ФК РОЗОВА ДОЛИНА

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ ЮГОИЗТОЧНА ГРУПА 2014 - 2015 г.

N

Отбор

М

П

Р

З

Г: Р

Р

Т

Д

Г

1.

Поморие (Поморие)

30

23

4

3

66:16

50

73

0:0

0:4

2.

Гигант (Съединение)

30

18

7

5

63:25

38

61

0:0

0:2

3.

Димитровград 1947 (Димитровград)

30

17

7

6

51:23

28

58

0:0

0:1

4.

Розова долина (Казанлък)

30

15

6

9

47:30

17

51

 ///

 ///

5.

Евроколеж (Пловдив)

30

15

5

10

43:33

10

50

2:0

0:2

6.

Миньор (Раднево)

30

15

5

10

48:38

10

50

3:0

0:2

7.

Загорец (Нова Загора)

30

13

7

10

50:31

19

46

2:1

0:0

8.

Асеновец 2005 (Асеновград)

30

13

7

10

58:35

23

46

2:0

0:4

9.

Свиленград (Свиленград)

30

13

6

11

50:39

11

45

2:1

1:1

10.

Несебър (Несебър)

30

12

7

11

47:36

11

43

2:1

4:1

11.

Марица (Пловдив)

30

12

3

15

38:53

-15

36

1:0

1:0

12.

Тунджа 1915 (Ямбол)

30

9

8

13

34:45

-11

32

1:2

0:0

13.

Спартак-С 94 (Пловдив)

30

9

5

16

27:49

-22

32

2:0

1:2

14.

Левски (Карлово)

30

7

7

16

23:48

-25

28

1:2

1:0

15.

Сливен 2000 (Сливен)

30

4

3

23

26:95

-69

15

6:1

2:1

16.

Стара Загора (Стара Загора)

30

1

1

28

17:92

-75

4

3:0 сл

10:2

///

Родопа Смолян (Смолян)

0

0

0

0

0:0

0

0

///

Елхово (Елхово)

0

0

0

0

0:0

0

0


Бележки 
- На 30 юни 2014 Нефтохимик 1962 (Бургас), 12-ти; и Любимец 2007 (Любимец), 14-ти в "А" ФГ през изминалия сезон и изпаднали в "Б" ФГ; не получават лиценз за групата. Отборите имат право да се включат в Югоизточна "В" АФГ. 
- На 30 юни 2014 Мастер (Бургас), 2-ри; и Верея (Стара Загора), 3-ти през изминалия сезон; са допълнително допуснати до участие в "Б" ФГ, за да попълнят две от освободените от отказалите се и неполучили лиценз отбори места. 
- Нефтохимик 1962 (Бургас) и Любимец 2007 (Любимец) не подават заявка за участие в Югоизточна "В" АФГ в предвидения срок (до 25 юли 2014). В резултат ЗС на БФС - Пловдив отправя запитване към четирите отбора, отпаднали в квалификациите за попълване на групата през юни месец - Бенковски (Симеоновград), Левски 2005 (Крумовград), Стара Загора (Стара Загора) и Елхово (Елхово). 
Отборите на Стара Загора и Елхово заявяват желание за участие във "В" АФГ и на 28 юли 2014 са утвърдени за нови членове на групата. 
- На 28 юли 2014 Странджа Агрокорн (Средец), 1-ви в "А" ОФГ Бургас през изминалия сезон и влязъл в групата; се обединява с Поморие (Поморие), 2-ри в "А" ОФГ Бургас през изминалия сезон. Новият отбор е Поморие (Поморие). 
- Спартак-С 94 (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Тодор Диев" в Пловдив. 
- Марица (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Марица" в Пловдив. 
- Евроколеж (Пловдив) играе домакинските си мачове на спортния комплекс на Европейски колеж по икономика и управление (ЕКИУ) в Оризари. 
- Димитровград 1947 (Димитровград) играе домакинските си мачове на ст."Миньор" в Димитровград. 
- Розова долина (Казанлък) играе домакинските си мачове на ст."Севтополис" в Казанлък. 
- Стара Загора (Стара Загора) играе домакинските си мачове на изкуствения терен на ст."Берое" в Стара Загора. 
- Несебър (Несебър) играе домакинските си мачове от XV кръг в Ахелой, заради ремонт на Градски стадион в Несебър. 
- На 5 август 2014 Елхово (Елхово) съобщава, че се отказва от участие в Югоизточна "В" АФГ. 
- На 7 август 2014 Родопа Смолян (Смолян) също съобщава, че по организационни и финансови причини се отказва от участие в първенството. 
- На 18 декември 2014 Стара Загора (Стара Загора) се отказва от по-нататъшно участие в първенството. Резултатите им до този момент се зачитат, а на противниците им през пролетта по програма се присъждат служебни победи с 3:0. 
- На 23 април 2015 от актива на Марица (Пловдив) са отнети 3 точки за неявяване без уважителни причини за срещата от XXVI кръг срещу Миньор (Раднево). 
- На 5 май 2015 от актива на Тунджа 1915 (Ямбол) са отнети 3 точки за неявяване без уважителни причини за срещата от XXIX кръг срещу Гигант (Съединение).

ГОЛМАЙСТОРИ В ЮГОИЗТОЧНА ГРУПА

Александър Стойчев от Асеновец е гол-майсторът на Югоизтока 
08.06.2015

   Александър Стойчев от Асеновец е гол-майстор на Югоизточната "В" група с актив от 18 гола, сочи листата, публикувана в сайта "Зона 90". До момента, в който колегата Йордан Циров от сайта bulgarian-football.com изготви официалната ранглиста на голмайсторите в групата,  публикуваме първите седем позиции в листата, изготвена от колегите от сайта "Зона 90", коректно позовавайки се на къртовски свършената от тях работа: 

18 гола – Александър Стойчев (Асеновец)

16 гола – Юлий Шекеров (ФК Димитровград)

15 гола – Кирил Георгиев (ОФК Гигант)

14 гола –  Георги Куртев (Евроколеж), Любомир Александров (Свиленград), Валентин Маринов (Загорец)

12 гола – Пламен Иванов (ФК Стара Загора)

11 гола – Любомир Божинов (ОФК Поморие)

10 гола – Янко Енчев (Миньор – Раднево)


Голмайстори на Розова долина за сезон 2014-15 г.

Голмайстори на Розова долина за 47 - те гола през сезона, три от които са служебни:

Иван Колев – 8

Атанас Апостолов - 8

Николай Стоичков – 6

Иван Чергев – 4

Григор Георгиев – 4

Александър Ангелов – 3

Пламен Колев - 3

Емил Рачев – 2

Станислав Мехмедов – 1

Цветан Михов – 1

Кристиян Петров - 1

Димитър Вакавлиев - 1

Тодор Динчев - 1

Боян Стоянов - 1

Пълната гол-майсторска листа


   Колегата Йордан Циров от сайта bulgarian-football.com изготви и предостави пълната и официална гол-майсторска листа на Югоизточната "В" група. Неин водач е Александър Стойчев от Асеновец с 18 гола.

   Листата е изготвена на базата на информацията от официалните протоколи от футболните срещи, публикувана в Информационната система на БФС и повторно публикувана след съответните уточнения на сайта bulgarian-football.com. Евентуалните различия в броя на головете и имената на гол-майсторите с други листи, публикувани в интернет-пространството се дължи на факта, че сайтовете за набирането на информация използват собствена кореспондентска мрежа. В системата на БФС за официално се приема написаното в протокола от срещата.
   Ето пълната листа за сезон 2014/2015 г.:   

18 - Александър Стойчев     - Асеновец 2005 (Асеновград)
17 - Юлий Шекеров           - Димитровград 1947 (Димитровград)
15 - Кирил Георгиев         - Гигант (Съединение)
14 - Любомир Александров    - Свиленград 1921 (Свиленград)
   - Георги Куртев          - Евроколеж (Пловдив)
13 - Валентин Маринов       - Загорец (Нова Загора)
12 - Пламен Иванов          - Стара Загора (Стара Загора)
10 - Любомир Божинов        - Поморие (Поморие)

 9  Веселин Филипов                Асеновец 2005 (Асеновград)    
 9  Хюсеин Филипов                 Загорец (Нова Загора)         
 9  Виделен Сердарски              Марица (Пловдив)              
 9  Янко Енчев                     Миньор (Раднево)              
 9  Руслан Господинов              Несебър (Несебър)               /вкл. 3 гола за Поморие (Поморие)/
 8  Благовест Зайцев               Гигант (Съединение)           
 8  Иван Влашев                    Гигант (Съединение)           
 8  Атанас Апостолов               Розова долина (Казанлък)      
 8  Иван Колев                     Розова долина (Казанлък)      
 7  Християн Христев               Марица (Пловдив)                /вкл. 3 гола за Гигант (Съединение)/
 7  Георги Йорданов Георгиев       Миньор (Раднево)              
 7  Ради Стойков                   Миньор (Раднево)              
 7  Георги Петков                  Поморие (Поморие)             
 7  Петко Фанев                    Спартак-С 94 (Пловдив)        
 6  Шабан Османов                  Асеновец 2005 (Асеновград)    
 6  Димитър Юруков                 Гигант (Съединение)             /вкл. 2 гола за Спартак-С 94 (Пловдив)/
 6  Свилен Щерев                   Гигант (Съединение)           
 6  Цветомир Матев                 Димитровград 1947 (Димитровград)
 6  Иван Караганчев                Левски (Карлово)              
 6  Иван Янчев                     Несебър (Несебър)             
 6  Николай Стоичков               Розова долина (Казанлък)      
 6  Анастас Попов                  Свиленград 1921 (Свиленград)  
 6  Петьо Димитров                 Свиленград 1921 (Свиленград)  
 6  Салим Салимов                  Сливен 2000 (Сливен)          
 5  Васил Сантов                   Димитровград 1947 (Димитровград)
 5  Николай Павлов                 Евроколеж (Пловдив)           
 5  Стоян Маринов                  Левски (Карлово)              
 5  Иван Площаков                  Марица (Пловдив)              
 5  Алеко Христов                  Поморие (Поморие)             
 5  Димитър Коларов                Поморие (Поморие)             
 5  Диян Лефтеров                  Поморие (Поморие)             
 5  Владислав Ямуков               Свиленград 1921 (Свиленград)  
 5  Костадин Желев                 Свиленград 1921 (Свиленград)  
 5  Дилян Димитров                 Тунджа 1915 (Ямбол)           
 5  Николай Вълев Петров           Тунджа 1915 (Ямбол)           
 4  Васил Гуджев                   Асеновец 2005 (Асеновград)    
 4  Йордан Жаров                   Асеновец 2005 (Асеновград)    
 4  Даниел Добриков                Димитровград 1947 (Димитровград)
 4  Кристофър Димитров             Димитровград 1947 (Димитровград)
 4  Филип Сантов                   Димитровград 1947 (Димитровград)
 4  Илхан Ибрамчик                 Евроколеж (Пловдив)           
 4  Денислав Атанасов              Загорец (Нова Загора)         
 4  Иво Гюров                      Миньор (Раднево)              
 4  Николай Димитров               Миньор (Раднево)              
 4  Георги Дойчинов Георгиев       Несебър (Несебър)             
 4  Николай Костов                 Несебър (Несебър)             
 4  Стамен Ангелов                 Несебър (Несебър)             
 4  Димитър Попов                  Поморие (Поморие)             
 4  Емил Гетов                     Поморие (Поморие)             
 4  Григор Георгиев                Розова долина (Казанлък)      
 4  Иван Чергев                    Розова долина (Казанлък)      
 4  Стоян Костадинов               Свиленград 1921 (Свиленград)  
 4  Милен Стоянов                  Сливен 2000 (Сливен)          
 4  Николай Дичев                  Тунджа 1915 (Ямбол)           
 4  Станимир Димитров              Тунджа 1915 (Ямбол)           
 3  Борислав Караматев             Асеновец 2005 (Асеновград)    
 3  Никола Праматаров              Асеновец 2005 (Асеновград)    
 3  Георги Димчов Петров           Гигант (Съединение)           
 3  Илиян Марчев                   Гигант (Съединение)           
 3  Николай Петров                 Загорец (Нова Загора)         
 3  Веселин Тахчиев                Левски (Карлово)              
 3  Георги Костадинов Георгиев     Марица (Пловдив)              
 3  Ирфан Юсеинов                  Марица (Пловдив)              
 3  Кристиян Павлов                Марица (Пловдив)              
 3  Живко Димов                    Миньор (Раднево)              
 3  Ангел Каишев                   Несебър (Несебър)             
 3  Кристиян Димитров              Несебър (Несебър)             
 3  Антон Иванов                   Поморие (Поморие)             
 3  Енчо Лемперов                  Поморие (Поморие)             
 3  Живко Илиев                    Поморие (Поморие)             
 3  Александър Ангелов             Розова долина (Казанлък)      
 3  Пламен Колев                   Розова долина (Казанлък)      
 3  Гюнай Христемов                Сливен 2000 (Сливен)          
 3  Николай Христозов              Спартак-С 94 (Пловдив)        
 3  Александър Андонов             Тунджа 1915 (Ямбол)           
 3  Атанас Танев                   Тунджа 1915 (Ямбол)           
 3  Станислав Славов               Тунджа 1915 (Ямбол)             /вкл. 1 гол за Загорец (Нова Загора)/
 2  Добромир Орловски              Гигант (Съединение)           
 2  Тодор Николов                  Гигант (Съединение)           
 2  Генади Ганчев                  Димитровград 1947 (Димитровград)
 2  Георги Христов Христов (1991)  Димитровград 1947 (Димитровград)
 2  Недялко Хубенов Колев          Димитровград 1947 (Димитровград)
 2  Мирослав Караилиев             Евроколеж (Пловдив)           
 2  Мирослав Пушкаров              Евроколеж (Пловдив)           
 2  Николай Димитров Николов       Евроколеж (Пловдив)           
 2  Сезгин Четин                   Евроколеж (Пловдив)           
 2  Христо Янчев                   Евроколеж (Пловдив)           
 2  Георги Димитров Георгиев       Загорец (Нова Загора)         
 2  Коста Янев                     Загорец (Нова Загора)         
 2  Хайри Мехмед                   Загорец (Нова Загора)         
 2  Цветан Чахов                   Загорец (Нова Загора)         
 2  Явор Иванов                    Загорец (Нова Загора)         
 2  Владимир Райчев                Левски (Карлово)              
 2  Георги Бичев                   Левски (Карлово)              
 2  Иван Тонев                     Миньор (Раднево)              
 2  Стивън Петров                  Миньор (Раднево)              
 2  Димитър Кръстев                Несебър (Несебър)             
 2  Емил Николов                   Несебър (Несебър)             
 2  Любомир Петров                 Несебър (Несебър)             
 2  Абдулазис Абдулазис            Поморие (Поморие)             
 2  Александър Иванов              Поморие (Поморие)             
 2  Даниел Стоянов                 Поморие (Поморие)             
 2  Стефан Стаматов                Поморие (Поморие)             
 2  Емил Рачев                     Розова долина (Казанлък)      
 2  Георги Христов Петров          Свиленград 1921 (Свиленград)  
 2  Иван Ангелов                   Свиленград 1921 (Свиленград)  
 2  Антонио Данов                  Сливен 2000 (Сливен)          
 2  Димитър Атанасов               Сливен 2000 (Сливен)          
 2  Кристиян Атанасов              Стара Загора (Стара Загора)   
 2  Симеон Григоров                Тунджа 1915 (Ямбол)           
 1  Виктор Каварджиев              Асеновец 2005 (Асеновград)    
 1  Джунейт Узунов                 Асеновец 2005 (Асеновград)    
 1  Мирослав Кайраков              Асеновец 2005 (Асеновград)    
 1  Неджиб Неджиб                  Асеновец 2005 (Асеновград)    
 1  Борислав Никифоров             Гигант (Съединение)           
 1  Иван Светлев                   Гигант (Съединение)           
 1  Живко Митев                    Димитровград 1947 (Димитровград)
 1  Николай Киров                  Димитровград 1947 (Димитровград)
 1  Ангел Рахов                    Евроколеж (Пловдив)           
 1  Борис Малев                    Евроколеж (Пловдив)           
 1  Йордан Хърков                  Евроколеж (Пловдив)           
 1  Константин Атанасов            Евроколеж (Пловдив)           
 1  Николай Маринов                Евроколеж (Пловдив)           
 1  Петър Челебиев                 Евроколеж (Пловдив)           
 1  Станимир Ковачев               Евроколеж (Пловдив)           
 1  Божидар Качаров                Загорец (Нова Загора)         
 1  Мартин Гунев                   Загорец (Нова Загора)         
 1  Милен Желев                    Загорец (Нова Загора)         
 1  Пламен Динков Димитров         Загорец (Нова Загора)         
 1  Иван Гаганелов                 Левски (Карлово)              
 1  Иван Карабобев                 Левски (Карлово)              
 1  Благомир Мастагарков           Марица (Пловдив)              
 1  Даниел Спасов                  Марица (Пловдив)              
 1  Йордан Влашки                  Марица (Пловдив)              
 1  Йълмаз Сюлейман                Марица (Пловдив)              
 1  Кирил Ангелов                  Марица (Пловдив)              
 1  Ангел Митов                    Миньор (Раднево)              
 1  Калоян Славов                  Миньор (Раднево)              
 1  Христо Христов                 Миньор (Раднево)              
 1  Янко Янков                     Миньор (Раднево)              
 1  Иван Георгиев                  Несебър (Несебър)             
 1  Йозгур Садула                  Несебър (Несебър)             
 1  Нуреттин Пюскюлю               Несебър (Несебър)             
 1  Стамен Николов                 Несебър (Несебър)             
 1  Стойко Колев                   Несебър (Несебър)             
 1  Тодор Марков                   Несебър (Несебър)             
 1  Георги Жеков                   Поморие (Поморие)             
 1  Мартин Петров                  Поморие (Поморие)             
 1  Пламен Ангелов Димитров        Поморие (Поморие)             
 1  Боян Стоянов                   Розова долина (Казанлък)      
 1  Димитър Вакавлиев              Розова долина (Казанлък)      
 1  Кристиан Петров                Розова долина (Казанлък)      
 1  Станислав Мехмедов             Розова долина (Казанлък)      
 1  Тодор Динев                    Розова долина (Казанлък)      
 1  Цветан Михов                   Розова долина (Казанлък)      
 1  Адриян Минчев                  Свиленград 1921 (Свиленград)  
 1  Красимир Бутраков              Свиленград 1921 (Свиленград)  
 1  Пейо Батинов                   Свиленград 1921 (Свиленград)  
 1  Светлозар Манчев               Сливен 2000 (Сливен)          
 1  Цветан Кръстев                 Сливен 2000 (Сливен)          
 1  Щилиян Бойчев                  Сливен 2000 (Сливен)          
 1  Андрей Андреев                 Спартак-С 94 (Пловдив)        
 1  Атанас Паскалев                Спартак-С 94 (Пловдив)        
 1  Валентин Тодоров               Спартак-С 94 (Пловдив)        
 1  Емил Иванов                    Спартак-С 94 (Пловдив)        
 1  Кристофър Асенов               Спартак-С 94 (Пловдив)        
 1  Михаил Пърчев                  Спартак-С 94 (Пловдив)        
 1  Рангел Кордов                  Спартак-С 94 (Пловдив)        
 1  Росен Колев                    Спартак-С 94 (Пловдив)        
 1  Стефан Учиков                  Спартак-С 94 (Пловдив)        
 1  Тони Станев                    Спартак-С 94 (Пловдив)        
 1  Цветан Йотов                   Спартак-С 94 (Пловдив)        
 1  Даниел Димитров                Стара Загора (Стара Загора)   
 1  Костадин Арнаудов              Стара Загора (Стара Загора)   
 1  Михаил Михалев                 Стара Загора (Стара Загора)   
 1  Георги Гончев                  Тунджа 1915 (Ямбол)           
 1  Георги Христов Христов (1986)  Тунджа 1915 (Ямбол)           
 1  Динко Дерменджиев              Тунджа 1915 (Ямбол)           

Автоголове
 1  Иван Стоянов                   Гигант (Съединение) - за Спартак-С 94 (Пд)
    Чавдар Камов                   Димитровград 1947 (Димитровград) - за Асеновец 2005
    Евгений Крикуненко             Левски (Карлово) - за Сливен 2000
    Матей Шумков                   Левски (Карлово) - за Гигант
    Бисер Кушев                    Марица (Пловдив) - за Загорец
    Марко Д"Арженио                Марица (Пловдив) - за Сливен 2000
    Димитър Попов                  Поморие (Поморие) - за Загорец
    Боян Стоянов                   Розова долина (Казанлък) - за Сливен 2000
    Павел Колев                    Сливен 2000 (Сливен) - за Несебър
    Янко Георгиев                  Сливен 2000 (Сливен) - за Несебър
    Петко Георгиев                 Стара Загора (Стара Загора) - за Загорец

Служебни голове
45  срещу Стара Загора (Стара Загора) - след отказването им на полусезона за всички отбори от групата
 3  срещу Гигант (Съединение) - за Марица
 3  срещу Марица (Пловдив) - за Миньор (Радн)
 3  срещу Тунджа 1915 (Ямбол) - за Гигант
 3  срещу Евроколеж (Пловдив) - за Асеновец 2005

Прес-служба на ЗС на БФС – Пловди


Програма пролетен полусезон

* - На 18 декември 2014 Стара Загора (Стара Загора) се отказва от по-нататъшно участие в първенството. Резултатите им до този момент се зачитат, а на противниците им през пролетта по програма се присъждат служебни победи с 3:0. 

18 кръг 
28 февруари  2015, събота, 15:00 ч:  
Тунджа 1915 (Ямбол) - Розова долина (Казанлък) - 0:0
300 зрители
червен картон: Николай Стоичков (Рдол) в 66 минута.

19 кръг 
7 март 2015, събота, 15:00 ч: 
Розова долина (Казанлък) - Поморие (Поморие) - 0:0
300 зрители

21 кръг 
21 март 2015, събота, 15:00 ч: 
Розова долина (Казанлък) - Миньор (Раднево) - 3:0
1:0 Атанас Апостолов 6, 2:0 Иван Чергев 35, 3:0 Атанас
Апостолов 38
300 зрители

22 кръг 
25 март 2015, сряда, 15:00 ч: 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Розова долина (Казанлък) - 1:1
0:1 Атанас Апостолов 10, 1:1 Георги Петров 71
200 зрители

23 кръг 
28 март 2015, събота, 15:00 ч: 
Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък) - 0:0
150 зрители
червен картон: Боян Стоянов (Рдол) в 63 минута

24 кръг 
4 април 2015, събота, 17:00 ч: 
Розова долина (Казанлък) - Асеновец 2005 (Асеновград) - 2:0
1:0 Димитър Вакавлиев 27, 2:0 Пламен Колев 82
250 зрители

25 кръг 
10 април 2015, петък, 17:00 ч: 
Сливен 2000 (Сливен) - Розова долина (Казанлък) - 1:2
0:1 Пламен Колев 3, 1:1 Салим Салимов 14, 1:2 Николай
Стойков 48
200 зрители

20 кръг 
14 март 2015, събота, 15:00 ч: Отложен за 18 април, сряда, 17:00 ч
Левски (Карлово) - Розова долина (Казанлък) - 0:1
0:1 Атанас Апостолов 3
300 зрители
червен картон: Юсуф Кьоров (Лев) в 74 минута

26 кръг 
18 април 2015, събота, 17:00 ч: 
Розова долина (Казанлък) почива по програма, но играе отложения мач с Левски(Карлово)

27 кръг 
22 април 2015, сряда, 17:00 ч: 
Марица (Пловдив) - Розова долина (Казанлък) - 0:1
0:1 Боян Стоянов 75
200 зрители

28 кръг 
25 април 2015, събота, 17:00 ч: 
Розова долина (Казанлък) почива 

29 кръг 
2 май 2015, събота, 18:00 ч: 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Розова долина (Казанлък) - 1:0
1:0 Юлий Шекеров 42
100 зрители

31 кръг 
13 май 2015, сряда, 18:00 ч: 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Розова долина (Казанлък) - 2:1
1:0 Петко Фанев 31, 1:1 Атанас Апостолов 71, 2:1 Михаел Пърчев 90+3
150 зрители

32 кръг 
16 май 2015, събота, 18:00 ч: 
Розова долина (Казанлък) - Несебър (Несебър) - 2:1
0:1 Георги Дойчинов Георгиев 27, 1:1 Тодор Динев 33, 2:1
Иван Чергев 79
200 зрители
червен картон: Руслан Господинов (Нес) в 56 минута


33 кръг 
23 май 2015, събота, 18:00 ч: 
Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък) - 2:0
1:0 Димитър Юруков 21, 2:0 Кирил Кр. Георгиев 70-дузпа
150 зрители
червени картони: Свилен Щерев (Гиг) в 51 минута, Тодор Динев
(Рдол) в 89 минута.

30 кръг 
9 май 2015, събота, 18:00 ч: отложен за 30 май.
Розова долина (Казанлък) - Евроколеж (Пловдив) - 2:0
1:0 Николай Стоичков 49', 2:0 Пламен Колев 70
600 зрители

34 кръг 
31 май 2015, неделя, 18:00 ч: 
Розова долина (Казанлък) - Стара Загора (Стара Загора) - сл. 3:0

Есенен полусезон

Голмайстори през сезона:

Голмайстори на Розова долина за 29- те гола през сезона:

Иван Колев – 8

Николай Стоичков – 4

Григор Георгиев – 4

Александър Ангелов – 3

Атанас Апостолов - 3

Иван Чергев – 2

Емил Рачев – 2

Станислав Мехмедов – 1

Цветан Николов – 1

Кристиян Петров - 1

1 кръг
9 август 2014, събота, 18:00 ч: 
Розова долина (Казанлък) - Тунджа 1915 (Ямбол) - 1:2
0:1 Станимир Димитров 4, 0:2 Николай Петров 56, 1:2 Атанас
Апостолов 63
500 зрители

2 кръг 
16 август 2014, събота, 18:00 ч: 
Поморие (Поморие) - Розова долина (Казанлък) - 4:0
1:0 Димитър Попов 3, 2:0 Димитър Попов 10, 3:0 Емил Гетов,
4:0 Антон Иванов 88
100 зрители

3 кръг 
23 август 2014, събота, 18:00 ч: 
Розова долина (Казанлък) - Левски (Карлово) - 1:2
0:1 Владимир Райчев 4, 0:2 Веселин Тахчиев 28, 1:2 Иван Колев 84
200 зрители
червен картон: Атанас Апостолов (Рдол) в 82 минута.


4 кръг 
30 август 2014, събота, 18:00 ч: 
Миньор (Раднево) - Розова долина (Казанлък) - 2:0
2:0 Иван Тонев 41, 48
400 зрители


5 кръг 
6 септември 2014, събота, 17:00 ч: 
Розова долина (Казанлък) - Свиленград 1921 (Свиленград) - 2:1
0:1 Любомир Александров 60, 1:1 Григор Георгиев 82, 2:1 Николай
Стоичков 87
250 зрители


6 кръг 
13 септември 2014, събота, 17:00 ч: 
Розова долина (Казанлък) - Загорец (Нова Загора) - 2:1
0:1 Хайри Мехмед 18, 1:1 Григор Георгиев 45, 2:1 Станислав
Мехмедов 55
300 зрители
червени картон: Евгени Караманов (вр) в 88 минута, Мирослав
Миндев и Станислав Славов в 90 минута, всичките от Загорец.

7 кръг 
20 септември 2014, събота, 17:00 ч: 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Розова долина (Казанлък) - 4:0
2:0 Веселин Филипов 6, 18, 2:0 3:0 Александър Стойчев 26,
4:0 Веселин Филипов 63
200 зрители


8 кръг 
27 септември 2014, събота, 17:00 ч: 
Розова долина (Казанлък) - Сливен 2000 (Сливен) - 6:1
0:1 Боян Нейчев 4 автогол, 1:1 Иван Колев 11 , 2:1 Цветан Николов, 3:1 Иван Колев 47, 
4:1 Стойчков 57,  5:1 Иван Колев 70, 6:1 Кристиян Петров 81 
150 зрители

9 кръг 
3 октомври 2014, петък, 16:00 ч: 
Розова долина (Казанлък) - почива

10 кръг 
11 октомври 2014, събота, 16:00 ч: 
Розова долина (Казанлък) - Марица (Пловдив) - 1:0
1:0 Иван Колев 30
300 зрители


11 кръг 
18 октомври 2014, събота, 16:00 ч: 
Розова долина (Казанлък) - почива

12 кръг 
25 октомври 2014, събота, 14:30 ч: 
Розова долина (Казанлък) - Димитровград 1947 (Димитровград) - 0:0
100 зрители

13 кръг 
1 ноември 2014, събота, 14:30 ч: 
Евроколеж (Пловдив) - Розова долина (Казанлък) - 2:0
1:0 Георги Куртев 35, 2:0 Мирослав Караилиев 75
118 зрители

14 кръг 
8 ноември 2014, събота, 14:30 ч: 
Розова долина (Казанлък) - Спартак-С 94 (Пловдив) - 2:0
1:0 Григор Георгиев 35, 2:0 Григор Георгиев 51 
150 зрители

15 кръг 
15 ноември 2014, събота, 14:30 ч: 
Несебър (Несебър) - Розова долина (Казанлък) - 1:4
0:1 Емил Рачев 5, 0:2 Атанас Апостолов 15, 0:3 Иван Чергев 38,
0:4 Николай Стоичков 49, 1:4 Емил Николов 59
50 зрители

16 кръг 
22 ноември 2014, събота, 14:30 ч: 
Розова долина (Казанлък) - Гигант (Съединение) - 0:0

17 кръг 
29 ноември 2014, събота, 14:30 ч: 
Стара Загора (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък) - 2:10
0:1 Иван Чергев 13, 0:3 Иван Колев 17, 28, 0:4 Николай Стоичков
41, 1:4 Пламен Иванов 52, 1:5 Александър Ангелов 57, 1:6 Емил
Рачев 60, 1:8 Александър Ангелов 70, 72, 1:9 Иван Колев 74, 1:10
Атанас Апостолов 81, 2:10 Пламен Иванов 90
20 зрители

Югоизточна група - 34 последен кръг

Югоизточна "В" група - отложен мач
30.05.2015

Розова долина - Евроколеж 2:0
РЕЗУЛТАТИ
ФК "Марица" - Пловдив 1:2 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ОФК "Сливен-2000" - Сливен 2:1 ПФК "Спартак С 94" - Пловдив
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград 1:0 ОФК "Несебър" - Несебър
ФК "Загорец" - Нова Загора 3:1 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ФК "Розова долина" - Казанлък 3:0. ФК "Стара Загора" - Стара Загора
ФК "Миньор" - Раднево 5:0 ФК "Тунджа-1915" - Ямбол
ОФК "Левски" - Карлово 0:3 ОФК "Поморие" - Поморие
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ОФК "Поморие" - Поморие30234366-1673
2. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.30187563-2561
3. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград30177651-2358
4. ФК "Розова долина" - Казанлък30156947-3051
5. ФК "Евроколеж" - Пловдив301551043-3350
6. ФК "Миньор" - Раднево301551048-3850
7. ФК "Загорец" - Нова Загора301371050-3146
8. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград301371058-3546
9. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград301361150-3945
10. ОФК "Несебър" - Несебър301271147-3643
11. ФК "Марица" - Пловдив301231538-5339
12. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол30981334-4535
13. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив29951526-4732
14. ОФК "Левски" - Карлово30771623-4828
15. ОФК "Сливен-2000" - Сливен29332324-9412
16. ФК "Стара Загора" - Стара Загора30112817-924

Югоизточна група - 33 кръг

РЕЗУЛТАТИ
ОФК "Поморие" - Поморие 4:1 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ФК "Тунджа-1915" - Ямбол 3:1 ОФК "Левски" - Карлово
ФК "Стара Загора" - Стара Загора 0:3. ФК "Миньор" - Раднево
ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 2:0 ФК "Розова долина" - Казанлък
ОФК "Несебър" - Несебър 0:0 ФК "Загорец" - Нова Загора
ПФК "Спартак С 94" - Пловдив 0:0 ФК "Асеновец-2005" - Асеновград
ФК "Евроколеж" - Пловдив 3:0 ОФК "Сливен-2000" - Сливен
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ОФК "Поморие" - Поморие29224363-1670
2. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.29187462-2261
3. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград29167649-2255
4. ФК "Евроколеж" - Пловдив28155842-2850
5. ФК "Миньор" - Раднево291451043-3847
6. ФК "Розова долина" - Казанлък28136942-3045
7. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград301361150-3945
8. ОФК "Несебър" - Несебър291271047-3543
9. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград291271057-3543
10. ФК "Загорец" - Нова Загора281171044-2940
11. ФК "Марица" - Пловдив*281131432-4933
12. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол*29981234-4032
13. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив29951526-4732
14. ОФК "Левски" - Карлово29771523-4528
15. ОФК "Сливен-2000" - Сливен28332222-8912
16. ФК "Стара Загора" - Стара Загора29112717-894

*-3 точки

Югоизточна група - 32 кръг

РЕЗУЛТАТИ
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 3:0 ФК "Марица" - Пловдив
ОФК "Сливен-2000" - Сливен 1:2 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград 3:0. ФК "Евроколеж" - Пловдив
ФК "Загорец" - Нова Загора 3:0 ПФК "Спартак С 94" - Пловдив
ФК "Розова долина" - Казанлък 2:1 ОФК "Несебър" - Несебър
ФК "Миньор" - Раднево 0:3 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ОФК "Левски" - Карлово 3:0 ФК "Стара Загора" - Стара Загора
ОФК "Поморие" - Поморие 3:1 ФК "Тунджа-1915" - Ямбол
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ОФК "Поморие" - Поморие28214359-1567
2. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.28177460-2258
3. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград29167649-2255
4. ФК "Евроколеж" - Пловдив27145839-2847
5. ФК "Розова долина" - Казанлък27136842-2845
6. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград291361049-3545
7. ФК "Миньор" - Раднево281351040-3844
8. ОФК "Несебър" - Несебър281261047-3542
9. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград281261057-3542
10. ФК "Загорец" - Нова Загора271161044-2939
11. ФК "Марица" - Пловдив*281131432-4933
12. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол*28881231-3929
13. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив28941526-4731
14. ОФК "Левски" - Карлово28771422-4228
15. ОФК "Сливен-2000" - Сливен27332122-8612
16. ФК "Стара Загора" - Стара Загора28112617-864

* -3 точки

Голмайстори след XXXII кръг

18 гола – Александър Стойчев (Асеновец)

14 гола –  Георги Куртев (Евроколеж), Кирил Георгиев (ОФК Гигант)

13 гола – Любомир Александров (Свиленград)

12 гола – Пламен Иванов (ФК Стара Загора), Юлий Шекеров (ФК Димитровград), Валентин Маринов (Загорец)

11 гола – Любомир Божинов (ОФК Поморие)

9 гола – Янко Енчев (Миньор – Раднево), Веселин Филипов (Асеновец), Руслан Господинов (Несебър, Поморие)

8 гола – Иван Колев (Розова долина), Иван Влашев (ОФК Гигант), Николай Вълев (Загорец, Тунджа)

7 гола – Виделен Сердарски (Марица), Георги Георгиев (Миньор – Раднево), Благовест Зайцев (ОФК Гигант), Петко Фанев (Спартак), Атанас Апостолов (Розова долина), Хюсеин Филипов (Загорец), Георги Петков (Поморие)

6 гола – Шабан Османов (Асеновец), Християн Христев (Марица, ОФК Гигант), Салим Салимов (ОФК Сливен), Петър Димитров (Свиленград), Даниел Добриков (Димитровград), Анастас Попов (Свиленград), Свилен Щерев (ОФК Гигант), Иван Чергев (Розова долина)

5 гола – Иван Площаков (Марица), Стоян Маринов (Левски – Карлово), Цветомир Матев (Димитровград), Николай Павлов (Евроколеж), Николай Стоичков (Розова долина), Иван Караганчев (Левски-Карлово), Владислав Ямуков (Свиленград), Георги Георгиев (ОФК Несебър), Иван Янчев (Несебър), Васил Сантов (Димитровград), Костадин Желев (Свиленград), Димитър Юруков (ОФК Гигант, Спартак)

Югоизточна група - 31 кръг

РЕЗУЛТАТИ
ФК "Тунджа-1915" - Ямбол 1:3 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ФК "Стара Загора" - Стара Загора 0:3. ОФК "Поморие" - Поморие
ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 3:0 ОФК "Левски" - Карлово
ОФК "Несебър" - Несебър 5:1 ФК "Миньор" - Раднево
ПФК "Спартак С 94" - Пловдив 2:1 ФК "Розова долина" - Казанлък
ФК "Евроколеж" - Пловдив 27-05-2015  18:00 ФК "Загорец" - Нова Загора
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 1:0 ФК "Асеновец-2005" - Асеновград
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ОФК "Поморие" - Поморие27204356-1464
2. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.27167457-2255
3. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград28157647-2152
4. ФК "Евроколеж" - Пловдив26145739-2547
5. ФК "Миньор" - Раднево27135940-3544
6. ФК "Розова долина" - Казанлък26126840-2742
7. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград281261046-3542
8. ОФК "Несебър" - Несебър27126946-3342
9. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград271161054-3539
10. ФК "Загорец" - Нова Загора261061041-2936
11. ФК "Марица" - Пловдив*271131332-4633
12. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол*27881130-3629
13. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив27941426-4431
14. ОФК "Левски" - Карлово27671419-4225
15. ОФК "Сливен-2000" - Сливен26332021-8412
16. ФК "Стара Загора" - Стара Загора27112517-834

* -3 точки

Югоизточна група - 30 кръг

РЕЗУЛТАТИ
ОФК "Сливен-2000" - Сливен 27-05-2015  18:00 ФК "Марица" - Пловдив
ФК "Загорец" - Нова Загора 0:1 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ФК "Розова долина" - Казанлък 30-05-2015  18:00 ФК "Евроколеж" - Пловдив
ФК "Миньор" - Раднево 1:0 ПФК "Спартак С 94" - Пловдив
ОФК "Левски" - Карлово 1:1 ОФК "Несебър" - Несебър
ОФК "Поморие" - Поморие 2:1 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ФК "Тунджа-1915" - Ямбол 3:0. ФК "Стара Загора" - Стара Загора
РЕЗУЛТАТИ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ОФК "Поморие" - Поморие26194353-1461
2. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.26157454-2252
3. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград27147646-2149
4. ФК "Евроколеж" - Пловдив26145739-2547
5. ФК "Миньор" - Раднево26135839-3044
6. ФК "Розова долина" - Казанлък25126739-2542
7. ОФК "Несебър" - Несебър26116941-3239
8. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград271161043-3439
9. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград26116954-3439
10. ФК "Загорец" - Нова Загора261061041-2936
11. ФК "Марица" - Пловдив *271131332-4633
12. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол *26881029-3329
13. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив26841424-4328
14. ОФК "Левски" - Карлово26671319-3925
15. ОФК "Сливен-2000" - Сливен26332021-8412
16. ФК "Стара Загора" - Стара Загора26112417-804

*(-3  точки)

Голмайстори след XXX кръг

18 гола – Александър Стойчев (Асеновец)

14 гола –  Георги Куртев (Евроколеж)

13 гола – Кирил Георгиев (ОФК Гигант)

12 гола – Пламен Иванов (ФК Стара Загора), Юлий Шекеров (ФК Димитровград)

11 гола – Любомир Александров (Свиленград), Валентин Маринов (Загорец), Любомир Божинов (ОФК Поморие)

9 гола – Янко Енчев (Миньор – Раднево), Веселин Филипов (Асеновец)

8 гола – Иван Колев (Розова долина), Иван Влашев (ОФК Гигант)

7 гола – Виделен Сердарски (Марица), Георги Георгиев (Миньор – Раднево), Николай Вълев (Загорец, Тунджа), Руслан Господинов (Несебър, Поморие), Благовест Зайцев (ОФК Гигант)

6 гола – Шабан Османов (Асеновец), Християн Христев (Марица, ОФК Гигант), Атанас Апостолов (Розова долина), Салим Салимов (ОФК Сливен), Петър Димитров (Свиленград), Хюсеин Филипов (Загорец), Петко Фанев (Спартак), Даниел Добриков (Димитровград)


Югоизточна група - 29 кръг

РЕЗУЛТАТИ
ФК "Стара Загора" - Стара Загора 0:3. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 3:0. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол
ОФК "Несебър" - Несебър 1:2 ОФК "Поморие" - Поморие
ПФК "Спартак С 94" - Пловдив 2:1 ОФК "Левски" - Карлово
ФК "Евроколеж" - Пловдив 1:0 ФК "Миньор" - Раднево
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 1:0 ФК "Розова долина" - Казанлък
ФК "Марица" - Пловдив 0:7 ФК "Асеновец-2005" - Асеновград
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ОФК "Поморие" - Поморие25184351-1358
2. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.25157353-2052
3. ФК "Евроколеж" - Пловдив26145739-2547
4. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград26137645-2146
5. ФК "Розова долина" - Казанлък25126739-2542
6. ФК "Миньор" - Раднево25125838-3041
7. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград26116954-3439
8. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград271161043-3439
9. ОФК "Несебър" - Несебър25115940-3138
10. ФК "Загорец" - Нова Загора25106941-2836
11. ФК "Марица" - Пловдив*271131332-4633
12. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол*25781026-3326
13. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив25841324-4228
14. ОФК "Левски" - Карлово25661318-3824
15. ОФК "Сливен-2000" - Сливен26332021-8412
16. ФК "Стара Загора" - Стара Загора25112317-774



*(-3  точки)

Голмайстори след XXIX кръг

18 гола – Александър Стойчев (Асеновец)

14 гола –  Георги Куртев (Евроколеж)

13 гола – Кирил Георгиев (ОФК Гигант)

12 гола – Пламен Иванов (ФК Стара Загора), Юлий Шекеров (ФК Димитровград)

11 гола – Любомир Александров (Свиленград), Валентин Маринов (Загорец)

10 гола – Любомир Божинов (ОФК Поморие)

9 гола – Янко Енчев (Миньор – Раднево), Веселин Филипов (Асеновец)

8 гола – Иван Колев (Розова долина), Иван Влашев (ОФК Гигант)

7 гола – Виделен Сердарски (Марица), Георги Георгиев (Миньор – Раднево), Николай Вълев (Загорец, Тунджа)

6 гола – Благовест Зайцев (ОФК Гигант), Шабан Османов (Асеновец), Християн Христев (Марица, ОФК Гигант), Атанас Апостолов (Розова долина), Руслан Господинов (Несебър, Поморие), Салим Салимов (ОФК Сливен), Петър Димитров (Свиленград), Хюсеин Филипов (Загорец), Петко Фанев (Спартак), Даниел Добриков (Димитровград)

Отложена среща от 20 кръг

ФК "Евроколеж" - Пловдив 0:2 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ОФК "Поморие" - Поморие24174349-1255
2. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.24147350-2049
3. ФК "Евроколеж" - Пловдив25135738-2544
4. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград25127644-2143
5. ФК "Розова долина" - Казанлък24126639-2442
6. ФК "Миньор" - Раднево24125738-2941
7. ОФК "Несебър" - Несебър24115839-2938
8. ФК "Загорец" - Нова Загора25106941-2836
9. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград261061040-3436
10. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград25106947-3436
11. ФК "Марица" - Пловдив261131232-3936
12. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол2478926-3029
13. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив24741322-4125
14. ОФК "Левски" - Карлово24661217-3624
15. ОФК "Сливен-2000" - Сливен26332021-8412
16. ФК "Стара Загора" - Стара Загора24112217-744


гола

играч

     отбор

14

Александър Стойчев

Асеновец

14

Георги Куртев

Евроколеж (Пловдив)

13

Кирил Георгиев

ОФК Гигант

12

Юлий Шекеров

Димитровград

12

Пламен Иванов

ФК Стара Загора

11

Валентин Маринов

Загорец

11

Любомир Александров

Свиленград

9

Любомир Божинов

Поморие

8

Иван Колев

Розова долина

8

Веселин Филипов

Асеновец

8

Янко Енчев

Миньор(Раднево)

8

Иван Влашев

ОФК Гигант

7

Виделен Сердарски

Марица

7

Георги Георгиев

Миньор(Раднево)

6

Цветомир Матев

Димитровград

6

Шабан Османов

Асеновец

6

Благовест Зайцев

ОФК Гигант

6

Николай Вълев

Тунджа-5/Загорец-1

6

Християн Христев

Гигант-3/ Марица-3

Югоизточна група - 28 кръг

РЕЗУЛТАТИ
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 3:0 ОФК "Сливен-2000" - Сливен
ФК "Загорец" - Нова Загора 5:0 ФК "Марица" - Пловдив
ФК "Миньор" - Раднево 0:1 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ОФК "Левски" - Карлово 1:2 ФК "Евроколеж" - Пловдив
ОФК "Поморие" - Поморие 3:0 ПФК "Спартак С 94" - Пловдив
ФК "Тунджа-1915" - Ямбол 1:2 ОФК "Несебър" - Несебър
ФК "Стара Загора" - Стара Загора 0:3. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ОФК "Поморие" - Поморие24174349-1255
2. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.24147350-2049
3. ФК "Евроколеж" - Пловдив24135638-2344
4. ФК "Розова долина" - Казанлък24126639-2442
5. ФК "Миньор" - Раднево24125738-2941
6. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград24117642-2140
7. ОФК "Несебър" - Несебър24115839-2938
8. ФК "Загорец" - Нова Загора25106941-2836
9. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград24106847-3236
10. ФК "Марица" - Пловдив261131232-3936
11. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград25961038-3433
12. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол2478926-3029
13. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив24741322-4125
14. ОФК "Левски" - Карлово24661217-3624
15. ОФК "Сливен-2000" - Сливен26332021-8412
16. ФК "Стара Загора" - Стара Загора24112217-744

Югоизточна група - 27 кръг

РЕЗУЛТАТИ
ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 1:0 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ОФК "Несебър" - Несебър 3:0. ФК "Стара Загора" - Стара Загора
ПФК "Спартак С 94" - Пловдив 4:1 ФК "Тунджа-1915" - Ямбол
ФК "Евроколеж" - Пловдив 0:2 ОФК "Поморие" - Поморие
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 4:0 ОФК "Левски" - Карлово
ФК "Марица" - Пловдив 0:1 ФК "Розова долина" - Казанлък
ОФК "Сливен-2000" - Сливен 1:3 ФК "Асеновец-2005" - Асеновград
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ОФК "Поморие" - Поморие23164346-1252
2. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.23137347-2046
3. ФК "Розова долина" - Казанлък24126639-2442
4. ФК "Евроколеж" - Пловдив23125636-2241
5. ФК "Миньор" - Раднево23125638-2841
6. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград23107641-2137
7. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград24106847-3236
8. ФК "Марица" - Пловдив251131132-3436
9. ОФК "Несебър" - Несебър23105837-2835
10. ФК "Загорец" - Нова Загора2496936-2833
11. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград24861035-3430
12. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол2378825-2829
13. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив23741222-3825
14. ОФК "Левски" - Карлово23661116-3424
15. ОФК "Сливен-2000" - Сливен25331921-8112
16. ФК "Стара Загора" - Стара Загора23112117-714

Югоизточна група - 26 кръг

РЕЗУЛТАТИ
ФК "Загорец" - Нова Загора 4:0 ОФК "Сливен-2000" - Сливен
ФК "Миньор" - Раднево 3:0. ФК "Марица" - Пловдив
ОФК "Поморие" - Поморие 3:1 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ФК "Тунджа-1915" - Ямбол 1:1 ФК "Евроколеж" - Пловдив
ФК "Стара Загора" - Стара Загора 0:3. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив
ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 2:0 ОФК "Несебър" - Несебър
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 2:0 ФК "Асеновец-2005" - Асеновград
ОФК "Левски" - Карлово 0:1 ФК "Розова долина" - Казанлък
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ОФК "Поморие" - Поморие22154344-1249
2. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.22127346-2043
3. ФК "Евроколеж" - Пловдив22125536-2041
4. ФК "Миньор" - Раднево23125638-2841
5. ФК "Розова долина" - Казанлък23116638-2439
6. ФК "Марица" - Пловдив241131032-3336
7. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград2297637-2134
8. ФК "Загорец" - Нова Загора2496936-2833
9. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград2396844-3133
10. ОФК "Несебър" - Несебър2295834-2832
11. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград2386935-3330
12. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол2278724-2429
13. ОФК "Левски" - Карлово22661016-3024
14. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив22641218-3722
15. ОФК "Сливен-2000" - Сливен24331820-7812
16. ФК "Стара Загора" - Стара Загора22112017-684

Югоизточна група - 25 кръг

РЕЗУЛТАТИ
ОФК "Несебър" - Несебър 4:2 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ПФК "Спартак С 94" - Пловдив 0:3 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ФК "Евроколеж" - Пловдив 3:0. ФК "Стара Загора" - Стара Загора
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 2:1 ФК "Тунджа-1915" - Ямбол
ФК "Марица" - Пловдив 1:1 ОФК "Левски" - Карлово
ОФК "Сливен-2000" - Сливен 1:2 ФК "Розова долина" - Казанлък
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград 0:2 ФК "Загорец" - Нова Загора
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ОФК "Поморие" - Поморие21144341-1146
2. ФК "Евроколеж" - Пловдив21124535-1940
3. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.21117344-2040
4. ФК "Миньор" - Раднево22115635-2838
5. ФК "Розова долина" - Казанлък22106637-2436
6. ФК "Марица" - Пловдив23113932-3036
7. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград2197536-1834
8. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград2396844-3133
9. ОФК "Несебър" - Несебър2195734-2632
10. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград2386935-3330
11. ФК "Загорец" - Нова Загора2386932-2830
12. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол2177723-2328
13. ОФК "Левски" - Карлово2166916-2924
14. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив21541215-3719
15. ОФК "Сливен-2000" - Сливен23331720-7412
16. ФК "Стара Загора" - Стара Загора21111917-654

Югоизточна група - 24 кръг

РЕЗУЛТАТИ
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 2:1 ФК "Загорец" - Нова Загора
ФК "Розова долина" - Казанлък 2:0 ФК "Асеновец-2005" - Асеновград
ФК "Миньор" - Раднево 1:0 ОФК "Сливен-2000" - Сливен
ОФК "Поморие" - Поморие 7:1 ФК "Марица" - Пловдив
ФК "Стара Загора" - Стара Загора 0:3. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 1:0 ФК "Евроколеж" - Пловдив
ОФК "Несебър" - Несебър 1:0 ПФК "Спартак С 94" - Пловдив
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ОФК "Поморие" - Поморие21144341-1146
2. ФК "Миньор" - Раднево22115635-2838
3. ФК "Евроколеж" - Пловдив20114532-1937
4. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.20107341-2037
5. ФК "Марица" - Пловдив22112931-2935
6. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград2296744-2933
7. ФК "Розова долина" - Казанлък2196635-2333
8. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград2087534-1731
9. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград2286833-2930
10. ОФК "Несебър" - Несебър2085730-2429
11. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол2077622-2128
12. ФК "Загорец" - Нова Загора2276930-2827
13. ОФК "Левски" - Карлово2065915-2823
14. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив20541115-3419
15. ОФК "Сливен-2000" - Сливен22331619-7212
16. ФК "Стара Загора" - Стара Загора20111817-624

Югоизточна група - 19 кръг отложени срещи:

РЕЗУЛТАТИ
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 2:0 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ФК "Марица" - Пловдив 0:1 ПФК "Спартак С 94" - Пловдив
ОФК "Сливен-2000" - Сливен 0:5 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград 3:0. ФК "Стара Загора" - Стара Загора
ФК "Загорец" - Нова Загора 0:0 ФК "Тунджа-1915" - Ямбол
ФК "Розова долина" - Казанлък 0:0 ОФК "Поморие" - Поморие
ФК "Миньор" - Раднево 1:0 ОФК "Левски" - Карлово
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ОФК "Поморие" - Поморие20134334-1043
2. ФК "Евроколеж" - Пловдив19114432-1837
3. ФК "Марица" - Пловдив21112830-2235
4. ФК "Миньор" - Раднево21105634-2835
5. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.1997340-2034
6. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград2196644-2733
7. ФК "Розова долина" - Казанлък2086633-2330
8. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград1977531-1728
9. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол2077622-2128
10. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград2176831-2827
11. ФК "Загорец" - Нова Загора2176829-2627
12. ОФК "Несебър" - Несебър1975729-2426
13. ОФК "Левски" - Карлово2065915-2823
14. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив19541015-3319
15. ОФК "Сливен-2000" - Сливен21331519-7112
16. ФК "Стара Загора" - Стара Загора19111717-594

Югоизточна група - 23 кръг:

РЕЗУЛТАТИ
ПФК "Спартак С 94" - Пловдив 2:1 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ФК "Евроколеж" - Пловдив 2:2 ОФК "Несебър" - Несебър
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 1:1 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ФК "Марица" - Пловдив 2:0 ФК "Тунджа-1915" - Ямбол
ОФК "Сливен-2000" - Сливен 4:0 ОФК "Левски" - Карлово
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград 4:1 ФК "Миньор" - Раднево
ФК "Загорец" - Нова Загора 0:0 ФК "Розова долина" - Казанлък
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ОФК "Поморие" - Поморие20134334-1043
2. ФК "Евроколеж" - Пловдив19114432-1837
3. ФК "Марица" - Пловдив20112730-2135
4. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград2196644-2733
5. ФК "Миньор" - Раднево2095633-2832
6. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.1887335-2031
7. ФК "Розова долина" - Казанлък2086633-2330
8. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград2076731-2627
9. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол1976622-2127
10. ОФК "Несебър" - Несебър1975729-2426
11. ФК "Загорец" - Нова Загора2075829-2626
12. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград1867529-1725
13. ОФК "Левски" - Карлово1965815-2723
14. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив18441014-3316
15. ОФК "Сливен-2000" - Сливен20331419-6612
16. ФК "Стара Загора" - Стара Загора19111717-594

Югоизточна група - 22 кръг:

РЕЗУЛТАТИ
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 1:1 ФК "Розова долина" - Казанлък
ФК "Миньор" - Раднево 1:1 ФК "Загорец" - Нова Загора
ОФК "Левски" - Карлово 1:1 ФК "Асеновец-2005" - Асеновград
ОФК "Поморие" - Поморие 7:0 ОФК "Сливен-2000" - Сливен
ФК "Стара Загора" - Стара Загора 0:3. ФК "Марица" - Пловдив
ОФК "Несебър" - Несебър 2:2 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
ПФК "Спартак С 94" - Пловдив 0:2 ФК "Евроколеж" - Пловдив
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ОФК "Поморие" - Поморие20134334-1043
2. ФК "Евроколеж" - Пловдив18113430-1636
3. ФК "Марица" - Пловдив19102728-2132
4. ФК "Миньор" - Раднево1995532-2432
5. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.1786334-1930
6. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград2086640-2630
7. ФК "Розова долина" - Казанлък1985633-2329
8. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград1976630-2427
9. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол1876522-1927
10. ОФК "Несебър" - Несебър1874727-2225
11. ФК "Загорец" - Нова Загора1974829-2625
12. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград1766528-1624
13. ОФК "Левски" - Карлово1865715-2323
14. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив17341012-3213
15. ОФК "Сливен-2000" - Сливен19231415-669
16. ФК "Стара Загора" - Стара Загора19111717-594

Югоизточна група - 21 кръг:

РЕЗУЛТАТИ
ФК "Евроколеж" - Пловдив 2:2 ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 4:0 ПФК "Спартак С 94" - Пловдив
ФК "Марица" - Пловдив 2:2 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ОФК "Сливен-2000" - Сливен 0:1 ФК "Тунджа-1915" - Ямбол
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград 1:1 ОФК "Поморие" - Поморие
ФК "Загорец" - Нова Загора 4:0 ОФК "Левски" - Карлово
ФК "Розова долина" - Казанлък 3:0 ФК "Миньор" - Раднево
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ОФК "Поморие" - Поморие19124327-1040
2. ФК "Евроколеж" - Пловдив17103428-1633
3. ФК "Миньор" - Раднево1894531-2331
4. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.1786334-1930
5. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград1985639-2529
6. ФК "Марица" - Пловдив1892725-2129
7. ФК "Розова долина" - Казанлък1884632-2228
8. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол1876522-1927
9. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград1875629-2326
10. ОФК "Несебър" - Несебър1773725-2024
11. ФК "Загорец" - Нова Загора1873828-2524
12. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград1665526-1423
13. ОФК "Левски" - Карлово1764714-2222
14. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив1634912-3013
15. ОФК "Сливен-2000" - Сливен18231315-599
16. ФК "Стара Загора" - Стара Загора18111617-564

Югоизточна група - 20 кръг:

РЕЗУЛТАТИ
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 2:2 ФК "Миньор" - Раднево
ОФК "Левски" - Карлово ОТЛОЖЕНФК "Розова долина" - Казанлък
ОФК "Поморие" - Поморие 1:0 ФК "Загорец" - Нова Загора
ФК "Тунджа-1915" - Ямбол 1:4 ФК "Асеновец-2005" - Асеновград
ФК "Стара Загора" - Стара Загора 0:3. ОФК "Сливен-2000" - Сливен
ОФК "Несебър" - Несебър 4:0 ФК "Марица" - Пловдив
ФК "Евроколеж" - Пловдив ОТЛОЖЕН ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ОФК "Поморие" - Поморие18123326-939
2. ФК "Евроколеж" - Пловдив16102426-1432
3. ФК "Миньор" - Раднево1794431-2031
4. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.1685332-1729
5. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград1884638-2428
6. ФК "Марица" - Пловдив1791723-1928
7. ФК "Розова долина" - Казанлък1774629-2225
8. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград1774627-2125
9. ОФК "Несебър" - Несебър1773725-2024
10. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол1766521-1924
11. ОФК "Левски" - Карлово1664614-1822
12. ФК "Загорец" - Нова Загора1763824-2521
13. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград1555522-1420
14. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив1534812-2613
15. ОФК "Сливен-2000" - Сливен17231215-589
16. ФК "Стара Загора" - Стара Загора18111617-564

Югоизточна група - 19 кръг:

РЕЗУЛТАТИ:
ФК "Димитровград-1947" - ДимитровградОТЛОЖЕН
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград
ФК "Марица" - ПловдивОТЛОЖЕНПФК "Спартак С 94" - Пловдив
ОФК "Сливен-2000" - СливенОТЛОЖЕНОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград 3:0. ФК "Стара Загора" - Стара Загора
ФК "Загорец" - Нова ЗагораОТЛОЖЕНФК "Тунджа-1915" - Ямбол
ФК "Розова долина" - Казанлък 0:0 ОФК "Поморие" - Поморие
ФК "Миньор" - РадневоОТЛОЖЕНОФК "Левски" - Карлово
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ОФК "Поморие" - Поморие17113325-936
2. ФК "Евроколеж" - Пловдив16102426-1432
3. ФК "Миньор" - Раднево1693429-1830
4. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.1685332-1729
5. ФК "Марица" - Пловдив1691623-1528
6. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград1774634-2325
7. ФК "Розова долина" - Казанлък1774629-2225
8. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград1673625-1924
9. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол1666420-1524
10. ОФК "Левски" - Карлово1664614-1822
11. ОФК "Несебър" - Несебър1663721-2021
12. ФК "Загорец" - Нова Загора1663724-2421
13. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград1555522-1420
14. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив1534812-2613
15. ОФК "Сливен-2000" - Сливен16131212-586
16. ФК "Стара Загора" - Стара Загора17111517-534

Югоизточна група - 18 кръг:

РЕЗУЛТАТИ
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 1:0 ОФК "Левски" - Карлово
ОФК "Поморие" - Поморие 3:0 ФК "Миньор" - Раднево
ФК "Тунджа-1915" - Ямбол 0:0 ФК "Розова долина" - Казанлък
ФК "Стара Загора" - Стара Загора 0:3. ФК "Загорец" - Нова Загора
ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 2:0 ФК "Асеновец-2005" - Асеновград
ОФК "Несебър" - Несебър 6:1 ОФК "Сливен-2000" - Сливен
ФК "Евроколеж" - Пловдив 1:0 ФК "Марица" - Пловдив
КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ОФК "Поморие" - Поморие16112325-935
2. ФК "Евроколеж" - Пловдив16102426-1432
3. ФК "Миньор" - Раднево1693429-1830
4. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.1685332-1729
5. ФК "Марица" - Пловдив1691623-1528
6. ФК "Розова долина" - Казанлък1673629-2224
7. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол1666420-1524
8. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград1673625-1924
9. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград1664631-2322
10. ОФК "Левски" - Карлово1664614-1822
11. ОФК "Несебър" - Несебър1663721-2021
12. ФК "Загорец" - Нова Загора1663724-2421
13. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград1555522-1420
14. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив1534812-2613
15. ОФК "Сливен-2000" - Сливен16131212-586
16. ФК "Стара Загора" - Стара Загора16111417-504

ЕСЕННО КЛАСИРАНЕ

РЕКОРДНА ПОБЕДА НА РОЗОВА ДОЛИНА КАТО ГОСТ:

30 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Стара Загора (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък) 2:10
0:1 Иван Чергев 13, 0:3 Иван Колев 17, 28, 0:4 Николай Стоичков
41, 1:4 Пламен Иванов 52, 1:5 Александър Ангелов 57, 1:6 Емил
Рачев 60, 1:8 Александър Ангелов 70, 72, 1:9 Иван Колев 74, 1:10
Атанас Апостолов 81, 2:10 Пламен Иванов 90
20 зрители


N

Отбор

М

П

Р

З

ГЗ : ГС

Т

Д

Г

1.

Поморие (Поморие)

15

10

2

3

22: 9

32

 0:0

0:4

2.

Миньор (Раднево)

15

9

3

3

29:15

30

 3:0

0:2

3.

Евроколеж (Пловдив)

15

9

2

4

25:14

29

 

0:2

4.

Марица (Пловдив)

15

9

1

5

23:14

28

1:0

 1:0

5.

Гигант (Съединение)

15

7

5

3

30:17

26

0:0

 

6.

Тунджа 1915 (Ямбол)

15

6

5

4

20:15

23

1:2

 0:0

7.

Розова долина

15

7

2

6

29:22

23

///

///

8.

Асеновец 2005 (Асеновград)

15

6

4

5

31:21

22

 2:0

0:4

9.

Левски (Карлово)

15

6

4

5

14:17

22

1:2

 1:0

10.

Свиленград 1921 (Свиленград)

15

6

3

6

24:19

21

2:1

 1:1

11.

Димитровград 1947 (Димитровград)

15

5

5

5

22:14

20

0:0

 0:1

12.

Загорец (Нова Загора)

15

5

3

7

21:24

18

2:1

 0:0

13.

Несебър (Несебър)

15

5

3

7

15:19

18

 

4:1

14.

Спартак-С 94 (Пловдив)

15

3

4

8

12:26

13

2:0

 

15.

Сливен 2000 (Сливен)

15

1

3

11

11:52

6

6:1

 2:1

16.

Стара Загора (Стара Загора)

15

1

1

13

17:47

4

 3:0

10:2

17.

Родопа (Смолян) *

-

-

-

-

---

-

- -

- -

18.

Елхово (Елхово) *

-

-

-

-

---

-

- -

- -

 Съотношението като домакин – гост през есента е следното:

Домакин: победи – 5, равни – 2 , загуби -2, с голова разлика 15:7 и точки 17

Гост: победи – 2, равни – 0 , загуби –4, с голова разлика 14:15 и точки  6

Обща статистика:

Победи – 7, равни 2, загуби 6 с голова разлика 29:22 и 23 точки.


*- На 5 август 2014 „Елхово“ (Елхово) съобщава, че се отказва от участие в Югоизточна "В" АФГ.

  *- На 7 август 2014 „Родопа Смолян“ (Смолян) също съобщава, че по организационни и финансови причини се отказва от участие в първенството.

 

Голмайстори на Розова долина за 29- те гола през сезона:

Иван Колев – 8

Николай Стоичков – 4

Григор Георгиев – 4

Александър Ангелов – 3

Атанас Апостолов - 3

Иван Чергев – 2

Емил Рачев – 2

Станислав Мехмедов – 1

Цветан Николов – 1

Кристиян Петров - 1

Югоизточна група - 17 кръг:

РЕЗУЛТАТИ
ФК "Тунджа-1915" - Ямбол
 1:1 ФК "Миньор" - Раднево
ФК "Димитровград-1947" - Димитровград
 3:1 ФК "Марица" - Пловдив
ПФК "Спартак С 94" - Пловдив
 1:1 ОФК "Сливен-2000" - Сливен
ОФК "Несебър" - Несебър
 2:1 ФК "Асеновец-2005" - Асеновград.
ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
 4:2 ФК "Загорец" - Нова Загора
ОФК "Поморие" - Поморие
 2:0 ОФК "Левски" - Карлово
ФК "Стара Загора" - Стара Загора
 2:10 ФК "Розова долина" - Казанлък
ЕСЕННО КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ОФК "Поморие" - Поморие15102322-932
3. ФК "Миньор" - Раднево
1593329-1530
3. ФК "Евроколеж" - Пловдив1592425-1429
4. ФК "Марица" - Пловдив1591523-1428
5. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.1575330-1726
6. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол1565420-1523
7. ФК "Розова долина" - Казанлък1572629-2223
8. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград1564531-2122
9. ОФК "Левски" - Карлово1564514-1722
10. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград1563624-1921
11. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград1555522-1420
12. ФК "Загорец" - Нова Загора1553721-2418
13. ОФК "Несебър" - Несебър1553715-1918
14. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив1534812-2613
15. ОФК "Сливен-2000" - Сливен15131111-526
16. ФК "Стара Загора" - Стара Загора15111317-474

Югоизточна група - 16 кръг:

РЕЗУЛТАТИ
ФК "Свиленград-1921" - Свиленград 0:1 ОФК "Поморие" - Поморие
ОФК "Левски" - Карлово 1:2 ФК "Тунджа-1915" - Ямбол
ФК "Миньор" - Раднево 2:0 ФК "Стара Загора" - Стара Загора
ФК "Розова долина" - Казанлък 0:0 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.
ФК "Загорец" - Нова Загора 0:0 ОФК "Несебър" - Несебър
ФК "Асеновец-2005" - Асеновград 2:2 ПФК "Спартак С 94" - Пловдив
ОФК "Сливен-2000" - Сливен 0:3 ФК "Евроколеж" - Пловдив
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
ОтборМПРЗГ.РТочки
1. ОФК "Поморие" - Поморие1492320-929
2. ФК "Евроколеж" - Пловдив1592425-1429
3. ФК "Миньор" - Раднево1492328-1429
4. ФК "Марица" - Пловдив1491422-1128
5. ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд.1465326-1523
6. ФК "Асеновец-2005" - Асеновград1464430-1922
7. ФК "Тунджа-1915" - Ямбол1464419-1422
8. ОФК "Левски" - Карлово1464414-1522
9. ФК "Свиленград-1921" - Свиленград1563624-1921
10. ФК "Розова долина" - Казанлък1462619-2020
11. ФК "Загорец" - Нова Загора1453619-2018
12. ФК "Димитровград-1947" - Димитровград1445519-1317
13. ОФК "Несебър" - Несебър1443713-1815
14. ПФК "Спартак С 94" - Пловдив1433811-2512
15. ОФК "Сливен-2000" - Сливен14121110-515
16. ФК "Стара Загора" - Стара Загора14