ФК РОЗОВА ДОЛИНА

1967-68 - Зона Загоре

След поправителен в Зона Загоре - отново в "Б" група

Първо място за Розова долина и отново в "Б" група

N

Отбор

М

П

Р

З

ГЗ : ГС

ГР

Т

1.

Розова долина (Казанлък)

28

18

5

5

50:32

18

41

2.

Нефтохимик (Бургас)

28

16

6

6

57:33

24

38

3.

Текстилец (Сливен)

28

15

6

7

47:28

19

36

4.

Агрохим (Стара Загора)

28

11

10

7

42:31

11

32

5.

Ботев (Гълъбово)

28

12

7

9

53:37

16

31

6.

Вихър (Айтос)

28

11

8

9

36:26

10

30

7.

Загорец (Нова Загора)

28

13

4

11

45:43

2

30

8.

Ганчо Хардалов (Карнобат)

28

11

7

10

41:33

8

29

9.

Никола Лъсков (Поморие)

28

11

7

10

40:38

2

29

10.

Сакарски миньор (Тополовград)

28

9

8

11

37:38

-1

26

11.

Миньор (Раднево)

28

7

8

13

47:49

-2

22

12.

Миньор (Устрем)

28

8

6

14

36:57

-21

22

13.

Яворов (Чирпан)

28

8

5

15

30:58

-28

21

14.

Стефан Караджа (Елхово)

28

5

8

15

29:43

-14

18

15.

Обогатител (Твърдица)

28

5

5

18

34:78

-44

15

16.

Балкански миньор (Бяла)*

-

-

-

-

---

-

-


* Балкански миньор е изваден от групата.

Отпадат: 

Обогатител(Твърдица), и Балк.Миньор(Бяла)

Влизат:

Единство (Гурково),

От „Б”група:

Локомотив(Стара Загора)

Есенно класиране

N

Отбор

1.

Нефтохимик (Бургас)                             20

2.

Розова долина (Казанлък)                   19

3.

Ботев (Гълъбово)                                  17

4.

Текстилец (Сливен)                               17

5.

Вихър (Айтос)                                         15

6.

Ганчо Хардалов ( Поморие)                  15

7.

Миньор (Раднево)                                  14

8.

Сакарски миньор (Тополовград)          14

9.

Загорец (Нова Загора)                          14

10.

Агрохим (Стара Загора)                        14

11.

Никола Лъсков (Поморие)                     14

12.

Яворов (Чирпан)                                    11

13.

Миньор (Устрем)                                      9      

14.

Балкански миньор (Бяла)                       9 

15.

Стефан Караджа (Елхово)                      8

Сезон 1967-68 - "А" окръжна Източна група

Няма налично крайно класиране. Участие взима „ОПП Фр. Енгелс”(Кз)

1967-68 - Зона Загоре
В момента разглеждате олекотената мобилна версия на уебсайта. Към пълната версия.
Уебсайт в Alle.bg