ФК РОЗОВА ДОЛИНА

1975-76 - Южна "Б" група - 12 място

СТАТИСТИКА НА РОЗОВА ДОЛИНА - УЧАСТИЕ В "Б" ГРУПИТЕ

"Б" РФГ - И/С          П            Р              З                 Г/Р             Т
            
                  208        69          41            98             188:254       179

СЛЕД 6 ГОДИНИ ПОПРАВИТЕЛЕН В ТРЕТО НИВО - ОТНОВО  В "Б" ГРУПИТЕ

N

Отбор

М

П

Р

З

ГЗ : ГС

ГР

Т

Д

Г

1.

Марек (Станке Димитрово)*

38

22

7

9

60:35

25

51

1:2

0:4

2.

Беласица (Петрич)

38

20

8

10

57;34

23

48

0:1

1:3

3.

Велбъдж (Кюстендил)

38

18

9

11

48:36

12

45

2:2

0:2

4.

Черноморец (Несебър)

38

16

12

10

42;40

2

44

2:2

1:1

5.

Торпедо (Карлово)

38

18

7

13

49:34

15

43

2:1

1:2

6.

Хасково(Хасково)

38

17

9

12

51:38

13

43

3:0

1:2

7.

Черноморец (Бургас)

38

16

8

14

61:47

14

40

3:1

1:3

8.

Тракия (Нови Кричим)**

38

16

6

16

39:40

-1

38

1:2

1:2

9.

Сливнишки герой (Сливница)

38

15

7

16

55:53

2

37

3:1

1:2

10.

Димитровград (Димитровград)

38

14

8

16

42:42

0

36

1:0

1:0

11.

Балкан (Ботевград)

38

13

10

15

42;52

-10

36

3:0

0:0

12.

Розова долина (Казанлък)

38

13

9

16

43:42

1

35

///

///

13.

Асеновец (Асеновград)

38

11

13

14

45:47

-2

35

1:0

0:2

14.

Яворов (Чирпан)

38

12

11

15

29:43

-14

35

0:0

0:1

15.

Марица (Пловдив)

38

11

12

15

45:47

-2

35

1:1

1:1

16.

Родопа (Смолян)

38

13

8

17

41:44

-3

34

3:0

0:0

17.

Арда (Кърджали)

38

12

10

16

44:52

-8

34

1:0

0:0

18.

Николай Лъсков (Ямбол)

38

15

4

19

45:62

-17

34

2:0

0:1

19.

Бенковски (Пазарджик)

38

13

8

17

32:53

-21

34

3:0

0:1

20.

Граничар (Свиленград)

38

9

6

23

44:73

-29

24

1:0

1:2


*   - град Станке Димитров, днес Дупница.

**   - град Нови Кричим, днес Стамболийски.


От "А" РФГ изпада: 

няма изпадащ отбор в тази група.

В "А" РФГ влиза: 

Марек (Станке Димитров, дн.Дупница).

От "Б" РФГ изпадат: 

Бенковски (Пазарджик) и Граничар (Свиленград). 

Нови членове на Южната "Б" РФГ: 

Чепинец (Велинград), Ботев (Ихтиман) и Загорец (Нова Загора).

Есенно класиране

N

Отбор

М

П

Р

З

ГЗ : ГС

ГР

Т

1.

Марек (Станке Димитър)

19

10

4

5

24:20

4

24

2.

Хасково (Хасково)

19

10

3

6

31:20

11

23

3.

Торпедо (Карлово)

19

9

4

6

26:17

9

22

4.

Велбъдж (Кюстендил)

19

9

4

6

27:19

8

22

5.

Беласица (Петрич)

19

8

6

5

21:17

4

22

6.

Черноморец (Бургас)

19

8

4

7

35:24

11

20

7.

Сливнишки герой (Сливница)

19

7

6

6

28:21

7

20

8.

Тракия (Нови Кричим)

19

9

2

8

24:20

4

20

9.

Бенковски (Пазарджик)

19

7

6

6

14:16

-2

20

10.

Черноморец (Несебър)

19

8

4

7

17:20

-3

20

11.

Балкан (Ботевград)

19

6

7

6

19:22

-3

19

12.

Яворов (Чирпан)

19

7

5

7

17:26

-9

19

13.

Марица (Пловдив)

19

6

6

7

26:24

2

18

14.

Арда (Кърджали)

19

6

6

7

21:20

1

18

15.

Димитровград (Димитровград)

19

7

4

8

19:19

0

18

16.

Асеновец (Асеновград)

19

6

6

7

22:28

-6

18

17.

Розова долина (Казанлък)

19

5

7

7

19:18

1

17

18.

Никола Лъсков (Ямбол)

19

7

2

10

22:34

-12

16

19.

Родопа (Смолян)

19

3

7

9

13:25

-12

13

20.

Граничар (Свиленград)

19

4

3

12

21:36

-15

11

Голмайстори Есенния сезон:

1. Г.Маджаров (Черноморец Бс) - 13
2. П.Ганчев (Арда Кж) - 13
3. Ив. Стефанов (Лъсков) - 12
4. Ив. Петров ( Торпедо) - 11
5. М.Михайлов (Сл.герой) -11
и др.//

Участници през този сезон:

Янаки СТАНОЕВ, Георги ВАСИЛЕВ, Злати АНГЕЛОВ, Смаил МУСТАФОВ, Динко СТОЯНОВ, Христо ПОПОВ,
Николай ДИМИТРОВ, Неделчо РАДЕВ, Тодор АТАНАСОВ, Иван НЕЙКОВ, Кральо ОРОЗОВ, Нури АЛИЕВ, 
Тотю ТОТЕВ, Димитър НЕДЕВ, Петър ПЕШЕВ, Мустафа АХМЕДОВ, Петър ДИМИТРОВ, Валери СТАНКОВ, 
Кирчо КИРЯКОВ

Розова долина срещу другите кръг по кръг

N кръг

Отбор

Д/Г

Р

М

N кръг

р

Д/Г

М

1 кръг

Марица (Пловдив)

Д

1:1

/

място

20 кръг

1:1

Г

 16

място

2 кръг

Родопа (Смолян)

Г

    0:0

10

място

21

кръг

3:0

Д

 13

място

3 кръг

Марек (Ст.Димитър)

Д

1:2

   13

място

22 кръг

0:4

  Г

    14

място

4 кръг

Тракия (Нови Кричим)

Г

1:2

14 място

  23

кръг

1:2

Д

    16

място

5  кръг

Беласица (Петрич)

Д

0:1

20

място

24 кръг

1:3

Г

16 място

6 кръг

Балкан (Ботевград)

Г

0:0

18

място

25 кръг

3:0

Д

16 място

7 кръг

Черноморец (Бургас)

Д

3:1

17

място

26 кръг

1:3

Г

 16 място

8 кръг

Торпедо (Карлово)

Г

1:2

 18

място

27 кръг

2:1

Д

15

място

9 кръг

Сливнишки герой (Сливница)

Д

3:1

17 място

28 кръг

1:2

Г

16

място

10кръг

Граничар (Силенград)

Г

1:2

19 място

29 кръг

1:0

Д

15 място

11 кръг

Лъсков (Ямбол)

Д

2:0

16

място

30 кръг

0:1

Г

16 място

12кръг

Велбъдж (Кюстендил)

Д

2:2

 15

място

31 кръг

0:2

Г

17 място

13кръг

Бенковски (Пазарджик)

Г

0:1

17 място

32 кръг

3:0

Д

   14 място

14кръг

Яворов (Чирпан)

Д

0:0

18 място

33 кръг

0:1

Г

17

място

15 кръг

Арда (Кърджали)

Г

0:0

   17 място

34 кръг

1:0

Д

14

място

16 кръг

Димитровград (Димитровград)

Д

1:0

   16 място

35 кръг

1:0

Г

12

място

17 кръг

Черноморец (Несебър)

Г

1:1

   16 място

36 кръг

2:2

Д

11

място

18 кръг

Асеновец (Асеновград)

Д

1:0

   13 място

37 кръг

0:2

Г

16

място

19 кръг

Канев (Хасково)

Г

1:2

   17 място

38 кръг

3:0

Д

12

място

Сезон 1975-76 - Зона Загоре

Няма отбор от Казанлък

1975-76 - Южна "Б" група

Сезон 1975-76 г. - "А" окръжна група - Фридрих Енгелс

Няма налично класиране - една известна среща от 4 кръг - Фидрих Енгелс - Локомотив (Тулово) - 7:0. Отборът е на 2 място до 4 кръг след Трояново

За Купата на Съветската армия

Розова долина (Казанлък) губи от Локомотив (София) още на 1/32 финали.

Локомотив (Сф) - Розова долина (Кз) - 4:2
В момента разглеждате олекотената мобилна версия на уебсайта. Към пълната версия.
Уебсайт в Alle.bg