара Загора 1:2 ФК "Розова долина" - Казанлък
ФК "Арена" - Ямбол 25-10-2020  09:10 ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.

В момента разглеждате олекотената мобилна версия на уебсайта. Към пълната версия.
Уебсайт в Alle.bg