ФК РОЗОВА ДОЛИНА

2005-06 - ОФГ - "Стара Загора"

Хегемония на Казанлъшките отбори в ОФГ - Стара Загора.
Арсенал (Кз) печели надпреварата с Розова долина (Кз) и се класира за квалификации
за влизане във "В" група.

Арсенал (Казанлък)
Отборът е създаден преди началото на сезон 1992-93 г. 
Играе в "А" Елитна окръжна група и се класира на 1 място.
Сезон 1993-94 , Арсенал играе във "В" Югоизточна група.
През 1997 г. се обединява с Розова долина под името - Арсенал-Розова долина (Кз)
и с това име играе 2 години след което отборът остава само с името Розова долина (Кз).
В рамките на 6 години отборът не съществува.
През лятото на 2005 г. отново е възстановен и взима участие в ОФГ-Стара Загора.
Отборът допуска само едно равенство от 20 мача.

При квалификациите за влизане в Югоизточна "В" група, отборът печели първата среща,
но при втората, след равен резултат в редовното време, губи при дузпите и не се класира.
Преди началото на сезона Арсенал (Кз) взима лиценза на Верея (Стара Загора) и 
с обединеното име Верея-Арсенал(Кз), заиграва все пак в Югоизточната група.
За съжаление Розова долина (Кз) остава в ОФГ-Стара Загора за следващия сезон.


N

Отбор

М

П

Р

З

ГЗ : ГС

ГР

Т

1.

Арсенал (Казанлък)^

20

19

1

0

85:15

70

58

2.

Розова долина (Казанлък)

20

14

2

4

48:24

24

44

3.

Габровница (Горно Сахране)

20

14

0

6

42:17

25

42

4.

Единство (Гурково)

20

12

0

8

60:37

23

36

5.

Тракия (Коларово)

20

11

1

8

41:33

8

34

6.

Ботев (Гълъбово)

20

11

0

9

56:45

11

33

7.

Верея 2  (Стара Загора)

20

9

4

7

45:41

4

31

8.

Левски 2  (Стара Загора)

20

5

1

14

21:44

-23

16

9.

Минерал (Овощник)

20

4

1

15

24:69

-45

13

10.

ФК Берое (Стара Загора)

20

4

0

16

16:51

-35

12

11.

Бенковски (Николаево)

20

2

0

18

9:71

-62

6


Забележки:

- ФК "ФК Берое (Стара Загора)" е реалният шампион от 1986 г. ,
след обединението между Берое и Олимпик (Тетевен),
през 1999 г. Берое отново се отцепва и започва от ОФГ Стара Загора. 
Шампионската купа на страната от 1986 г. се съхранява в офиса на ФК Берое. 
Тимът играе домакинските си мачове на стадиона в село Загоре. 
- Верея 2 (Стара Загора) и Левски 2 (Стара Загора) са втори отбори на състезаващите
се в Югоизточната "В" АФГ клубове със същите имена. 
- ФК Берое (Стара Загора) играе домакинските си срещи в с.Загоре. 
- Верея 2 (Стара Загора) играе домакинските си срещи на ст. "Кольо Ганчев" в Стара Загора. 
- Левски 2 (Стара Загора) играе домакинските си срещи в Чирпан. 
- Под името Тракия (Коларово) в ОФГ Стара Загора участва отбор юноши старша възраст на Траяна (Стара Загора).




Квалификации за Югоизточна "В" АФГ 

Участници:

"А" ОФГ Пловдив:         Елегант (Стрелци)
"А" ОФГ Смолян:           Девин (Девин)
"А" ОФГ Стара Загора: Арсенал (Казанлък)
"А" ОФГ Хасково:         Хасково II (Хасково) [*]
"А" ОФГ Кърджали:     Родопи 1935 (Момчилград) 
"А" ОФГ Ямбол:           Тунджа 1915 (Ямбол)
"А" ОФГ Сливен:          Кортен (Кортен) [*]
"А" ОФГ Бургас:          Странджа-Металург (Средец) 

[*] - Кортен (Кортен) се отказа от участие в квалификациите.
Хасково II е втори отбор на участника в Източната "Б" група- ПФК Хасково.  

Забележка: класират се 2 отбора. 

I кръг 7 юни 2006, сряда, 18:00 ч: 
ст. "Пловдив", Пловдив: Родопи 1935 (Момчилград) - Арсенал (Казанлък)    1:3
ст. "Тодор Диев", Пловдив: Девин (Девин) - Тунджа 1915 (Ямбол)              0:2
ст. "Раковски", Раковски: Елегант (Стрелци) - Хасково II (Хасково)         2:0
Странджа-Металург (Средец) - почива II кръг 

10.06.2006, събота, 18:00 ч:
ст. "Пловдив", Пловдив: Арсенал (Казанлък) Елегант (Стрелци)           2:2, дузпи: 2:3ст. 
"Тодор Диев", Пловдив: Тунджа 1915 (Ямбол) - Странжда-Металург (Средец) 1:3 

Елегант (Стрелци) и Странжда-Металург (Средец) - са новите участници в Югоизточна "В" група за сезон 2006/2007.
СРЕЩИТЕ НА РОЗОВА ДОЛИНА (КАЗАНЛЪК):


 I кръг

10 септември 2005, събота, 17:00 ч:

Единство (Гурково) - Габровница (Горно Сахране) 2:0
Левски 2 (Стара Загора) - Тракия (Коларово) отложен
Арсенал (Казанлък) - Верея 2 (Стара Загора) - 3:1
Бенковски (Николаево) - Роз. долина 1948(Казанлък) - 0:3
Минерал (Овощник) - ФК Берое (Стара Загора) отложен

4 октомври 2005, вторник, 16:00 ч:

в Чирпан: Левски 2 (Стара Загора) - Тракия (Коларово)
Ботев (Гълъбово) - почива

II кръг

18 септември 2005, неделя, 14:00 ч:
Габровница (Г. Сахране) - ФК Берое (Ст. Загора) 1:0
Тракия (Коларово) - Арсенал (Казанлък) - 1:6
Единство (Гурково) - Ботев (Гълъбово) 3:2
18 септември 2005, неделя, 17:00 ч:
Розова долина 1948 (Казанлък) - Минерал (Овощник) - 3:0
Верея 2 (Стара Загора) - Бенковски (Николаево) 3:0
Левски 2 (Стара Загора) почива

III кръг

24 септември 2005, събота, 17:00 ч:
в Чирпан: Левски 2 (Стара Загора) - Единство (Гурково) 3:0
Минерал (Овощник) - Верея 2 (Стара Загора) 2:2
25 септември 2005, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Гълъбово) - Габровница (Горно Сахране) 3:1
Бенковски (Николаево) - Тракия (Коларово) 0:2
ФК Берое (Ст. Загора) - Роз. долина 1948(Казанлък) - 0:4
Арсенал (Казанлък) - почива

IV кръг

1 октомври 2005, събота, 16:00 ч:
 Верея 2 (Стара Загора) - ФК Берое (Стара Загора) 3:0
Единство (Гурково) - Арсенал (Казанлък) 3:5
Ботев (Гълъбово) - Левски 2 (Стара Загора) отложен
2 октомври 2005, неделя, 16:00 ч:
Габровница (Г. Сахране) - Розова долина 1948 (Кз) 1:3
Тракия (Коларово) - Минерал (Овощник) 5:0
 Бенковски (Николаево) - почива

V кръг

8 октомври 2005, събота, 16:00 ч:
в Чирпан: Левски 2 (Стара Загора) - Габровница (Горно Сахране)
Бенковски (Николаево) - Единство (Гурково)
Розова долина 1948 (Казанлък) - Верея 2 (Стара Загора) - 1:0
9 октомври 2005, неделя, 16:00 ч:
Арсенал (Казанлък) - Ботев (Гълъбово) - 6:0
ФК Берое (Стара Загора) - Тракия (Коларово)
Минерал (Овощник) - почива

VI кръг

15 октомври 2005, събота, 16:00 ч: 
Габровница (Горно Сахране) - Верея 2 (Стара Загора)
Единство (Гурково) - Минерал (Овощник)

в Чирпан:
Левски 2 (Стара Загора) - Арсенал (Казанлък) - 0:5
16 октомври 2005, неделя, 16:00 ч:
Ботев (Гълъбово) - Бенковски (Николаево)
Тракия (Коларово) - Розова долина 1948 (Казанлък) - 1:3
ФК Берое (Стара Загора) - почива

VII кръг

22 октомври 2005, събота, 16:00 ч: 
Бенковски (Николаево) - Левски 2 (Стара Загора)
ФК Берое (Стара Загора) - Единство (Гурково)
Верея 2 (Стара Загора) - Тракия (Коларово)
23 октомври 2005, неделя, 16:00 ч:
Арсенал (Казанлък) - Габровница (Горно Сахране) - 1:0
Минерал (Овощник) - Ботев (Гълъбово)
Розова долина 1948 (Казанлък) - почива

VIII кръг

29 октомври 2005, събота, 14:30 ч:
Единство (Гурково) - Розова долина 1948 (Казанлък) -3:2
Левски 2 (Стара Загора) - Минерал (Овощник)
30 октомври 2005, неделя, 14:30 ч:
Габровница (Горно Сахране) - Тракия (Коларово)
Ботев (Гълъбово) - ФК Берое (Стара Загора)
Арсенал (Казанлък) - Бенковски (Николаево) - 8:0
почива - Верея 2 (Стара Загора)

IX кръг

5 ноември 2005, събота, 14:30 ч:
ФК Берое (Стара Загора) - Левски 2 (Стара Загора)
6 ноември 2005, неделя, 14:30 ч:
Бенковски (Николаево) - Габровница (Горно Сахране)
Минерал (Овощник) - Арсенал (Казанлък) - 1:6
Розова долина 1948 (Казанлък) - Ботев (Гълъбово) - 3:0
Верея 2 (Стара Загора) - Единство (Гурково)
Тракия (Коларово) - почива

X кръг

12 ноември 2005, събота, 14:30 ч:
Единство (Гурково) - Тракия (Коларово)
Ботев (Гълъбово) - Верея 2 (Стара Загора)
Левски 2 (Стара Загора) - Розова долина 1948 (Казанлък) - 1:3
13 ноември 2005, неделя, 14:30 ч:
Арсенал (Казанлък) - ФК Берое (Стара Загора) - 4:0
Бенковски (Николаево) - Минерал (Овощник)
Габровница (Горно Сахране) - почива

XI кръг

19 ноември 2005, събота, 14:30 ч:
Верея 2 (Стара Загора) - Левски 2 (Стара Загора)
20 ноември 2005, неделя, 14:30 ч:
Минерал (Овощник) - Габровница (Горно Сахране)
ФК Берое (Стара Загора) - Бенковски (Николаево)
Розова долина 1948 (Казанлък) - Арсенал (Казанлък) - 2:2
Тракия (Коларово) - Ботев (Гълъбово)
Единство (Гурково) - почива

XII кръг
Габровница (Горно Сахране) - Единство (Гурково)
почива - Ботев (Гълъбово)
Тракия (Коларово) - Левски 2 (Стара Загора)
Верея 2 (Стара Загора) - Арсенал (Казанлък) - 1:6
Розова долина 1948 (Казанлък) - Бенковски (Николаево) - 3:0 сл
ФК Берое (Стара Загора) - Минерал (Овощник)

XIII кръг

ФК Берое (Стара Загора) - Габровница (Горно Сахране)  
Минерал (Овощник) - Розова долина 1948 (Казанлък) - 3:4
Бенковски (Николаево) - Верея 2 (Стара Загора)
Арсенал (Казанлък) - Тракия (Коларово) - 2:1
Левски 2 (Стара Загора) - почива
Ботев (Гълъбово) - Единство (Гурково)

XIV кръг

Габровница (Горно Сахране) - Ботев (Гълъбово)
Единство (Гурково) - Левски 2 (Стара Загора)
почива - Арсенал (Казанлък)
Тракия (Коларово) - Бенковски (Николаево)
Верея 2 (Стара Загора) - Минерал (Овощник)
Розова долина 1948 (Казанлък) - ФК Берое (Стара Загора) - 3:0

XV кръг

Розова долина 1948 (Казанлък) - Габровница (Горно Сахране) -
ФК Берое (Стара Загора) - Верея 2 (Стара Загора)
Минерал (Овощник) - Тракия (Коларово)
Бенковски (Николаево) - почива
Арсенал (Казанлък) - Единство (Гурково) - 4:2
Левски 2 (Стара Загора) - Ботев (Гълъбово)

XVI кръг

Габровница (Горно Сахране) - Левски 2 (Стара Загора)
Ботев (Гълъбово) - Арсенал (Казанлък)
Единство (Гурково) - Бенковски (Николаево)
почива - Минерал (Овощник)
Тракия (Коларово) - ФК Берое (Стара Загора)
Верея 2 (Стара Загора) - Розова долина 1948 (Казанлък)

XVII кръг

Верея 2 (Стара Загора) - Габровница (Горно Сахране)
Розова долина 1948 (Казанлък) - Тракия (Коларово) - 3:0 сл
ФК Берое (Стара Загора) - почива
Минерал (Овощник) - Единство (Гурково)
Бенковски (Николаево) - Ботев (Гълъбово)
Арсенал (Казанлък) - Левски 2 (Стара Загора) - 3:0 сл

XVIII кръг

Габровница (Горно Сахране) - Арсенал (Казанлък)
Левски 2 (Стара Загора) - Бенковски (Николаево)
Ботев (Гълъбово) - Минерал (Овощник)
Единство (Гурково) - ФК Берое (Стара Загора)
почива - Розова долина 1948 (Казанлък)
Тракия (Коларово) - Верея 2 (Стара Загора)


XIX кръг

Тракия (Коларово) - Габровница (Горно Сахране)
Верея 2 (Стара Загора) - почива
Розова долина 1948 (Казанлък) - Единство (Гурково) - 2:0
ФК Берое (Стара Загора) - Ботев (Гълъбово)
Минерал (Овощник) - Левски 2 (Стара Загора)
Бенковски (Николаево) - Арсенал (Казанлък) - 0:3

XX кръг

Габровница (Горно Сахране) - Бенковски (Николаево)
Арсенал (Казанлък) - Минерал (Овощник) - 9:1
Левски 2 (Стара Загора) - ФК Берое (Стара Загора)
Ботев (Гълъбово) - Розова долина 1948 (Казанлък) - 5:1
Единство (Гурково) - Верея 2 (Стара Загора)
почива - Тракия (Коларово)

XXI кръг

почива - Габровница (Горно Сахране)
Тракия (Коларово) - Единство (Гурково)
Верея 2 (Стара Загора) - Ботев (Гълъбово)
Розова долина 1948 (Казанлък) - Левски 2 (Стара Загора)
ФК Берое (Стара Загора) - Арсенал (Казанлък)
Минерал (Овощник) - Бенковски (Николаево)


XXII кръг

Габровница (Горно Сахране) - Минерал (Овощник)
Бенковски (Николаево) - ФК Берое (Стара Загора)
Арсенал (Казанлък) - Розова долина 1948 (Казанлък) - 0:3 сл
Левски 2 (Стара Загора) - Верея 2 (Стара Загора)
Ботев (Гълъбово) - Тракия (Коларово)
Единство (Гурково) - почива

В момента разглеждате олекотената мобилна версия на уебсайта. Към пълната версия.
Уебсайт в Alle.bg