ФК РОЗОВА ДОЛИНА

2004-05 - Югоизточна "В" група

Розова долина отново отпада в Аматьорските групи.
Кризата в Казанлъшкия футбол продължава да се задълбочава.


N

Отбор

М

П

Р

З

ГЗ : ГС

ГР

Т

1.

Хасково (Хасково)^

34

26

4

4

95:30

65

82

2.

Марица 1921 (Пловдив)

34

24

6

4

77:25

52

78

3.

Сливен 2000 (Сливен)

34

24

5

5

68:20

48

77

4.

АКБ Миньор (Раднево)*

34

23

8

3

67:31

36

77

5.

Спартак – С 94 (Пловдив)

34

19

9

6

51:27

24

66

6.

Загорец (Нова Загора)

34

14

8

12

60:48

12

50

7.

Локомотив (Стара Загора)

34

15

3

16

58:57

1

48

8.

Асеноспорт (Асеновград)

34

13

8

13

54:47

7

47

9.

Космос (Бургас)

34

14

0

20

61:60

1

42

10.

Брестник (Пловдив)

34

13

3

18

49:59

-10

42

11.

Металик (Сопот)

34

12

4

18

57:60

-3

40

12.

Арда (Кърджали)

34

11

6

17

41:54

-13

39

13.

Хеброс (Харманли)

34

11

5

18

59:63

-4

38

14.

Левски (Стара Загора)

34

10

5

19

40:55

15

35

15.

Марица (Крумовград)

34

10

2

22

38:67

-29

32

16.

Сокол (кв.Долни воден, Асеновград)

34

9

3

22

28:97

-69

30

17.

Розова долина (Казанлък)

34

7

4

23

33:96

63

25

**.

Камено (Камено)

34

9

1

24

33:73

40

**


* - Преди началото Берое АКБ (Стз) мести седалището си в Раднево и се преименува на АКБ Миньор (Раднево)

** - Камено се спира участие от пролетния дял и е изваден от групата, губи срещите служебно до края.

- Преди началото на сезона се отказва и Граничар (Кирково).
- Новакът Берое Юнион (Стара Загора) променя името си на Локомотив (Стара Загора)

Отпадат: Камено (Камено) и Розова долина (Казанлък).
Влизат: ОФК Черноморец 919 (Бургас), Свиленград (Свгр), Левски 2004 (Карлово), 
Рудозем (Рзм), Елхово (Елхово), Верея (Стара Загора)

Таблица с резултатите

отбор

АКБ

Ард

Асе

Лев

Лок

Бре

Заг

Кам

Кос

МКр

МПд

Мет

Роз

Сли

Сок

Спа

Хас

Хеб

 АКБ Миньор (Раднево)

1-1

1-1

1-0

2-0

6-0

3-0

2-1

3-1

4-0

0-0

3-0

3-0

4-2

2-1

2-0

4-3

3-1

 Арда (Кърджали)

1-1

3-0

0-0

2-1

3-0

1-0

1-2

6-1

2-1

1-2

1-0

2-1

0-0

4-0

0-1

1-2

2-0

 Асеноспорт (Асеновград)

1-1

1-0

1-0

2-1

3-2

2-2

4-0

2-1

4-0

1-1

3-0

4-0

0-1

1-1

1-2

1-2

5-3

 Левски (Стара Загора)

2-3

2-0

2-1

0-2

1-2

1-1

0-1

2-1

2-1

0-2

0-2

3-1

0-1

3-0

0-0

1-2

2-2

 Локомотив (Стара Загора)

1-3

3-1

2-4

0-0

2-0

3-1

3-1

1-0

2-0

1-0

4-1

1-0

1-2

9-0

0-1

0-6

2-0

 Брестник 2004 (Брестник)

2-0

6-1

1-2

1-2

1-0

3-0

5-1

2-0

1-0

0-2

2-1

5-1

1-2

1-0

0-1

0-3

4-0

 Загорец (Нова Загора)

0-0

5-1

2-0

2-0

2-2

4-1

4-2

2-1

3-1

1-1

2-2

5-0

0-0

7-0

2-1

0-0

2-0

 Камено (Камено)

0-1

0-0

2-0

1-3

1-2

1-2

0-3

1-4

1-0

0-3

3-0

4-1

1-0

5-0

0-1

0-2

2-1

 Космос (Бургас)

2-3

3-0

3-0

4-2

4-1

3-0

5-1

3-0

6-1

1-2

3-0

3-0

0-1

3-0

3-0

1-2

3-0

 Марица (Крум)

1-2

2-0

0-3

4-1

2-1

1-1

3-0

2-0

4-0

1-4

2-0

4-0

0-3

2-0

0-0

0-3

0-1

 Марица 1921 (Пловдив)

0-0

3-0

2-1

1-2

1-1

3-1

2-1

3-0

2-0

3-0

5-0

6-0

2-0

6-0

2-0

3-1

3-1

 Металик (Сопот)

0-2

2-1

2-0

1-4

7-0

3-1

2-3

3-0

4-0

4-1

2-4

3-0

1-0

8-0

1-1

1-4

2-0

 Розова долина 1948 (Казанлък)

1-2

2-4

1-1

2-0

0-6

1-1

2-1

3-1

2-0

1-2

1-3

1-1

0-2

3-1

2-1

0-0

2-0

 Сливен 2000 (Сливен)

2-0

3-0

2-1

4-0

3-1

4-1

3-0

4-0

3-0

2-1

4-1

2-0

5-1

5-0

0-1

0-0

2-0

 Сокол (кв.Долни Воден, Асгр)*

0-2

1-1

2-2

4-3

0-4

1-0

2-1

3-0

3-0

1-0

2-3

2-1

2-0

0-2

0-3

1-2

1-0

 Спартак-С'94 (Пловдив)

0-0

2-0

1-1

2-1

2-0

1-0

2-1

3-2

3-0

4-0

0-0

1-1

4-1

1-1

5-0

3-2

3-2

 Хасково (Хасково)

5-0

5-1

2-0

3-1

3-1

4-0

2-0

4-0

4-2

3-0

2-0

3-1

7-0

1-2

3-0

2-1

2-2

 Хеброс (Харманли)

2-3

1-0

2-1

2-0

5-0

2-2

0-2

3-0

3-0

5-2

0-2

2-1

9-3

1-1

6-0

0-0

3-6

Забележки:
Срещата Космос - Спартак-С'94 (Пловдив) - 3:0 служебен резултат.
Срещата Металик - Космос - 4:0 служебен резултат.
Срещата Сокол - Космос - 3:0 служебен резултат.
Срещата Камено - Металик - 3:0 служебен резултат.
Срещата Космос - Асеноспорт - 3:0 служебен резултат.
Срещата Космос -
 Розова долина - 3:0 служебен резултат.
Срещата Космос - Хеброс - 3:0 служебен резултат.
Срещата Хасково - Марица (Крум) - 3:0 служебен резултат.
Срещата АКБ Миньор - Розова долина 1948 - 3:0 служебен резултат.
Срещата Космос - Арда - 3:0 служебен резултат.
Срещата Арда - Брестник 2004 - 3:0 служебен резултат.
Срещата Сливен 2000 - Космос - 3:0 служебен резултат.
Срещата Космос - Брестник 2004 - 3:0 служебен резултат.
Срещата Марица (Крум) - Загорец - 3:0 служебен резултат. 
Срещата Розова долина - Локомотив (СтЗ) - 0:6 служебен резултат.
Срещата Космос - Сокол (кв.Д. Воден) - 3:0 служебен резултат.
Срещата Брестник 2004 - Загорец - 3:0 служебен резултат.
Срещата Металик - Камено - 3:0 служебен резултат.
Срещата Сокол (кв.Д. Воден) - Камено - 3:0 служебен резутлат

- Камено (Камено) е изваден от групата заради неявяване на среща от последните три кръга на първенството.
Всички техни резултати до този момент са зачетени, а в оставащите срещи до края на сезона са присъдени следните резултати:
- Камено - Загорец - 0:3 служебен резултат.
- Космос (Бургас) - Камено - 3:0 служебен резултат.
- Срещата Марица (Крум) - Сливен 2000 - 0:3 служебен резултат.

Розова долина срещу другите кръг по кръг

N кръг

Отбор

Д/Г

Р

М

N кръг

р

Д/Г

М

1 кръг

Арда (Кърджали)

Г

1:2

/

място

18 кръг

2:4

Д

 13

място

2 кръг

АКБ Миньор (Раднево)

Д

1:2

2

място

19

кръг

0:3

Г

 12

място

3 кръг

Марица (Крумовград)

Г

0:4

      7

място

20 кръг

1:2

  Д

    12

място

4 кръг

Металик (Сопот)

Д

1:1

6 място

  21

кръг

0:3

Г

    12 място

5  кръг

Брестник (Пловдив)

Г

1:5

6

място

22 кръг

1:1

Д

12 място

6 кръг

Сокол 94 (Кв. Долни воден Асеновград))

Д

3:1

10

място

23 кръг

0:2

Г

10 място

7 кръг

Загорец (Нова Загора)

Г

0:5

12

място

24 кръг

2:1

Д

 11 място

8 кръг

Камено (Камено)

Д

3:1

 13

място

25 кръг

1:4

Г

10 място

9 кръг

Марица (Пловдив)

Г

0:6

11 място

26 кръг

1:3

Д

10

място

10кръг

Левски (Стара Загора)

Д

2:0

11 място

27 кръг

1:3

Г

10 място

11 кръг

Локомотив (Стара Загора)

Г

0:1

13

място

28 кръг

0:6

Д

12 място

12кръг

Спартак -  С94 (Пловдив)

Д

2:1

  9

място

29 кръг

1:4

Г

12 място

13кръг

Сливен (Сливен)

Г

1:5

11  място

30 кръг

0:2

Д

12 място

14кръг

Хасково (Хасково)

Д

0:0

 11 място

31 кръг

0:7

Г

12

място

15 кръг

Асеноспорт (Асеновград)

Г

0:4

     13 място

32 кръг

1:1

Д

 12

място

16кръг

Космос (Бургас)

Г

0:3

     13 място

33 кръг

2:0

Д

 12

място

17 кръг

Хеброс (Харманли)

Д

2:0

     13 място

34 кръг

3:9

Г

 12

място

ПРОЛЕТЕН СЕЗОН:
ПОБЕДИ - 5, РАВНИ - 2, ЗАГУБИ - 10, ГОЛОВА РАЗЛИКА - 17:41, ТОЧКИ - 17

ЕСЕНЕН СЕЗОН:
ПОБЕДИ - 2, РАВНИ - 2, ЗАГУБИ - 13, ГОЛОВА РАЗЛИКА - 16:57, ТОЧКИ - 8

ОБЩО ЗА СЕЗОНА:
ПОБЕДИ - 7, РАВНИ - 4, ЗАГУБИ - 23, ГОЛОВА РАЗЛИКА - 33:98. ТОЧКИ - 25
Стара Загора
Kрайно класиране
 
                                                 M     П   Р   З       ГР      Т 
 
 1. Верея (Стара Загора)       18    14   3   1    49:12   45
-------------------------------------------------------------
 2. Тракия (Коларово)               18    12   2   4    42:25   38
 3. Минерал (Овощник)              18    12   1   5    44:17   37
 4. Габровница (Горно Сахране)18    10   2   6    39:25   32
 5. Локомотив II(Стара Загора)  18     9   1   8    35:32   28
 6. ФК Берое (Стара Загора)      18     8   2   8    39:40   26
 7. Единство (Гурково)              18     7   4   7    47:44   25
 8. Ботев (Гълъбово)                 18     7   2   9    34:41   23
 9. Бенковски (Николаево)        17     1   1  15     6:48    4
10. Балкан (Мъглиж)                 17     0   0  17     0:51    0
 
Забележки:

- ФК ФК Берое (Стара Загора) е реалният шампион от 1986 г. След
обединението между Берое и Олимпик Тетевен през 1999 г. Берое
отново се отцепва и започва от ОФГ Стара Загора. Шампионската
купа на страната се съхранява в офиса на ФК Берое. Тимът играе
домакинските си мачове на стадиона в село Загоре.
- ФК ФК Локомотив (Стара Загора) е вторият отбор на влезлият през
тази година в Югоизточна "В" група тим на Берое Юнион, който се
обедини с Локомотив и прие името ПФК ФК Локомотив (Стара Загора).
- ФК Верея (Стара Загора) провежда домакинските си мачове на
комплекса в кв. "Кольо Ганчев".
- Балкан се отказва преди началото на сезона, но въпреки това ОС
на БФС Стара Загора го оставя в класирането фиктивно и присъжда
служебни загуби с 0:3 за всичките му срещи.
- Бенковски (Николаево) се отказва от участие на полусезона.
Резултатите му се зачитат, а до края на първенството му се
присъждат служебни загуби с 0:3. Срещата му от втория полусезон
с Балкан е присъдена 0:0 и по 0 точки и за двата отбора и не се
зачита към актива им.

 

В момента разглеждате олекотената мобилна версия на уебсайта. Към пълната версия.
Уебсайт в Alle.bg