ФК РОЗОВА ДОЛИНА

2018-19 г. - ПРОГРАМА

Програма есен

Югоизточна Трета лига 2018/19 

Състав: 
 1. Марица 1921 (Пловдив) 
 2. Созопол (Созопол) 
 3. Нефтохимик 1962 (Бургас) 
 4. Загорец (Нова Загора) 
 5. Миньор (Раднево) 
 6. Розова долина (Казанлък) 
 7. Атлетик (Куклен) 
 8. Сокол (Марково) 
 9. Карнобат (Карнобат) 
10. Левски (Карлово) 
11. Борислав 2009 (Първомай) 
12. Асеновец 2005 (Асеновград) 
13. Димитровград 1947 (Димитровград) 
14. Свиленград 1921 (Свиленград) 
15. Гигант (Съединение) 
16. Евроколеж (Пловдив) - отказва се!
17. Черноморец 1919 (Бургас) 
18. Садово (Садово)
19. Палас (Руд)/Хасково 1957

Допълнителен бараж
След като на 30 юли 2018 г. Евроколеж (Пловдив) се отказва от участие е оргаизиран допълнителен бараж за попълване на освободеното място.

5 август 2018, неделя, 18:00 ч:
в Пловдив, ст."Пловдив":
Палас (Рудозем) - Хасково 1957 (Хасково)                  1:5 (1:4) 
  [0:1 Джан Халил 8', 1:1 Алекс Младенов 13', 1:4 Стефан Русев 24',35',39';
   1:5 Емилиан Емилов Ангелов 75'], 500 зрители


   
Югоизточна Трета лига
ДатаФазаПротивникРез.
11.08.2018 18:001 кръгДКарнобат (Карнобат)3:1
18.08.2018 18:002 кръгГДимитровград 1947 0:1
25.08.2018 18:003 кръгДСозопол (Созопол)1:2
26.09.2018 17:004 кръгГГигант (Съединение)0:4
08.09.2018 17:005 кръгДМарица 1921 (Пловдив)0:0
16.09.2018 17:006 кръгГХасково 1957 (Хасково)0:3
22.09.2018 17:007 кръгДЗагорец (Нова Загора)1:0
29.09.2018 17:008 кръгГАсеновец 2005 (Асеновград)4:2
06.10.2018 16:009 кръгДМиньор (Раднево)1:1
13.10.2018 16:0010 кръгДСадово (Садово)4:1
20.10.2018 16:0011 кръгГБорислав 2009 (Първомай)2:2
27.10.2018 16:0012 кръгДНефтохимик 1962 (Бургас)0:3
04.11.2018 14:3013 кръгГЛевски (Карлово)1:3
10.11.2018 14:3014 кръгДСвиленград 1921 2:3
17.11.2018 14:3015 кръгГЧерноморец 1919 (Бургас)2:0
24.11.2018 14:3016 кръгДСокол (Марково)6:0
01.12.2018 14:0017 кръгГАтлетик (Куклен)1:4
  

Предстоящи контролни срещи на "розите":

14.07.2018 - 18:00 часа, събота.
"Димитровград" 1947 (Димитровград) - "Розова долина" - 2:2
Головете за "розите" бележат Пламен Колев и Милен Христов.
18.07.2018 - 18:00 часа, сряда
"Розова долина" - "Загорец" (Нова Загора) - 2:2
Голове за "розите" бележат Венци Иванов и Владислав Калайджиев.
21.07.2018 - 18:00 часа, събота
"Розова долина" - "Трявна" (Трявна) - не се играе!

28.07.2018 - 18:00 часа, събота в Твърдица
"Розова долина" - "Карнобат" (Карнобат) - 3:1
Головете за розите бележат Венци Иванов - 2 и Атанас Апостолов - 1.

01.08.2018 - 18:00 часа, сряда
"Розова долина" - "Локомотив" 1927(Дряново) - не се играе!

04.08.2018 - 18:00 часа, събота
"Розова долина" - "Миньор" (Раднево) - 0:2

Сезон 2018-19 г. - есен

1 кръг:
11 август 2018, събота, 18:00 ч.
Розова долина (Казанлък) - Карнобат (Карнобат) - 3:1 (1:1)
0:1 Мартин Димитров 8, 1:1 Венцислав Иванов 44, 2:1 Атанас
Апостолов 60, 3:1 Владислав Калайджиев 68
150 зрители

2 кръг
18 август 2018, събота, 18:00 ч:
Димитровград 1947 (Дмгр) - Розова долина (Казанлък) - 1:0 (0:0)
1:0 Кристиян Петров 83-автогол
70 зрители

За Купата на България
22 август 2018, сряда, 18:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Загорец (Нова Загора) - 1:2 (0:0)
1:0 Емил Рачев 51, 1:1 ..... дузпа 59, 1:2.....63

3 кръг
25 август 2018, събота, 18:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Созопол (Созопол) 1:2 (0:0)
0:1 Иван Стоянов 51, 1:1 Марио Йовев 84, 1:2 Мирослав Иванов 90+4
200 зрители

4 кръг
1 септември 2018, събота, 17:00 ч:
Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък) - отложен

5 кръг
8 септември 2018, събота, 17:00 ч: 
Розова долина (Казанлък) - Марица 1921 (Пловдив) - 0:0
300 зрители

6 кръг
16 септември 2018, неделя, 17:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Розова долина (Казанлък)  - 3:0 (1:0)
1:0 Андрей Атанасов 6, 3:0 Ерай Салиф 86, 90+1
350 зрители
червен картон: Атанас Апостолов (Роз. дол.) в 35. минута.

7 кръг
22 септември 2018, събота, 17:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Загорец (Нова Загора) -1:0 (1:0)
1:0 Николай Георгиев 36

4 кръг
26 септември 2018, сряда, 17:00 ч:
Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък) - 4:0 (0:0)
1:0 Светослав Читаков 55-дузпа, 2:0 Валентин Сливов 73, 4:0
Йълмаз Сюлейман 82, 88
150 зрители    
                       
8 кръг
29 септември 2018, събота, 17:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Розова долина (Казанлък) - 2:4 (1:4)
0:1 Владислав Калайджиев 4, 0:2 Пламен Колев 7, 1:2 Мирослав
Радев 12, 1:3 Владислав Калайджиев 18, 1:4 Пламен Колев 21, 
2:4 Олджай Алиев 57
150 зрители

9 кръг
6 октомври 2018, събота, 16:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Миньор (Раднево) - 1:1 (0:1) 
0:1 Димитър Трайков 9, 1:1 Данаил Иванов 69
100 зрители
червен картон: Димитър Видев (Мин) в 88 минута.

10 кръг
13 октомври 2018, събота, 16:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Садово (Садово)  - 4:1 (1:1)
1:0 Димитър Вакавлиев 25, 1:1 Никола Людмилов Николов 39, 2:1
Атанас Апостолов 56, 3:1 Ахмед Сюнетчиев 63, 4:1 Николай
Стоичков 78
100 зрители

11 кръг
20 октомври 2018, събота, 16:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Розова долина (Казанлък) - 2:2 (2:0)
1:0 Георги Стайков 35-дузпа,  2:0 Ангел Здравчев 44,  2:1 Милен
Христов 55, 2:2 Пламен Колев 90
50 зрители

Купата на Аматьорска лига: 
24. октомври 2018 г., събота, 16:00 ч.
Миньор (Раднево) - Розова долина - 2:1 (2:0)
Гол на Пламен Колев 80 за 2:1

12 кръг
27 октомври 2018, събота, 16:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Нефтохимик 1962 (Бургас) - 0:3 (0:2)
0:1 Стойко Иванов 12, 0:2 Деян Христов 45, 0:3 Михаил Георгиев 68
200 зрители

13 кръг
4 ноември 2018, неделя, 14:30 ч:
Левски (Карлово) - Розова долина (Казанлък)  - 3:1 (2:0)
1:0 Стефан Чилингиров 3, 2:0 Виделин Сердарски 33, 3:0 Стефан
Чилингиров 70, 3:1 Николай Георгиев 90
300 зрители

14 кръг
10 ноември 2018, събота, 14:30 ч:
Розова долина (Казанлък) - Свиленград 1921 (Свиленград) - 2:3 (1:2)
0:1 Иван Караманов 14, 1:1 Атанас Апостолов 18, 1:2 Иван
Караманов 35, 2:2 Марио Йовов 53, 2:3 Ивелин Костов 59
150 зрители

15 кръг
17 ноември 2018, събота, 14:30 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Розова долина (Казанлък) - 0:2 (0:0)
0:1 Ахмед Фаиков 64, 0:2 Атанас Апостолов 66
100 зрители
червен картон: Ахмед Фаиков (Рдол) в 74 минута.

16 кръг
24 ноември 2018, събота, 14:30 ч:
Розова долина (Казанлък) - Сокол (Марково) - 6:0 (3:0)
1:0 Венцислав Николаев Иванов 6, 2:0 Владислав Калайджиев
21, 4:0 Венцислав Николаев Иванов 31, 54, 5:0 Пламен Колев
62, 6:0 Михаел Лалев 78
50 зрители

17 кръг
1 декември 2018, събота, 14:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Розова долина (Казанлък) - 4:1 (4:0)
1:0 Борислав Хаджиев 8, 2:0 Димитър Джонджоров 16, 3:0 Стефан
Рабаджийски 21, 4:0 Шабан Османов 43, 4:1 Михаил Лалев 86
100 зрители

Голмайстори есенен полусезон 2018-19 г. 
1. Атанас Апостолов, Владислав Калайджиев, Венцислав Иванов, Пламен Колев с по 4 гола
2. Ахмед Фаиков, Михаел Лалев, Николай Георгиев, Марио Йовев с по 2
3. Даниел Иванов, Димитър Вакавлиев, Николай Стоичков, Милен Христов с по 1

Касиране есен 2008/19 година:

N

Отбор

М

П

Р

З

Г : Р

Т

Д

Г

1.

Нефтохимик 1962 (Бургас)

17

13

2

2

40:10

41

0:3

 

2.

Загорец (Нова Загора)

17

12

4

1

38:11

40

1:0

 

3.

Созопол (Созопол)

17

12

2

3

37:16

38

1:2

 

4.

Марица 1921 (Пловдив)

17

10

5

2

25:11

35

0:0

 

5.

Черноморец 1919 (Бургас)

17

9

4

4

38:18

31

 

2:0

6.

Хасково 1957 (Хасково)

17

7

4

5

16:18

25

 

0:3

7.

Борислав 2009 (Първомай)

17

7

1

9

24:28

22

 

2:2

8.

Миньор (Раднево)

17

6

4

7

18:16

22

1:1

 

9.

Атлетик (Куклен)

17

6

4

7

30:26

22

 

1:4

10.

Розова долина (Казанлък)

17

6

3

8

28:30

21

///

///

11.

Сокол (Марково)

17

5

4

8

24:32

19

6:0

 

12.

Гигант (Съединение)

17

5

4

8

21:24

19

 

0:4

13.

Свиленград 1921 (Свиленград)

17

5

4

8

13:25

19

2:3

 

14.

Карнобат (Карнобат)

17

5

3

9

17:31

18

3:1

 

15.

Левски (Карлово)

17

4

5

8

10:21

17

 

1:3

16.

Садово (Садово)

17

5

1

11

13:39

16

4:1

 

17.

Димитровград (Димитровград)

17

4

3

10

15:26

15

 

0:1

18.

Асеновец 2005 (Асеновец)

17

2

3

12

22:45

9

 

4:2

В момента разглеждате олекотената мобилна версия на уебсайта. Към пълната версия.
Уебсайт в Alle.bg