ФК РОЗОВА ДОЛИНА

2008-09 - Югоизточна "В" група


Розова долина (Казанлък) - 6 -то място
Брестник 1948 (Пловдив) - Влиза в Източна "Б" ФГ

Последен кръг и Крайно класиране

14 юни 2009, неделя, 18:30 ч
Левски 2004 (Карлово) - Левски 2006 (Стара Загора) 1:0 (0:0)
[1:0 Веселин Тахчиев 52'], 300 зрители
в Хасково, ст."Младост":
Хасково (Хасково) - Брестник 1948 (Пловдив) 0:1 (0:1)
[0:1 Манол Николов 22'-аг], 300 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Ботев (Гълъбово) 0:3 сл.
Поморие (Поморие) - Тунджа 1915 (Ямбол) 9:1 (3:1)
[1:0 Георги Калоянов 10', 3:0 Диян Хаджиев 15',18'; 3:1 Светозар Светозаров 43',
4:1 Слави Шопов 49', 5:1 Стоил Кръстев 52', 6:1 Диян Хаджиев 56',
9:1 Георги Калоянов 59',77',85'], 200 зрители
Горубсо (Рудозем) - Созопол (Созопол) 1:1 (1:0)
[1:0 Никола Николов 45', 1:1 Георги Цъцаров 72']
[чк: Павел Кехайов (Г) 26', Иляан Чилибнов (С) 26'], 500 зрители
в Чирпан, Градски стадион:
Космос (Бургас) - Стамболово 2007 (Стамболово) 2:1 (1:0)
[1:0 Мануил Иванов 28', 2:0 Георги Ганчев 73', 2:1 Христо Запрянов 87'], 100 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Черноморец (Несебър) 0:2 (0:2)
[0:2 Мирослав Загорски 5',33'], 150 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Арда (Кърджали) 2:1 (0:1)
[0:1 Мурад Мустафа 44', 1:1 Светослав Котев 56', 2:1 Георги Ангелов 82'], 500 зрители
Розова долина (Казанлък) - Странджа-Металург (Средец) 4:0 (1:0)
[4:0 Щерьо Щерев 22',47',60',81']
[ид: Венелин Братанов (Рд) 40'], 300 зрители
Металик (Сопот) почива

N

Отбор

М

П

Р

З

ГЗ : ГС

ГР

Т

Д

Г

1.

Брестник 1948 (Пловдив)^^

36

27

4

5

82:24

58

85

2:4

2:4

2.

Левски 2006 (Стара Загора)

36

25

6

5

76:39

37

81

1:1

0:4

3.

Поморие (Поморие)

36

24

4

8

78:19

59

76

2:1

1:3

4.

Черноморец (Несебър)

36

21

6

9

79:27

52

69

1:1

1:1

5.

Стамболово 2007 (Стамболово)

36

19

7

10

68:42

26

64

2:2

0:0

6.

Розова долина (Казанлък)

36

15

9

12

64:49

15

54

///

///

7.

Ботев (Гълъбово)

36

16

5

15

49:37

12

53

1:0

1:2

8.

Левски 2004 (Карлово)

36

17

2

17

54:58

-4

53

5:2

0:2

9.

Созопол(Созопол)

36

14

9

13

47:51

-4

51

6:0

0:2

10.

ИТД Гигант (Съединение)

36

16

2

18

55:56

-1

50

3:2

1:2

11.

Горубсо (Рудозем)

36

14

6

16

46:47

-1

48

3:1

0:0

12.

Арда (Кърджали)

36

14

3

19

51:61

-10

45

4:2

0:2

13.

Космос (Бургас)

36

14

2

20

51:63

-12

44

2:0

1:0

14.

Хеброс 1921 (Харманли)

36

11

7

18

28:39

-11

40

1:1

0:2

15.

Металик (Сопот)

36

11

4

21

36:87

-51

37

2:1

1:3

16.

Хасково (Хасково)

36

10

5

21

36:83

-47

35

2:0

1:1

17.

Тунджа 1915 (Ямбол)

36

8

4

24

38:89

-51

28

7:0

4:0

18.

Странджа-Металург (Средец)

36

7

2

27

25:80

-55

23

4:0

2:1

19.

Асеновец 2005 (Асеновград)

36

13

5

18

49:61

-12

44

1:1

0:1

20.

Елегант (Хисаря)

0

0

0

0

0:0

0

0

///

///


Бележки 
- ЗС Пловдив взима решение за разширяване на групата от 18 на 20 отбора. 
В резултат, Созопол (Созопол) и Тунджа 1915 (Ямбол) са допълнително включени в групата. 
- Елегант (Хисаря) не картотекира нито един футболист до изтичане на крайния срок за това 
- 15 август - и считано от тази дата се оттегля от участие в ЮИ "В" АФГ. Групата остава с 19 отбора. 
- Брестник 1948 (Пловдив) се обединява с Реал (Пловдив), поддържащ само детско-юношеска школа. 
Името на обединения отбор остава Брестник 1948 (Пловдив). 
Отборът играе домакинските си мачове на ст."Асен Гаргов" в Калояново, докато стадионът в Брестник е в основна реконструкция. 
- Черноморец (Несебър) се обединява с Равда (Равда) от "А" ОФГ Бургас. 
Името на обединения отбор остава Черноморец (Несебър). Отборът играе домакинските си мачове в Равда. 

- Обединението между Космос (Бургас) и Елхово (Елхово) се разпада, 
-Елхово (Елхово) се отделя и възстановява като отделен отбор, който започва участие в ОФГ Ямбол. 
-Космос (Бургас) играе домакинските си мачове в Горно Ботево и на Градски стадион в Чирпан. 
- Левски 2006 (Стара Загора) играе домакинските си мачове на Градски стадион в Чирпан. 
- Асеновец 2005 (Асеновград) е изваден от групата след XXXVI кръг заради неявяване за мач от последните три кръга. Резултатите му до този момент се зачитат, а в оставащите му мачове на противниците му 
се присъждат служебни победи с 3:0.

 Голмайстори 

27 - Александър Стойчев - Брестник 1948 (Пловдив) 
26 - Васил Даменлиев - Черноморец (Несебър) - Щерьо Щерев - Розова долина (Казанлък) 
23 - Ридван Хаджифейзула - Асеновец 2005 (Асеновград) 
22 - Христо Терзиев - Левски 2006 (Стара Загора) 
17 - Ахмед Осман - Арда (Кърджали) 
16 - Стоян Маринов - Левски 2004 (Карлово) 
15 - Георги Кирилов - Ботев (Гълъбово) - Живко Панайотов - Созопол (Созопол) 
14 - Мирослав Загорски - Черноморец (Несебър) 
13 - Юлий Стефанов - Хасково (Хасково) - Христо Запрянов - Стамболово 2007 (Стамболово) 
12 - Георги Калоянов - Поморие (Поморие) 
11 - Светослав Козаров - Поморие (Поморие) - Иван Мишев - Черноморец (Несебър) - Ахмед Бахтияр Ахмед - Арда (Кърджали) - Ангел Карталов - Горубсо (Рудозем) - Павел Алексиев - Черноморец (Несебър) 

Голмайстори на Розова долина (Казанлък)

26 - Щерьо Щерев 
7 - Данаил Христов
4 Венелин Братанов 
4 Костадин Арнаудов 
4 Ахмед Сюнетчиев 
4 Радослав Митев  
3 Иван Пиргов  
2 Галин Трифонов 
2 Коста Милчев  
1 Стефан Орозов 
1 Калоян Калоянов 
1 Красимир Христов 
1 Красимир Тонев  

Автоголове

1 Петър Стоянов Петров Металик (Сопот)

Общо 61 гола + 3 служебни срещу Тунджа (Ямбол) - - мачът е прекратен в 71' при 0:1- общо 0:4

Общо за първенството - 64 гола

Изиграни мачове на Розова долина през сезона:

1 кръг
17 август 2008, неделя, 18:00 ч 
Розова долина (Казанлък) - Левски 2004 (Карлово) 5:2 (3:0) 
[4:0 Щерьо Щерев 32',43',44',53'; 4:1 Веселин Тахчиев 64', 4:2 Пламен Божилов 69', 5:2 Красимир Тонев 86'] [чк: Любомир Велчев (Л) 80'], 300 зрители 

кръг 24 август 2008, неделя, 18:00 ч 
Розова долина (Казанлък) - Металик (Сопот) 2:1 (2:0) 
[1:0 Щерьо Щерев 22', 2:0 Радослав Митев 33', 2:1 Христо Бангеев 71'], 800 зрители 

3 кръг 31 август 2008, неделя, 18:00 ч 
ИТД Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък) 2:1 (0:1) 
[0:1 Щерьо Щерев 45', 2:1 Велин Данков 75',82'], 500 зрители 

кръг 7 септември 2008, неделя, 17:00 ч 
Розова долина (Казанлък) - Хеброс 1921 (Харманли) 1:1 (1:1) 
[1:0 Щерьо Щерев 21', 1:1 Ивайло Коев 27'], 1 000 зрители 

5 кръг 10 септември 2008, сряда, 17:00 ч 
Космос (Бургас) - Розова долина (Казанлък) 0:1 (0:0) 
[0:1 Стефан Орозов 48'], 150 зрители 

кръг 14 септември 2008, неделя, 17:00 ч 
Розова долина (Казанлък) - Горубсо (Рудозем) 3:1 (1:0) 
[1:0 Калоян Калоянов 30'-д, 2:0 Костадин Арнаудов 64', 2:1 Никола Кемалов 71', 3:1 Костадин Арнаудов 83'], 500 зрители 

7 кръг 21 септември 2008, неделя, 17:00 ч 15 октомври 2008, сряда, 17:30 ч 
* Поморие (Поморие) - Розова долина (Казанлък) 3:1 (0:1) 
[0:1 Щерьо Щерев 20', 2:1 Стоил Кръстев 58',66'; 3:1 Диян Хаджиев 86'] [ид: Георги Калоянов (П) 45'] [чк: Венелин Братанов (Рд) 44'], 450 зрители * - мачовете са пренасрочени заради участие на футболисти в аматьорския национален отбор на България. 

кръг 1 октомври 2008, сряда, 16:00 
Розова долина (Казанлък) - Асеновец 2005 (Асеновград) 1:1 (1:1) 
[0:1 Ридван Хаджифейзула 16', 1:1 Щерьо Щерев 19'] [ид: Калоян Калоянов (Рд) 68'] [чк: Иван Кунчев (Ас) 64'], 300 зрители 

кръг 5 октомври 2008, неделя, 16:00 ч 
Хасково (Хасково) - Розова долина (Казанлък) 1:1 (0:1) 
[0:1 Щерьо Щерев 14', 1:1 Юлий Стефанов 58'], 100 зрители в Чирпан, Градски стадион: 

10 кръг 8 октомври 2008, сряда, 16:00 ч 
Розова долина (Казанлък) - Левски 2006 (Стара Загора) 1:1 (1:1) 
[1:0 Данаил Христов 17', 1:1 Христо Терзиев 42'], 200 зрители 

11 кръг 12 октомври 2008, неделя, 16:00 ч 
Брестник 1948 (Пловдив) - Розова долина (Казанлък) 4:2 (2:0) 
[2:0 Александър Стойчев 27',31'; 3:0 Стоян Ангелов 47', 4:0 Александър Стойчев 53', 4:1 Данаил Христов 82', 4:2 Щерьо Щерев 90'], 80 зрители 

12 кръг 19 октомври 2008, неделя, 16:00 ч 
Розова долина (Казанлък) - Ботев (Гълъбово) 1:0 (1:0) 
[1:0 Щерьо Щерев 21'], 300 зрители 

13 кръг 26 октомври 2008, неделя, 14:30 ч 
Тунджа 1915 (Ямбол) - Розова долина (Казанлък) 0:4 сл.
* * - мачът е прекратен в 71' при 0:1, когато гол на домакините е отменен от помощник съдията Д.Кацаров. Теодор Пенчев от Тунджа 1915 го блъска и той пада, при което главният съдия М. Лазаров прекратява мача. На Тунджа 1915 е присъдена служебна загуба с 0:4. По-долу е приложена статистиката преди прекъсването. [0:1 Данаил Христов 63'], 100 зрители 

14 кръг 29 октомври 2008, сряда, 14:30 ч 
Розова долина (Казанлък) - Созопол (Созопол) 6:0 (2:0) 
[1:0 Венелин Братанов 33', 2:0 Радослав Митев 39', 3:0 Венелин Братанов 52', 4:0 Иван Пиргов 53', 5:0 Данаил Христов 71', 6:0 Иван Пиргов 73'], 250 зрители 

15 кръг 2 ноември 2008, неделя, 14:30 ч 
Стамболово 2007 (Стамболово) - Розова долина (Казанлък) 0:0 
[чк: Даниел Христов (Рд) 85', Стефан Орозов (Рд) 90'+2'], 100 зрители в Равда: 

16 кръг 9 ноември 2008, неделя, 14:30 ч 
Розова долина (Казанлък) - Черноморец (Несебър) 1:1 (0:1) 
[0:1 Васил Даменлиев 11', 1:1 Щерьо Щерев 72'], 500 зрители 

17 кръг 16 ноември 2008, неделя, 14:30 ч 
Арда (Кърджали) - Розова долина (Казанлък) 2:0 (1:0) 
[1:0 Ахмед Бахтияр Ахмед 7'-д, 2:0 Ахмед Осман 90'] [чк: Златан Недев (Рд) 60'], 200 зрители 

18 кръг 23 ноември 2008, неделя, 14:30 ч 
Розова долина (Казанлък) почива 

19 кръг 27 ноември 2008, четвъртък, 14:30 ч 
Странджа-Металург (Средец) - Розова долина (Казанлък) 1:2 (1:2) 
[1:0 Ганчо Евтимов 20', 1:2 Данаил Христов 31',42'], 50 зрители


ПРОЛЕТ


20 кръг 1 март 2009, неделя, 15:00 ч 
Левски 2004 (Карлово) - Розова долина (Казанлък) 2:0 (0:0) 
[1:0 Александър Белилов 51', 2:0 Атанас Каракитуков 86'], 300 зрители 

21 кръг 8 март 2009, неделя, 15:00 ч 
Металик (Сопот) - Розова долина (Казанлък) 3:1 (1:0) 
[1:0 Румен Салиев 19', 2:0 Андриан Лилов 64'-д, 3:0 Станимир Георгиев 84', 3:1 Петър Стоянов Петров 90'-аг], 50 зрители * - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Металик. 

22 кръг 15 март 2009, неделя, 15:00 ч 
Розова долина (Казанлък) - ИТД Гигант (Съединение) 3:2 (2:2) 
[0:1 Енчо Георгиев 30', 1:1 Коста Милчев 34', 1:2 Енчо Георгиев 41', 2:2 Красимир Христов 44', 3:2 Коста Милчев 86'] [чк: Красимир Иванов (ИТД) 44'], 500 зрители 

23 кръг 22 март 2009, неделя, 15:00 ч 
Хеброс 1921 (Харманли) - Розова долина (Казанлък) 2:0 (0:0) 
[1:0 Теодор Нейков 60', 2:0 Паоло Драголов 66'], 100 зрители 

24 кръг 25 март 2009, сряда, 15:00 ч 
Розова долина (Казанлък) - Космос (Бургас) 2:0 (1:0) 
[1:0 Щерьо Щерев 38', 2:0 Ахмед Сюнетчиев 82'], 200 зрители 

25 кръг 29 март 2009, неделя, 15:00 ч 
Горубсо (Рудозем) - Розова долина (Казанлък) 0:0 
300 зрители 

26 кръг 5 април 2009, неделя, 17:00 ч 
Розова долина (Казанлък) - Поморие (Поморие) 2:1 (1:0) 
[2:0 Костадин Арнаудов 16',57'; 2:1 Мирослав Желев 72'], 500 зрители 

27 кръг 11 април 2009, събота, 17:00 ч 
в кв.Секирово, Раковски, ст."Петър Парчевич": * 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Розова долина (Казанлък) 1:0 (0:0) 
[1:0 Ридван Хаджифейзула 87'-д], 100 зрители * - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Асеновец 2005. 

28 кръг 17 април 2009, петък, 17:00 ч 
Розова долина (Казанлък) - Хасково (Хасково) 2:0 (2:0) 
[1:0 Венелин Братанов 22', 2:0 Щерьо Щерев 45'] [ид: Щерьо Щерев (Рд) 57'], 200 зрители 

29 кръг 26 април 2009, неделя, 17:00 ч 
Левски 2006 (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък) 4:0 (2:0) 
[1:0 Теньо Канев 21', 4:0 Христо Терзиев 24'-д,53',83'], 100 зрители 

30 кръг 29 април 2009, сряда, 17:00 ч
Розова долина (Казанлък) - Брестник 1948 (Пловдив) 2:4 (0:2) 
[0:2 Петър Атанасов 3',43'; 0:3 Игнат Дишлиев 53', 0:4 Васил Гърков 72', 1:4 Ахмед Сюнетчиев 84', 2:4 Радослав Митев 90'], 250 зрители 

31 кръг 3 май 2009, неделя, 18:00 ч 27 май 2009, сряда, 18:00 ч 
Ботев (Гълъбово) - Розова долина (Казанлък) 2:1 (2:0) 
[1:0 Калоян Славов 12', 2:0 Георги Кирилов 37', 2:1 Щерьо Щерев 50'], 300 зрители 

32 кръг 10 май 2009, неделя, 18:00 ч 
Розова долина (Казанлък) - Тунджа 1915 (Ямбол) 7:0 (3:0) 
[6:0 Щерьо Щерев 17',20',39',64',66',71'; 7:0 Ахмед Сюнетчиев 82'], 250 зрители 

33 кръг 17 май 2009, неделя, 18:00 ч 
Созопол (Созопол) - Розова долина (Казанлък) 2:0 (1:0) 
[1:0 Калин Иванов 21', 2:0 Михаил Ралев 63'-д], 150 зрители 

34 кръг 20 май 2009, сряда, 18:00 ч 
Розова долина (Казанлък) - Стамболово 2007 (Стамболово) 2:2 (0:2) 
[0:2 Илиян Киряков 9',21'; 1:1 Иван Пиргов 57', 2:2 Галин Трифонов 78'], 200 зрители 

35 кръг 24 май 2009, неделя, 18:00 ч в Равда: 
Черноморец (Несебър) - Розова долина (Казанлък) 1:1 (1:0) 
[1:0 Васил Даменлиев 1', 1:1 Данаил Христов 63'], 250 зрители 
........................................................................................................................................
31 кръг - отложен мач 27 май 2009, сряда, 18:00 ч 
Ботев (Гълъбово) - Розова долина (Казанлък) 2:1 (2:0) 
[1:0 Калоян Славов 12', 2:0 Георги Кирилов 37', 2:1 Щерьо Щерев 50'], 300 зрители 
........................................................................................................................................
36 кръг 31 май 2009, неделя, 18:00 ч 
Розова долина (Казанлък) - Арда (Кърджали) 4:2 (0:1) 
[0:1 Месут Мехмед 38', 1:1 Ахмед Сюнетчиев 55', 2:1 Галин Трифонов 72', 2:2 Ахмед Осман 77', 3:2 Радослав Митев 89', 4:2 Венелин Братанов 90'+3'] [чк: Методи Николов (Арда) 88'], 2 000 зрители 

* - На 3 юни Асеновец 2005 (Асеновград) е изваден от групата заради неявяването си в мач от последните 3 кръга на първенството. 

37 кръг 5 юни 2009, петък, 18:30 ч 
Розова долина (Казанлък) почива 

38 кръг 14 юни 2009, неделя, 18:30 ч 
Розова долина (Казанлък) - Странджа-Металург (Средец) 4:0 (1:0) 
[4:0 Щерьо Щерев 22',47',60',81'] [ид: Венелин Братанов (Рд) 40'], 300 зрители

ОФГ - Стара Загора 2008/09

Крайно класиране:                                         М    П   Р   З    ГР      Т
 
1. Верея Булсатком (Стара Загора)              20   18   1   1   83:15   55
-------------------------------------------------------------------
2. Габровница 04 (Горно Сахране)                     20   17   1   2   76:14   52    
 3. Тунджа 2006 (Ягода)                                    20   17   1   2   51:18   52    
 4. Мини Марица-изток (Обручище)                    20   11   3   6   48:25   36
5. Минерал (Овощник)                                       20    9   1  10   36:30   28
6. Ботев II (Гълъбово)                                       20    8   1  11   36:40   25
 7. Гранит (Кънчево)                                          20    7   2  11   29:68   23
 8. Млада гвардия (Розово)                                20    7   0  13   43:64   21
9. Единство (Гурково)                                        20    6   0  14   34:58   18
10. Берое (Загоре)                                             19    2   2  15   12:48    8
11. СФК Бенковски (Николаево)                         19    1   0  18   10:78    3
 
Бележки
  - Ботев (Гълъбово) влиза в Югоизточна "В" АФГ.
  - Траяна (Стара Загора), 2-и през изминалия сезон; и Чирпан (Чирпан),
6-и през изминалия сезон; се отказват от участие.
  - Ботев II (Гълъбово), дублиращ отбор на Ботев (Гълъбово); и Гранит
(Кънчево) се включват в групата.
  - Загоре (Загоре) се преименува на Берое (Загоре).
  - Мини Марица-изток (Раднево) се пребазира в Обручище, след като през
изминалия сезон играе мачовете си там. Отборът е ведомствен отбор на
"Мини Марица-изток" ЕАД, в който се състезават работници и служители на
предприятието. Отборът играе домакинските си мачове в кв.Гипсово, Раднево.
  - Верея Булсатком (Стара Загора) играе домакинските си мачове на
ст."Локомотив" в Стара Загора.
  - Гранит (Кънчево) играе домакинските си мачове в Розово.
  - СФК Бенковски (Николаево) се отказва от участие или е изваден след
XIII кръг. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците
му до края се присъждат служебни победи с 3:0.
  - Берое (Загоре) се отказва от участие или е изваден след XV кръг.
Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му до
края се присъждат служебни победи с 3:0.
  - Мачът Берое - СФК Бенковски от XXII кръг не е игран и не е присъждан,
тъй като и двата отбора са напуснали групата.
 
Голмайстори
20 - Иван Жеков - Верея Булсатком (Стара Загора)
16 - Николай Лесов - Габровница 04 (Горно Сахране)
13 - Галин Атанасов - Верея Булсатком (Стара Загора)
11 - Веселин Стоянов - Единство (Гурково)
   - Емил Зарев - Габровница 04 (Горно Сахране)
10 - Евгени Генчев - Млада гвардия (Розово)
   - Николай Иванов - Тунджа 2006 (Ягода)
9 - Пламен Мечев - Верея Булсатком (Стара Загора)
   - Димитър Тоданов - Мини марица-изток (Обручище)
   - Иван Иванов - Тунджа 2006 (Ягода)
8 - Станимир Спасов - Ботев II (Гълъбово)
   - Георги Георгиев - Габровница 04 (Горно Сахране)
   - Осман Курт - Габровница 04 (Горно Сахране)
   - Любен Любенов - Габровница 04 (Горно Сахране)
 
Индивидуални награди
Най-добър вратар: Панчо Костов - Габровница 04 (Горно Сахране)
Най-проспериращ млад играч: Николай Кръстев Георгиев (род.1990 г.) - Тунджа 2006 (Ягода)
 
В момента разглеждате олекотената мобилна версия на уебсайта. Към пълната версия.
Уебсайт в Alle.bg