ФК РОЗОВА ДОЛИНА

2014-15 Г. - ПРОГРАМА

Югоизточна "В" АФГ 2014/15

Голмайстори на Розова долина за сезон 2014-15 г.

Голмайстори на Розова долина за 47 - те гола през сезона, три от които са служебни:

Иван Колев – 8

Атанас Апостолов - 8

Николай Стоичков – 6

Иван Чергев – 4

Григор Георгиев – 4

Александър Ангелов – 3

Пламен Колев - 3

Емил Рачев – 2

Станислав Мехмедов – 1

Цветан Михов – 1

Кристиян Петров - 1

Димитър Вакавлиев - 1

Тодор Динчев - 1

Боян Стоянов - 1

Пълната гол-майсторска листа


   Колегата Йордан Циров от сайта bulgarian-football.com изготви и предостави пълната и официална гол-майсторска листа на Югоизточната "В" група. Неин водач е Александър Стойчев от Асеновец с 18 гола.
   Листата е изготвена на базата на информацията от официалните протоколи от футболните срещи, публикувана в Информационната система на БФС и повторно публикувана след съответните уточнения на сайта bulgarian-football.com. Евентуалните различия в броя на головете и имената на гол-майсторите с други листи, публикувани в интернет-пространството се дължи на факта, че сайтовете за набирането на информация използват собствена кореспондентска мрежа. В системата на БФС за официално се приема написаното в протокола от срещата.
   Ето пълната листа за сезон 2014/2015 г.:   

18 - Александър Стойчев     - Асеновец 2005 (Асеновград)
17 - Юлий Шекеров           - Димитровград 1947 (Димитровград)
15 - Кирил Георгиев         - Гигант (Съединение)
14 - Любомир Александров    - Свиленград 1921 (Свиленград)
   - Георги Куртев          - Евроколеж (Пловдив)
13 - Валентин Маринов       - Загорец (Нова Загора)
12 - Пламен Иванов          - Стара Загора (Стара Загора)
10 - Любомир Божинов        - Поморие (Поморие)

 9  Веселин Филипов                Асеновец 2005 (Асеновград)    
 9  Хюсеин Филипов                 Загорец (Нова Загора)         
 9  Виделен Сердарски              Марица (Пловдив)              
 9  Янко Енчев                     Миньор (Раднево)              
 9  Руслан Господинов              Несебър (Несебър)               /вкл. 3 гола за Поморие (Поморие)/
 8  Благовест Зайцев               Гигант (Съединение)           
 8  Иван Влашев                    Гигант (Съединение)           
 8  Атанас Апостолов               Розова долина (Казанлък)      
 8  Иван Колев                     Розова долина (Казанлък)      
 7  Християн Христев               Марица (Пловдив)                /вкл. 3 гола за Гигант (Съединение)/
 7  Георги Йорданов Георгиев       Миньор (Раднево)              
 7  Ради Стойков                   Миньор (Раднево)              
 7  Георги Петков                  Поморие (Поморие)             
 7  Петко Фанев                    Спартак-С 94 (Пловдив)        
 6  Шабан Османов                  Асеновец 2005 (Асеновград)    
 6  Димитър Юруков                 Гигант (Съединение)             /вкл. 2 гола за Спартак-С 94 (Пловдив)/
 6  Свилен Щерев                   Гигант (Съединение)           
 6  Цветомир Матев                 Димитровград 1947 (Димитровград)
 6  Иван Караганчев                Левски (Карлово)              
 6  Иван Янчев                     Несебър (Несебър)             
 6  Николай Стоичков               Розова долина (Казанлък)      
 6  Анастас Попов                  Свиленград 1921 (Свиленград)  
 6  Петьо Димитров                 Свиленград 1921 (Свиленград)  
 6  Салим Салимов                  Сливен 2000 (Сливен)          
 5  Васил Сантов                   Димитровград 1947 (Димитровград)
 5  Николай Павлов                 Евроколеж (Пловдив)           
 5  Стоян Маринов                  Левски (Карлово)              
 5  Иван Площаков                  Марица (Пловдив)              
 5  Алеко Христов                  Поморие (Поморие)             
 5  Димитър Коларов                Поморие (Поморие)             
 5  Диян Лефтеров                  Поморие (Поморие)             
 5  Владислав Ямуков               Свиленград 1921 (Свиленград)  
 5  Костадин Желев                 Свиленград 1921 (Свиленград)  
 5  Дилян Димитров                 Тунджа 1915 (Ямбол)           
 5  Николай Вълев Петров           Тунджа 1915 (Ямбол)           
 4  Васил Гуджев                   Асеновец 2005 (Асеновград)    
 4  Йордан Жаров                   Асеновец 2005 (Асеновград)    
 4  Даниел Добриков                Димитровград 1947 (Димитровград)
 4  Кристофър Димитров             Димитровград 1947 (Димитровград)
 4  Филип Сантов                   Димитровград 1947 (Димитровград)
 4  Илхан Ибрамчик                 Евроколеж (Пловдив)           
 4  Денислав Атанасов              Загорец (Нова Загора)         
 4  Иво Гюров                      Миньор (Раднево)              
 4  Николай Димитров               Миньор (Раднево)              
 4  Георги Дойчинов Георгиев       Несебър (Несебър)             
 4  Николай Костов                 Несебър (Несебър)             
 4  Стамен Ангелов                 Несебър (Несебър)             
 4  Димитър Попов                  Поморие (Поморие)             
 4  Емил Гетов                     Поморие (Поморие)             
 4  Григор Георгиев                Розова долина (Казанлък)      
 4  Иван Чергев                    Розова долина (Казанлък)      
 4  Стоян Костадинов               Свиленград 1921 (Свиленград)  
 4  Милен Стоянов                  Сливен 2000 (Сливен)          
 4  Николай Дичев                  Тунджа 1915 (Ямбол)           
 4  Станимир Димитров              Тунджа 1915 (Ямбол)           
 3  Борислав Караматев             Асеновец 2005 (Асеновград)    
 3  Никола Праматаров              Асеновец 2005 (Асеновград)    
 3  Георги Димчов Петров           Гигант (Съединение)           
 3  Илиян Марчев                   Гигант (Съединение)           
 3  Николай Петров                 Загорец (Нова Загора)         
 3  Веселин Тахчиев                Левски (Карлово)              
 3  Георги Костадинов Георгиев     Марица (Пловдив)              
 3  Ирфан Юсеинов                  Марица (Пловдив)              
 3  Кристиян Павлов                Марица (Пловдив)              
 3  Живко Димов                    Миньор (Раднево)              
 3  Ангел Каишев                   Несебър (Несебър)             
 3  Кристиян Димитров              Несебър (Несебър)             
 3  Антон Иванов                   Поморие (Поморие)             
 3  Енчо Лемперов                  Поморие (Поморие)             
 3  Живко Илиев                    Поморие (Поморие)             
 3  Александър Ангелов             Розова долина (Казанлък)      
 3  Пламен Колев                   Розова долина (Казанлък)      
 3  Гюнай Христемов                Сливен 2000 (Сливен)          
 3  Николай Христозов              Спартак-С 94 (Пловдив)        
 3  Александър Андонов             Тунджа 1915 (Ямбол)           
 3  Атанас Танев                   Тунджа 1915 (Ямбол)           
 3  Станислав Славов               Тунджа 1915 (Ямбол)             /вкл. 1 гол за Загорец (Нова Загора)/
 2  Добромир Орловски              Гигант (Съединение)           
 2  Тодор Николов                  Гигант (Съединение)           
 2  Генади Ганчев                  Димитровград 1947 (Димитровград)
 2  Георги Христов Христов (1991)  Димитровград 1947 (Димитровград)
 2  Недялко Хубенов Колев          Димитровград 1947 (Димитровград)
 2  Мирослав Караилиев             Евроколеж (Пловдив)           
 2  Мирослав Пушкаров              Евроколеж (Пловдив)           
 2  Николай Димитров Николов       Евроколеж (Пловдив)           
 2  Сезгин Четин                   Евроколеж (Пловдив)           
 2  Христо Янчев                   Евроколеж (Пловдив)           
 2  Георги Димитров Георгиев       Загорец (Нова Загора)         
 2  Коста Янев                     Загорец (Нова Загора)         
 2  Хайри Мехмед                   Загорец (Нова Загора)         
 2  Цветан Чахов                   Загорец (Нова Загора)         
 2  Явор Иванов                    Загорец (Нова Загора)         
 2  Владимир Райчев                Левски (Карлово)              
 2  Георги Бичев                   Левски (Карлово)              
 2  Иван Тонев                     Миньор (Раднево)              
 2  Стивън Петров                  Миньор (Раднево)              
 2  Димитър Кръстев                Несебър (Несебър)             
 2  Емил Николов                   Несебър (Несебър)             
 2  Любомир Петров                 Несебър (Несебър)             
 2  Абдулазис Абдулазис            Поморие (Поморие)             
 2  Александър Иванов              Поморие (Поморие)             
 2  Даниел Стоянов                 Поморие (Поморие)             
 2  Стефан Стаматов                Поморие (Поморие)             
 2  Емил Рачев                     Розова долина (Казанлък)      
 2  Георги Христов Петров          Свиленград 1921 (Свиленград)  
 2  Иван Ангелов                   Свиленград 1921 (Свиленград)  
 2  Антонио Данов                  Сливен 2000 (Сливен)          
 2  Димитър Атанасов               Сливен 2000 (Сливен)          
 2  Кристиян Атанасов              Стара Загора (Стара Загора)   
 2  Симеон Григоров                Тунджа 1915 (Ямбол)           
 1  Виктор Каварджиев              Асеновец 2005 (Асеновград)    
 1  Джунейт Узунов                 Асеновец 2005 (Асеновград)    
 1  Мирослав Кайраков              Асеновец 2005 (Асеновград)    
 1  Неджиб Неджиб                  Асеновец 2005 (Асеновград)    
 1  Борислав Никифоров             Гигант (Съединение)           
 1  Иван Светлев                   Гигант (Съединение)           
 1  Живко Митев                    Димитровград 1947 (Димитровград)
 1  Николай Киров                  Димитровград 1947 (Димитровград)
 1  Ангел Рахов                    Евроколеж (Пловдив)           
 1  Борис Малев                    Евроколеж (Пловдив)           
 1  Йордан Хърков                  Евроколеж (Пловдив)           
 1  Константин Атанасов            Евроколеж (Пловдив)           
 1  Николай Маринов                Евроколеж (Пловдив)           
 1  Петър Челебиев                 Евроколеж (Пловдив)           
 1  Станимир Ковачев               Евроколеж (Пловдив)           
 1  Божидар Качаров                Загорец (Нова Загора)         
 1  Мартин Гунев                   Загорец (Нова Загора)         
 1  Милен Желев                    Загорец (Нова Загора)         
 1  Пламен Динков Димитров         Загорец (Нова Загора)         
 1  Иван Гаганелов                 Левски (Карлово)              
 1  Иван Карабобев                 Левски (Карлово)              
 1  Благомир Мастагарков           Марица (Пловдив)              
 1  Даниел Спасов                  Марица (Пловдив)              
 1  Йордан Влашки                  Марица (Пловдив)              
 1  Йълмаз Сюлейман                Марица (Пловдив)              
 1  Кирил Ангелов                  Марица (Пловдив)              
 1  Ангел Митов                    Миньор (Раднево)              
 1  Калоян Славов                  Миньор (Раднево)              
 1  Христо Христов                 Миньор (Раднево)              
 1  Янко Янков                     Миньор (Раднево)              
 1  Иван Георгиев                  Несебър (Несебър)             
 1  Йозгур Садула                  Несебър (Несебър)             
 1  Нуреттин Пюскюлю               Несебър (Несебър)             
 1  Стамен Николов                 Несебър (Несебър)             
 1  Стойко Колев                   Несебър (Несебър)             
 1  Тодор Марков                   Несебър (Несебър)             
 1  Георги Жеков                   Поморие (Поморие)             
 1  Мартин Петров                  Поморие (Поморие)             
 1  Пламен Ангелов Димитров        Поморие (Поморие)             
 1  Боян Стоянов                   Розова долина (Казанлък)      
 1  Димитър Вакавлиев              Розова долина (Казанлък)      
 1  Кристиан Петров                Розова долина (Казанлък)      
 1  Станислав Мехмедов             Розова долина (Казанлък)      
 1  Тодор Динев                    Розова долина (Казанлък)      
 1  Цветан Михов                   Розова долина (Казанлък)      
 1  Адриян Минчев                  Свиленград 1921 (Свиленград)  
 1  Красимир Бутраков              Свиленград 1921 (Свиленград)  
 1  Пейо Батинов                   Свиленград 1921 (Свиленград)  
 1  Светлозар Манчев               Сливен 2000 (Сливен)          
 1  Цветан Кръстев                 Сливен 2000 (Сливен)          
 1  Щилиян Бойчев                  Сливен 2000 (Сливен)          
 1  Андрей Андреев                 Спартак-С 94 (Пловдив)        
 1  Атанас Паскалев                Спартак-С 94 (Пловдив)        
 1  Валентин Тодоров               Спартак-С 94 (Пловдив)        
 1  Емил Иванов                    Спартак-С 94 (Пловдив)        
 1  Кристофър Асенов               Спартак-С 94 (Пловдив)        
 1  Михаил Пърчев                  Спартак-С 94 (Пловдив)        
 1  Рангел Кордов                  Спартак-С 94 (Пловдив)        
 1  Росен Колев                    Спартак-С 94 (Пловдив)        
 1  Стефан Учиков                  Спартак-С 94 (Пловдив)        
 1  Тони Станев                    Спартак-С 94 (Пловдив)        
 1  Цветан Йотов                   Спартак-С 94 (Пловдив)        
 1  Даниел Димитров                Стара Загора (Стара Загора)   
 1  Костадин Арнаудов              Стара Загора (Стара Загора)   
 1  Михаил Михалев                 Стара Загора (Стара Загора)   
 1  Георги Гончев                  Тунджа 1915 (Ямбол)           
 1  Георги Христов Христов (1986)  Тунджа 1915 (Ямбол)           
 1  Динко Дерменджиев              Тунджа 1915 (Ямбол)           

Автоголове
 1  Иван Стоянов                   Гигант (Съединение) - за Спартак-С 94 (Пд)
    Чавдар Камов                   Димитровград 1947 (Димитровград) - за Асеновец 2005
    Евгений Крикуненко             Левски (Карлово) - за Сливен 2000
    Матей Шумков                   Левски (Карлово) - за Гигант
    Бисер Кушев                    Марица (Пловдив) - за Загорец
    Марко Д"Арженио                Марица (Пловдив) - за Сливен 2000
    Димитър Попов                  Поморие (Поморие) - за Загорец
    Боян Стоянов                   Розова долина (Казанлък) - за Сливен 2000
    Павел Колев                    Сливен 2000 (Сливен) - за Несебър
    Янко Георгиев                  Сливен 2000 (Сливен) - за Несебър
    Петко Георгиев                 Стара Загора (Стара Загора) - за Загорец

Служебни голове
45  срещу Стара Загора (Стара Загора) - след отказването им на полусезона за всички отбори от групата
 3  срещу Гигант (Съединение) - за Марица
 3  срещу Марица (Пловдив) - за Миньор (Радн)
 3  срещу Тунджа 1915 (Ямбол) - за Гигант
 3  срещу Евроколеж (Пловдив) - за Асеновец 2005

Прес-служба на ЗС на БФС – Пловди

Програма пролетен полусезон

* - На 18 декември 2014 Стара Загора (Стара Загора) се отказва от по-нататъшно участие в първенството. Резултатите им до този момент се зачитат, а на противниците им през пролетта по програма се присъждат служебни победи с 3:0. 

18 кръг 
28 февруари  2015, събота, 15:00 ч:  
Тунджа 1915 (Ямбол) - Розова долина (Казанлък) - 0:0
300 зрители
червен картон: Николай Стоичков (Рдол) в 66 минута.

19 кръг 
7 март 2015, събота, 15:00 ч: 
Розова долина (Казанлък) - Поморие (Поморие) - 0:0
300 зрители

21 кръг 
21 март 2015, събота, 15:00 ч: 
Розова долина (Казанлък) - Миньор (Раднево) - 3:0
1:0 Атанас Апостолов 6, 2:0 Иван Чергев 35, 3:0 Атанас
Апостолов 38
300 зрители

22 кръг 
25 март 2015, сряда, 15:00 ч: 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Розова долина (Казанлък) - 1:1
0:1 Атанас Апостолов 10, 1:1 Георги Петров 71
200 зрители

23 кръг 
28 март 2015, събота, 15:00 ч: 
Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък) - 0:0
150 зрители
червен картон: Боян Стоянов (Рдол) в 63 минута

24 кръг 
4 април 2015, събота, 17:00 ч: 
Розова долина (Казанлък) - Асеновец 2005 (Асеновград) - 2:0
1:0 Димитър Вакавлиев 27, 2:0 Пламен Колев 82
250 зрители

25 кръг 
10 април 2015, петък, 17:00 ч: 
Сливен 2000 (Сливен) - Розова долина (Казанлък) - 1:2
0:1 Пламен Колев 3, 1:1 Салим Салимов 14, 1:2 Николай
Стойков 48
200 зрители

20 кръг 
14 март 2015, събота, 15:00 ч: Отложен за 18 април, сряда, 17:00 ч
Левски (Карлово) - Розова долина (Казанлък) - 0:1
0:1 Атанас Апостолов 3
300 зрители
червен картон: Юсуф Кьоров (Лев) в 74 минута

26 кръг 
18 април 2015, събота, 17:00 ч: 
Розова долина (Казанлък) почива по програма, но играе отложения мач с Левски(Карлово)

27 кръг 
22 април 2015, сряда, 17:00 ч: 
Марица (Пловдив) - Розова долина (Казанлък) - 0:1
0:1 Боян Стоянов 75
200 зрители

28 кръг 
25 април 2015, събота, 17:00 ч: 
Розова долина (Казанлък) почива 

29 кръг 
2 май 2015, събота, 18:00 ч: 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Розова долина (Казанлък) - 1:0
1:0 Юлий Шекеров 42
100 зрители

31 кръг 
13 май 2015, сряда, 18:00 ч: 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Розова долина (Казанлък) - 2:1
1:0 Петко Фанев 31, 1:1 Атанас Апостолов 71, 2:1 Михаел Пърчев 90+3
150 зрители

32 кръг 
16 май 2015, събота, 18:00 ч: 
Розова долина (Казанлък) - Несебър (Несебър) - 2:1
0:1 Георги Дойчинов Георгиев 27, 1:1 Тодор Динев 33, 2:1
Иван Чергев 79
200 зрители
червен картон: Руслан Господинов (Нес) в 56 минута


33 кръг 
23 май 2015, събота, 18:00 ч: 
Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък) - 2:0
1:0 Димитър Юруков 21, 2:0 Кирил Кр. Георгиев 70-дузпа
150 зрители
червени картони: Свилен Щерев (Гиг) в 51 минута, Тодор Динев
(Рдол) в 89 минута.

30 кръг 
9 май 2015, събота, 18:00 ч: отложен за 30 май.
Розова долина (Казанлък) - Евроколеж (Пловдив) - 2:0
1:0 Николай Стоичков 49', 2:0 Пламен Колев 70
600 зрители

34 кръг 
31 май 2015, неделя, 18:00 ч: 
Розова долина (Казанлък) - Стара Загора (Стара Загора) - сл. 3:0

Есенен полусезон

Голмайстори през сезона:

Голмайстори на Розова долина за 29- те гола през сезона:

Иван Колев – 8

Николай Стоичков – 4

Григор Георгиев – 4

Александър Ангелов – 3

Атанас Апостолов - 3

Иван Чергев – 2

Емил Рачев – 2

Станислав Мехмедов – 1

Цветан Николов – 1

Кристиян Петров - 1

1 кръг
9 август 2014, събота, 18:00 ч: 
Розова долина (Казанлък) - Тунджа 1915 (Ямбол) - 1:2
0:1 Станимир Димитров 4, 0:2 Николай Петров 56, 1:2 Атанас
Апостолов 63
500 зрители

2 кръг 
16 август 2014, събота, 18:00 ч: 
Поморие (Поморие) - Розова долина (Казанлък) - 4:0
1:0 Димитър Попов 3, 2:0 Димитър Попов 10, 3:0 Емил Гетов,
4:0 Антон Иванов 88
100 зрители

3 кръг 
23 август 2014, събота, 18:00 ч: 
Розова долина (Казанлък) - Левски (Карлово) - 1:2
0:1 Владимир Райчев 4, 0:2 Веселин Тахчиев 28, 1:2 Иван Колев 84
200 зрители
червен картон: Атанас Апостолов (Рдол) в 82 минута.


4 кръг 
30 август 2014, събота, 18:00 ч: 
Миньор (Раднево) - Розова долина (Казанлък) - 2:0
2:0 Иван Тонев 41, 48
400 зрители


5 кръг 
6 септември 2014, събота, 17:00 ч: 
Розова долина (Казанлък) - Свиленград 1921 (Свиленград) - 2:1
0:1 Любомир Александров 60, 1:1 Григор Георгиев 82, 2:1 Николай
Стоичков 87
250 зрители


6 кръг 
13 септември 2014, събота, 17:00 ч: 
Розова долина (Казанлък) - Загорец (Нова Загора) - 2:1
0:1 Хайри Мехмед 18, 1:1 Григор Георгиев 45, 2:1 Станислав
Мехмедов 55
300 зрители
червени картон: Евгени Караманов (вр) в 88 минута, Мирослав
Миндев и Станислав Славов в 90 минута, всичките от Загорец.

7 кръг 
20 септември 2014, събота, 17:00 ч: 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Розова долина (Казанлък) - 4:0
2:0 Веселин Филипов 6, 18, 2:0 3:0 Александър Стойчев 26,
4:0 Веселин Филипов 63
200 зрители


8 кръг 
27 септември 2014, събота, 17:00 ч: 
Розова долина (Казанлък) - Сливен 2000 (Сливен) - 6:1
0:1 Боян Нейчев 4 автогол, 1:1 Иван Колев 11 , 2:1 Цветан Николов, 3:1 Иван Колев 47, 
4:1 Стойчков 57,  5:1 Иван Колев 70, 6:1 Кристиян Петров 81 
150 зрители

9 кръг 
3 октомври 2014, петък, 16:00 ч: 
Розова долина (Казанлък) - почива

10 кръг 
11 октомври 2014, събота, 16:00 ч: 
Розова долина (Казанлък) - Марица (Пловдив) - 1:0
1:0 Иван Колев 30
300 зрители


11 кръг 
18 октомври 2014, събота, 16:00 ч: 
Розова долина (Казанлък) - почива

12 кръг 
25 октомври 2014, събота, 14:30 ч: 
Розова долина (Казанлък) - Димитровград 1947 (Димитровград) - 0:0
100 зрители

13 кръг 
1 ноември 2014, събота, 14:30 ч: 
Евроколеж (Пловдив) - Розова долина (Казанлък) - 2:0
1:0 Георги Куртев 35, 2:0 Мирослав Караилиев 75
118 зрители

14 кръг 
8 ноември 2014, събота, 14:30 ч: 
Розова долина (Казанлък) - Спартак-С 94 (Пловдив) - 2:0
1:0 Григор Георгиев 35, 2:0 Григор Георгиев 51 
150 зрители

15 кръг 
15 ноември 2014, събота, 14:30 ч: 
Несебър (Несебър) - Розова долина (Казанлък) - 1:4
0:1 Емил Рачев 5, 0:2 Атанас Апостолов 15, 0:3 Иван Чергев 38,
0:4 Николай Стоичков 49, 1:4 Емил Николов 59
50 зрители

16 кръг 
22 ноември 2014, събота, 14:30 ч: 
Розова долина (Казанлък) - Гигант (Съединение) - 0:0

17 кръг 
29 ноември 2014, събота, 14:30 ч: 
Стара Загора (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък) - 2:10
0:1 Иван Чергев 13, 0:3 Иван Колев 17, 28, 0:4 Николай Стоичков
41, 1:4 Пламен Иванов 52, 1:5 Александър Ангелов 57, 1:6 Емил
Рачев 60, 1:8 Александър Ангелов 70, 72, 1:9 Иван Колев 74, 1:10
Атанас Апостолов 81, 2:10 Пламен Иванов 90
20 зрители


В момента разглеждате олекотената мобилна версия на уебсайта. Към пълната версия.
Уебсайт в Alle.bg