ФК РОЗОВА ДОЛИНА

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ ЮГОИЗТОЧНА ГРУПА 2012 - 2013 г.

ПОСЛЕДЕН КРЪГ И КРАЙНО КЛАСИРАНЕ

26 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Хасково 2009 (Хасково) 1:1
[0:1 Недялко Колев 34', 1:1 Людмил Киров 36'], 120 зрители
30 май 2013, четвъртък, 18:00 ч:
ИТД Гигант (Съединение) - Ботев (Гълъбово) 2:0
31 май 2013, петък, 18:00 ч:
в Българово:
Мастер (Бургас) - Несебър (Несебър) 1:0
1 юни 2013, събота, 18:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Хеброс 1921 (Харманли) 3:0 сл.
Арда (Кърджали) - Спартак-С 94 (Пловдив) 0:3 сл.
Левски (Карлово) - Брестник 1948 (Пловдив) 7:2
2 юни 2013, неделя, 18:00 ч:
Созопол (Созопол) - Димитровград 1947 (Димитровград) 3:0
Тунджа 1915 (Ямбол) - Асеновец 2005 (Асеновград) 4:3
Загорец (Нова Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград) 3:2



N

Отбор

М

П

Р

З

ГЗ : ГС

ГР

Т

Д

Г

1.

Ботев(Гълъбово)

34

22

7

5

56:17

39

73

1:3

0:4

2.

Хасково 2009 (Хасково)

34

20

9

5

62:25

37

69

0:0

0:3

3.

Мастер (Бургас)

34

19

10

5

53:25

28

67

2:1

0:1

4.

Свиленград 1921 (Свиленград)

34

20

3

11

62:34

28

63

2:1

1:6

5.

Верея (Стара Загора)

34

17

9

8

47:29

18

60

1:0

0:1

6.

Несебър (Несебър)

34

18

4

12

58:31

27

58

0:1

0:3

7.

Асеновец 2005 (Асеновград)

34

16

7

11

58:45

13

55

1:0

0:2

8.

Спартак-с 94 (Пловдив)

34

16

4

14

45:37

8

52

1:3

0:2

9.

Созопол (Созопол)

34

15

6

13

51:32

19

51

0:2

2:6

10.

Тунджа 1915 (Ямбол)

34

16

2

16

60:56

4

50

0:1

0:3

11.

Левски (Карлово)

34

14

8

12

52:53

-1

50

1:1

0:3

12.

ИТД Гигант (Съединение)

34

12

9

13

42:39

3

45

2:0

1:1

13.

Розова долина (Казанлък)

34

13

3

18

34:51

-17

42

///

///

14.

Димитровград 1947 (Димитровград)

34

11

8

15

36:47

-11

41

3:0

1:0

15.

Загорец (Нова Загора)

34

10

8

16

30:41

-11

38

1:0

1:0

16.

Брестник 1948 (Пловдив)

34

8

3

23

35:92

-57

27

4:0

0:2

17.

Хеброс 1921 (Харманли)

34

5

1

28

20:76

-56

16

3:0

0:1

18.

Арда (Кърджали)

34

2

3

29

10:81

-71

6

3:0

3:0


Отпадат:  Хеброс 1921 (Харманли) и Арда (Кърджали)
Влизат: От окръжните групи - Миньор (Раднево),   Евроколеж (Пловдив) и  Стралджа (Стралджа) на мястото на Хасково(Хс)
От "Б" група - Сливен (Сл)

Бележки 

- Черноморец (Поморие), 5-ти в Източна "Б" ФГ през изминалия сезон; не получава лиценз за "Б" ФГ за настоящия сезон и е изваден от групата. Отборът има възможност да се включи в ЮИ "В" АФГ, но отказва участие и е закрит. 
- Хасково II (Хасково) се преименува на Хасково 2009 (Хасково). 
- Съкращението "ИТД" в името на ИТД Гигант (Съединение) е на трите имена на основния спонсор на клуба - Иван Тодоров Дараджански. 
- Мастер (Бургас) играе домакинските си мачове в Българово. 

- Димитровград 1947 (Димитровград) играе домакинските си мачове на ст."Миньор" в Димитровград. 

- Арда (Кърджали) играе домакинските си мачове през есента в Перперек, а през пролетта - на ст."Дружба" в Кърджали. 

- Брестник 1948 (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Беркут" в Брестник. 

Спартак-С 94 (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Тодор Диев" в Пловдив. 

Верея (Стара Загора) играе домакинските си мачове на спортния комплекс в кв.Колю Ганчево, Стара Загора. 
- На 21 ноември 2012 СТК отнема 3 точки от актива на Арда (Кърджали) заради неявяване за мача им от XV кръг срещу 
Ботев (Гълъбово) на 17 ноември по неуважителни причини. 

- На 9 април 2013 СТК изважда Арда за второ неявяване без уважителни причини - за мача от XXIV кръг срещу Созопол. Активът на отбора до този момент се запазва, а на противниците му до края на сезона се присъждат служебни победи с 3:0. 

- На 14 май 2013 Хеброс 1921 (Харманли) прекратява по-нататъшното си участие във "В" група. Активът на отбор до този момент се запазва, а на противниците му до края на сезона се присъждат служебни победи с 3:0.

  Голмайстори 

15 - Юлий Шекеров - Хасково 2009 (Хасково) 
14 - Ирфан Юсеинов - ИТД Гигант (Съединение) 
13 - Александър Стойчев - Брестник 1948 (Пловдив) 
11 - Станимир Баев - Хасково 2009 (Хасково) /вкл. 

Голмайстори на Розова долина(Кз) през сезона:

4 - Венелин Братанов
4 - Пламен Стоянов
4 - Ахмед Сюнетчиев
4 - Асен Асенов
3 - Григор Георгиев
3 - Атанас Апостолов
2 - Кристиян Славов
1 - Христо Паричков
1 - Боян Стоянов
1 - Щерьо Щерев
1 - Атанас Савов от "Брестник"(Пд)- автогол 

6 гола - от служебни победи (с/у Арда(Кж) - 3 и Хеброс (Харманли) - 3 гола)

Статистика на срещите на Розова долина

1 кръг 18 август 2012, събота, 18:00 ч: 
Розова долина (Казанлък) - Асеновец 2005 (Асеновград) 1:0 (1:0) 
[1:0 Венелин Братанов 21'] [чк: Ахмед Сюнетчиев (Рд) 79', Борислав Хаджиев (А) 85'], 450 зрители 

2 кръг 25 август 2012, събота, 18:00 ч: 
Ботев (Гълъбово) - Розова долина (Казанлък) 4:0 (2:0) 
1:0 Пламен Коларов 14', 2:0 Валентин Кьосев 20', 3:0 Георги Кирилов 61', 4:0 Стоян Диков 77'], 200 зрители 

3 кръг 1 септември 2012, събота, 17:00 ч: 
Розова долина (Казанлък) - Хасково 2009 (Хасково) 0:0 
300 зрители 

4 кръг 8 септември 2012, събота, 17:00 ч: 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Розова долина (Казанлък) 2:0 (1:0) 
[2:0 Андрей Андреев 36',74'], 50 зрители

5 кръг 15 септември 2012, събота, 17:00 ч: 
Розова долина (Казанлък) - Брестник 1948 (Пловдив) 4:0 (1:0) 
[1:0 Кристиян Славов 37', 2:0 Пламен Стоянов 52', 3:0 Атанас Савов 64'-аг, 4:0 Ахмед Сюнетчиев 89'-д] [чк: Атанас Чонков (Рд) 80', Атанас Савов (Б) 80'], 250 зрители 

6 кръг 19 септември 2012, сряда, 17:00 ч: 
Несебър (Несебър) - Розова долина (Казанлък) 3:0 (2:0) 
[1:0 Мирослав Радев 6', 2:0 Цветелин Радев 25', 3:0 Борислав Иванов 78'], 150 зрители 

7 кръг 22 септември 2012, събота, 17:00 ч: 
Розова долина (Казанлък) - Свиленград 1921 (Свиленград) 2:1 (1:0) 
[1:0 Пламен Стоянов 12', 1:1 Любомир Цеков 75', 2:1 Венелин Братанов 85'], 300 зрители 

8 кръг 29 септември 2012, събота, 17:00 ч: 
Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък) 0:1 (0:0) 
[0:1 Кристиян Славов 90'] [чк: Никола Цонков (Рд) 70', Коста Тодоров (З) 70'], 100 зрител 

9 кръг 6 октомври 2012, събота, 16:00 ч: 
Розова долина (Казанлък) - Мастер (Бургас) 2:1 (0:1) 
[0:1 Георги Цъцаров 17', 1:1 Асен Асенов 58', 2:1 Ахмед Сюнетчиев 77'] [чк: Свилен Нетов (М) (вр) 6', Венелин Братанов (Рд) 84'], 200 зрители 

10 кръг 13 октомври 2012, събота, 16:00 ч: 
Левски (Карлово) - Розова долина (Казанлък) 3:0 (0:0) 
[3:0 Стоян Маринов 57'-д,63',71'] [чк: Бекташ Шабендер (Рд) 56'], 300 зрители 

11 кръг 20 октомври 2012, събота, 14:00 ч: 
Розова долина (Казанлък) - Арда (Кърджали) 3:0 (1:0) 
[2:0 Венелин Братанов 12',57'; 3:0 Пламен Стоянов 79'], 178 зрители 

12 кръг 28 октомври 2012, неделя, 14:30 ч: 
Верея (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък) 1:0 (1:0) 
[1:0 Милчо Танев 40'] [чк: Бекташ Шабендер (Рд) 74'], 300 зрители 

13 кръг 3 ноември 2012, събота, 14:30 ч: 
Розова долина (Казанлък) - ИТД Гигант (Съединение) 2:0 (0:0) 
[1:0 Христо Паричков 55', 2:0 Ахмед Сюнетчиев 60'] [чк: Николай Цонков (Рд) 75'], 200 зрители 

14 кръг 10 ноември 2012, събота, 14:30 ч: 
Тунджа 1915 (Ямбол) - Розова долина (Казанлък) 3:0 (1:0) 
[1:0 Стойко Колев 6', 2:0 Тодор Чирпанов 57', 3:0 Георги Рашев 79'], 300 зрители 

15 кръг 17 ноември 2012, събота, 14:30 ч: 
Розова долина (Казанлък) - Созопол (Созопол) 0:2 (0:2)
[0:1 Иван Стоев 22', 0:2 Илиян Шерденов 39'], 200 зрители 

16 кръг 24 ноември 2012, събота, 14:30 ч: 
Розова долина (Казанлък) - Димитровград 1947 (Дмгр) 3:0 (1:0) 
1:0 Ахмед Сюнетчиев 33', 2:0 Асен Асенов 79', 3:0 Пламен Стоянов 90'], 100 зрители 

17 кръг 1 декември 2012, събота, 14:00 ч: 
Хеброс 1921 (Харманли) - Розова долина (Казанлък) 1:0 (0:0) 
1:0 Даниел Александров 50'], 77 зрители



ПРОЛЕТ 

2 март 2013, събота, 15:00 ч:   18 кръг
Асеновец 2005 (Асеновград) - Розова долина (Казанлък)              2:0
1:0 Станимир Ковачев 68, 2:0 Реджеб Халил 90
200 зрители

9 март 2013, събота, 15:00 ч:   19 кръг

Розова долина (Казанлък) - Ботев (Гълъбово)                                 1:3
0:1 Иван Винков 16, 0:2 Валентин Кьосев 22, 0:3 Мартин Жеков
79, 1:3 Боян Стоянов 88
150 зрители

16 март 2013, събота, 15:00 ч:  20 кръг

Хасково 2009 (Хасково) - Розова долина (Казанлък)                       3:0

1:0 Станимир Баев 23, 2:0 Даниел Добриков 48, 3:0 Станимир

Баев 85
121 зрители

20 март 2013, сряда, 15:00 ч:  21 кръг

Розова долина (Казанлък) - Спартак-С 94 (Пловдив)                        1:3
1:0 Григор Георгиев 8, 1:2 Благовест Зайцев 28, 54, 1:3
Костадин Атанасов 85
100 зрители

23 март 2013, събота, 15:00 ч: 22 кръг

Брестник 1948 (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)                      2:0

1:0 Александър Стойчев 12, 2:0 Добрин Орловски 23
60 зрители

30 март 2013, събота, 15:00 ч: 23 кръг
Розова долина (Казанлък) - Несебър (Несебър)                                0:1

 0:1 Цветелин Радев 44.

200 зрители


6 април 2013, събота, 17:00 ч: 24 кръг 

Свиленград 1921 (Свиленград) - Розова долина (Казанлък)             6:1

2:0 Христиан Попов 2, 9, 3:0 Анастас Попов 40, 5:0 Ридван
Хаджифейзула 44, 65, 5:1 Атанас Апостолов 67, 6:1 Христиан
Попов 89
250 зрители

13 април 2013, събота, 17:00 ч: 25 кръг 
Розова долина (Казанлък) - Загорец (Нова Загора)                          1:0

1:0 Атанас Апостолов 16-дузпа
100 зрители


20 април 2013, събота, 17:00 ч: 26 кръг 
Мастер (Бургас) - Розова долина (Казанлък)                                      1:0

1:0 Георги Калоянов 35-дузпа
300 зрители

24 април 2013, сряда, 17:00 ч: 27 кръг 
Розова долина (Казанлък) - Левски (Карлово)                                  1:1

1:0 Григор Георгиев 50, 1:1 Християн Момчилов 70
184 зрители

27 април 2013, събота, 17:00 ч: 28 кръг 
Арда (Кърджали) - Розова долина (Казанлък)                                   0:3 сл.

4 май 2013, събота, 18:00 ч: 29 кръг 
Розова долина (Казанлък) - Верея (Стара Загора)                            1:0

1:0 Асен Юлианов Асенов 72
В 80. минута Атанас Апостолов (Рд) пропуска дузпа.
200 зрители

11 май 2013, събота, 18:00 ч: 30 кръг 
ИТД Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък)                      1:1

0:1 Атанас Апостолов 18, 1:1 Александър Урумов 27
200 зрители

15 май 2013, сряда, 18:00 ч: 31 кръг 
Розова долина (Казанлък) - Тунджа 1915 (Ямбол)                            0:1

0:1 Атанас Танев 45
250 зрители

18 май 2013, събота, 18:00 ч: 32 кръг 
Созопол (Созопол) - Розова долина (Казанлък)                                  6:2

1:0 Диян Хаджиев 21, 1:1 Григор Георгиев 43, 2:1 Диян Хаджиев
55, 3:1 Мустафа Ехлиман Мустафа 56, 4:1 Илиян Шерденов 63, 5:1
Стефан Тошков Стефанов 68, 5:2 Щерьо Щерев 70, 6:2 Илиян
Шерденов 84
150 зрители
25 май 2013, събота, 18:00 ч: 33 кръг 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Розова долина (Казанлък)      0:1

0:1 Асен Юлиянов Асенов 29
100 зрители
1 юни 2013, събота, 18:00 ч: 34 кръг 
Розова долина (Казанлък) - Хеброс 1921 (Харманли)                          3:0
Служебно

ЮГОИЗТОЧНА КЛАСИРАНЕ ПО КРЪГ 2012 - 2013 г

ПРОЛЕТЕН ДЯЛ

КЛАСИРАНЕ СЛЕД 34 КРЪГ-КРАЙНО КЛАСИРАНЕ СЕЗОН 2012-13

РЕЗУЛТАТИ
ФК "Созопол" - Созопол 3:0 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ФК "Розова долина" - Казанлък      3:0. сл.ФК "Хеброс-1921" - Харманли
ФК "Тунджа-1915" - Ямбол 4:3 ФК "Асеновец-2005" - Асеновград
ФК "ИТД - Гигант" - Съединение, Пловд. 2:0 ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.
ФК "Верея" - Стара Загора 1:1 ФК "Хасково-2009" - Хасково
ФК "Арда" - Кърджали     0:3. слПФК "Спартак С 94" - Пловдив
ОФК "Левски" - Карлово 7:2 ПФК "Брестник-1948" - Пловдив
ФК "Мастер" - Бургас 1:0 ОФК "Несебър" - Несебър
ФК "Загорец" - Нова Загора 3:2 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ СЕЗОН 2012-2013 ГОДИНА
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.34227556-1773
2. ФК "Хасково-2009" - Хасково34209562-2569
3. ФК "Мастер" - Бургас341910553-2567
4. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград342031162-3463
5. ФК "Верея" - Стара Загора34179847-2960
6. ОФК "Несебър" - Несебър341841258-3158
7. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград341671158-4555
8. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив341641445-3752
9. ФК "Созопол" - Созопол341561351-3251
10. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол341621660-5650
11. ОФК "Левски" - Карлово341481252-5350
12. ФК "ИТД - Гигант" - Съединение, Пловд.341291342-3945
13. ФК "Розова долина" - Казанлък341331834-5142
14. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград341181536-4741
15. ФК "Загорец" - Нова Загора341081630-4138
16. ПФК "Брестник-1948" - Пловдив34832335-9227
17. ФК "Хеброс-1921" - Харманли34512820-7616
18. ФК "Арда" - Кърджали34232910-819

КЛАСИРАНЕ СЛЕД 33 КРЪГ

РЕЗУЛТАТИ
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 2:0 ФК "Созопол" - Созопол
ОФК "Несебър" - Несебър 5:2 ФК "Загорец" - Нова Загора
ПФК "Брестник-1948" - Пловдив 1:3 ФК "Мастер" - Бургас
ПФК "Спартак С 94" - Пловдив 3:0 ОФК "Левски" - Карлово
ФК "Хасково-2009" - Хасково 3:0. ФК "Арда" - Кърджали
ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг. 2:2 ФК "Верея" - Стара Загора
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград 1:4 ФК "ИТД - Гигант" - Съединение, Пловд.
ФК "Хеброс-1921" - Харманли 0:3. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 0:1 ФК "Розова долина" - Казанлък

КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.33227456-1573
2. ФК "Хасково-2009" - Хасково33208561-2468
3. ФК "Мастер" - Бургас331810552-2564
4. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград332031060-3163
5. ФК "Верея" - Стара Загора33178846-2859
6. ОФК "Несебър" - Несебър331841158-3058
7. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград331671055-4155
8. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив331541442-3749
9. ФК "Созопол" - Созопол331461348-3248
10. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол331521656-5347
11. ОФК "Левски" - Карлово331381245-5147
12. ФК "ИТД - Гигант" - Съединение, Пловд.331191340-3942
13. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград331181436-4441
14. ФК "Розова долина" - Казанлък331231831-5139
15. ФК "Загорец" - Нова Загора33981627-3935
16. ПФК "Брестник-1948" - Пловдив33832233-8527
17. ФК "Хеброс-1921" - Харманли33512720-7316
18. ФК "Арда" - Кърджали33232810-789

КЛАСИРАНЕ СЛЕД 32 КРЪГ

РЕЗУЛТАТИ
ФК "Созопол" - Созопол 6:2 ФК "Розова долина" - Казанлък
ФК "Тунджа-1915" - Ямбол 2:0 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ФК "ИТД - Гигант" - Съединение, Пловд. 3:0. ФК "Хеброс-1921" - Харманли
ФК "Верея" - Стара Загора 1:0 ФК "Асеновец-2005" - Асеновград
ФК "Арда" - Кърджали 0:3. ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.
ОФК "Левски" - Карлово 0:3 ФК "Хасково-2009" - Хасково
ФК "Мастер" - Бургас 1:0 ПФК "Спартак С 94" - Пловдив
ФК "Загорец" - Нова Загора 2:3 ПФК "Брестник-1948" - Пловдив
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 2:0 ОФК "Несебър" - Несебър
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.32226454-1372
2. ФК "Хасково-2009" - Хасково32198558-2465
3. ФК "Мастер" - Бургас321710549-2461
4. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград321931058-3160
5. ФК "Верея" - Стара Загора32177844-2658
6. ОФК "Несебър" - Несебър321741153-2855
7. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград32167954-3755
8. ФК "Созопол" - Созопол321461248-3048
9. ОФК "Левски" - Карлово321381145-4847
10. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив321441439-3746
11. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол321421653-5344
12. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград321181336-4341
13. ФК "ИТД - Гигант" - Съединение, Пловд.321091336-3839
14. ФК "Розова долина" - Казанлък321131830-5136
15. ФК "Загорец" - Нова Загора32981525-3435
16. ПФК "Брестник-1948" - Пловдив32832132-8227
17. ФК "Хеброс-1921" - Харманли32512620-7016
18. ФК "Арда" - Кърджали32232710-759

КЛАСИРАНЕ СЛЕД 31 КРЪГ

РЕЗУЛТАТИ
ОФК "Несебър" - Несебър 2:0 ФК "Созопол" - Созопол
ПФК "Брестник-1948" - Пловдив 2:1 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ПФК "Спартак С 94" - Пловдив 1:0 ФК "Загорец" - Нова Загора
ФК "Хасково-2009" - Хасково 2:1 ФК "Мастер" - Бургас
ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг. 3:0 ОФК "Левски" - Карлово
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград 3:0. ФК "Арда" - Кърджали
ФК "Хеброс-1921" - Харманли 0:3. ФК "Верея" - Стара Загора
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 2:1 ФК "ИТД - Гигант" - Съединение, Пловд.
ФК "Розова долина" - Казанлък 0:1 ФК "Тунджа-1915" - Ямбол
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.31216451-1369
2. ФК "Хасково-2009" - Хасково31188555-2462
3. ФК "Мастер" - Бургас311610548-2458
4. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград311831056-3157
5. ФК "Верея" - Стара Загора31167843-2655
6. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград31167854-3655
7. ОФК "Несебър" - Несебър311741053-2655
8. ОФК "Левски" - Карлово311381045-4547
9. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив311441339-3646
10. ФК "Созопол" - Созопол311361242-2845
11. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград311181236-4141
12. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол311321651-5341
13. ФК "Розова долина" - Казанлък311131728-4536
14. ФК "ИТД - Гигант" - Съединение, Пловд.31991333-3836
15. ФК "Загорец" - Нова Загора31981423-3135
16. ПФК "Брестник-1948" - Пловдив31732129-8024
17. ФК "Хеброс-1921" - Харманли31512520-6716
18. ФК "Арда" - Кърджали31232610-729

КЛАСИРАНЕ СЛЕД 30 КРЪГ

РЕЗУЛТАТИ
ФК "Созопол" - Созопол 4:2 ФК "Тунджа-1915" - Ямбол
ФК "ИТД - Гигант" - Съединение, Пловд. 1:1 ФК "Розова долина" - Казанлък
ФК "Верея" - Стара Загора 1:0 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ФК "Арда" - Кърджали       0:3. слФК "Хеброс-1921" - Харманли
ОФК "Левски" - Карлово 2:0 ФК "Асеновец-2005" - Асеновград
ФК "Мастер" - Бургас 0:0 ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.
ФК "Загорец" - Нова Загора 1:3 ФК "Хасково-2009" - Хасково
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 5:1 ПФК "Спартак С 94" - Пловдив
ОФК "Несебър" - Несебър 2:1 ПФК "Брестник-1948" - Пловдив

КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.30206448-1366
2. ФК "Хасково-2009" - Хасково30178553-2359
3. ФК "Мастер" - Бургас301610447-2258
4. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград30183955-2957
5. ФК "Верея" - Стара Загора30157840-2652
6. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград30157851-3652
7. ОФК "Несебър" - Несебър301641051-2652
8. ОФК "Левски" - Карлово30138945-4247
9. ФК "Созопол" - Созопол301361142-2645
10. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив301341338-3643
11. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград301081234-4038
12. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол301221650-5338
13. ФК "Розова долина" - Казанлък301131628-4436
14. ФК "ИТД - Гигант" - Съединение, Пловд.30991232-3636
15. ФК "Загорец" - Нова Загора30981323-3035
16. ПФК "Брестник-1948" - Пловдив30632127-7921
17. ФК "Хеброс-1921" - Харманли30512420-6416
18. ФК "Арда" - Кърджали30232510-699

КЛАСИРАНЕ СЛЕД 29 КРЪГ

РЕЗУЛТАТИ
ПФК "Брестник-1948" - Пловдив 0:2 ФК "Созопол" - Созопол
ПФК "Спартак С 94" - Пловдив 0:1 ОФК "Несебър" - Несебър
ФК "Хасково-2009" - Хасково 2:2 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг. 4:0 ФК "Загорец" - Нова Загора
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград 4:0 ФК "Мастер" - Бургас
ФК "Хеброс-1921" - Харманли 2:7 ОФК "Левски" - Карлово
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 3:0. ФК "Арда" - Кърджали
ФК "Розова долина" - Казанлък 1:0 ФК "Верея" - Стара Загора
ФК "Тунджа-1915" - Ямбол 0:1 ФК "ИТД - Гигант" - Съединение, Пловд.
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.29205448-1365
2. ФК "Мастер" - Бургас29169447-2257
3. ФК "Хасково-2009" - Хасково29168550-2256
4. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград29173950-2854
5. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград29157751-3452
6. ОФК "Несебър" - Несебър291541049-2549
7. ФК "Верея" - Стара Загора28146839-2648
8. ОФК "Левски" - Карлово29128943-4244
9. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив291341237-3143
10. ФК "Созопол" - Созопол291261138-2442
11. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград291081134-3938
12. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол291221548-4938
13. ФК "Розова долина" - Казанлък291121627-4335
14. ФК "Загорец" - Нова Загора29981222-2735
15. ФК "ИТД - Гигант" - Съединение, Пловд.28971231-3534
16. ПФК "Брестник-1948" - Пловдив29632026-7721
17. ФК "Хеброс-1921" - Харманли29412417-6413
18. ФК "Арда" - Кърджали29232410-669

КЛАСИРАНЕ СЛЕД 28 КРЪГ

РЕЗУЛТАТИ
ФК "Созопол" - Созопол 1:0 ФК "ИТД - Гигант" - Съединение, Пловд.
ФК "Верея" - Стара Загора 1:2 ФК "Тунджа-1915" - Ямбол
ФК "Арда" - Кърджали     0:3.слФК "Розова долина" - Казанлък
ОФК "Левски" - Карлово 3:1 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ФК "Мастер" - Бургас     3:0 слФК "Хеброс-1921" - Харманли
ФК "Загорец" - Нова Загора 2:0 ФК "Асеновец-2005" - Асеновград
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 1:0 ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.
ОФК "Несебър" - Несебър 2:0 ФК "Хасково-2009" - Хасково
ПФК "Брестник-1948" - Пловдив 2:0 ПФК "Спартак С 94" - Пловдив
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.28195444-1362
2. ФК "Мастер" - Бургас28169347-1857
3. ФК "Хасково-2009" - Хасково28167548-2055
4. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград28172948-2653
5. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград28147747-3449
6. ФК "Верея" - Стара Загора26146639-2348
7. ОФК "Несебър" - Несебър281441048-2546
8. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив281341137-3043
9. ФК "Созопол" - Созопол281161136-2439
10. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол281221448-4838
11. ОФК "Левски" - Карлово27108934-4038
12. ФК "Загорец" - Нова Загора28981122-2335
13. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград28981131-3935
14. ФК "Розова долина" - Казанлък281021626-4332
15. ФК "ИТД - Гигант" - Съединение, Пловд.27871230-3531
16. ПФК "Брестник-1948" - Пловдив28631926-7521
17. ФК "Хеброс-1921" - Харманли28412315-5713
18. ФК "Арда" - Кърджали28232310-639

КЛАСИРАНЕ СЛЕД 27 КРЪГ

РЕЗУЛТАТИ
ПФК "Спартак С 94" - Пловдив 2:1 ФК "Созопол" - Созопол
ФК "Хасково-2009" - Хасково 4:0 ПФК "Брестник-1948" - Пловдив
ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг. 3:1 ОФК "Несебър" - Несебър
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград 0:1 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ФК "Хеброс-1921" - Харманли 0:1 ФК "Загорец" - Нова Загора
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 2:2 ФК "Мастер" - Бургас
ФК "Розова долина" - Казанлък 1:1 ОФК "Левски" - Карлово
ФК "Тунджа-1915" - Ямбол 3:0. ФК "Арда" - Кърджали
ФК "ИТД - Гигант" - Съединение, Пловд. 08-05-2013  18:00 ФК "Верея" - Стара Загора
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.27195344-1262
2. ФК "Хасково-2009" - Хасково27167448-1855
3. ФК "Мастер" - Бургас27159344-1854
4. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград27162947-2650
5. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград27147647-3249
6. ФК "Верея" - Стара Загора25146538-2148
7. ОФК "Несебър" - Несебър271341046-2543
8. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив271341037-2843
9. ФК "Созопол" - Созопол271061135-2436
10. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград27981030-3635
11. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол271121446-4735
12. ОФК "Левски" - Карлово2698931-3935
13. ФК "Загорец" - Нова Загора27881120-2332
14. ФК "ИТД - Гигант" - Съединение, Пловд.26871130-3431
15. ФК "Розова долина" - Казанлък27921623-4329
16. ПФК "Брестник-1948" - Пловдив27531924-7518
17. ФК "Хеброс-1921" - Харманли27412215-5413
18. ФК "Арда" - Кърджали27232210-609

КЛАСИРАНЕ СЛЕД 26 КРЪГ

РЕЗУЛТАТИ:
ФК "Созопол" - Созопол 3:1 ФК "Верея" - Стара Загора
ФК "Арда" - Кърджали 0:3. ФК "ИТД - Гигант" - Съединение, Пловд.
ОФК "Левски" - Карлово 3:2 ФК "Тунджа-1915" - Ямбол
ФК "Мастер" - Бургас 1:0 ФК "Розова долина" - Казанлък
ФК "Загорец" - Нова Загора 2:0 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 2:0 ФК "Хеброс-1921" - Харманли
ОФК "Несебър" - Несебър 2:1 ФК "Асеновец-2005" - Асеновград
ПФК "Брестник-1948" - Пловдив 1:2 ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.
ПФК "Спартак С 94" - Пловдив 1:0 ФК "Хасково-2009" - Хасково

КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.26185341-1159
2. ФК "Мастер" - Бургас26158342-1653
3. ФК "Хасково-2009" - Хасково26157444-1852
4. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград26147547-3149
5. ФК "Верея" - Стара Загора25146538-2148
6. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград26152946-2647
7. ОФК "Несебър" - Несебър26134945-2243
8. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив261241035-2740
9. ФК "Созопол" - Созопол261061034-2236
10. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград26971028-3434
11. ОФК "Левски" - Карлово2597930-3834
12. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол261021443-4732
13. ФК "ИТД - Гигант" - Съединение, Пловд.26871130-3431
14. ФК "Загорец" - Нова Загора26781119-2329
15. ФК "Розова долина" - Казанлък26911622-4228
16. ПФК "Брестник-1948" - Пловдив26531824-7118
17. ФК "Хеброс-1921" - Харманли26412115-5313
18. ФК "Арда" - Кърджали26232110-579

КЛАСИРАНЕ СЛЕД 25 КРЪГ

РЕЗУЛТАТИ
ФК "Хасково-2009" - Хасково 1:0 ФК "Созопол" - Созопол
ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг. 1:0 ПФК "Спартак С 94" - Пловдив
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград 6:1 ПФК "Брестник-1948" - Пловдив
ФК "Хеброс-1921" - Харманли 1:3 ОФК "Несебър" - Несебър
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 2:3 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ФК "Розова долина" - Казанлък 1:0 ФК "Загорец" - Нова Загора
ФК "Тунджа-1915" - Ямбол 1:2 ФК "Мастер" - Бургас
ФК "ИТД - Гигант" - Съединение, Пловд. 1:2 ОФК "Левски" - Карлово
ФК "Верея" - Стара Загора 3:0. ФК "Арда" - Кърджали

КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.25175339-1056
2. ФК "Хасково-2009" - Хасково25157344-1752
3. ФК "Мастер" - Бургас25148341-1650
4. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград25147446-2949
5. ФК "Верея" - Стара Загора24146437-1848
6. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград25142944-2644
7. ОФК "Несебър" - Несебър25124943-2140
8. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив251141034-2737
9. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград2597928-3234
10. ФК "Созопол" - Созопол25961031-2133
11. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол251021341-4432
12. ОФК "Левски" - Карлово2377924-3628
13. ФК "Розова долина" - Казанлък25911522-4128
14. ФК "ИТД - Гигант" - Съединение, Пловд.25771127-3428
15. ФК "Загорец" - Нова Загора25681117-2326
16. ПФК "Брестник-1948" - Пловдив25531723-6918
17. ФК "Хеброс-1921" - Харманли25412015-5113
18. ФК "Арда" - Кърджали24231910-519

КЛАСИРАНЕ СЛЕД 24 КРЪГ

РЕЗУЛТАТИ 24 КРЪГ
ФК "Созопол" - Созопол 3:0. ФК "Арда" - Кърджали
ОФК "Левски" - Карлово 06-04-2013  17:00 ФК "Верея" - Стара Загора
ФК "Мастер" - Бургас 4:1 ФК "ИТД - Гигант" - Съединение, Пловд.
ФК "Загорец" - Нова Загора 1:1 ФК "Тунджа-1915" - Ямбол
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 6:1 ФК "Розова долина" - Казанлък
ОФК "Несебър" - Несебър 1:0 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ПФК "Брестник-1948" - Пловдив 2:0 ФК "Хеброс-1921" - Харманли
ПФК "Спартак С 94" - Пловдив 1:1 ФК "Асеновец-2005" - Асеновград
ФК "Хасково-2009" - Хасково 0:1 ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.

ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.24165338-1053
2. ФК "Хасково-2009" - Хасково24147343-1749
3. ФК "Мастер" - Бургас24138339-1547
4. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград24137440-2846
5. ФК "Верея" - Стара Загора23136434-1845
6. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград24132941-2441
7. ОФК "Несебър" - Несебър24114940-2037
8. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив24114934-2637
9. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград2497826-2934
10. ФК "Созопол" - Созопол2496931-2033
11. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол241021240-4232
12. ФК "ИТД - Гигант" - Съединение, Пловд.24771026-3228
13. ФК "Загорец" - Нова Загора24681017-2226
14. ОФК "Левски" - Карлово2267922-3525
15. ФК "Розова долина" - Казанлък24811521-4125
16. ПФК "Брестник-1948" - Пловдив24531622-6318
17. ФК "Хеброс-1921" - Харманли24411914-4813
18. ФК "Арда" - Кърджали23231810-489

КЛАСИРАНЕ СЛЕД 23 КРЪГ

Резултати 23 кръг
ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг. 1:0 ФК "Созопол" - Созопол
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград 4:1 ФК "Хасково-2009" - Хасково
ФК "Хеброс-1921" - Харманли 0:2 ПФК "Спартак С 94" - Пловдив
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 0:0 ПФК "Брестник-1948" - Пловдив
ФК "Розова долина" - Казанлък 0:1 ОФК "Несебър" - Несебър
ФК "Тунджа-1915" - Ямбол 1:2 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ФК "ИТД - Гигант" - Съединение, Пловд. 2:1 ФК "Загорец" - Нова Загора
ФК "Верея" - Стара Загора 4:0 ФК "Мастер" - Бургас
ФК "Арда" - Кърджали 17-04-2013  17:00 ОФК "Левски" - Карлово

Класиране
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.23155337-1050
2. ФК "Хасково-2009" - Хасково23147243-1649
3. ФК "Верея" - Стара Загора23136434-1845
4. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград23136439-2745
5. ФК "Мастер" - Бургас23128335-1444
6. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград23122935-2338
7. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив23113933-2536
8. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград2397726-2834
9. ОФК "Несебър" - Несебър23104939-2034
10. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол231011239-4131
11. ФК "Созопол" - Созопол2386928-2030
12. ФК "ИТД - Гигант" - Съединение, Пловд.2377925-2828
13. ОФК "Левски" - Карлово2267922-3525
14. ФК "Загорец" - Нова Загора23671016-2125
15. ФК "Розова долина" - Казанлък23811420-3525
16. ПФК "Брестник-1948" - Пловдив23431620-6315
17. ФК "Хеброс-1921" - Харманли23411814-4613
18. ФК "Арда" - Кърджали22231710-459

КЛАСИРАНЕ СЛЕД 22 КРЪГ

22 КРЪГ
ФК "Созопол" - Созопол 2:1 ОФК "Левски" - Карлово
ФК "Мастер" - Бургас 8:0 ФК "Арда" - Кърджали
ФК "Загорец" - Нова Загора 1:0 ФК "Верея" - Стара Загора
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 2:0 ФК "ИТД - Гигант" - Съединение, Пловд.
ОФК "Несебър" - Несебър 2:0 ФК "Тунджа-1915" - Ямбол
ПФК "Брестник-1948" - Пловдив 2:0 ФК "Розова долина" - Казанлък
ПФК "Спартак С 94" - Пловдив 8:0 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ФК "Хасково-2009" - Хасково 3:0 ФК "Хеброс-1921" - Харманли
ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг. 1:1 ФК "Асеновец-2005" - Асеновград

КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Хасково-2009" - Хасково22147142-1249
2. ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.22145336-1047
3. ФК "Мастер" - Бургас22128235-1044
4. ФК "Верея" - Стара Загора22126430-1842
5. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград22126435-2642
6. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград22112933-2235
7. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив22103931-2533
8. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград2296726-2833
9. ОФК "Несебър" - Несебър2294938-2031
10. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол221011138-3931
11. ФК "Созопол" - Созопол2286828-1930
12. ФК "Загорец" - Нова Загора2267915-1925
13. ФК "Розова долина" - Казанлък22811320-3425
14. ОФК "Левски" - Карлово2267922-3525
15. ФК "ИТД - Гигант" - Съединение, Пловд.2267923-2725
16. ПФК "Брестник-1948" - Пловдив22421620-6314
17. ФК "Хеброс-1921" - Харманли22411714-4413
18. ФК "Арда" - Кърджали22231710-459

КЛАСИРАНЕ СЛЕД 21 КРЪГ


ФК "Асеновец-2005" - Асеновград 4:3 ФК "Созопол" - Созопол
ФК "Хеброс-1921" - Харманли 0:1 ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 0:0 ФК "Хасково-2009" - Хасково
ФК "Розова долина" - Казанлък 1:3 ПФК "Спартак С 94" - Пловдив
ФК "Тунджа-1915" - Ямбол 4:2 ПФК "Брестник-1948" - Пловдив
ФК "ИТД - Гигант" - Съединение, Пловд. 0:0 ОФК "Несебър" - Несебър
ФК "Верея" - Стара Загора 2:0 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ФК "Арда" - Кърджали 1:1 ФК "Загорец" - Нова Загора
ОФК "Левски" - Карлово 3:0 ФК "Мастер" - Бургас

КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.21144335-946
2. ФК "Хасково-2009" - Хасково21137139-1246
3. ФК "Верея" - Стара Загора21126330-1742
4. ФК "Мастер" - Бургас21118227-1041
5. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград21125434-2541
6. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград2196626-2033
7. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград21102931-2232
8. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол211011038-3731
9. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив2193923-2530
10. ОФК "Несебър" - Несебър2184936-2028
11. ФК "Созопол" - Созопол2176826-1827
12. ОФК "Левски" - Карлово2167821-3325
13. ФК "Розова долина" - Казанлък21811220-3225
14. ФК "ИТД - Гигант" - Съединение, Пловд.2167823-2525
15. ФК "Загорец" - Нова Загора2157914-1922
16. ФК "Хеброс-1921" - Харманли21411614-4113
17. ПФК "Брестник-1948" - Пловдив21321618-6311
18. ФК "Арда" - Кърджали21231610-379

КЛАСИРАНЕ СЛЕД 20 КРЪГ


ФК "Созопол" - Созопол 0:1 ФК "Мастер" - Бургас
ФК "Загорец" - Нова Загора 1:0 ОФК "Левски" - Карлово
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 1:0 ФК "Арда" - Кърджали
ОФК "Несебър" - Несебър 0:1 ФК "Верея" - Стара Загора
ПФК "Брестник-1948" - Пловдив 1:0 ФК "ИТД - Гигант" - Съединение, Пловд.
ПФК "Спартак С 94" - Пловдив 3:0 ФК "Тунджа-1915" - Ямбол
ФК "Хасково-2009" - Хасково 3:0 ФК "Розова долина" - Казанлък
ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг. 2:1 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград 3:1 ФК "Хеброс-1921" - Харманли

ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Хасково-2009" - Хасково20136139-1245
2. ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.20134334-943
3. ФК "Мастер" - Бургас20118127-741
4. ФК "Верея" - Стара Загора20116328-1739
5. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград20115430-2238
6. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград2095626-2032
7. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград20102831-2032
8. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол20911034-3528
9. ФК "Созопол" - Созопол2076723-1427
10. ОФК "Несебър" - Несебър2083936-2027
11. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив2083920-2427
12. ФК "Розова долина" - Казанлък20811119-2925
13. ФК "ИТД - Гигант" - Съединение, Пловд.2066823-2524
14. ОФК "Левски" - Карлово2057818-3322
15. ФК "Загорец" - Нова Загора2056913-1821
16. ФК "Хеброс-1921" - Харманли20411514-4013
17. ПФК "Брестник-1948" - Пловдив20321516-5911
18. ФК "Арда" - Кърджали2022169-368

КЛАСИРАНЕ СЛЕД 19 КРЪГ


ФК "Хеброс-1921" - Харманли 0:0 ФК "Созопол" - Созопол
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 1:1 ФК "Асеновец-2005" - Асеновград
ФК "Розова долина" - Казанлък 1:3 ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.
ФК "Тунджа-1915" - Ямбол 0:2 ФК "Хасково-2009" - Хасково
ФК "ИТД - Гигант" - Съединение, Пловд. 0:0 ПФК "Спартак С 94" - Пловдив
ФК "Верея" - Стара Загора 3:0 ПФК "Брестник-1948" - Пловдив
ФК "Арда" - Кърджали 1:4 ОФК "Несебър" - Несебър
ОФК "Левски" - Карлово 2:1 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ФК "Мастер" - Бургас 2:0 ФК "Загорец" - Нова Загора

КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Хасково-2009" - Хасково19126136-1242
2. ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.19124332-840
3. ФК "Мастер" - Бургас19108126-738
4. ФК "Верея" - Стара Загора19106327-1736
5. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград19105427-2135
6. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград1995525-1832
7. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград1992830-2029
8. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол1991934-3228
9. ФК "Созопол" - Созопол1976623-1327
10. ОФК "Несебър" - Несебър1983836-1927
11. ФК "Розова долина" - Казанлък19811019-2625
12. ФК "ИТД - Гигант" - Съединение, Пловд.1966723-2424
13. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив1973917-2424
14. ОФК "Левски" - Карлово1957718-3222
15. ФК "Загорец" - Нова Загора1946912-1818
16. ФК "Хеброс-1921" - Харманли19411413-3713
17. ФК "Арда" - Кърджали1922159-358
18. ПФК "Брестник-1948" - Пловдив19221515-598

КЛАСИРАНЕ СЛЕД 18 КРЪГ

ФК "Созопол" - Созопол 0:0 ФК "Загорец" - Нова Загора
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 0:1 ФК "Мастер" - Бургас
ОФК "Несебър" - Несебър 0:0 ОФК "Левски" - Карлово
ПФК "Брестник-1948" - Пловдив 2:0 ФК "Арда" - Кърджали
ПФК "Спартак С 94" - Пловдив 2:0 ФК "Верея" - Стара Загора
ФК "Хасково-2009" - Хасково 2:1 ФК "ИТД - Гигант" - Съединение, Пловд.
ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг. 1:2 ФК "Тунджа-1915" - Ямбол
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград 2:0 ФК "Розова долина" - Казанлък
ФК "Хеброс-1921" - Харманли 0:1 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград


КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Хасково-2009" - Хасково18116134-1239
2. ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.18114329-737
3. ФК "Мастер" - Бургас1898124-735
4. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград18104426-2034
5. ФК "Верея" - Стара Загора1896324-1733
6. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград1894524-1731
7. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград1892729-1829
8. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол1891834-3028
9. ФК "Созопол" - Созопол1875623-1326
10. ФК "Розова долина" - Казанлък1881918-2325
11. ОФК "Несебър" - Несебър1873832-1824
12. ФК "ИТД - Гигант" - Съединение, Пловд.1865723-2423
13. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив1872917-2423
14. ОФК "Левски" - Карлово1847716-3119
15. ФК "Загорец" - Нова Загора1846812-1618
16. ФК "Хеброс-1921" - Харманли18401413-3712
17. ФК "Арда" - Кърджали1822148-318
18. ПФК "Брестник-1948" - Пловдив18221415-568

ЕСЕННО КЛАСИРАНЕ ЮГОИЗТОЧНА ГРУПА 2012/13

КЛАСИРАНЕ СЛЕД 17 КРЪГ


ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 1:0 ФК "Созопол" - Созопол
ФК "Хеброс-1921" - Харманли 1:0 ФК "Розова долина" - Казанлък
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград 2:0 ФК "Тунджа-1915" - Ямбол
ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг. 2:0 ФК "ИТД - Гигант" - Съединение, Пловд.
ФК "Хасково-2009" - Хасково 1:1 ФК "Верея" - Стара Загора
ПФК "Спартак С 94" - Пловдив 2:1 ФК "Арда" - Кърджали
ПФК "Брестник-1948" - Пловдив 0:0 ОФК "Левски" - Карлово
ОФК "Несебър" - Несебър 0:0 ФК "Мастер" - Бургас
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 3:0 ФК "Загорец" - Нова Загора

                                                                                 КЛАСИРАНЕ

ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.17114228-537
2. ФК "Хасково-2009" - Хасково17106132-1136
3. ФК "Верея" - Стара Загора1796224-1533
4. ФК "Мастер" - Бургас1788123-732
5. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград1794424-2031
6. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград1792629-1729
7. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград1784523-1728
8. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол1781832-2925
9. ФК "Созопол" - Созопол1774623-1325
10. ФК "Розова долина" - Казанлък1781818-2125
11. ОФК "Несебър" - Несебър1772832-1823
12. ФК "ИТД - Гигант" - Съединение, Пловд.1765622-2223
13. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив1762915-2420
14. ОФК "Левски" - Карлово1746716-3118
15. ФК "Загорец" - Нова Загора1745812-1617
16. ФК "Хеброс-1921" - Харманли17401313-3612
17. ФК "Арда" - Кърджали1722138-298
18. ПФК "Брестник-1948" - Пловдив17121413-565

КЛАСИРАНЕ СЛЕД 16 КРЪГ

  • ЮГОИЗТОЧНА "В" ГРУПА - 2012/2013 - Кръг 16
  • Р
ФК "Созопол" - Созопол 2:0 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ФК "Загорец" - Нова Загора 1:0 ОФК "Несебър" - Несебър
ФК "Мастер" - Бургас 2:0 ПФК "Брестник-1948" - Пловдив
ОФК "Левски" - Карлово 4:1 ПФК "Спартак С 94" - Пловдив
ФК "Арда" - Кърджали 1:2 ФК "Хасково-2009" - Хасково
ФК "Верея" - Стара Загора 1:2 ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.
ФК "ИТД - Гигант" - Съединение, Пловд. 1:1 ФК "Асеновец-2005" - Асеновград
ФК "Тунджа-1915" - Ямбол 4:1 ФК "Хеброс-1921" - Харманли
ФК "Розова долина" - Казанлък 3:0 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград

ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Хасково-2009" - Хасково16105131-1035
2. ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.16104226-534
3. ФК "Верея" - Стара Загора1695223-1432
4. ФК "Мастер" - Бургас1687123-731
5. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград1684422-2028
6. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград1682626-1726
7. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол1681732-2725
8. ФК "Созопол" - Созопол1674523-1225
9. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград1674522-1725
10. ФК "Розова долина" - Казанлък1681718-2025
11. ФК "ИТД - Гигант" - Съединение, Пловд.1665522-2023
12. ОФК "Несебър" - Несебър1671832-1822
13. ОФК "Левски" - Карлово1645716-3117
14. ФК "Загорец" - Нова Загора1645712-1317
15. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив1652913-2317
16. ФК "Хеброс-1921" - Харманли16301312-369
17. ФК "Арда" - Кърджали1622127-278
18. ПФК "Брестник-1948" - Пловдив16111413-564

КЛАСИРАНЕ СЛЕД 15 КРЪГ


ФК "Розова долина" - Казанлък 0:2 ФК "Созопол" - Созопол
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 3:1 ФК "Тунджа-1915" - Ямбол
ФК "Хеброс-1921" - Харманли 0:1 ФК "ИТД - Гигант" - Съединение, Пловд.
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград 1:1 ФК "Верея" - Стара Загора
ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг. 3:0. ФК "Арда" - Кърджали
ФК "Хасково-2009" - Хасково 1:1 ОФК "Левски" - Карлово
ПФК "Спартак С 94" - Пловдив 0:0 ФК "Мастер" - Бургас
ПФК "Брестник-1948" - Пловдив 4:2 ФК "Загорец" - Нова Загора
ОФК "Несебър" - Несебър 3:1 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград


класиране


ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Хасково-2009" - Хасково1595129-932
2. ФК "Верея" - Стара Загора1595122-1232
3. ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.1594224-431
4. ФК "Мастер" - Бургас1577121-728
5. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград1583421-1927
6. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград1582526-1526
7. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград1574422-1425
8. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол1571728-2622
9. ОФК "Несебър" - Несебър1571732-1722
10. ФК "Созопол" - Созопол1564521-1222
11. ФК "ИТД - Гигант" - Съединение, Пловд.1564521-1922
12. ФК "Розова долина" - Казанлък1571715-2022
13. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив1552812-1917
14. ФК "Загорец" - Нова Загора1535711-1314
15. ОФК "Левски" - Карлово1535712-3014
16. ФК "Хеброс-1921" - Харманли15301211-329
17. ФК "Арда" - Кърджали1522116-258
18. ПФК "Брестник-1948" - Пловдив15111313-544

КЛАСИРАНЕ СЛЕД 14 КРЪГ


ФК "Созопол" - Созопол 2:1 ОФК "Несебър" - Несебър
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 3:0. ПФК "Брестник-1948" - Пловдив
ФК "Загорец" - Нова Загора 1:0 ПФК "Спартак С 94" - Пловдив
ФК "Мастер" - Бургас 0:0 ФК "Хасково-2009" - Хасково
ОФК "Левски" - Карлово 1:0 ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.
ФК "Арда" - Кърджали 0:1 ФК "Асеновец-2005" - Асеновград
ФК "Верея" - Стара Загора 5:1 ФК "Хеброс-1921" - Харманли
ФК "ИТД - Гигант" - Съединение, Пловд. 2:1 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ФК "Тунджа-1915" - Ямбол 3:0 ФК "Розова долина" - Казанлък




Класиране 
м
отбор
м
п
р
з
гол
+/-
т
01."Хасково 2009" - Хасково14
9
4
1
28-8+ 20 
31
02."Верея" - Стара Загора
14
9
4
1
21-11+ 10 
31
03.
"Ботев" - Гълъбово
14
8
4
2
21-4+ 17
28
04.
"Мастер" - Бургас
14
7
6
1
21-7+ 14
27
05.
"Свиленград 1921" - Свиленград
14
8
2
4
25-12+ 13 
26
06.
"Асеновец 2005" - Асеновград
14
8
2
4
20-18+ 2 
26
07.
"Тунджа 1915" - Ямбол
14
7
1
6
27-23+ 4 
22
08.
"Димитровград 1947" - Димитровград
14
6
4
4
19-13+ 6 
22
09.
"Розова долина" - Казанлък
14
7
1
6
15-18- 3 
22
10.
"Несебър" - Несебър
14
6
1
7
29-16+ 13 
19
11.
"Созопол" - Созопол
14
5
4
5
19-12+ 7 
19
12.
"ИТД Гигант" - Съединение
14
5
4
5
20-19+ 1 
19
13."Спартак" - Пловдив14
5
1
8
12-19- 7 
16
14.
"Загорец" - Нова Загора
14
3
5
6
9-9
14
15."Левски" - Карлово14
3
4
7
11-29- 18
13
16."Хеброс 1921" - Харманли14
3
0
11
11-31- 20 
9
17.
"Арда" - Кърджали
14
2
2
10
6-21- 15
8
18.
"Брестник 1948" - Пловдив
14
0
1
13
9-52- 43 
1

КЛАСИРАНЕ СЛЕД 13 КРЪГ

   

ФК "Тунджа-1915" - Ямбол 1:0 ФК "Созопол" - Созопол
ФК "Розова долина" - Казанлък 2:0 ФК "ИТД - Гигант" - Съединение, Пловд.
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 0:0 ФК "Верея" - Стара Загора
ФК "Хеброс-1921" - Харманли 2:1 ФК "Арда" - Кърджали
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград 3:1 ОФК "Левски" - Карлово
ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг. 0:1 ФК "Мастер" - Бургас
ФК "Хасково-2009" - Хасково 1:0 ФК "Загорец" - Нова Загора
ПФК "Спартак С 94" - Пловдив 2:1 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ПФК "Брестник-1948" - Пловдив 1:7 ОФК "Несебър" - Несебър






 
Класиране 

ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ФК "Хасково-2009" - Хасково1393128-830
2. ФК "Ботев" - Гълъбово, Старозаг.1384121-328
3. ФК "Верея" - Стара Загора1384116-1028
4. ФК "Мастер" - Бургас1375121-726
5. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград1372422-1223
6. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград1372419-1823
7. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград1364318-1122
8. ФК "Розова долина" - Казанлък1371515-1522
9. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол1361624-2319
10. ОФК "Несебър" - Несебър1361628-1419
11. ФК "ИТД - Гигант" - Съединение, Пловд.1344518-1816
12. ФК "Созопол" - Созопол1344517-1116
13. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив13