ФК РОЗОВА ДОЛИНА

1978-79 - Южна "Б" група - 6 място за Розова долина

СТАТИСТИКА НА РОЗОВА ДОЛИНА - УЧАСТИЕ В "Б" ГРУПИТЕ

"Б" РФГ - И/С          П            Р              З                 Г/Р             Т
            
                  322       124         60           138            347:381       308


N

Отбор

М

П

Р

З

ГЗ : ГС

ГР

Т

Д

Г

1.

Миньор (Перник)

38

20

10

8

71:39

32

50

2:1

0:3

2.

Димитровград (Димитровград)

38

15

14

9

51:33

18

44

?:?

1:1

3.

Чепинец (Велинград)

38

16

12

10

48:34

14

44

2:1

0:1

4.

Беласица (Петрич)

38

16

8

14

49:38

9

40

1:0

?:?

5.

Балкан (Ботевград)

38

15

10

3

57:49

8

40

3:0

2:3

6.

Розова долина (Казанлък)

38

18

4

16

51:49

2

40

///

///

7.

Ботев (Ихтиман)

38

15

10

13

49:48

1

40

?:?

3:2

8.

Вихрен (Сандански)

38

16

7

15

41:47

-6

39

2:0

0:1

9.

Сливнишки герой (Сливница)

38

15

8

15

49:45

4

38

2:1

0:3

10.

Марица (Пловдив)

38

16

6

16

52:54

-2

38

2:1

1:4

11.

Яворов (Чирпан)

38

11

15

12

47:36

11

37

1:0

0:2

12.

Бенковски (Пазарджик)

38

14

9

15

51:48

3

37

1:0

2:3

13.

Черноморец (Несебър)

38

12

13

13

51:52

-1

37

1:0

1:1

14.

Миньор (Бухово)

38

15

7

16

50:62

-12

37

3:1

?:?

15.

Асеновец (Асеновград)

38

12

12

14

43:46

-3

36

?:?

0:2

16.

Велбъдж (Кюстендил)

38

13

10

15

47:56

-9

36

2:1

0:1

17.

Родопа (Смолян)

38

13

10

15

39:48

-9

36

2:0

?:?

18.

Николай Лъсков (Ямбол)

38

13

7

18

39:60

-21

33

?:?

0:1

19.

Торпедо (Карлово)

38

10

9

19

39:58

-19

29

0:1

3:1

20.

Тракия (Нови Кричим)

38

11

7

20

49:71

-22

29

7:1

0:3

*   - град Нови Кричим, през 1979 г. е преименуван на Стамболийски.

  

От "А" РФГ изпада: Хасково (Хасково).

В "А" РФГ влиза: Миньор (Перник).

От "Б" РФГ изпадат: Торпедо (Карлово) и Тракия (Нови Кричим,

дн.Стамболийски). 

Нови членове на Южната "Б" РФГ: Горубсо (Мадан), Миньор (Раднево),

Металург (Перник) и Адра (Кърджали).
Розова долина - състав за сезона:

Васил ТОДОРИНОВ, Иво ТРОНКОВ, Димитър НЕДЕВ, Диньо КОЛЕВ, Кольо ПЕТКОВ, Георги ВАСИЛЕВ,
Евтим КОЛЕВ, Христо ПОПОВ, Кральо ОРОЗОВ, Койчо КОЕВ, Кемал ПАТЕЛОВ (Камен Петков), Златко ТОДОРОВ
Николай ДЯКОВ, Борис МАТКОВ, Йордан ТОДОРОВ, Тошко ТАНЕВ, Милко СТОЙКОВ, Емил ЛИЧЕВ, 
Пенко КОЙЧЕВ.


В ПОЧЕТНИТЕ ЛИСТИ:

МАЧОВЕ:                                                                            ГОЛОВЕ:

155 - ХР.ПОПОВ                                                                  26 - ИВО ТРОНКОВ
154 - Д.КОЛЕВ                                                                    25 - Т.АТАНАСОВ
147 - Т.НИНОВ                                                                    25 - БОГ.СИМОВ
139 - КР.ОРОЗОВ                                                                22 - Л.РАДУКОВ
137 - ИВ.ДИМИТРОВ                                                            22 - Д.НЕДЕВ

Есенно Класиране

N

Отбор

М

П

Р

З

ГЗ : ГС

ГР

Т

1.

Миньор (Перник)

19

11

7

1

37:11

26

29

2.

Балкан (Ботевград)

19

8

6

5

26:22

4

22

3.

Вихрен (Сандански)

19

9

4

6

22:21

1

22

4.

Чепинец (Велинград)

19

7

7

5

22:12

10

21

5.

Бенковски (Пазарджик)

19

8

5

6

29:21

8

21

6.

Розова долина (Казанлък)

19

10

1

8

26:20

6

21

7.

Марица (Пловдив)

19

10

1

8

28:26

2

21

8.

Димитровград (Димитровград)

19

7

6

6

21:18

3

20

9.

Миньор (Бухово)

19

9

2

8

28:30

-2

20

10.

Беласица (Петрич)

19

7

5

7

25:17

8

19

11.

Велбъдж (Кюстендил)

19

7

5

7

23:23

0

19

12.

Ботев (Ихтиман)

19

8

3

8

22:26

-4

19

13.

Родопа (Смолян)

19

6

6

7

18:21

-3

18

14.

Черноморец ( Несебър)

19

5

7

7

22:23

-1

17

15.

Яворов (Чирпан)

19

5

7

7

12:15

-3

17

16.

Асеновец (Асеновград)

19

7

3

9

22:26

-4

17

17.

Тракия (Нови Кричим)

19

6

4

9

25:37

-12

16

18.

Сливнишки герой (Сливница)

19

5

5

9

17:21

-4

15

19.

Лъсков (Ямбол)

19

5

4

10

18:31

-13

14

20.

Торпедо (Карлово)

19

4

4

11

14:30

-16

12

Сезон 1978-79 - Зона Загоре няма отбор от Казанлък

Миньор (Раднево) се класира за "Б" група

ОТНОВО ПРЕДСТОЯТ РЕОРГАНИЗАЦИИ НА ТРЕТО И ЧЕТВЪРТО НИВО ГРУПИ.


N

Отбор

1.

Миньор (Раднево)

2.

Емил (Стралджа)

3.

Локомотив (Бургас)

4.

Загорец (Нова Загора)

5.

Кольо Сандев (Веселиново)

6.

Стройтел (Трояново)

7.

Хеброс (Харманли)

8.

Стефан Караджа (Елхово)

9.

Локомотив (Карнобат)

10.

Никола Лъсков (Поморие)

11.

Енергетик (Гълъбово)

12.

Левски (Коньово)

13.

Балкански миньор (Твърдица)

14.

Хаджи Димитър (Сливен)

15.

Граничар (Свиленград)

16.

Сакарски миньор(Тополовград)

Сезон 1978-79 - "А" окръжна група - участват "ФР.Енгелс" и "Хидравлика"

Няма налично класиране за този сезон

За Купата на Съветската армия

Миньор (Раднево) отстранява Розова долина (Казанлък) на 1/32 финали.

Миньор (Раднево) - Розова долина (Казанлък) - 4:1
В момента разглеждате олекотената мобилна версия на уебсайта. Към пълната версия.
Уебсайт в Alle.bg