ФК РОЗОВА ДОЛИНА

1997-98 - Югоизточна "В" група


      ЮГОИЗТОЧНА - ПОСЛЕДЕН КРЪГ

 

Поморие(Поморие) – Порт (Бургас)                                          3:0
Рудозем (рудозем) – Граничар(Св.Град)                        служ. 0:3
Ямбол 97(Ямбол) – Металик (Сопот)                                        2:0
Сокол 94 (Пловдив) – Олимпик Х.Димитър (Сливен)                1:0
Слънчев бряг (Несебър) – Спартак (Пловдив)                        1:2
Берое (Ст.Загора) - Аскент (Гурково)                                     5:3
Асеновец (Асеновград) – 
Арсенал-Роз.Долина( Казанлък)      2:1
Загорец (Н.Загора) - Чирпана (Чирпан)                                  2:0
Сливен (Сливен) – Родопа (Смолям)                             служ. 0:3
Борислав(Първомай) – почива.

 КРАЙНО КЛАСИРАНЕ


N

Отбор

М

П

Р

З

ГЗ : ГС

ГР

Т

Д

Г

1.

Олимпик Хаджи Димитър (Сливен)^**

36

23

3

12

63:29

34

72

3:4

1:0

2.

Чирпан (Чирпан)

36

20

4

14

52:36

16

64

3:3

3:4

3.

Родопа (Смолян)

36

18

7

13

49:30

19

61

2:0

0:3

4.

Граничар (Свиленград)

36

19

4

15

50:33

17

61

2:0

0:3

5.

Порт (Бургас)

36

19

2

17

58:45

13

59

2:0

1:2

6.

Загорец (Нова Загора)

36

18

4

16

54:40

14

58

3:0

1:8

7.

Сокол  94 (Пловдив)

36

16

7

15

47:40

7

55

0:0

0:1

8.

Металик (Сопот)

36

16

5

17

45:41

4

53

2:1

0:1

9.

Поморие (Поморие)

36

16

5

17

49:50

-1

53

4:3

0:2

10.

Аскент (Гурково)

36

16

4

18

69:59

10

52

3:4

1:3

11.

Асеновец (Асеновград)

36

16

3

19

40:40

0

51

2:0

1:2

12.

Арсена-Розова долина (Казанлък)*

36

16

3

19

59:64

-5

51

///

///

13.

Слънчев бряг(Несебър)

36

16

2

20

58:52

6

50

1:0

0:2

14.

Борислав (Първомай)

36

15

5

18

39:43

-4

50

2:1

0:2

15.

Спартак (Пловдив)

36

16

4

18

51:51

0

49

2:0

1:5

16.

Ямбол 97 (Чарган)

36

14

4

20

41:61

-20

46

7:2

0:4

17.

Берое (Стара Загора)

36

13

6

19

48:59

-11

45

2:1

1:1

18.

Сливен (Сливен)

36

11

4

23

29:62

-33

37

5:0

0:2

19.

Рудозем (Рудозем)

36

7

1

30

17:79

-62

22

1:0

3:0


* - Арсенал - 13 през изминалия сезон и Розова долина (Казанлък) първи през изминалия сезон 
на Казанлъшка окръжна група, се обединяват в един клуб под името: Арсенал-Розова долина(Кз)

Отпадат: Рудозем(Рз), Сливен(Сл), Берое(Ст.з), Ямбол(Ям) и Спартак(Пд).

** - Преди началото на сезона Олимпик (Твърдица) се обединява с Хаджи Димитър (Сливен) под името Олимпик Хаджи Димитър (Сливен)

Локомотив (Стз) губи бараж за влизане във "В" група от Топлика (Х-во) с 3:5, но след обединението с

Аскент (Гурково) ще участва в Югоизточна група под името -  Берое 2000(Стара Загора).

 

Влизат: Олимпик (Сл) се  обединява със Сливен и остава в групата с името - Хаджи Димитър (Сливен)

Във „В”група влизат: Олимпик (Сливен), Топлика(Х-во Мин.бани), Космос(Бургас).


Розова долина срещу другите кръг по кръг

N кръг

есен

Отбор

Д/Г

Р

М

N кръг

пролет

р

Д/Г

М

1 кръг

Сливен (Сливен)

Г

0:2

/

място

20

кръг

5:0

Д

15

място

2 кръг

Берое (Стара Загора)

Д

2:0

6

място

21

кръг

1:1

Г

16

място

3 кръг

Слънчев бряг (Несебър)

Г

0:2

     10

място

22

 кръг

1:0

  Д

     14

място

4 кръг

Сокол 94 (Пловдив)

Д

0:0

10

място

23

кръг

0:1

Г

15

място

5  кръг

Ямбол (Ямбол)

Г

0:4

16

място

24

кръг

7:2

Д

14

място

6 кръг

Рудозем (Рудозем)

Д

1:0

13

място

25

кръг

3:0

Г

12 място

7 кръг

Поморие (Поморие)

Г

0:2

15

място

26

кръг

4:3

Д

11

място

8 кръг

Борислав (Първомай)

Д

2:1

7

място

27

кръг

0:2

Г

12

място

9 кръг

Порт (Бургас)

Г

1:2

13

място

28

кръг

2:0

Д

11

място

10кръг

Граничар (Свиленград)

Д

2:0

11

място

29

кръг

0:3

Г

 11

място

11 кръг

Металик (Сопот)

Г

0:1

12

място

30

кръг

2:1

Д

11 място

12кръг

Олимпик Хад. Димитър (Сливен)

Д

3:4

 12

място

31

кръг

1:0

Г

 11

място

13кръг

Спартак 94 (Пловдив)

Г

1:5

15

място

32

кръг

2:0

Д

9

място

14кръг

Аскент (Гурково)

Д

3:4

17

място

33

кръг

1:3

Г

11

място

15 кръг

Родопа (Смолян)

Г

0:3*

18

място

34

кръг

2:0

Д

9

място

16 кръг

Почива:

Д

:

18

място

35

кръг

:

Г

10

място

17 кръг

Чирпан (Чирпан)

Д

3:3

18

място

36

кръг

3:4

Г

12

място

18 кръг

Загорец (Нова Загора)

Г

1:8

19

място

37

кръг

3:0

Д

10

място

19 кръг

Асеновец (Асеновград)

Д

2:0

18

място

38

кръг

1:2

Г

12

място


* - Служебни резултати.

Сезон 1997-98 - Регионална група "Стара Загора" - участва "Канара" (Казанлък) - 9 място

1997-98 - Югоизточна "В" група
В момента разглеждате олекотената мобилна версия на уебсайта. Към пълната версия.
Уебсайт в Alle.bg