ФК РОЗОВА ДОЛИНА
Сподели

Жребият за Трета лига - Югоизточна група

жребият за Трета лига - Югоизточна група
жребият за Трета лига - Югоизточна група

А. Участващи отбори, 
подредени са според мястото, което са заели в крайното класиране на сезон 2019/2020 г. (преди първото изтегляне)

1. ФК Загорец (Нова Загора) (1)

2. ПФК Марца 1921 (Пловдив) (2)

3. ФК Черноморец 1919 (Бургас) (3)

4. ОФК Гигант (Съединение) (4)

5. ФК Розова долина (Казанлък) (5)

6. ОФК Несебър (Несебър) (6)

7. ФК Борислав 2009 (Първомай) (7)

8. ОФК Левски (Карлово) (8)

9. ФК Родопа-Смолян (Смолян) (9)

10. ФК Атлетик (Куклен) (10)

11. ФК Сокол (Марково) (11)

12. ФК Ямбол 1915 (Ямбол) (12)

13. ОФК Карнобат (Карнобат) (13)

14. ФК Димитровград 1947 (Димитровград) (14)

15. ФК Верея Стара Загора (Стара Загора) (15)

16. ПФК Спартак Пловдив-1947 (Пловдив) (16)

17. ОФК Хасково (Хасково) (17)

18. ФК Асеновец 2005 (Асеновград) или ФК Извор (Горски извор) (18)


15 отбора са заявили събота като ден за домакинските срещи, само Левски (Карлово) и Родопа-Смолян (Смолян) ще домакинстват в неделя.

Тимът под номер 15 е с регистрация ФК "Верея Стара Загора" (Стара Загора) и юридически няма общо с играли и в "А" група "Верея" (СЗ).

Тимът под номер 17 е с регистрация Обединен футболен клуб Хасково (Хасково) и съкратено ще бъде изписван също ОФК.


Б. Подреждане на отборите за участие в жребия (преди второто изтегляне):

(в скоби е посочен номерът под който отборът бе поставен в началния списък)

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 

В. Програма за първия кръг, 8 - 9 август, 18,00 часа
Числото пред името е номерът, под който отборът е поставен в схемата на Бергер:
1. - 18. 
2. - 17. 
3. - 16. 
4. - 15. 
5. - 14. 
6. - 13. 
7. - 12. 
8. - 11. 
9. - 10.

Бараж за Трета лига - Югоизточна група:

Поради отказване от участие за новия сезон в Трета лига - Югоизточна група на тимовете на ФК Свиленград-1921 (Свиленград) и ФК Миньор-Раднево (Раднево), се насрочва бараж между

ФК Асеновец-2005 (Асеновград) и ФК Извор (Горски извор),

който ще се проведе на 1 август 2020, събота, от 18,00 часа на градския стадион в Първомай.
Съгласно епидемиологичната обстановка в страната и заповедите на здравния министър, срещата ще се проведе без публика.


Розова долина (Казанлък)


Югоизточна Трета лига
ДатаФазаПротивникРез.
08.08.2020 18:001 кръгДАтлетик (Куклен)-:-
15.08.2020 18:002 кръгГГигант (Съединение)-:-
22.08.2020 18:003 кръгДАсеновец (Ас)/Извор (Ги)-:-
29.08.2020 18:004 кръгГСокол (Марково)-:-
05.09.2020 17:005 кръгДЧерноморец 1919 (Бургас)-:-
12.09.2020 17:006 кръгГКарнобат (Карнобат)-:-
19.09.2020 17:007 кръгДРодопа Смолян (Смолян)-:-
26.09.2020 17:008 кръгГДимитровград 1947 (Димитровград)-:-
03.10.2020 16:009 кръгДЗагорец (Нова Загора)-:-
10.10.2020 16:0010 кръгГСпартак 1947 (Пловдив)-:-
17.10.2020 16:0011 кръгДЛевски (Карлово)-:-
24.10.2020 16:0012 кръгДНесебър (Несебър)-:-
31.10.2020 14:3013 кръгГМарица 1921 (Пловдив)-:-
07.11.2020 14:3014 кръгДВерея (Стара Загора)-:-
14.11.2020 14:3015 кръгГБорислав 2009 (Първомай)-:-
21.11.2020 14:3016 кръгДФК Ямбол 1915 (Ямбол)-:-
28.11.2020 14:3017 кръгГАФК Хасково (Хасково)-:-
-18 кръгГАтлетик (Куклен)-:-
-19 кръгДГигант (Съединение)-:-
-20 кръгГАсеновец (Ас)/Извор (Ги)-:-
-21 кръгДСокол (Марково)-:-
-22 кръгГЧерноморец 1919 (Бургас)-:-
-23 кръгДКарнобат (Карнобат)-:-
-24 кръгГРодопа Смолян (Смолян)-:-
-25 кръгДДимитровград 1947 (Димитровград)-:-
-26 кръгГЗагорец (Нова Загора)-:-
-27 кръгДСпартак 1947 (Пловдив)-:-
-28 кръгГЛевски (Карлово)-:-
-29 кръгГНесебър (Несебър)-:-
-30 кръгДМарица 1921 (Пловдив)-:-
-31 кръгГВерея (Стара Загора)-:-
-32 кръгДБорислав 2009 (Първомай)-:-
-33 кръгГФК Ямбол 1915 (Ямбол)-:-
-34 кръгДАФК Хасково (Хасково)-:-
В момента разглеждате олекотената мобилна версия на уебсайта. Към пълната версия.
Уебсайт в Alle.bg