ФК РОЗОВА ДОЛИНА

1971-72 - Зона Загоре


Торпедо (Кз) е разформирован. На по късен етап отново е възобновен, но с право да играе 
само в работническо първенство.

N

Отбор

М

П

Р

З

ГЗ : ГС

ГР

Т

Д

Г

1.

Загорец (Нова Загора)

32

83:17

56

54

0:2

4:2

2.

Миньор (Раднево)

32

77:27

50

42

2:0

1:4

3.

Черноморец (Несебър)

32

49:31

18

40

0:2

1:1

4.

Левски (Коньово)

32

46:31

15

38

2:2

1:2

5.

Енергетик (Гълъбово)

32

62:49

13

38

3:0

0:1

6.

Розова долина (Казанлък)

32

14

8

10

56:39

17

36

///

///

7.

Ротор (Ковачево)

32

47:48

-1

34

?:?

1:2

8.

Локомотив (Стара Загора)

32

75:53

22

33

2:1

1:0

9.

Локомотив (Карнобат)

32

34:37

-3

30

?:?

?:?

10.

Лъсков (Поморие)

32

34:41

-7

29

?:?

1:1

11.

Септември (Стра Загора)

32

31:38

-7

28

1:0

1:1

12.

Емил (Стралджа)

32

30:48

-18

28

?:?

2:2

13.

Сакарски миньор (Тополовград)

32

45:62

-17

27

6:1

0:1

14.

Миньор (Трояново)

32

31:57

-26

27

2:0

0:2

15.

Червено знаме (Долно езерово)

  32

33:63

-30

25

?:?

1:2

16.

Завод „Сила”(Ямбол)

32

40:64

-24

24

4:1

?:?

17.

Транспортник (Гурково)

32

21:89

-68

11

4:0

2:2

Отпадат: 

Червено знаме(Дол.Езерово),Завод Сила(Ямбол) и Транспортник(Гурково)

Влизат: 

Загорец(Любенова махала), Стефан Караджа(Елхово) и Яворов (Чирпан)

Сезон 1971-72 - Елитна "А" окръжна - Строител (Казанлък)

ИМА НАЛИЧНО КЛАСИРАНЕ САМО ЗА СПОРТМЕНСТВО НА ОТБОРИТЕ.
УЧАСТВА САМО СТРОИТЕЛ (КАЗАНЛЪК)
1971-72 - Зона Загоре

Зона Загоре - Юноши

Розова долина се класира за финали на зонови първенци

N

Отбор

М

П

Р

З

ГЗ : ГС

ГР

Т

1.

Розова долина (Казанлък)

26

64:23

41

44

2.

Сливен (Сливен)

26

83:23

60

43

3.

Локомотив (Бургас)

26

79:36

43

37

4.

Миньор (Раднево)

26

61:48

13

31

5.

Засорец (Нова Загора)

26

62:49

13

31

6.

Черноморец (Бургас)

26

47:38

9

31

7.

Локомотив (Карнобат)

26

69:59

10

25

8.

Енергетик (Гълъбово)

26

47:48

-1

25

9.

Берое 2 (Стара Загора)

26

26:36

-10

25

10.

Яворов (Чирпан)

26

31:45

-14

21

11.

Ст. Караджа (Елхово)

26

43:60

-17

20

12.

Лъсков 2 (Ямбол)

26

35:63

-28

14

13.

Емил (Стралджа)

26

22:77

-55

11

14.

Сакарски миньор (Тополовград)

26

28:92

-64

9



Турнир на зоновите първенци при юноши


2 група : 

Розова долина (Казанлък) - Горски Техникум (Тетевен) - 2:0
Розова долина (Казанлък) - Волов (Шумен) - 1:0
Волов (Шумен) - Горски Техникум (Тетевен) - 3:0

Класиране:

1. Розова долина      2    0    0       3:0        4
2. Волов (Шумен)      1    0    1       3:1        2
3. Гор. Техникум       0    0    2       0:5        0

Републикански полуфинал:

 Розова долина (Казанлък) - Добруджа (Толбухин) - 0:2

За 3 и 4 място:

 Розова долина (Казанлък) - Левски Спартак - 0:7

ФИНАЛ:

ЦСКА "Септ.знаме"(СФ) - Добруджа (Толбухин) - 5:0

В момента разглеждате олекотената мобилна версия на уебсайта. Към пълната версия.
Уебсайт в Alle.bg