ФК РОЗОВА ДОЛИНА

1999-2000 - Югоизточна "В" група

Преди началото на сезона в "Б" РФГ , сензационно се появява нов отбор в Казанлък с името "Берое 2000". Това се дължи на преместването на седалището на отбора от Стара Загора в Казанлък.

1999-2000 - Югоизточна "В" група
Новият Казанлъшки отбор - просъществувал само една година.
Отборът е приемник на Локомотив (Стара Загора) и Аскент (Гурково).
Същите отбори запазват имената си и продължават своето участие в окръжната регионална група.
РОЗОВА ДОЛИНА (КАЗАНЛЪК) ЕСЕННИЯТ ДЯЛ ЗАВЪРШВА НА 16 ПОЗИЦИЯ.
В НАЧАЛОТО НА ПРОЛЕТНИЯ ДЯЛ ОТБОРЪТ ЗА ПОРЕДЕН ПЪРТ СЕ ОТКАЗВА ДА ЗАВЪРШИ 
СЕЗОНА И ГУБИ СРЕЩИТЕ СИ ПРЕЗ ПРОЛЕТТА СЛУЖЕБНО ДО КРАЯ С ПО 3:0/

ПОСЛЕДЕН КРЪГ И КРАЙНО КЛАСИРАНЕ:

Спартак (Пловдив) – Порт (Бургас)                                2:1
Топлика (Хасковски Мин.Бани) - Космос (Средец)         7:2
Металик (Сопот) – ФК Камено                                        1:1
ФК Димитровград – Загорец (Нова Загора)                    6:1
Сокол 96 (Марково) – Ямбол '97 (Ямбол)                       4:0
Сланчев бряг (Несебър) – Граничар (Свиленград)          4:1
Асеновец (Асеновград) - Ботев (Гълъбово)                    4:0
ФК Поморие - Родопа (Смолян)                                      5:1
ФК Сливен – Розова долина (Казанлък)                         3:0 сл



N

Отбор

М

П

Р

З

ГЗ : ГС

ГР

Т

Д

Г

1.

Слънчев бряг (Несебър)^*

34

28

3

3

90:24

66

87

0:3*

0:5

2.

Сокол 96 (Марково)

34

28

2

4

93:19

74

86

2:1

0:3*

3.

Спарта С 94 (Пловдив)

34

22

2

10

66:35

31

68

0:3*

0:4

4.

Родопа (Смолян)

34

19

2

13

68:36

32

59

0:3*

0:3*

5.

Металик (Сопот)

34

14

7

13

53:51

2

49

2:2

0:3*

6.

Сливен (Сливен)

34

15

2

17

54:54

0

47

0:0

0:3*

7.

Камено (Камено)

34

15

2

17

45:49

-4

47

3:0

0:3*

8.

Граничар (Свиленград)

34

15

2

17

44:60

-16

47

0:3*

0:1

9.

Топлика (Хасовски мин.бани)

34

14

4

16

46:51

-5

46

0:3*

1:1

10.

Асеновец (Асеновград)

34

14

4

16

49:55

-6

46

0:3*

0:3*

11.

Димитровград (Димитровград)

34

14

3

17

69:68

1

45

0:3*

0:6

12.

Поморие (Поморие)

34

13

6

15

51:57

-6

45

3:0

0:3*

13.

Космос (Бургас)

34

14

3

17

60:75

-15

45

0:3*

0:1

14.

Ямбол (Ямбол)

34

14

2

18

51:63

-12

44

2:0

0:3*

15.

Порт (Бургас)

34

12

3

19

43:47

-4

39

0:3*

1:3

16.

Загорец (Нова Загора)

34

12

3

19

37:76

-39

39

0:3*

0:2

17.

Ботев (Гълъбово)

34

10

3

21

36:68

-32

33

2:0

0:3*

18.

Розова долина (Казанлък)

34

5

3

26

16:83

-67

18

//////
 * - Слънчев бряг(Нес) - бяха наказани с 4 срещи, но по късно отменено наказанието.

Отпадат: Ботев (Гъл), Загорец(Н.з) и Розова долина (Кз)
Влизат:  Секирово (Раковски).
От Б” група: "Берое 2000" (Казанлък) - преместил седалището си в Стара Загора и променил
името си на Локомотив (Стара Загора).

Розова долина срещу другите кръг по кръг

N кръг

Отбор

Д/Г

Р

М

N кръг

р

Д/Г

М

1 кръг

Слънчев бряг (Несебър)

Г

0:5

/

място

18 кръг

0:3*

Д

 6

място

2 кръг

Сокол (Марково)

Д

2:1

3

място

19

кръг

0:3*

Г

 5

място

3 кръг

Димитровград (Димитровград)

Г

0:6

      7

място

20 кръг

0:3*

  Д

      6

място

4 кръг

Металик (Сопот)

Д

2:2

7 място

  21

кръг

0:3*

Г

      7 място

5  кръг

Топлика (Хас.мин.бани)

Г

1:1

4

място

22 кръг

0:3*

Д

6 място

6 кръг

Порт (Бургас)

Д

1:3

5

място

23 кръг

0:3*

Г

7 място

7 кръг

Космос (Бургас)

Г

0:1

6

място

24 кръг

0:3*

Д

 7 място

8 кръг

Камено (Камено-Бургас)

Д

3:0

 6

място

25 кръг

0:3*

Г

7

място

9 кръг

Загорец (Нова Загора)

Г

0:2

6 място

26 кръг

0:3*

Д

7

място

10кръг

Ямбол (Ямбол)

Д

2:0

6 място

27 кръг

0:3*

Г

7 място

11 кръг

Граничар (Свиленград)

Г

0:1

7

място

28 кръг

0:3*

Д

7 място

12кръг

Спартак (Пловдив)

Г

0:4

 7

място

29 кръг

0:3*

Д

8 място

13кръг

Ботев (Гълъбово)

Д

2:0

6 място

30 кръг

0:3*

Г

    10

 място

14кръг

Родопа (Смолян)

Г

0:3*

9 място

31 кръг

0:3*

Д

12

място

15 кръг

Поморие (Поморие)

Д

3:0

     6 място

32 кръг

0:3*

Г

12

място

16 кръг

Асеновец (Асеновград)

Г

0:3*

     6 място

33 кръг

0:3*

Д

12

място

17 кръг

Сливен (Сливен)

Д

0:0

     6 място

34 кръг

0:3*

Г

12

място

* - Розова долина губи служебно с по 3:0


ПРОЛЕТЕН СЕЗОН:
ПОБЕДИ - 5, РАВНИ - 3, ЗАГУБИ - 9, ГОЛОВА РАЗЛИКА - 16:32, ТОЧКИ - 18

ЕСЕНЕН СЕЗОН:
ПОБЕДИ - 0, РАВНИ - 0, ЗАГУБИ -17, ГОЛОВА РАЗЛИКА - 0:51, ТОЧКИ -   0

ОБЩО ЗА СЕЗОНА:
ПОБЕДИ -  5, РАВНИ - 3, ЗАГУБИ - 26, ГОЛОВА РАЗЛИКА - 16:83. ТОЧКИ - 18

Сезон 1999-2000 - "Б" РФГ - С участието на Берое 2000(Казанлък)

1999-2000 - Югоизточна "В" група

Сезон 1999-2000 - "А" окръжна група - 11 място за Канара (Казанлък)

Локомотив (Стара Загора) завършва на 5 - то място, но следващият сезон ще участва в Югоизточна група, поради отпадане на Берое 2000(Казанлък), който отбор променя седалището си, също и името на Локомотив.

1999-2000 - Югоизточна "В" група
В момента разглеждате олекотената мобилна версия на уебсайта. Към пълната версия.
Уебсайт в Alle.bg