ФК РОЗОВА ДОЛИНА

1968-69 - Южна "Б" група- Розова долина втория сезон е изваден от групата.

СТАТИСТИКА НА РОЗОВА ДОЛИНА - УЧАСТИЕ В "Б" ГРУПИТЕ

"Б" РФГ - И/С          П            Р              З                 Г/Р             Т
            
                  170        56          32            82             145:212       144
*** - Поради непристойни прояви на публиката към съдията на срещата с Лъсков (Ямбол),
Розова долина (Казанлък) е изваден от групата за следващия сезон. 
На негово място е вкаран Миньор (Раднево).

N

Отбор

М

П

Р

З

ГЗ : ГС

ГР

Т

Д

Г

1.

Марица (Пловдив)

34

21

6

7

52:27

48

0:0

0:1

2.

Николай Лъсков (Ямбол)

34

18

11

5

58:27

47

0:1

2:3

3.

Сливен (Сливен)

34

17

9

8

54;31

43

1:5

0:4

4.

Димитър Канев (Хасково)

34

19

4

11

55:33

42

0:0

3:4

5.

Горубсо (Мадан)

34

17

8

9

54:32

42

1:0

0:2

6.

Локомотив (Бургас)

34

16

6

12

46:36

38

0:0

0:1

7.

Родопа (Смолян)

34

15

7

12

55:41

37

0:0

0:3 сл

8.

Димитровград(Димитровград)

34

13

11

10

46:31

37

0:0

0:3 сл

9.

Ботев (Пазарджик)

34

15

6

13

47:36

36

0:3 сл

0:2

10.

Ботев (Благоевград)

34

12

10

12

39:40

34

1:1

1:1

11.

Рилски спортист (Самоков)

34

14

5

15

49:56

33

1:0

1:5

12.

Левски (Кюстендил)

34

14

4

16

41:48

32

1:0

0:1

13.

Миньор (Маджарово)

34

12

8

14

33:47

32

0:0

0:0

14.

Асеновец (Асеновград)

34

10

9

15

33:38

29

0:0

0:1

15.

Орлин (Пирдоп)

   34

8

10

16

26:42

26

0:1

0:1

16.

Розова долина (Казанлък)***

34

7

10

17

20:43

24

///

///

17.

Металург (Перник)*

34

6

4

24

21:69

16

1:0

3:0 сл

18.

Спортист (Кремиковци)**

34

4

6

24

16:70

14

1:0

3:0 сл



От "А" РФГ изпадат: 

няма изпадащ отбор в тази група.

В "А" РФГ влиза: 

Марица (Пловдив).

От "Б" РФГ изпада: 

Розова долина (Казанлък)

Нови членове на Южната "Б" РФГ: 

Балкан (Ботевград), Арда (Кърджали), Текстилец (Сливен) и Миньор (Раднево).

*Металург (Пк) - след есенният полусезон отборът се обединява с Миньор(Пк) под името 

Кракра Пернишки(Пк) и играе в "А"РФГ. Пролетния полусезон губи служено срещите си до края.

**Спортист (Кремиковци) се обединява с Левски и Спартак под името "ЛЕВСКИ-СПАРТАК(Сф).

Пролетния полусезон губи служено срещите си до края.

Есенно Класиране

N

Отбор

М

П

Р

З

ГЗ : ГС

ГР

Т

1.

Локомотив (Бургас)

17

9

5

3

24:12

12

23

2.

Никола Лъсков(Ямбол)

17

7

8

3

27:13

14

21

3.

Марица (Пловдив)

17

9

3

5

24:15

9

21

4.

Горубсо (Мадан)

17

9

3

5

21:15

6

21

5.

Димитровград (Димитровград)

17

7

6

4

25:17

8

20

6.

Канев (Хасково)

17

8

3

6

24:18

6

19

7.

Сливен (Сливен)

17

6

7

4

19:14

5

19

8.

Миньор (Маджарово)

17

7

5

5

20:21

-1

19

9.

Левски (Кюстендил)

17

8

2

7

23:29

-6

18

10.

Ботев (Благоевград)

17

6

5

6

18:20

-2

17

11.

Металург (Перник)

17

6

4

7

21:21

0

16

12.

Родопа (Смолян)

17

5

5

7

19:19

0

15

13.

Ботев (Пазарджик)

17

6

2

9

17:15

2

14

14.

Спортист (кв.Кремиковци СФ)

17

4

6

7

16:20

-4

14

15.

Асеновец (Асеновград)

17

4

5

8

13:20

-7

13

16.

Розова долина (Казанлък)

17

3

6

8

9:19

-10

12

17.

Орлин (Пирдоп)

17

3

6

8

8:21

-13

12

18.

Рилски спортист (Самоков)

17

4

4

9

14:34

-20

12

Розова долина срещу другите кръг по кръг

N кръг

Отбор

Д/Г

Р

М

N кръг

р

Д/Г

М

1 кръг

Спортист (Крем)

Д

:

/

място

18 кръг

:

Г

място

2 кръг

Сливен (Сливен)

Г

:

 

място

19

кръг

:

Д

 

място

3 кръг

Марица (Пловдив)

Д

:

    

място

20 кръг

:

  Г

    

място

4 кръг

Асеновец (Асеновград)

Г

  :

 

място

  21

кръг

:

Д

място

5  кръг

Рилски спортист (Самоков)

Д

:

 

място

22 кръг

:

Г

място

6 кръг

Левски (Кюстендил)

Г

:

 

място

23 кръг

:

Д

 място

7 кръг

Орлин (Пирдоп)

Д

:

 

място

24 кръг

:

Г

място

8 кръг

Горубсо (Мадан)

Г

:

 

място

25 кръг

:

Д

 

място

9 кръг

Ботев (Благоевград)

Д

:

място

26 кръг

:

Г

 

място

10кръг

Локомотив (Бургас)

Д

:

място

27 кръг

:

Г

 място

11 кръг

Никола Лъсков (Ямбол)

Г

:

 

място

28*

кръг

:

Д

 място

12кръг

Миньор (Маджарево)

Д

:

 

място

29 кръг

:

Г

 място

13кръг

Дим. Канев (Хасково)

Г

:

 

място

30 кръг

:

Д

място

14кръг

Металург (Перник)

Д

:

място

31 кръг

:

Г

 

място

15 кръг

Ботев (Пазарджик)

Г

:

място

32 кръг

:

Д

 

място

16 кръг

Миньор (Димитровград)

Д

:

място

33 кръг

:

Г

 

място

17 кръг

Родопа (Смолян)

Г

:

място

34 кръг

:

Д

 

място

Сезон 1968-69 - Зона Загоре няма казанлъшки отбор

ТЕКСТИЛЕЦ (СЛИВЕН) И МИНЬОР (РАДНЕВО) ВЛИЗАТ В "Б"РФГ
1968-69 - Южна "Б" група

Сезон 1968-69 - "А" окръжна група - "ОПП Фр. Енгел”(Кз)- завършва 3-ти.

1968-69 - Южна "Б" група

Юноши - зона Загоре

N

Отбор

1.

Розова долина (Казанлък)  26

2.

Сливен (Сливен)  25

3.

Локомотив (Бургас)  24

4.

Локомотив (Стара Загора)  21

5.

Никола Лъсков (Ямбол)  20

6.

Загорец (Нова Загора)  15

7.

Вихър (Айтос)  15

8.

Яворов (Чирпан)  13

9.

Енергетик (Гълъбово)  11

10.

Г. Хардалов (Карнобат)  10



Отборът се класира за Турнира на Зоновите първенци. 

Играе в една група с ЖСК-Спартак (Варна)
Бенковски (Видин).

Бенковски - Розова долина - 0:0
ЖСК-Спартак - Розова долина - 1:0
ЖСК-Спартак - Бенковски - 3:3

Класиране:

1.ЖСК- Спартак              4:3     3
2.Бенковски                   3:3     2
3.Розова долина           0:1     1
В момента разглеждате олекотената мобилна версия на уебсайта. Към пълната версия.
Уебсайт в Alle.bg