ФК РОЗОВА ДОЛИНА

1966-67 - Южна "Б" група - Розова долина отпада - 18 място

СТАТИСТИКА НА РОЗОВА ДОЛИНА - УЧАСТИЕ В "Б" ГРУПИТЕ

"Б" РФГ - И/С          П            Р              З                 Г/Р             Т
            
                  136        49          22            65             125:169        120

*  - Резултатът от срещата Беласица (Петрич) - Сливен е анулиран,

с което Беласица (Петрич) изпада от групата. 


В последствие БФФ решава да остави Беласица в Южната "Б" РФГ поради което групата

започва със състав от 19 отбора за сезон 1967/68.


** - Марица (Пловдив) е влиза в "А" РФГ на мястото на Спартак

(Пловдив), който е обединен с Ботев (Пловдив) и Академик

(Пловдив) в Тракия (Пловдив). На мястото на Марица (Пловдив)

в Южната "Б" РФГ влиза отбор от зоните.

N

Отбор

М

П

Р

З

ГЗ : ГС

ГР

Т

Д

Г

1.

Сливен (Сливен)

34

19

11

3

48:17

31

49

0:3

1:3

2.

Спортист (кв.Кремиковци,Сф)

34

17

12

5

50:29

21

46

0:1

1:2

3.

Марица (Пловдив)**

34

14

8

12

38:36

2

36

0:1

0:0

4.

Орлин (Пирдоп)

34

14

7

13

43:40

3

35

0:0

0:5

5.

Родопа (Смолян)

34

14

6

14

39:33

6

34

1:0

1:3

6.

Локомотив (Стара Загора)

34

12

10

12

26:35

-9

34

2:2

0:1

7.

Ботев (Пазарджик)

34

12

9

13

40:36

4

33

2:0

0:0

8.

Металург (Перник)

34

11

11

12

49:46

3

33

1:0

0:2

9.

Димитър Канев (Хасково)

34

13

7

14

42:40

2

33

2:0

1:0

10.

Левски (Кюстендил)

34

15

3

16

37:43

-6

33

1:2

1:4

11.

Ботев (Благоевград)

34

13

6

15

35:35

0

32

1:0

0:1

12.

Горубсо (Мадан)

34

13

6

15

33:33

0

32

0:0

1:2

13.

Арда (Кърджали)

34

10

12

12

37:41

-4

32

1:0

0:3

14.

Миньор (Димитровград)

34

12

8

14

34:44

-10

32

0:1

2:2

15.

Николай Лъсков (Ямбол)

34

12

7

15

40:41

-1

31

1:0

0:2

16.

Беласица (Петрич)*

34

13

5

15

50:55

-5

31

3:1

1:3

17.

Червено знаме (Радомир)

34

11

6

17

37:53

-16

28

1:0

1:3

18.

Розова долина (Казанлък)

34

10

6

18

26:47

-21

26

///

///


От "А" РФГ изпада: 

Марек (Станке Димитров, дн.Дупница).

В "А" РФГ влизат: 

Сливен (Сливен) и Марица (Пловдив).

От "Б" РФГ изпадат: 

Червено знаме (Радомир) и Розова долина (Казанлък). 

Нови членове на Южната "Б" РФГ: 

Локомотив (Бургас), Химик (Димитровград), Миньор (Бухово) и Асеновец (Асеновград).

ЕСЕНЕН БАЛАНС НА ОТБОРА:

СРЕЩИ - 17,  ПОБЕДИ - 6, РАВНИ - 4, ЗАГУБИ - 7, ГОЛОВА РАЗЛИКА - 14:19, ТОЧКИ - 16

ЕСЕННО КЛАСИРАНЕ: 1966/67

N

Отбор

М

П

Р

З

ГЗ : ГС

ГР

Т

1.

Спортист (кв.Кремиковци София)

17

10

6

1

27:12

15

26

2.

Сливен (Сливен)

17

9

6

2

20:6

14

24

3.

Родопа (Смолян)

17

9

2

6

24:16

8

20

4.

Д.Канев (Хасково)

17

7

4

6

24:20

4

18

5.

Ботев (Пазарджик)

17

6

6

5

21:18

3

  18

6.

Орлин (Пирдоп)

17

7

4

6

20:23

-3

18

7.

Беласица (Петрич)

17

7

3

7

29:25

4

17

8.

Металург (Перник)

17

7

3

7

26:25

1

17

9.

Левски (Кюстендил)

17

8

1

8

20:21

-1

17

10.

Миньор (Димитровград)

17

6

5

6

18:19

-1

17

11.

Локомотив (Стара Загора)

17

6

4

7

12:15

-3

16

12.

Розова долина (Казанлък)

17

6

4

7

14:19

-5

16

13.

Арда (Кърджали)

17

5

6

6

15:21

-6

16

14.

Горубсо (Мадан)

17

6

3

8

17:17

0

15

15.

Марица (Пловдив)

17

5

4

8

18:23

-5

14

16.

Ботев (Благоевград)

17

5

4

8

14:20

-6

14

17.

Червено знаме (Раднево)

17

4

4

9

18:33

-15

12

18.

Никола Лъсков (Ямбол)

17

3

5

9

17:21

-4

11

Розова долина срещу другите кръг по кръг

N кръг

Отбор

Д/Г

Р

М

N кръг

р

Д/Г

М

1 кръг

Никола Лъсков (Ямбол)

Д

1:0

/

място

18

кръг

:

Г

място

2 кръг

Ботев (Благоевград)

Г

0:1

 

място

19

кръг

:

Д

 

място

3 кръг

Металург (Перник)

Д

1:0

    

място

20

 кръг

:

  Г

    

място

4 кръг

Марица (Пловдив)

Г

0:0

 

място

21

кръг

:

Д

място

5  кръг

Горубсо (Мадан)

Д

0:0

 

място

22

кръг

:

Г

място

6 кръг

Червено знаме (Раднево)

Г

1:3

 

място

23

кръг

:

Д

 място

7 кръг

Арда (Кърджали)

Д

1:0

 

място

24

кръг

:

Г

място

8 кръг

Миньор (Димитровград)

Г

2:2

 

място

25

кръг

:

Д

 

място

9 кръг

Беласица (Петрич)

Д

3:1

място

26

кръг

:

Г

 

място

10кръг

Локомотив (Стара Загора)

Г

0:1

място

27

кръг

:

Д

 място

11 кръг

Ботев (Пазарджик)

Д

2:0

 

място

28

кръг

:

Г

 място

12кръг

Родопа (Смолян)

Г

1:3

 

място

29

кръг

:

Д

 място

13кръг

Спортист (кв.Кремиковци)

Д

0:1

 

място

30

кръг

:

Г

място

14кръг

Д.Канев (Хасково)

Г

1:0

място

31

кръг

:

Д

 

място

15 кръг

Сливен (Сливен)

Д

0:3

място

32

кръг

:

Г

 

място

16 кръг

Левски (Кюстендил)

Г

1:4

място

33

кръг

:

Д

 

място

17 кръг

Орлин (Пирдоп)

Д

0:0

място

34

кръг

:

Г

 

място

1966-67 - Зона Загоре - Завод 10 се преименува на Торпедо (Кз) - 16 последно място и за този казанлъшки отбор

1966-67 - Южна "Б" група

1966-67 - "А" окръжна - няма казанлъшки участник

1966-67 - "Б" окръжна - Зона Балкан

В ЗОНА БАЛКАН УЧАСТВАТ ТРИ ОТБОРА ОТ КАЗАНЛЪК:
СТРОИТЕЛ (КАЗАНЛЪК), ДВТК "Д.БЛАГОЕВ"(КАЗАНЛЪК) И ДИП "БЪЛГАРИЯ"(КАЗАНЛЪК).
1966-67 - Южна "Б" група
В момента разглеждате олекотената мобилна версия на уебсайта. Към пълната версия.
Уебсайт в Alle.bg