ФК РОЗОВА ДОЛИНА

2013-14 - Югоизточна "В" група

Югоизточна "В" АФГ 2013/14 

ПОСЛЕДЕН КРЪГ И КРАЙНО КЛАСИРАНЕ

28 кръг кръг - отложен мач 
28 май 2014, сряда, 18:00 ч: 

Евроколеж (Пловдив) - Гигант (Съединение) 1:1 (0:0) 
[0:1 Иван Светлев 85', 1:1 Николай Д.Николов 87'] [ид: Георги Д.Петров (Г) 30'] 
[чк: Йордан Хърков (Е) 89', Иван Светлев (Г) 90'], 100 зрители 

34 кръг 
31 май 2014, събота, 18:00 ч: 
Загорец (Нова Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград) 2:0 
Мастер (Бургас) - Левски (Карлово) 5:0 
Стралджа (Стралджа) - Димитровград 1947 (Димитровград) 1:3 
Тунджа 1915 (Ямбол) - Верея (Стара Загора) 0:3 
Миньор (Раднево) - Спартак-С 94 (Пловдив) 3:0 
Созопол (Созопол) - Асеновец 2005 (Асеновград) 3:0 
Евроколеж (Пловдив) - Розова долина (Казанлък) 3:2 
Сливен 2000 (Сливен) - Несебър (Несебър) 0:3 
Гигант (Съединение) почива 

31 кръг - отложен мач 
4 юни 2014, сряда, 19:30 ч: 
Верея (Стара Загора) - Евроколеж (Пловдив) 1:0

N

Отбор

М

П

Р

З

ГЗ : ГС

ГР

Т

Д

Г

1.

Созопол(Созопол)

32

26

3

3

104:25

79

81

0:3

1:8

2.

Мастер (Бургас)

32

26

2

4

92:21

71

80

0:1

0:1

3.

Верея (Стара Загора)

32

24

3

5

101:25

76

75

0:4

0:3

4.

Спартак-С 94 (Пловдив)

32

19

7

6

61:25

36

64

0:0

0:1

5.

Несебър (Несебър)

32

19

5

8

75:40

35

62

2:4

1:1

6.

Асеновец 2005 (Асеновград)

32

17

9

6

65:35

30

60

1:1

0:2

7.

Гигант (Съединение)

32

16

7

9

56:33

23

55

1:2

0:1

8.

Миньор (Раднево)

32

15

4

13

55:52

3

49

1:0

1:3

9.

Евроколеж (Пловдив)

32

12

6

14

44:46

-2

42

0:1

2:3

10.

Свиленград (Свиленград)

32

12

4

16

51:52

-1

40

4:0

0:0

11.

Загорец (Нова Загора)

32

10

7

15

36:55

-19

37

3:0

0:1

12.

Розова долина (Казанлък)

32

9

5

18

42:51

-9

32

////

////

13.

Димитровград 1947 (Димитровград)

32

9

5

18

45:50

-5

32

2:0

1:3

14.

Левски (Карлово)

32

7

4

21

38:85

-47

25

2:0

1:2

15.

Тунджа 1915 (Ямбол)

32

7

3

22

19:74

-55

24

1:1

0:1

16.

Сливен 2000 (Сливен)

32

4

0

28

33:165

-132

12

7:2

4:1

17.

Стралджа (Стралджа)

32

2

2

28

24:108

-84

8

5:0

2:1

18.

Брестник (Пловдив)

2

0

0

2

0:6

-6

-

- -

- -



Бележки 
- Преименуването през август 2012 на ИТД Гигант (Съединение), 12-ти през изминалия сезон 
влиза в сила и от новия сезон отборът носи името Гигант. 
- Брестник 1948 (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Беркут" в Брестник. 
- Спартак-С 94 (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Тодор Диев" в Пловдив. 
- Евроколеж (Пловдив) играе домакинските си мачове на спортния комплекс на Европейски колеж 
по икономика и управление (ЕКИУ) в Оризари. 
- Верея (Стара Загора) играе домакинските си мачове на ст."Трейс арена" в кв.Колю Ганчево, Стара Загора. 
- Димитровград 1947 (Димитровград) играе домакинските си мачове на ст."Миньор" в Димитровград. 
- Мастер (Бургас) играе домакинските си мачове в Българово до VII кръг включително, а от IX кръг - в Поморие. 
- На 6 август 2013 Хасково 2009 (Хасково), 2-ри през изминалия сезон е включен в "Б" група 
като част от попълването на освободените в групата места от отказали се отбори. ЗС на БФС 
- Пловдив поканва отпадналите в квалификациите за "В" АФГ два отбора - Стралджа (Стралджа), 
шампион на ОФГ Ямбол; и Родопа Смолян (Смолян), шампион на ОФГ Смолян през изминалия сезон 
за да попълнят мястото на Хасково 2009. Стралджа приема, а Родопа Смолян отказва, 
затова Стралджа влиза в групата директно, без да се налага бараж. 
- На 21 август 2013 Брестник 1948 (Пловдив) се отказва от по-нататъшно участие в първенството 
(след като преди това не се явява за мачовете си от първите два кръга). 
Служебните победи, присъдени за противниците му в първите два кръга се анулират, 
а до края на сезона противниците му по програма почиват. 


Голмайстори на 42-а гола в Розова долина през сезон 2013-14 г

9 Иван Чергев 
5 Теодор Кьосев 
5 Владислав Калайджиев 
4 Николай Стоичков 
4 Григор Георгиев 
4 Асен Асенов 
2 Кристиян Петров 
2 Венелин Братанов 
2 Атанас Апостолов 
2 Христо Паричков 
1 Тонислав Терзиев 
1 Николай Цонков 
1 Александър Георгиев







Голмайстори
25 - Захари Димитров        - Верея (Стара Загора)
23 - Бирсент Карагарен      - Верея (Стара Загора)
18 - Борислав Караматев     - Асеновец 2005 (Асеновград)
   - Любомир Цеков          - Созопол (Созопол)
14 - Станимир Митев         - Созопол (Созопол)  /вкл. 9 гола за Несебър (Несебър)/
   - Георги Куртев          - Евроколеж (Пловдив)
13 - Теодор Нейков          - Левски (Карлово)
   - Иван Ангелов           - Свиленград 1921 (Свиленград)
   - Минчо Минчев           - Миньор (Раднево)
   - Стоян Димитров Маринов - Левски (Карлово)
   - Румен Кереков          - Несебър (Несебър)
12 - Стефан Тошков          - Созопол (Созопол)
   - Светослав Читаков      - Спартак-С 94 (Пловдив)
   - Ивайло Петров          - Мастер (Бургас)  /вкл. 3 гола за Несебър (Несебър)/

11  Васил Калоянов                 Мастер (Бургас)               
11  Петър Колев                    Мастер (Бургас)               
11  Станимир Баев                  Созопол (Созопол)             
11  Симеон Баев                    Созопол (Созопол)             
10  Александър Стойчев             Асеновец 2005 (Асеновград)    
10  Шабан Османов                  Верея (Стара Загора)          
10  Цветомир Матев                 Димитровград 1947 (Димитровград)
10  Мирослав Миндев                Загорец (Нова Загора)           /вкл. 4 гола за Сливен 2000 (Сливен)/
10  Георги Йорданов Георгиев       Миньор (Раднево)              
 9  Васил Тачев                    Мастер (Бургас)               
 9  Димитър Кръстев                Несебър (Несебър)             
 9  Иван Чергев                    Розова долина (Казанлък)      
 9  Теодор Стефанов                Созопол (Созопол)             
 9  Илиян Шерденов                 Созопол (Созопол)             
 8  Веселин Филипов                Асеновец 2005 (Асеновград)    
 8  Георги Калоянов                Мастер (Бургас)               
 8  Мирослав Радев                 Мастер (Бургас)               
 8  Живко Димов                    Миньор (Раднево)                /вкл. 1 гол за Созопол (Созопол)/
 8  Владислав Ямуков               Свиленград 1921 (Свиленград)  
 8  Ирфан Юсеинов                  Спартак-С 94 (Пловдив)        
 8  Йордан Николов                 Стралджа (Стралджа)           
 7  Емил Рачев                     Верея (Стара Загора)          
 7  Стелиян Евтимов                Верея (Стара Загора)          
 7  Илия Длагонски                 Гигант (Съединение)           
 7  Иван Светлев                   Гигант (Съединение)           
 7  Добрин Орловски                Гигант (Съединение)           
 7  Николай Киров                  Димитровград 1947 (Димитровград)
 7  Валентин Маринов               Загорец (Нова Загора)         
 7  Милен Танев                    Мастер (Бургас)               
 7  Стоян Мантаров                 Мастер (Бургас)               
 7  Борислав Иванов                Несебър (Несебър)             
 7  Димитър Байрев                 Спартак-С 94 (Пловдив)        
 6  Георги Аврамов                 Асеновец 2005 (Асеновград)    
 6  Благовест Зайцев               Гигант (Съединение)           
 6  Георги Димчов Петров           Гигант (Съединение)           
 6  Милен Желев                    Загорец (Нова Загора)         
 6  Янко Енчев                     Миньор (Раднево)              
 6  Петьо Димитров                 Свиленград 1921 (Свиленград)  
 6  Христо Стефанов                Свиленград 1921 (Свиленград)  
 6  Емилиян Зотев                  Свиленград 1921 (Свиленград)  
 6  Гюнай Христемов                Сливен 2000 (Сливен)          
 6  Андрей Андреев                 Спартак-С 94 (Пловдив)        
 5  Людмил Киров                   Верея (Стара Загора)          
 5  Кристиян Митев                 Димитровград 1947 (Димитровград)
 5  Димитър Попов                  Несебър (Несебър)             
 5  Николай Костов                 Несебър (Несебър)             
 5  Теодор Кьосев                  Розова долина (Казанлък)      
 5  Владислав Калайджиев           Розова долина (Казанлък)      
 5  Любомир Александров            Свиленград 1921 (Свиленград)  
 5  Анастас Попов                  Свиленград 1921 (Свиленград)  
 5  Димитър Атанасов               Сливен 2000 (Сливен)          
 5  Желязко Тодоров                Созопол (Созопол)             
 5  Светлозар Куртов               Спартак-С 94 (Пловдив)        
 4  Неджиб Неджиб                  Асеновец 2005 (Асеновград)    
 4  Йордан Жаров                   Асеновец 2005 (Асеновград)    
 4  Иван Димов                     Асеновец 2005 (Асеновград)    
 4  Кирил Георгиев                 Гигант (Съединение)           
 4  Димо Хаджиев                   Димитровград 1947 (Димитровград)
 4  Филип Сантов                   Димитровград 1947 (Димитровград)
 4  Мирослав Караилиев             Евроколеж (Пловдив)           
 4  Хайри Мехмед                   Загорец (Нова Загора)         
 4  Александър Дерменджиев         Миньор (Раднево)              
 4  Емил Николов                   Несебър (Несебър)             
 4  Иван Стоянов                   Несебър (Несебър)             
 4  Николай Стоичков               Розова долина (Казанлък)      
 4  Григор Георгиев                Розова долина (Казанлък)      
 4  Асен Асенов                    Розова долина (Казанлък)      
 4  Милен Стоянов                  Сливен 2000 (Сливен)          
 4  Диян Хаджиев                   Созопол (Созопол)             
 4  Кристиян Ватралев              Созопол (Созопол)               /вкл. 2 гола за Гигант (Съединение)/
 4  Димитър Юруков                 Спартак-С 94 (Пловдив)        
 4  Станимир Кирилов Димитров      Спартак-С 94 (Пловдив)        
 4  Мартин Димитров                Тунджа 1915 (Ямбол)           
 3  Йордан Ковачев                 Асеновец 2005 (Асеновград)    
 3  Милен Митев                    Верея (Стара Загора)          
 3  Тодор Динев                    Верея (Стара Загора)          
 3  Цветелин Радев                 Верея (Стара Загора)            /вкл. 1 гол за Несебър (Несебър)/
 3  Красимир Иванов                Гигант (Съединение)           
 3  Васил Сантов                   Димитровград 1947 (Димитровград)
 3  Чавдар Камов                   Димитровград 1947 (Димитровград)
 3  Антон Кюлюнков                 Евроколеж (Пловдив)           
 3  Свилен Щерев                   Евроколеж (Пловдив)           
 3  Борис Малев                    Евроколеж (Пловдив)           
 3  Николай Димитров Николов       Евроколеж (Пловдив)           
 3  Ангел Делчев                   Евроколеж (Пловдив)           
 3  Александър Балездров           Загорец (Нова Загора)         
 3  Филип Лупов                    Левски (Карлово)              
 3  Павел Алексиев                 Мастер (Бургас)               
 3  Иво Гюров                      Миньор (Раднево)              
 3  Николай Димитров               Миньор (Раднево)              
 3  Стойко Колев                   Несебър (Несебър)             
 3  Атанас Станимиров Атанасов     Сливен 2000 (Сливен)          
 3  Георги Хашев                   Созопол (Созопол)             
 3  Мустафа Ехлиман Мустафа        Созопол (Созопол)             
 3  Николай Дичев                  Созопол (Созопол)             
 3  Емил Иванов                    Спартак-С 94 (Пловдив)        
 3  Тольо Йорданов                 Стралджа (Стралджа)           
 3  Станислав Славов               Тунджа 1915 (Ямбол)           
 3  Александър Андонов             Тунджа 1915 (Ямбол)           
 3  Дилян Димитров                 Тунджа 1915 (Ямбол)           
 2  Васил Гуджев                   Асеновец 2005 (Асеновград)    
 2  Якуб Идризов                   Верея (Стара Загора)          
 2  Атанас Любенов                 Верея (Стара Загора)          
 2  Галин Михайлов                 Верея (Стара Загора)          
 2  Християн Хубенов               Гигант (Съединение)           
 2  Даниел Пехливанов              Гигант (Съединение)           
 2  Стоян Шейтанов                 Гигант (Съединение)           
 2  Християн Христев               Гигант (Съединение)           
 2  Георги Христов Христов (1991)  Димитровград 1947 (Димитровград)
 2  Себахтин Ахмед                 Димитровград 1947 (Димитровград)
 2  Росен Колев                    Евроколеж (Пловдив)           
 2  Станимир Ковачев               Евроколеж (Пловдив)           
 2  Денислав Атанасов              Загорец (Нова Загора)         
 2  Георги Димитров Георгиев       Загорец (Нова Загора)         
 2  Георги Христов Христов (1994)  Загорец (Нова Загора)         
 2  Веселин Тахчиев                Левски (Карлово)              
 2  Симеон Златев                  Мастер (Бургас)               
 2  Реджеб Халил                   Мастер (Бургас)               
 2  Райчо Раев                     Мастер (Бургас)               
 2  Ангел Митов                    Миньор (Раднево)              
 2  Живко Ралчев Господинов        Миньор (Раднево)              
 2  Нуретин Пискюлю                Несебър (Несебър)             
 2  Яни Георгиев                   Несебър (Несебър)             
 2  Мартин Симеонов                Несебър (Несебър)             
 2  Кристиян Петров                Розова долина (Казанлък)      
 2  Венелин Братанов               Розова долина (Казанлък)      
 2  Атанас Апостолов               Розова долина (Казанлък)      
 2  Христо Паричков                Розова долина (Казанлък)      
 2  Стоян Кирчев                   Сливен 2000 (Сливен)          
 2  Никола Домакинов               Созопол (Созопол)             
 2  Мирослав Коев                  Созопол (Созопол)             
 2  Серафим Михайлов               Спартак-С 94 (Пловдив)        
 2  Цветан Йотов                   Спартак-С 94 (Пловдив)        
 2  Живко Василев Господинов       Стралджа (Стралджа)           
 2  Георги Гончев                  Тунджа 1915 (Ямбол)           
 2  Стоян Маринов Маринов          Тунджа 1915 (Ямбол)             /вкл. 1 гол за Стралджа (Стралджа)/
 1  Мирослав Кайряков              Асеновец 2005 (Асеновград)    
 1  Мутлу Алиев                    Асеновец 2005 (Асеновград)    
 1  Светослав Асенов               Асеновец 2005 (Асеновград)    
 1  Джунейт Узунов                 Асеновец 2005 (Асеновград)    
 1  Добрин Радилов                 Верея (Стара Загора)          
 1  Стефан Крачунов                Верея (Стара Загора)          
 1  Джунейт Шабанов                Верея (Стара Загора)          
 1  Христо Габаров                 Верея (Стара Загора)          
 1  Васил Ботев                    Верея (Стара Загора)          
 1  Живко Желев                    Верея (Стара Загора)          
 1  Васил Колев                    Верея (Стара Загора)          
 1  Тодор Николов                  Гигант (Съединение)           
 1  Красимир Узунов                Гигант (Съединение)           
 1  Крум Георгиев                  Гигант (Съединение)           
 1  Александър Узунов              Гигант (Съединение)           
 1  Никола Цоков                   Гигант (Съединение)           
 1  Тодор Георгиев                 Димитровград 1947 (Димитровград)
 1  Живко Митев                    Димитровград 1947 (Димитровград)
 1  Георги Делчев Георгиев         Димитровград 1947 (Димитровград)
 1  Антон Колев                    Димитровград 1947 (Димитровград)
 1  Александър Станимиров          Димитровград 1947 (Димитровград)
 1  Илхан Ибрамчик                 Евроколеж (Пловдив)           
 1  Георги Бъчваров                Евроколеж (Пловдив)           
 1  Тодор Тодоров                  Евроколеж (Пловдив)           
 1  Йордан Хърков                  Евроколеж (Пловдив)           
 1  Мартин Стефанов                Евроколеж (Пловдив)           
 1  Христо Янчев                   Евроколеж (Пловдив)           
 1  Христо Стамов                  Евроколеж (Пловдив)           
 1  Димитър Павлов                 Загорец (Нова Загора)         
 1  Пламен Драгнев                 Загорец (Нова Загора)         
 1  Преслав Павлев                 Загорец (Нова Загора)         
 1  Пламен Стоянов Пенев           Загорец (Нова Загора)         
 1  Васил Класанов                 Левски (Карлово)              
 1  Константин Костов              Левски (Карлово)              
 1  Владимир Райчев                Левски (Карлово)              
 1  Михаил Георгиев                Мастер (Бургас)               
 1  Цветомир Цонков                Мастер (Бургас)               
 1  Илиян Дуков                    Мастер (Бургас)               
 1  Антон Иванов                   Мастер (Бургас)               
 1  Живко Хаджиев                  Мастер (Бургас)               
 1  Стоян Кижев                    Мастер (Бургас)               
 1  Димитър Димитров               Миньор (Раднево)              
 1  Калоян Славов                  Миньор (Раднево)              
 1  Стивън Петров                  Миньор (Раднево)              
 1  Христо Дюлгеров                Миньор (Раднево)              
 1  Симеон Куминков                Несебър (Несебър)             
 1  Виктор Каварджиков             Несебър (Несебър)             
 1  Диян Молдованов                Несебър (Несебър)             
 1  Руслан Господинов              Несебър (Несебър)             
 1  Георги Дойчинов Георгиев       Несебър (Несебър)             
 1  Тонислав Терзиев               Розова долина (Казанлък)      
 1  Николай Цонков                 Розова долина (Казанлък)      
 1  Александър Георгиев            Розова долина (Казанлък)      
 1  Христо Томов                   Свиленград 1921 (Свиленград)  
 1  Георги Христов Петров          Свиленград 1921 (Свиленград)  
 1  Калоян Атанасов                Сливен 2000 (Сливен)          
 1  Стоян Краешников               Сливен 2000 (Сливен)          
 1  Николай Юриев Николов          Сливен 2000 (Сливен)          
 1  Антонио Данов                  Сливен 2000 (Сливен)          
 1  Васил Узунов                   Сливен 2000 (Сливен)          
 1  Атанас Панов                   Сливен 2000 (Сливен)          
 1  Станимир Арсенов Димитров      Созопол (Созопол)             
 1  Иван Янчев                     Созопол (Созопол)             
 1  Петър Харлов                   Спартак-С 94 (Пловдив)        
 1  Рангел Кордов                  Спартак-С 94 (Пловдив)        
 1  Атанас Паскалев                Спартак-С 94 (Пловдив)        
 1  Константин Атанасов            Спартак-С 94 (Пловдив)        
 1  Петър Стоянов                  Стралджа (Стралджа)           
 1  Калоян Русев                   Стралджа (Стралджа)           
 1  Николай Петров                 Стралджа (Стралджа)           
 1  Антон Димитров                 Стралджа (Стралджа)           
 1  Димо Йовчев                    Стралджа (Стралджа)           
 1  Марко Ганчев Марков            Стралджа (Стралджа)           
 1  Георги Рашев                   Стралджа (Стралджа)           
 1  Красимир Тончев                Стралджа (Стралджа)           
 1  Добромир Димитров              Тунджа 1915 (Ямбол)           
 1  Иван Жечев                     Тунджа 1915 (Ямбол)           
 1  Пламен Красимиров Пенев        Тунджа 1915 (Ямбол)           

Автоголове
 2  Йордан Шопов                   Сливен 2000 (Сливен) - за Созопол (Созопол) и Мастер (Бургас)
 1  Иван Димов                     Асеновец 2005 (Асеновград) - за Мастер (Бургас)
    Вълчо Георгиев                 Димитровград 1947 (Димитровград) - за Асеновец 2005 (Асеновград)
    Себахтин Ахмед                 Димитровград 1947 (Димитровград) - за Мастер (Бургас)
    Ангел Делчев                   Евроколеж (Пловдив) - за Созопол (Созопол)
    Добрин Кисьов                  Загорец (Нова Загора) - за Несебър (Несебър)
    Георги Аспарухов               Левски (Карлово) - за Стралджа (Стралджа)
    Антонио Данов                  Сливен 2000 (Сливен) - за Гигант (Съединение)
    Любомир Цеков                  Созопол (Созопол) - за Асеновец 2005 (Асеновград)
    Станимир Митев                 Созопол (Созопол) - за Спартак-С 94 (Пловдив) като състезател на Несебър (Несебър)
    Ивайло Антонов                 Стралджа (Стралджа) - за Верея (Стара Загора)
    Марко Ганчев Марков            Стралджа (Стралджа) - за Миньор (Раднево)
    Петър Марков                   Стралджа (Стралджа) - за Мастер (Бургас)
    Иван Жечев                     Тунджа 1915 (Ямбол) - за Левски (Карлово)
    Свилен Панайотов               Тунджа 1915 (Ямбол) - за Стралджа (Стралджа)

Служебни голове
 3  срещу Димитровград 1947 (Димитровград) - за Мастер (Бургас)
 3  срещу Евроколеж (Пловдив) - за Спартак-С 94 (Пловдив)
 3  срещу Левски (Карлово) - за Верея (Стара Загора)
 3  срещу Спартак-С 94 (Пловдив) - за Сливен 2000 (Сливен)
 3  срещу Стралджа (Стралджа) - за Левски (Карлово)

Анулирани голове
 3  Станимир Кирилов Димитров      Спартак-С 94 (Пловдив)
 1  Васил Сантов                   Димитровград 1947 (Димитровград)
    Амир Алхусеин                  Спартак-С 94 (Пловдив)
    Атанас Паскалев                Спартак-С 94 (Пловдив)
    Светослав Читаков              Спартак-С 94 (Пловдив)
    Рангел Кордов                  Спартак-С 94 (Пловдив)
 3  служебни гола в полза на Левски (Карлово)
 3  служебни гола в полза на Димитровград 1947 (Димитровград)
Югоизточна "В" АФГ 2013/14

ЕСЕН - 2014:

 1 кръг 
11 август 2013, неделя, 18:00 ч: 
Созопол (Созопол) - Розова долина (Казанлък) - 8:1
1:0 Николай Дичев 8, 1:1 Атанас Апостолов 21, 2:1 Станимир Баев
31, 3:1 Стефан Тошков Стефанов 53, 4:1 Илиян Шерденов 57, 5:1
Любомир Цеков 61, 6:1 Теодор Стефанов 67, 7:1 Любомир Цеков 78,
8:1 Желязко Тодоров 88
300 зрители

2 кръг 
17 август 2013, събота, 18:00 ч: 
Розова долина (Казанлък) - Миньор (Раднево) -  1:0
1:0 Григор Георгиев 67
300 зрители
чевен картон: Николай Архипов (Рд) в 82 минута.

3 кръг 
24 август 2013, събота, 18:00 ч: 
Тунджа 1915 (Ямбол) - Розова долина (Казанлък) - 1:0
1:0 Мартин Димитров 8
100 зрители

4 кръг 
31 август 2013, събота, 17:00 ч: 
Розова долина (Казанлък) - Стралджа (Стралджа) - 5:0
2:0 Асен Юлианов Асенов 7, 28, 3:0 Венелин Братанов 33, 4:0
Христо Паричков 34, 5:0 Венелин Братанов 53
200 зрители

5 кръг 7 септември 2013, събота, 17:00 ч: 
Мастер (Бургас) - Розова долина (Казанлък) - 1:0
1:0 Георги Калоянов 59 , дузпа.
50 зрители

6 кръг 14 септември 2013, събота, 17:00 ч: 
Розова долина (Казанлък) - Почива

7 кръг 22 септември 2013, неделя, 17:00 ч: 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Розова долина (Казанлък) - 0:0
150 зрители

8 кръг 28 септември 2013, събота, 17:00 ч: 
Розова долина (Казанлък) - Гигант (Съединение) - 1:2
 1:0 Кристиян Савов 8 , 1:1 Узунов 63, 1:2  ? 90+2 
100 зрители

9 кръг 5 октомври 2013, събота, 16:00 ч: 
Левски (Карлово) - Розова долина (Казанлък) - 2:1
1:0 Теодор Нейков 10, 2:0 Стоян Маринов 19, 2:1 Владислав
Калайджиев 69
100 зрители

10 кръг 12 октомври 2013, събота, 16:00 ч 
Розова долина (Казанлък) - Димитровград 1947 (Димитровград) - 2:0
1:0 Александър Георгиев 82, 2:0 Владислав Радков 87
150 зрители

11 кръг 20 октомври 2013, неделя, 16:00 ч: 
Верея (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък) - 3:0
1:0 Захари Димитров 49, 2:0 Людмил Киров 65, дузпа, 3:0 Емил Рачев 67
100 зрители

12 кръг 26 октомври 2013, събота, 14:30 ч 
Розова долина (Казанлък) - Спартак-С 94 (Пловдив) - 0:0

13 кръг 3 ноември 2013, неделя, 14:30 ч: 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Розова долина (Казанлък) - 2:0
1:0 Борислав Караматев 42, 2:0 Веселин Филипов 51
200 зрители

14 кръг 10 ноември 2013, неделя, 14:30 ч: 
Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък) - 1:0
1:0 Преслав Павлев 51
100 зрители
червен картон: Николай Цонков (Рд) в 44 минута.

15 кръг 16 ноември 2013, събота, 14:30 ч: 
Розова долина (Казанлък) - Несебър (Несебър) - 2:4
0:1 Цветелин Радев 20, 0:2 Николай Костов 40, 1:2 Асен Юлианов
Асенов 55, 1:3 Димитър Попов 83, 2:3 Кристиан Петров 84, 2:4
Димитър Кръстев 89
100 зрители
червен картон: Петьо Димитров (Рдол) в 35 минута.

16 кръг 23 ноември 2013, събота, 14:30 ч: 
Сливен 2000 (Сливен) - Розова долина (Казанлък) - 1:4
0:1 Асен Асенов 2, 0:2 Вл. Калайджиев 6, 0:3 Вл. Калайджиев 25,
1:3 , 1:4 Вл. Калайджиев

17 кръг 30 ноември 2013, събота, 14:30 ч: 
Розова долина (Казанлък) - Евроколеж (Пловдив) - 0:1
0:1 Свилен Щерев 24
........................................................................................................
Статистика за есенния сезон:

победи домакин- 3
победи гост - 1
загуби домакин - 3
загуби гост - 7
равни домакин - 1
равни гост - 1
Голово съотношение - 17 - 26 
спечелени точки - 14

- Една статистика която едва ли подлежи на коментар!!!

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////


ПРОЛЕТ - 2014:

18 кръг 
01 март 2014, събота, 15:00 ч
Розова долина (Казанлък) - Созопол (Созопол) - 0:3
0:1 Никола Домакинов 33, 0:2 Георги Хашев 60, 0:3 Теодор
Стефанов 86
150 зрители

19 кръг 
08 март 2014, събота, 15:00 ч
Миньор (Раднево) - Розова долина (Казанлък) - 3:1
1:0 Янко Янчев 23-дузпа, 1:1 Григор Георгиев 29, 3:1 Живко
Димов 63, 65
100 зрители
червен картон: Александър Петрунов (вр)(Рдол) в 70. минута.

20 кръг 
15 март 2014, събота, 15:00 ч
Розова долина (Казанлък) - Тунджа 1915 (Ямбол) - 1:1
1:0 Иван Чергев 33-дузпа, 1:1 Станислав Славов 90
218 зрители

21 кръг 
23 март 2014, неделя, 15:00 ч
Стралджа (Стралджа)  - Розова долина (Казанлък) - 1:2
0:1 Николай Стоичков 13, 1:1 Йордан Николов 17, 1:2 Николай
Стоичков 70
300 зрители
червен картон: Димо Йовчев (Стр) в 90 минута.

22 кръг 
26 март 2014, сряда, 15:00 ч
Розова долина (Казанлък) - Мастер (Бургас) - 0:1
0:1 Васил Тачев 90+2
300 зрители

23 кръг 
29 март 2014, събота, 15:00 ч
ПОЧИВА - Розова долина (Казанлък) 

24 кръг 
05 април 2014, събота, 17:00 ч
Розова долина (Казанлък) - Свиленград 1921 (Свиленград) - 4:0
1:0 Иван Чергев 61, 2:0 Николай Стоичков 70, 4:0 Иван
Чергев 78, 85
200 зрители
червен картон: Владислав Ямуков (Свил) в 60. минута.

25 кръг 
12 април 2014, събота, 17:00 ч
Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък) - 1:0
1:0 Добрин Орловски 36
500 зрители

26 кръг 
18 април 2014, петък, 17:00 ч
Розова долина (Казанлък) - Левски (Карлово) - 2:0
1:0 Атанас Апостолов 47, 2:0 Иван Чергев 89 
100 зрители

27 кръг 
23 април 2014, сряда, 17:00 ч
Димитровград 1947 (Димитровград) - Розова долина (Казанлък) - 3:1
1:0 Цветомир Матев 54, 2:0 Георги Христов 68, 3:0 Димо Хаджиев
87, 3:1 Тонислав Терзиев 90
200 зрители

28 кръг 
26 април 2014, събота, 17:00 ч
Розова долина (Казанлък) - Верея (Стара Загора) - 0:4
0:1 Шабан Османов 8, 0:2 Захари Димитров 9, 0:3 Бирсент
Карагарен 19, 0:4 Стелиян Евтимов 88
200 зрители

29 кръг 
03 май 2014, събота, 18:00 ч
Спартак-С 94 (Пловдив) - Розова долина (Казанлък) - 1:0
1:0 Светослав Читаков 49
100 зрители

30 кръг 
10 май 2014, събота, 18:00 ч
Розова долина (Казанлък) - Асеновец 2005 (Асеновград) - 1:1
 1:0 Иван Чергев 59-дузпа, 1:1 Борислав Караматев 66
200 зрители

31 кръг 
14 май 2014, сряда, 18:00 ч 
Розова долина (Казанлък) - Загорец (Нова Загора) - 3:0
1:0 - 24-та мин Теодор Кюсев, 2:0 - 29 -та мин. Николай Стойчков, 
3:0 - 60-та мин. Иван Чергев
250 зрители

32 кръг 
17 май 2014, събота, 18:00 ч
Несебър (Несебър) - Розова долина (Казанлък) - 1:1
0:1 Иван Чергев 21, 1:1 Нуретин Пискюлю 27
100 зрители

33 кръг 
24 май 2014, събота, 18:00 ч
Розова долина (Казанлък) - Сливен 2000 (Сливен) - 7:2
1:0 Григор Георгиев 8, 2:0 Иван Чергев 10, 2:1 Николай Юриев
Николов 13, 3:1 Григор Георгиев 15, 5:1 Теодор Кьосев 43, 61,
5:2 Гюнай Христемов 73, 6:2 Николай Цонков 78, 7:2 Теодор
Кьосев 85
250 зрители

34 кръг 
31 май 2014, събота, 18:00 ч
Евроколеж (Пловдив) - Розова долина (Казанлък) - 3:2
0:1 Теодор Кьосев 51, 1:1 Илхан Ибрамчик 60, 2:1 Георги Куртев
68, 2:2 Христо Паричков 79, 3:2 Георги Куртев 80
150 зрители

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

2013 - 2014 г - Югоизточна група кръг по кръг

Югоизточна група - 34 последен кръг
РЕЗУЛТАТИ
ФК "Загорец" - Нова Загора 2:0 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
почива - ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ФК "Мастер" - Бургас 5:0 ОФК "Левски" - Карлово
ОФК "Стралджа" - Стралджа 1:3 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ФК "Тунджа-1915" - Ямбол 0:3 ФК "Верея" - Стара Загора
ФК "Миньор" - Раднево 3:0 ПФК "Спартак С 94" - Пловдив
ФК "Созопол" - Созопол 3:0 ФК "Асеновец-2005" - Асеновград
ФК "Евроколеж" - Пловдив 3:2 ФК "Розова долина" - Казанлък
ОФК "Сливен-2000" - Сливен 0:3 ОФК "Несебър" - Несебър

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ СЕЗОН 2013-14 
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Созопол" - Созопол322633104-2581
2. ФК "Мастер" - Бургас32262492-2180
3. ФК "Верея" - Стара Загора322435102-2575
4. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив32197661-2564
5. ОФК "Несебър" - Несебър32195875-4062
6. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград32179665-3560
7. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.32167956-3355
8. ФК "Миньор" - Раднево321541355-5249
9. ФК "Евроколеж" - Пловдив321261444-4642
10. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград321241651-5240
11. ФК "Загорец" - Нова Загора321071536-5537
12. ФК "Розова долина" - Казанлък32951842-5132
13. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград32951845-5032
14. ОФК "Левски" - Карлово32742138-8525
15. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол32732219-7424
16. ОФК "Сливен-2000" - Сливен32402833-16512
17. ОФК "Стралджа" - Стралджа32222824-1088
Югоизточна група - 33 кръг
РЕЗУЛТАТИ
ОФК "Несебър" - Несебър 4:1 ФК "Загорец" - Нова Загора
ФК "Розова долина" - Казанлък 7:2 ОФК "Сливен-2000" - Сливен
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград 2:2 ФК "Евроколеж" - Пловдив
ПФК "Спартак С 94" - Пловдив 1:2 ФК "Созопол" - Созопол
ФК "Верея" - Стара Загора4:0 ФК "Миньор" - Раднево
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 6:0 ФК "Тунджа-1915" - Ямбол
ОФК "Левски" - Карлово 3:0. ОФК "Стралджа" - Стралджа
ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 0:1 ФК "Мастер" - Бургас
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград почива -
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Созопол" - Созопол312533101-2578
2. ФК "Мастер" - Бургас31252487-2177
3. ФК "Верея" - Стара Загора30223598-2569
4. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив31197561-2264
5. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград31179565-3260
6. ОФК "Несебър" - Несебър31185872-4059
7. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.31166955-3254
8. ФК "Миньор" - Раднево311441352-5246
9. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград311241551-5040
10. ФК "Евроколеж" - Пловдив291151340-4238
11. ФК "Загорец" - Нова Загора31971534-5534
12. ФК "Розова долина" - Казанлък31951740-4832
13. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград31851842-4929
14. ОФК "Левски" - Карлово31742038-8025
15. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол31732119-7124
16. ОФК "Сливен-2000" - Сливен31402733-16212
17. ОФК "Стралджа" - Стралджа31222723-1058
Югоизточна група - 32 кръг
РЕЗУЛТАТИ
ФК "Загорец" - Нова Загора
почива -
ФК "Мастер" - Бургас 6:0 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ОФК "Стралджа" - Стралджа 0:2 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ФК "Тунджа-1915" - Ямбол 1:1 ОФК "Левски" - Карлово
ФК "Миньор" - Раднево 1:0 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ФК "Созопол" - Созопол 1:0 ФК "Верея" - Стара Загора
ФК "Евроколеж" - Пловдив 0:3. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив
ОФК "Сливен-2000" - Сливен 2:5 ФК "Асеновец-2005" - Асеновград
ОФК "Несебър" - Несебър 1:1 ФК "Розова долина" - Казанлък
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Созопол" - Созопол30243399-2475
2. ФК "Мастер" - Бургас30242486-2174
3. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив30207367-1767
4. ФК "Верея" - Стара Загора29213594-2566
5. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград30178563-3059
6. ОФК "Несебър" - Несебър30175868-3956
7. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.30166855-3154
8. ФК "Миньор" - Раднево301441252-4846
9. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград311241551-5040
10. ФК "Евроколеж" - Пловдив281141338-4037
11. ФК "Загорец" - Нова Загора30971433-5134
12. ФК "Розова долина" - Казанлък30851733-4629
13. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград30751836-4926
14. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол30732019-6524
15. ОФК "Левски" - Карлово30642035-8022
16. ОФК "Сливен-2000" - Сливен30302728-1629
17. ОФК "Стралджа" - Стралджа30222623-1028
Югоизточна група - 31 кръг
РЕЗУЛТАТИ
ФК "Розова долина" - Казанлък 3:0 ФК "Загорец" - Нова Загора
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград 5:1 ОФК "Несебър" - Несебър
ПФК "Спартак С 94" - Пловдив 7:0 ОФК "Сливен-2000" - Сливен
ФК "Верея" - Стара Загораотложен за 28-05-2014  18:00 ФК "Евроколеж" - Пловдив
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 0:3 ФК "Созопол" - Созопол
ОФК "Левски" - Карлово 0:4 ФК "Миньор" - Раднево
ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 6:2 ФК "Тунджа-1915" - Ямбол
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 7:1 ОФК "Стралджа" - Стралджа
почива - ФК "Мастер" - Бургас
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Созопол" - Созопол29233398-2472
2. ФК "Мастер" - Бургас29232480-2171
3. ФК "Верея" - Стара Загора28213494-2466
4. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив29197364-1764
5. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград29168558-2856
6. ОФК "Несебър" - Несебър29174867-3855
7. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.29156853-3151
8. ФК "Миньор" - Раднево291341251-4843
9. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград301241451-4440
10. ФК "Евроколеж" - Пловдив271141238-3737
11. ФК "Загорец" - Нова Загора30971433-5134
12. ФК "Розова долина" - Казанлък29841732-4528
13. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград29751736-4826
14. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол29722018-6423
15. ОФК "Левски" - Карлово29632034-7921
16. ОФК "Сливен-2000" - Сливен29302626-1579
17. ОФК "Стралджа" - Стралджа29222523-1008
Югоизточна група - 30 кръг
РЕЗУЛТАТИ
ФК "Загорец" - Нова Загора 0:1 ФК "Мастер" - Бургас
ОФК "Стралджа" - Стралджа почива -
ФК "Тунджа-1915" - Ямбол 1:0 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ФК "Миньор" - Раднево 0:0 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ФК "Созопол" - Созопол 4:0 ОФК "Левски" - Карлово
ФК "Евроколеж" - Пловдив 1:1 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ОФК "Сливен-2000" - Сливен 1:5 ФК "Верея" - Стара Загора
ОФК "Несебър" - Несебър 2:3 ПФК "Спартак С 94" - Пловдив
ФК "Розова долина" - Казанлък 1:1 ФК "Асеновец-2005" - Асеновград
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Мастер" - Бургас29232480-2171
2. ФК "Созопол" - Созопол28223395-2469
3. ФК "Верея" - Стара Загора28213494-2466
4. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив28187357-1761
5. ОФК "Несебър" - Несебър28174766-3355
6. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград28158553-2753
7. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.28146847-2948
8. ФК "Миньор" - Раднево281241247-4840
9. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград291141444-4337
10. ФК "Евроколеж" - Пловдив271141238-3737
11. ФК "Загорец" - Нова Загора29971333-4834
12. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград28751636-4526
13. ФК "Розова долина" - Казанлък28741729-4525
14. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол28721916-5823
15. ОФК "Левски" - Карлово28631934-7521
16. ОФК "Сливен-2000" - Сливен28302526-1509
17. ОФК "Стралджа" - Стралджа28222422-938
Югоизточна група - 29 кръг
РЕЗУЛТАТИ
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград 3:0 ФК "Загорец" - Нова Загора
ПФК "Спартак С 94" - Пловдив 1:0 ФК "Розова долина" - Казанлък
ФК "Верея" - Стара Загора 7:1 ОФК "Несебър" - Несебър
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 7:1 ОФК "Сливен-2000" - Сливен
ОФК "Левски" - Карлово 0:3 ФК "Евроколеж" - Пловдив
ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 0:2 ФК "Созопол" - Созопол
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 2:3 ФК "Миньор" - Раднево
почива -ФК "Тунджа-1915" - Ямбол
ФК "Мастер" - Бургас 8:0 ОФК "Стралджа" - Стралджа
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Мастер" - Бургас28222479-2168
2. ФК "Созопол" - Созопол27213391-2466
3. ФК "Верея" - Стара Загора27203489-2363
4. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив27177354-1558
5. ОФК "Несебър" - Несебър27174664-3055
6. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград26147547-2449
7. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.27145847-2947
8. ФК "Миньор" - Раднево271231247-4839
9. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград281141344-4237
10. ФК "Евроколеж" - Пловдив261131237-3636
11. ФК "Загорец" - Нова Загора28971233-4734
12. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград26741533-3925
13. ФК "Розова долина" - Казанлък27731728-4424
14. ОФК "Левски" - Карлово27631834-7121
15. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол27621915-5820
16. ОФК "Сливен-2000" - Сливен27302425-1459
17. ОФК "Стралджа" - Стралджа28222422-938
Югоизточна група - 28 кръг
РЕЗУЛТАТИ
ФК "Загорец" - Нова Загора 5:0 ОФК "Стралджа" - Стралджа
ФК "Тунджа-1915" - Ямбол 0:1 ФК "Мастер" - Бургас
ФК "Миньор" - Раднево почива -
ФК "Созопол" - Созопол 3:0 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ФК "Евроколеж" - Пловдив ОТЛОЖЕНОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ОФК "Сливен-2000" - Сливен 5:4 ОФК "Левски" - Карлово
ОФК "Несебър" - Несебър 1:0 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ФК "Розова долина" - Казанлък 0:4 ФК "Верея" - Стара Загора
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград 0:0 ПФК "Спартак С 94" - Пловдив
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Мастер" - Бургас27212471-2165
2. ФК "Созопол" - Созопол26203389-2463
3. ФК "Верея" - Стара Загора26193482-2260
4. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив26167353-1555
5. ОФК "Несебър" - Несебър26174563-2355
6. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.26145747-2747
7. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград25137544-2446
8. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград271141242-3937
9. ФК "Миньор" - Раднево261131244-4636
10. ФК "Загорец" - Нова Загора27971133-4434
11. ФК "Евроколеж" - Пловдив251031234-3633
12. ФК "Розова долина" - Казанлък26731628-4324
13. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград25641526-3822
14. ОФК "Левски" - Карлово26631734-6821
15. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол27621915-5820
16. ОФК "Сливен-2000" - Сливен26302324-1389
17. ОФК "Стралджа" - Стралджа27222322-858

Югоизточна група - 27 кръг
РЕЗУЛТАТИ
ПФК "Спартак С 94" - Пловдив 1:0 ФК "Загорец" - Нова Загора
ФК "Верея" - Стара Загора 3:0 ФК "Асеновец-2005" - Асеновград
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 3:1 ФК "Розова долина" - Казанлък
ОФК "Левски" - Карлово 2:2 ОФК "Несебър" - Несебър
ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 9:0 ОФК "Сливен-2000" - Сливен
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 4:1 ФК "Евроколеж" - Пловдив
почива - ФК "Созопол" - Созопол
ФК "Мастер" - Бургас 4:1 ФК "Миньор" - Раднево
ОФК "Стралджа" - Стралджа 1:2 ФК "Тунджа-1915" - Ямбол
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Мастер" - Бургас26202470-2162
2. ФК "Созопол" - Созопол25193386-2460
3. ФК "Верея" - Стара Загора25183478-2257
4. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив25166353-1554
5. ОФК "Несебър" - Несебър25164562-2352
6. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.26145747-2747
7. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград24136544-2445
8. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград261141142-3637
9. ФК "Миньор" - Раднево261131244-4636
10. ФК "Евроколеж" - Пловдив251031234-3633
11. ФК "Загорец" - Нова Загора26871128-4431
12. ФК "Розова долина" - Казанлък25731528-3924
13. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград24641426-3722
14. ОФК "Левски" - Карлово25631630-6321
15. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол26621815-5720
16. ОФК "Стралджа" - Стралджа26222222-808
17. ОФК "Сливен-2000" - Сливен25202319-1346
Югоизточна група - 26 кръг
РЕЗУЛТАТИ
ФК "Загорец" - Нова Загора 1:0 ФК "Тунджа-1915" - Ямбол
ФК "Миньор" - Раднево 3:0 ОФК "Стралджа" - Стралджа
ФК "Созопол" - Созопол 1:1 ФК "Мастер" - Бургас
ФК "Евроколеж" - Пловдив почива -
ОФК "Сливен-2000" - Сливен 0:4 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ОФК "Несебър" - Несебър 0:0 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ФК "Розова долина" - Казанлък 2:0 ОФК "Левски" - Карлово
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград 5:2ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ПФК "Спартак С 94" - Пловдив 3:1 ФК "Верея" - Стара Загора
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Созопол" - Созопол25193386-2460
2. ФК "Мастер" - Бургас25192466-2059
3. ФК "Верея" - Стара Загора24173475-2254
4. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив24156352-1551
5. ОФК "Несебър" - Несебър24163560-2151
6. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград**23136444-2145
7. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.25135738-2744
8. ФК "Миньор" - Раднево251131143-4236
9. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград251041138-3534
10. ФК "Евроколеж" - Пловдив241031133-3233
11. ФК "Загорец" - Нова Загора25871028-4331
12. ФК "Розова долина" - Казанлък24731427-3624
13. ОФК "Левски" - Карлово24621628-6120
14. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград23541423-3619
15. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол25521813-5617
16. ОФК "Стралджа" - Стралджа25222121-788
17. ОФК "Сливен-2000" - Сливен24202219-1256

Югоизточна група - 25 кръг
РЕЗУЛТАТИ
ФК "Верея" - Стара Загора 3:0 ФК "Загорец" - Нова Загора
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 0:1 ПФК "Спартак С 94" - Пловдив
ОФК "Левски" - Карлово 1:2 ФК "Асеновец-2005" - Асеновград
ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 1:0 ФК "Розова долина" - Казанлък
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 1:3 ОФК "Несебър" - Несебър
почива -
ОФК "Сливен-2000" - Сливен
ФК "Мастер" - Бургас 4:0 ФК "Евроколеж" - Пловдив
ОФК "Стралджа" - Стралджа 1:1 ФК "Созопол" - Созопол
ФК "Тунджа-1915" - Ямбол 1:0 ФК "Миньор" - Раднево
РЕЗУЛТАТИ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Созопол" - Созопол24192385-2359
2. ФК "Мастер" - Бургас24191465-1958
3. ФК "Верея" - Стара Загора23173374-1954
4. ОФК "Несебър" - Несебър23162560-2150
5. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив23146349-1448
6. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград23136444-2145
7. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.24134738-2743
8. ФК "Миньор" - Раднево241031140-4233
9. ФК "Евроколеж" - Пловдив241031133-3233
10. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград24941134-3531
11. ФК "Загорец" - Нова Загора24771027-4328
12. ФК "Розова долина" - Казанлък23631425-3621
13. ОФК "Левски" - Карлово23621528-5920
14. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград23541423-3619
15. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол24521713-5517
16. ОФК "Стралджа" - Стралджа24222021-758
17. ОФК "Сливен-2000" - Сливен23202119-1216
Югоизточна група - 24 кръг
РЕЗУЛТАТИ
ФК "Загорец" - Нова Загора 1:1 ФК "Миньор" - Раднево
ФК "Созопол" - Созопол 4:0 ФК "Тунджа-1915" - Ямбол
ФК "Евроколеж" - Пловдив 4:0 ОФК "Стралджа" - Стралджа
ОФК "Сливен-2000" - Сливен 0:8 ФК "Мастер" - Бургас
ОФК "Несебър" - Несебър почива -
ФК "Розова долина" - Казанлък 4:0 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград 1:1 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ПФК "Спартак С 94" - Пловдив 3:0 ОФК "Левски" - Карлово
ФК "Верея" - Стара Загора 3:0 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Созопол" - Созопол23191384-2258
2. ФК "Мастер" - Бургас23181461-1955
3. ФК "Верея" - Стара Загора22163371-1951
4. ОФК "Несебър" - Несебър22152557-2047
5. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив22136348-1445
6. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград22126442-2042
7. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.23124737-2740
8. ФК "Миньор" - Раднево231031040-4133
9. ФК "Евроколеж" - Пловдив231031033-2833
10. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград23941033-3231
11. ФК "Загорец" - Нова Загора2377927-4028
12. ФК "Розова долина" - Казанлък22631325-3521
13. ОФК "Левски" - Карлово22621427-5720
14. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград22541323-3519
15. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол23421712-5514
16. ОФК "Стралджа" - Стралджа23212020-747
17. ОФК "Сливен-2000" - Сливен23202119-1216
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ И СРЕЩИТЕ НА РОЗОВА ДОЛИНА СРЕЩУ ДРУГИТЕ 
КАТО ДОМАКИН -ГОСТ ДО 24 КРЪГ:

N

Отбор

М

П

Р

З

ГЗ : ГС

ГР

Т

Д

Г

1

Созопол (Созопол)

22

18

1

3

80:22

58

55

0:3

1:8

2

Мастер (Бургас)

22

17

1

4

53:19

34

52

0:1

0:1

3

Верея (Стара Загора)

22

15

3

3

68:19

49

48

0:3

4

Несебър (Несебър)

22

15

2

5

57:20

37

47

2:4

5

Спартак-С 94(Пловдив)

21

12

6

3

45:14

31

42

0:0

6

Асеновец (Асеновград)

21

12

5

4

41:19

22

41

0:2

7

Гигант (Съединение)

22

12

3

7

36:26

10

39

1:2

8

Миньор (Раднево)

22

10

2

10

39:40

-1

32

1:0

1:3

9

Свиленград (Свиленград)

22

9

4

9

33:28

5

31

  4:0

0:0

10

Евроколеж(Пловдив)

22

9

3

10

29:28

1

30

0:1

11

Загорец (Нова Загора)

22

7

6

9

26:39

-13

27

0:1

12

Левски (Карлово)

21

6

2

13

27:54

-27

20

1:2

13

Димитровград (Димитровград)

21

5

4

12

23:32

-9

19

2:0

14

Розова долина (Казанлък)

21

5

3

13

21:35

-14

18

////

////

15

Тунджа (Ямбол)

22

4

2

16

12:51

-39

14

1:1

0:1

16

Сталджа (Стралджа)

22

2

1

19

20:70

-50

7

5:0

2:1

17

Сливен (Сливен)

22

2

0

20

19:113

-94

6

4:1

18

Брестник (Пловдив)

2

0

0

2

0:6

0

0

0

0

Югоизточна група - 23 кръг
РЕЗУЛТАТИ
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 0:1 ФК "Загорец" - Нова Загора
ОФК "Левски" - Карлово 0:4 ФК "Верея" - Стара Загора
ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 1:0 ПФК "Спартак С 94" - Пловдив
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 2:1 ФК "Асеновец-2005" - Асеновград
почива -
ФК "Розова долина" - Казанлък
ФК "Мастер" - Бургас 2:0 ОФК "Несебър" - Несебър
ОФК "Стралджа" - Стралджа 4:0 ОФК "Сливен-2000" - Сливен
ФК "Тунджа-1915" - Ямбол 0:2 ФК "Евроколеж" - Пловдив
ФК "Миньор" - Раднево 1:4 ФК "Созопол" - Созопол
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Созопол" - Созопол22181380-2255
2. ФК "Мастер" - Бургас22171453-1952
3. ФК "Верея" - Стара Загора21153368-1948
4. ОФК "Несебър" - Несебър22152557-2047
5. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив21126345-1442
6. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград21125441-1941
7. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.22123736-2639
8. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград2294933-2831
9. ФК "Евроколеж" - Пловдив2193929-2730
10. ФК "Миньор" - Раднево21921038-4029
11. ФК "Загорец" - Нова Загора2276926-3927
12. ОФК "Левски" - Карлово21621327-5420
13. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград21541223-3219
14. ФК "Розова долина" - Казанлък21531321-3518
15. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол22421612-5114
16. ОФК "Стралджа" - Стралджа22211920-707
17. ОФК "Сливен-2000" - Сливен22202019-1136
Югоизточна група - 22 кръг
РЕЗУЛТАТИ
ФК "Загорец" - Нова Загора 0:2 ФК "Созопол" - Созопол
ФК "Евроколеж" - Пловдив 02-04-2014  17:00 ФК "Миньор" - Раднево
ОФК "Сливен-2000" - Сливен 4:0 ФК "Тунджа-1915" - Ямбол
ОФК "Несебър" - Несебър 2:2 ОФК "Стралджа" - Стралджа
ФК "Розова долина" - Казанлък 0:1 ФК "Мастер" - Бургас
ФК "Асеновец-2005" - Асеновградпочива -
ПФК "Спартак С 94" - Пловдив 3:0 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ФК "Верея" - Стара Загора 2:0 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 0:0 ОФК "Левски" - Карлово

КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Созопол" - Созопол21171376-2152
2. ФК "Мастер" - Бургас21161451-1949
3. ОФК "Несебър" - Несебър21152457-1847
4. ФК "Верея" - Стара Загора20143364-1945
5. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив20126245-1342
6. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград20125340-1741
7. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.21113735-2636
8. ФК "Миньор" - Раднево2092937-3629
9. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград2184931-2728
10. ФК "Евроколеж" - Пловдив2083927-2727
11. ФК "Загорец" - Нова Загора2166925-3924
12. ОФК "Левски" - Карлово20621227-5020
13. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград20541123-3119
14. ФК "Розова долина" - Казанлък21531321-3518
15. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол21421512-4914
16. ОФК "Сливен-2000" - Сливен21201919-1096
17. ОФК "Стралджа" - Стралджа21111916-704
Югоизточна група - 21 кръг
РЕЗУЛТАТИ
ОФК "Левски" - Карлово 2:2 ФК "Загорец" - Нова Загора
ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 3:0 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 0:0 ФК "Верея" - Стара Загора
почива -
ПФК "Спартак С 94" - Пловдив
ФК "Мастер" - Бургас 3:1 ФК "Асеновец-2005" - Асеновград
ОФК "Стралджа" - Стралджа 1:2 ФК "Розова долина" - Казанлък
ФК "Тунджа-1915" - Ямбол 1:0 ОФК "Несебър" - Несебър
ФК "Миньор" - Раднево 7:3 ОФК "Сливен-2000" - Сливен
ФК "Созопол" - Созопол 3:1 ФК "Евроколеж" - Пловдив
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Созопол" - Созопол20161374-2149
2. ФК "Мастер" - Бургас20151450-1946
3. ОФК "Несебър" - Несебър20151455-1646
4. ФК "Верея" - Стара Загора19133362-1942
5. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград20125340-1741
6. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив19116242-1339
7. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.20113635-2436
8. ФК "Миньор" - Раднево2092937-3629
9. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград2084831-2428
10. ФК "Евроколеж" - Пловдив2083927-2727
11. ФК "Загорец" - Нова Загора2066825-3724
12. ОФК "Левски" - Карлово19611227-5019
13. ФК "Розова долина" - Казанлък20531221-3418
14. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград19531123-3118
15. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол20421412-4514
16. ОФК "Стралджа" - Стралджа20101914-683
17. ОФК "Сливен-2000" - Сливен20101915-1093
Югоизточна група - 20 кръг
РЕЗУЛТАТИ
ФК "Загорец" - Нова Загора 1:1 ФК "Евроколеж" - Пловдив
ОФК "Сливен-2000" - Сливен 0:7 ФК "Созопол" - Созопол
ОФК "Несебър" - Несебър 4:2 ФК "Миньор" - Раднево
ФК "Розова долина" - Казанлък 1:1 ФК "Тунджа-1915" - Ямбол
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград 2:1 ОФК "Стралджа" - Стралджа
ПФК "Спартак С 94" - Пловдив 1:1 ФК "Мастер" - Бургас
ФК "Верея" - Стара Загора почива -
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 2:0 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ОФК "Левски" - Карлово 0:5 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Созопол" - Созопол19151371-2046
2. ОФК "Несебър" - Несебър19151355-1546
3. ФК "Верея" - Стара Загора18132362-1941
4. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград19125239-1441
5. ФК "Мастер" - Бургас18131443-1840
6. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив19116242-1339
7. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.19103632-2433
8. ФК "Евроколеж" - Пловдив1983826-2427
9. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград1983831-2427
10. ФК "Миньор" - Раднево1982930-3326
11. ФК "Загорец" - Нова Загора1965823-3523
12. ОФК "Левски" - Карлово18601225-4818
13. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград1753923-2418
14. ФК "Розова долина" - Казанлък19431219-3315
15. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол19321411-4511
16. ОФК "Стралджа" - Стралджа19101813-663
17. ОФК "Сливен-2000" - Сливен19101812-1023
Югоизточна група - 19 кръг
РЕЗУЛТАТИ
ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 2:1 ФК "Загорец" - Нова Загора
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 3:1 ОФК "Левски" - Карлово
почива -
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ФК "Мастер" - Бургас 1:2 ФК "Верея" - Стара Загора
ОФК "Стралджа" - Стралджа 0:3 ПФК "Спартак С 94" - Пловдив
ФК "Тунджа-1915" - Ямбол 0:1 ФК "Асеновец-2005" - Асеновград
ФК "Миньор" - Раднево 3:1 ФК "Розова долина" - Казанлък
ФК "Созопол" - Созопол 3:1 ОФК "Несебър" - Несебър
ФК "Евроколеж" - Пловдив 4:1 ОФК "Сливен-2000" - Сливен
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Созопол" - Созопол18141364-2043
2. ОФК "Несебър" - Несебър18141351-1343
3. ФК "Верея" - Стара Загора18132362-1941
4. ФК "Мастер" - Бургас17130442-1739
5. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив18115241-1238
6. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград18115237-1338
7. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.1893627-2430
8. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград1883731-2227
9. ФК "Миньор" - Раднево1882828-2926
10. ФК "Евроколеж" - Пловдив1882825-2326
11. ФК "Загорец" - Нова Загора1864822-3422
12. ОФК "Левски" - Карлово17601125-4318
13. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград1643921-2415
14. ФК "Розова долина" - Казанлък18421218-3214
15. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол18311410-4410
16. ОФК "Стралджа" - Стралджа18101712-643
17. ОФК "Сливен-2000" - Сливен18101712-953
Югоизточна група - 18 кръг - пролетен дял
РЕЗУЛТАТИ
ФК "Загорец" - Нова Загора 5:0 ОФК "Сливен-2000" - Сливен
ОФК "Несебър" - Несебър 3:0 ФК "Евроколеж" - Пловдив
ФК "Розова долина" - Казанлък 0:3 ФК "Созопол" - Созопол
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград 1:0 ФК "Миньор" - Раднево
ПФК "Спартак С 94" - Пловдив 1:0 ФК "Тунджа-1915" - Ямбол
ФК "Верея" - Стара Загора 3:0 ОФК "Стралджа" - Стралджа
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 1:1-прекъснат 87 м-сл. 0:4 ФК "Мастер" - Бургас
ОФК "Левски" - Карлово почива -
ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 4:1 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ОФК "Несебър" - Несебър17141250-1043
2. ФК "Созопол" - Созопол17131361-1940
3. ФК "Мастер" - Бургас16130341-1539
4. ФК "Верея" - Стара Загора17122360-1838
5. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив17105238-1235
6. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград17105236-1335
7. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.1783625-2327
8. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград1773728-2124
9. ФК "Миньор" - Раднево1772825-2823
10. ФК "Евроколеж" - Пловдив1772821-2223
11. ФК "Загорец" - Нова Загора1764721-3222
12. ОФК "Левски" - Карлово16601024-4018
13. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград1643921-2415
14. ФК "Розова долина" - Казанлък17421117-2914
15. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол17311310-4310
16. ОФК "Стралджа" - Стралджа17101612-613
17. ОФК "Сливен-2000" - Сливен17101611-913
Голмайстори през есенния полусезон:
ГОЛМАЙСТОРИ ЕСЕН:

15 - Захари Димитров        - Верея (Стара Загора)
12 - Бирсент Карагарен      - Верея (Стара Загора)
11 - Петър Колев            - Мастер (Бургас)
10 - Теодор Нейков          - Левски (Карлово)
  9 - Илиян Шерденов         - Созопол (Созопол)
  9 - Стоян Димитров Маринов - Левски (Карлово)
  9 - Станимир Митев         - Несебър (Несебър)
  9- Иван Ангелов           - Свиленград 1921 (Свиленград)
  8 - Георги Куртев          - Евроколеж (Пловдив)
  8 - Станимир Баев          - Созопол (Созопол)
  8- Ирфан Юсеинов          - Спартак-С 94 (Пловдив)

 7  Александър Стойчев         Асеновец 2005 (Асеновград)    
 7  Шабан Османов              Верея (Стара Загора)          
 7  Валентин Маринов           Загорец (Нова Загора)         
 7  Минчо Минчев               Миньор (Раднево)              
 7  Румен Кереков              Несебър (Несебър)             
 7  Димитър Кръстев            Несебър (Несебър)             
 7  Любомир Цеков              Созопол (Созопол)             
 7  Симеон Баев                Созопол (Созопол)             
 7  Стефан Тошков              Созопол (Созопол)             
 7  Светослав Читаков          Спартак-С 94 (Пловдив)        
 6  Борислав Караматев         Асеновец 2005 (Асеновград)    
 6  Емилиян Зотев              Свиленград 1921 (Свиленград)  
 5  Емил Рачев                 Верея (Стара Загора)          
 5  Благовест Зайцев           Гигант (Съединение)           
 5  Георги Калоянов            Мастер (Бургас)               
 5  Стоян Мантаров             Мастер (Бургас)               
 5  Николай Костов             Несебър (Несебър)             
 5  Владислав Калайджиев       Розова долина (Казанлък)      
 5  Любомир Александров        Свиленград 1921 (Свиленград)  
 5  Теодор Стефанов            Созопол (Созопол)             
 5  Димитър Байрев             Спартак-С 94 (Пловдив)        
 4  Георги Аврамов             Асеновец 2005 (Асеновград)    
 4  Неджиб Неджиб              Асеновец 2005 (Асеновград)    
 4  Веселин Филипов            Асеновец 2005 (Асеновград)    
 4  Людмил Киров               Верея (Стара Загора)          
 4  Илия Длагонски             Гигант (Съединение)           
 4  Николай Киров              Димитровград 1947 (Димитровград)
 4  Александър Дерменджиев     Миньор (Раднево)              
 4  Георги Йорданов Георгиев   Миньор (Раднево)              
 4  Асен Асенов                Розова долина (Казанлък)      
 4  Петьо Димитров             Свиленград 1921 (Свиленград)  
 4  Мирослав Миндев            Сливен 2000 (Сливен)          
 4  Желязко Тодоров            Созопол (Созопол)             
 4  Андрей Андреев             Спартак-С 94 (Пловдив)        
 4  Мартин Димитров            Тунджа 1915 (Ямбол)           
 3  Йордан Жаров               Асеновец 2005 (Асеновград)    
 3  Иван Димов                 Асеновец 2005 (Асеновград)    
 3  Тодор Динев                Верея (Стара Загора)          
 3  Красимир Иванов            Гигант (Съединение)           
 3  Чавдар Камов               Димитровград 1947 (Димитровград)
 3  Васил Сантов               Димитровград 1947 (Димитровград)
 3  Александър Балездров       Загорец (Нова Загора)         
 3  Мирослав Радев             Мастер (Бургас)               
 3  Павел Алексиев             Мастер (Бургас)               
 3  Ивайло Петров              Несебър (Несебър)             
 3  Борислав Иванов            Несебър (Несебър)             
 3  Гюнай Христемов            Сливен 2000 (Сливен)          
 3  Николай Дичев              Созопол (Созопол)             
 3  Димитър Юруков             Спартак-С 94 (Пловдив)        
 3  Йордан Николов             Стралджа (Стралджа)           
 3  Александър Андонов         Тунджа 1915 (Ямбол)           
 2  Милен Митев                Верея (Стара Загора)          
 2  Галин Михайлов             Верея (Стара Загора)          
 2  Християн Христев           Гигант (Съединение)           
 2  Кристиян Ватралев          Гигант (Съединение)           
 2  Филип Сантов               Димитровград 1947 (Димитровград)
 2  Кристиян Митев             Димитровград 1947 (Димитровград)
 2  Себахтин Ахмед             Димитровград 1947 (Димитровград)
 2  Мирослав Караилиев         Евроколеж (Пловдив)           
 2  Росен Колев                Евроколеж (Пловдив)           
 2  Станимир Ковачев           Евроколеж (Пловдив)           
 2  Ангел Делчев               Евроколеж (Пловдив)           
 2  Милен Желев                Загорец (Нова Загора)         
 2  Веселин Тахчиев            Левски (Карлово)              
 2  Реджеб Халил               Мастер (Бургас)               
 2  Райчо Раев                 Мастер (Бургас)               
 2  Симеон Златев              Мастер (Бургас)               
 2  Живко Ралчев Господинов    Миньор (Раднево)              
 2  Янко Енчев                 Миньор (Раднево)              
 2  Стойко Колев               Несебър (Несебър)             
 2  Иван Стоянов               Несебър (Несебър)             
 2  Димитър Попов              Несебър (Несебър)             
 2  Венелин Братанов           Розова долина (Казанлък)      
 2  Кристиян Петров            Розова долина (Казанлък)      
 2  Владислав Ямуков           Свиленград 1921 (Свиленград)  
 2  Диян Хаджиев               Созопол (Созопол)             
 2  Цветан Йотов               Спартак-С 94 (Пловдив)        
 2  Станимир Кирилов Димитров  Спартак-С 94 (Пловдив)        
 2  Емил Иванов                Спартак-С 94 (Пловдив)        
 2  Светлозар Куртов           Спартак-С 94 (Пловдив)        
 2  Тольо Йорданов             Стралджа (Стралджа)           
 1  Васил Гуджев               Асеновец 2005 (Асеновград)    
 1  Светослав Асенов           Асеновец 2005 (Асеновград)    
 1  Джунейт Шабанов            Верея (Стара Загора)          
 1  Якуб Халилов               Верея (Стара Загора)          
 1  Добрин Радилов             Верея (Стара Загора)          
 1  Красимир Узунов            Гигант (Съединение)           
 1  Никола Цоков               Гигант (Съединение)           
 1  Даниел Пехливанов          Гигант (Съединение)           
 1  Иван Светлев               Гигант (Съединение)           
 1  Александър Узунов          Гигант (Съединение)           
 1  Антон Колев                Димитровград 1947 (Димитровград)
 1  Георги Христов             Димитровград 1947 (Димитровград)
 1  Тодор Георгиев             Димитровград 1947 (Димитровград)
 1  Георги Делчев Георгиев     Димитровград 1947 (Димитровград)
 1  Живко Митев                Димитровград 1947 (Димитровград)
 1  Антон Кюлюнков             Евроколеж (Пловдив)           
 1  Борис Малев                Евроколеж (Пловдив)           
 1  Тодор Тодоров              Евроколеж (Пловдив)           
 1  Свилен Щерев               Евроколеж (Пловдив)           
 1  Мартин Стефанов            Евроколеж (Пловдив)           
 1  Пламен Стоянов Пенев       Загорец (Нова Загора)         
 1  Димитър Павлов             Загорец (Нова Загора)         
 1  Хайри Мехмед               Загорец (Нова Загора)         
 1  Преслав Павлев             Загорец (Нова Загора)         
 1  Васил Класанов             Левски (Карлово)              
 1  Владимир Райчев            Левски (Карлово)              
 1  Живко Хаджиев              Мастер (Бургас)               
 1  Илиян Дуков                Мастер (Бургас)               
 1  Антон Иванов               Мастер (Бургас)               
 1  Михаил Георгиев            Мастер (Бургас)               
 1  Калоян Славов              Миньор (Раднево)              
 1  Ангел Митев                Миньор (Раднево)              
 1  Христо Дюлгеров            Миньор (Раднево)              
 1  Иво Гюров                  Миньор (Раднево)              
 1  Стивън Петров              Миньор (Раднево)              
 1  Симеон Куминков            Несебър (Несебър)             
 1  Диян Молдованов            Несебър (Несебър)             
 1  Руслан Господинов          Несебър (Несебър)             
 1  Цветелин Радев             Несебър (Несебър)             
 1  Виктор Каварджиков         Несебър (Несебър)             
 1  Яни Георгиев               Несебър (Несебър)             
 1  Григор Георгиев            Розова долина (Казанлък)      
 1  Христо Паричков            Розова долина (Казанлък)      
 1  Атанас Апостолов           Розова долина (Казанлък)      
 1  Александър Георгиев        Розова долина (Казанлък) 
     
 1  Анастас Попов              Свиленград 1921 (Свиленград)  
 1  Стоян Кирчев               Сливен 2000 (Сливен)          
 1  Васил Узунов               Сливен 2000 (Сливен)          
 1  Димитър Атанасов           Сливен 2000 (Сливен)          
 1  Атанас Панов               Сливен 2000 (Сливен)          
 1  Станимир Арсенов Димитров  Созопол (Созопол)             
 1  Иван Янчев                 Созопол (Созопол)             
 1  Живко Димов                Созопол (Созопол)             
 1  Мустафа Мустафа            Созопол (Созопол)             
 1  Рангел Кордов              Спартак-С 94 (Пловдив)        
 1  Георги Рашев               Стралджа (Стралджа)           
 1  Марко Ганчев Марков        Стралджа (Стралджа)           
 1  Димо Йовчев                Стралджа (Стралджа)           
 1  Красимир Тончев            Стралджа (Стралджа)           
 1  Стоян Маринов Маринов      Стралджа (Стралджа)           
 1  Живко Василев Господинов   Стралджа (Стралджа)           
 1  Пламен Красимиров Пенев    Тунджа 1915 (Ямбол)           
 1  Иван Жечев                 Тунджа 1915 (Ямбол)           
 1  Дилян Димитров             Тунджа 1915 (Ямбол)           

Автоголове

 2  Йордан Шопов               Сливен 2000 (Сливен) - за Созопол и Мастер
 1  Иван Димов                 Асеновец 2005 (Асеновград) - за Мастер
    Вълчо Георгиев             Димитровград 1947 (Димитровград) - за Асеновец
    Себахтин Ахмед             Димитровград 1947 (Димитровград) - за Мастер
    Ангел Делчев               Евроколеж (Пловдив) - за Созопол
    Добрин Кисьов              Загорец (Нова Загора) - за Несебър
    Георги Аспарухов           Левски (Карлово) - за Стралджа
    Станимир Митев             Несебър (Несебър) - за Спартак-С 94 (Пд)
    Любомир Цеков              Созопол (Созопол) - за Асеновец
    Ивайло Антонов             Стралджа (Стралджа) - за Верея
    Марко Ганчев Марков        Стралджа (Стралджа) - за Миньор (Радн)
    Петър Марков               Стралджа (Стралджа) - за Мастер
    Иван Жечев                 Тунджа 1915 (Ямбол) - за Левски (Кв)

Служебни голове

 3  срещу Левски (Карлово) - за Верея (Стара Загора)

Югоизточна група - 17 кръг
ЕСЕННО КЛАСИРАНЕ - 14 МЯСТО
РЕЗУЛТАТИ
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 3:0 ФК "Загорец" - Нова Загора
ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.почива -
ОФК "Левски" - Карлово 2:1 ФК "Мастер" - Бургас
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 5:1 ОФК "Стралджа" - Стралджа
ФК "Верея" - Стара Загора 7:0 ФК "Тунджа-1915" - Ямбол
ПФК "Спартак С 94" - Пловдив 4:0 ФК "Миньор" - Раднево
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград 3:1 ФК "Созопол" - Созопол
ФК "Розова долина" - Казанлък 0:1 ФК "Евроколеж" - Пловдив
ОФК "Несебър" - Несебър 8:0 ОФК "Сливен-2000" - Сливен
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ОФК "Несебър" - Несебър16131247-1040
2. ФК "Мастер" - Бургас16130341-1539
3. ФК "Созопол" - Созопол