ФК РОЗОВА ДОЛИНА

1994-95 - Югоизточна "В" група


Неуспешен опит за завръщане в "Б" група. Започва едно дълго ходене по мъките 
на Розова долина (Казанлък).

N

Отбор

М

П

Р

З

ГЗ : ГС

ГР

Т

Д

Г

Д

Г

1.

Арда (Кърджали)^

34

23

4

7

67:27

40

73

0:0

2:3

0:2

0:1

2.

Черно море (Поморие)

34

22

2

10

77:36

41

68

0:2

1:4

3:2

0:5

3.

Асеновец (Асеновград)

34

20

5

9

58:32

26

65

3:1

0:1

2:0

0:3

4.

Ямбол (Ямбол)

34

19

5

10

69:29

40

62

2:1

1:3

0:1

1:2

5.

Родопа (Смолян)

34

18

5

11

61:36

25

59

1:0

3:1

2:0

1:1

6.

Розова долина (Казанлък)

34

17

6

11

70:45

25

57

///

///

0:3

1:4

7.

Борислав (Първомай)

34

17

4

13

56:41

15

55

3:1

2:4

3:0

0:2

8.

Граничар (Свиленград)

34

15

8

11

49:35

14

53

0:0

0:2

1:0

0:3

9.

Миньор (Рудозем)

34

16

4

14

50:46

4

52

2:0

0:1

4:1

1:2

10.

Марица-Изток (Раднево)

34

16

3

15

46:49

-3

51

3:1

1:3

1:0

0:1

11.

Арсенал (Казанлък)

34

15

3

16

63:49

14

48

4:1

3:0

///

///

12.

Тунджа (Тенево)

34

14

6

14

44:39

5

48

0:0

2:1

3:1

2:3

13.

Порт (Бургас)

34

13

7

14

56:54

2

46

0:2

2:2

1:0

1:3

14.

Ботев (Гълъбово)

34

14

4

16

50:40

10

46

3:1

2:3

0:0

1:3

15.

Левски (Карлово)

34

9

4

21

28:82

-54

31

5:1

0:0

11:0*

0:2

16.

Джебел (Джебел)

34

7

5

22

32:82

-50

26

9:1

0:0

4:0

3:0

17.

Карнобат (Карнобат)

34

4

6

24

23:95

-72

18

4:1

3:0

5:0

2:2

18.

Тракия (Стамболово)

34

6

1

27

28:110

-82

13

6:0

3:1

6:0

4:1

**.

Чарган (Чарган)*

**

**

**

**

****

**

*

**

**

**

**


* - Чарган не започва сезона.

Отпадат:  Ботев (Гълъбово), Левски (Кр), Джебел, Карнобат, Тракия (Стамб)

Влизат: От „Б” РФГ – Черноморец (Бс), Сливен, Металик (Сп), Компакт (Димитргд) и Несебър

От Окръжни групи: Искра(Черноочене) и Олимпик (Твърдица)

Розова долина срещу другите кръг по кръг.

N кръг

Отбор

Д/Г

Р

М

N кръг

р

Д/Г

М

1 кръг

Родопа (Смолян)

Г

3:1

/

място

18

кръг

1:0

Д

4

място

2 кръг

Левски (Карлово)

Д

5:1

1

място

19

кръг

0:0

Г

4

място

3 кръг

Джебел (Джебел)

Г

0:0

     4

място

20

 кръг

9:1

  Д

     5

място

4 кръг

Черно море (Поморие)

Д

0:2

4

място

21

кръг

1:4

Г

5

място

5  кръг

Тунджа (Тенево)

Г

2:1

4

място

22

кръг

0:0

Д

4

място

6 кръг

Тракия (Стамболово)

Д

6:0

2

място

23

кръг

3:1

Г

4 място

7 кръг

Арда (Кърджали)

Г

2:3

4

място

24

кръг

0:0

Д

5

място

8 кръг

Миньор (Рудозем)

Д

2:0

3

място

25

кръг

0:1

Г

6

място

9 кръг

Асеновец (Асеновград)

Г

0:1

4

място

26

кръг

3:1

Д

6

място

10кръг

Ботев (Гълъбово)

Д

3:1

4

място

27

кръг

2:3

Г

 5

място

11 кръг

Арсенал (Казанлък)

Г

3:0

4

място

28

кръг

4:1

Д

6 място

12кръг

Борислав (Първомай)

Д

3:1

 4

място

29

кръг

2:4

Г

 6

място

13кръг

Ямбол (Ямбол)

Г

1:3

4

място

30

кръг

2:1

Д

5

място

14кръг

Марица-Изток(Раднево)

Д

3:1

4

място

31

кръг

1:3

Г

6

място

15 кръг

Граничар (Свиленград)

Г

0:2

4

място

32

кръг

0:0

Д

6

място

16 кръг

Порт (Бургас)

Г

2:2

4

място

33

кръг

0:2

Д

7

място

17 кръг

Карнобат (Карнобат)

Д

4:1

4

място

34

кръг

3:0

Г

6

място

ПРОЛЕТЕН СЕЗОН:
ПОБЕДИ - 10, РАВНИ - 2, ЗАГУБИ - 5, ГОЛОВА РАЗЛИКА - 39:20, ТОЧКИ - 32

ЕСЕНЕН СЕЗОН:
ПОБЕДИ - 7, РАВНИ - 4, ЗАГУБИ - 6, ГОЛОВА РАЗЛИКА - 31:22, ТОЧКИ  -  25

ОБЩО ЗА СЕЗОНА:
ПОБЕДИ - 17, РАВНИ - 6, ЗАГУБИ - 11, ГОЛОВА РАЗЛИКА -70:42, ТОЧКИ - 57

Сезон 1994-95 - "Б" РФГ

Двете "Б" групи отново са обединение в една за сезон 1995-96 г.

Сезон 1994-95 - "А" окръжна група

Няма участие на отбор от Казанлък


N

Отбор

М

П

Р

З

ГЗ : ГС

ГР

т

1.

Олимпик (Твърдица)

83:9

74

78

2.

Орел (………………..)

70:28

42

59

3.

Локомотив (Стара Загора)

67:24

43

55

4.

Бенковски (Николаево)

57:28

29

55

5.

Сунгурларска долина (Сунг.долина)

48:39

9

47

6.

Кортен (Кортен)

46:37

9

47

7.

Стралджа (Стладжа)

59:45

14

41

8.

Камено (Камено)

34:41

-7

40

9.

Левски (Стара Загора)

32:35

-3

32

10.

Старнджа (Средец)

39:52

-13

32

11.

Ботев (Гипсово)

32:60

-28

28

12.

Загорец (Нова Загора)

22:66

-44

25

13.

Стефан Караджа (Елхово)

24:79

-55

24

14.

Балкан (………….)

22:57

-35

20

15.

Боруй (Стара Загора)

26:61

-35

16

В момента разглеждате олекотената мобилна версия на уебсайта. Към пълната версия.
Уебсайт в Alle.bg