ФК РОЗОВА ДОЛИНА

1996-97 - Старозагорска "А" окръжна група

ЕСЕННО КЛАСИРАНЕ:
Розова Долина (Казанлък) играе за първи път в „А” окръжна група, от 1960 година  до 1997 г. 
Заема 1 място през есенният сезон.Пролетта групата се разделя на две отделни групи,
поради кризата, настъпила през този сезон. Доста Футболни Клубове изнемогват.
Новата реформа на групата разделя Старозагорските отбори в една група и Казанлъшките в друга група.

Отборът Розова долина (Кз) се завръща отново в Югоизточна група, 
заемайки първото място в Казанлъшката група и в последствие се обединява с Арсенал (КЗ), 
който отбор играе във "В" група. 
От другия сезон отборът ще играе с името:"Арсенал-Розова долина"(Кз)

Класиране на полусезона, преди разделянето на групата на две отделни.

N

Отбор

М

П

Р

З

ГЗ : ГС

ГР

Т

1.

Розова Долина (Казанлък)

13

46:10

36

30

2.

Бенковски (Николаево)

13

33:21

12

27

3.

Боруй (Стара Загора)

13

26:14

12

25

4.

Спортист (Горно Сахране)

13

37:21

16

24

5.

Боздуган (Бозд)

13

26;21

5

23

6.

Канара (Черганово – Казанлък)

13

33:17

16

21

7.

Загоре (с.Загоре)

13

24:12

12

21

8.

Тракиец (Хан Аспарух)

13

25:22

3

20

9.

Марица-Изток (Раднево)

13

23:20

3

20

10.

Загорец (Кирилово)

13

26:31

-5

17

11.

Краси Комерс (Ягода)

13

22:38

-16

13

12.

Урожай (Преславен)

13

21:44

-23

11

13.

Тунджа (Павел Баня)

13

6:38

-32

6

14.

Любимец (Подслон)

13

0:39

-39

0


ПРОЛЕТЕН СЕЗОН - КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - СТАРОЗАГОРСКА ГРУПА

N

Отбор

М

П

Р

З

ГЗ : ГС

ГР

Т

1.

Боруй (Стара Загора)

20

43:26

36

2.

Боздуган (Бозд)

20

42:33

34

3.

Загоре (с.Загоре)

20

39:24

33

4.

Тракиец (Хан Аспарух)

20

30:31

27

5.

Загорец (Кирилово)

20

41:49

27

6.

Урожай (Преславен)

20

39:51

25

7.

Марица-Изток (Раднево)

20

23:41

20

8.

Лоял (Стара Загора)

20

19:54

12

Сезон 1996-97 - Югоизточна група - с участие на Арсенал(Казанлък)

Арсена (Кз) беше пред угрозата от изпадане, но в последствие запази мястото си в групата.

От "Б" група отпадат: Чирпан и Спартак (Пловдив).

N

Отбор

М

П

Р

З

ГЗ : ГС

ГР

Т

Д

Г

1.

Димитровград(Димитровград)

30

20

3

7

58:26

63

0:2

2:3

2.

Родопа (Смолян)

30

16

4

10

56:29

52

1:1

0:4

3.

Слънчев бряг (Несебър)

30

16

4

10

50:33

52

2:0

0:7

4.

Сливен (Сливен)

30

15

6

9

52:32

51

1:3

0:1

5.

Граничар (Свиленград)

30

15

4

10

47:30

49

5:1

1:5

6.

Сокол 94 (Пловдив)

30

14

7

9

35:25

49

3:2

0:2

7.

Аскент (Гурково)

30

13

6

11

38:38

45

1:1

1:1

8.

Порт (Бургас)

30

12

7

11

49:42

43

3:1

0:4

9.

Металик (Сопот)

30

12

6

12

27:33

42

1:0

2:1

10.

Берое (Стара Загора)

30

12

5

11

46:38

41

3:0

1:3

11.

Олимпик (Твърдица)

30

12

5

13

49:52

41

2:1

2:6

12.

Асеновец (Асеновград)

30

11

8

11

33:26

41

2:2

1:3

13.

Арсенал (Казанлък)

30

12

4

14

44:60

40

///

///

14.

Поморие (Поморие)

30

11

6

12

36:51

39

4:1

0:2

15.

Арда (Кърджали)

30

4

3

23

15:56

15

2:1

0:1

16.

Ямбол (Ямбол)

30

4

2

24

11:67

14

2:1

2:0

1996-97 - Старозагорска "А" окръжна група

От групата отпадат: Поморие, Арда и Ямбол.

Нови попълнения: Загорец (Нова Загора), Борислав (Първомай), Ямбол 97 (Ямбол), Рудозем (Рудозем)

Появява се в пресата твърдение за ОБЕДИНЕНИЕ, което не се осъществява. В последствие се осъществява обединение на двата казанлъшки отбори - Арсенал и Розова долина . Новото име на отбора е : Арсенал-Розова долина(Казанлък) с което име отборът ще играе от другият сезон в Югоизточна "В" група

Арсенал срещу другите кръг по кръг

N кръг

Отбор

Д/Г

Р

М

N кръг

р

Д/Г

М

1 кръг

Берое (Стара Загора)

Г

1:3

/

място

16 кръг

3:0

Д

 14

място

2 кръг

Ямбол (Ямбол)

Д

2:1

9

място

17

кръг

2:0

Г

 14

място

3 кръг

Порт (Бургас)

Г

0:4

   13

място

18 кръг

3:1

  Д

    14

място

4 кръг

Сокол 94 (Пловдив)

Д

3:2

9 място

  19

кръг

0:2

Г

    14 място

5  кръг

Поморие (Поморие)

Г

0:2

12

място

20 кръг

4:1

Д

12 място

6 кръг

Аскент (Гурково)

Д

1:1

13

място

21 кръг

1:1

Г

12 място

7 кръг

Арда (Кърджали)

Г

0:1

13

място

22 кръг

2:1

Д

 12 място

8 кръг

Асеновец (Асеновец)

Д

2:2

 13

място

23

кръг

1:3

Г

10 място

9 кръг

Сливен (Сливен)

Г

0:1

 14 място

24 кръг

1:3

Д

14

място

10 кръг

Олимпик (Твърдица )

Г

2:6

 14 място

25 кръг

2:1

Д

14 място

11 кръг

Родопа (Смолян)

Д

1:1

14

място

26 кръг

0:4

Г

14 място

12 кръг

Граничар (Свиленград)

Г

1:5

 14

място

27 кръг

5:1

Д

14 място

13кръг

Димитровград (Димитровград)

Д

0:2

14  място

28 кръг

2:3

Г

14 място

14 кръг

Слънчев бряг (Несебър)

Г

0:7

15 място

29 кръг

2:0

Д

14

място

15 кръг

Металик (Сопот)

Д

1:0

     14 място

30 кръг

2:1

Г

 13

място

ПРОЛЕТЕН СЕЗОН:
ПОБЕДИ - 3, РАВНИ - 3, ЗАГУБИ - 9, ГОЛОВА РАЗЛИКА - 14:38, ТОЧКИ - 12

ЕСЕНЕН СЕЗОН:
ПОБЕДИ - 9, РАВНИ - 1, ЗАГУБИ - 5, ГОЛОВА РАЗЛИКА - 30:22, ТОЧКИ - 28

ОБЩО ЗА СЕЗОНА:
ПОБЕДИ - 12, РАВНИ - 4, ЗАГУБИ - 14, ГОЛОВА РАЗЛИКА - 44:60. ТОЧКИ - 40
1996-97 - Старозагорска "А" окръжна група

Сезон 1996-97 - "Б" РФГ - Няма отбор от Казанлък


N

Отбор

1.

Септември (София)

2.

Пирин (Благоевград)

3.

Шумен (Шумен)

4.

Черноморец (Бургас)

5.

Марица (Пловдив)

6.

Хасково (Хасково)

7.

Чардафон (Габрово)

8.

Академик (София)

9.

Светкавица (Търговище)

10.

Черно море (Варна)

11.

Кремиковци (кв.Кремиковци)

12.

Димитровград(Димитровград)

13.

Монтана (Монтана)

14.

ОФК Дунав-Раковски (Русе)

***

Порт-Автотрейд (Варна)

***

Сторгозия (Плевен)


Отборите - Порт-Автотрейд (Варна) и Сторгозия (Плевен) се отказват след 25 кръг.

Отпадат: Монтана и ОФК Дунав-Раковски (Русе)

Нови попълнения : Олимпик Хаджи Димитър (Сливен), Беласица(Петрич), 
Антибиотик-Лудогорец(Разград) и Ботев (Враца)
В момента разглеждате олекотената мобилна версия на уебсайта. Към пълната версия.
Уебсайт в Alle.bg