ФК РОЗОВА ДОЛИНА
Сподели

СТАТИСТИКА ЮГОИЗТОЧНА 2018-19

34. кръг (статистика)

 XXXIV кръг
14 май 2019 г., вторник, 18:00 ч:
Садово (Садово) - Сокол (Марково)                         1:2 
1:0 Георги Бъчваров 10, 1:1 Мартин Динев 44, 1:2 Сезгин
Четин 57
В 24. минута Сезгин Четин (Сок) пропуска дузпа.
100 зрители

28 май 2019 г., вторник, 18:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Карнобат (Карнобат)          3:3 
0:1 Живко Комелов 14, 1:1 Васил Богданов 51, 2:1 Ерсин 
Сладунов 53, 2:2 Ростислав Петров 71, 2:3 Ивайло Стойчев 87,
3:3 Марио Филипов 90
80 зрители

29 май 2019 г., сряда, 18:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Гигант (Съединение)               1:0 
1:0 Лъчезар Ангелов 36
150 зрители

30 май 2019 г., четвъртък, 17:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Атлетик (Куклен)               3:1 
1:0 Владислав Калайджиев 40, 2:0 Николай Георгиев 44, 2:1
Стефан Рабаджийски 77, 3:1 Иван Чергев 83
123 зрители

31 май 2019 г., петък, 18:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Свиленград 1921 (Свиленград)   5:1 
2:0 Стойко Стоянов Иванов 30, 33, 3:0 Кольо Чахов 38, 4:0 Михаил
Георгиев 65, 5:0 Цветан Чахов 71, 5:1 Мариян Тонев 76
300 зрители

1 юни 2019 г., събота, 18:00 ч:
Миньор (Раднево) - Левски (Карлово)                       5:0 
1:0 Ангел Костов 4, 2:0 Димитър Видев 21, 3:0 Руси Чернаков 26,
4:0 Димитър Байраков 48-дузпа, 5:0 Димитър Видев 84
250 зрители

Борислав 2009 (Първомай) - Черноморец 1919 (Бургас)       0:2 
0:2 Васил Калоянов 20, 75
100 зрители

Загорец (Нова Загора) - Димитровград 1947 (Дмгр)          3:0 
1:0 Явор Тенев Иванов 30, 3:0 Денислав Атанасов 38, 80
50 зрители

2 юни 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Созопол (Созопол)                0:2 
0:1 Кристиян Иванов 65, 0:2 Трайо Грозев 85
100 зрители

33. кръг (статистика)

23 май 2019 г., четвъртък, 18:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Асеновец 2005 (Асеновград)             2:1 
1:0 Борислав Хаджиев 12, 1:1 Ерсин Сладунов 35, 2:1
Олгин Чобан 89 
100 зрители
червен картон: Емир Мустафа (Ас) в хх минута.

Сокол (Марково) - Розова долина (Казанлък)                0:4 
0:1 Михаил Лалев 16, 0:2 Пламен Госп. Колев 19, 0:3 Кристиан
Петров 40, 0:4 Пламен Госп. Колев 49
50 зрители
  
24 май 2019 г., петък, 17:00 ч:
Левски (Карлово) - Нефтохимик 1962 (Бургас)               0:3 
0:1 Цветан Филипов 33, 0:3 Мирослав Радев 50, 60
100 зрители

24 май 2019 г., петък, 18:00 ч:
Гигант (Съединение) - Миньор (Раднево)                    0:1 
0:1 Руси Чернаков 36
150 зрители
червен картон: Димитър Трайков (Мин) в хх минута.
 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Хасково 1957 (Хасково)         3:4 
0:1 Юлий Шекеров 9, 1:1 Андрей Атанасов 55, 1:2 Юлий 
Шекеров 70, 2:2 Цветомир Матев 74, 2:3 Юлий Шекеров 75,
3:3 Андрей Атанасов 78-дузпа, 3:4 Юлий Шекеров 89
350 зрители
червен картон: Васил Сантов (Дгр) в 90+3 минута.

Карнобат (Карнобат) - Загорец (Нова Загора)               1:4 
0:2 Денислав Атанасов 45, 48, 0:4 Александър Хардалов 64, 77,
1:4 Ивайло Стойчев 79
100 зрители

Черноморец 1919 (Бургас) - Садово (Садово)                3:0 сл.
- прекратен в 5" при 0:0, когато футболист на гостите, започнали мача със 7 човека, се контузва.

Свиленград 1921 (Свиленград) - Борислав 2009 (Първомай)   2:1 
1:0 Анастас Попов 30, 1:1 Васил Ангелов Колев 72, 2:1 Анастас
Попов 88-дузпа
120 зрители

24 май 2019 г., петък, 19:00 ч:
Созопол (Созопол) - Марица 1921 (Пловдив)                 2:1 
1:0 Уилфред Гримо 29, 1:1 Мирослав Радев 55, 2:1 Трайо
Грозев 85
130 зрители

32. кръг (статистика)

    XXXII кръг
18 май 2019 г., събота, 17:00 ч:
Миньор (Раднево) - Нефтохимик 1962 (Бургас)               0:1 
0:1 Цветан Филипов 44
200 зрители
червен картон: Любомир Божинов (Нефт) в 64 минута.

Асеновец 2005 (Асеновград) - Сокол (Марково)              1:2 
0:1 Марин Диков 45-дузпа, 1:1 Ариф Ферадов 56, 1:2 Николаос
Томопулос 74
150 зрители

18 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Левски (Карлово)               4:1 
1:0 Ангел Здравчев 2, 2:0 Венцислав Гюзелев 30, 3:0 Васил
Ангелов Колев 48, 3:1 Стефан Чилингиров 69, 4:1 Венцислав
Гюзелев  84
150 зрители
 
Садово (Садово) - Свиленград 1921 (Свиленград)            2:0 
1:0 Светослав Асенов 5, 2:0 Петьо Димитров 52
100 зрители
 
Розова долина (Казанлък) - Черноморец 1919 (Бургас)       1:2 
1:0 Николай Г. Георгиев 42, 1:1 Жулиев Парушев 67, 1:2 Васил
Калоянов 86
100 зрители

Загорец (Нова Загора) - Атлетик (Куклен)                  3:0 
1:0 Добромир Димитров 28, 2:0 Денислав Атанасов 31, 3:0 Явор Иванов 68
200 зрители

Хасково 1957 (Хасково) - Карнобат (Карнобат)              2:0 
1:0 Юлий Шекеров 60, 2:0 Сонер Полат 90
50 зрители

Марица 1921 (Пловдив) - Димитровград 1947 (Дмгр)          3:1 
0:1 Антон Колев 50, 2:1 Тодор Тимонов 53, 59, 3:1 Запрян Тодоров
Запрянов 64
57 зрители
 
Гигант (Съединение) - Созопол (Созопол)                   0:1 
0:1 Димитър Коларов 78
150 зрители

                           XXIX кръг - отложен мач
21 май 2019 г., вторник, 18:00 ч:
Сокол (Марково) - Марица 1921 (Пловдив)                   2:1 
в статистиката за кръга

31. кръг (статистика)

 XXXI кръг
11 май 2019 г., събота, 15:30 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Борислав 2009 (Първомай)       2:0 
1:0 Кристиян Парашкевов 30, 2:0 Цветан Чахов 49
200 зрители

11 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Марица 1921 (Пловдив)               4:1 
2:0 Димитър Атанасов Петров 32, 65, 3:0 Стойко Колев 71, 4:0 
Ясен Тузаков 76, 4:1 Димитър Русев 79
100 зрители

Атлетик (Куклен) - Хасково 1957 (Хасково)                 0:0 
173 зрители, без служебните лица

Сокол (Марково) - Загорец (Нова Загора)                   0:3 
0:1 Георги Йорданов Георгиев 37, 0:3 Денислав Атанасов
72, 85
100 зрители

Черноморец 1919 (Бургас) - Асеновец 2005 (Асеновград)     3:0 сл.


Свиленград 1921 (Свиленград) - Розова долина (Казанлък)   0:3 
0:3 Пламен Господинов Колев 57, 60, 72
150 зрители

11 май 2019 г., събота, 19:00 ч:
Созопол (Созопол) - Миньор (Раднево)                      2:1 
1:0 Станимир Баев 32, 1:1 Димитър Видев 57, 2:1 Станимир
Баев 69
100 зрители

12 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Гигант (Съединение)    1:0 
1:0 Емре Емин 84
100 зрители

Левски (Карлово) - Садово (Садово)                        2:0 
1:0 Иван Диклиев 23, 2:0 Мирослав Кайряков 74

                           XXXIV кръг - изтеглен мач
14 май 2019 г., вторник, 18:00 ч:
Садово (Садово) - Сокол (Марково)                         1:2 
1:0 Георги Бъчваров 10, 1:1 Мартин Динев 44, 1:2 Сезгин 
Четин 57
100 зрители

30. кръг (статистика)

8 май 2019 г., сряда, 18:00 ч:
Миньор (Раднево) - Борислав 2009 (Първомай)               1:0 
1:0 Радослав Калчев 36
100 зрители
 
Садово (Садово) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                1:4 
0:1 Любомир Божинов 7, 1:1 Емил Аргиров 28, 1:2 Любомир 
Божинов 40, 1:3 Михаил Георгиев 67, 1:4 Деян Христов 75
50 зрители
 
Розова долина (Казанлък) - Левски (Карлово)               5:0 
2:0 Венцислав Иванов 18, 30, 3:0 Николай Георгиев 36, 5:0
Иван Чергев  87, 90
100 зрители

Асеновец 2005 (Асеновград) - Свиленград 1921 (Свил)       3:3 
0:1 Христо Зотев 43, 0:2 Веселин Бакърджиев 47, 1:2 Ариф
Ферадов 67, 1:3 Мариян Тонев 68, 3:3 Стоян Славков 72-дузпа,
90+2
150 зрители

Загорец (Нова Загора) - Черноморец 1919 (Бургас)          3:0 
1:0 Денислав Атанасов 5, 2:0 Явор Иванов 33, 3:0 Пламен
Иванов 85
200 зрители
 
Хасково 1957 (Хасково) - Сокол (Марково)                  2:0 
1:0 Стефан Русев 47, 2:0 Юлий Шекеров 89
250 зрители

Марица 1921 (Пловдив) - Атлетик (Куклен)                  2:0 
1:0 Костадин Дяков 7, 2:0 Запрян Тодоров Запрянов 10
150 зрители

Гигант (Съединение) - Карнобат (Карнобат)                 2:0 
1:0 Александър Стойчев 45, 2:0 Ерик Смилянов 80
xyz зрители
червен картон: Ивайло Стойчев в 75 минута.
 
8 май 2019 г., сряда, 19:00 ч:
Созопол (Созопол) - Димитровград 1947 (Димитровград)      4:1 
0:1 Андрей Атанасов 44, 1:1 Трайо Грозев 53, 2:1 Уилфред Гримо
58, 3:1 Петър Кюмюрджиев 82, 4:1 Георги Петров Георгиев 87
100 зрители
 червен картон: Райко Руменов Райков (Дгр) в хх минута.

29. кръг (статистика)

3 май 2019 г., петък, 18:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Миньор (Раднево)       0:1 
0:1 Ангел Костов 50
200 зрители
 червени картони: Чавдар Камов в 76 минута и Васил Сантов в 90+2 минута

4 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Созопол (Созопол)                   0:2 
0:2 Трайо Грозев 65, 89
130 зрители

Атлетик (Куклен) - Гигант (Съединение)                    0:0 
200 зрители

Сокол (Марково) - Марица 1921 (Пловдив)                   отложен * 
* - отложен по молба на домакините.

Черноморец 1919 (Бургас) - Хасково 1957 (Хасково)         5:1 
1:0 Васил Калоянов 35, 2:0 Жулиен Парушев 36, 3:0 Васил
Калоянов 58, 4:0 Жулиен Парушев 67, 4:1 Борис Бисеров 74,
5:1 Петър Колев 84
160 зрители
 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Загорец (Нова Загора)      0:5 
0:2 Явор Иванов 25, 30, 0:3 Ивайло Марин. Маринов 67, 0:4
Христо Митев 71, 0:5 Пламен Господ. Иванов  86
100 зрители

Нефтохимик 1962 (Бургас) - Розова долина (Казанлък)       3:1 
1:0 Цветан Филипов 9, 171 Ахмед Сюнетчиев 43, 2:1 Боримир
Карамфилов 47, 3:1 Деян Христов 67
300 зрители

Борислав 2009 (Първомай) - Садово (Садово)                1:0 
1:0 Георги Стайков 72
100 зрители

5 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Левски (Карлово) - Асеновец 2005 (Асеновград)             3:0 
1:0 Веселин Филипов 61, 3:0 Стефан Чилингиров 64, 72
150 зрители

21 май 2019 г., сряда, 18:00 ч:
Сокол (Марково) - Марица 1921 (Пловдив)                   2:1
0:1 Мартин Атанасов 35, 2:1 Станимир Димитров 40, 45+1
50 зрители

28. кръг (статистика)

XXVIII кръг
25 април 2019 г., четвъртък, 16:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Нефтохимик 1962 (Бургас)     0:1 
0:1 Боримир Карамфилов 5
100 зрители

25 април 2019 г., четвъртък, 17:00 ч:
Миньор (Раднево) - Садово (Садово)                        3:0 сл. * 
* - прекратен във 2. минута, гостите остават с 6 души на терена, след като са започнали със 7.
60 зрители

Розова долина (Казанлък) - Борислав 2009 (Първомай)       1:1 
0:1 Васил Колев 32, 1:1 Димитър Вакавлиев 43
120 зрители
 
Загорец (Нова Загора) - Левски (Карлово)             5:0 (поправена)
1:0 Денислав Атанасов 6, 2:0 Явор Иванов 34, 3:0 Павлин Георгиев
52, 4:0 Георги Йорданов Георгиев 80, 5:0 Никола Праматаров
85-автогол
В 34. минута Ивайло Марин. Маринов (Заг.) пропуска дузпа.
120 зрители
 
Хасково 1957 (Хасково) - Свиленград 1921 (Свиленград)     2:2 
0:1 Иван Ангелов 26, 0:2 Мариян Тонев 34, 1:2 Елиаш да Силва 37, 
Нелиян Чакъров 51
100 зрители

Марица 1921 (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас)          0:0 
150 зрители

Гигант (Съединение) - Сокол (Марково)                     3:2 
1:0 Светослав Читаков 3, 1:1 Сезгин Четин 38-дузпа, 2:1
Александър Стойчев 47, 3:1 Светослав Читаков 55, 3:2 Иван
Пудев 85
100 зрители

Димитровград 1947 (Димитровград) - Карнобат (Карнобат)    2:2 
2:0 Андрей Атанасов 44, 53-дузпа, 2:1 Георги Калоянов 61-дузпа, 2:2 Димитър Петков 69
150 зрители

25 април 2019 г., четвъртък, 18:00 ч:
Созопол (Созопол) - Атлетик (Куклен)                      2:1 
1:0 Трайо Грозев 23, 2:0 Георги Петров Георгиев 83, 2:1 Борислав
Хаджиев 90+1
150 зрители

27. кръг (статистика)

XXVII кръг
19 април 2019 г., петък, 17:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Загорец (Нова Загора)          4:2 
1:0 Любомир Божиков 3, 1:1 Ивайло Маринов 5, Деян Христов
48, 3:1 Михаил Георгиев 54, 3:2 Ивайло Маринов 83, 4:2 Деян
Христов 90
100 зрители

20 април 2019 г., събота, 15:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Миньор (Раднево)                    3:0 сл.
* - първоначално 0:2, в последствие на Миньор е присъдена служебна загуба заради нередовен играч.
0:1 Димитър Цонев 20, 0:2 Ангел Костов 29
100 зрители

20 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Димитровград 1947 (Димитровград)       1:0 
1:0 Борислав Хаджиев 11
207 зрители

Сокол (Марково) - Созопол (Созопол)                       1:1 
0:1 Трайо Грозев 30, 1:1 Селчук Коджаахмет 46
100 зрители

Черноморец 1919 (Бургас) - Гигант (Съединение)            2:0 
1:0 Станислав Дрянов 31, 2:0 Жулиен Парушев 88
100 зрители

Свиленград 1921 (Свиленград) - Марица 1921 (Пловдив)      3:1 
2:0 Марин Тонев 33-дузпа, 50, 3:0 Костадин Желев 54, 3:1 Петър 
Сърбов 86
100 зрители

Борислав 2009 (Първомай) - Асеновец 2005 (Асеновград)     8:0 
1:0 Венцислав Гюзелев 12, 2:0 Мартин Здравчев 32, 4:0 Ангел
Здравчев 43, 45, 5:0 Венцислав Гюзлев 57, 6:0 Васил Колев 60,
7:0 Шабан Османов 62, 8:0 Венцислав Гюзелев 88
100 зрители
 
Садово (Садово) - Розова долина (Казанлък)                0:1 
0:1 Иван Чернев 90+1
100 зрители
 
21 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Левски (Карлово) - Хасково 1957 (Хасково)                 0:2 
0:1 Стефан Русев 46+х, 0:2 Ален Иванов 46+у
300 зрители

26. кръг (статистика)

13 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Миньор (Раднево) - Розова долина (Казанлък)               3:1
0:1 Пламен Колев 36, 2:1 Димитър Байдаков 40, 61, 3:1 Руси
Чернаков 64
150 зрители

Асеновец 2005 (Асеновград) - Садово (Садово)              4:0 
1:0 Стоян Славков 7, 2:0 Мутлу Алиев 14, 3:0 Ариф 
Ферадов 10, 4:0 Теодор Генов 80
100 зрители

Загорец (Нова Загора) - Борислав 2009 (Първомай)          1:0 
1:0 Добромир Димитров 90+3
150 зрители
 
Марица 1921 (Пловдив) - Левски (Карлово)                  0:0 
250 зрители
червен картон: Валентин Иванов (Лев) в 84 минута.

Гигант (Съединение) - Свиленград 1921 (Свиленград)        1:0 
1:0 Николай Парнаров 26
100 зрители

Димитровград 1947 (Димитровград) - Сокол (Марково)        1:0 
1:0 Филип Сантов 45
200 зрители

Карнобат (Карнобат) - Атлетик (Куклен)                    0:3 
0:1 Борислав Хаджиев 5, 0:2 Стефан Рабаджиев 16, 0:3
Юлиан Романов 54
100 зрители

13 април 2019 г., събота, 18:00 ч:
Созопол (Созопол) - Черноморец 1919 (Бургас)              3:1 
1:0 Уилфред Гримо 36, 3:0 Трайо Грозев 51, 78, 3:1 Мустафа
Ехлиман Мустафа 90+1
500 зрители
червен картон: Васил Калоянов (Чер) в 55 минута.

14 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Нефтохимик 1962 (Бургас)         0:3
0:1 Николай Костов 6, 0:2 Любомир Божинов 23, 0:3 Деян
Христов 74
В 90 минута Юлий Шекеров (Хас) пропуска дузпа.
100 зрители

                           XXV кръг - отложен мач
  XXV кръг - отложен мач
17 април 2019 г., сряда, 17:00 ч:
Сокол (Марково) - Карнобат (Карнобат)                     3:0 
1:0 Ангел Рахов 11, 2:0 Мартин Динов 62, 3:0 Ангел Рахов 88
 50 зрители

25. кръг (статистика)

10 април 2019 г., сряда, 15:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Димитровград 1947 (Дмгр)       1:0 
1:0 Жулиен Парушев 48
100 зрители

10 април 2019 г., сряда, 17:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Миньор (Раднево)                       0:2 
0:1 Ангел Костов 47, 0:2 Димитър Видев 86
150 зрители
червен картон: Илхан Ибрамчик (Атл) в 75 минута.

Сокол (Марково) - Карнобат (Карнобат)                     отложен  

Свиленград 1921 (Свиленград) - Созопол (Созопол)          1:4 
0:1 Антонио Ласков 13, 0:2 Трайо Грозев 55, 0:3 Станимир Баев
59, 0:4 Трайо Грозев 64, 1:4 Анастас Попов 71
200 зрители
червен картон: Анастас Попов (Свил) в ххх минута.

Левски (Карлово) - Гигант (Съединение)                    0:0 
150 зрители
червен картон: Веселин Филипов (Лев) в 65 минута.

Нефтохимик 1962 (Бургас) - Марица 1921 (Пловдив)          4:2 
0:1 Георги Костадинов Георгиев 2, 2:1 Деян Христов 11, 23, 3:1 
Цветомир Цонков 27, 4:1 Деян Христов 72, 4:2 Лъчезар Ангелов
88
200 зрители

Борислав 2009 (Първомай) - Хасково 1957 (Хасково)         1:0 
1:0 Венцислав Гюзелев 60
200 зрители

Садово (Садово) - Загорец (Нова Загора)                   0:2 
0:1 Георги Йорданов Георгиев 48, 0:2 Александър Хардалов 86
20 зрители

Розова долина (Казанлък) - Асеновец 2005 (Асеновград)     3:1 
0:1 Стоян Славков 25, 1:1 Атанас Апостолов 45+1, 2:1 Михаел
Лалев 67, 3:1 Данаил Иванов 
100 зрители

24. кръг (статистика)


6 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Миньор (Раднево) - Асеновец 2005 (Асеновград)             3:0 
1:0 Димитър Видев 3, 2:0 Никола Грозданов 20, 3:0 Руси  Чернаков
40
100 зрители

Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък)          3:1 
1:0 Александър Хардалов 28, 1:1 Пламен Колев 53, 3:1 Георги 
Йорданов Георгиев 68, 89
150 зрители
червен картон: Николай Стоичков (Рд) в ххх минута.
 
Хасково 1957 (Хасково) - Садово (Садово)                 13:0 
1:0 Борис Бисеров 15, 2:0 Юлий Шекеров 23, 3:0 Янко Енчев
24, 4:0 Стефан Русев 34, 7:0 Юлий Шекеров 36, 38, 48, 8:0
Стефан Русев 51, 9:0 Ерай Салиф 59, 10:0 Стефан Балев 61,
11:0 Борис Бисеров 74, 12:0 Димитър Александров 79-дузпа,
13:0 Стефан Русев 90
76 зрители
 
Марица 1921 (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)          0:0 
150 зрители

Гигант (Съединение) - Нефтохимик 1962 (Бургас)            0:1 
0:1 Николай Костов 76
200 зрители
 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Свиленград 1921 (Свиленград)   2:0 
1:0 Даниел Добриков 22,  2:0 Андрей Атанасов 77
100 зрители

Карнобат (Карнобат) - Черноморец 1919 (Бургас)            1:4 
0:1 Мустафа Ехлиман Мустафа 18-дузпа, 0:2 Васил Калоянов
20, 0:3 Жулиен Парушев 70, 1:3 Даниел Стоянов 77, 1:4 Жулиен
Парушев 89
100 зрители

Атлетик (Куклен) - Сокол (Марково)                        2:0 
1:0 Серафим Михайлов 44, 2:0 Александър Христев 57
400 зрители
 
6 април 2019 г., събота, 18:00 ч:
Созопол (Созопол) - Левски (Карлово)                      3:1 
3:0 Трайо Грозев 17, 33, 53, 3:1 Веселин Филипов 70
70 зрители
червен картон: Боян Пенев (Лев) в 27 минута.

23. кръг (статистика)

30 март 2019 г., събота, 13:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Атлетик (Куклен)               5:0 
1:0 Васил Калоянов  19-дузпа, 2:0 Стоян Мантаров 60, 3:0 Васил
Калоянов 77, 4:0 Георги Тузаков 86, 5:0 Станислав Дрянов 88
200 зрители

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912":
Садово (Садово) - Марица 1921 (Пловдив)                   0:3 
0:1 Тодор Тимонов 32, 0:2 Мирослав Радев 64, 0:3 Йордан
Пейчинов 71
50 зрители

30 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Сокол (Марково) - Миньор (Раднево)                        3:2 
1:0 Михаил Димитров Михайлов (вр) 22-автогол,  1:1 Димитър
Видев 60, 2:1 Георги Куртев 78-дузпа, 3:1 Николай Димитров
Николов 82, 3:2 Ангел Костов 90+2
120 зрители

Свиленград 1921 (Свиленград) - Карнобат (Карнобат)        0:4 
0:3 Даниел Стоянов 3, 30, 65, 0:4 Георги Жеков 80
150 зрители

Нефтохимик 1962 (Бургас) - Созопол (Созопол)              1:1 
1:0 Деян Христов 11, 1:1 Антонио Ласков 20
1000 зрители.

Борислав 2009 (Първомай) - Гигант (Съединение)            0:1 
0:1 Александър Стойчев 90+2 дузпа
червен картон: Венцислав Гюзелев (Бор) в 62 минута.
200 зрители

Розова долина (Казанлък) - Хасково 1957 (Хасково)         1:2 
0:1 Юлий Шекеров 17, 0:2 Марио Йовов 39, 1:2 Ахмед Сюнетчиев 60
250 зрители

в Садово: 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Загорец (Нова Загора)        0:5 
0:1 Хайри Мехмед 7, 0:2 Ивайло Маринов 8, 0:3 Явор Иванов 37,
0:4 Георги Йорданов Георгиев 44, 0:5 Ивайло Маринов 78
150 зрители
червен картон: Яшар Ферадов (Ас) в 15 минута.

31 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Левски (Карлово) - Димитровград 1947 (Димитровград)       3:0 
3:0 Стефан Чилингиров 2, 71, 89
300 зрители

18 кръг - отложени мачове

27 март 2019 г., сряда, 15:00 ч:
Гигант (Съединение) - Хасково 1957 (Хасково)              1:1 
0:1 Стефан Балев 1, 1:1 Светослав Читаков 24
150 зрители

Атлетик (Куклен) - Садово (Садово)                                5:0 
2:0 Димитър Джонджоров 20, 32, 3:0 Ст. Рабаджийски 64, 
4:0 Антонио Цанков 65, 5:0 Димитър Джонджоров 89
150 зрители
 
Миньор (Раднево) - Марица 1921 (Пловдив)                  1:0 
1:0 Ангел Костов 90+2
 150 зрители

22. кръг (статистика)

23 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Миньор (Раднево) - Загорец (Нова Загора)                  1:0 
1:0 Ангел Костов 69
150 зрители

Марица 1921 (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)          0:0 
117 зрители

Гигант (Съединение) - Садово (Садово)                     1:0 
1:0 Александър Стойчев 43
200 зрители

Димитровград 1947 (Дмгр) - Нефтохимик 1962 (Бургас)       0:3 
0:1 Цветомир Цонков 20, 0:2 Цветан Филипов 54, 0:3 Деян
Христов 56
200 зрители
червен картон: Васил Сантов (Дгр) в 18 минута.

Карнобат (Карнобат) - Левски (Карлово)                    0:0 
300 зрители

Атлетик (Куклен) - Свиленград 1921 (Свиленград)           2:1 
1:0 Серафим Михайлов 19, 2:0 Ангел Семерджиев 82, 2:1 
Костадин Желев 89
200 зрители

Сокол (Марково) - Черноморец 1919 (Бургас)                1:2 
0:1 Жулиен Парушев 40, 0:2 Мустафа Ехл. Мустафа 65,
1:2 Ангел Рахов 67
120 зрители

23 март 2019 г., събота, 16:00 ч:
Созопол (Созопол) - Борислав 2009 (Първомай)              3:1 
1:0 Трайо Грозев 3, 2:0 Антонио Ласков 61 3:0 Стефан
Стойнов 64, 3:1 Венцислав Гюзелев 84
100 зрители

24 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Асеновец 2005 (Асеновград)       4:1 
2:0 Юлий Шекеров 9, 15, 2:1 Мутлу Алиев 34, 3:1 Ален Иванов
41, 4:1 Юлий Шекеров 63
300 зрители

21. кръг (статистика)

16 март 2019 г., събота, 13:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Миньор (Раднево)               1:0 
1:0 Иван Стоянов 78
300 зрители

16 март 2019 г., събота, 14:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Карнобат (Карнобат)            6:0 
1:0 Цветан Филипов 19, 2:0 Деян Христов 34, 3:0 Михаил
Георгиев 57, 4:0 Деян Христов 59, 5:0 Цветан Филипов 68,
6:0 Мирослав Радев 88
300 зрители

16 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Димитровград 1947 (Дмгр)       2:0 
1:0 Васил Иванов Василев 62, 2:0 Георги Стайков 77
100 зрители

Садово (Садово) - Созопол (Созопол)                       1:3 
0:1 Яни Николов 29, 1:1 Никола Людмилов Николов 32, 
1:2 Трайо Грозев 56, 1:3 Мурад Ибраим 66
200 зрители
червен картон: Стоян Грънчарски (Сад) в 90 минута.

Розова долина (Казанлък) - Гигант (Съединение)            1:0 
1:0 Иван Чергев 90+3 зрители
200 зрители

Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица 1921 (Пловдив)        0:2 
0:2 Тодор Тимонов 47, 70
800 зрители

Загорец (Нова Загора) - Хасково 1957 (Хасково)            3:1  
1:0 Александър Хардалов 32, 1:1 Юлий Шекеров 58, 2:1 Георги
Георгиев 66, 3:1 Пламен Иванов 74
400 зрители
червен картон: Дамян Чаушев (Хас) в 64 минута.

17 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Сокол (Марково)       1:1 
0:1 Симеон Сталев 43, 1:1 Ивелин Костов 68
350 зрители

Левски (Карлово) - Атлетик (Куклен)                              0:0 
500 зрители

20. кръг (статистика)

9 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Миньор (Раднево) - Хасково 1957 (Хасково)                 3:2 
1:0 Димитър Байдаков 37, 2:0 Ангел Костов 52, 2:1 Радослав
Калчев 68, 2:2 Ален Иванов 81, 3:2 Никола Грозданов 88
100 зрители

Марица 1921 (Пловдив) - Загорец (Нова Загора)             1:0
1:0 Айкут Янъков 19
150 зрители

Гигант (Съединение) - Асеновец 2005 (Асеновград)          1:0 
1:0 Светослав Читаков 90-дузпа
350 зрители

Димитровград 1947 (Димитровград) - Садово (Садово)        3:0 
1:0 Андрей Атанасов 33, 2:0 Васил Сантов 48, 3:0 Андрей
Атанасов 61
150 зрители
червен картон: Недко Миленов (Сад) в 64 минута.

Карнобат (Карнобат) - Борислав 2009 (Първомай)            2:1 
0:1 Венцислав Гюзлев 24, 1:1 Георги Бижев 42, 2:1 Георги
Калоянов 65-дузпа
230 зрители

Атлетик (Куклен) - Нефтохимик 1962 (Бургас)               0:1 
0:1 Цветан Филипов 61-дузпа
250 зрители
червен картон: Ферди Мюмюнов (Нефт) в ххх минута.

Сокол (Марково) - Левски (Карлово)                        3:0 
2:0 Ангел Рахов 38, 79, 3:0 Александър Драшков 90
200 зрители

Черноморец 1919 (Бургас) - Свиленград 1921 (Свиленград)   4:1 
0:1 Ивелин Костов 49, 4:1 Васил Калоянов 68, 79, 88, 90+1
50 зрители

9 март 2019 г., събота, 16:00 ч:
Созопол (Созопол) - Розова долина (Казанлък)              1:0 
1:0 Георги Петров Георгиев 16
100 зрители
червен картон: Данаил Иванов (Соз) в ххх минута.

19. кръг (статистика)


2 март 2019, събота, 13:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Сокол (Марково)                         2:0
1:0 Деан Христов 51, 2:0 Цветан Филипов 83
300 зрители

2 март 2019, събота, 15:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Миньор (Раднево)                1:1 
0:1 Димитър Видев 47, 1:1 Ивелин Костов 85-дузпа
100 зрители
червен картон: Александър Желязков (Свил.) в 89 минута.

Борислав 2009 (Първомай) - Атлетик (Куклен)                        0:1 
0:1 Стефан Рабаджийски 75
300 зрители

Садово (Садово) - Карнобат (Карнобат)                                   0:1 
0:1 Радослав Иванов 42
50 зрители

Розова долина (Казанлък) - Димитровград 1947 (Дмгр)         1:0
1:0 Пламен Колев 14
100 зрители

Асеновец 2005 (Асеновград) - Созопол (Созопол)                  0:2
0:1 Георги Петров Георгиев 50, 0:2 Живко Димов 81
200 зрители
червен картон: Марио Филипов (Ас) в 87 минута.
 
Загорец (Нова Загора) - Гигант (Съединение)                          1:1 
0:1 Арам Адамян 34, 1:1 Мариян Чернаев 45
200 зрители

3 март 2019, неделя, 15:00 ч:
Левски (Карлово) - Черноморец 1919 (Бургас)                         2:0
1:0 Николай Манчев 61-дузпа, 2:0 Стефан Чилингиров 79
300 зрители
червен картон: Иван Стоянов (Черн) в 67 минута.

Хасково 1957 (Хасково) - Марица 1921 (Пловдив)                  1:1
0:1 Йордан Пейчинов 27, 1:1 Марио Йовов 29
200 зрители

18. кръг (статистика)

23 февруари 2019, събота, 14:00 ч:
Миньор (Раднево) - Марица 1921 (Пловдив)                  отложен * 

Гигант (Съединение) - Хасково 1957 (Хасково)              отложен * 

Димитровград 1947 (Дмгр) - Асеновец 2005 (Асеновград)     1:0 
1:0 Райко Руменов Райков 49
50 зрители

Карнобат (Карнобат) - Розова долина (Казанлък)                     3:3 
1:0 Георги Йорданов 5, 1:1 Пламен Колев 25, 2:1 Даниел
Стоянов 27, 2:2 Ахмед Сюнетчиев 31, 3:2 Пламен Димитров
48, 3:3 Атанас Апостолов 83
100 зрители

Атлетик (Куклен) - Садово (Садово)                        отложен * 

Сокол (Марково) - Борислав 2009 (Първомай)                отложен * 

Черноморец 1919 (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас)          3:4 
0:1 Деян Христов 8, 0:2 Боримир Карамфилов 27, 1:2 Станимир
Митев 41, 2:2 Петър Колев 50, 2:3 Боримир Карамфилов 72, 2:4
Цветан Филипов 75, 3:4 Мариян Димитров 87
2000 зрители
червени картони: Петър Колев (Черн) в 68 мин., Станислав
Дрянов  (Черн) в 76 минута.

Свиленград 1921 (Свиленград) - Левски (Карлово)                  1:3 
1:0 Ивелин Костов 42, 1:1 Сашко Лачев 70, 1:2 Стефан
Чилингиров 85, 87
50 зрители

23 февруари 2019, събота, 15:00 ч:
Созопол (Созопол) - Загорец (Нова Загора)                               1:0 
1:0 Антонио Ласков 65
200 зрители
червен картон: Георги Йорданов Георгиев (Заг) в 89 минута.

27 февруари 2019, сряда, 15:00 ч:
Сокол (Марково) - Борислав 2009 (Първомай)                           2:0 
1:0 Сезгин Четин 39, 2:0 Ангел Рахов 82
100 зрители

17. кръг (статистика)

1 декември 2018, събота, 14:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Нефтохимик 1962 (Бургас)  0:0 
150 зрители

Черноморец 1919 (Бургас) - Борислав 2009 (Първомай)          5:1 
1:0 Станимир Митев 27, 2:0 Живко Димов 30, 2:1 Ангел Здравчев 
34, 3:1 Станимир Митев 41, 4:1 Петър Колев 81, 5:1 Димитър Попов
88
200 зрители

Сокол (Марково) - Садово (Садово)                                      сл. 6:0  
Прекратен в 75 минута при 3:1 по вина на гостите.
Резултат до прекратяването:
1:0 Добрин Орловски 8, 2:0 Ангел Семерджиев 19, 3:0 Ангел Рахов 28, 3:1 Емил Аргиров 59
ххх зрители

Атлетик (Куклен) - Розова долина (Казанлък)                           4:1 
1:0 Борислав Хаджиев 8, 2:0 Димитър Джонджоров 16, 3:0 Стефан
Рабаджийски 21, 4:0 Шабан Османов 43, 4:1 Михаил Лалев 86
100 зрители

Карнобат (Карнобат) - Асеновец 2005 (Асеновград)                3:1
1:0 Христо Каймакански 42, 2:0 Стойко Колев 62, 3:0 Георги
Калоянов 72, 3:1 Мирослав Радев 77
160 зрители

Димитровград 1947 (Дмгр) - Загорец (Нова Загора)                 1:2
0:1 Пламен Иванов 38, 1:1 Цветомир Матев 54, 1:2 Йордан Панчев
79
137 зрители
червен картон: Емре Емин (Дгр) в 88 минута.

Гигант (Съединение) - Марица 1921 (Пловдив)                        1:0 
1:0 Кристиян Николов 8
150 зрители

1 декември 2018, събота, 15:00 ч:
Созопол (Созопол) - Хасково 1957 (Хасково)                            3:1 
1:0 Юлий Шекеров 2, 2:0 Уилфред Гримо 5, 3:0 Юлий Шекеров 
16, 3:1 Андрей Атанасов 40-дузпа
100 зрители

2 декември 2018, неделя, 14:00 ч:
Левски (Карлово) - Миньор (Раднево)                                        1:0
1:0 Стефан Чилингиров 4-дузпа
150 зрители

16. кръг (статистика)

 XVI кръг
24 ноември 2018, събота, 14:30 ч:
Миньор (Раднево) - Гигант (Съединение)                    0:1 
0:1 Иван Чалъков 38
100 зрители

Марица 1921 (Пловдив) - Созопол (Созопол)               2:1  
1:0 Тодор Тимонов 8, 2:0 Христо Янчев 43, 2:1 Станимир
Баев 90
50 зрители
червен картон: Свилен Нотев (Соз) в 5 минута.
 
Загорец (Нова Загора) - Карнобат (Карнобат)               4:0  
1:0 Александър Хардалов 7, 3:0 Пламен Иванов 37, 62, 4:0
Денислав Атанасов 80
100 зрители
 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Атлетик (Куклен)          2:2 
0:1 Борислав Хаджиев 9, 0:2 Димитър Джонджоров 26, 1:2
Мирослав Радев 30-дузпа, 2:2 Тодор Стоянов Тодоров 90+4
600 зрители

Розова долина (Казанлък) - Сокол (Марково)                6:0 
1:0 Венцислав Николаев Иванов 6, 2:0 Владислав Калайджиев
21, 4:0 Венцислав Николаев Иванов 31, 54, 5:0 Пламен Колев
62, 6:0 Михаел Лалев 78
50 зрители

Садово (Садово) - Черноморец 1919 (Бургас)                0:3 
0:1 Георги Жеков 15, 0:3 Жулиен Парушев 50, 85
100 зрители

Борислав 2009 (Първомай) - Свиленград 1921 (Свиленград)  3:0 
1:0 Георги Стайков 7, 2:0 Васил Колев 16, 3:0 Динко Митрев 33
120 зрители

Нефтохимик 1962 (Бургас) - Левски (Карлово)               1:0 
1:0 Цветан Филипов 48
150 зрители

25 ноември 2018, неделя, 14:30 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Димитровград 1947 (Дмгр)    2:0 
1:0 Андрей Атанасов 19-дузпа, 2:0 Нелиян Чакъров 68
148 зрители
червени картони: Цветомир Матеев (Дгр) в 88 минута, Владимир
Зафиров (Хас) в 90+2 минута.

                           VIII кръг - отложен мач
28 ноември 2018, сряда, 14:00 ч:
в Стара Загора, ст."Локомотив":
Миньор (Раднево) - Атлетик (Куклен)                                2:1 
2:0 Никола Грозданов 7, 34, 2:1 Александър Стойчев 90+2
50 зрители

15. кръг (статистика)

  XV кръг
17 ноември 2018, събота, 14:30 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Миньор (Раднево)                       2:1
1:0 Деян Христов 37, 1:1 Ангел Костов 53, 2:1 Цветомир Цонков
83
100 зрители
  
Свиленград 1921 (Свиленград) - Садово (Садово)                   1:0 
1:0 Анастас Попов 14
100 зрители
червен картон: Никола Людм. Николов (Сад) в 89 минута.

Черноморец 1919 (Бургас) - Розова долина (Казанлък)           0:2  
0:1 Ахмед Сюнетчиев 64, 0:2 Атанас Апостолов 66
100 зрители
червен картон: Ахмед Сюнетчиев (Рдол) в 74 минута.

Сокол (Марково) - Асеновец 2005 (Асеновград)                      2:2 
1:0 Христо Стамов 8, 1:1 Ведат Кямил 67, 1:2 Олджай Алиев 70,
2:2 Георги Иванов 90
ххх зрители

Атлетик (Куклен) - Загорец (Нова Загора)                                 2:2
1:0 Борислав Хаджиев 6, 1:1 Денислав Атанасов 33, 1:2 Хайри
Мехмед 45, 2:2 Юлиян Романов 56
100 зрители

Карнобат (Карнобат) - Хасково 1957 (Хасково)                        2:1
1:0 Христо Каймакански 13, 1:1 Андрей Атанасов 46, 2:1 Георги
Калоянов 50
100 зрители

Димитровград 1947 (Дмгр) - Марица 1921 (Пловдив)             1:1  
1:0 Филип Сантов 65, 1:1 Георги Костадинов Георгиев 85
100 зрители

17 ноември 2018, събота, 15:30 ч:
Созопол (Созопол) - Гигант (Съединение)                                2:0 
1:0 Антонио Ласков 34, 2:0 Станимир Баев 86
100 зрители

18 ноември 2018, неделя, 14:30 ч:
Левски (Карлово) - Борислав 2009 (Първомай)                        1:0 
1:0 Стефан Чилингиров 85
100 зрители
червен картон: Никола Данчев (Лев) в 85 минута.

                           VIII кръг - отложен мач
21 ноември 2018, сряда, 14:30 ч:
Миньор (Раднево) - Атлетик (Куклен)                       отложен * 
* - повторно отложен заради наводнен терен.
                           XII кръг - отложен мач
21 ноември 2018, сряда, 14:30 ч:
Загорец (Нова Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград)         3:2  
1:0 Пламен Иванов 30, 1:1 Христо Томов 32, 1:2 Григор Георгиев
38, 2:2 Явор Иванов, 3:2 Пламен Иванов 63
20 зрители

14. кръг (статистика)

XIV кръг
10 ноември 2018, събота, 14:30 ч:
Миньор (Раднево) - Созопол (Созопол)                                     0:1 
0:1 Уилфред Гримо 13
150 зрители
червени картони: Васил Ботев (Мин) в 83 минута, Уилфред Гримо
(Соз) в 90 минута.

Гигант (Съединение) - Димитровград 1947 (Димитровград   1:0 
1:0 Светослав Читаков 26
50 зрители

Марица 1921 (Пловдив) - Карнобат (Карнобат)                       3:0  
1:0 Айкут Янъков 1-дузпа, 2:0 Величко Митков Величков 56, 3:0
Тодор Тимонов 90+1
180 зрители

Хасково 1957 (Хасково) - Атлетик (Куклен)                             1:0  
1:0 Емрах Юсуф 79
100 зрители
червени картони: Емрах Юсуф (Хас) и Александър Христев (Атл)
в 80 минута.

Загорец (Нова Загора) - Сокол (Марково)                                 2:1 
1:0 Александър Хардалов 62-дузпа, 2:0 Явор Иванов 79, 2:1 Георги 
Димитров Иванов 90+1
100 зрители

Асеновец 2005 (Асеновград) - Черноморец 1919 (Бургас)      2:4 
0:1 Мариян Димитров 28, 1:1 Ведат Кямил 39, 1:2 Станимир
Митев 51, 1:3 Жулиен Парушев 60, 2:3 Мирослав Радев 69, 2:4
Младен Джамбазов 90+2
200 зрители
червен картон: Йордан Томов (Ас) в 45 минута.

Розова долина (Казанлък) - Свиленград 1921 (Свиленград)  2:3  
0:1 Иван Караманов 14, 1:1 Атанас Апостолов 18, 1:2 Иван
Караманов 35, 2:2 Марио Йовов 53, 2:3 Ивелин Костов 59
150 зрители

Садово (Садово) - Левски (Карлово)                                         1:0
1:0 Емил Аргиров 38
100 зрители
червени картони: Светослав Асенов (Сад) в 90+2 минута, Виделин
Сердарски (Лев) в 83 минута.
 
Борислав 2009 (Първомай) - Нефтохимик 1962 (Бургас)        1:2 
0:1 Цветан Филипов 31, 1:1 Мартин Здравчев 55, 1:2 Деян Христов
65
150 зрители

13. кръг (статистика)

  XIII кръг
3 ноември 2018, събота, 14:30 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Миньор (Раднево)                      1:0 
1:0 Васил Иванов Василев 55
129 зрители

Нефтохимик 1962 (Бургас) - Садово (Садово)                         3:0 
2:0 Деян Христов 24, 34, 3:0 Даниел Стоянов 72
300 зрители

Свиленград 1921 (Свил) - Асеновец 2005 (Асеновград)         2:1 
0:1 Ариф Ферадов 68, 1:1 Ивелин Костов 85, 2:1 Янко Вълканов 88
200 зрители

Черноморец 1919 (Бургас) - Загорец (Нова Загора)                 0:0 
300 зрители

Сокол (Марково) - Хасково 1957 (Хасково)                              2:0 
1:0 Добрин Орловски 34, 2:0 Христо Стамов 68
100 зрители

Атлетик (Куклен) - Марица 1921 (Пловдив)                             4:2  
1:0 Александър Христев 17, 1:1 Айкут Янъков 18, 2:1 Шабан
Османов 45-дузпа, 3:1 Стефан Рабаджийски 57, 4:1 Александър
Христев 63, 4:2 Айкут Янъков 81-дузпа
300 зрители

Карнобат (Карнобат) - Гигант (Съединение)                             2:1  
1:0 Габриел Диманов 36, 1:1 Светослав Читаков 60, 2:1 Трендафил
Момчилов 72
200 зрители

Димитровград 1947 (Димитровград) - Созопол (Созопол)      1:3 
0:1 Антонио Пасков 10, 1:1 Слави Кирилов 35, 1:3 Станимир Баев
46-дузпа, 58
100 зрители
 
4 ноември 2018, неделя, 14:30 ч:
Левски (Карлово) - Розова долина (Казанлък)                          3:1  
1:0 Стефан Чилингиров 3, 2:0 Виделин Сердарски 33, 3:0 Стефан
Чилингиров 70, 3:1 Николай Георгиев 90
300 зрители

12. кръг (статистика)

  V кръг - отложен мач
24 октомври 2018, сряда, 16:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Атлетик (Куклен)                  1:0 
1:0 Ивелин Костов 90-дузпа
 150 зрители
                           IX кръг - отложени мачове
24 октомври 2018, сряда, 16:00 ч:
Садово (Садово) - Асеновец 2005 (Асеновград)                       2:0 
1:0 Емил Аргиров 80, 2:0 Никола Людмилов Николов 87
300 зрители
 
Левски (Карлово) - Марица 1921 (Пловдив)                             1:1  
1:0 Мирослав Пушкаров 35, 1:1 Мартин Анастасов 66
400 зрители
 

                           XII кръг
27 октомври 2018, събота, 16:00 ч:
Миньор (Раднево) - Димитровград 1947 (Димитровград)       3:0 
1:0 Емануил Личев 13, 2:0 Кирил Личев 73, 3:0 Димитър Видев 78
100 зрители
  
Гигант (Съединение) - Атлетик (Куклен)                                  3:3 
0:1 Борислав Хаджиев 8, 0:2 Димитър Джонджоров 25, 1:2
Светослав Читаков 55, 1:3 Димитър Джонджоров 62, 2:3 Валентин
Сливов 86, 3:3 Илиян Гаров 90+2
100 зрители

Марица 1921 (Пловдив) - Сокол (Марково)                              1:0  
1:0 Айкут Янъков 60-дузпа
250 зрители

Хасково 1957 (Хасково) - Черноморец 1919 (Бургас)              1:1  
1:0 Ален Иванов 61, 1:1 Младен Джамбазов 89
200 зрители

Загорец (Нова Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград)      отложен 

Асеновец 2005 (Асеновград) - Левски (Карлово)                     2:0 
1:0 Олджай Алиев 56, 2:0 Ариф Ферадов 63
250 зрители

Розова долина (Казанлък) - Нефтохимик 1962 (Бургас)          0:3  
0:1 Стойко Иванов 12, 0:2 Деян Христов 45, 0:3 Михаил Георгиев
68
200 зрители

Садово (Садово) - Борислав 2009 (Първомай)                         3:2 
1:0 Емил Стоев 2, 1:1 Динко Митрев 51, 2:1 Емил Аргиров 68, 
3:1 Николай Коев 90, 3:2 Веселин Отман 90+3
ххх зрители
червени картони: Ангел Здравчев (Бор) в 66 минута, Тенчо Желев
Тенев (Бор) в 70 минута.

27 октомври 2018, събота, 17:00 ч:
Созопол (Созопол) - Карнобат (Карнобат)                                2:1  
1:0 Юлий Шекеров 43, 1:1 Георги Калоянов 71, 2:1 Димитър
Коларов 84
150 зрители
червени картони: Христо Каймакански (Кар) в 80 минута, Павел
Парушев (Кар) в 86 минута.

11. кръг (статистика)

     XI кръг
20 октомври 2018, събота, 16:00 ч:
Садово (Садово) - Миньор (Раднево)                                        1:2
1:0 Емил Аргиров 39, 1:1 Ангел Костов 49, 1:2 Ивайло Димитров
90+2-автогол
100 зрители
червени картон: Стоян Грънчарски (Сад) в 70 минута, Стефан
Стойчев (Сад) и Ангел Костов (Мин) в 90+2 минута.

Борислав 2009 (Първомай) - Розова долина (Казанлък)          2:2  
1:0 Георги Стайков 35-дузпа,  2:0 Ангел Здравчев 44,  2:1 Милен
Христов 55, 2:2 Пламен Колев 90
50 зрители

Нефтохимик 1962 (Бургас) - Асеновец 2005 (Асеновград)     6:1 
1:0 Стойко Иванов 21, 2:0 Деян Христов 35, 2:1 Ариф Ферадов 45,
3:1 Михаил Георгиев 46, 4:1 Цветомир Цанков 50, 6:1 Деян
Христов 55, 62
300 зрители

Свиленград 1921 (Свиленград) - Хасково 1957 (Хасково)      0:0 
250 зрители

Черноморец 1919 (Бургас) - Марица 1921 (Пловдив)              2:3 
0:1 Пламен Табаков 40, 0:2 Запрян Тодоров Запрянов 67, 1:2
Жулиен Парушев 75, 1:3 Милен Танчев 85, 2:3 Жулиен Парушев
90
500 зрители
 
Сокол (Марково) - Гигант (Съединение)                                   3:2
1:0 Симеон Сталев 15, 2:0 Здравко Дерменов 20, 2:1 Валентин
Сливов 31, 3:1 Добрин Орловски 53, 3:2 Цветан Бурдев 77
50 зрители
 
Атлетик (Куклен) - Созопол (Созопол)                                      0:1 
0:1 Уилфред Гримо 34
250 зрители

Карнобат (Карнобат) - Димитровград 1947 (Димитровград)   0:0 
300 зрители

21 октомври 2018, неделя, 16:00 ч:
Левски (Карлово) - Загорец (Нова Загора)                                 0:1
0:1 Александър Хардалов 64
255 зрители

10. кръг (статистика)

   X кръг
12 октомври 2018, петък, 15:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)      2:0  
1:0 Пламен Табаков 54, 2:0 Тодор Тимонов 60
120 зрители

13 октомври 2018, събота, 16:00 ч:
Миньор (Раднево) - Карнобат (Карнобат)                                 0:0 
120 зрители

Димитровград 1947 (Димитровград) - Атлетик (Куклен)        3:1 
2:0 Цветомир Матев 4, 36, 2:1 Александър Христев 57, 3:1 Недялко
Хубенов Колев 90+3
117 зрители
червени картони: Борислав Хаджиев в 39 минута, Никола
Праматаров в 69 минута, Шабан Османов в 85 минута, всички от
Атл.

Гигант (Съединение) - Черноморец 1919 (Бургас)                   0:0 
120 зрители

Загорец (Нова Загора) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                2:0  
1:0 Мариян Чернаев 47, 2:0 Георги Йорданов Георгиев 69
100 зрители

Асеновец 2005 (Асеновград) - Борислав 2009 (Първомай)     1:2 
0:1 Георги Стайков 56, 1:1 Мирослав Радев 68, 1:2 Стоян
Григоров 86
200 зрители

Розова долина (Казанлък) - Садово (Садово)                            4:1  
1:0 Димитър Вакавлиев 25, 1:1 Никола Людмилов Николов 39, 2:1
Атанас Апостолов 56, 3:1 Ахмед Сюнетчиев 63, 4:1 Николай
Стоичков 78
100 зрители

13 октомври 2018, събота, 17:00 ч:
Созопол (Созопол) - Сокол (Марково)                                      3:0 
1:0 Иван Янков Стоянов 36, 2:0 Станимир Баев 38-дузпа, 3:0
Уилфред Гримо 69
200 зрители

14 октомври 2018, неделя, 16:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Левски (Карлово)                             2:1 
0:1 Сашко Лачев 6, 1:1 Емрах Юсуф 36, 2:1 Борис Бисеров 79-автогол
200 зрители

9. кръг (статистика)

 IX кръг
6 октомври 2018, събота, 16:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Миньор (Раднево)                        1:1  
0:1 Димитър Трайков 9, 1:1 Данаил Иванов 69
100 зрители
червен картон: Димитър Видев (Мин) в 88 минута.

Садово (Садово) - Асеновец 2005 (Асеновград)                 отложен 

Борислав 2009 (Първомай) - Загорец (Нова Загора)                1:4 
0:1 Денислав Атанасов 66, 0:2 Тенчо Желев Тенев 71-автогол,
0:3 Георги Йорданов Георгиев 76, 1:3 Мартин Здравчев 88, 1:4
Александър Хардалов 89
132 зрители

Нефтохимик 1962 (Бургас) - Хасково 1957 (Хасково)             4:0  
1:0 Цветан Филипов 38, 2:0 Михаил Георгиев 44, 3:0 Деян Христов
54, 4:0 Стойко Иванов 68
200 зрители
  
Свиленград 1921 (Свиленград) - Гигант (Съединение)           2:2 
0:1 Светослав Читаков 3, 1:1 Иван Караманов 66-дузпа, 1:2
Светослав Читаков 79, 2:2 Стоян Маринов Маринов 89
100 зрители

Черноморец 1919 (Бургас) - Созопол (Созопол)                       2:2  
0:1 Кристиян Иванов 55, 1:1 Мустафа Ехлиман Мустафа 58, 1:2
Кристиян Иванов 78, 2:2 Петър Колев 90+2
600 зрители
червен картон: Георги Тузаков (Черн) в 84 минута.

Сокол (Марково) - Димитровград 1947 (Димитровград)         3:1 
0:1 Александър Шабарков 31, 1:1 Добрин Орловски 49, 2:1 Мариян
Тонев 69, 3:1 Томас Петров 75
50 зрители

Атлетик (Куклен) - Карнобат (Карнобат)                                  1:0  
1:0 Мирослав Огнянов 36
 200 зрители

7 октомври 2018, неделя, 16:00 ч:
Левски (Карлово) - Марица 1921 (Пловдив)                       отложен 

8. кръг (статистика)

    IV кръг - отложен мач
26 септември 2018, сряда, 17:00 ч:
Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък)                   4:0 
1:0 Светослав Читаков 55-дузпа, 2:0 Валентин Сливов 73, 4:0
Йълмаз Сюлейман 82, 88
150 зрители                                                                            

                           VIII кръг
29 септември 2018, събота, 17:00 ч:
Миньор (Раднево) - Атлетик (Куклен)                               отложен 

Карнобат (Карнобат) - Сокол (Марково)                                 2:2  
0:1 Георги Димитров Иванов 58, 1:1 Габриел Романов 61, 2:1
Трендафил Момчилов 78, 2:2 Ангел Семерджиев 87
100 зрители

Димитровград 1947 (Дмгр) - Черноморец 1919 (Бургас)       0:2 
0:1 Стоян Мантаров 18, 0:2 Жулиен Парушев 23
100 зрители

Гигант (Съединение) - Левски (Карлово)                                0:0 
500 зрители
червен картон: Йордан Дачев (Лев) в 73 минута.

Марица 1921 (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)           1:1  
0:1 Михаил Георгиев 65, 1:1 Даниел Спасов 77
130 зрители
  
Загорец (Нова Загора) - Садово (Садово)                                5:0 
1:0 Христин Колев 17, 5:0 Мариян Чернаев 28, 51, 85, 89
100 зриели

Асеновец 2005 (Асеновград) - Розова долина (Казанлък)      2:4  
0:1 Владислав Калайджиев 4, 0:2 Пламен Колев 7, 1:2 Мирослав
Радев 12, 1:3 Владислав Калайджиев 18, 1:4 Пламен Колев 21, 
2:4 Олджай Алиев 57
150 зрители

29 септември 2018, събота, 18:00 ч:
Созопол (Созопол) - Свиленград 1921 (Свиленград)              4:0 
3:0 Уилфред Гримо 26, 51, 57, 4:0 Станимир Баев 75
100 зрители

30 септември 2018, неделя, 17:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Борислав 2009 (Първомай)             1:0 
1:0 Ален Иванов 17
100 зрители
червен картон: Михаил Митев (Бор) в 86 минута.

7. кръг (статистика)

22 септември 2018, събота, 17:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Миньор (Раднево)                      2:3 
0:2 Кирил Личев 36, 39, 0:3 Димитър Трайков 56, 1:3 Мирослав
Радев 76-дузпа, 2:3 Тодор Николаев Тодоров 78
250 зрители

Розова долина (Казанлък) - Загорец (Нова Загора)                 1:0  
1:0 Николай Георгиев 37
150 зрители

Садово (Садово) - Хасково 1957 (Хасково)                                 0:0 
110 зрители

Борислав 2009 (Първомай) - Марица 1921 (Пловдив)             0:1  
0:1 Николай Димитров 56
150 зрители

Нефтохимик 1962 (Бургас) - Гигант (Съединение)                     4:1 
1:0 Диян Христов 12, 2:0 Цветомир Цонков 44, 3:0 Цветомир Цонков 75
3:1 Гости 86, 4:1 Цветан Чахов 88

Свиленград 1921 (Свиленград) - Димитровград 1947 (Дмгр) 1:0 
1:0 Стоян Маринов 40
300 зрители
червен картон: Александър Шабарков (Д-гр) в 68. минута

Черноморец 1919 (Бургас) - Карнобат (Карнобат)                     5:2 
1:0 Стоян Мантаров 4, 2:0 Мустафа Ехл. Мустафа 35-дузпа, 4:0
Жулиен Парушев 43, 55, 5:0 Мустафа Ехл. Мустафа 58, 5:1
Габриел Диманов 76, 5:2 Христо Каймакански 90
150 зрители

Сокол (Марково) - Атлетик (Куклен)                                          1:1 
1:0 Мариян Тонев 67, 1:1 Веселин Филипов 87
100 зрители
червен картон: Радостин Коев (Сок) в 19 минута.

23 септември 2018, неделя, 17:00 ч:
Левски (Карлово) - Созопол (Созопол)                                       0:0


6. кръг (статистика)

15 септември 2018, събота, 17:00 ч:
Миньор (Раднево) - Сокол (Марково)                                     3:0 
1:0 Руси Чернаков 44, 2:0 Кирил Личев 70, 3:0 Руси Чернаков 78
150 зрители
 
Атлетик (Куклен) - Черноморец 1919 (Бургас)                       2:0 
1:0 Иван Площаков 10, 2:0 Мирослав Кайряков 87   
300 зрители

Карнобат (Карнобат) - Свиленград 1921 (Свиленград)          2:0 
1:0 Янко Вълканов 86-автогол, 2:0 Георги Калоянов 90+2-дузпа
150 зрители
 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Левски (Карлово)       3:0 
2:0 Цветомир Матев 20, 29, 3:0 Жеко Йорданов 73
100 зрители

Гигант (Съединение) - Борислав 2009 (Първомай)                  2:1 
1:0 Илиян Гаров 65, 1:1 Димитър Пламенов Димитров 80,
2:1 Илиян Гаров 86
300 зрители

Марица 1921 (Пловдив) - Садово (Садово)                               2:0 
1:0 Георги Костадинов Георгиев 2, 8
160 зрители

Загорец (Нова Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград)              6:1 
1:0 Георги Йорданов Георгиев 6, 3:0 Александър Хардалов 15, 19,
4:0 Мариян Чернаев 27, 5:0 Георги Йорданов Георгиев 59, 6:0 
Александър Хардалов 60, 6:1 Мирослав Радев 90
100 зрители

15 септември 2018, събота, 18:00 ч:
Созопол (Созопол) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                      2:1 
0:1 Даниел Стоянов 9, 1:1 Кристиян Иванов 22, 2:1 Антонио Ласков 72
чк: Антонио Ласков (С) 73

16 септември 2018, неделя, 17:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Розова долина (Казанлък)                3:0 
1:0 Андрей Атанасов 6, 3:0 Ерай Салиф 86, 90+1
350 зрители
червен картон: Атанас Апостолов (Роз. дол.) в 35. минута.

5. кръг (статистика)

8 септември 2018, събота, 17:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Миньор (Раднево)                             0:0 
200 зрители

Асеновец 2005 (Асеновград) - Хасково 1957 (Хасково)        0:1 
0:1 Ален Иванов 40

Розова долина (Казанлък) - Марица 1921 (Пловдив)             0:0 
300 зрители

Садово (Садово) - Гигант (Съединение)                                 1:0 
1:0 Стоян Грънчарски 32
300 зрители
червен картон: Ивайло Димитров (Сад) в 59 минута.

Борислав 2009 (Първомай) - Созопол (Созопол)                   2:1 
1:0 Ангел Здравчев 22, 2:0 Валентин Добревски 52, 2:1 Стефан Стойнов 85
чк: Ангел Здравчев (Б) 
55 зрители.

Нефтохимик 1962 (Бургас) - Димитровград 1947 (Дмгр)     3:1 
1:0 Деян Христов 1, 1:1 Цветомир Матев 17, 2:1 Деян Христов
69, 3:1 Михаил Георгиев 82
200 зрители
червен картон: Александър Шабарков (Димгр) в 70 минута.

Свиленград 1921 (Свиленград) - Атлетик (Куклен)           отложен 

Черноморец 1919 (Бургас) - Сокол (Марково)                       4:0 
1:0 Мустафа Ехл. Мустафа 17-дузпа, 3:0 Петър Колев 22, 33, 4:0 
Стоян Мантаров 42
173 зрители
  
9 септември 2018, неделя, 17:00 ч:
Левски (Карлово) - Карнобат (Карнобат)                               3:0 
1:0 Йордан Дочев 42, 3:0 Стефан Чилингиров 56, 72 
250 зрители
червен картон: Пламен Димитров (Карн) в 44. минута.

4. кръг (статистика)

4. кръг
1 септември 2018, събота, 17:00 ч:
Миньор (Раднево) - Черноморец 1919 (Бургас)                       0:2 
0:1 Жулиен Стоянов 44, 0:2 Живко Димов 45
200 зрители
червени картони: Димитър Попов (Чер) в 58 минута, Васил Ботев 
(Мин) в 59 минута.

Сокол (Марково) - Свиленград 1921 (Свиленград)                 3:1 
1:0 Валентин Тодоров 36, 2:0 Ангел Рахов 43, 3:0 Антонио
Цанков 51, 3:1 Христо Зотев 71
85 зрители

Атлетик (Куклен) - Левски (Карлово)                                       3:0 
1:0 Борислав Хаджиев 14, 2:0 Димитър Джонджоров 29, 3:0 Александър Христев 79
200 зрители
червен картон: Георги Гайдаров (Лев) в 68 минута.

Карнобат (Карнобат) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                  0:4 
0:1 Кристиян Парашкевов 9, 0:2 Деян Христов 13, 0:3 Цветан
Филипов 41, 0:4 Михаил Георгиев 87
300 зрители

Димитровград 1947 (Дмгр) - Борислав 2009 (Първомай)       1:0 
1:0 Филип Сантов 47
118 зрители

Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък)            отложен 

Марица 1921 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)         2:0 
1:0 Атанас Савов 44, 2:0 Тодор Тимонов 57
100 зрители

1 септември 2018, събота, 18:00 ч:
Созопол (Созопол) - Садово (Садово)                                      6:1 
1:0 Юлий Шекеров 14, 2:0 Станимир Баев 18, 3:0 Антонио
Ласков 31, 4:0 Иван Янков Стоянов 45, 5:0 Хилфред Гримо 48, 
6:0 Антонио Ласков 71, 6:1 Емил Аргиров 78-дузпа
200 зрители

2 септември 2018, неделя, 17:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Загорец (Нова Загора)                    0:2 
0:1 Пламен Господинов Иванов 65, 0:2 Явор Иванов 88
100 зрители

3. кръг (статистика)

24 август 2018, петък, 18:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Гигант (Съединение)              1:0 
1:0 Мирослав Радев 17
100 зрители

25 август 2018, събота, 18:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Марица 1921 (Пловдив)                     0:0 
200 зрители

Розова долина (Казанлък) - Созопол (Созопол)                       1:2  
0:1 Иван Стоянов 51, 1:1 Марио Йовов 84, 1:2 Мирослав Иванов 90+4
200 зрители

Садово (Садово) - Димитровград 1947 (Димитровград)         2:0 
2:0 Стоян Грънчарски 86, 90+2
100 зрители

Борислав 2009 (Първомай) - Карнобат (Карнобат)                  1:0
1:0 Михаил Митев 80
 200+1 зрители
  
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Атлетик (Куклен)                        2:0  
1:0 Цветан Филипов 20, 2:0 Деян Христов 90+2
300 зрители
червен картон: Веселин Филипов (Атл) в 53 минута.

Свиленград 1921 (Свиленград) - Черноморец 1919 (Бургас)  0:2 
0:1 Мустафа Ехлиман Мустафа 84, 0:2 Петър Колев 86
200 зрители

26 август 2018, неделя, 18:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Миньор (Раднево)                            2:2 
1:0 Андрей Атанасов 40, 1:1 Ангел Костов 84, 2:1 Андрей
Атанасов 89, 2:2 Ангел Костов 90+2
200 зрители

Левски (Карлово) - Сокол (Марково)                                         0:0 
300 зрители
червени картони: Борис Бисеров (Лев) в 33 минута, Илия Тафров
(Лев) в 88 минута.

2. кръг (статистика)

Трета лига - Югоизточна група, 2. кръг (статистика)
21.08.2018

18 август 2018, събота, 18:00 ч:
Миньор (Раднево) - Свиленград 1921 (Свиленград)           1:0 
1:0 Веселин Пенев 17
400 зрители
червен картон: Ивайло Асенов (Мин) в хх минута.

Черноморец 1919 (Бургас) - Левски (Карлово)                    6:0 
2:0 Станимир Митев 4, 20, 3:0 Мустафа Ехлиман Мустафа 26, 
4:0 Петър Колев 33, 5:0 Живко Димов 38, 6:0 Георги Жеков 75
250 зрители

Сокол (Марково) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                    0:1 
0:1 Стойко Иванов 2
50 зрители

Атлетик (Куклен) - Борислав 2009 (Първомай)                    3:4 
0:1 Валентин Добревски 10, 1:1 Шабан Османов 32, 1:2 Георги 
Стайков 44, 2:2 Шабан Османов 45, 2:3 Валентин Добревски 76,
3:3 Иван Площаков 82, 3:4 Ангел Здравчев 83
400 зрители
червени картони: Александър Христев (Атл) в 44 минута, Димитър
Джонджоров (Атл) в 60 минута, Ангел Здравчев (Бор) в 70 минута.

Карнобат (Карнобат) - Садово (Садово)                                2:0 
2:0 Габриел Диманов 1, 67
300 зрители

Димитровград 1947 (Дмгр) - Розова долина (Казанлък)       1:0 
1:0 Кристиян Петров 83-автогол
70 зрители

Гигант (Съединение) - Загорец (Нова Загора)                       2:3 
1:0 Добромир Димитров 17-автогол, 2:0 Светослав Читаков 32-дузпа,
2:1 Георги Йорданов Георгиев 45+1, 2:2 Денислав Атанасов 59,
2:3 Христо Делчев 86
120 зрители
червени картони: Йълмаз Сюлейман (Гиг), Явор Иванов (Заг) 
в хх минута

Марица 1921 (Пловдив) - Хасково 1957 (Хасково)               3:0 
1:0 Георги Костадинов Георгиев 52, 2:0 Лъчезар Ангелов 56,
3:0 Айкут Янъков  70
100 зрители

18 август 2018, събота, 19:00 ч:
Созопол (Созопол) - Асеновец 2005 (Асеновград)               4:2 
1:0 Юлий Шекеров 2, 1:1 Мирослав Радев 8, 2:1 Юлий Шекеров 21,
3:1 Антонио Ласков 35, 3:2 Мирослав Радев 67, 4:2 Кристиян
Козаров 69
400 зрители
 
В момента разглеждате олекотената мобилна версия на уебсайта. Към пълната версия.
Уебсайт в Alle.bg